Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

riv 30.06.2011 22:22

Ja osobiście jestem zwolennikiem filozofii małych kroków jeżeli chodzi o Białą Gwiazdę na koszulkach. Bez sensu jest żądanie natychmiastowego zastąpienia loga SA herbem Wisły, bo biorąc pod uwagę, że za prezesa mamy pana Basałaja, który wiadomo jakie ma podejście do kibiców i to, że rządzący klubem ludzie zwyczajnie chcą się odróżniać sekcji TS to natychmiastowe wprowadzenie BG na koszulki jest po prostu niemożliwe. Zacznijmy najpierw od tego, żeby BG pojawiła się GDZIEKOLWIEK na strojach piłkarzy, niech spokojnie sobie koegzystuje z logo SA na sercu przez dwa czy trzy lata. Niech ludzie przyzwyczają się do symbolu Białej Gwiazdy jako symbolu KLUBU PIŁKARSKIEGO TS Wisła (nie jako symbolu krakowskiego Towarzystwa tylko właśnie znanego na całą Polskę klubu piłkarskiego), bo co obchodzi BG 'kibiców sukcesu'? Mają na nią za przeproszeniem głęboko wyj***ne tak jak i na całe TS, oni są kibicami klubu piłkarskiego i TS z całą swoją tradycją ich nie interesuje. Taka nagła zmiana identyfikacji mogła by ich skonfundować, nie mówiąc już o osłabieniu potencjału rozpoznawczego Klubu na cele sponsoringowe i na arenie międzynarodowej. Jak 'zwykli szarzy ludzie'/sponsorzy/cała Polska przyzwyczai się już do stałej obecności BG wtedy można zacząć naciskać aby Gwiazda wróciła na należne jej miejsce na sercu zamiast loga SA (jako znak graficzny, tak jak ma Legia).

tomaslfc14 01.07.2011 13:50

http://m.onet.pl/_m/feee49c82ce03281...5c710,10,1.jpg - czy mi sie wydaje czy legła ma juz nowe stroje ?? Moze my bedziemy miec podobne ??

1227 01.07.2011 13:57

to są ich stare stroję, były jeszcze przed tymi obecnymi

tsw biała gwiazda 01.07.2011 15:26

może ktoś wie kiedy można spodziewać się prezentacji nowych stroi

JOSE 841 01.07.2011 15:48

tomaslfc14 team Skorży ma jeszcze" stare" stroje ale z tego co się orientuję Jagiellonia ma chyba nowe wczoraj zrobili nieoficjalną prezentacje podczas meczu(zdjęcie poniżej) więc podejrzewam że Wisła podobnie jak Jaga wyjdzie na mecz z Rygą w nowych strojach
http://m.onet.pl/_m/2e0175faf89f825f...677bf,46,1.jpg

rikut1906TSW 01.07.2011 15:50

Te stroje jaki sa nowe :)

JOSE 841 01.07.2011 15:55

ciekawe czy dla Wisly nowe stroje okażą się szczęśliwe Jaga wyszła wczoraj w nowych i wygrała i teraz tylko do szczęścia brakuje jej remisu
rikut1906TSW chyba Jagi a nie jaki

Chrisman 01.07.2011 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1119695)
tomaslfc14 team Skorży ma jeszcze" stare" stroje ale z tego co się orientuję Jagiellonia ma chyba nowe wczoraj zrobili nieoficjalną prezentacje podczas meczu(zdjęcie poniżej) więc podejrzewam że Wisła podobnie jak Jaga wyjdzie na mecz z Rygą w nowych strojach
http://m.onet.pl/_m/2e0175faf89f825f...677bf,46,1.jpg

co tam za Kupiszem robi Mierzejewski?

Kibic1928 01.07.2011 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1119699)
co tam za Kupiszem robi Mierzejewski?

Biegnie, nie widać?

JrQ- 01.07.2011 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1119700)
Biegnie, nie widać?

to nie Mierzejewski

martin_6 01.07.2011 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1119705)
to nie Mierzejewski

No chyba żartujesz! A byłem pewien :rotfl:

Niektórzy nie zauważyli by szydery nawet jakby podeszła do nich i nakopała im w d**ę...

JrQ- 01.07.2011 19:08

synek, z takimi tekstami to do rówieśników ;-)

Fiti 01.07.2011 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1119793)
synek, z takimi tekstami to do rówieśników ;-)

Akurat z danych które podaliście wynika że obaj macie po 20 lat. Więc - chcąc nie chcąc - jesteście rówieśnikami : )

blanco 01.07.2011 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1119821)
Akurat z danych które podaliście wynika że obaj macie po 20 lat. Więc - chcąc nie chcąc - jesteście rówieśnikami : )

Synek , zobacz na ich staż na forum :P 1:0 dla jrQ

martin_6 01.07.2011 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1119793)
synek, z takimi tekstami to do rówieśników ;-)

Sorry tato ;)

Dobra, ponapinali my się, koniec offtopa, bo już nawet inni podłapali i wyraźnie żyją naszym konfliktem :)

vote-for-mikey 02.07.2011 11:50

Na zdrowy rozsądek prezentacja powinna się odbyć w tym tygodniu, bo później to wyjeżdżamy do Estonii, a stamtąd od razu na Łotwę, gdzie zagramy w nowych strojach.

Więc zapewne jedna dużo konferencja - piłkarze plus stroje.

tsw biała gwiazda 04.07.2011 13:16

dzisiaj może będą na oficjalnej zdjęcia nowych koszulek, z zakazanego forum 4 koszulki były przygotowane nie dla nowych zawodników bo na jednej było nazwisko Jovanić

JrQ- 04.07.2011 15:37

co to ....a poczta pantoflowa?
głuchy telefon normalnie

Neo1221 04.07.2011 15:48

Jak Wisła maiła zaprezentować koszulki to albo robiła to na pierwszym meczu... ale raczej wypadałoby zrobić to na meczu domowym, albo robiła prezentację no w okolicach rynku na oficjalnej prezentacji stroii (np. Umbro jak wchodziło...)

szprotson 04.07.2011 15:51

zakazane forum
zakazane imiona

....a.
normalnie jak w Harrym Potterze, człowiek którego imienia nie wolno wymawiac.
Ja .......e co to sie dzieje. napierdalamy na rzad i reszte, a sami tworzymy "zakazane fora" i temu podobne.

tsw biała gwiazda - gdzies tam na fb ktoś pisał ze "są przygotowane 4 koszulki" ale nigdzie nie widziałem tego ze sa to nowe modele koszulek.

tsw biała gwiazda 04.07.2011 17:03

Cytat:

Cztery koszulki były przygotowane do sesji zdjęciowej dla zawodników, ale nie nowych tylko już obecnych, co miał Wam zasugerować wpis, że nazwisko na koszulce to JOVANIC, nasz bramkarz...
po co 4 stare koszulki obecnych zawodników do sesji, może prezentacja nowych lub do jakieś nowej kampanii

szprotson 04.07.2011 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1121037)
po co 4 stare koszulki obecnych zawodników do sesji, może prezentacja nowych lub do jakieś nowej kampanii

skąd o tym wszystkim wiesz i dasz sobei za to ręke uciąć,skoro żadnych zdjęć nt .moment nie widze ?

ja rozumiem ze info od Voldemortów mozna brać pod uwage, ale nie zeby bezsprzecznie wierzyć.
Zresztą każdy chce być teraz mega kumaty ze ma przecieki i wogole, a kiedyś tak fajnie było czekać czekać i końcu jakas niespodzianka. A tak to juz żadnych niespodziewanek ani tego typu akcji nie ma.
Druga sprawa.
imho te 2 osoby ktore maja informacje skad je mogą mieć? oczywiscie z klubu. Czyli pewnie ktoś z nich pracuje w Wiśle...co nie? Idzmy dalej, pracuje w klubie i co ? I powoduje przeciek. Bedac wlascicielem klubu etc osobą zarządzająca kierownikiem czy kimkolwiek mającym władze byłbys szcześliwy gdyby zaplanowane przez ciebie rzeczy wychodziły kuchennymi drzwiami kilka dni wczesniej ? Zapewne NIE. Wiec kiedy byłbys szcześliwy ? Wtedy gdy te informacje wychodzą a ty chcesz by one wychodziły.....
bo gdyby nie pasowało to, to takie osoby sie zwalnia. Działanie na szkoda firmy nie jest pożadane wsrod pracodawców,a skoro pracuja dalej , moze to po prostu przeciek kontrolowany ?

krakus76 05.07.2011 14:39

http://www.facebook.com/Chcemy.przyw...iazdy?sk=wall/

Podbijam temat i link to facebooka.

kriswisla 05.07.2011 19:06

no to juz pokazali koszulki nowe w tvp1 w wiadomosciach sportowych,zadna rewelka

mati12101pedek 05.07.2011 19:09

Dzisiaj we wiadomościach sportowych TVP był reportaż o przygotowaniach Wisły do LM. Było też pokazane jak piłkarzom w pawilonie medialnym robione były zdjęcia w strojach na nowy sezon (do kampanii reklamowej chyba). Muszę powiedzieć, że niewiele różnią się od tych z zeszłego sezonu. No i nie ma białej gwiazdy na piersi...

Donki 05.07.2011 19:11

Jesli to były nowe to rzeczywiscie nic specjalnego.

mgła 05.07.2011 19:22

Dla mnie te nowe koszulki wyglądały jak stare dodali chyba tylko jakies kosmetyczne zmiany. Inna - ładniejsza wydała mi sie tylko czarna koszulka Pareiki

Birsa 05.07.2011 19:28

Czy wiecie może gdzie można oglądnąć te wiadomości sportowe z dziś?

kriswisla 05.07.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Birsa (Post 1121711)
Czy wiecie może gdzie można oglądnąć te wiadomości sportowe z dziś?

Bardzo mozliwe ze na tvp info w wiadomosciach sportowych o 23.50 ,maja zawsze podobne info :>

Tenzen 05.07.2011 20:10

wiadomości sportowe powinny być już dostępne na stronie TVP. Ktoś znalazł?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl