Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

piotrek chicago 12.08.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 777916)
Na trybunach chyba zaczyna się jakaś awantura

blisko flagi ŁKS ŁÓDŻ POLSKA

_KRIS_ 12.08.2009 19:43

dlaczego mnie wywala z meczu?? musze cos wpisac?

Kamson 12.08.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 777918)
blisko flagi ŁKS ŁÓDŻ POLSKA

Miałem wrażenie, że padały okrzyki "WKS, WKS" ale może to było "ŁKS".
Gdzie rozgrywany jest mecz?

ToTylkoJa 12.08.2009 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 777922)
Miałem wrażenie, że padały okrzyki "WKS, WKS" ale może to było "ŁKS".
Gdzie rozgrywany jest mecz?

w Bydgoszczy.

piotrek chicago 12.08.2009 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 777922)
Miałem wrażenie, że padały okrzyki "WKS, WKS" ale może to było "ŁKS".
Gdzie rozgrywany jest mecz?

Bydgoszcz...a na trybunach hsv :)

hunter 12.08.2009 19:47

http://sport.redblog.pomorska.pl/200...nia-godz-2030/

Wyjaśnienie tego co było na trybunach.

piotrek chicago 12.08.2009 19:57

99% z tego co kojarze to flaga Hutnika

unpredictable_wislaczka 12.08.2009 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 777917)
Też się zastanawiam czym podpadł Piotr Brożek, że nie jest wystawiany - już od dłuższego czasu gra równo, nie schodzi poniżej pewnego poziomu, jest solidny.

Ma brata bliźniaka,który przez pewien czas powołania nie dostawał i nikt nie mógł tej decyzji zrozumieć :D
Kiedyś padło pytanie,czemu Pietia nie gra w kadrze,to Leo się zdenerwował,że wszyscy mu wypominali brak powołania dla Pawła,to jak weźmie Piotrka,to będą mu wypominać,że cała rodzina Brożków nie gra w kadrze. Taka to filozofia pana siwego :P

ed: czyżby na trybunach Leeełłooo ?

Kamson 12.08.2009 20:01

A na trybunach LEEEEŁOOOOOO
Ja ku**a nie moge, co ci ludzie mają w głowach.

Rob_Zombie 12.08.2009 20:06

Jezus, ale padaka...
Nosz ****a, siwy całkowicie olewa tą naszą reprę, ma w dupie ligę i formę naszych graczy. Jak do ****y nędzy można wstawić na obronę Krzynówka i Dudkę a w pomocy Rogera i Smolarka!? On komuś na złość robi czy co?

kreseq 12.08.2009 20:21

Niech Leo da 12 Wislakow i w razie czego jeden z drugim zamknie sie... bo zal czytac :)

Wisla zbawieniem reprezenracji :) ja Was prosze, nie rozsmieszajcie Polski :)
Wystarczy ze gra Krzyniu i Smolarek....

Borzek? Przepraszam ale chyba ma takie same mozliwosci koszenia liscia jak Roger:) Chyba ze nadal uwazacie Borzia za international level , ktorego on nigdy nie osiagnie :)

brylant17 12.08.2009 20:21

Co to za transparent powiewa? Znowu nigdy nie będzie Polakiem? teraz w strone Ludovic'a?

MaG* 12.08.2009 20:24

żal mi Błaszcza bo nie ma z kim grać ;/
A Kuba wymiata aż miło .Radocha widzieć chociaż jednego klasowego zawodnika na boisku na dodatek wiślaka :D

kubawislak 12.08.2009 20:24

Nie no ja się nic więcej nie spodziewałem po... LEO
Na Leło to chyba tylko małopolska się poznała.
Leo, Leo, Leo na stadionie musi być

FraMat 12.08.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 777931)
A na trybunach LEEEEŁOOOOOO
Ja ku**a nie moge, co ci ludzie mają w głowach.


a ja wolę LEEEEŁŁŁŁŁOOOO niż PZPN

kohprzem'68 12.08.2009 20:25

Gra rekreacyjna i taki totalny brak wykończenia gry jakimś podaniem brak pomysłu i kłopoty z finalizacją , słabiutka gra Smolarka Krzynówka i Murawskiego .

brylant17 12.08.2009 20:27

Dajcie Obraniaka i Brozia to razem z Błaszczem to rozruszają :P

For_FuN_ 12.08.2009 20:29

Jak narazie padaka...do zmiany Krzynowek, Smolarek i Lewandowski(ktory sobie poprostu nie radzi sam z przodu i to z powodu braku umiejetnosci, tylko braku partnera).

Do tych krytykantow Macka Iwanskiego...mozna odwrocic pytanie i zapytac z jakimi silnymi zespolami dobrze zagral Gargula? Dla mnie Maciek to pilkarz lepszy pod wieloma wzgledam, bo Lukasz zatrzymal sie w rozwoju jakies 3 lata temu(przez notoryczne kontuzje).

Kamson 12.08.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 777940)
Niech Leo da 12 Wislakow i w razie czego jeden z drugim zamknie sie... bo zal czytac :)

Wisla zbawieniem reprezenracji :) ja Was prosze, nie rozsmieszajcie Polski :)
Wystarczy ze gra Krzyniu i Smolarek....

Borzek? Przepraszam ale chyba ma takie same mozliwosci koszenia liscia jak Roger:) Chyba ze nadal uwazacie Borzia za international level , ktorego on nigdy nie osiagnie :)

Do jakich postów ty sie odnosisz?:shock:

ZwrABG 12.08.2009 20:39

kto strzelił?? :D bo nie oglądam ;p

piotrek chicago 12.08.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 777960)
kto strzelił?? :D bo nie oglądam ;p

teoretycznie Obraniak a praktycznie Wasilewski

Rob_Zombie 12.08.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 777960)
kto strzelił?? :D bo nie oglądam ;p

Wasilewski, ale po rykoszecie od Obraniaka

killzone 12.08.2009 20:42

Obraniak bedzie po tym meczu spalony dla Francuzów? Czy musi zagrac o punkty?

ZwrABG 12.08.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 777963)
Obraniak bedzie po tym meczu spalony dla Francuzów? Czy musi zagrac o punkty?

będzie spalony to oficjalny mecz chyba

ToTylkoJa 12.08.2009 20:53

hahaha Roger: k***a mać :D :lol:

piotrek chicago 12.08.2009 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 777961)
teoretycznie Obraniak a praktycznie Wasilewski

po ogladnieciu kilku powtorek bramke bym zaliczyl naszemu żabojadowi pilka zmienila calkowicie kierunek swojego lotu mylac bramkarza

FraMat 12.08.2009 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 777967)
hahaha Roger: k***a mać :D :lol:


i kto teraz powie: Roger, nigdy nie będziesz Polakiem?

PrawdziwośćDlaGry 12.08.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 777967)
hahaha Roger: k***a mać :D :lol:

mało co z krzesła nie spadłem ze śmiechu..... :D
co do bramki. wydaje mi się że powinni Obraniakowi zaliczyć ją jednak.

WislaJKG 12.08.2009 21:02

a na trybunach kaleczą nasze HSV..

Rob_Zombie 12.08.2009 21:03

Uwaga! Łobo wchodzi!
PS. Kirm strzelił dla Słowacji.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl