Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

maaarcin 02.01.2011 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1031311)
Chce kupic dekoder do cyfry+ na wlasnosc. Za czym sie rozgladac ? Interesuje mnie HD, PVR, swobodny dostep do FTA bez jakiegokolwiek blokowania.
Jak mam dane kanalu, zeby bez problemu mozna bylo go 'zlapac'

raczej będzie problem, aby miały wszystko o czym piszesz. w dekoderach oferowanych przez cyfre masz narzucona liste kanalow i nie mozesz jej zmieniac, z kolei w dekoderach innych producentow raczej nie bedziesz mogl skorzystac z PVR cyfry

Młyniu_Miechów 02.01.2011 20:43

Gdzie obecnie opłaca się jechać za granicę do pracy?

DYRU 03.01.2011 10:13

zależy co Ci leży, co chcesz robić, jaki znasz język, czy gdzieś masz znajomych, w ciemno chcesz jechac??


Moje pytanie.
Obejrzę gdzieś w internecie TCS lajf?? bo w wolnej chwili w pracy człowiek by okiem rzucił

grzesiek632 03.01.2011 11:37

Witam. Mam pytanie czy znacie może jakąś literaturę prawną, lub też np. jakieś strony internetowe poświęcone zasadom wypowiadania umów ( licencyjnych ) ?

Jest niby dziennik ustaw ale tam coś znaleźć..

Kyno 03.01.2011 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 1031350)
Gdzie obecnie opłaca się jechać za granicę do pracy?

Poczekaj do kwietnia, aż Niemcy się otworzą.

gypsy 03.01.2011 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 1031477)
Moje pytanie.
Obejrzę gdzieś w internecie TCS lajf?? bo w wolnej chwili w pracy człowiek by okiem rzucił

http://trans.xaa.pl/index.php?option...apper&Itemid=4

Jeden 03.01.2011 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1031492)
Witam. Mam pytanie czy znacie może jakąś literaturę prawną, lub też np. jakieś strony internetowe poświęcone zasadom wypowiadania umów ( licencyjnych ) ?

Jest niby dziennik ustaw ale tam coś znaleźć..

www.forumprawne.org tam mnie poratowali wybierz odpowiedni dział i pytaj.

Kordel 03.01.2011 15:47

Posiada ktoś Wiślacki kalendarz na 2011r z oficjalnej? Jakieś opinie? ;)

MK08 03.01.2011 16:59

Da się z telefonu plusfon 603i ściągnąć simlocka? Czy te telefony działają tylko i wyłącznie z kartą plusa?

http://www.pablik.pl/img/info/plusfon-603i-duze.jpg

Arkas 03.01.2011 17:21

Czy jest jakiś limit sprzedaży na Allegro, po którego przekroczeniu w ciągu miesiąca trzeba płacić podatek państwu?
Orientuje się ktoś jak to jest?

Jeden 03.01.2011 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1031667)
Czy jest jakiś limit sprzedaży na Allegro, po którego przekroczeniu w ciągu miesiąca trzeba płacić podatek państwu?
Orientuje się ktoś jak to jest?

tutaj masz wszystko http://allegro.pl/help_item.php?item=84

Mistel 03.01.2011 20:37

Czy mógłby mi ktoś zamieścić link do książki Cz. Czapów "Rodzina a wychowanie"? Wiem że jest na chomiku, ale moje konto tam jest ograniczone do 50 MB...

wieczor 03.01.2011 21:29

Mógłby ktoś mi znaleźć podobne dane żurawia z rysunkami Potain 6TMR 386B

Schabek 03.01.2011 21:51

Czy da rade w wordzie(2007) ustawic zeby skopiowało tekst od strony np 115 do 437
PS. Wiem że mozna myszka zaznaczyc ale to troche zajmuje czasu, chodzi mi o jakaś szybszą metode

nbp 03.01.2011 22:17

możecie się zalogować do swojego konta na www.playmobile.pl ? Działa Wam ?

Elefant 03.01.2011 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Schabek (Post 1031826)
Czy da rade w wordzie(2007) ustawic zeby skopiowało tekst od strony np 115 do 437
PS. Wiem że mozna myszka zaznaczyc ale to troche zajmuje czasu, chodzi mi o jakaś szybszą metode

Ustawiasz kursor na początku strony 115 (migający).

Przeciągasz myszką (wciśnięty lewy przycisk) wskaźnik prawego paska przewijania do strony 437.

Ustawiasz wskaźnik myszki tam gdzie chcesz zakończyć.

Wciskasz Shift + lewy przycisk myszki. Zaczernia się wszystko od strony 115 do 437.

Potem już tylko ctrl C.

Tak to działa w Wordzie 2003.

Może są jakieś inne metody ?

brzydki.brzydal 04.01.2011 06:44

Zainstaluj jakiegos darmowego pdf writer'a.

Wydrukuj strony, ktore chcesz skopiowac jako plik pdf, otworz dokument i nacisnij CTRL+A (zeby wszystko zaznaczyc), a potem CTRL+C i w nowym dokumencie word'a CTRL+V.

Jezeli na tych stronach beda grafiki, to sie nie skopiuja - sam tekst sie skopiuje.

medyk 04.01.2011 11:13

Czy da sie jakos w facebooku zablokowac zeby mnie nie pokazywalo w 'propozycjach znajomych' ??

Marcinnno 04.01.2011 12:31

Brał ktoś z Was kiedyś psa z schroniska ? Jak wygląda taka wizyta ''adopcyjna'' w celu sprawdzenia warunków jakie będzie miał pies ?

PrzemooTSW 04.01.2011 13:07

Mógłby ktoś polecić jakąś giełdę samochodową w Małopolsce? na Śląsku?
prócz Mysłowic?

Ok Dzięki Wielkie

LuKaS TSW 04.01.2011 13:44

Gliwice jak najbardziej,wybór nawet większy niż w Mysłowicach.

bondTSW 04.01.2011 15:19

Cześć,
Wybiera się ktoś do Pragi 6/7 STY ?
Szukam 2 miejsc w transporcie. Ew. jak się ma sprawa z połączeniami bus -> Cieszyn, pociąg -> Praga
Zależy mi żeby być rano w Pradze.

paczuś 04.01.2011 15:46

Wydawało mi się, że od nowego roku mają być wprowadzone nowe karty kibica i sprzedaż przez internet. Jak to wygląda bo nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat, czy po prostu coś źle zrozumiałem?

//Edit:a jednak się nie myliłem:
Cytat:

Przypominamy, że obecne Karty Kibica z końcem roku stracą ważność, a od stycznia wydawane będą nowoczesne karty, w oparciu o które Klub uruchomi nowe funkcjonalności dla kibiców. Dodatkowo od rundy wiosennej 2011 Klub uruchomi specjalny portal dający możliwość zakupu biletów przez Internet.
Czyli do końca miesiąca możemy się spodziewać ich wprowadzenia.

Jot 04.01.2011 15:51

Na razie to nie wygląda bo nic nie zrobili. Jak wprowadzą to będą o tym trąbili na lewo i prawo. Czekaj cierpliwie.

fifi1906 04.01.2011 16:55

Chciałbym zacząć używać soczewek kontaktowych. dlatego prosze o rade jakiegoś użyutkownika! Co sądzicie o soczewkach kwartalnych? widziałem na allegro za 10 zł! jest w tym jakiś haczyk?

wroobel88 04.01.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 1032118)
Chciałbym zacząć używać soczewek kontaktowych. dlatego prosze o rade jakiegoś użyutkownika! Co sądzicie o soczewkach kwartalnych? widziałem na allegro za 10 zł! jest w tym jakiś haczyk?

Nigdy nie używałem kwartalnych, ale jeśli chcesz zacząć nosić to lepiej jest kupić jednodniowe i sprawdzić czy soczewki Ci będą w ogóle odpowiada i nauczyć się je zakładać. Haczyk jest taki, że 10zł kosztuje jedna sztuka, a musisz kupić dwie :) Najlepiej zapytaj się swojego okulisty on Ci powinien wszystko wytłumaczyć.

wiślak 86 04.01.2011 20:56

Ja pamietam jak zaczynałem swoją przygodę z soczewkami to miałem J&J 2tygodniowe (możesz w nich spać ale wtedy nosisz przez tydzień) zdarzało się że czasami przeholowałem nosząc je np. 2tygodnie cały czas ale na szczęście nic sie nie działo. Rada dla Ciebie NIE kupuj pierwszych soczewek na allegro!! musisz iść do okulisty i dobrać rozmiar w innym wypadku mogą Ci się przesuwać po oku a nawet wypadać. I oczywiście ich moc bo soczewki nosi się zazwyczaj troche mniejsze niz okulary. Kolega wyżej polecał jednodniowe jednak moim zdaniem to marnowanie kasy bo są cholernie drogie w porównaniu z resztą.
I pierwsze tygodnie nie ma sie co oszukiwać beda przesrane przy zakładaniu nie zdziw sie że bedziesz marnował nawet po godzinie dziennie (zdejmowanie jest dużo łatwiejsze i jest kwestia kilku sekund) ale z biegiem czasu dojdziesz do wprawy i bedziesz je tak samo zakladal jak sciagal.

Mistel 04.01.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 1032118)
Chciałbym zacząć używać soczewek kontaktowych. dlatego prosze o rade jakiegoś użyutkownika! Co sądzicie o soczewkach kwartalnych? widziałem na allegro za 10 zł! jest w tym jakiś haczyk?

Kwartalne za 10 zł? Ja bym nie kupował. Sam kupuję miesięczne za 25 zł sztuka. A do tego dochodzi płyn za 50 zł.


Na zdrowiu nie ma co oszczędzać. Nie stać cię - lepiej nie kupuj, chyba że na własną odpowiedzialność.

JacobusTSW 04.01.2011 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 1032118)
Chciałbym zacząć używać soczewek kontaktowych. dlatego prosze o rade jakiegoś użyutkownika! Co sądzicie o soczewkach kwartalnych? widziałem na allegro za 10 zł! jest w tym jakiś haczyk?

Ja również polecam soczewki miesięczne (też można w nich spać ale chodzi tu bardziej o drzemkę czy coś w tym rodzaju, bo noszenie soczewek na noc jest dość szkodliwe). Przez rok używałem soczewek Bausch & Lomb, które czasem nosiłem dłużej niż miesiąc i nic się większego nie działo. Teraz Mam J&J i również jestem z nich zadowolony. Zdecydowanie skonsultuj wybór z okulistą przed zakupem pierwszej pary.

Above 04.01.2011 21:53

Płacąc mandat przelewem internetowym w tytule przelewu wystarczy wpisać swój PESEL czy coś jeszcze trzeba?
A tak w ogóle to jeżeli jest błąd w pisowni słownej kwoty mandatu to trzeba go zapłacić? ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl