![]() |
Kupował ktoś z was jakieś produkty ze strony sklepu Stadionowi Fanatycy?
Chodzi przede wszystkim o jakość sprzedawanych tam rzeczy :) |
Szukam programiku, albo strony internetowej, która odliczała by mi czas i dawała sygnał dźwiękowy co określoną ilość czasu.
Najlepiej tak abym mógł zapisać kilka takich setów, i wybierał sobie odpowiedni. Czyli np. jeden robił "beep" co 12 sekund, drugi co 20. trzeci co 33 itp. Z góry dzięki za pomoc. |
wpisz sobie w google , "timer online", znalazło mi takie coś np: http://www.online-stopwatch.com/countdown-timer/ możesz jeszcze głębiej poszukać.
|
Potrzebuje wodke na wesele , gdzie najlepiej kupic . W gre wchodzi Wyborowa albo Pan Tadeusz. Jak ma ktos dobre dojscia to piszcie na priv.
|
Cytat:
po prostu jedź do hurtowni z alkoholem ;) |
Cytat:
Ps. Najlepszego! ( jeśli Ty sie żenisz ) :D |
Cytat:
Ps. Dzienki za zyczenia :) |
Cytat:
ustawiam długość 2:30 i aby alarm dzwonił w 0:30 i 1:15 i 2:05 (tak abym wartości sam mógł ustawić). ustawiam długość 1:00 i aby alarm dzownił w 0:20 i 0:40. To oczywiście przykładowe wartości, jest mi to potrzebne bo nie złą kasę czerpie z oglądania reklam, ale dostaje .......c@ :D. A trzeba tutaj klikać co określony czas w trakcie trwania reklamy. I tak jak reklama trwa 30 sekund, to trzeba kliknąć po 15 sek. Jak trwa minute, to po 20 sek, i 40... Itp. Więc gdyby ktoś umiał mi znaleźć stronkę/program w którym mógł cośtakiego sobie poustawić, to stawiam piwo. Bo wtedy reklam wyciszam i siedzać w necie przełączam na reklamy tylko gdy musze. Cytat:
|
Szukam dysku zewnętrznego 1 TB do 300 zł. Możecie coś polecić ? Z góry dzięki.
|
Cytat:
Cytat:
Przyganiał kocioł garnkowi :lol: sorry, że nie na temat, ale musialem... |
Cytat:
|
przecież jaja sobie robił, nie ma sie co spinać :D
|
Cytat:
|
Czy ustawa o OZE ma zacząć obowiązywać w PL od 1 stycznia 2014, czyli od nowego okresu dofinansowań z UE w ramach programu spójności, czy od ... no właśnie KIEDY!!?? Czy jak ustawa ta zostanie wprowadzona już za niedługo to czy musi ona dodatkowo zostać zatwierdzona przez "kogoś" z UE żeby zaczęła obowiązywać w PL??
Szukałem najnowszych informacji na internecie, ale cały czas pojawiają się różne daty.. masakra. Najczęściej pojawiającą się datą jest 1 lipca 2013 i właśnie 1 stycznia 2014... Mógłby mi ktoś kto ma pojęcie... jest na bieżąco napisać na prv. datę?? plisss |
Zna ktoś dobry serwis w Krakowie, który mógłby mi zrootować Samgunga galaxy S, albo nie rootować ale wgrać 'czystego' androida bez nakładek etc.? Wiem, że zajmował się tym serwis na Rakowickiej, ale się zawinął.
Wiem też, że można zrobić to samemu (root), ale to nie moje klocki i pewno spieprzę coś :) |
Jak to jest w końcu z tym ściganiem xboxów przez microsoft?
Słyszałem dziś od znajomego,że jak przerobisz x-a to automatycznie gra instalowana na dysku wysyła info do microsoftu i wjazd na hate-20 koła grzywny i zawiasy na 5 lat. I to podobno sytuacja autentyczna z bliskiego otoczenia. Jest w stanie ktoś kumaty w konsolach napisać,czy tak faktycznie jest czy ktoś bajki piszę ? Priv jak cos i dzieki wielkie z góry. |
Cooo ? Co to za ściema.
Poza tym nie musisz wcale podłączać swojego x-a do internetu :) |
Cytat:
Pozdrawiam. |
|
jesli jest napisane ze czyta DiVX to tak. A jeśli nie ma napisane to jest opcja ze wchodzisz na strone producenta, i sciagasz odpowiedni soft (Jeśli dany producent of course go udostępnia) i sru :)
|
Cytat:
Raz, że co druga konsola w Polsce jest przerabiana, więc mielibyśmy masowe aresztowania. Dwa, że jak konsoli nie podłączysz do neta to jak ma ona wysłać informację do ms? Gołębiem pocztowym? |
Cytat:
Jest jeszcze opcja taka że zrobił coś "drastycznego". Wyciągnął jakiegoś nowego hita z hali produkcyjnej i zaczął grać miesiąc przed premierą do tego podłączony do neta. Dla zwykłego okazjonalnego pirata przerobienie to koniec gwarancji (nie zawsze) i ban na granie online po podłączeniu do neta (też nie zawsze). |
Potrzebuje namiarów do naprawde BARDZO BARDZO dobrych dermatologów lub alergologów,może być prywatnie (cena wizyt nie gra roli) moga byc nawet poza Krakow,naprawde jesli macie/słyszeliscie o takich dajcie znac.
|
Mam prośbę, bo co setki głów to nie jedna.
Dysponuję dokumentem wojskowym z lat 20-ych gdzie pewne rzeczy trudno odczytać. Kto to rozszyfruje? http://www.klub-beskid.com/ibergeur/...sam1733cut.jpg |
micro-zwiady ? może głupie ale ja tak to widze;p
|
wielo - re... ?
|
Dla mnie jest to cos z niemieckiego skoro to jest z lat 20-stych. Pierwsze słowo "mino" natomiast mam problem z drugim słowem. W słowie "mino" "n" jest takie samo jak pierwsza litera drugiego słowa, czyli niby "n" ale "n" to wydaje się druga litera. Skoro tak to nie może być "mino"...
Może ktoś ze znajomością niemieckiego się wypowie, drugie słowo to może być skrót. Trzeba by siedzieć w międzywojennej nomenklaturze wojskowej, a właściwie porozbiorowej. |
to jest polski dokument i w innych miejscach jest wypełniany po polsku. A już miałem nadzieję, że komuś postawię piwo za pomoc
:> Tutaj jest cała strona. Może przez porównanie z innym zapisem coś wam wpadnie do głowy http://www.klub-beskid.com/ibergeur/...es/sam1733.jpg |
możdzierzysta a wpis to mino-mioty
|
w robocie firma z która chce nawiązać współpracę wymaga ode mnie napisania oficjalnej oferty współpracy... a raczej prośby rozpoczęcia rozmów.
pisał ktoś kiedyś takie coś...?? jak to ugryźć... proszę na prv. |
PS. Szukam kogoś kto się zna na biletach lotniczych i pomoże wyszukać najtańszy bilet i go zarezerwować/kupić. Szczegóły na prywatna wiadomość, przewidziane niewielkie wynagrodzenie :)
|
Ma ktos dysk twardy 1 TB podlaczony do tv ?? Konkretnie LG? Bo chce sobie taki zafundowac a nie wiem czy bedzie dzialac nie posiadajac zasilenia zewnetrznego.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak nie rozszyfrujesz z podręcznikiem kaligrafii masz do wyboru jeszcze: a. wrzucić to na forum odkrywca.pl, tam się takie kwiatki pojawiają, b. Centralne Archiwum Wojskowe, skoro delikwent z tej ksiązeczki przeszedł jakieś szkolenie wojskowe jest szansa, że informacje na ten temat tam znajdziesz. |
dzieki za radę... spróbuję tam
|
Cześć
Biorę udział w rekrutacji na pewien kurs. Dostałem kilka pytań na które musze odpowiedzieć. Między innymi: You are in a flight coming to BCN and you have a 'burro catala', 200 Justin Bieber CDs and a watermelon. How do you convince the whole aircraft to dance an epic Harlem Shake? Burro catala to osiołek Ma ktoś jakiś fajny pomysł na odpowiedz?? |
Pytałem już w temacie maturalnym, ale jednak tu zagląda więcej osób, więc pozwolę sobie zdublować pytanie:
Wybieram się na agh, ale trochę zawaliłem maturę i będę miał tam +/- 800 punktów. Myślałem nad inżynierią naftową i gazowniczą, ale tam był w zeszłym roku próg 820 i stąd pytanie jak się ma ten wynik do wyniku, który osiągnęła ostatnia osoba, która się dostała podczas wszystkich rekrutacji. Boję się, że jak tam się nie dostanę, a oznaczę to jako priorytet, to progi na innych kierunkach drugiego wyboru, na które złożę mi podskoczą i zostanę na lodzie. Bardzo proszę kogoś kumatego o odpowiedź. |
Pany potrzeba pomocy w wyjasnieniu sytuacji>
Kupiłem (jako firma) do dalszej odsprzeazy bieżnie która tego samego dnia sprzedałem. Klient nastepnego dnia zglasza reklamacje (rysa na pulpicie). I co teraz ? Na dzien dzisiejszy sytuacja byla taka ze odsyłałem tam gzie kupiłem i oni odsyłali do producenta etc. A teraz firma od ktorej kupiłem mi mówi ze nie uwzględni mi gwarancji bo nie zapłaciłem (termin 30 dni przelew póki co nie minął wiec nie wiem ocb.) Czy oni moga tak zrobic? co moge zrobic ja? need help |
Forumowicze mam prpośbe...otóż potrzebuje skład reprezentacji norwegii w piłce nożnej kobiet!
podeśle ktoś linka? i najlepiej obecny skład i sprzed ok 5 lat( moze byc 3 a moze być 7 ). bardzo prosze o pomoc :) |
Cytat:
wis.la/tl7ui 2013: Kadra na turniej: http://www.fotball.no/Landslag_og_to...l-Algarve-Cup/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl