Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

serek.c2 15.08.2016 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1448591)
LoL jest jakis Miga .... piszesz na forum portalu zalozonego przez tego "jakiegos Mige" jakies 18 lat temu.

A co to ma do rzeczy - jaki Miga/zmięty jest od pewnego czasu każdy widzi...

silver03 15.08.2016 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hadees (Post 1448605)
Słucham? Czyli pozbawić klub, lub też resztki jego struktur, ostatniego źródła utrzymania, jakim jest wpływ z dnia meczowego? Nie mam nic przeciwko IV lidze i bolesnym odkupieniu wieloletniego zaniechania, ale karać całą Wisłę (piłkarzy, biurowych i przysłowiową Panią Stasie) za samego właściciela to niepoważne. Wciąż nic nie wiadomo, więc też nie ma sensu robić nerwowych ruchów. Za dużo ich jest w ostatnich tygodniach...i tak gorzej, niż w wizjach z forum nie będzie.

A za Bednarza tak nie można było? :lol:

wolfy 15.08.2016 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1448613)
A co to ma do rzeczy - jaki Miga/zmięty jest od pewnego czasu każdy widzi...

Dokładnie. Tanie szukanie sensacji i "newsy" wyssane z palca.

Ogryzek 15.08.2016 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1448611)
To jak juz jesteśmy przy @AKlembie, to napisał dziś, że słyszał rownież o jednym inwestorze. Więcej nie moze pisać, a rozmowy z nim podobno trwają. To a propos tych dwóch inwestorów, o których pisał Borek, ze mieliby przejąć Wisle od JM.

Tez tak myśle, ze to dobry moment do przejęcia klubu. Wewnętrznie wszystko spłacone, cena będzie bardzo niska. Jak ktos chce sie pobawić w klub to tylko brać teraz.

Oby oby to była prawda co piszesz.

Davey777 15.08.2016 15:28

IV liga to całkowity upadek piłki na Wiśle. Nigdy nie byliśmy niżej niż w dawnej 2 lidze. Szanse że tego unikniemy wydają sie niewielkie. Meresiński to typowy kombinator, kretacz i oszust, na dodatek gołodupiec, ktory bedzie chciał wyciągnąć co tylko sie da i zwinąć biznes. Na gre na naszym stadionie, jakby sie spełnił najgorszy scenariusz też nas nie bedzie stać, bo miasto nie ma zamiaru dokładać do klubu. Nadzieja że pojawi sie jakiś potencjalny kupiec też nie są wielkie, bardziej byłbym skłonny wierzyć, że BC odzyska Wisłe. Bedąc w ekstraklasie średniakiem można liczyć na 7,5 mln od tv, drugie tyle z dnia meczowego przy frekwencji 10000, oraz około 5 mln od sponsorow czy sprzedaży pamiątek. Tak wiec budżet 20 mln by sie bilansował. Do tego potrzeba znacznej redukcji kosztow (pensje) i mądrego zarządzania (akademia, skauting). Tylko czy to gwarantuje JM, niestety ale nic na to nie wskazuje

WISŁAZWE 15.08.2016 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1448574)
Znamienne ze ludzie juz w ogole nawet przestali pytac kiedy konferencja.

I co ze Stiliciem. :D


Zmiana pytania.
Kiedy wyrok?

Revenge 15.08.2016 15:48

Tak wracając do tematu upadku. Wielkie kluby upadały i się rodziły, warunek był 1 - kibice. Dobry przykład: Glasgow Rangers gdzie na 4 lige chodziło po 40 000 ludzi. Dziś znów są w Premiership.

Niestety Wisła nie ma zaplecza kibiców. Dla mnie jest teraz zestaw łysych karków, pod nazwą Grupy Decyzyjnej i bandera SKWK, kilkunastu małolatów sukcesu i ludzie, którzy choć Wiśle kibicują, z jej kibolami nic wspólnego nie chcą mieć.

Osobiście jestem zdania, że w zależności od wieku z różnych przyczyn kibicuje się danemu klubowi. Przychodzi jednak taki okres kiedy kibic cieszy sie nie tylko z punktów swojej drużyny zdobywanych w ekstraklasie, ale z fajnej atmosfery na trybunach i całej tej otoczki wynikającej z przynależności do jakiegoś klubu.

Ja osobiście wymiksowałem się ze stadionu i trybun bo mi towarzystwo na C nie odpowiadało. Działania SKWK jeszcze bardziej mnie irytowały a definitywnie gdy okazało się dla mnie, że to pic na wodę - nie chciałem mieć z tym nic wspólnego. Ludzie którzy nawet nie znają składu swojej drużyny...

Małolatów z "KPR, KRA, KWI", z browarkami w ręku też za bardzo nie lubiłem

Oczywiście, są ludzie dla których warto było chodzić na trybuny ale... Ich już tam nie spotykałem.

Z ewentualnym spadkiem liczę jedynie na to, że atmosfera na trybunach się oczyści i spokojnie będzie można chodzić na mecze, bez protestów, bez troglodytów i bez pozdrowienia do więzienia. Sam chętnie pójdę na mecz nawet do okręgówki

Wracając do Rangers, Sevco przejmowało ich w gorszej sytuacji strukturalnej i finansowej. No ale tam byli kibice ;)

bódyń 15.08.2016 16:07

A tu takie podsumowanie kie Wisla zaczela tak źle
http://weszlo.com/2016/08/15/ostatni...y-dekady-temu/

As 15.08.2016 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revenge (Post 1448612)
Dzięki za oświecenie. Niestety za mną przemawia jakość reportażu i newsów a nie założenie forum, co może zrobić dosłownie każdy ;)

Chodzilo mi bardziej o to okreslenie "jakis Miga" jak gdyby typ byl totalnie nikim.

Revenge 15.08.2016 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1448621)
Chodzilo mi bardziej o to okreslenie "jakis Miga" jak gdyby typ byl totalnie nikim.

"Jakiś" bardziej odnosiło się do jego poziomu jeżeli chodzi o newsy a nie anonimowość. Nie zrozumieliśmy sie ;)

7 kotów 15.08.2016 16:29

Wspaniale.
Teraz caly tydzien bedzie trwac podjarka tajemniczym krakowskim biznesmenem (albo i dwoma) ktory chce odkupic Wisle. W piatek gruchnie informacja ze jednak sie wycofal, nastepnie w....... w Kielcach i kolejne nowosci w przyszlym tygodniu.

PS.
Jakbym mial strzelac komu zalezy na upadku Wisly i twardym resecie od najnizszej ligi, a jednoczesnie kto by wniosl do nowej Wisly i herb i tradycje to chyba wiadomo kogo musialbym wskazac.

Thuesen 15.08.2016 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1448623)
Wspaniale.
Teraz caly tydzien bedzie trwac podjarka tajemniczym krakowskim biznesmenem (albo i dwoma) ktory chce odkupic Wisle. W piatek gruchnie informacja ze jednak sie wycofal, nastepnie w....... w Kielcach i kolejne nowosci w przyszlym tygodniu.

Nadzieja umiera ostatnia.

nesta 15.08.2016 16:41

Inwestorzy nie byli wcześniej zainteresowani nabyciem Wisły Kraków od Bogusława Cupiała, ale teraz chcą odkupić Białą Gwiazdę od Jakuba Meresińskiego, mając na względzie dobro klubu - jeden z nich jest zdeklarowanym sympatykiem 13-krotnych mistrzów Polski - bowiem istnieje uzasadniona obawa, że pod skrzydłami nowego właściciela Wisła będzie zmierzała w złym kierunku.

WP

@up,

Juz trwa :D Ale jest nadzieja, ze nie pozwolą Wisle umrzeć..

borsuk 15.08.2016 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1448625)
Inwestorzy nie byli wcześniej zainteresowani nabyciem Wisły Kraków od Bogusława Cupiała, ale teraz chcą odkupić Białą Gwiazdę od Jakuba Meresińskiego, mając na względzie dobro klubu - jeden z nich jest zdeklarowanym sympatykiem 13-krotnych mistrzów Polski - bowiem istnieje uzasadniona obawa, że pod skrzydłami nowego właściciela Wisła będzie zmierzała w złym kierunku.

WP

@up,

Juz trwa :D Ale jest nadzieja, ze nie pozwolą Wisle umrzeć..

Bez urazy bo to nic osobistego ale czytam powielane przez Ciebie informacje oraz Twoje komentarze do nich i zastanawiam się czy mnie życie tak ciężko doświadczyło i jestem aż tak wielkim pesymistą czy Ty jesteś tak młody i patrzysz na świat przez różowe okulary ;)

Thuesen 15.08.2016 17:07

Zobaczcie co się dzieje na forum. Pojawiają się użytkownicy którzy znikneli lata temu. Sytuacja w Wiśle sprawiła ze wszyscy się obudziliśmy bo jest naprawde źle. Inwestor który jest zadeklarowanym kibicem Wisły jest prawdopodobnie tak samo przerażony jak my. Jeśli to w ogóle prawda to chwała mu za to i trzymajmy kciuki. Kur... jestesmy na ostatnim miejscu w tabeli a jest to i tak naszym najmniejszym problemem.

bódyń 15.08.2016 17:13

Chwala mitycznemu inwestorowi?? Ale czy ten inwestor jest. Nie mowie ze go nie ma ale tyle informacji ostatnio, ze watpie w nie.

Chcoiaz z drugiej strony informacja, ze BC chce odkupic Wisle moze byc "prawie" prawdziwa bo chce kupic ale nie BC. Pozostaje meic nadzieje ze cos sie zmieni i nie bedzie za rok I lub IV ligi

sepot 15.08.2016 17:15

http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-n...-meresinskiego

Widać losy naszego klubu nie są niektórym obojętne. Oby tylko nie był to ktoś podstawiony przez skwk

Revolver 15.08.2016 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sepot (Post 1448631)
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-n...-meresinskiego

Widać losy naszego klubu nie są niektórym obojętne. Oby tylko nie był to ktoś podstawiony przez skwk

Już ich tak nie przeceniaj. Tam nie ma ludzi, którzy są w stanie napisać cztery zdania oświadczenia bez błędów w swoim ojczystym języku, a Ty spodziewasz się po nich jakiejś intrygi.

FraMat 15.08.2016 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Thuesen (Post 1448629)
Zobaczcie co się dzieje na forum. Pojawiają się użytkownicy którzy znikneli lata temu. .

Ano właśnie.
Pojawili się z powrotem użytkownicy, którzy na tym forum nie chcieli przez ostatni czas kopać się z koniem, bo ich głos był lekceważony i wyszydzany przez wszystkich "kumatych" i wszystkich zaślepionych działaniami "decyzyjnych" skierowanymi na dobro Wisły tylko jako zasłonę dla robienia własnych, ciemnych interesów.
Czy jednak ich pojawienie coś zmieni? No jasne, że nie.
Sprawy zaszły za daleko.

Danielek1906 15.08.2016 17:21

A może to wszystko jest ukartowane? Meresiński jest słupem tego/tych tajemniczych inwestorów, którym być może Cupiał/TF nie chcieli sprzedać klubu, więc teraz wszystko wydaje się proste. Mereś nie wydala, to przejmują klub i wchodzą z grubej pompy. Miejmy nadzieję, że nie jest to Misiek ;)

Merkury 15.08.2016 17:25

To prawdopodobnie były właściciel Wisły sprzed ery Cupiała z kilkoma znajomymi chce odkupić klub. Cupiał nie chciał z nim nigdy gadać bo też reputacja Pana S. jest rzekłbym niewiele lepsza od tej Pana Meresińskiego. W sytuacji gdy na wierz wyszły grzeszki z przeszłości Pana Meresińskiego i jego aktualne problemy z prawem żadna poważna firma nie będzie sponsorować klubu, którego właścicielem jest taka osoba. Postępowanie Meresińskiego świadczy poza wszystkim o dwóch rzeczach jest skrajnym idiotą, po drugie wchodzi dość często w konflikt z prawem jak na swój wiek a według moich informacji na temat jego przeszłości nie wszystko jeszcze wiemy.

For_FuN_ 15.08.2016 17:32

Kolejne bzdury, jak to, że Cupiał jest/był zainteresowany odkupieniem.

Po pierwsze - Meresiński musi mieć ochotę na sprzedaż(takowej nie ma), po drugie - Wisła jest obecnie własnością spółki Projekt Gmina(czyli de facto nie wiadomo kogo, w papierach stoją 2 osoby) i potrzebna jest również zgoda drugiego udziałowca(jakiejś kobiety). Dziennikarze, jak widać nabijają sobie wejścia na twittera/strony swoich redakcji :D.

nesta 15.08.2016 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borsuk (Post 1448627)
Bez urazy bo to nic osobistego ale czytam powielane przez Ciebie informacje oraz Twoje komentarze do nich i zastanawiam się czy mnie życie tak ciężko doświadczyło i jestem aż tak wielkim pesymistą czy Ty jesteś tak młody i patrzysz na świat przez różowe okulary ;)

Hmm.. Nie widzę tu wielkiego optymizmu. Jedynie nadzieja, ze będzie ok. A tą jak zawsze zweryfikuje życie.

WislaFan123 15.08.2016 17:39

https://www.linkedin.com/in/fabio-esposito-95235bb0/

Fabio Esposito - od tego tygodnia będzie to v-ce Prezes Wisły. Wczoraj był już obecny na meczu (JM nie było)

Revolver 15.08.2016 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaFan123 (Post 1448638)
https://www.linkedin.com/in/fabio-esposito-95235bb0/

Fabio Esposito - od tego tygodnia będzie to v-ce Prezes Wisły. Wczoraj był już obecny na meczu (JM nie było)

CV i morda tak okazałe, że powinien sobie podać rękę z TYM geniuszem: https://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E

Ten sort.

For_FuN_ 15.08.2016 17:46

Razem stworzyli kilka spółek ;). Wiadomo w jakim celu...

YakuzaOyabun 15.08.2016 17:55

żydki to twoja cała rodzina ...
CHodze na mecze od lat ...gdy na łuku gdzie były bramy branderburskie to były krawężniki i trawa rosła... w tym czasie twoi żydowscy rodzice mieli pecha gumka im strzeliła i społodzili ciebie
po prostu mam dosyc tej sytuacji...gdzie wąska grupa chuliganów trzyma wszystkich za jaja i wpływa na realne decyzje klubu to jest farsa....coś jak ty i Wisła w jednym zdaniu.

Krotochwila 15.08.2016 17:56

Wisła dotarła do ściany. Kibicowsko, organizacyjnie, finansowo, sportowo.
To punkt zwrotny. Chyba wszyscy czujemy, że to co się wydarzy w najbliższych tygodniach zdefiniuje los tego Klubu na długie lata. Teraz rozegra się najważniejszy akt tego dramatu.

Zastanawiam się co można zrobić, żeby Wiśle pomóc. Żeby zawalczyć o normalność a nie poddawać się dyktatowi kilku "kumatych" prostaków. Żeby nie pozwolić na zawłaszczenie Klubu i strącenie w przepaść.
Może trzeba jakiejś oddolnej inicjatywy, może listu otwartego do mediów, może trzeba zaaranżować jakąś akcję wspieraną przez znanych ludzi kibicujących Wiśle? Nie wiem, k...cokolwiek. Ale zaczyna irytować mnie to, że jedyną formą sprzeciwu jest klepanie w klawiaturę. To ma wartość co najwyżej terapeutyczną.

Może pora stworzyć choćby namiastkę alternatywy dla SKWK, które od dawna jest już tylko karykaturą samego siebie? Może to forum powinno być do tego naturalnym środowiskiem?
Może pora coś zrobić Panowie? Głośno i dosadnie.

ABGwislakABG 15.08.2016 18:07

Ależ mogliście zrobić. Wystarczyło kupić bilet/karnet czy szalik cegiełkę. Koszulkę meczową np.

Bronił kto w ten sposób zatrzymać Wolskiego?

Może chociaż z paru biletów naprawiliby faks?

Gdyby nie układowicze/zgodowicze brakowałoby dobić nawet do 8k wczoraj.

Poświęcić Wam się nie chce PARU MINUT na głosowanie odnośnie muzeum by u nas praktycznie za damski chvj powstało. To też mogłoby coś zmienić.

Ale nie. Strefa komfortu. Pojedyncze osoby w samochodach, za młodu sam musisz kombinować jak skurvysyn żeby rodzice puścili, bo w mediach oczywiście zanim na stadion dotrzesz to masz tzw. ścieżkę zdrowia, tylko zamiast pałek maczety.

Ale? Musisz CHCIEĆ!

Wymówek 1000-500-100-900.

Śmieszny argument o 4 frekwencji w lidze.

Tym, którym na Wiśle zależało i zależy nie mają w niej nic do powiedzenia, bo "zmiana warty".

Naturalne ustatkowania się, los rzuci tam, a nie w Kraków/aglomeracje/okoliczne wioski.

List do mediów? I co Ci to da? Zaczną wywlekać brudy, a Mereś klubu nie sprzeda, jeszcze więcej czarnego PRu? To nam jest w obecnej sytuacji bardzo potrzebne.

Akcje takie były, odnosiły sukces. Ale jak w marketingu robi teraz jedna osoba plus 2 praktykantów to czemu się dziwisz? Jeden ogarnięty, dodatkowo będący Wiślakiem przez duże W już na sektorze niebo.

Bojkot musieliby zrobić wszyscy poza tymi, którym ten układ odpowiada. Tyle, że ani to Wiśle nie pomoże, a z drugiej strony jest to nierealne.

fond 15.08.2016 18:41

No dobra, to kiedy ta konferencja ? I transfery ? :>

mitmichael 15.08.2016 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sepot (Post 1448631)
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-n...-meresinskiego

Widać losy naszego klubu nie są niektórym obojętne. Oby tylko nie był to ktoś podstawiony przez skwk

O tym własnie wspominał Mateusz Borek w ostatniej swojej wypowiedzi dla przegladu sportowego. Podobno chodzi m.in o wlasciciela Tigera, Blacka i Frugo, ktory kilka razy juz rozmawial z Cupialem o Wisle.

LucjuszWielki 15.08.2016 19:19

Ciężko się z tym nie zgodzić:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1448565)
1. Markus i Kot to zło wcielone, odpowiadają za odejście Cupiała (dawniej do tego grona dorzucal jeszcze "przydupasa Wolfiego").

Masz co chciałeś, walczyłeś od lat o to i bezmyślnie piętnowałeś więkość ruchów Cupiałą :)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1448565)
Ale Lucjuszek robi drobne postępy, bo niedawno dodał element w postaci wychwalania Miska jako sprawnego przedsiębiorcy i jego "najlepszej w mieście siłowni" oraz oburzania się za nazywanie tego bandyty "skrajne negatywnie postacią". :evil: Wszak to, co zrobił Misiek jego zdaniem tak wpłynęło na Cupiała, że "rzucił potem Holendrom hajs taki" o jakim nikomu się nie śniło. :-D

Wiem, że próbujesz być śmieszne, ale jest to raczej żałosne, bo tak jak pisałem poprzednio, nie bronię tego człowieka, ale kto jak kto, czyli ty osoba niemająca zielonego pojęcia nie dość o doradztwie Cupiałą to jeszcze o Miśku nie powinna się wypowiadać w takich tematach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1448565)
Z nowości: ostatnio gorliwie stara się też wchodzić w rolę fachowca i wmawiać, że przez lata tłumaczył na forum jak należy prowadzić biznes, mimo że miał wtedy bana za notorycznie łamanie regulaminu (o czym niestety biedaczek dziwnym trafem zapomniał).

Urocze, czyż nie? :-D

Albo nie wiesz co piszesz, albo nie pamiętasz lub też celowo kłąmiesz. Otóż... jak to jest, że lata temu powstał konflikt? Ano temu, że pisałeś niewyobrażalne bzdety nie mając pojęcia o kulisach wielu spraw, pisałem ci multum razy: nie masz pojecia o prowadzeniu sklepiku szkolnego (za co min tez bany leciały)oraz łątwo gospodarowac cudzą kasą - teraz temu zaprzeczasz:) Podkreślałem zawsze, że mało wiemy, w zasadzie tyle co dziennikarze zmyślą, temperowałem frustracje takich osób jak ty powołując się na fakt, iż Cupiałowi trzeba dziękować za to co robi a nie ganić na każdym kroku, bo ty nawet nie jesteś od zamiatania jego posesji, a na wyższe horyzonty chciałeś się wspinać...

Bany brały się z twej ówczesnej pozycji , wyłapywałeś drobną niezgodnośc i banik.. PRZYKŁAD: W ruchu grał kiedyś piłkarz STRAKA, napisałem że SRAKA nawet strzela nam brame i już Markusik przepisowy biegł do monitorka z mokrą pieluchą i banik :) Czyż nie tak było? MAło ci że pare osob kilkanascie stron wstecz wysmialo twoje zdanie w tym temcie??

W zasadzie to JUŻ BYŁO, MArkus dostał to o co walczył, teraz jest inna rzeczywistosc, warto pamiętać aby nie powtarzac bledow takich ludzi jak markus bo po latach moze odbic sie to duza czkawką...

Najgorsze jest to, że nie ma żadnej jednośc wsrod kibicow na trybunach... Jest dyktatura i totalitaryzm... Duzo ludzi się odwrocilo, nie przez wyniki i organizacje, a przez zachowanie silniejszych.... To jest najgorsze bo nie ma kto walczyc o ten klub.

Krotochwila 15.08.2016 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1448650)
O tym własnie wspominał Mateusz Borek w ostatniej swojej wypowiedzi dla przegladu sportowego. Podobno chodzi m.in o wlasciciela Tigera, Blacka i Frugo, ktory kilka razy juz rozmawial z Cupialem o Wisle.

Plota zapewne.
Ale zabawna o tyle, że Pan Wiesław Włodarski również robił wały z VATem. I nawet siedział w areszcie. Może Wisła stawia doświadczenie w tej materii jako warunek przystąpienia do rozmów?

Pan Wiesław zresztą wizytuje sądy bardzo regularnie, ma za sobą chyba dziesiątki przegranych procesów, głownie o prawa autorskie. Ostatnie na liście to seryjnie przegrywane batalie o bezprawne używanie marki Tigera, którego - co warto nadmienić - nigdy nie był właścicielem a tylko przez jakiś czas licencjobiorcą. Tigera obecnie produkuje Maspex.

arti 15.08.2016 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1448650)
O tym własnie wspominał Mateusz Borek w ostatniej swojej wypowiedzi dla przegladu sportowego. Podobno chodzi m.in o wlasciciela Tigera, Blacka i Frugo, ktory kilka razy juz rozmawial z Cupialem o Wisle.

"dziennikarstwo" po polsku - strona pierdół napisanych na podstawie jednego zdania Borka. oczywiście zero konkretów udowadniających, że piszący naprawdę cokolwiek wie.

Jam55 15.08.2016 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hadees (Post 1448605)
Słucham? Czyli pozbawić klub, lub też resztki jego struktur, ostatniego źródła utrzymania, jakim jest wpływ z dnia meczowego? Nie mam nic przeciwko IV lidze i bolesnym odkupieniu wieloletniego zaniechania, ale karać całą Wisłę (piłkarzy, biurowych i przysłowiową Panią Stasie) za samego właściciela to niepoważne. Wciąż nic nie wiadomo, więc też nie ma sensu robić nerwowych ruchów. Za dużo ich jest w ostatnich tygodniach...i tak gorzej, niż w wizjach z forum nie będzie.

A skad wiadomo ze pan Meresinski z tych pieniedzy z dnia meczowego bedzie placil przyslowiowej pani Stasi? Po przekretach ktore spowodowaly jego skazanie oraz przewaly z vatem jestem raczej malo optymistycznie nastawiony do wyplat dla pracownikow klubu.

picasso 15.08.2016 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jam55 (Post 1448655)
A skad wiadomo ze pan Meresinski z tych pieniedzy z dnia meczowego bedzie placil przyslowiowej pani Stasi? Po przekretach ktore spowodowaly jego skazanie oraz przewaly z vatem jestem raczej malo optymistycznie nastawiony do wyplat dla pracownikow klubu.

powiem więcej.im szybciej zobaczy że nic tu nie ma tym szybciej nas od siebie uwolni.

MatMario 15.08.2016 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1448652)
Plota zapewne.
Ale zabawna o tyle, że Pan Wiesław Włodarski również robił wały z VATem. I nawet siedział w areszcie. Może Wisła stawia doświadczenie w tej materii jako warunek przystąpienia do rozmów?

Pan Wiesław zresztą wizytuje sądy bardzo regularnie, ma za sobą chyba dziesiątki przegranych procesów, głownie o prawa autorskie. Ostatnie na liście to seryjnie przegrywane batalie o bezprawne używanie marki Tigera, którego - co warto nadmienić - nigdy nie był właścicielem a tylko przez jakiś czas licencjobiorcą. Tigera obecnie produkuje Maspex.

hahaha takie zabawne.

Daj przykład 5 z tych dziesiątek procesów.

7 kotów 15.08.2016 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1448661)
powiem więcej.im szybciej zobaczy że nic tu nie ma tym szybciej nas od siebie uwolni.

Spokojnie, moze jeszcze zarobic na samym klubie. Przeciez nikt mu nie kaze sprzedawac temu tajemniczemu kupcowi Wisly za tyle samo za ile kupil.

Takie s.......enie sobie reputacji w calym kraju pewnie bardzo grubo wyceni.

Za 20mln zlotych to sie z radoscia od nas od.......i. :)

Karherop 15.08.2016 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jam55 (Post 1448655)
A skad wiadomo ze pan Meresinski z tych pieniedzy z dnia meczowego bedzie placil przyslowiowej pani Stasi? Po przekretach ktore spowodowaly jego skazanie oraz przewaly z vatem jestem raczej malo optymistycznie nastawiony do wyplat dla pracownikow klubu.

Jeśli nie zamierza płacić pracownikom to najpóźniej 10 września wszyscy zawodnicy wnoszą o rozwiązanie kontraktu, reszta pracowników zastrajkuje i można już ogłaszać bankructwo. Co raczej nikomu na dobre nie wyjdzie. Niech go ktoś uświadomi, że po zerwaniu kontaktu musi zapłacić zawodnikowi za pensję do końca kontraktu. A jak nie zapłaci paniom kasjerkom to nawet nie będzie kto miał biletów sprzedać kibicom.

Meresiński ma raczej dwie opcje wyboru:

- ciągnąc dalej ten wózek zatrudniając 'fachowców' lub po prostu kogokolwiek, kto się zna na piłce i regulować zobowiązania przynajmniej na tym poziomie co TF. Wróżę temu projektowi nie więcej niż 5 miesięcy (do zimy).

- sprzedać (oddać) klub, przyznać się do błędu i w najgorszym przypadku wyjść z tej transakcji na 0. Wielu biznesmenów nie wierzyło, że Cupiał może za bezcen oddać komuś Wisłę. Teraz sytuacja się zmieniła.

gigant 15.08.2016 20:35

Włodarski się kręci blisko... ale ja nic nie wiem. Info telefoniczne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl