Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Jarza 06.01.2009 09:21

Powitać,

Z okazji święta Trzech Króli, najlepsze życzenia dla wszystkich Wiślaków i Braci z Gdańska oraz Wrocławia! :)

South 06.01.2009 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652697)
Taka herbata nazywa się bawarka. Nikt nie słyszał?! Nie no,, Pyszny angielski wynalazek :D. Spróbowałam jakieś 8 lat temu i została w łasce :). Herbata musi być mocna, a proporcje tak pół na pół. Co Wy wiecie o herbacie :P. Ale,, Co kto lubi.

Dzień dobry :)


jak ktoś chce biegać do kibla co 10 minut to rzeczywiście polecam ;)

ale przynajmniej oczyszcza organizm :-D

Nowohucianin^^ 06.01.2009 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 652719)
jak ktoś chce biegać do kibla co 10 minut to rzeczywiście polecam ;)

ale przynajmniej oczyszcza organizm :-D

a co, próbowałeś :> ? bo ja się wczoraj nie odwarzyłem :lol: :D

South 06.01.2009 10:13

takie wnioski wyciągnąłem na podstawie składników tego eliksiru :)

dla osób lubiących pełen hardcore polecam pic i przegryzać kiszonym ogórkiem :D

saklak1906 06.01.2009 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652697)
Taka herbata nazywa się bawarka. Nikt nie słyszał?! Nie no,, Pyszny angielski wynalazek :D. Spróbowałam jakieś 8 lat temu i została w łasce :). Herbata musi być mocna, a proporcje tak pół na pół. Co Wy wiecie o herbacie :P. Ale,, Co kto lubi.

Dzień dobry :)


Ja takich herbatek dziennie pije z 10 z racji ze obecnie pracuje w Anglii, a jak cie angol zapyta o herbatke nie powinno sie odmowic zeby nie urazic niestety oni tak maja.

A jak tu ktos napisal ze wypicie takiej herbatki grozi bieganiemdo toalety to jest w bledzie, no chyba ze dolal mleka do herbatki na przeczyszczenie to wtedy napewno

Uran235 06.01.2009 10:21

Przypomniało mi się jak dzisiaj spojrzałem na termometr:
http://pl.youtube.com/watch?v=rVYgUH...eature=related
Co prawda skinem nie jestem( swego czasu byłem nawet dosyć kudłaty), ale do czapek mam awersję, a dzisiaj -17 za oknem więc chyba trzeba będzie założyć :/ .

Co do bawarki, to moja babcia pije, ale mnie to też zawsze odstręczało i nigdy się nie skusiłem.

Tiramisu 06.01.2009 10:27

Noście czapki, bo cebulki odmarzają i włoski wypadają :).

Nowohucianin^^ 06.01.2009 10:28

będzie trzeba zakupić czapkę :D bo na głowie łyso ;] a tu taki mróz.. brrrrrr... :)

Ni_Ma 06.01.2009 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 652724)
Co do bawarki, to moja babcia pije, ale mnie to też zawsze odstręczało i nigdy się nie skusiłem.


dzień dobry :)
ja równiez znam bawarkę od najmłodszych lat - zresztą też od babci. I dementuję - nie ma po niej żadnych atrakcji żołądkowych :)

Tiramisu 06.01.2009 10:31

Ni_Ma zrezygnowałaś dziś z podróży do pracy? :D Nie będziesz lepić (robić) z siebie bałwana? :P

Ni_Ma 06.01.2009 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652728)
Ni_Ma zrezygnowałaś dziś z podróży do pracy? :D Nie będziesz lepić (robić) z siebie bałwana? :P

ależ ja jestem w pracy :)

dziś odśnieżać nie musiałam :) nie sypało w nocy...

7 kotów 06.01.2009 10:35

herbata z mlekiem jest dobra dla karmiacych matek :)

a wyspiarska herbata z mlekiem sie rozni od bawarki proporcjami.
Bawarka pol na pol, z cieplym mlekiem, angielska - z odrobina zimnego. I nie kazdy typ herbaty.

Ale nie radze pic duzo tego. Jest zajebiscie tuczace.

Tiramisu 06.01.2009 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 652730)
ależ ja jestem w pracy :)

dziś odśnieżać nie musiałam :) nie sypało w nocy...

Jak Ci dobrze,, Ja w pracy to mam dostęp do netu, owszem.. Na stronę banku :/. 8 godzin przed kompem z tabelą opłat i prowizji,, Świetnie wpływa na nastrój :/.

Ni_Ma 06.01.2009 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652732)
Jak Ci dobrze,, Ja w pracy to mam dostęp do netu, owszem.. Na stronę banku :/. 8 godzin przed kompem z tabelą opłat i prowizji,, Świetnie wpływa na nastrój :/.

widze że koleżanka po fachu :)

Uran235 06.01.2009 10:41

Widzę, że praca to nic fajnego. To dobrze, bo ja już zdecydowałem, zostanę nierobem pasożytującym na zdrowej tkance społeczeństwa :D .

To mi przypomina pewien odcinek simpsonów:
http://pl.youtube.com/watch?v=lXHUHGGCWTI

Tiramisu 06.01.2009 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 652733)
widze że koleżanka po fachu :)

Widzę, że tu wszystkie po kolei w bankach pracują,, Przekleństwo jakieś :).

Ale pieknie świat wygląda,, Co roku obiecuję sobie sesje zdjęciową w szronowej scenerii i jeszcze nigdy mi nie wyszło. Może czas, bo wiadomo ile jeszcze śnieg będziemy oglądać przez to ocieplenie klimatu? :D

Nowohucianin^^ 06.01.2009 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 652730)
dziś odśnieżać nie musiałam :) nie sypało w nocy...

to za kare będzie chyba trzeba odśnieżać, po wyjściu z pracy :> :)

7 kotów 06.01.2009 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652736)
Widzę, że tu wszystkie po kolei w bankach pracują,, Przekleństwo jakieś :).

Czasy ciężkie. Gotówki w bankach niet. Przychodzi klient do banku, chce wypłacić pieniądze. Kasjer odpowiada:
- A musi pan wypłacać gotówkę?
- Czynsz muszę zapłacić.
- To może przelewem?
- Ale ja chcę coś też zjeść!
- W restauracji może pan zapłacić naszą kartą kredytową...
- Panie, ja chcę moją gotówkę! Nie chcę kart, przelewów! Oddajcie mi moje pieniądze! A jak chcę iść na *****i to co?!
Kasjer, pokazując na open-space pełen pracownic:
- Wybierz pan sobie którąś, potrącimy z rachunku....

Ni_Ma 06.01.2009 10:52

dobre :D
ale czasy kryzysowe, całkiem mozliwe za i tak będzie za chwilę :)

Ni_Ma 06.01.2009 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 652738)
to za kare będzie chyba trzeba odśnieżać, po wyjściu z pracy :> :)

mam nadzieję że nie..... dziś mróz spory -8 to chyba nie będzie już sypać....
i dzięki Bogu bo nie chce mi się chodnika znów odśnieżać!!

Aro1234 06.01.2009 13:28

Ech, trochę se odmroziłem zatoki :P ale nawet nawet się czuję mimo wszystko :D

A bawarki nie spróbuję. Ostatnio se tak oczyściłem organizm, że wystarczy :P

Dzień dobry. :D

Tiramisu 06.01.2009 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 652787)
Ech, trochę se odmroziłem zatoki :P

Siet, miałam iść na RTG zatok dzisiaj rano :/.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 652787)
A bawarki nie spróbuję. Ostatnio se tak oczyściłem organizm, że wystarczy :P

Dzień dobry. :D

Pozostając przy temacie wczorajszej nocy: Nigdy nie popijacie kanapek z serem herbatą? Mieszanka herbaty z nabiałem. O co chodzi z tymi przebojami żołądkowymi?

Kurczątko choinka mi więdnie i bombki lecą, a tak nie lubię rozbierać. Chyba poczekam aż spadną wszystkie, pozbieram je tylko i gra gitara :D.

Aro1234 06.01.2009 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652794)
Kurczątko choinka mi więdnie i bombki lecą, a tak nie lubię rozbierać. Chyba poczekam aż spadną wszystkie, pozbieram je tylko i gra gitara :D.

Dlatego mam sztuczną choinkę :P
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652794)
Pozostając przy temacie wczorajszej nocy: Nigdy nie popijacie kanapek z serem herbatą? Mieszanka herbaty z nabiałem. O co chodzi z tymi przebojami żołądkowymi?

Popijam, ale jakoś ser inaczej na mnie działa niż mleko ... ;]

devios 06.01.2009 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652794)
Kurczątko choinka mi więdnie i bombki lecą, a tak nie lubię rozbierać. Chyba poczekam aż spadną wszystkie, pozbieram je tylko i gra gitara :D.

Polecam sosnę na przyszłość. Nie więdnie, tylko zasycha, a naturalna.
Sztuczne choinki śmierdzą plastikiem, rozkładają się 1000 lat i co roku trzeba je odkurzać:rotfl:

fcz1985 06.01.2009 13:43

Idzie ktoś na piwo?
Kamyk - rozwale Cie, czekam na telefon :-P

Tiramisu 06.01.2009 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 652798)
Dlatego mam sztuczną choinkę :P


Popijam, ale jakoś ser inaczej na mnie działa niż mleko ... ;]

Ja też mam sztuczną. W piwnicy :P. I męczyłam się z tą sztuczyzną kilka lat. W tym roku tupnęłam i przytargałam żywą. Wiesz jaka to radość ubrać świerk i pomyśleć "k...a, jaka durna tradycja wnosić drzewo do domu" buhahahaha :) w pozytywnym sensie :).

To, że ktoś nie lubi albo nie przyswaja mleka, to już nie temat herbaty z mlekiem :).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez devios (Post 652801)
Polecam sosnę na przyszłość.

Sosna jest dwa, trzy razy droższa, niestety w tym roku troszkę musiałam ciąć koszty.

Aro1234 06.01.2009 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez devios (Post 652801)
Sztuczne choinki śmierdzą plastikiem, rozkładają się 1000 lat i co roku trzeba je odkurzać:rotfl:

Greenpeace? :D

Mnie tam nie śmierdzi... po co wydawać co roku kasę na choinkę, skoro te zasrańce na placach już sami nie wiedzą ile za nie wołać? :foch: Żeby za jedną gałązkę jodły płacić 20 zł ... :foch: Never!

Tiramisu 06.01.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 652804)
Greenpeace? :D

Mnie tam nie śmierdzi, ale po co wydawać co roku kasę na choinkę, skoro te zasrańce na placach już sami nie wiedzą ile za nie wołać? :foch: Żeby za jedną gałązkę jodły płacić 20 zł ... :foch: Never!

Do końca życia będę bronić żywych choinek. Mają swój czar i klimat. Pachną,, Ja za całą dałam 30 zł (wysoka po sufit), co prawda zwykły świerk, ale uwierz wolę taką niż cholerstwo z piwnicy, które prawie 2 tysie kosztowało (dostałam w "prezencie", żeby nie było, że mam coś z głową ;)) i prezentuje się może pięknie, ale bezpłciowo jak to mówią.

devios 06.01.2009 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652803)
Sosna jest dwa, trzy razy droższa, niestety w tym roku troszkę musiałam ciąć koszty.

W tym roku miałem widocznie szczęście bo dostałem dobry okaz za 35 czy 40zł... :)

7 kotów 06.01.2009 13:50

A ja - jak idiota - kupilem swierk, pies zamerdal ogonem w nowy rok i stoi mi teraz sam badyl, a w iglach cale mieszkanie.
Nie dosc ze drogie to jak jasna cholera, nadziwgalem sie, uwalilem w zywicy, 2 razy smigalem z powrotem po stojak to mi sie to w tydzien rozsypalo.

Aro1234 06.01.2009 13:53

Moja kosztowała 180 zł, ma już chyba 10 lat i dalej jest tak samo urocza :P Może nie pachnie, ale jak ktoś chce to se kupi Brisa czy innej firmy zapachu leśny i bedzie! :P

I taki kawał przy okazji leśnych zapachów :D

Pewna młoda kobieta oczekiwała w mieszkaniu na wizytę mężczyzny swojego życia. W pewnej chwili (mówiąc elokwentnie) puściła bąka :D "Ale smród!" - pomyślała. Wzięła zapach leśny w aerozolu, napachniła w całym pomieszczeniu.
<dzwonek do drzwi> Dziewczyna otwiera.
- Cześć Kochanie. Co u Ciebie tak śmierdzi jakby się ktoś w lesie zesrał?


:P

saklak1906 06.01.2009 13:56

Co roku mam zywa i nigdy nie mam zadnych problemow a nigdy nie stawiam w doniczce z woda spokojnie wytrzymuje ok miesiaca, specjalna odmiana choinki
Sztuczna choinka to nie to samo, nie ten klimat a i co roku wyglada tak samo. A jezeli chodzi o ochrone srodowiska to jak sie kupuje u produceta ktory je choduje to chyba nie ma to nic wspolnego z dewastacja jak w przypadku kradziezy z lasu czy to prywatnego czy panstwowego.

Tiramisu 06.01.2009 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 652813)
A ja - jak idiota - kupilem swierk, pies zamerdal ogonem w nowy rok i stoi mi teraz sam badyl, a w iglach cale mieszkanie.
Nie dosc ze drogie to jak jasna cholera, nadziwgalem sie, uwalilem w zywicy, 2 razy smigalem z powrotem po stojak to mi sie to w tydzien rozsypalo.

Podlewałeś? :P Tak tylko pytam ;P

7 kotów 06.01.2009 14:03

psa ?



:)))))))))

Tiramisu 06.01.2009 14:07

A zdarzało Ci się psa? ;)

vote-for-mikey 06.01.2009 14:56

co do choinki, sprawdzona metoda:
jak kupujecie to pierwszego dnia popsikajcie ją lakierem do włosów, ale taką grubą warstwą, nie żałować. Dłużej trzyma igły, a i kolor ma ładniejszy.
a jak ktoś chce zapach mieć, to niech kupi sobie na placu jakimś(na Lea, czy na innym kleparzu) osobno odcięte gałązki.

DrewniaQ 06.01.2009 15:56

Najlepsza jest sosna! Tak , ta co ma długie igły :P
Nie oblatuje praktycznie, a i również nie więdnie.. polecam!


Jutro ksiądz po kolędzie chodzić będzie u mnie ! Najlepsi i tak nieczysto śpiewający ministranci .. łomatko!

sergio 06.01.2009 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652736)
Widzę, że tu wszystkie po kolei w bankach pracują,, Przekleństwo jakieś :)

Może w va banque pracujecie?

SZYMEK_TSW 06.01.2009 17:47

Zima zimą, ale teraz to jest masakrycznie zimno na polu

pio 06.01.2009 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 652971)
Zima zimą, ale teraz to jest masakrycznie zimno na polu

Dokładnie! Właśnie wróciłem do domu i stwierdzam, że zima w warunkach miejskich to nieporozumienie. W górach niech będzie mroźno i śnieżnie, a w mieście nie i to stanowczo nie!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl