![]() |
A w Chorzowie nie trwa czasem modernizacja stadionu? Czy do rozpoczęcia bitwy o europejskie puchary zdążą?
|
Cytat:
Cytat:
|
mam prośbę,
czy mógłby ktoś wkleić tu obrazki pozostałych nagrodzonych projektów / pozostałych projektów krzesełek na trybunie C? Bo na stronie Wisły obrazki się nie chcą ładować. Dzięki! |
Cytat:
|
Uuu kamerka znowu dziala...
http://www.2012.org.pl/images/krakow2_aktualny_1024.jpg Slupy mnoza sie jak kroliki! :) |
Cytat:
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,3...zentacji_.html |
Zmienili lokacje kamery na krakow.pl. Teraz jest z tego miejsca, co na euro2012.org.pl
|
Cytat:
EEEEEE :-)) :-) Tylko nie Krolik :-) :-) |
Cytat:
|
kamere z www.krakow.pl dali w miejsce gdzie zwyczjnie bedzie lepiej rozkminic co dokladnie dzieje sie na placu tej trybuny.
Z tamtej persperktywy byl "okrojony" widok ,teraz jest duzo lepiej no i live. |
Kamera live będzie pokazywała cały cykl budowy nowego A/B...od rozbiórki już.
Narazie jednak została nakierowana na C z wiadomych przyczyn. |
Cytat:
|
Ale wy****ów, że aż kamera drży :d
|
1 Załącznik(ów)
http://www.stadionwisly.info/projekty - wersja 4, 6 pierwszych zdjęć, co do reszty to chyba nie oddają tego co ma być.Panie ''Ciacho''szczególnie chodzi mi o narożniki bo załączony tu projekt za nic nie pokrywa sie z wizualizacjami mam nadzieje ze pojawi sie jeszcze jakas przed zakonczeniem prac ale pewnie juz po ptokach i bedzie jak bedzie
|
wklei ktoś te projekty krzesełek : / ?
dzięki : ) |
Mogliby juz zdjac to logo z dolu, pol obrazu zaslania.
|
Ono chyba i tak zostanie,co prawda zniknie pewnie logo Euro 2012 ale część boiska będzie musiała być zasłonięta,podejrzewam że chodzi o prawa do nadawania,wiem że i tak nic by meczów nie było widać ale pewno takie prawo ;)
A trybuna rośnie i rośnie,jak tak na to patrzę to aż zapomniałem już o tym calym rozdmuchanym ojro ;) |
Cytat:
logo miało być ściągnięte przy przeniesieniu kamery ale firma zapomniała jak sądzę. Zniknie nie martw się. Teraz niczego na budowie nie zasłania - było po to wprowadzone aby nie było widać murawy. Teraz też tylko murawę zasłania. Przy ustawieniu na A/B będzie już bez logo. |
Stanął już pierwszy słup od strony trybuny E.
:) |
Apropo nowego stadionu i prognozowanej przez was frekwencji na poziomie 15 tysiecy
http://portalkibica.pl/aktualnosci/r...ie-europy.html Skoro spadkowicz z drugiej ligi ma frekwencje 25 tys (Norwich City) to bez jaj... |
Cytat:
|
Ile ludzi ma Kraków a ile Londyn ?? :-)
|
Cytat:
|
:Wilu TS
Co będzie dźwigał ten wielki żuraw Liebherra? |
Cytat:
P.S. stawiają słupy z drugiej strony:D |
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,44425,5146686.html to wypowiedz z kwietnia 2008:
a co do Hutnika, to widze ze cos sie ruszylo http://www.zis.krakow.pl/LicytacjaEl...waMasztow.html a nie moze WISLA porozumiec ze stadionem slaskim i spisac umowe ze dopoki bedziemy grali w Europejskich pucharach 2009/2010 to w chorzowie przesuną remont i poczekają jeszcze te kilka miesięcy bo jest to dla nas niepowtarzalna okazja i raczej innej opcji nie mamy (lub sa bezsensowne) ?? KRAKÓW - OSTRAVA (CZECHY) - 170 km, 2 godz 17 min ( stadion BAZALY, FC Banika Ostrava 18 000 miejsc) KRAKÓW - BARDEJOV (SLV) - 169 km, 2 godz 42 min stadion (12 tys miejsc) KRAKÓW - ZILINA (SLV) - 175 km, 2 godz 55 min (9 500 miejsc) KRAKÓW - BEŁCHATÓW teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 216 km, 3 godz 30 min KRAKÓW - LUBIN teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 356 km, 3 godz 46 min KRAKÓW - KIELCE teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 121 km, 1 godz 52 min KRAKÓW - CHORZÓW teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 87 km, 1 godz 5 min |
A może mi ktoś powiedzieć jak klub ma zamiar zabezpieczyć teren budowy, w momencie gdy na murawę wbiegną kibice w sobotę ?
|
Cytat:
Widzę również, że coraz więcej słupów stoi a między nimi w niektórych miejscach są już ścianki widoczne oddzielające poszczególne pomieszczenia wewnątrz trybuny. |
Zauważyłem dziś że zaczęli układać pierwsze belki stropowe między słupami tak że niedługo będzie pierwszy strop .
|
Cytat:
Na pewno nie zagramy w Kielcach i Chorzowie. W Polsce zostaje Lubin i Bełchatów. |
zapewne pisala to osoba z poludnia krakowa dlatego nie liczy wyjazdu z miasta
fotki z dzis: http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...iana_stadionu/ |
No budowa nareszcie idzie w bardzo szybkim tempie,a do tego dziś można sobie oglądnąć na kamerce trening Wiślaków.:-D
|
Montuja belki poprzeczne :) z dnia na dzień gołym okiem widać postęp,wlasnie mialem isc robic fotki ale sie rozlało :/
|
Dziś kolega mówił, że kiedy wracał od kolegi z Akademika ( koło 1 w nocy ) to na stadionie coś dłubali. Jednak coraz więcej tych belek poprzecznych:) Ciekawe czy w sobotę wyłączą tą kamerę na te 2 godziny co mecz będzie leciał czy też wcisną znowu to logo.
|
zostawią tak jak jest przeciez bedzie komplet na Ślasku to im nie bedzie przeszkadzac jak ktos zobaczy kawalek murawy
|
Może komuś się spodoba filmik z postępu prac przy nowej trybunie wschodniej(montowany przeze mnie)
http://wyslijto.pl/files/download/fi2jqodqq4 |
Wilu, filmik zajebisty! Rób screeny dalej to w końcowej wersji będzie miazga. Mógłbyś jeszcze przyspieszyć trochę nawet... :) pzdr
|
Postaram sie,gdyż nie zawsze jestem w domu...sprawę załatwiłby taki program do zgrywania obrazu z kamerki ale nie słyszałem o takim.
A co do tempa to specjalnie dalem po 1sek na 1 klatke ;) ale przyśpiesze ;) |
http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg
Ponownie włączyli kamerkę przed klubem |
Na stronce 2012.org.pl w części poświęconej Krakowowi jest dział pokaz slajdów, oraz film;-)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl