Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

felipe 12.09.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 978464)
o takim bramkarzu Legii marzyłem...

Szamotulski, Stanev, Boruc, Fabian, Mucha... Niech też poznają życie :P

My z podobnym szołmenem już ładnych parę lat ciągniemy.

Maciuś 12.09.2010 16:54

Wedlug mnie w Nowej Legii sa jakies zatargi miedzy "starymi" a "nowymi". Widac ze kazdy gra pod siebie, zero zmotywowania, ogolnie slabizna.

martin_6 12.09.2010 16:59

Antolović ma potencjał podobny do Pawełka czy Cabaja, ale musi najpierw udowodnić, że potrafi utrzymać "formę" przez dłuższy czas. "Gwiazd" jednej rundy to już było mnóstwo :D

Pan Jotka 12.09.2010 17:04

Widzieliście wynik na Konwiktorskiej? Polonia remisuje...szczsliwie 1:1 z Korona... Bkero juz pakuje rzeczy w szatni hehe

mitmichael 12.09.2010 17:07

Wojciechowski to jest jednak dziwny człowiek. Gosc ma nadzieje, ze wygrywac bedzie wszystko w tym sezonie. Wspołczuje tym trenerom, ktorych bedzie chciał zatrudnic gdy odejdzie Bakero. Co do Legii słabo dzisiaj a Ruch pokazuje, ze nie straszne im nazwy takie jak własnie Legia czy Wisła. Stosujac tutaj słowa szanownego trenera Skorzy: "przynajmniej liga bedzie ciekawsza" - i jak na razie taka jest.

blanco 12.09.2010 17:12

a gra ten Andreu czy jednak ława ?

Pan Jotka 12.09.2010 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 978482)
a gra ten Andreu czy jednak ława ?

Nie wiem nawet czy na rezerwie siedzi. :P

Martinho 12.09.2010 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 978464)
o takim bramkarzu Legii marzyłem...

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Uran235 12.09.2010 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 978462)
Nie wiem co pieprzą w trakcie meczu Wisły bo przeważnie jestem na stadionie. Poza tym jestem obiektywny dosyć często i nie tworzę teorii spiskowych w stylu: gdyby sędzia puścił grę to byśmy wygrali. Karny był, więc po co te gadki komentatorów?

Wiesz ile razy trybuny w trakcie meczu całkowicie niesłusznie gwiżdżą na sędziego i ślą pod jego adresem epitety? To jeszcze bardziej psuje produkt zwany Ekstraklasą, którego tak bronisz, wywiera niesportową presję na arbitra. Chcesz naprawiać świat- zacznij od własnego podwórka. Następnym razem jak zaczną drzeć się na sędziego podejdź i naprostuj kolegów, wytłumacz im, że psują produkt.

Nie chodzi o snucie teorii spiskowych, produkt zwany Ekstraklasą, którego jakości tak bronisz nie jest kreowany przez C+. C+ kreuje swoje transmisje, będąc na stadionie, jak sam słusznie zauważyłeś komentatorów nie uświadczysz. Ale ludziom oglądającym mecz w TV "gula skacze" kiedy widzą błąd sędziego w kluczowej sytuacjii. Gdyby komentator skwitował to tekstem w stylu" nieważne, gramy dalej" kibice danego klubu by go zeżarli, a on szybko pożegnałby się z posadą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 978462)
Albo przykład po golu ze spalonego Lecha(nieuznana bramka Stilica). Jest spalony, a komentatorzy: Mirek powiedz trenerowi Zielińskiemu, że spalony był i zeby sie nie denerwował. A kim do cholery jest Szymkowiak zeby chodził i mówił czy spalony był czy nie? Zreszta Mirek to zrozumiał i wyjasnłl dlaczego tego nie zrobi.

Czyli jak bronią decyzji sędziego to też są źli i psują produkt zwany Ekstraklasą? Ja wiem, że Mirek jest trochę drętwy i mógł nie wpasować się w koncepcję żartu, ale chyba sam nie wierzysz w to, że oni naprawdę chcieli żeby Szymek podszedł do Zielińskiego, pogłaskał go po plecach i powiedział "spokojnie Jacusiu, był spalony, mamy to na powtórce".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 978462)
Po prostu zaczynają zbyt ingerować w to wszystko. Nie wiem co to duch gry, ale jeżeli sędzia ma prawo coś gwizdnąć to nie rozumiem skąd te podjazdówki ze strony komentatorów, że się coś nie należało? Suwerenna decyzja sędziego i tyle.

Tak, tak- dać im palec to rękę utną. Jak szybko z tym nie skończymy, to zaczną decydować kto wygrywa spotkania, co gorsza mogą zacząć rbić to nieoficjalnie zgarną fortunę u bukmacherów. Człowieku- to są komentatorzy- ich zawód to komentowanie i to właśnie robią- komentują. Oni też mają prawo nie zgadzać się z arbitrem. Wszędzie na świecie tak jest, że jak zapada kontrowersyjna decyzja, to komentator staje po którejś stronie. Albo zgadza się z arbitrem albo się nie zgadza, a jak dostaje powtórkę to ostatecznie jest w stanie stwierdzić czy arbiter miał rację, czy nie( dlatego też wielu chce wprowadzenia powtórek video dla arbitrów). Oglądałem mecze po polsku, angielsku, niemiecku i hiszpańsku( z języków, które rozumiem) i zawsze kontrowersyjna decyzja=dyskusja między komentatorami i ocena decyzji sędziego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 978462)
Co do spalonego Rudnevsa-najelpiej załozyć korki i przebiec kilka razy sie po linii bocznej i próbować wyłapywac wszytskie spalone. Oko ludzkie jest tylko okiem ludzkim, anie maszyną zaprogramowaną na wyłapywanie niuansów. Pomyłki zdarzają się dosłownie w kazdej lidze, ale nikt tak nie krytykuje tego jak u nas. No ale u nas w końcu demokracja i można robić co się chcę jak powiedziała pani spod krzyża heheh

Najlepiej zrób tak jak mówię- obejrzyj powtókę( jest w necie) zastopuj na momencie podania i zobacz jak ustawiony jest liniowy. Źle się ustawił i dlatego nie mógł dobrze ocenić sytuacji. Byłby w linii, nie czepiałbym się bo takie błędy się zdarzają, spalony faktycznie był niewielki. Ale normalnemu dobrze ustawionemu arbitrowi w przeszło połowie przypadków udaje się wychwycić takiego spalonego( mówię o arbitrach na najwyższych poziomach rozgrywkowych, bo takim jest przecież Ekstraklasa, wysyłanie do Ekstraklasy słabszych sędziów to przecież psucie produktu). A co do tego, że u nas krytyka jest wyraźniejsza- jest bo w naszej lidze nic się nie dzieje, akcje są powolne, drużyny nie potrafią kreować gry, a przerwy spowodowane autami, drobnymi urazami i ogólnym trałkowaniem są niespotykanie długie. Komentator musi coś gadać, a że nasi piłkarze też nie robią nic ciekawego, rzadko który ma atrakcyjną partnerkę, nie mówiąc o kochance, to nawet nie ma tematów zastępczych. Piłkarze graliby szybciej, to komentatorzy nie musieliby szukać wydarzeń okołoboiskowych.

Jaroo1 12.09.2010 17:34

Ponoc Wojciechowski sie niezle zdziwil i wku..ł w 1 polowie meczu Polonii z Korona gdy z trybun skandowano Jose Bakero. Wojciechowski pomyslal "za co ku..a? Przeciez to ja ustalalem sklad i taktyke!"

Syn Kangura z 1984 12.09.2010 17:38

Baj baj Bakero :D

Blaszczu16 12.09.2010 17:39

Andrzejek na 1-2 dla scyzorów, hihi

mitmichael 12.09.2010 17:41

Czyzby po tej kolejce dwoch trenerow w Warszawie stracilo prace? Mozna tak przypuszczac. Wojciechowski na pewno nie wytrzyma - zreszta wspominał o tym ostatnio. Oj ciezkie zycie dla kolejnego trenera Polonii

harthausen 12.09.2010 17:42

jeśli Wojciechowski zwolni Bakero to tam się zaczną jaja z trenerami. Nikt zdrowo myślący się u właściciela z fantazją nie zatrudni tylko sami krótkodystansowcy. Pościemniać tak długo jak się da, by jak najwięcej zdążyło do kieszeni wpaść.

A Korona prowadzi, ciekawy mecz nam się szykuje :)

For_FuN_ 12.09.2010 17:42

Niedzielan idzie na krola strzelcow. Nie chce nawet myslec, co niedlugo zrobi z nasza obrona ;)...

Pan Jotka 12.09.2010 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 978489)
Wiesz ile razy trybuny w trakcie meczu całkowicie niesłusznie gwiżdżą na sędziego i ślą pod jego adresem epitety? To jeszcze bardziej psuje produkt zwany Ekstraklasą, którego tak bronisz, wywiera niesportową presję na arbitra. Chcesz naprawiać świat- zacznij od własnego podwórka. Następnym razem jak zaczną drzeć się na sędziego podejdź i naprostuj kolegów, wytłumacz im, że psują produkt.

Nie chodzi o snucie teorii spiskowych, produkt zwany Ekstraklasą, którego jakości tak bronisz nie jest kreowany przez C+. C+ kreuje swoje transmisje, będąc na stadionie, jak sam słusznie zauważyłeś komentatorów nie uświadczysz. Ale ludziom oglądającym mecz w TV "gula skacze" kiedy widzą błąd sędziego w kluczowej sytuacjii. Gdyby komentator skwitował to tekstem w stylu" nieważne, gramy dalej" kibice danego klubu by go zeżarli, a on szybko pożegnałby się z posadą.



Czyli jak bronią decyzji sędziego to też są źli i psują produkt zwany Ekstraklasą? Ja wiem, że Mirek jest trochę drętwy i mógł nie wpasować się w koncepcję żartu, ale chyba sam nie wierzysz w to, że oni naprawdę chcieli żeby Szymek podszedł do Zielińskiego, pogłaskał go po plecach i powiedział "spokojnie Jacusiu, był spalony, mamy to na powtórce".



Tak, tak- dać im palec to rękę utną. Jak szybko z tym nie skończymy, to zaczną decydować kto wygrywa spotkania, co gorsza mogą zacząć rbić to nieoficjalnie zgarną fortunę u bukmacherów. Człowieku- to są komentatorzy- ich zawód to komentowanie i to właśnie robią- komentują. Oni też mają prawo nie zgadzać się z arbitrem. Wszędzie na świecie tak jest, że jak zapada kontrowersyjna decyzja, to komentator staje po którejś stronie. Albo zgadza się z arbitrem albo się nie zgadza, a jak dostaje powtórkę to ostatecznie jest w stanie stwierdzić czy arbiter miał rację, czy nie( dlatego też wielu chce wprowadzenia powtórek video dla arbitrów). Oglądałem mecze po polsku, angielsku, niemiecku i hiszpańsku( z języków, które rozumiem) i zawsze kontrowersyjna decyzja=dyskusja między komentatorami i ocena decyzji sędziego.



Najlepiej zrób tak jak mówię- obejrzyj powtókę( jest w necie) zastopuj na momencie podania i zobacz jak ustawiony jest liniowy. Źle się ustawił i dlatego nie mógł dobrze ocenić sytuacji. Byłby w linii, nie czepiałbym się bo takie błędy się zdarzają, spalony faktycznie był niewielki. Ale normalnemu dobrze ustawionemu arbitrowi w przeszło połowie przypadków udaje się wychwycić takiego spalonego( mówię o arbitrach na najwyższych poziomach rozgrywkowych, bo takim jest przecież Ekstraklasa, wysyłanie do Ekstraklasy słabszych sędziów to przecież psucie produktu). A co do tego, że u nas krytyka jest wyraźniejsza- jest bo w naszej lidze nic się nie dzieje, akcje są powolne, drużyny nie potrafią kreować gry, a przerwy spowodowane autami, drobnymi urazami i ogólnym trałkowaniem są niespotykanie długie. Komentator musi coś gadać, a że nasi piłkarze też nie robią nic ciekawego, rzadko który ma atrakcyjną partnerkę, nie mówiąc o kochance, to nawet nie ma tematów zastępczych. Piłkarze graliby szybciej, to komentatorzy nie musieliby szukać wydarzeń okołoboiskowych.

Mozemy tak do usranej smierci. 2:1 dla Lecha i ujadanie komentatorow nic nie zmieni. A na SkySports nigdy nie slyszalem zeby podwazali decyzje sedziego na zasadzie mogl dac zolta nie czerwona albo ze nie musial gwizdac faulu jak faul byl. Teraz masz wlasnie sytuacje z karnym i jak widac po powtroce karny powinien byc.Ale bez powtorki to juz takiego czegos nikt nie gwizdnie. Taki urok gry.

SpoXsteR 12.09.2010 17:47

Cytat:

Jeśli Jose Maria Bakero nie wygra niedzielnego meczu z Koroną, pożegna się z posadą trenera Polonii, a zastąpi go wiceprezes ds. sportowych Paweł Janas.
oby, oby... wierze ze Wojciechowski wszystko popsuje, to jest typ czlowieka, ktory chce byc w centrum uwagi.. ciesze sie ze za wlasciciela mamy Cupiala, chlop calkowicie odsuniety od mediow, zadnych komentarzy, koles spi na forsie ale sie tym nie szczyci, a Wojciechowski jedzie na lansie.. co to on nie jest i co on nie moze, to go zgubi, mam tak nadzieje

kreseq 12.09.2010 17:49

Pomijajac zenujace zachowanie obrony, impotencje ataku i brak scenariusza gry w pomocy ktos chcial jeszcze cos o Antolovicu powiedziec ? Powinno byc 4:0.... Pawelek to nie ta liga jednak :D


Nie zmienia to faktu ze Mucha gral 1000000000 razy lepiej a Skorza chyba chce wyleciec jeszcze w tym miesiacu.

felipe 12.09.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 978504)
jeśli Wojciechowski zwolni Bakero to tam się zaczną jaja z trenerami. Nikt zdrowo myślący się u właściciela z fantazją nie zatrudni tylko sami krótkodystansowcy. Pościemniać tak długo jak się da, by jak najwięcej zdążyło do kieszeni wpaść.

Maciej S. jakby co pójdzie na stare śmieci :) A i młodego Janasa weźmie do starego.

Jaroo1 12.09.2010 17:52

A moze Wojciechowski obiecal premie pilkarzom jesli dadza mu pretekst do wywalenia Bakero ;>
Kurd jak to zycie uczy pokory. Po 3 kolejkach wszyscy pieli ze Polonia bedzie mistrzem, miely AZ 2 kolejki i troche inaczej to wyglada

pawelwislak 12.09.2010 17:54

Coś wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na ostre zadymy w Warszawie w tym tygodniu. Maciuś w Legii totalnie zgubiony, z drugiej strony Jacuś wydał ze swojej kieszeni i zapewne zje*** wszystko po swojemu.

element 12.09.2010 17:54

Nie wszyscy, nie wszyscy. :D
To było do przewidzenia. Wisła, balon czy Legia to stabilne firmy. Mogą mieć słabsze okresy, ale w ogólnym rozrachunku Polonię czy Jagę zjada na śniadanie. Polonia czy Jaga to bohaterowie jednej akcji, coś jak Zagłębie Lubin i GKS Bełchatów, choć wątpię żeby ktoś z tej dwójki dociągnął na pierwszym miejscu. Zrobią chwile szumu, góra w jednym sezonie i wrócą na swoje miejsce. Choć nie daję im więcej niż runda. Może Jaga coś naskrobie więcej, ale Wisła, Legia i balon swoje zrobią w zimowym okienku transferowym i powinno wszystko wrócić do normy.

Sensej 12.09.2010 17:56

Szczerze lubie bukmacherke. Ale gdybym miał teraz postawic na kogoś. To nie ma na nikogo. Jaga za słaba na mistrza, Legia dramat, Amica juz na spalonych jedzie, w DyskoPolo zacznie sie cyrk od poniedziałku. A My no właśnie My, zacznijmy to k...a wkoncu wykorzystywac

Jaroo1 12.09.2010 18:03

Cytat:

Nie wszyscy, nie wszyscy. :D
no troche oc innego myslalem a co innego napisalem :P Moze raczej "wszyscy" a juz napewno wszyscy kibice Polonii - pozdro dla DumaStolicy
Ale w tym calym cyrku martwi mnie jeden fakt. Wydawalo sie ze liga robi sie mocniejsza, ze kluby graja lepsza pilke w porownaniu sprzed roku czy dwoch, ze wreszcie cos ruszy. Tymczasem chyba znowu nam sie robia takie zawody pod tytulem "kto nie chce zodbyc MP". Wisla owszem z Jaga zagrala przyzwoicie ale pkt nie bylo, poprzednie mecze to droga przez meke, Legia to jest w ogole jakas masakra, Polonia po 3 kolejkach spuchla a pajac Wojciechowski to napewno nie jest dobry omen na przyszlosc, chocby tu sprowadizli Ibrahimovicow, czy innych Messich i Murinho to z chorym psychicznie wlascicielem nic nie jest gwarantowane, Lech wiadomo, ostatnio jakos tam wygrywa ale styl to jest kaszana. Choc liga napewno jest ciekawa to niestety jak mowi znowu tu nie bedzie chyba walki o MP tylko bedzie wszystko wygladac tak jakby nikt nie chcial Mistrza zdobywac.

PS Zapomnialem o Jadze, narazie hcyba jedyny zespol ktory jakos tam idzie ale to tez moim skromnym zdaniem takie zludne myslenie. Gdyby nie profesor Franek i Grosik ktory biega za dizesieciu to Jaga by nie byla tam gdzie jest. Wystarczy jakas kontuzja lub spadek formy Grosika i watpie zeby Jaga wygrywala mecze.

Ogryzek 12.09.2010 18:03

Cieszy przegrana Legii, oby jeszcze Polonia zgubiła punkty.

Korona pokazała że nie jest słaba - to takie ostrzeżenie dla Nas. Nie wolno ich lekceważyć bo Niedzielan jest naprawdę szybki.

pawelwislak 12.09.2010 18:04

Jagi to bym nie oceniał bo prezentują się naprawdę solidnie i uważam że spokojnie ich stać żeby skończyć jesień na liderze a w zimie może się wiele zdarzyć. Ale po tym co widziałem to najpierw Jaga potem nic... My dopiero formę budujemy, paradoksalnie po Jadze obecnie GKS/Korona/Amica dopiero potem Wisła.

harthausen 12.09.2010 18:06

Ruch niby straszliwie w tym sezonie osłabiony, Legia niewiarygodnie wzmocniona - a wynik jest jaki jest.
Po mojemu grajki w szatni się buntują albo ze sobą żrą a na boisku przeciw trenerowi grają. Nie mam na myśli Ruchu ofkorz.

blanco 12.09.2010 18:07

Niedzielan na 1:3

Pan Jotka 12.09.2010 18:08

5 meczow, 6 goli...WOW!!!!!

For_FuN_ 12.09.2010 18:08

Na koniec rundy w walce o MP beda sie liczyly: My, Lech, Legia, Polonia, Belchatow i Jaga... zaczna sie kontuzje, beda kartki, a wiadomo ze Wisla, Lech i Legia maja najszersze kadry(przecietnych pilkarzy w wiekszosci, ale mimo wszystko). W koncu tez zaskoczy ta gra, bo liga jest przeciez tragiczna.

edit. Poprostu wszystkie ekipy sa przerazliwie slabe. Z roku na rok Mistrz Polski jest slabszy.

Maciuś 12.09.2010 18:09

W tym sezonie nikt nie chce zdobyc mistrza, ani Amikorz, ani Groklyn, ani Nowa Legia ani my. Zobaczymy kto pierwszy ustabilizuje sklad i forme.

Krissu 12.09.2010 18:09

Legia gra, podobnie jak my, bez obrony.

Ten ich bramkarz faktycznie przy golu zachował się jak łajza. Jednak później kilka razy interweniował tak jak powinien.

Nie wiem co mam napisać o Manu. Oprócz szybkiego przebierania nogami nic nie pokazał.

Borinho 12.09.2010 18:15

Skorża całą żenadę z końcówki pracy w Wiśle przeniósł do Legii tzn konkretniej drużyna nic nie gra jak nie grała !!!.... wkrótce będzie koniec mitu wielkiego Skorży

Ogryzek 12.09.2010 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 978532)
Legia gra, podobnie jak my, bez obrony.

Ten ich bramkarz faktycznie przy golu zachował się jak łajza. Jednak później kilka razy interweniował tak jak powinien.

Nie wiem co mam napisać o Manu. Oprócz szybkiego przebierania nogami nic nie pokazał.

Ja Ci pomogę:)

Wg mnie to taki portugalski Tomasz Wróbel z Bełchatowa. Ani lepszy, ani gorszy, tylko tyle że Polak jest ograny w naszej lidze, a Portugalczyk nie. Poza tym niczym się nie różnią, obaj bazują na szybkości i dośrodkowaniach. Miałem to już jakiś czas temu napisać, ale dałem mu tych 5 kolejek żeby nabrać pewności:D

emj10 12.09.2010 18:16

No bez jaj. Ta liga jest w końcu ciekawa.

Jaga, Bełchatów i Korona na czele :D

RAF 12.09.2010 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 978536)
Skorża całą żenadę z końcówki pracy w Wiśle przeniósł do Legii tzn konkretniej drużyna nic nie gra jak nie grała !!!.... wkrótce będzie koniec mitu wielkiego Skorży

A kiedy byl mit wielkiego Skorzy? Wszystkie prestizowe mecze z wyjatkiem jednego z Beitarem (Barcy nie licze, po 4:0 na Camp Nou 1:0 na Reymonta nie jest wykladnia) Macius przegral. O Levadii, Cracovii nie wspomne. Bardzo slaby trener, powinien sie jeszcze sporo nauczyc a nie prowadzic czolowe kluby w Ektraklasie. Jego bezradnosc po tylu latach pracy w zawodzie jest przerazajaca.

Rob_Zombie 12.09.2010 18:26

Czyli w zasadzie jesteśmy liderem ;) Jaga zaraz zacznie gubić punkty z byle przeciętniakami. Jak tylko ich rywale nie będą grali tak otwartej piłki jak my czy Lech to skończy się kozakowanie z kontry, a zaczną męczarnie.
Polonii z takim właścicielem nie wróżę żadnego sukcesu. Teraz będzie Janas który się 'nie wpierdala', w końcu więc Wojciechowski będzie mógł wcielać swoje pomysły na skład i taktykę w życie.
Bełchatowian i Korony z kolei jakoś w ogóle nie biorę pod uwagę w walce o mistrzostwo.
Lech póki co równie przeciętnie jak i my, Legia z kolei beznadziejnie, ale i tak te 2 zespoły (plus Wisła) moim zdaniem prędzej czy później się dźwigną i Jagę, Bełchatowian oraz Polonistów śmigną w tabeli. Chyba że zwolnią Maćka i zrobi się jeszcze większy burdel niż w tej chwili.

BiałaGwiazda 12.09.2010 18:30

Największy problem Legii to Maciej Skorża.Widać już efekty jego pracy.

Inna sprawa,że ściągneli przeciętnych jak na polskie warunki kopaczy z zagranicy,tyle tylko,że zrobiono im za pośrednictwem mediów świetną reklamę.Magia ITI:P Do tego dodać pozostałę towarzystwo przereklamowanych kopaczy typu Iwański i mamy całokształt.

Borinho 12.09.2010 18:30

Mit w SKWK :P.....
Skorża wkrótce będzie out ....( transfery też lipa )

Blaszczu16 12.09.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 978549)
A kiedy byl mit wielkiego Skorzy? Wszystkie prestizowe mecze z wyjatkiem jednego z Beitarem (Barcy nie licze, po 4:0 na Camp Nou 1:0 na Reymonta nie jest wykladnia) Macius przegral. O Levadii, Cracovii nie wspomne. Bardzo slaby trener, powinien sie jeszcze sporo nauczyc a nie prowadzic czolowe kluby w Ektraklasie. Jego bezradnosc po tylu latach pracy w zawodzie jest przerazajaca.

Gdyby nie Skorża to liczba tytułów mistrzowskich wynosiłaby 10, a nie 12. Rzeczywiście słaby trener.:shock:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl