Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

karas1983 05.02.2013 00:47

Siemka,

Kilka dni temu bodajże w Panoramie była wzmianka o pewnym portalu za pośrednictwem którego zainteresowane osoby umawiają się na wspólną jazdę samochodem w dłuższe trasy. Niestety nazwa tego portalu wyleciała mi z głowy.

Może ktoś kojarzy o jaki portal chodzi?

Kamil_mchw 05.02.2013 00:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karas1983 (Post 1297464)
Siemka,

Kilka dni temu bodajże w Panoramie była wzmianka o pewnym portalu za pośrednictwem którego zainteresowane osoby umawiają się na wspólną jazdę samochodem w dłuższe trasy. Niestety nazwa tego portalu wyleciała mi z głowy.

Może ktoś kojarzy o jaki portal chodzi?


nie wiem o jakiej stronce mowa...
ale takie ogłoszenia są na gumtree i na tablicy ogłoszeń AGH.

karas1983 05.02.2013 01:00

Chyba znalazłem, zdaje się, że o tej stronce była mowa: http://jazdazagrosze.pl/

Ale na gumtree też zajrzę. Dzięki!

Korzystał ktoś z takiej formy podróżowania?

MatMario 05.02.2013 07:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1297438)
Dzięki za info!


Niestety tylko butów mi brakuje :) ale dzięki za propozyjcje !

pozdrawiam!

Jeszcze jest sklep w Galerii Krakowskiej na -1 chyba zwie się 360, też mają spory wybór.

To jest chyba ich strona http://www.360sklep.pl/

Na 3Style zobacz sobie profil na FB czasem mają fajne promocje.

Jakby ktoś szukał ciuchów ze znajomych to się polecam.

Kamil_mchw 05.02.2013 18:41

witam,
mam problem z jednym głośnikiem w kolumnie... delikatnie pierdzi przy większej ilości basu... wcześniej tego nie było. Głośniki stoją od pół roku za szafą nie używane i sprzedałem je na allegro jako w pełno sprawne, jutro mam je wysłać i tak przed pakowaniem odpaliłem je dla pewności że wszystko jest OK. i nagle jeden głośnik niskotonowy zaczął pierdzieć. Od leżenia w szafie nic im się nie powinno stać. Czego to może być wina? Proszę o pomoc na prv.

LanceTS 06.02.2013 15:58

JEst w Krakowie jakieś miejsce gdzie można kupić bluzy kibicowskie ale nie Wisły?

Coś w stylu: http://extremeadrenaline.pl/img/p/179-1318-thickbox.jpg

GiZmO_14 06.02.2013 20:48

Może ktoś polecić w miarę nie drogi basen do popływania, bez żadnych dodatków, wieczorami 2/3 razy w tygodniu. Możliwie jak najbliżej centrum. Z góry dzięki za pomoc :)

alterego 06.02.2013 22:07

YMCA na Krowoderskiej

Proud 06.02.2013 22:15

Co można kupić dziewczynie na obronę pracy dyplomowej na Uczelni?

Kiwaty mogą być? Jeśli tak to jakie?

Jest jakaś etykieta na ten temat?

Kamil_mchw 06.02.2013 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1297683)
Co można kupić dziewczynie na obronę pracy dyplomowej na Uczelni?

Kiwaty mogą być? Jeśli tak to jakie?

Jest jakaś etykieta na ten temat?


pióro wieczne z grawerem "mgr inż. kobieta twoja" i kwiatek...

Kaan 06.02.2013 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1297524)
witam,
mam problem z jednym głośnikiem w kolumnie... delikatnie pierdzi przy większej ilości basu... wcześniej tego nie było. Głośniki stoją od pół roku za szafą nie używane i sprzedałem je na allegro jako w pełno sprawne, jutro mam je wysłać i tak przed pakowaniem odpaliłem je dla pewności że wszystko jest OK. i nagle jeden głośnik niskotonowy zaczął pierdzieć. Od leżenia w szafie nic im się nie powinno stać. Czego to może być wina? Proszę o pomoc na prv.

Jak jeszcze nie wysłałeś to sprawdz membranę w głośniku. Może być delikatnie uszkodzona. Sprawdz kabelki - tu musisz rozkręcić głośnik - mogły się poluzować. Zakładam, że kable z wzmacniacza do głośnika są porządne. Może pierdzieć bo przedterowujesz wzmacniacz - wyłącz LOUDNES i bas daj na 0. Pewne częstotliwości nie odpowiadają patafianowi :)

szprotson 08.02.2013 12:01

witam.
jesli jest ktoś kto ma II grupe inwalidzką tj stopien umiarkowany prosze na priv!

kuczmen 08.02.2013 19:17

w Betlicu będe zaczynał zabawe.ktoś chce polecic?

Glazik 09.02.2013 11:03

Potrtzebuje pomocy,konkretnie szukam programu do sciagania filmow z Youtuba. Wyprobowanego ktory sciaga muzyke w najwyzszej jakosci i jest za free.

LuKaS TSW 09.02.2013 16:57

http://www.flv2mp3.com/ http://zapiska.pl/ używam tych dwóch stron i nie narzekam

Eternit 09.02.2013 22:33

W którym banku aktualnie najbardziej opłaca się mieć konto osobiste?

Kamil_mchw 09.02.2013 22:52

mbank, alior sync, ing direct

Marcinnno 09.02.2013 22:55

My Mamy jakiś autokar, którym poruszają się piłkarze Wisły ? W barwach klubów ? Ma ktoś fotkę Cupiała, obecnego dziś na meczu?

WISŁAZWE 09.02.2013 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1298188)
My Mamy jakiś autokar, którym poruszają się piłkarze Wisły ? W barwach klubów ? Ma ktoś fotkę Cupiała, obecnego dziś na meczu?


Nie mamy żadnego autokaru w barwach klubowych.

szprotson 11.02.2013 18:41

raty 0% to jeszcze istnieje? Jak tak to gdzie

kupował ktos ostatnio lapka przez neta?

siekierski 12.02.2013 15:32

Siema, potrzebuje polecenia jakiejś firmy/sklepu gdzie w miarę rozsądną cenę zrobię nadruk na koszulkach sportowych (min. 10 sztuk) albo coś gdzie będzie można kupić cały komplet (koszulki + spodenki) wraz z nadrukiem.

leyzer87 12.02.2013 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siekierski (Post 1298588)
Siema, potrzebuje polecenia jakiejś firmy/sklepu gdzie w miarę rozsądną cenę zrobię nadruk na koszulkach sportowych (min. 10 sztuk) albo coś gdzie będzie można kupić cały komplet (koszulki + spodenki) wraz z nadrukiem.

Kiedyś robiłem taką rzecz w drukarni naprzeciwko kościoła Karmelitów, na ul. Karmelickiej 18(wejście przez bramę). Podobno zmienili nazwę z tego, co zdążyłem zauważyć, ale chyba nie zmieniła się oferta. Tanio, szybko i dobra jakość, a przynajmniej wtedy(jakieś 6-ć lat temu). Wiem, że to może być nieaktualne info, ale zawsze warto sprawdzić. Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam!

LuKaS TSW 12.02.2013 16:41

Kupić komplet możesz np w Decathlonie,widziałem że tam też maja stoisko do robienia napisów,ale nie wiem jak cenowo,no i jakie nadruki tam robią.

szprotson 12.02.2013 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siekierski (Post 1298588)
Siema, potrzebuje polecenia jakiejś firmy/sklepu gdzie w miarę rozsądną cenę zrobię nadruk na koszulkach sportowych (min. 10 sztuk) albo coś gdzie będzie można kupić cały komplet (koszulki + spodenki) wraz z nadrukiem.

kraksport???

ja tam robiłem wiele razy,zawsze zadowolony

Bambo1906 12.02.2013 22:12

Zecydowanie Kraksport.

rav 12.02.2013 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1298419)
raty 0% to jeszcze istnieje? Jak tak to gdzie

kupował ktos ostatnio lapka przez neta?

W zeszłym roku kupowałem tutaj RTV EURO AGD i były to raty 0%. Zamówienie przez sieć, odbiór na miejscu i wówczas następowało podpisanie umowy kredytowej. Trzeba chyba zaznaczyć tę opcję przy zamówieniu. Tylko nie daj sobie wcisnąć jakiejś rozszerzonej gwarancji czy tam ubezpieczenia. Po przeczytaniu warunków w domu wysłałem rezygnację z tej opcji.

leyzer87 12.02.2013 23:41

Kogo mi się z forumowiczów ewentualnie spotkać na jutrzejszym koncercie Slash'a w Katowicach? Gdyby ktoś się miał ochotę chociaż przywitać, to zapraszam na priv'a. Rock N' Fuckn' Roll!

mic 13.02.2013 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1298419)
raty 0% to jeszcze istnieje? Jak tak to gdzie

kupował ktos ostatnio lapka przez neta?

Tydzien temu bralem ultrabooka na 10x0% w Euro RTV AGD. Bez zadnych problemow, wszystko zalatwione w pare minut (zamawialem przez neta, a reszta formalnosci w sklepie, ale da sie tez przez net wszystko)

Mozna tez w Saturnie/Mediamarkcie na pewno

wiślak 86 13.02.2013 17:14

Witam
Może dziwne pytanie ale plany mi się posypały odnosnie jutrzejszego dnia. moglibyście coś doradzić jakie miejsce warto odwiedzić (obojetnie restauracja, teatr, koncert) aby się zbytnio nie spłukać?

i pytanie odbiegające trochę: czy kiełbaski pod halą targową są sprzedawane teraz?

madenn 13.02.2013 17:28

Gdzie się opłaca mieć teraz telefon na kratę? dalej play?

gypsy 13.02.2013 19:07

Ja mam w Playu i wcale nie narzekam, ale to zależy od tego, do czego potrzebujesz telefonu. Bo z tego co się orientuję, to Plus ma lepsze oferty jeśli chodzi o internet.

jaro1985r 14.02.2013 18:43

Witam. Kupiłem telewizor LG i za każdym razem przy włączeniu wyskakuje mi plansza z pytaniem czy przełączyć na tryb 3D. Da się zrobić tak ,żeby to nie wyskakiwało? Jakby ktos wiedział to zapraszam na priv.

Brozinho_23 15.02.2013 15:11

Od poniedziałku idę na studia, powtarzać semestr. Będę miał tylko 4 przedmioty, znacie jakąś pracę co można sobie jakoś dostosować do grafika studiów? Ew. jakieś takie 1-dniowe, 2-dniowe oferty? Tylko chodzi o normlaną pracę, żadne jakieś telemarketingi i inne wk*rwiania ludzi.

Kamil_mchw 15.02.2013 21:32

co kupić rodzicom na 30 rocznicę ślubu?

"wczasy pod gruszą" już kupiłem... ale głupio dać same bilety w szczególności że mogą je wykorzystać dopiero w wakacje... kwiaty i flaszka zbyt oblatana, dostają to od co najmniej 10 lat...
na 25 lecie dostali też wycieczkę i zegarki (dosyć zajebiste:D)
jakieś termomixy, blendery, ekspresy, wypiekacze do chleba itp. już mają... oczywiście leżą nieużywane. dlatego agr, rtv raczej odpada... chyba że jest coś nowego/zajebistego.
budżet... hm... nie obrażę się jak ktoś zaproponuje coś za 100zł. na głowę... ew. 200zł. łącznie, ale opcję powiedzmy łącznie 800zł. też rozkminie... chociaż jest mniej prawdopodobna ze względu na koszt wycieczki.
Jutro o 18 zaczyna się impreza... do tej pory muszę coś wymyślić.
HELP!!

Brozinho_23 16.02.2013 13:02

Ja mam.

10 znaków

piter116 16.02.2013 21:45

Dostanę w Makro hantle,obciążenia, gryfy itd. ? Wiem, że dawniej sprzęt siłowy można było tam nabyć, pytanie jak jest obecnie.

MatMario 18.02.2013 09:31

Pytanie z Excela.

Mam kwoty w c5 i d5. W e5 chcę różnicę c5 i d5 jeżeli c5 jest większe niż d5,w f5 chcę różnicę jeżeli d5 jest większe od c5. Jak to napisać? Jeszcze chyba śpię :)

rav 18.02.2013 09:56

E5:
=IF(C5>D5; C5-D5; "")
F5:
=IF(C5<D5; D5-C5; "")

Jeżeli masz polskiego excela, to pewnie zamiast IF pisze się JEŻELI

MatMario 18.02.2013 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1299399)
E5:
=IF(C5>D5; C5-D5; "")
F5:
=IF(C5<D5; D5-C5; "")

Jeżeli masz polskiego excela, to pewnie zamiast IF pisze się JEŻELI

Oto chodziło! Dzięki!

Arkas 19.02.2013 10:10

Jest tu ktoś zajmujący się kredytami ? Poszukuję kredyt na samochód i jak każdy próbuję znaleźć najlepszą ofertę, tj. z najniższym %. Może ktoś coś polecić ? Jak coś to PRIV


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl