Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Kobieta_Wislak 02.09.2008 09:30

klikając na ikonkę "wstaw obrazek" pojawia się okienko "Monit skryptu, proszę wpisać URL obrazka" i jeżeli mam go na pulpicie to co powinnam wpisać aby załączyć obrazek? zdjecie? a jak po prostu klikam "wklej" w okienko to wkleja zdjecie (jest kwadrat) ale nie jest widoczne. Na temacie Foto zabawa ludzie zamieszczają zdjęcia a ja moge tylko w formie załacznika... Why? ;-( co robię nie tak? ;-)

WzT 02.09.2008 09:40

Wrzucasz obrazek na np fotosik i wpisujesz [img] link tego obrazka [/img]

felipe 02.09.2008 10:29

Mam odtwarzacz mp3 MPIO, kupiony w którymś z sklepów ze sprzętem elektronicznym (nie wiem dokładnie w którym, bo dostałem jako prezent).
Muszę kupić nowe słuchawki? Gdzie się udać?
Zaznaczam, ze wejście do nich jest dosyc specyficzne, próbowałem podłączyć sluchawki z innego mp3 (też MPIO) czy starego walkmana i nic nie pasuje, konieczny jest oryginał...

Kobieta_Wislak 02.09.2008 10:30

[img] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0437885b0.html [/img]

Kobieta_Wislak 02.09.2008 10:31

Dzięki :) no dobra - to jest link - już potrafię ;-)
a zdjecie w poscie ? jak to się robi? jak zdjecie jest na kompie?

TSW Fanatyk 02.09.2008 10:37

Czy do biletu miesięcznego na jeden tramwaj potrzebna jest legitymacja mpk?

Co jest potrzebne do wyrobienia legitymacji mpk i w ile się ją wyrabia?

sumcio91 02.09.2008 11:03

Tak do biletu miesięcznego musi być legitymacja mpk.

O ile się nie myle trzeba mieć jedno zdjęcie i PESEL

St@chu 02.09.2008 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 597248)
Czy do biletu miesięcznego na jeden tramwaj potrzebna jest legitymacja mpk?

Co jest potrzebne do wyrobienia legitymacji mpk i w ile się ją wyrabia?

Wyrabia się ją od ręki.. Nie wiem czy wszedzie tak jest, ale jak dostarczysz zdjęcie to np. na Kalwaryjskiej w 30 sekund jest gotowa...

gigant 02.09.2008 11:13

Pracuje ktoś z forumowiczów w ubezpieczeniach? Tzn żeby mi tanio OC policzył. Zaoszczędzoną kasę daję na ultrasów.

DrewniaQ 02.09.2008 11:38

Jakiś dobry program do tworzenia muzyki? Reason 3? FL Studio? Inne jakieś?
Powiem, że mam klawisze i do kompa mogę podłączyć, mikrofon też.

Gordian 02.09.2008 11:40

jakie byście polecili etui, czy też folie ochronną na ekran do Nokii N73? Tylko tak w przystępnych cenach ;)

wroobel88 02.09.2008 12:54

Wisła pany :)
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 597242)
Dzięki :) no dobra - to jest link - już potrafię ;-)
a zdjecie w poscie ? jak to się robi? jak zdjecie jest na kompie?

[img]adres obrazka[/img] w poprzednim Twoim poście jest [img][url]adres obrazka[/ url][/img]

a gdy zdjęcie masz na kompie to musisz je wrzucić na jakąś stronke (polecam www.tinypic.com ), i dalej już sobie powinnać poradzić :P

http://i37.tinypic.com/wv7twn.gif <---- obrazek wklejony

maTyS. 02.09.2008 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 597051)
dziwne, ja najpierw bym looknal czy cos w biosie nie jest poprzestawiane, potem przywracanie systemu a jesli to nie pomoze to format ale byc moze sie myle i jest inne wyjscie

tyle ze wszystko dziala jak nalezy..a w biosie nic nie bylo przestawiane ?!

Kobieta_Wislak 02.09.2008 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wroobel88 (Post 597328)

... i dalej już sobie powinnać poradzić :P

<---- obrazek wklejony

i teraz mam stresa czy ja na pewno taka bystra jestem jak się na pierwszy rzut oka wydaje hehehe :>

wislak_92 02.09.2008 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sumcio91 (Post 597262)
Tak do biletu miesięcznego musi być legitymacja mpk.

O ile się nie myle trzeba mieć jedno zdjęcie i PESEL

I legitymacje.

Kobieta_Wislak 02.09.2008 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wroobel88 (Post 597328)

a gdy zdjęcie masz na kompie to musisz je wrzucić na jakąś stronke (polecam www.tinypic.com ), i dalej już sobie powinnać poradzić :P <---- obrazek wklejony


no to sprawdźmy jaka jestem bystra :P
http://i38.tinypic.com/n6zzo9.jpg
iiiii..... VUALA! :D (mój własny) :-D

wroobel - pokłony i szacun :-p

Awe 02.09.2008 15:24

Mam bardzo pilną sprawę:
Czy to prawda, że jak jade na Słowację nie swoim autem to muszę mieć jakiś papier od właściciela auta, że ja nim dysponuję? Jeśli tak, to gdzie można to uzyskać?

Kobieta_Wislak 02.09.2008 15:31

jeżeli to służbowe auto to tak - ja tak miałam - musiałam wziąć z firmy zgodę (mają specjalny druk w firmie) na pobyt samochodu za granicą. Ale skąd taki druk wziąć - nie wiem...

mckoval 02.09.2008 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 597282)
jakie byście polecili etui, czy też folie ochronną na ekran do Nokii N73? Tylko tak w przystępnych cenach ;)

polecam folie z allegro, gość ma nick: croc_fol - ma bardzo dobre folie, jade na nich ponad rok już - używam dopiero drugiej z trzech :-)


mam problem z instalką Norton 360 na Viście - a dokładniej z aktywacją - nie chce się zaktywować... pomoże ktoś?

M.C (nowy kleparz) 02.09.2008 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 597414)
jeżeli to służbowe auto to tak - ja tak miałam - musiałam wziąć z firmy zgodę (mają specjalny druk w firmie) na pobyt samochodu za granicą. Ale skąd taki druk wziąć - nie wiem...

A ja w zeszłym roku byłem służbowym autem na Słowacji i nie miałem żadnych pozwoloeń od firmy. Policja przy sprawdzaniu dokumentów nie pytała nawet o to. Sprawdzali mi tylko prawo jazdy i dowód osobisty.
Nie trzeba mieć żadnego pozwolenia,byle żeby były dokumenty od auta,czyli ubezpieczenie i dowód.

TSWalos 02.09.2008 18:03

Chce się wybrać na 2 dni do Tatralandi i w związku z tym mam pytanie. Jak tam najlepiej dojechać samochodem, jakie są tam ceny, co z noclegami i w ogóle. Dzięki za pomoc ;)

sergio 02.09.2008 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 597059)
Pytanie do Wiślaków mieszkających w UK - jakie jest najlepsze i sprawdzone angielskie biuro podróży?


ponawiam pytanie

palon 02.09.2008 21:25

Cytat:

sergio napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Pytanie do Wiślaków mieszkających w UK - jakie jest najlepsze i sprawdzone angielskie biuro podróży?
Zdecydowanie Thomas Cook

piter116 02.09.2008 21:26

Jak się najlepiej dostac tramwajem na stadion przy ulicy Wielickiej z Kleparza?
Dzięki Kamil. :)

e 02.09.2008 21:54

wchodze na
http://www.krakow.pl/miasto/krakow_go/?id=4.html
zeby obejrzec filmik i......
http://i34.tinypic.com/2qibtoo.jpg

instalowalem od nowa WMP, tego playera tez, kodeki, w IE nie idzie, w operze i mozilli tak samo.

co robic?

Padrino 02.09.2008 21:56

Dobrej jakości są bluzy z firmy Doberman's agressive?

Aro1234 02.09.2008 22:01

Veryfying DMI Pool Data.....
Boot from CD
Boot from CD

Intel UNDI, PXE-2.0 (build 082)
Copyright (c) 1997-2000 Intel Corporation
For Realtek RTL 8139 (x)/8130/810X PCI Fast Ethernet Controller v.2.13(020326)
Client MAC ADDR: 00 01 6C 2B 4E 96 GUID: FFFFFFFF-FFFF-FFFF-FFFFFFFFFFFF
PXE-E53: No boot filename received
PXE-MOF: Exiting PXE-ROM

DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER

:) Czy wie ktoś (pytam znawców komputerowych) o c b??? :| komp mi się przy tych napisach wiesza, załącza nieraz i 30-40 minut... ;|

Awe 02.09.2008 22:04

To się pojawia przy uruchamianiu? Nie jest tak, że masz jakiś dysk w napędzie, a w biosie ustawione, zeby szukał systemu najpierw na napędzie CD, a później na dysku C? I nie znajduje systemu na cd i nie chce się włączyć.

Kamil 02.09.2008 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 597607)
Jak się najlepiej dostac tramwajem na stadion przy ulicy Wielickiej z Kleparza?

tramwaj 3 w strone biezanowa,

Aro1234 02.09.2008 22:12

awe odczytaj priva i powiedz mi co i jak w tym biosie poustawiać...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl