![]() |
Cytat:
|
Kto im da 30mln zł za nazwę, skoro nie ma pewności, że Mistrz Polski będzie grał na tym obiekcie, a jak wiemy jest to jedyny atut naszego bunkra.
|
Cytat:
Każdy kolejny błąd, powodował podniesienie kosztów, bo trzeba było dostosowywać projekt do ... błędu, co powodowało kolejne błędy, kolejne koszty rosły, ale w sumie to chodzi mi nie o to, ze można było wziąć ofertę holendrów (o ile to prawda), którzy chcieli wyburzyć wszystko i postawić stadion od zera, za jakieś 360-400 milionów. W porównaniu do tej kwoty, to aktualny koszt, jest faktycznie astronomiczny. Porównując do pozostałych stadionów - porównywalny, choć można było lepiej wydać te pieniądze. Jeszcze jedno - żaden z tych stadionów, które porównywałem, nie uważam za "Mercedesa", raczej za solidne auta klasy prawie luksusowej, czyli bardziej Volvo, Saab niż Mercedes, BMW. |
stadion Wisly nominownay do "nagrody" Archi-Szopa 2011... :)
|
Czy jest ktoś na forum mający kontakt z SSA żeby ustalić czy szatnia dla gospodarzy pod zachodnią jest czynna czy nie jest? W LE wygladąlo jakby Wisła w przerwie miała szatnie pod zachodnią a lidze nadal wracają pod południową trybunę?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie ma co się śmiać. Ten konkurs w tym szmatławcu jest tak wiarygodny jak jego redakcja. Niedawno temu wmawiali wszystkim, że ten kurnik przy ul. Kałuży jest najpiękniejszy w Europie :). Wiedząc kto tam kręci lody można się spodziewać 1 miejsca. Prawdę mówiąc powinniśmy mieć w d..ie te ich konkursy. To tak jak z dziennikarzami. Wiadomo, kto wygra.
|
Cytat:
Swoją drogą to trudno sobie wyobrazić cokolwiek co mogłoby być godniejsze tej nagrody. Chyba tylko buda z kebabami na dziedzińcu wawelskim miałaby szansę. Szkoda tylko, że projektant nie odbierze zasłużonej nagrody. |
To że stadion jest brzydki chyba wszyscy już przyjęli do wiadomości i się z tym oswoili. Najgorsze jest to, że nic nie robi się żeby choć trochę zatrzeć jego zewnętrzną brzydotę otoczeniem stadionu. Ostatnio przeszedłem się dokooła stadionu i okazało się że do ogrodzenia stadionu zastosowano 4 albo 5 różnych typów ogrodzeń dopełniając to miejscami starym ogrodzeniem. Kurcze czy nikt nie mógł nawet dopilnować tego żeby ta jedna rzecz była spójna i w miarę estetyczna ??
|
Cytat:
Przepisy LE precyzyjniej określają skąd mają wychodzić obie drużyny, także w przerwie, dlatego Wisła wychodzi w tych meczach z trybuny zachodniej a nie z okrąglaka. Ta "różnorodność" daje po d... dziennikarzom przy okazji meczów ligowych. Bo wtedy wiślacy wychodzą sobie z okrąglaka, jest tam ścianka, więc ich mixzone'a jest właśnie tam. A drużyny gości... nieco gdzie indziej. |
ale ze trybuną G już nie ma żadnych kontenerów?
|
nie maaaaa
|
Taka ciekawostka odnośnie dochodów Legii po otwarciu nowego stadionu.Obawiam się że my nigdy nie zbliżymy się nawet do tej kwoty.
http://www.ekonomia24.pl/artykul/706...inansowac.html Cytat:
|
Nasz stadion w Archi-Szopie, od dziś ruszyło głosowanie. Wiem, że zdania o jego pięknie są delikatnie mówiąc podzielone. Ale może warto głosować masowo na inne kandydatury np. na budynki-wieszadła z gigantycznymi reklamami, bo duża szansa że "wygramy" ten zaszczytny tytuł i taka metka to już dla Wisły PR-owo gwóźdź do trumny. Na lata nam przylepią tę etykietę i szydera będzie większa...
tutaj można oddać głos http://krakow.gazeta.pl/krakow/0,94785.html ps. przepraszam za link do Gówna |
Małe szanse na obronę, ale warto próbować.
|
I dobrze niech wygra stadion w tym konkursie niech wiedzą co ludzie o nim mysla i może chociaż troche ktoś go ogarnie
|
Jesteście tak naiwni, że wierzycie że oni tam liczą jakieś głosy :). Wyniki są już znane przed tzw. głosowaniem.
|
Cytat:
|
w ramach ciekawostki, co do naszej bazy, a raczej , której nie ma i w najbliższym czasie nie będzie ..
Zaglębie Lubin przyznaczyło w tym roku 20 milionów !! na budowę bazy treningowej i całego zaplecza .. nie tylko Legia nam odjeżdza o lata świetlne niestety |
Cytat:
Na Zagłębie kasę wykłada KGHM, czyli Państwo. Dlatego sobie mogą przeznaczać kasę, bo to nie ich. |
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...bor_nowej_huty
`Jedyne zastrzeżenia wśród przybyszów z Wysp Brytyjskich budził stan murawy na ich przyszłym obiekcie treningowym. „Synowie Albionu” trenować będą na stadionie Hutnika, którego nie sposób zaliczyć do wizytówek miasta. Majchrowski zapewnił jednak, że do Euro płyta boiska na arenie w Nowej Hucie ulegnie poprawie.` MAJCHROWSKI ZNOWU KOGOŚ ZAPEWNIA.... heheh a to dobre jest:) |
To chyba doskonale pasuje do tego tematu:
"Blisko 300 tysięcy złotych wypłynęło z krakowskiego Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w nieprawidłowy sposób. Chodzi o przelew, którego dokonał jeden z pracowników. Dyrekcja ZIKiT zawiadomił już w tej sprawie prokuraturę. - Potwierdzam, że rzeczywiście takie zawiadomienie do nas wpłynęło - powiedziała nam Bogusława Marcinkowska, rzecznik krakowskiej prokuratury. Na trop nieprawidłowości trafiono w wyniku wewnętrznej kontroli w dziale finansowo-księgowym ZIKiT. Na jaw wyszło wtedy, że niezgodnie z obowiązującymi przepisami doszło do dokonania przelewu na kwotę 287 tysięcy złotych. Tyle stracił tym samym budżet gminy Kraków. W związku z tym dyrektor ZIKiT złożył w Prokuraturze Rejonowej Kraków Nowa Huta zawiadomienie o podejrzeniu przywłaszczenia mienia gminnego i osiągnięcia korzyści majątkowej. Jak dowiedzieliśmy się osoba odpowiedzialna za nieprawidłowości została już dyscyplinarnie zwolniona z pracy. Z naszych informacji wynika, że nie chodzi o szeregowego pracownika. ZIKiT nie chce ujawnić na czyje konto trafiły pieniądze, ale jak dowiedzieliśmy się, nie należało ono do zwolnionego pracownika. Prawdopodobnie też nie był to pojedynczy przelew, ale pieniądze systematycznie wyciekały na to konto. Urzędnicy nie są jednak pewni czy było to celowe działanie, czy też pomyłka. Dlatego wyjaśnienie postanowili prokuraturze. ZIKiT oficjalnie nie chce komentować sprawy ze względu na polecenie prokuratury, która nakazała zachowanie tajemnicy" Źródło: gazeta.pl |
Cytat:
No już mi żal tych naiwnych Anglików co Jacusia nie znają :lol: |
Stadion Wisły Kraków jest faworytem tegorocznej edycji plebiscytu Archi-Szopa na najgorszy budynek roku.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html |
Cytat:
|
czemu Hutnik ma grać na Wandy ? nie będzie go stać na swój stadion ?
|
Cytat:
Nie ma wątpliwości, że po remoncie standard stadionu podniesie się znacząco, a co za tym idzie cena wynajmu pójdzie do góry. Z tego co się orientuję, to od początku przyszłego roku stadion w ogóle będzie wyłączony z użytku, ze względu na fakt właśnie że będzie przygotowywany pod wizytę Anglików. |
Cytat:
A wracajac do tematu, za murawe maja zapłacić Anglicy, nie wiem jak z resztą. |
Stadion ma zostac zamkniety i podobno oddany całkowicie w rece Anglików,wiec chyba za wszelkie zmiany, w tym murawe płacą oni.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl