![]() |
Pasieka panowie. Jakby nie było gość coś zrobił z niczego. Grają, biegają,punkty ciułają. Sam fakt,że w ogóle grają zasługuje na uwagę.
|
Jak to mówił Szczęsny w baaaardzo "Szybkiej piłce": nagle zaczęli pracować jak pszczółki :P
|
To co w dzisiejszym meczu prezentuja Ruch i POlonia to jest po prostu mistrzostwo swiata. Teraz nie mam zadnych watpliowsci czemu te dwa zespoly sa w "czubie" tabeli.
|
Jak narazie to chyba jeden z nielicznych meczy, który się przyjemnie ogląda :)
|
padła bramka ,ale i tak bedzie remis bo tak pasuje wawie
a sedziuje nie kto inny tylko nieskazitelny borski(celowo z małej) z wawy |
Ruch Chorzów w tym meczu nie odda tego wyniku. Ale i tak Wisła Kraków będzie liderem.
|
Ruch może nie
ale sedzia da rade myslisz ze Skorża bezpodstawnie tak powiedział borskiemu? |
dobrze, że wasze czarne przewidywania o postawie sędziego się nie sprawdziły.
Polonia walczyła do końca, fajny mecz. |
No niestety Ruch wygrywa. Szkoda że nie było remisu.
Jutro musimy wygrać, żadnych potknięć:D |
Wyobrażacie sobie aktualny Ruch Mistrzem Polski, bo ja nie;>
|
Zwycięstwo Ruchu zasłużone. Fajny mecz, całkiem miło się oglądało :)
|
Dobry mecz. Taki wyspiarski. Jak się nie ma techniki to się przynajmniej "słowo na Z" :lol:
Nasze gwiazdki niech się uczą. |
Naprawdę dobry mecz. Najlepszy moim zdanie w tym sezonie, lepszy od naszego spotkania z Amiką, gdzie liczba sytuacji podbramkowych wynikała raczej z fatalnych błędów obrony. Tutaj było widać że obie strony umieją i chcą grać piłką, były naprawdę fajne akcje, może liczba strzałów nie porażała, ale był taki moment, że Ruch ładnie cisnął Polonię i nie wynikało to wcale z tego, że poloniści nie widzieli co zrobić z piłką, ale ze świetnego presingu Niebieskich.
Oczywiście nie ma się co jarać, bo jak na zachodnie standardy to co najwyżej taki sobie meczyk, ale jak na polską ligę to naprawdę dobre widowisko. Było widać że jest to mecz na szczycie :) |
Cytat:
Mam nadzieję, że tak się nie stanie i mistrzem będzie Wisła, ale wyobrzić sobie to jestem w stanie ... |
Cytat:
|
Gratulacje dla Ruchu i Poloni za stworzenie świetnego widowiska. Jeszcze tylko stabilne budżety i ładne stadiony na choćby 15 tys widzów i mamy elegancką Europę :)
|
Dobrze, że Wiśle depcze po piętach Ruch. Taka sytuacja powinna podziałać mobilizująco na Wiślaków. Inaczej sobie tego nie potrafię wyobrazić.
|
Niebiescy zaczynaja o dziwo nas przyciskac ,wiec jutro trza pyknac te Gliwice.
W sumie zobaczylem tylko druga połowke i jakos to nawet sie ogladało ,Bytom napewno zasluzyl na jakis remis ,A Ruch gral tak sobie ale znowu wygral. Ciekawy sprawdzian czeka Chorzow za tydzien bo wybieraja sie do Warszawy na mecz z Legią. Jak sie tam choc punkt ugraja to mozna powiedziec ze zespol ma jakis poziom ,i zasluzenie depcze nam po pietach.Ale ja obstawiam ze Legia pokaze im miejsce w szyku. |
Ta Legia, co to Piastowi i Odrze nie mogła pokazać miejsca w szeregu? Wiem, każdy mecz jest inny, ale Ruch wyrasta naprawdę na kandydata do pierwszej trójki. Oczywiście, jeśli ich nie będą trapiły kontuzje.
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=OM7vlJwDbN8 Nie ma szans??? Nie wierze :PPPP |
Ruch tuż za Wisłą
Może to i lepiej, że naszą Wisełkę goni Ruch Chorzów, a nie inne wynalazki... A co najzabawniejsze, niejaki Paweł Czado, zakochany w śląskim futbolu, na swoim blogu wyraził sporo pretensji do kolejnego odcinka "pracy" w wykonaniu sędziego Borskiego:
"Ktoś powinien pożyczyć temu arbitrowi okulary, mogę nawet ja. (...) Ostatnio Borski prowadził zawody Wisła - Lech, teraz trafił mu się mecz na szczycie w Bytomiu. Oznacza to, że jest uważany obecnie za najlepszego polskiego arbitra. Jeśli to prawda, można tylko załamać ręce". Ciekawe ile jeszcze meczów ten "fantastyczny" sędzia zawali (znów był problem z nie podyktowanym karnym dla bytomian - Podstawek ciągnięty za koszulkę przez Sadloka). Może faktycznie arbiter powinien udać się do okulisty. W każdym razie, mam nadzieję że w sobotę nasza squadra rosso-bianca udowodni, że jest lepsza nawet jeśli arbiter będzie starał się przeszkadzać. Oby tylko celność i skuteczność była lepsza, niż w ostatnich naszych meczach. |
Polonia Bytom gra momentami najlepiej poukładana pilke w lidze.Az milo sie oglada jak klepia i graja atak pozycyjny, ten Szatałow to jdnak nie byle trener .Strach pomyslec co by bylo jakby grali lepszymi pilkarzami. Ruch jest na fali i w perspektywie tego ze mamy mecze z Legia i Cracovia moze byc trudno utrzymac pozycje lidera
|
Cytat:
Tak samo stawiam na dzisiejszą wygraną nad Koroną (Kielczanom zupełnie nie leży Ł3, jak dotąd wszystkie ligowe mecze przegrali i nie strzelili nawet gola) |
4 remisy i 1 remis mówisz :D hehe to ja stawiam w tym meczu też na remis :P
|
Cytat:
|
Czyżby Ruch Chorzów już nie Śląski?
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,71...y_w_Ruchu.html Spółka z Warszawy kupiła akcje od Klimka... co na to Niebiescy:) Chyba że to jakiś "przekręt" Klimka... |
Bełchatów pnie sie mocno w tabeli.Do tego obudził sie Costly. 2-0 z Polonią w 50min....Dzisiaj od 19:15 mecz Śląska z Zagłebiem i ma jakieś dziwne przeczucie , że nasi bracia z Wroclawia będa musieli przełknąć gorzką pigułkę. Oby nie rzecz jasna, ale Smuda jest lepszym trenerem jak Tarasiewicz.
|
Korona wygrywa już z Legią 1:0 po golu Gajtkowskiego z pierwszej minuty. W obliczu pojedynku z Koroną już za tydzień to nie należy ich lekceważyć.
|
Korony nikt nie lekceważy, choćby nawet dzisiaj przegrali.Poki co niezly wynik ;-)
|
Szkoda ze Vuko nie strzelil:foch:
Bez kitu, jacy oni sa beznadziejni... Edit: oooo Grzelardino trafil. Jestem w szoku. |
Tymczasem Legia klepie Koronę, 2 bramki Mięciela. I co najlepsze dla nas w kontekście przyszłego tygodnia: Vuković i Gajtkowski kończą z czerwonymi kartkami i nie będzie ich w meczu z Wisłą.
|
łohohohoho Legia się rozstrzelała
|
Gajtkowski dostał czerwoną po dwóch żółtych , to raczej jest liczone jako dwa żółka i bez natychmiastowej konsekwencji wylotu ze składu w następnym meczu.
No, chyba , że już sobie wystarczająco dużo żółtych zakolekcjonował (7?). O, już piątka jest. Dobito grający w 9 scyzorów bez litości. W sumie tak trzeba, to odpuszczanie po jednej, dwóch bramach i bronienie cienkiego wyniku wnerwia mnie strasznie. |
Cytat:
:) |
Jak nasi się nie sprężą to w Legii może sobie pauzować nawet Urban i Walter, a i tak dostaniemy w dupę. Mam nadzieję, że Wisełka wykaże się wolą walki, to wtedy powinno być ok :-P
|
Śląsk strzela na 2:0. Nareszcie zanosi sie na 3 punkty dla WKSu :)
|
Brawo Wisła brawo Sląsk. Trzeba poprawic gre bo nie wyglada to za dobrze. Legia w sumie gdyby nie wylecieli Vuko i Gajtkowski nie musiałaby wygrac. 3-2 dwie czerwone i sie konczy 5-2. Teraz my gramy z Koroną tak wiec chłopaki musza sie zmobilizowac. Dzisiaj znowu sedzia nam mógł zaszkodzic. Ja nie rozumiem kto daje sedziego z Warszawy na mecz Wisły - i chyba tego nie zrozumiem.
|
napinkaMode=true;
Czy mi się wydawało, czy Smoliński po strzeleniu bramki całował niebieskiego bąbelka na koszulce? napinkaMode=false; Tak po cichu GKS odpalił- cztery zwycięstwa z rzędu, siedem spotkań bez porażki. Ciekaw jestem czy to już do końca rundy taka wysoka forma, czy przyjdzie jeszcze dołek. Jeśli Lech i Legia dalej gubiłyby punkty jak dotychczas, to tak grający Bełchatów ma szanse wmiezać się w czołówke tabeli. Tym bardziej, że Ruch ma trudny kalendarz, a Polonia Bytom nie jest aż tak solidna żeby wygrywać mecz za meczem. |
Cytat:
ps: jak dostawali kartki to było 3-1 ;p |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl