![]() |
Ja osobiście jestem zwolennikiem filozofii małych kroków jeżeli chodzi o Białą Gwiazdę na koszulkach. Bez sensu jest żądanie natychmiastowego zastąpienia loga SA herbem Wisły, bo biorąc pod uwagę, że za prezesa mamy pana Basałaja, który wiadomo jakie ma podejście do kibiców i to, że rządzący klubem ludzie zwyczajnie chcą się odróżniać sekcji TS to natychmiastowe wprowadzenie BG na koszulki jest po prostu niemożliwe. Zacznijmy najpierw od tego, żeby BG pojawiła się GDZIEKOLWIEK na strojach piłkarzy, niech spokojnie sobie koegzystuje z logo SA na sercu przez dwa czy trzy lata. Niech ludzie przyzwyczają się do symbolu Białej Gwiazdy jako symbolu KLUBU PIŁKARSKIEGO TS Wisła (nie jako symbolu krakowskiego Towarzystwa tylko właśnie znanego na całą Polskę klubu piłkarskiego), bo co obchodzi BG 'kibiców sukcesu'? Mają na nią za przeproszeniem głęboko wyj***ne tak jak i na całe TS, oni są kibicami klubu piłkarskiego i TS z całą swoją tradycją ich nie interesuje. Taka nagła zmiana identyfikacji mogła by ich skonfundować, nie mówiąc już o osłabieniu potencjału rozpoznawczego Klubu na cele sponsoringowe i na arenie międzynarodowej. Jak 'zwykli szarzy ludzie'/sponsorzy/cała Polska przyzwyczai się już do stałej obecności BG wtedy można zacząć naciskać aby Gwiazda wróciła na należne jej miejsce na sercu zamiast loga SA (jako znak graficzny, tak jak ma Legia).
|
http://m.onet.pl/_m/feee49c82ce03281...5c710,10,1.jpg - czy mi sie wydaje czy legła ma juz nowe stroje ?? Moze my bedziemy miec podobne ??
|
to są ich stare stroję, były jeszcze przed tymi obecnymi
|
może ktoś wie kiedy można spodziewać się prezentacji nowych stroi
|
tomaslfc14 team Skorży ma jeszcze" stare" stroje ale z tego co się orientuję Jagiellonia ma chyba nowe wczoraj zrobili nieoficjalną prezentacje podczas meczu(zdjęcie poniżej) więc podejrzewam że Wisła podobnie jak Jaga wyjdzie na mecz z Rygą w nowych strojach
http://m.onet.pl/_m/2e0175faf89f825f...677bf,46,1.jpg |
Te stroje jaki sa nowe :)
|
ciekawe czy dla Wisly nowe stroje okażą się szczęśliwe Jaga wyszła wczoraj w nowych i wygrała i teraz tylko do szczęścia brakuje jej remisu
rikut1906TSW chyba Jagi a nie jaki |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Niektórzy nie zauważyli by szydery nawet jakby podeszła do nich i nakopała im w d**ę... |
synek, z takimi tekstami to do rówieśników ;-)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dobra, ponapinali my się, koniec offtopa, bo już nawet inni podłapali i wyraźnie żyją naszym konfliktem :) |
Na zdrowy rozsądek prezentacja powinna się odbyć w tym tygodniu, bo później to wyjeżdżamy do Estonii, a stamtąd od razu na Łotwę, gdzie zagramy w nowych strojach.
Więc zapewne jedna dużo konferencja - piłkarze plus stroje. |
dzisiaj może będą na oficjalnej zdjęcia nowych koszulek, z zakazanego forum 4 koszulki były przygotowane nie dla nowych zawodników bo na jednej było nazwisko Jovanić
|
co to ....a poczta pantoflowa?
głuchy telefon normalnie |
Jak Wisła maiła zaprezentować koszulki to albo robiła to na pierwszym meczu... ale raczej wypadałoby zrobić to na meczu domowym, albo robiła prezentację no w okolicach rynku na oficjalnej prezentacji stroii (np. Umbro jak wchodziło...)
|
zakazane forum
zakazane imiona ....a. normalnie jak w Harrym Potterze, człowiek którego imienia nie wolno wymawiac. Ja .......e co to sie dzieje. napierdalamy na rzad i reszte, a sami tworzymy "zakazane fora" i temu podobne. tsw biała gwiazda - gdzies tam na fb ktoś pisał ze "są przygotowane 4 koszulki" ale nigdzie nie widziałem tego ze sa to nowe modele koszulek. |
Cytat:
|
Cytat:
ja rozumiem ze info od Voldemortów mozna brać pod uwage, ale nie zeby bezsprzecznie wierzyć. Zresztą każdy chce być teraz mega kumaty ze ma przecieki i wogole, a kiedyś tak fajnie było czekać czekać i końcu jakas niespodzianka. A tak to juz żadnych niespodziewanek ani tego typu akcji nie ma. Druga sprawa. imho te 2 osoby ktore maja informacje skad je mogą mieć? oczywiscie z klubu. Czyli pewnie ktoś z nich pracuje w Wiśle...co nie? Idzmy dalej, pracuje w klubie i co ? I powoduje przeciek. Bedac wlascicielem klubu etc osobą zarządzająca kierownikiem czy kimkolwiek mającym władze byłbys szcześliwy gdyby zaplanowane przez ciebie rzeczy wychodziły kuchennymi drzwiami kilka dni wczesniej ? Zapewne NIE. Wiec kiedy byłbys szcześliwy ? Wtedy gdy te informacje wychodzą a ty chcesz by one wychodziły..... bo gdyby nie pasowało to, to takie osoby sie zwalnia. Działanie na szkoda firmy nie jest pożadane wsrod pracodawców,a skoro pracuja dalej , moze to po prostu przeciek kontrolowany ? |
|
no to juz pokazali koszulki nowe w tvp1 w wiadomosciach sportowych,zadna rewelka
|
Dzisiaj we wiadomościach sportowych TVP był reportaż o przygotowaniach Wisły do LM. Było też pokazane jak piłkarzom w pawilonie medialnym robione były zdjęcia w strojach na nowy sezon (do kampanii reklamowej chyba). Muszę powiedzieć, że niewiele różnią się od tych z zeszłego sezonu. No i nie ma białej gwiazdy na piersi...
|
Jesli to były nowe to rzeczywiscie nic specjalnego.
|
Dla mnie te nowe koszulki wyglądały jak stare dodali chyba tylko jakies kosmetyczne zmiany. Inna - ładniejsza wydała mi sie tylko czarna koszulka Pareiki
|
Czy wiecie może gdzie można oglądnąć te wiadomości sportowe z dziś?
|
Cytat:
|
wiadomości sportowe powinny być już dostępne na stronie TVP. Ktoś znalazł?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl