![]() |
Mój kolega był tylko 2 razy na meczu Wisły - z Amiką w PP i właśnie z Karabachem. 2 x po 0-1. Jest więcej takich :P
|
Boguś pojechał do Baku, oby tym razem pecha nie przyniósł :(
|
Cytat:
|
Cytat:
Mogłem zostać w domu, byłby to dobry pretekst. Cytat:
Oby sobie nasze grajki wzięły sobie do serca to co dało się usłyszeć pod koniec poprzedniego meczu... :evil::evil::evil: |
mam wypisac mecze na ktorych Boss nie byl i rowniez pilkarze Wisly przegrali?
:rotfl: jakbym slyszal moja babcie ogladajaca non stop program z kartami tarota.. moze byc nawet krolowa Anglii i James Bond ,a o tym ze Cupial bedzie na trybunach pewnie nawet nie beda wiedziec.. |
Wydaje mi się, ze już wiedzą... ;)
|
Znowu Pajlic w wyjsciowej jedenastce...
|
Jovanić, Czikosz, Kowalski, Diaz, Brożek Piotr, Małecki , Sobolewski, Jirsak, Paljić, Boguski, Brożek Paweł
|
Wisła: Jovanic - Czikosz, Kowalski, Diaz, Brożek Piotr - Małecki, Jirsak, Sobolewski, Paljić - Boguski, Brożek Pawel
Żurawski na ławce. |
Paljic jak Paljic..martwie sie co znowu nawyprawia boguski..az strach pomyslec..ale co jak co...nie wazne jakim skladem, wazne by wygrac!
|
Boguski?! WTF? Gdzie Żurawski? I myślę, że Paljić powinien później wejść za Kirma. Oby tylko nie chodził ciągle po środku boiska, bo Brożek zamiast grą w ataku się będzie musiał zabawą na lewej stronie zająć jak ostatnio...
|
Cytat:
|
Kasperczak temu panu już dziękujemy
|
Panowie a WG STRONY UEFA Pawel Brozek na lawce, a Zuraw w skladzie
|
Paljic i Boguski w pierwszym składzie. Skandal! Boguski bez formy, a Paljic nie zgrany w ogóle z zespołem.
Niestety ale tego się obawiałem. Nie wróży to dobrze... |
|
Trzeba poczekać aż na oficjalnej pojawi się skład, wtedy się wyjaśni, czy Brożek na ławie, czy Żuraw.
|
Cytat:
Cleber ma kontuzje. Gargula ma kontuzje. Rios nie moze grac. Chavez nie moze grac. Bunoza nie moze grac. Lawka : Pawelek,Singlar,Kirm,Lobodzinski,Zurawski,Wilk... Taki byl sklad przed Andrelechtem?? |
zaczelo sie studio
zaraz powinni powiedziec |
Cytat:
Oni po 2 latach grania w podobnym składzie jak wyszli na zeszłą rundę to wyglądali jakby pierwszy mecz ze sobą w życiu grali i tak w zasadzie wyglądała cała runda. Jeśli Mały gra na jednej stronie ,to na drugą zostaje Łobo,Kirm i Paljic (Piotrek musi grać w obronie bo Diaz gra na środku) - Jeszcze Boguski grał na stronie ale to co pokazywał to parodia , tak więc Serb jest całkiem logicznym wyjściem. PS - proponował bym zamknąć temat przynajmniej do późnego wieczora- chyba że wygramy:P , a już na pewno na czas meczu;) |
jebac polsat . http://antektv.comeze.com/transmisje.php
|
Cytat:
EDIT: Jednak Zurawski w składzie a Paweł Brozek na ławce. Jovanić - Cikos, Kowalski, Diaz, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Paljić - Żurawski, Boguski |
no zobaczymy, moze Heniek cos tam widzi na treningu. Ale w I meczu Boguski gral mega dno.
W kazdym razie sprawa bedzie jasna, kto odpowiada za porazke/zwyciestwo ewentualne ;) |
Z Oficjalnej:
Mamy skład Wisły, zaraz się pojawi. W każdym razie jest sensacja - Paweł Brożek na ławce. |
Dobra decyzja z Boguskim, z Pawłem się rozumieją bardzo dobrze.
|
Proszę, jednak Paweł na ławce. Nie wiem czy to dobra decyzja..
|
Nieźle cisną Lechowi w studiu przedmeczowym :lol:
|
Zaimponował mi Kasperczak tą decyzja. Widać, że nie trzyma się kurczowo graczy. Ma taki kontrakt, że generalnie powinien dużo ryzykować. W końcu mogą go wywalić w każdej chwili za nic.
|
Dziwisz się? Tyle spuszczania się nad ich grą na marne? :rotfl:
E: Je*** Polsat! Na ipli trzeba płacić za dostęp!! |
A Kołtoń co na to? Nie chce im w*******ić? Przecież to czołowy przedstawiciel "wiary lecha" w mediach :)
|
3-0 Wisła. Dziekuje! w lV r gramy z Borussią, Kuba bój sie :)
|
Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!!
|
Ja tam tego jakoś nie widzę, żeby Boguski który jest absolutnie bez formy grał w ataku z Żurawskim. Mam nadzieje, że Kasperczak wie co robi.
Czemu kur** w studio przedmeczowym przed meczem WISŁY gadają o wczorajszym meczu Lecha? |
ale zeją z naszej obrony!!!!!
|
Na Polsacie podają, że Boguski z Żurawiem.
Dziwne. |
Cytat:
|
http://2.nadajnik.net:8000/listen.pls <--- relacja radiowa z meczu od 17:55
|
Dla mnie ten układ to jest abstrakcja! Co to ma być! Gdzie jest Pi. Brożek, masakra, gdzie Pa. Brożek! Oni razem powinni grać! Ja wam mówię- bieda, bieda, BIEDA!!! A z Boguskim, tragedia:/ Dostaniemy w dupę!!!!
|
Wiem jedno, jesli nie bedzie dzisiaj zwyciestwa, Kasperczak tym skladem podpisal swoj wyrok na siebie.
|
Aż sie ciśnie na usta:
Wiiiiseeeeeełkoooooo wyyyyyyyyyyyyygraj meeeeecz. :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl