![]() |
Legia podywższa na 2-0, akurat w wypadku Legii to lepiej by wygrali różnicą tylko jednej bramki , bo będą grali tak jak Polonia w drugim meczu 1 rundy .. czyli pewni awansu dadzą sobie urwać punkty w rewanżu
|
Legia prowadzi już dwa zero, a bodajże Flora Talin która gra z Brondby prowadzi 1:0. Także będą mieć chyba z czego się cieszyć w Talinie i Estonii :D
|
Fajnie komentator telewizji sanmaryńskiej(tak to się odmienia??) wymawia nazwisko Mierzejewskiego - Mierczejeski:P
|
Legia 3-0 ... Na pewno powrót Szałachowskiego to dla nich wzmocnienie, trzeba mieć nadzieje na szybki powrót Boguskiego i Garguły u nas ...
|
Litości.
Nie róbcie z tego tematu Onetu. Każdą bramkę będziecie wpisywać i do tego 10 komentarzy? Może poczekajmy do końca meczu chociaż. |
Rosenborg 0-0 Fk Karabakh
Differdang 03 1-0 NK Rijeka Brondby 0-1 Flora Tallinn Się dzieje, no i zyskujemy w rankingu do tych krajów :) Wychodzi na to, że remis z Levadią to świetny wynik :lol: |
Ofensywa Polonii to jakaś żenada. Jedyne, na co trzeba z nimi uważać, to stałe fragmenty. Mają kilku rosłych chłopów jak Jodłowiec, Kozioł, Kokosiński i Ivanowski, którzy potrafią się znaleźć i strzelić z głowy. Nie wróżę im rewelacji, skoro z tak słabym rywalem nie mogą wypracować czystej bramkowej sytuacji
|
Ten bramkarz tego klubu z którym gra Polonia wyczynia cuda na bramce, chociaż może to ofensywa Polonii taka do dupy, ale trudno powiedzieć. Ogólnie myślę, że ich spokojnie pykną, przez 80% czasu są na połowie przeciwnika.
|
Cytat:
|
Przy stanie 1:0 dla Legii był karny dla Olimpii... przestrzelony.
A tak z ciekawostek; Tobol Kostanay 1 - 1 Galatasaray Rosenborg 0 - 0 FK Karabakh Aalborg BK 0 - 0 Slavija Sarajevo (to chyba ten Aalborg co grał w LM?:D) Brondby 0 - 1 Tallinna FC Flora |
Cytat:
|
Cytat:
Flora 0-2 Brondby Levadia 1- 3 Wisla Czy coś w tym stylu ... ;) |
Może i dobrze że Polonia wygrała tylko 1-0. U siebie będą chcieli szybko strzelić dwie bramki i kontrolować mecz, a jakby dzisiaj wygrali z 4-0 to w Warszawie mogłoby im się nie chcieć biegać, tak to już z naszymi grajkami jest... Legia myśle że z Gruzji zremisuje lub wygra skromnie 1:0, 2:1. Patrząc na wyniki Ligi Eueropejskiej i Ligi Mistrzów widać że w Europie nie ma już ogórków może poza San Marino, każda drużyna prezentuje jakiś poziom, dyscypline taktyczną. Sporo niespodzianek było
|
|
Jutro losowanie i poznamy (chyba) naszego rywala tak jak i inne polskie druzyny. Ma ktoś jakiegoś linka z zespołami które będą brały udział w losowaniu?
|
Cytat:
Szkada ze sknociliśmy ten mecz, bo lipiec w pucharach mógł wyglądać wporządku ... |
Właśnie Panowie wiecie gdzie jutro będzie można oglądać losowanie?
|
Cytat:
|
Najpierw to musimy wygrać w Estonii, nie zapominajcie o tym ;)
|
Na jutro:
Wymarzeni rywale: Wisła - Ekranas/Baku(2:2) Lech- St Patric/Valetta(1:1) Polonia Warszawa: Broendby-Flora Tallin(0:1) Legia Warszawa: Aalborg-Slavija(0:0) Najgorzej będzie jak się trafi: Wisła: Apoel Lech: Young Boys Bern Legia: Roma Polonia: Hamburger |
Nie ma takiej opcji że nie przechodzimy Levadii:)
|
A o której losowania? O 12 LM, 13:30 LE czy inaczej?
|
Ligi Mistrzów o 12 a LE chyba o 13.00 ?
|
Losowanie LM jest o 12 na www.uefa.com,zdajsie godzine pozniej LE
Chcialbym Slovan ,ale na razie to nie ma co gdybac,bo wiadomo jak sie sprawa ma.... |
Znamy potencjalnych rywali polskich drużyn w lidze europejskiej:
Lech Poznań może trafić na: FC Naftan Novopolotsk (BLR) - KAA Gent (BEL) Fredrikstad FK (NOR) AC Omonia (CYP) - HB Tórshavn (FRO) FK Sarajevo (BIH) - FC Spartak Trnava (SVK) FC Differdange 03 (LUX) - HNK Rijeka (CRO) Legia Warszawa na: FC Steaua Bucureşti (ROU) - Újpest FC (HUN) FK Austria Wien (AUT) PFC CSKA Sofia (BUL) Brøndby IF (DEN) - FC Flora (EST) FC Dinamo Minsk (BLR) - Tromsø IL (NOR) Polonia Warszawa na: FC Basel 1893 (SUI) - FC Santa Coloma (AND) FC Tobol Kostanay (KAZ) - Galatasaray SK (TUR) Fulham FC (ENG) NK Rudar Velenje (SVN) - FK Crvena Zvezda (SRB) NAC Breda (NED) - FC Gandzasar Kapan (ARM) |
Z dziennikarskiego punktu widzenia:
Polonia - w następnej rundzie odpada. Legia - Jeżeli trafi na Steaue, CSKA to odpada. Austria - 50/50. W pozostałych dwóch przypadkach szanse Legii oceniam wyżej. Lech - pewny awans (większe schodzy przy Omonii) |
Amika może mieć problem z awansem jeśli trafi na Belgów z Gandawy, jednakże najgorsza opcja dla nich to Omonia, która ma naprawdę bardzo dobry skład, a poza tym wiadomo jak ciężko się gra na CYprze w lipcu.
Legia z każdą z tych drużyn ma spore szanse na awans. Oby nie trafili na Wustrię Wiedeń, bo ileż można ? Jeśli los oszczędzi "Polonię" i nie przypadnie im konfrontacja z Galatą albo z Fulham to może coś powalczą, bo zarówno Basel jak i Crvena Zvezda to już nie są tak mocne ekipy jak kiedyś, a i Breda do potentatów nie należy. Dla nas najlepiej by było, gdyby udało się uniknąć Apoelu, Szlzburga (a może nie awansuje..) i wyjazdów do Kazachstanu/Azerbejdżanu. |
Cytat:
Ja nie daję im większych szans. |
Proszę o dokładnego linka losowania III rundy LM . :)
|
Podobno bramkarz Juvenesu Dogana zagrał wczoraj mecz życia. A może by tak dać ze 20 tys. Euro i wypożyczyć go na sezon. Jakieś umiejętności to on chyba ma, jeśli tak świetnie bronił przeciwko 4 drużynie naszej ekstraklasy.
|
Fajnie by było, jakby Amica trafiła na Omonię... i gdyby ich Żuraw załatwił :D
|
Cytat:
link totalny :P |
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
oglądać też można :) |
mógłby ktoś pokazać statystyke strzałów z meczu Polonii? bo ja sobie nie wyobrazam jak mozna miec tyle okazji i strzelic tylko jedną bramke :-)
|
LE: Fredrikstad FK - Lech Poznań
wydaję się, że dobrze trafili |
Lech ma Norwegów - lepsza byłbaby słaba Rijeka, ale i tak dobrze wylosowali, no i przde wszystkim pierwszy mecz na wyjeździe
Legia - Broendby/Flora - też na wyjeździe - też dobrze trafili.... |
Legia zawsze dobrze trafi :)
Broendby - Flora tallin |
Legia także trafiła najlepiej z tej piątki na jaką mogła trafić
Brondby - Flora Rallin |
Czyli jeżeli Flora utrzyma przewagę to Legiunię też czeka wycieczka do Tallina.
Brondby/Flora - Legia/Olimpi |
Jak na razie bardzo dobre losowanie dla polskich drużyn! Super!
Tyle tylko, że Polonia będzie miała bardzo ciężko |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl