Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Karherop 16.07.2009 20:31

Legia podywższa na 2-0, akurat w wypadku Legii to lepiej by wygrali różnicą tylko jednej bramki , bo będą grali tak jak Polonia w drugim meczu 1 rundy .. czyli pewni awansu dadzą sobie urwać punkty w rewanżu

wislabielany 16.07.2009 20:32

Legia prowadzi już dwa zero, a bodajże Flora Talin która gra z Brondby prowadzi 1:0. Także będą mieć chyba z czego się cieszyć w Talinie i Estonii :D

Jaro1991 16.07.2009 20:37

Fajnie komentator telewizji sanmaryńskiej(tak to się odmienia??) wymawia nazwisko Mierzejewskiego - Mierczejeski:P

Nehiar 16.07.2009 20:42

Legia 3-0 ... Na pewno powrót Szałachowskiego to dla nich wzmocnienie, trzeba mieć nadzieje na szybki powrót Boguskiego i Garguły u nas ...

Kocur 16.07.2009 20:44

Litości.
Nie róbcie z tego tematu Onetu. Każdą bramkę będziecie wpisywać i do tego 10 komentarzy?

Może poczekajmy do końca meczu chociaż.

PasiorWKS 16.07.2009 20:59

Rosenborg 0-0 Fk Karabakh
Differdang 03 1-0 NK Rijeka
Brondby 0-1 Flora Tallinn
Się dzieje, no i zyskujemy w rankingu do tych krajów :)
Wychodzi na to, że remis z Levadią to świetny wynik :lol:

tofik 16.07.2009 21:02

Ofensywa Polonii to jakaś żenada. Jedyne, na co trzeba z nimi uważać, to stałe fragmenty. Mają kilku rosłych chłopów jak Jodłowiec, Kozioł, Kokosiński i Ivanowski, którzy potrafią się znaleźć i strzelić z głowy. Nie wróżę im rewelacji, skoro z tak słabym rywalem nie mogą wypracować czystej bramkowej sytuacji

Nehiar 16.07.2009 21:08

Ten bramkarz tego klubu z którym gra Polonia wyczynia cuda na bramce, chociaż może to ofensywa Polonii taka do dupy, ale trudno powiedzieć. Ogólnie myślę, że ich spokojnie pykną, przez 80% czasu są na połowie przeciwnika.

tofik 16.07.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 763239)
Ten bramkarz tego klubu z którym gra Polonia wyczynia cuda na bramce, chociaż może to ofensywa Polonii taka do dupy, ale trudno powiedzieć. Ogólnie myślę, że ich spokojnie pykną, przez 80% czasu są na połowie przeciwnika.

Też prawda. Nasz Łysy od transferów powinien się mu przyjrzeć na testach :-p

Kamson 16.07.2009 21:21

Przy stanie 1:0 dla Legii był karny dla Olimpii... przestrzelony.

A tak z ciekawostek;

Tobol Kostanay 1 - 1 Galatasaray
Rosenborg 0 - 0 FK Karabakh
Aalborg BK 0 - 0 Slavija Sarajevo (to chyba ten Aalborg co grał w LM?:D)
Brondby 0 - 1 Tallinna FC Flora

Angmir 16.07.2009 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 763250)
Brondby 0 - 1 Tallinna FC Flora

Estonia - czarny kioń tegorocznych pucharów ?? :rotfl::rotfl::rotfl:

szlaQ 16.07.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 763258)
Estonia - czarny koń tegorocznych pucharów ?? :rotfl::rotfl::rotfl:

na razie na to wychodzi ale mam nadzieje że za tydzień wszystko wróci do normy i będzie

Flora 0-2 Brondby
Levadia 1- 3 Wisla

Czy coś w tym stylu ... ;)

WISŁA 1906 NH 16.07.2009 21:38

Może i dobrze że Polonia wygrała tylko 1-0. U siebie będą chcieli szybko strzelić dwie bramki i kontrolować mecz, a jakby dzisiaj wygrali z 4-0 to w Warszawie mogłoby im się nie chcieć biegać, tak to już z naszymi grajkami jest... Legia myśle że z Gruzji zremisuje lub wygra skromnie 1:0, 2:1. Patrząc na wyniki Ligi Eueropejskiej i Ligi Mistrzów widać że w Europie nie ma już ogórków może poza San Marino, każda drużyna prezentuje jakiś poziom, dyscypline taktyczną. Sporo niespodzianek było

eMTe 16.07.2009 21:39

Dorzucę jeden rodzynek:

Mecz się jeszcze toczy - 64 minuta:
Reykjavik1 - 0Larisa

jabadabaryba 16.07.2009 21:41

Jutro losowanie i poznamy (chyba) naszego rywala tak jak i inne polskie druzyny. Ma ktoś jakiegoś linka z zespołami które będą brały udział w losowaniu?

Angmir 16.07.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 763268)
Dorzucę jeden rodzynek:

Mecz się jeszcze toczy - 64 minuta:
Reykjavik1 - 0Larisa

Nie ma co Liga Grecka bardzo mocna ....
Szkada ze sknociliśmy ten mecz, bo lipiec w pucharach mógł wyglądać wporządku ...

DJ Hazel 16.07.2009 21:44

Właśnie Panowie wiecie gdzie jutro będzie można oglądać losowanie?

jabadabaryba 16.07.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 763272)
Właśnie Panowie wiecie gdzie jutro będzie można oglądać losowanie?

prawdopodobnie tylko relacja z uefa.com ;p iii z czuba może zaserwuje nam również.

Kamson 16.07.2009 21:47

Najpierw to musimy wygrać w Estonii, nie zapominajcie o tym ;)

-Goral- 16.07.2009 21:50

Na jutro:

Wymarzeni rywale:
Wisła - Ekranas/Baku(2:2)
Lech- St Patric/Valetta(1:1)
Polonia Warszawa: Broendby-Flora Tallin(0:1)
Legia Warszawa: Aalborg-Slavija(0:0)

Najgorzej będzie jak się trafi:
Wisła: Apoel
Lech: Young Boys Bern
Legia: Roma
Polonia: Hamburger

DJ Hazel 16.07.2009 21:51

Nie ma takiej opcji że nie przechodzimy Levadii:)

schneider 16.07.2009 22:12

A o której losowania? O 12 LM, 13:30 LE czy inaczej?

DJ Hazel 16.07.2009 22:23

Ligi Mistrzów o 12 a LE chyba o 13.00 ?

Wojtas 16.07.2009 23:05

Losowanie LM jest o 12 na www.uefa.com,zdajsie godzine pozniej LE

Chcialbym Slovan ,ale na razie to nie ma co gdybac,bo wiadomo jak sie sprawa ma....

-Goral- 17.07.2009 08:48

Znamy potencjalnych rywali polskich drużyn w lidze europejskiej:

Lech Poznań może trafić na:

FC Naftan Novopolotsk (BLR) - KAA Gent (BEL)
Fredrikstad FK (NOR)
AC Omonia (CYP) - HB Tórshavn (FRO)
FK Sarajevo (BIH) - FC Spartak Trnava (SVK)
FC Differdange 03 (LUX) - HNK Rijeka (CRO)

Legia Warszawa na:

FC Steaua Bucureşti (ROU) - Újpest FC (HUN)
FK Austria Wien (AUT)
PFC CSKA Sofia (BUL)
Brøndby IF (DEN) - FC Flora (EST)
FC Dinamo Minsk (BLR) - Tromsø IL (NOR)

Polonia Warszawa na:

FC Basel 1893 (SUI) - FC Santa Coloma (AND)
FC Tobol Kostanay (KAZ) - Galatasaray SK (TUR)
Fulham FC (ENG)
NK Rudar Velenje (SVN) - FK Crvena Zvezda (SRB)
NAC Breda (NED) - FC Gandzasar Kapan (ARM)

Kondipr 17.07.2009 09:05

Z dziennikarskiego punktu widzenia:
Polonia - w następnej rundzie odpada.
Legia - Jeżeli trafi na Steaue, CSKA to odpada. Austria - 50/50. W pozostałych dwóch przypadkach szanse Legii oceniam wyżej.
Lech - pewny awans (większe schodzy przy Omonii)

huehuecoyotl 17.07.2009 09:53

Amika może mieć problem z awansem jeśli trafi na Belgów z Gandawy, jednakże najgorsza opcja dla nich to Omonia, która ma naprawdę bardzo dobry skład, a poza tym wiadomo jak ciężko się gra na CYprze w lipcu.

Legia z każdą z tych drużyn ma spore szanse na awans. Oby nie trafili na Wustrię Wiedeń, bo ileż można ?

Jeśli los oszczędzi "Polonię" i nie przypadnie im konfrontacja z Galatą albo z Fulham to może coś powalczą, bo zarówno Basel jak i Crvena Zvezda to już nie są tak mocne ekipy jak kiedyś, a i Breda do potentatów nie należy.

Dla nas najlepiej by było, gdyby udało się uniknąć Apoelu, Szlzburga (a może nie awansuje..) i wyjazdów do Kazachstanu/Azerbejdżanu.

Krissu 17.07.2009 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huehuecoyotl (Post 763424)
bo zarówno Basel jak i Crvena Zvezda to już nie są tak mocne ekipy jak kiedyś

Przypominam, ze mówisz o ekipie, która ledwo co wygrała z drużyną z San Marino.

Ja nie daję im większych szans.

yogul 17.07.2009 10:40

Proszę o dokładnego linka losowania III rundy LM . :)

marco94 17.07.2009 10:41

Podobno bramkarz Juvenesu Dogana zagrał wczoraj mecz życia. A może by tak dać ze 20 tys. Euro i wypożyczyć go na sezon. Jakieś umiejętności to on chyba ma, jeśli tak świetnie bronił przeciwko 4 drużynie naszej ekstraklasy.

Emilio 17.07.2009 10:42

Fajnie by było, jakby Amica trafiła na Omonię... i gdyby ich Żuraw załatwił :D

szlaQ 17.07.2009 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 763459)
Proszę o dokładnego linka losowania III rundy LM . :)

http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html

link totalny :P

Kamson 17.07.2009 10:53

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
oglądać też można :)

palikot 17.07.2009 11:50

mógłby ktoś pokazać statystyke strzałów z meczu Polonii? bo ja sobie nie wyobrazam jak mozna miec tyle okazji i strzelic tylko jedną bramke :-)

szczebrzeszcz 17.07.2009 12:45

LE: Fredrikstad FK - Lech Poznań

wydaję się, że dobrze trafili

funkykoval 17.07.2009 12:52

Lech ma Norwegów - lepsza byłbaby słaba Rijeka, ale i tak dobrze wylosowali, no i przde wszystkim pierwszy mecz na wyjeździe
Legia - Broendby/Flora - też na wyjeździe - też dobrze trafili....

Perel 17.07.2009 12:53

Legia zawsze dobrze trafi :)

Broendby - Flora tallin

Svartis 17.07.2009 12:53

Legia także trafiła najlepiej z tej piątki na jaką mogła trafić
Brondby - Flora Rallin

Jaro1991 17.07.2009 12:53

Czyli jeżeli Flora utrzyma przewagę to Legiunię też czeka wycieczka do Tallina.

Brondby/Flora - Legia/Olimpi

Kondipr 17.07.2009 12:54

Jak na razie bardzo dobre losowanie dla polskich drużyn! Super!

Tyle tylko, że Polonia będzie miała bardzo ciężko


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl