![]() |
Cytat:
My z podobnym szołmenem już ładnych parę lat ciągniemy. |
Wedlug mnie w Nowej Legii sa jakies zatargi miedzy "starymi" a "nowymi". Widac ze kazdy gra pod siebie, zero zmotywowania, ogolnie slabizna.
|
Antolović ma potencjał podobny do Pawełka czy Cabaja, ale musi najpierw udowodnić, że potrafi utrzymać "formę" przez dłuższy czas. "Gwiazd" jednej rundy to już było mnóstwo :D
|
Widzieliście wynik na Konwiktorskiej? Polonia remisuje...szczsliwie 1:1 z Korona... Bkero juz pakuje rzeczy w szatni hehe
|
Wojciechowski to jest jednak dziwny człowiek. Gosc ma nadzieje, ze wygrywac bedzie wszystko w tym sezonie. Wspołczuje tym trenerom, ktorych bedzie chciał zatrudnic gdy odejdzie Bakero. Co do Legii słabo dzisiaj a Ruch pokazuje, ze nie straszne im nazwy takie jak własnie Legia czy Wisła. Stosujac tutaj słowa szanownego trenera Skorzy: "przynajmniej liga bedzie ciekawsza" - i jak na razie taka jest.
|
a gra ten Andreu czy jednak ława ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie chodzi o snucie teorii spiskowych, produkt zwany Ekstraklasą, którego jakości tak bronisz nie jest kreowany przez C+. C+ kreuje swoje transmisje, będąc na stadionie, jak sam słusznie zauważyłeś komentatorów nie uświadczysz. Ale ludziom oglądającym mecz w TV "gula skacze" kiedy widzą błąd sędziego w kluczowej sytuacjii. Gdyby komentator skwitował to tekstem w stylu" nieważne, gramy dalej" kibice danego klubu by go zeżarli, a on szybko pożegnałby się z posadą. Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Ponoc Wojciechowski sie niezle zdziwil i wku..ł w 1 polowie meczu Polonii z Korona gdy z trybun skandowano Jose Bakero. Wojciechowski pomyslal "za co ku..a? Przeciez to ja ustalalem sklad i taktyke!"
|
Baj baj Bakero :D
|
Andrzejek na 1-2 dla scyzorów, hihi
|
Czyzby po tej kolejce dwoch trenerow w Warszawie stracilo prace? Mozna tak przypuszczac. Wojciechowski na pewno nie wytrzyma - zreszta wspominał o tym ostatnio. Oj ciezkie zycie dla kolejnego trenera Polonii
|
jeśli Wojciechowski zwolni Bakero to tam się zaczną jaja z trenerami. Nikt zdrowo myślący się u właściciela z fantazją nie zatrudni tylko sami krótkodystansowcy. Pościemniać tak długo jak się da, by jak najwięcej zdążyło do kieszeni wpaść.
A Korona prowadzi, ciekawy mecz nam się szykuje :) |
Niedzielan idzie na krola strzelcow. Nie chce nawet myslec, co niedlugo zrobi z nasza obrona ;)...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pomijajac zenujace zachowanie obrony, impotencje ataku i brak scenariusza gry w pomocy ktos chcial jeszcze cos o Antolovicu powiedziec ? Powinno byc 4:0.... Pawelek to nie ta liga jednak :D
Nie zmienia to faktu ze Mucha gral 1000000000 razy lepiej a Skorza chyba chce wyleciec jeszcze w tym miesiacu. |
Cytat:
|
A moze Wojciechowski obiecal premie pilkarzom jesli dadza mu pretekst do wywalenia Bakero ;>
Kurd jak to zycie uczy pokory. Po 3 kolejkach wszyscy pieli ze Polonia bedzie mistrzem, miely AZ 2 kolejki i troche inaczej to wyglada |
Coś wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na ostre zadymy w Warszawie w tym tygodniu. Maciuś w Legii totalnie zgubiony, z drugiej strony Jacuś wydał ze swojej kieszeni i zapewne zje*** wszystko po swojemu.
|
Nie wszyscy, nie wszyscy. :D
To było do przewidzenia. Wisła, balon czy Legia to stabilne firmy. Mogą mieć słabsze okresy, ale w ogólnym rozrachunku Polonię czy Jagę zjada na śniadanie. Polonia czy Jaga to bohaterowie jednej akcji, coś jak Zagłębie Lubin i GKS Bełchatów, choć wątpię żeby ktoś z tej dwójki dociągnął na pierwszym miejscu. Zrobią chwile szumu, góra w jednym sezonie i wrócą na swoje miejsce. Choć nie daję im więcej niż runda. Może Jaga coś naskrobie więcej, ale Wisła, Legia i balon swoje zrobią w zimowym okienku transferowym i powinno wszystko wrócić do normy. |
Szczerze lubie bukmacherke. Ale gdybym miał teraz postawic na kogoś. To nie ma na nikogo. Jaga za słaba na mistrza, Legia dramat, Amica juz na spalonych jedzie, w DyskoPolo zacznie sie cyrk od poniedziałku. A My no właśnie My, zacznijmy to k...a wkoncu wykorzystywac
|
Cytat:
Ale w tym calym cyrku martwi mnie jeden fakt. Wydawalo sie ze liga robi sie mocniejsza, ze kluby graja lepsza pilke w porownaniu sprzed roku czy dwoch, ze wreszcie cos ruszy. Tymczasem chyba znowu nam sie robia takie zawody pod tytulem "kto nie chce zodbyc MP". Wisla owszem z Jaga zagrala przyzwoicie ale pkt nie bylo, poprzednie mecze to droga przez meke, Legia to jest w ogole jakas masakra, Polonia po 3 kolejkach spuchla a pajac Wojciechowski to napewno nie jest dobry omen na przyszlosc, chocby tu sprowadizli Ibrahimovicow, czy innych Messich i Murinho to z chorym psychicznie wlascicielem nic nie jest gwarantowane, Lech wiadomo, ostatnio jakos tam wygrywa ale styl to jest kaszana. Choc liga napewno jest ciekawa to niestety jak mowi znowu tu nie bedzie chyba walki o MP tylko bedzie wszystko wygladac tak jakby nikt nie chcial Mistrza zdobywac. PS Zapomnialem o Jadze, narazie hcyba jedyny zespol ktory jakos tam idzie ale to tez moim skromnym zdaniem takie zludne myslenie. Gdyby nie profesor Franek i Grosik ktory biega za dizesieciu to Jaga by nie byla tam gdzie jest. Wystarczy jakas kontuzja lub spadek formy Grosika i watpie zeby Jaga wygrywala mecze. |
Cieszy przegrana Legii, oby jeszcze Polonia zgubiła punkty.
Korona pokazała że nie jest słaba - to takie ostrzeżenie dla Nas. Nie wolno ich lekceważyć bo Niedzielan jest naprawdę szybki. |
Jagi to bym nie oceniał bo prezentują się naprawdę solidnie i uważam że spokojnie ich stać żeby skończyć jesień na liderze a w zimie może się wiele zdarzyć. Ale po tym co widziałem to najpierw Jaga potem nic... My dopiero formę budujemy, paradoksalnie po Jadze obecnie GKS/Korona/Amica dopiero potem Wisła.
|
Ruch niby straszliwie w tym sezonie osłabiony, Legia niewiarygodnie wzmocniona - a wynik jest jaki jest.
Po mojemu grajki w szatni się buntują albo ze sobą żrą a na boisku przeciw trenerowi grają. Nie mam na myśli Ruchu ofkorz. |
Niedzielan na 1:3
|
5 meczow, 6 goli...WOW!!!!!
|
Na koniec rundy w walce o MP beda sie liczyly: My, Lech, Legia, Polonia, Belchatow i Jaga... zaczna sie kontuzje, beda kartki, a wiadomo ze Wisla, Lech i Legia maja najszersze kadry(przecietnych pilkarzy w wiekszosci, ale mimo wszystko). W koncu tez zaskoczy ta gra, bo liga jest przeciez tragiczna.
edit. Poprostu wszystkie ekipy sa przerazliwie slabe. Z roku na rok Mistrz Polski jest slabszy. |
W tym sezonie nikt nie chce zdobyc mistrza, ani Amikorz, ani Groklyn, ani Nowa Legia ani my. Zobaczymy kto pierwszy ustabilizuje sklad i forme.
|
Legia gra, podobnie jak my, bez obrony.
Ten ich bramkarz faktycznie przy golu zachował się jak łajza. Jednak później kilka razy interweniował tak jak powinien. Nie wiem co mam napisać o Manu. Oprócz szybkiego przebierania nogami nic nie pokazał. |
Skorża całą żenadę z końcówki pracy w Wiśle przeniósł do Legii tzn konkretniej drużyna nic nie gra jak nie grała !!!.... wkrótce będzie koniec mitu wielkiego Skorży
|
Cytat:
Wg mnie to taki portugalski Tomasz Wróbel z Bełchatowa. Ani lepszy, ani gorszy, tylko tyle że Polak jest ograny w naszej lidze, a Portugalczyk nie. Poza tym niczym się nie różnią, obaj bazują na szybkości i dośrodkowaniach. Miałem to już jakiś czas temu napisać, ale dałem mu tych 5 kolejek żeby nabrać pewności:D |
No bez jaj. Ta liga jest w końcu ciekawa.
Jaga, Bełchatów i Korona na czele :D |
Cytat:
|
Czyli w zasadzie jesteśmy liderem ;) Jaga zaraz zacznie gubić punkty z byle przeciętniakami. Jak tylko ich rywale nie będą grali tak otwartej piłki jak my czy Lech to skończy się kozakowanie z kontry, a zaczną męczarnie.
Polonii z takim właścicielem nie wróżę żadnego sukcesu. Teraz będzie Janas który się 'nie wpierdala', w końcu więc Wojciechowski będzie mógł wcielać swoje pomysły na skład i taktykę w życie. Bełchatowian i Korony z kolei jakoś w ogóle nie biorę pod uwagę w walce o mistrzostwo. Lech póki co równie przeciętnie jak i my, Legia z kolei beznadziejnie, ale i tak te 2 zespoły (plus Wisła) moim zdaniem prędzej czy później się dźwigną i Jagę, Bełchatowian oraz Polonistów śmigną w tabeli. Chyba że zwolnią Maćka i zrobi się jeszcze większy burdel niż w tej chwili. |
Największy problem Legii to Maciej Skorża.Widać już efekty jego pracy.
Inna sprawa,że ściągneli przeciętnych jak na polskie warunki kopaczy z zagranicy,tyle tylko,że zrobiono im za pośrednictwem mediów świetną reklamę.Magia ITI:P Do tego dodać pozostałę towarzystwo przereklamowanych kopaczy typu Iwański i mamy całokształt. |
Mit w SKWK :P.....
Skorża wkrótce będzie out ....( transfery też lipa ) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl