Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Marszałek 23.10.2009 09:35

Pasieka panowie. Jakby nie było gość coś zrobił z niczego. Grają, biegają,punkty ciułają. Sam fakt,że w ogóle grają zasługuje na uwagę.

LAW 23.10.2009 13:11

Jak to mówił Szczęsny w baaaardzo "Szybkiej piłce": nagle zaczęli pracować jak pszczółki :P

koyoot 23.10.2009 19:44

To co w dzisiejszym meczu prezentuja Ruch i POlonia to jest po prostu mistrzostwo swiata. Teraz nie mam zadnych watpliowsci czemu te dwa zespoly sa w "czubie" tabeli.

Wichar87 23.10.2009 19:54

Jak narazie to chyba jeden z nielicznych meczy, który się przyjemnie ogląda :)

Robek 23.10.2009 20:22

padła bramka ,ale i tak bedzie remis bo tak pasuje wawie
a sedziuje nie kto inny tylko nieskazitelny borski(celowo z małej) z wawy

Stavanger 23.10.2009 20:25

Ruch Chorzów w tym meczu nie odda tego wyniku. Ale i tak Wisła Kraków będzie liderem.

Robek 23.10.2009 20:28

Ruch może nie
ale sedzia da rade
myslisz ze Skorża bezpodstawnie tak powiedział borskiemu?

harthausen 23.10.2009 21:02

dobrze, że wasze czarne przewidywania o postawie sędziego się nie sprawdziły.
Polonia walczyła do końca, fajny mecz.

Ogryzek 23.10.2009 21:03

No niestety Ruch wygrywa. Szkoda że nie było remisu.

Jutro musimy wygrać, żadnych potknięć:D

janko04 23.10.2009 21:03

Wyobrażacie sobie aktualny Ruch Mistrzem Polski, bo ja nie;>

JAR0 23.10.2009 21:04

Zwycięstwo Ruchu zasłużone. Fajny mecz, całkiem miło się oglądało :)

Mario Nh 23.10.2009 21:11

Dobry mecz. Taki wyspiarski. Jak się nie ma techniki to się przynajmniej "słowo na Z" :lol:
Nasze gwiazdki niech się uczą.

martin_6 23.10.2009 21:13

Naprawdę dobry mecz. Najlepszy moim zdanie w tym sezonie, lepszy od naszego spotkania z Amiką, gdzie liczba sytuacji podbramkowych wynikała raczej z fatalnych błędów obrony. Tutaj było widać że obie strony umieją i chcą grać piłką, były naprawdę fajne akcje, może liczba strzałów nie porażała, ale był taki moment, że Ruch ładnie cisnął Polonię i nie wynikało to wcale z tego, że poloniści nie widzieli co zrobić z piłką, ale ze świetnego presingu Niebieskich.

Oczywiście nie ma się co jarać, bo jak na zachodnie standardy to co najwyżej taki sobie meczyk, ale jak na polską ligę to naprawdę dobre widowisko. Było widać że jest to mecz na szczycie :)

Żmijka 23.10.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 807033)
Wyobrażacie sobie aktualny Ruch Mistrzem Polski, bo ja nie;>

Tak. Wyobrazam sobie.

Mam nadzieję, że tak się nie stanie i mistrzem będzie Wisła, ale wyobrzić sobie to jestem w stanie ...

mitmichael 23.10.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAR0 (Post 807034)
Zwycięstwo Ruchu zasłużone. Fajny mecz, całkiem miło się oglądało :)

Jeden z lepszych meczy w naszej lidze. Przegrali z nami mecz otwarcia a potem to juz z górki. Co do mistrzostwa jakos ich jeszcze nie widze na 1 miejscu. Gdzies w połowie pewnie straca swiezosc i przestana sie tak prezentowac. A moze beda w takiej sytuacji w jakiej był GKS Bełchatów - zobaczymy. Jak na razie robi sie ciekawe. My teraz z Piastek i Korona po zwyciestwo a nastepnie Legia. Nie mozemy sobie w tej sytuacji na nic pozwolic.

Oldpara 23.10.2009 22:00

Gratulacje dla Ruchu i Poloni za stworzenie świetnego widowiska. Jeszcze tylko stabilne budżety i ładne stadiony na choćby 15 tys widzów i mamy elegancką Europę :)

_ukoL 23.10.2009 22:12

Dobrze, że Wiśle depcze po piętach Ruch. Taka sytuacja powinna podziałać mobilizująco na Wiślaków. Inaczej sobie tego nie potrafię wyobrazić.

Wojtas 23.10.2009 22:22

Niebiescy zaczynaja o dziwo nas przyciskac ,wiec jutro trza pyknac te Gliwice.


W sumie zobaczylem tylko druga połowke i jakos to nawet sie ogladało ,Bytom napewno zasluzyl na jakis remis ,A Ruch gral tak sobie ale znowu wygral.


Ciekawy sprawdzian czeka Chorzow za tydzien bo wybieraja sie do Warszawy na mecz z Legią.
Jak sie tam choc punkt ugraja to mozna powiedziec ze zespol ma jakis poziom ,i zasluzenie depcze nam po pietach.Ale ja obstawiam ze Legia pokaze im miejsce w szyku.

!!IRIVER!! 23.10.2009 23:26

Ta Legia, co to Piastowi i Odrze nie mogła pokazać miejsca w szeregu? Wiem, każdy mecz jest inny, ale Ruch wyrasta naprawdę na kandydata do pierwszej trójki. Oczywiście, jeśli ich nie będą trapiły kontuzje.

Pan Jotka 23.10.2009 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 807044)
Tak. Wyobrazam sobie.

Mam nadzieję, że tak się nie stanie i mistrzem będzie Wisła, ale wyobrzić sobie to jestem w stanie ...


http://www.youtube.com/watch?v=OM7vlJwDbN8

Nie ma szans??? Nie wierze :PPPP

el Nuero 24.10.2009 00:08

Ruch tuż za Wisłą
 
Może to i lepiej, że naszą Wisełkę goni Ruch Chorzów, a nie inne wynalazki... A co najzabawniejsze, niejaki Paweł Czado, zakochany w śląskim futbolu, na swoim blogu wyraził sporo pretensji do kolejnego odcinka "pracy" w wykonaniu sędziego Borskiego:

"Ktoś powinien pożyczyć temu arbitrowi okulary, mogę nawet ja. (...) Ostatnio Borski prowadził zawody Wisła - Lech, teraz trafił mu się mecz na szczycie w Bytomiu. Oznacza to, że jest uważany obecnie za najlepszego polskiego arbitra. Jeśli to prawda, można tylko załamać ręce". Ciekawe ile jeszcze meczów ten "fantastyczny" sędzia zawali (znów był problem z nie podyktowanym karnym dla bytomian - Podstawek ciągnięty za koszulkę przez Sadloka). Może faktycznie arbiter powinien udać się do okulisty.

W każdym razie, mam nadzieję że w sobotę nasza squadra rosso-bianca udowodni, że jest lepsza nawet jeśli arbiter będzie starał się przeszkadzać. Oby tylko celność i skuteczność była lepsza, niż w ostatnich naszych meczach.

AS82 24.10.2009 08:11

Polonia Bytom gra momentami najlepiej poukładana pilke w lidze.Az milo sie oglada jak klepia i graja atak pozycyjny, ten Szatałow to jdnak nie byle trener .Strach pomyslec co by bylo jakby grali lepszymi pilkarzami. Ruch jest na fali i w perspektywie tego ze mamy mecze z Legia i Cracovia moze byc trudno utrzymac pozycje lidera

ToTylkoJa 24.10.2009 08:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 807094)
Ta Legia, co to Piastowi i Odrze nie mogła pokazać miejsca w szeregu? Wiem, każdy mecz jest inny, ale Ruch wyrasta naprawdę na kandydata do pierwszej trójki. Oczywiście, jeśli ich nie będą trapiły kontuzje.

Ta Legia, która nie umie grać na wyjeździe (Piast, Jaga, Odra) i ta Legia która gra dobrze u siebie (na 5 spotkań 4 remisy i jeden remis, bramki 9-0). Stawiam na wygraną Legii z Ruchem bo gramy u siebie, gdyby to był wyjazd, różnie mogłoby być.
Tak samo stawiam na dzisiejszą wygraną nad Koroną (Kielczanom zupełnie nie leży Ł3, jak dotąd wszystkie ligowe mecze przegrali i nie strzelili nawet gola)

Gordian 24.10.2009 08:45

4 remisy i 1 remis mówisz :D hehe to ja stawiam w tym meczu też na remis :P

mr_kwolf 24.10.2009 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 807123)
Polonia Bytom gra momentami najlepiej poukładana pilke w lidze.Az milo sie oglada jak klepia i graja atak pozycyjny, ten Szatałow to jdnak nie byle trener .Strach pomyslec co by bylo jakby grali lepszymi pilkarzami. Ruch jest na fali i w perspektywie tego ze mamy mecze z Legia i Cracovia moze byc trudno utrzymac pozycje lidera

to patrz z kim dwa najbliższe wyjazdowe mecze ma Ruch

Ogryzek 24.10.2009 12:21

Czyżby Ruch Chorzów już nie Śląski?

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,71...y_w_Ruchu.html

Spółka z Warszawy kupiła akcje od Klimka... co na to Niebiescy:)

Chyba że to jakiś "przekręt" Klimka...

Pan Jotka 24.10.2009 14:53

Bełchatów pnie sie mocno w tabeli.Do tego obudził sie Costly. 2-0 z Polonią w 50min....Dzisiaj od 19:15 mecz Śląska z Zagłebiem i ma jakieś dziwne przeczucie , że nasi bracia z Wroclawia będa musieli przełknąć gorzką pigułkę. Oby nie rzecz jasna, ale Smuda jest lepszym trenerem jak Tarasiewicz.

Stavanger 24.10.2009 15:26

Korona wygrywa już z Legią 1:0 po golu Gajtkowskiego z pierwszej minuty. W obliczu pojedynku z Koroną już za tydzień to nie należy ich lekceważyć.

Pan Jotka 24.10.2009 15:34

Korony nikt nie lekceważy, choćby nawet dzisiaj przegrali.Poki co niezly wynik ;-)

killzone 24.10.2009 15:49

Szkoda ze Vuko nie strzelil:foch:

Bez kitu, jacy oni sa beznadziejni...

Edit: oooo Grzelardino trafil. Jestem w szoku.

wisl@k_TS 24.10.2009 16:56

Tymczasem Legia klepie Koronę, 2 bramki Mięciela. I co najlepsze dla nas w kontekście przyszłego tygodnia: Vuković i Gajtkowski kończą z czerwonymi kartkami i nie będzie ich w meczu z Wisłą.

brylant17 24.10.2009 16:56

łohohohoho Legia się rozstrzelała

harthausen 24.10.2009 17:06

Gajtkowski dostał czerwoną po dwóch żółtych , to raczej jest liczone jako dwa żółka i bez natychmiastowej konsekwencji wylotu ze składu w następnym meczu.
No, chyba , że już sobie wystarczająco dużo żółtych zakolekcjonował (7?).

O, już piątka jest. Dobito grający w 9 scyzorów bez litości. W sumie tak trzeba, to odpuszczanie po jednej, dwóch bramach i bronienie cienkiego wyniku wnerwia mnie strasznie.

sandbender 24.10.2009 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 807296)
Gajtkowski dostał czerwoną po dwóch żółtych , to raczej jest liczone jako dwa żółka i bez natychmiastowej konsekwencji wylotu ze składu w następnym meczu.
No, chyba , że już sobie wystarczająco dużo żółtych zakolekcjonował (7?).

Gajtkowski miał 2. Plus dwie dzisiaj - nie gra z nami. Vukovic czerwien - nie gra z nami.Wilk miał 3 dzisiaj czwarta - nie zagra z nami. Panksys chyba jeszcze bedzie pauzował.

:)

Ar222 24.10.2009 17:20

Jak nasi się nie sprężą to w Legii może sobie pauzować nawet Urban i Walter, a i tak dostaniemy w dupę. Mam nadzieję, że Wisełka wykaże się wolą walki, to wtedy powinno być ok :-P

Kamson 24.10.2009 19:55

Śląsk strzela na 2:0. Nareszcie zanosi sie na 3 punkty dla WKSu :)

mitmichael 24.10.2009 21:19

Brawo Wisła brawo Sląsk. Trzeba poprawic gre bo nie wyglada to za dobrze. Legia w sumie gdyby nie wylecieli Vuko i Gajtkowski nie musiałaby wygrac. 3-2 dwie czerwone i sie konczy 5-2. Teraz my gramy z Koroną tak wiec chłopaki musza sie zmobilizowac. Dzisiaj znowu sedzia nam mógł zaszkodzic. Ja nie rozumiem kto daje sedziego z Warszawy na mecz Wisły - i chyba tego nie zrozumiem.

Uran235 24.10.2009 22:55

napinkaMode=true;
Czy mi się wydawało, czy Smoliński po strzeleniu bramki całował niebieskiego bąbelka na koszulce?
napinkaMode=false;

Tak po cichu GKS odpalił- cztery zwycięstwa z rzędu, siedem spotkań bez porażki. Ciekaw jestem czy to już do końca rundy taka wysoka forma, czy przyjdzie jeszcze dołek. Jeśli Lech i Legia dalej gubiłyby punkty jak dotychczas, to tak grający Bełchatów ma szanse wmiezać się w czołówke tabeli. Tym bardziej, że Ruch ma trudny kalendarz, a Polonia Bytom nie jest aż tak solidna żeby wygrywać mecz za meczem.

GemHZR 25.10.2009 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 807513)
Brawo Wisła brawo Sląsk. Trzeba poprawic gre bo nie wyglada to za dobrze. Legia w sumie gdyby nie wylecieli Vuko i Gajtkowski nie musiałaby wygrac. 3-2 dwie czerwone i sie konczy 5-2. Teraz my gramy z Koroną tak wiec chłopaki musza sie zmobilizowac. Dzisiaj znowu sedzia nam mógł zaszkodzic. Ja nie rozumiem kto daje sedziego z Warszawy na mecz Wisły - i chyba tego nie zrozumiem.

To może wolisz ze ślunska albo wielkopolski? Z pomorza też pewnie będzie zły bo podejdzie pod Arkę albo Pogoń.
ps: jak dostawali kartki to było 3-1 ;p

www.wroclawianie.info 25.10.2009 00:41

http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_01.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_02.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_03.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_04.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_05.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_06.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_07.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_08.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_09.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_10.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_11.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_12.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_13.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_14.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_15.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_16.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_17.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_18.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_19.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...9/thumb_20.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl