Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Kamil_mchw 05.04.2013 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1306514)
Bardzo pilne pytanie bo utraciłem wszystkie kontakty na komie. A więc wstaje rano a w moim SE vivaz nie działa dotyk. ekran działa normalnie ale nie mogę go odblokować. wszystko jest z nim ok tylko nie reaguje na dotyk.
co mogło się stać? jakaś taśma mogła się wypiąć?

i najważniejsze gdzie najtaniej w okolicach centrum lub AGH to naprawię? zalezy mi na czasie bo wszystkie kontakty miałem na telefonie.



miałem ten sam problem z dotykiem w vivaz
niestety ale tel. do śmietnika... wymiana dotyku to 200zł. a za tyle kupisz używany tel. SE na allegro.
jest jakiś program, niestety nazwy nie pamiętam który zgrywa ci wszystko z tel co chcesz nawet jeśli ten nie chce się włączyć. Trzeba tylko podpiąć tel. do kompa...

ale też możesz próbować... na długiej jest masa serwisów GSM.

wiślak 86 05.04.2013 09:37

na allegro ekrany widziałem po 30zeta więc dlaczego tak drogo?
ale miałeś tak samo że tym górnym przyciskiem naciskałeś pojawiał się ekran do odblokowania ale dotyk nie działał? aparat normalnie śmiga robi zdjęcia itp.

MatMario 05.04.2013 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1306514)
Bardzo pilne pytanie bo utraciłem wszystkie kontakty na komie. A więc wstaje rano a w moim SE vivaz nie działa dotyk. ekran działa normalnie ale nie mogę go odblokować. wszystko jest z nim ok tylko nie reaguje na dotyk.
co mogło się stać? jakaś taśma mogła się wypiąć?

i najważniejsze gdzie najtaniej w okolicach centrum lub AGH to naprawię? zalezy mi na czasie bo wszystkie kontakty miałem na telefonie.

Nie potrzebujesz ekranu a digitalizer. Takie coś http://allegro.pl/listing.php/search...igitizer+vivaz

oraz taką instrukcję

http://www.youtube.com/watch?v=CcVekSfJfjs

Jak widzę to jest na stykach łączone, więc może gdzieś styki zaśniedziały... Może najpierw go rozkręć i to sprawdź.

wiślak 86 05.04.2013 10:21

dzięki wielkie jak mi krzykną nie wiadomo jaką cenę to wtedy zacznę sam kombinować

wiselka16 05.04.2013 12:32

Jak ktoś był na praktykach Hotelarskich w Novotelu Na Armii Krajowej to niech się odezwie na PW

vabanq 05.04.2013 13:35

Pzamierzam kupić jakiś laptop +/- 2500, laptop przede wszystkim internet, filmy, muzyka od czasu do czasu jakas gra . Co polecacie Nie znam sie za bardzo na tym sprzecie wiec prosze o porady.
PS: Na pewno podziekuje za jakiegokolwiek acera
z gory dzieki

szprotson 05.04.2013 14:25

nie znam sie na naprawie aut wiec zapytam

nagle auto (fiat brava) zaczeło mi sciagac na prawo. wczoraj zauwazylem ze puszczając kiere sciaga mnie od razu na prawo,do tego kierownica mi drżała! szybka jakas diagnoza ktos cos ?

E: Neo - dzieki wielkie!

Neo1221 05.04.2013 14:27

Mogłeś coś z zawieszenia uszkodzić... najechałeś ostatnio mocniej na krawężnik lub uderzyłeś kołem w coś?

Ewentualnie zbieżność jest nie ustawiona prawidłowo, tak nagle Ci się to stało?

Znalazłem coś takiego o problemie ściągania w którąś stronę... zamiast się rozpisywać lepiej wkleję coś takiego ;)
http://www.yzzy.pl/co-robi-gdy-samochod-ciga

MatMario 05.04.2013 14:42

Pierwsze co to wygląda na problem z kołem. Mało powietrza, zagieta felga. Jeśli i ściąga i drży to zaczynamy od kół. Możliwe że uderzyles w dziurę, uszkodziłes i koło i zawieszenie. Ale zacznij od koła.

Kamil_mchw 05.04.2013 15:39

Prosiłbym kogoś kto wie jak wyłączyć internet w tel. kom. marki samsung ace 5830 o prv z opisem krok po kroku jak to zrobić... chce móc korzystać tylko z internetu na tel. kiedy mam dostęp do wifi. Jak na razie mimo że jestem podłączony do wifi to ciągnie mi neta z sieci play za którego muszę płacić... np. za ostatni miesiąc = 420zł.
Nawet teraz (mimo że jestem podłączony do wifi) nabija mi rachunek bo mam ustawione powiadomienie z gmaila, poczty wp itp. i co chwila internet sam się włącza żeby spr. czy nic nie przyszło... podobnie mam z gg na tel. facebookiem itp.... za wszystko kur.wa muszę płacić!!
proszę o pomoc... chyba będę musiał wymienić tel. na nokie 3310

LanceTS 05.04.2013 15:42

spróbuj zadzwonić do operatora żeby Ci wyłączył internet w telefonie. Tylko spytaj czy na pewno wtedy będziesz mógł korzystać z Wifi.

piter116 05.04.2013 20:26

Witam. Możecie polecić jakąś fajną stronkę do podszkolenia j. angielskiego? Chodzi mi przede wszystkim o różnego rodzaju artykuły z tłumaczeniem trudniejszych słówek.

Kolumbus 05.04.2013 20:45

sciagnij sobie z torrentow takie magazyny English matters, tam jest cos takiego wlasnie

labtec 05.04.2013 21:33

jakich rozmiarów powinno być zdjęcie, które chce sobie ustawić na tło na FB?
Jaki rozmiar, żeby nie rozjeżdżało się na większe i żeby pixeli nie było widać?

Morfeush 06.04.2013 10:25

Witam. Z mojej karty kibica zdarło się zdjęcie...
Pisałem e-maila do klubu, z pytaniem czy uda mi się kupić bilet i wejść na stadion. Dostałem lakoniczną odpowiedź, że uda mi się kupić bilet. Lecz nie jestem całkowicie przekonany czy wejdę na stadion. Wiadomo jak działa ochrona.

Co o tym myślicie?
Miał ktoś podobną sytuację?

Kamil_mchw 06.04.2013 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Morfeush (Post 1306707)
Witam. Z mojej karty kibica zdarło się zdjęcie...
Pisałem e-maila do klubu, z pytaniem czy uda mi się kupić bilet i wejść na stadion. Dostałem lakoniczną odpowiedź, że uda mi się kupić bilet. Lecz nie jestem całkowicie przekonany czy wejdę na stadion. Wiadomo jak działa ochrona.

Co o tym myślicie?
Miał ktoś podobną sytuację?


nawet nie próbuj...
kumpel kiedyś miał 3 rysy od kluczy na karcie na zdjęciu i go nie wpuścili... kazali wyrobić nową, ale oczywiście w tamtej godz. nie było takiej możliwości.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1306602)
spróbuj zadzwonić do operatora żeby Ci wyłączył internet w telefonie. Tylko spytaj czy na pewno wtedy będziesz mógł korzystać z Wifi.


a jak będę w terenie i będę potrzebował internetu to znowu mam dzwonić i prosić żeby włączyli...
na tel. w jakiś ustawieniach się tego nie da zrobić??

MatMario 06.04.2013 11:20

Są programy do tego w sklepie Play. Był program od Orange który zliczal dane.

A jak nie to ustawienia,menedżer danych, dostarczanie danych i tam powinno być dostarczanie po sieci komórkowej i to wyłącz.

brzydki.brzydal 06.04.2013 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1306716)
nawet nie próbuj...
a jak będę w terenie i będę potrzebował internetu to znowu mam dzwonić i prosić żeby włączyli...
na tel. w jakiś ustawieniach się tego nie da zrobić??

poszukaj w sklepie play aplikacji 3G watchdog

Konrad. 06.04.2013 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1306716)
nawet nie próbuj...
kumpel kiedyś miał 3 rysy od kluczy na karcie na zdjęciu i go nie wpuścili... kazali wyrobić nową, ale oczywiście w tamtej godz. nie było takiej możliwości.





a jak będę w terenie i będę potrzebował internetu to znowu mam dzwonić i prosić żeby włączyli...
na tel. w jakiś ustawieniach się tego nie da zrobić??

jak masz androida to wystarczy przytrzymac klawisz ktorym wylaczasz telefon iwylaczyc "tryb sieci danych".Tyle.

Jedyny minus, ze nie otrzymasz wtedy MMSa. Ja uzywam dlatego programu APN Lock.

labtec 06.04.2013 21:46

ktoś zna autora?


" A kiedy nastała już cisza
On chwycił za telefon
I pisał, pisał
- A ona olśniona i zaskoczona ,
marzyła rozkojarzona
-On widząc to zadumanie
Położył rękę na jej, kolanie
Głaszcząc ją wolno
Szeptał jej słodko
- szeptał ANIELE i
ręką błądził po ciele,
po ciała drżącej bieli
leżącym w jedwabnej pościeli ….
- a błogie jej ciało w
kwiat lotosu ułożone
namiętnie drżało ,
pulsowało,
intymnością ruchów
do niego krzyczało ….
- zamarła w bez ruchu
potem oblana
odchyliła kolana .
On pieścił jej ciało i
wciąż było mało
-oddech miał gorący
język nie tylko w
słowach kujący
tak pisząc liter wiele
krążył nim po ciele
a usta jej wilgotne
róży płatkiem pachnące
choć nieraz brzęczą a
brzęcząc go męczą
odgadywały
każde spragnione jego zamiary
Tak ciała i zmysłów scaleni
Oddawali upusty rozkosze……
TAK I JA POPROSZĘ "

MatMario 08.04.2013 06:22

Trasa Kraków- Stadion we Wrocławiu to jaki przybliżony czas?

Jazda w granicach rozsądku więc autostradowe 150km/h nie jest problemem i raczej będzie prędkością przelotową.

Viamichelin pokazuje 2:40, ale czy przy stadionie się korkuje, jak z parkowaniem?

labtec 08.04.2013 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1306966)
Trasa Kraków- Stadion we Wrocławiu to jaki przybliżony czas?

Jazda w granicach rozsądku więc autostradowe 150km/h nie jest problemem i raczej będzie prędkością przelotową.

Viamichelin pokazuje 2:40, ale czy przy stadionie się korkuje, jak z parkowaniem?


We Wrocławiu jest dramat jeśli chodzi o miejsca parkingowe wokół stadionu.
Większość osób zostawia auto np. na parkingu przy C.H. Astra - i jadą potem 4-5 przystanków tramwajem na stadion.
Jeśli nie znasz miasta - to wklej w navi adres stadionu i jak będziesz miał kilometr do niego, to parkuj pod domkami jednorodzinnymi, albo gdzieś na osiedlach pod blokami.
BEZPIECZNIE.


Nie pchaj się pod stadion autem, bo zrobili wyjazd ze stadionu i wjazd na autostradę po....jednym wąskim pasie....
Więc ludzie stoją nawet po 1,5 h żeby wyjechać po meczu...



===


ps. może ktoś w dwóch słowach przewinąć ocb z akcją na C5 po meczu z piastem?
może być priv

tedyy 08.04.2013 19:44

http://www.............../news/oswia...4593/#msg64593

Marcin_fan 09.04.2013 18:44

Witam. Mam pytanko. Był ktoś z Was ostatnio na szkoleniu do wojska. Trwa ono bodajże 4 miechy. Jak to wygląda? Co sie tam robi? Jak jest przydzielane miejsce odbywanie tej służby bo wiem że w Krakowie nie ma tych szkoleń..? Wszelkie informacje prosze na priv

jaszczur90 10.04.2013 05:20

Czy może ktoś polecić dobrego, taniego blacharza-lakiernika w Krakowie, ewentualnie w okolicy Krakowa ?

WISŁAZWE 10.04.2013 10:21

Witam, mam pewien problem zainstalowałem program ABP do blokowania reklam m.in na youtube, przedtem nie było żadnych problemów i można było oglądać filmy/ słuchać muzyki bez tych idiotycznych 20 sekundowych reklam. Od kilku dni mimo tego, że mam ten program reklamy pojawią się dosłownie wszędzie. Nie wiem czy aktualna wersja nie blokuje tych filmików na youtube?

Pomoże ktoś rozwiązać problem z tymi reklamami?

Worcester 10.04.2013 10:27

Panowie w którym kantorze w Krakowie najkorzystniej kupić obcą walutę (funt)?

labtec 10.04.2013 20:02

jeśli chce podpiąć lapka do wieży hi-fi


to kabel Jack-Cinch



czy Jack-Jack ?




ktoś poratuje linkiem do allegro, bo nie wiem czy to któryś z tych mam kupić


http://allegro.pl/listing.php/search...ring=kabel+aux




dzięki!!

MatMario 10.04.2013 20:49

A jakie masz wejścia w wieży?

palczi 10.04.2013 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1307389)
Czy może ktoś polecić dobrego, taniego blacharza-lakiernika w Krakowie, ewentualnie w okolicy Krakowa ?

Witam,jeśli faktycznie taniego i nie zależy Ci na dalszej odsprzedaży jako ``IGŁA`` to podobny lakier zrobią zależy od elementu...natomiast jeśli chciałbyś faktycznie na ``miernik`` to również polece fanatyka z tym że tani to On nie jest:)jak cos to priv,pozdrawiam

enzo 11.04.2013 01:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1307433)
Pomoże ktoś rozwiązać problem z tymi reklamami?

Rozwiązanie jest w praktyce banalne. Wywal ABP i zainstaluj najzwyklejszego AB. Ten pierwszy to po prostu beznadziejne rozszerzenie i korzystanie z niego nie przynosi żadnych korzyści - oczywiście wbrew samej nazwie, wg której ABP wydaje się być niby lepszym wyborem...

brzydki.brzydal 12.04.2013 07:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1307433)
Pomoże ktoś rozwiązać problem z tymi reklamami?

Ja mam ad block plus i sprawdza sie swietnie blokujac wiekszosc reklam.

Sprawdz jakie subskrypcje masz w abp ustawione.

Marcin_fan 12.04.2013 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1307296)
Witam. Mam pytanko. Był ktoś z Was ostatnio na szkoleniu do wojska. Trwa ono bodajże 4 miechy. Jak to wygląda? Co sie tam robi? Jak jest przydzielane miejsce odbywanie tej służby bo wiem że w Krakowie nie ma tych szkoleń..? Wszelkie informacje prosze na priv

Ponawiam.

Znacie jakies wywiady rozmówki z angielskiego czy wywiady gdzie można sie osłuchać języka i są też polskie napisy. Oczywiście wiem że przydaje się oglądanie filmów z oryginalnym dźwiękiem i napisami polskimi.
Za wszelkie sugestie bede wdzięczny.
Marcin

węgorz2 12.04.2013 15:20

witam ,potrzebuje mapę LIBERTOWA I MOGILAN ,dosyć dokładną najlepiej z nazwami ulic i numeracją ,nie wiecie gdzie coś takiego zdobyć? może ktoś ma ? może ktoś mógłby załatwić w gminie? może sam moge coś takiego zdobyć? proszę o pomoc!
Szukałem w internecie ale nie znalazłem z numeracją, żeby można było wydrukować ,może ktoś ma lub znalazł?

Kamil_mchw 13.04.2013 10:04

gdzie w krk żabiniec, krowodrza znajdę otwarty dzisiaj sklep z odżywkami??
proszę o szybką odp.

Błaszczu_WIŚLAK 13.04.2013 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 1307996)
witam ,potrzebuje mapę LIBERTOWA I MOGILAN ,dosyć dokładną najlepiej z nazwami ulic i numeracją ,nie wiecie gdzie coś takiego zdobyć? może ktoś ma ? może ktoś mógłby załatwić w gminie? może sam moge coś takiego zdobyć? proszę o pomoc!
Szukałem w internecie ale nie znalazłem z numeracją, żeby można było wydrukować ,może ktoś ma lub znalazł?

http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/ obczaj mape topograficzną.

labtec 14.04.2013 20:45

co to za mężczyzna na prawo od Bogusia siedzi?

http://galeria.wislakrakow.com/20130...r/DSC_5663.jpg

http://galeria.wislakrakow.com/20130...r/DSC_5663.jpg

Watts 14.04.2013 20:54

Kapka?

Albo Slobodan Miloszević, ale on już nie żyje :detektyw:

piter116 14.04.2013 21:00

Leśnodorski, Łysy,Walter,Boss,Niezatapialny

labtec 14.04.2013 21:02

Górny rząd cały kojarzę, z wyjątkiem ostatniego.
Ale jak to Kapka, to dzięki za odpowiedź.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl