![]() |
Cytat:
fantastycznie :lol: tylko niech nikt za miesiąc dwa nie płacze że Pawełek broni do dupy, Janas nie potrafi rozszyfrować nawet przeciwników z ligi polskiej a piłkarze mają w dupie grę przeciw jakimś ogórkom z Wodzisławia po co mają się starać skoro kibice i tak ich będą kochali, prezes najwyżej pogrozi palcem, a trenejro weźmie wszystko na siebie :lol: ps. szybko przyjdzie zgaga bardzo szybko po tej decyzji.. |
Nie wiem w jakiej formie ale Ochalik stwierdził też, że może zapewnić, że kary finansowe nałożone na sztab i zawodników są bardzo dotkliwe, cokolwiek to znaczy.
|
Cytat:
|
What's going on, panie Macieju???
Szanuje Skorżę, ale broniąc swoich "współpracowników", zwłaszcza JK, sam dla siebie buduje szubienicę. Ile razy klęliśmy ze złością, gdy Pawełek puszczał szmatę zza pola karnego? Czasem wystarczy jedna bramka "za dużo" i mamy tragedię gotową. O ile jeszcze w Gdańsku (mecz przeciw Lechii) uratował nas słupek, to już z Levadią tego szczęścia zabrakło (oba gole zza pola karnego). Ligowe drużyny na pewno to zauważyły, a ziemniaki będą miały wielka chęć powtórzyć 1:4 z ostatniego pobytu na R22.
Panie Maćku, o co tu chodzi? Czy dla prywatnych "przyjaźni" warto ryzykować los Wisły i własną opinię? Czy nie można w cztery oczy wytłumaczyć temu człowiekowi: słuchaj, twój czas w Krakowie dobiega końca? Jeśli dodatkowo to JK był powodem zablokowania przyjścia Nurkovicia i korowodów z szukaniem bramkarza, z czego śmieje się cała Polska, to co my kibice mamy o tym sądzić? Jeszcze tylko brakuje, żeby jakiś Fox Mulder z Fuctu czy SE zaczął drążyć temat, dlaczego Skorża tak broni Kazimierskiego. |
Cytat:
Polscy kopacze zdają sobie sprawę :lol :lol: :lol: nie było problemów z motywacją :lol: :lol: :lol: no to Ci przypomnę z ubiegłego sezonu mecz kolejno z Polonią Bytom 1-1 na wyjeździe, Piastem Gliwice takoż 1-1 na wyjeździe, ŁKS u siebie 0-0, Ruch Wisła 1-0 na wyjeździe gdzie można o wiele rzeczy posądzać naszych grajków ale nie o chęć i do gry... przepraszam o jakich transferach ty piszesz?? Brożka z klubu i Marcelo z klubu?? |
Jeżeli to prawda to ciekawe jak teraz będzie z motywacją zawodników skoro im obcięli pensję i nie dostaną premii za MP...
|
Co tu duzo pisac zla decyzja.
Co bedzie dalej? Pewnie "zelazna 11" z parciem na jak najlpeszy wynik. Ufam ze Skorza nie dostanie kolejnej szansy w przyszlym sezonie. |
Cytat:
jakaś kara za zlekceważenie rywala musi być, kopacze są sami sobie winni że wielka kasa przeszła im koło nosa... mam tu na myśli tą premię i kasę za awans do grup LM... a co do Skorży to jaki niby na jego miejsce byłby lepszy trener...??? |
Cytat:
Tylko się zastanawiam czy teraz będą grać na 100% gdy im obcięto pensję i nie dostaną premii za MP Dla większości ważniejszy jest kontrakt niż Biała Gwiazda :/ w zeszłym sezonie chciało im się dupę ruszać dopiero jak przegrywali |
I bardzo dobrze że tak się stało może w końcu nasze gwiazdy rusza dupę i zaczną grać jak przystało na Mistrza a nie na zespól który nie wie co zrobić z piłką. P.Maciek niestety będzie bronił swojego sztabu więc pozostaną na swoim miejscu niestety :( . a szkoda ponieważ ile to można testować bramkarzy i żadnego nie kupić !!!
|
Cytat:
No to brawo Jacek i Rafał fachowcy dwaj dalej beda spokojnie pierdziec w swoje uratowane krzesla. Az strach sie bac jak dobrym bramkarzem stanie sie niedlugo Pawelek, jak go doszlufuje Jacek mysle ze poziom Buffona conajmniej A Rafal jak sie wezmie za rozpracowyanie takiego Piasta Gliwice to efekt w postaci cennego remisu z potyczki w zeszlej rundzie moze byc powtorzony :) Gratulacje dla zarzadu |
Ja bym proponował po tym blamażu wszystkim też sztabowi szkoleniowemu obniżyć kontrakty do poziomu tych płac w w Levadi Talin.
Ewentualnie resztę sumy z kontraktu dopiero odmrozić po zdobyciu tytułu Mistrza Kraju !!!!. Premie wypłacać tylko jeśli drużyna jest na 1 miejscu w tabeli i w kolejnym meczu gra o utrzymanie tej pozycji . Za zwycięstwa które dają pierwszą pozycje można płacić za resztę już nie .. może to by podziałało na nich |
A moim zdaniem Kazimierski to jest naprawde dobry trener i dobrze się stało, że został na swoim stanowisku. Poza tym fajnie, że Maciek Skorża dalej będzie szkolił naszych piłkarzy. Szkoda, że ten rok już stracony w pucharach, ale Skorża to jest gość który dużo myśli więc jestem przekonany, że to co go nie zabiło to go wzmocni i przyniesie to korzyści i dla niego i dla Wisły.
|
Cytat:
Dobrego trenera bramkarzy mieli zawsze w Warszawie. Tam ciągle się jakaś perełka, reprezentant kraju, jest w stanie wyszkolić. Tego Legii zazdroszczę. (Kowalewski, Boruc, Fabiański, Mucha...) |
Cytat:
I a propos Kazimierski: powinien wylecieć jako pierwszy i to nie jako "ofiara" porażki z Estończykami ale jako osoba niekompetentna, której praca w Wiśle nie przynosi żadnych(!) efektów. Jest głównym winowajcą tego cyrku z bramkarzami, który trwa już prawie rok. Reasumując- facet się nie nadaje!!! |
niema ludzi nie zastapionych, a Skorza nie nauczy juz zespolu nic nowego , ale Wy trzymajcie sie go dalej i tym sposobem dajecie temat do oczerniania Wiselki takim ludziom jak Boniek , stacja Polsa itd............
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak wyżej, Kazimierski powinien wylecieć nie za Levadię ale za całokształt. Nie wiem dlaczego, ale kompetencje zawodowe tego człowieka przypominają mi działania leśnych ludków z PZPNu. |
Moim zdaniem w klubie w końcu poszli po rozum do głowy i nic nie jest robione nerwowo byle jak. To że Skorża i sztab szkoleniowy nadal są w klubie nie oznacza że nagle nie wylecą. Być może nie ma dobrego następcy dla Skorży a zrozumiano że zatrudnianie byle kogo nic nie przyniesie. Więc nie zdziwię się jeśli nagle nasz sztab szkoleniowy zostanie zwolniony. To samo tyczy się zmian w zespole, wiadomo że nie sztuką jest sprzedać kilku zawodników tylko znalezienie ich następców w dodatku wiedząc że nie ma już czasu na zgranie z zespołem. Natomiast czas na wszelkie roszady jest w zimie kiedy to mamy długą przerwę w rozgrywkach. Skorża moim zdaniem stracił zaufanie Cupiała(jeśli w ogóle je miał?) i jeśli prawdą jest że nie zgodził się na zwolnienie swoich współpracowników to moim zdaniem prędzej czy później wszyscy z tego klubu wylecą. Oczywiście to są tylko moje przypuszczenie.
Natomiast rozbawiło mnie to stwierdzenie: "Przeprowadzona analiza wykazała też, że dotychczasowy model organizacyjny struktury klubu nie zdał egzaminu. W związku z tym powstaje konieczność wypracowania nowego modelu funkcjonowania klubu." O tym że w klubie jest coś nie tak to chyba każdy kibic wie już od dłuższego czasu. |
Ale co jest nie tak. Zwalniają po każdej porażce źle, bo zarząd dzała pochopnie. Nie zwalniają, też źle...
Nie rozumiecie, że nie zwalnia się po pół sztabu ? Jak już, to wywalili by wszystkich. |
Nie żebym bronił pana Jacka, bo tego robić nie zamierzam.
Ale kto z Was widział jak wyglądają treningi, kto z Was spotkał go na jakiejś imprezce itp. Czy dla Was wszystko co napiszę Weszło jest prawdą i uważacie ten portal za jedyne wiarygodne źródło informacji? Żadne inne media: gazety, portale internetowe, nie napisały nic negatywnego na temat naszego trenera. Pojawił się tylko wywiad z innym piłkarzem (Szamotulski). Rozumiem, bramkarz popełnia błędy, więc winny jest albo trener, albo golkiper. Większość błędów Maria wynikały z psychiki ,czyli tej dziedziny, która Kazimierski się nie zajmuje. Nie widziałem żadnego treningu (jak pewnie większość forumowych wrogów pana Jacka) więc siedzę cicho i nie rzucam bezpodstawnych oskarżeń. Mario ma umiejętności, ale wg mnie potrzebuje takich spotkań z psychologiem, jakie miał Borubar w Legii. On musi być skupiony przez 95 minut w meczu, to będzie bronił na odpowiednim poziomie. P.S. Mam też takie spostrzeżenia, że nie mieliśmy kłopotu z bramkarzami wtedy, gdy graliśmy najsłabiej, byliśmy 8 w lidze. Dolha i Mario bronili wtedy bardzo dobrze. To pokazuje, że łatwiej się broni mając 5-10 sytuacji, jest się gotowym do gry przez cały mecz, a nie gdy pierwszy celny strzał oddany jest w 40 minucie. Ciekawe jak to wygląda z tymi karami, czy zamrożone są premię za mistrzostwo i co oznacza pojecie nowej struktury klubu. Na TVN-ie mówili, że raczej nikt nie odejdzie, oby mieli rację. |
Cytat:
|
Cytat:
Patrząc na innych, Lech Twoim zdaniem zanotował tyle remisów dlatego, że skórokopom zabrakło motywacji i specjalnie zremisowali ileś tam meczów? Cytat:
|
Cytat:
Po pierwsze: nasi bramkarze mimo młodego wieku, nie rozwijają się, ba z rundy na rundę grają nie pewniej. Dwa: Wypowiedzi Szczęsnego i Szamotulskiego o metodach treningowych tego pana... Trzy: Żaden z kilkunastu bramkarzy ściągniętych przez Bednarza, nie odpowiadał K. Mimo iż wielu miało naprawdę pochlebne recenzje dziennikarzy, i zaliczyli wiele efektownych parad. Cztery: Debilne wypowiedzi Kazimierskiego, w stylu: (gdy testowany bramkarz zawalił mecz) "obserwowaliśmy go dość długo, ale niestety nie potwierdził swoich umiejętności", lub: (gdy zagrał dobry mecz) "bronił dobrze, ale jeden mecz i kilka treningów to za mało by stwierdzić czy jest dobrym bramkarzem". Pięć: w momencie gdy Wisła dziękuje kolejnemu bramkarzowi, a Cebanu jest blisko wypożyczenia, Kazimierski stwierdza że nie potrzebujemy bramkarza... :-/ Sześć: Legionista :p Czekam na jakikolwiek argument przemawiający za pozostawieniem go na stanowisku... Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Polonia i Piast to były mecze z rundy wiosennej. A chęci i zaangażowanie było cieńkie w meczu z ŁKS faktycznie Wyparło miał dzień konia ale chęci naszych były takie .... eeeeee luzik zaraz coś wpadnie a jak nie wpadało to się chłopcy nerwowali...i dupa blada transfery do będzie można ocenić za czas jakiś bo Alvarez zagrał jeden mecz, a Kirm trzy Garguła nawet na boisko nie wszedł... a moja krytyka Skorży też się nie bierze z jednego meczu. tylko z całokształtu jego osiągnięć. Cytat:
Henri Sillanpää z kolei dobrze wyglądał w swoim klubie u nas już niekoniecznie. Reszta to jakieś popierdułki były a nie normalni bramkarze... |
Witam,
Wg. mnie bardzo, bardzo zla decyzja.... Jedynym powodem (wg. mnie) dla ktorego Skorza zostal jest to ze nie ma obecnie odpowiedniego kandydata na jego miejsce a i czas (start ligi) nie daje mozliwosci manewru. Wg. mnie problem tak naprawde tkwi w tym co chce osiagnac Cupial. Jezeli pragnie jeszcze budowy w Wisle czegos sensownego to dzis powinnismy sie pozegnac ze Skorza. Ten trener na warunki polskie (Ekstraklasa) moze i jest dobry ale... na Europe to on sie wogole nie nadaje... Nigdy nie uwazalem go za artyste w swoim fachu, dwa tytuly rzeczywiscie zasluguja na szacunek, ale co dalej? Przyjmijmy ze znow wygramy lige, albo zakwalifikujemy sie chocby do elim. LE, czy ten trener gwarantuje ze pokazemy sie w Europie z dobrej strony... Zaden trener z Polski nie gwarantuje sukcesu. Mozecie powiedziec ze zaden trener nie daje gwarancji sukcesu, ale z kims z zagranicy przynamniej mielibysmy nadzieje, a tak ze Skorza na lawce nei daje ten druzynie szans na pokazanie sie w Europie. Tutaj zatrudnilbym kogos z zewnatrz, kogos potrafiacego popatrzec chlodnym okiem na druzyne, jej mozliwosci itd. Skorza przez swoja glupote postawil Wisle pod sciana.... Zal klubu, zal szans jakie otwieraly sie przed klubem. Jego pozostanie jest chyba dowodem ze Cupial tak naprawde nie ma juz ochoty bawic sie w futbol na powaznie..... Z tym trenerem uwazam to za niemozliwe..... Ja tylko nie potrafie zrozumiec jak taki facet mogl byc asystentem trenera rep. Polski na finaly MS. To pokazuje jak nisko lezy polska mysl szkoleniowa..... "Perelce" i nadzieji polskiej mysli szkoleniowej pomylil sie kalendarz i przygotowal druzyne na sierpien. A w sierpniu jest juz "game over" Zal. :( |
Cytat:
1.Wariant Petrescu - czyli młody na dorobku 2.Wariant Leo - czyli stary po dorobku Oczywiście proszę te nazwiska wziąć w duży cudzysłów - są tylko po to by bardziej obrazowo było. Taki trener jest stosunkowo drogi , ma wymagania co do składu - przy obecnym stanie praktycznie nie do spełnienia.Nie wiem jak potrafiłby zrozumieć sytuację gdzie zespół gra o LM a przy dosłownie 2 kontuzjach. okazuje się że ma grać stoper kupiony kilka dni wcześniej(ciekaw jestem co by było gdyby Głowa rozleciał się po weekendzie), na prawej obronie gość który nigdzie nie potrafi grać, a na ławce rezerwowej ma tylko....defensywnego pomocnika, który od dawna grzeje ławę. Reasumując - konkretny trener z zagranicy to nie tylko wydatek na pensje ale też a może zwłaszcza, pieniądze na nowych graczy czy infrastrukturę klubową. W takim stanie - kasa pusta, stadion w budowie - pozyskanie konkretnego trenera to wd mnie mission impossible. Kiedyś profesur powiedział że nie zwolni Majewskiego, bo jak dał ciała to niech się teraz męczy. Skorża też dał ciała więc niech nie ma za łatwo - jeśli mu nie pójdzie to idealnym czasem na zmianę trenera będzie zima bądź następna runda gdzie dobiegać będzie końca budowa stadionu ps i to nie jest tak że Skorża się na Europę w ogóle nie nadaje. -łatwa wygrana z Żydami których budżet o wiele przewyższał nasz -walka do ostatniej minuty ze słabym wtedy ale i tak o wiele lepszym na papierze Tottenhamem. -wygrana z Barcą, niby w meczu o czapkę gruszek ale jednak. To nie są wielkie wyczyny ale też nie jest tak że Skorża to europejski nieudacznik. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl