Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Seba_sc 22.05.2009 10:26

A w Chorzowie nie trwa czasem modernizacja stadionu? Czy do rozpoczęcia bitwy o europejskie puchary zdążą?

logan.ts 22.05.2009 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Seba_sc (Post 731915)
A w Chorzowie nie trwa czasem modernizacja stadionu? Czy do rozpoczęcia bitwy o europejskie puchary zdążą?

Chyba tak, szkoda
Cytat:

W 2009 roku ostatni przed wyłączeniem stadionu na 2-letni czas remontu koncert da grupa U2.

nicolas 22.05.2009 12:20

mam prośbę,
czy mógłby ktoś wkleić tu obrazki pozostałych nagrodzonych projektów / pozostałych projektów krzesełek na trybunie C? Bo na stronie Wisły obrazki się nie chcą ładować.
Dzięki!

Wrona 22.05.2009 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Seba_sc (Post 731915)
A w Chorzowie nie trwa czasem modernizacja stadionu? Czy do rozpoczęcia bitwy o europejskie puchary zdążą?

Przecież we wtorek był tam mecz. Poza tym w obecnej sytuacji nie wiadomo czy dalsza modernizacja Śląskiego (budowa dachu) dojdzie do skutku...

areksen 22.05.2009 13:31

Uuu kamerka znowu dziala...

http://www.2012.org.pl/images/krakow2_aktualny_1024.jpg


Slupy mnoza sie jak kroliki! :)

Mike+ 22.05.2009 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wrona (Post 731981)
Przecież we wtorek był tam mecz. Poza tym w obecnej sytuacji nie wiadomo czy dalsza modernizacja Śląskiego (budowa dachu) dojdzie do skutku...

Po ogłoszeniu negatywnej dla Chorzowa decyzji UEFA o miastach-gospodarzach Euro 2012 możliwe jest przesunięcie terminu rozpoczęcia przebudowy, tak aby możliwe było zorganizowanie jesiennych meczów reprezentacji. W tej sytuacji teoretycznie możliwe byłoby rozegranie tam jesienią meczów pucharowych.

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,3...zentacji_.html

devios 22.05.2009 15:27

Zmienili lokacje kamery na krakow.pl. Teraz jest z tego miejsca, co na euro2012.org.pl

Krolik 22.05.2009 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez areksen (Post 731986)
Uuu kamerka znowu dziala...

http://www.2012.org.pl/images/krakow2_aktualny_1024.jpg


Slupy mnoza sie jak kroliki! :)


EEEEEE :-)) :-) Tylko nie Krolik :-) :-)

Zwitter 22.05.2009 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez devios (Post 732034)
Zmienili lokacje kamery na krakow.pl. Teraz jest z tego miejsca, co na euro2012.org.pl

Mogli gdzies na dachu D zamontować czy coś. Teraz mamy dwie kamery z tego samego miejsca, tylko, że jedna daje na żywo a druga zdjęcia co kilka minut.

Wojtas 22.05.2009 16:10

kamere z www.krakow.pl dali w miejsce gdzie zwyczjnie bedzie lepiej rozkminic co dokladnie dzieje sie na placu tej trybuny.

Z tamtej persperktywy byl "okrojony" widok ,teraz jest duzo lepiej no i live.

dannato 22.05.2009 16:21

Kamera live będzie pokazywała cały cykl budowy nowego A/B...od rozbiórki już.
Narazie jednak została nakierowana na C z wiadomych przyczyn.

Emilio 22.05.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 732049)
Mogli gdzies na dachu D zamontować czy coś. Teraz mamy dwie kamery z tego samego miejsca, tylko, że jedna daje na żywo a druga zdjęcia co kilka minut.

Cały widok z dachu D zasłoniłoby "monstrum" ;)

Gordian 22.05.2009 17:33

Ale wy****ów, że aż kamera drży :d

derr 22.05.2009 18:32

1 Załącznik(ów)
http://www.stadionwisly.info/projekty - wersja 4, 6 pierwszych zdjęć, co do reszty to chyba nie oddają tego co ma być.Panie ''Ciacho''szczególnie chodzi mi o narożniki bo załączony tu projekt za nic nie pokrywa sie z wizualizacjami mam nadzieje ze pojawi sie jeszcze jakas przed zakonczeniem prac ale pewnie juz po ptokach i bedzie jak bedzie

nicolas 22.05.2009 22:46

wklei ktoś te projekty krzesełek : / ?
dzięki : )

As 22.05.2009 22:57

Mogliby juz zdjac to logo z dolu, pol obrazu zaslania.

WILU TS 22.05.2009 23:09

Ono chyba i tak zostanie,co prawda zniknie pewnie logo Euro 2012 ale część boiska będzie musiała być zasłonięta,podejrzewam że chodzi o prawa do nadawania,wiem że i tak nic by meczów nie było widać ale pewno takie prawo ;)
A trybuna rośnie i rośnie,jak tak na to patrzę to aż zapomniałem już o tym calym rozdmuchanym ojro ;)

dannato 23.05.2009 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 732242)
Mogliby juz zdjac to logo z dolu, pol obrazu zaslania.

nie masz się czego czepiać?
logo miało być ściągnięte przy przeniesieniu kamery ale firma zapomniała jak sądzę. Zniknie nie martw się.
Teraz niczego na budowie nie zasłania - było po to wprowadzone aby nie było widać murawy. Teraz też tylko murawę zasłania. Przy ustawieniu na A/B będzie już bez logo.

cassius31krakow 25.05.2009 11:51

Stanął już pierwszy słup od strony trybuny E.
:)

Martinho 25.05.2009 12:14

Apropo nowego stadionu i prognozowanej przez was frekwencji na poziomie 15 tysiecy

http://portalkibica.pl/aktualnosci/r...ie-europy.html

Skoro spadkowicz z drugiej ligi ma frekwencje 25 tys (Norwich City) to bez jaj...

pysio 25.05.2009 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 734025)
Apropo nowego stadionu i prognozowanej przez was frekwencji na poziomie 15 tysiecy

http://portalkibica.pl/aktualnosci/r...ie-europy.html

Skoro spadkowicz z drugiej ligi ma frekwencje 25 tys (Norwich City) to bez jaj...

i jeszcze trzeba dodać.. że argument, że w Krakowie są trzy kluby też jest nietrafiony.. w Londynie 4 kluby są w pierwszej dziesiątce klubów w europie jeśli chodzi o zapełnianie % stadionu :O

KOMINEK 25.05.2009 12:27

Ile ludzi ma Kraków a ile Londyn ?? :-)

WILU TS 25.05.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dannato (Post 732412)
nie masz się czego czepiać?
logo miało być ściągnięte przy przeniesieniu kamery ale firma zapomniała jak sądzę. Zniknie nie martw się.
Teraz niczego na budowie nie zasłania - było po to wprowadzone aby nie było widać murawy. Teraz też tylko murawę zasłania. Przy ustawieniu na A/B będzie już bez logo.

Nie ma już tego wieśniackiego logo euro ;)

cassius31krakow 25.05.2009 13:02

:Wilu TS
Co będzie dźwigał ten wielki żuraw Liebherra?

buczo1985 25.05.2009 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 734038)
Nie ma już tego wieśniackiego logo euro ;)

i od razu przyjemniej się patrzy na budowę:)
P.S. stawiają słupy z drugiej strony:D

no limit 26.05.2009 13:46

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,44425,5146686.html to wypowiedz z kwietnia 2008:

a co do Hutnika, to widze ze cos sie ruszylo http://www.zis.krakow.pl/LicytacjaEl...waMasztow.html




a nie moze WISLA porozumiec ze stadionem slaskim i spisac umowe ze dopoki bedziemy grali w Europejskich pucharach 2009/2010 to w chorzowie przesuną remont i poczekają jeszcze te kilka miesięcy bo jest to dla nas niepowtarzalna okazja i raczej innej opcji nie mamy (lub sa bezsensowne) ??


KRAKÓW - OSTRAVA (CZECHY) - 170 km, 2 godz 17 min ( stadion BAZALY, FC Banika Ostrava 18 000 miejsc)
KRAKÓW - BARDEJOV (SLV) - 169 km, 2 godz 42 min stadion (12 tys miejsc)
KRAKÓW - ZILINA (SLV) - 175 km, 2 godz 55 min (9 500 miejsc)

KRAKÓW - BEŁCHATÓW teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 216 km, 3 godz 30 min
KRAKÓW - LUBIN teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 356 km, 3 godz 46 min
KRAKÓW - KIELCE teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 121 km, 1 godz 52 min
KRAKÓW - CHORZÓW teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 87 km, 1 godz 5 min

mcovalski 26.05.2009 14:43

A może mi ktoś powiedzieć jak klub ma zamiar zabezpieczyć teren budowy, w momencie gdy na murawę wbiegną kibice w sobotę ?

PhantomRanger 26.05.2009 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 734975)
A może mi ktoś powiedzieć jak klub ma zamiar zabezpieczyć teren budowy, w momencie gdy na murawę wbiegną kibice w sobotę ?

Odpowiedż jest prosta będzie tak jak w tamtym roku. W przeciwnym wypadku klub odwoła fetę na stadionie jeśli zaraz po końcowym gwizdku kibice wejdą na murawę.

Widzę również, że coraz więcej słupów stoi a między nimi w niektórych miejscach są już ścianki widoczne oddzielające poszczególne pomieszczenia wewnątrz trybuny.

filip74 26.05.2009 17:06

Zauważyłem dziś że zaczęli układać pierwsze belki stropowe między słupami tak że niedługo będzie pierwszy strop .

donPedro23 26.05.2009 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez no limit (Post 734936)
KRAKÓW - OSTRAVA (CZECHY) - 170 km, 2 godz 17 min ( stadion BAZALY, FC Banika Ostrava 18 000 miejsc)
KRAKÓW - BARDEJOV (SLV) - 169 km, 2 godz 42 min stadion (12 tys miejsc)
KRAKÓW - ZILINA (SLV) - 175 km, 2 godz 55 min (9 500 miejsc)

KRAKÓW - BEŁCHATÓW teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 216 km, 3 godz 30 min
KRAKÓW - LUBIN teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 356 km, 3 godz 46 min
KRAKÓW - KIELCE teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 121 km, 1 godz 52 min
KRAKÓW - CHORZÓW teoretycznie (nie licząc wyjazdu z miasta) - 87 km, 1 godz 5 min

A jadąc do Czech czy na Słowację "nie wyjeżdżasz z miasta"??:P

Na pewno nie zagramy w Kielcach i Chorzowie. W Polsce zostaje Lubin i Bełchatów.

matern 26.05.2009 19:02

zapewne pisala to osoba z poludnia krakowa dlatego nie liczy wyjazdu z miasta
fotki z dzis:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...iana_stadionu/

zawiślak23 27.05.2009 10:02

No budowa nareszcie idzie w bardzo szybkim tempie,a do tego dziś można sobie oglądnąć na kamerce trening Wiślaków.:-D

WILU TS 27.05.2009 10:13

Montuja belki poprzeczne :) z dnia na dzień gołym okiem widać postęp,wlasnie mialem isc robic fotki ale sie rozlało :/

PhantomRanger 27.05.2009 11:45

Dziś kolega mówił, że kiedy wracał od kolegi z Akademika ( koło 1 w nocy ) to na stadionie coś dłubali. Jednak coraz więcej tych belek poprzecznych:) Ciekawe czy w sobotę wyłączą tą kamerę na te 2 godziny co mecz będzie leciał czy też wcisną znowu to logo.

sawko 27.05.2009 11:59

zostawią tak jak jest przeciez bedzie komplet na Ślasku to im nie bedzie przeszkadzac jak ktos zobaczy kawalek murawy

WILU TS 27.05.2009 12:33

Może komuś się spodoba filmik z postępu prac przy nowej trybunie wschodniej(montowany przeze mnie)
http://wyslijto.pl/files/download/fi2jqodqq4

M89 27.05.2009 12:56

Wilu, filmik zajebisty! Rób screeny dalej to w końcowej wersji będzie miazga. Mógłbyś jeszcze przyspieszyć trochę nawet... :) pzdr

WILU TS 27.05.2009 13:01

Postaram sie,gdyż nie zawsze jestem w domu...sprawę załatwiłby taki program do zgrywania obrazu z kamerki ale nie słyszałem o takim.
A co do tempa to specjalnie dalem po 1sek na 1 klatke ;) ale przyśpiesze ;)

kryzek 27.05.2009 13:39

http://www.2012.org.pl/images/krakow_aktualny_1024.jpg
Ponownie włączyli kamerkę przed klubem

Wicked 27.05.2009 13:53

Na stronce 2012.org.pl w części poświęconej Krakowowi jest dział pokaz slajdów, oraz film;-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl