Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

szprotson 11.05.2011 17:07

jak to jest z meczem podwyższonego ryzyka, jesli nie ma nawet sektora gości ?

ktoś ma wgląd w przepisy np ?
e: ok, znalazłem ustawe

imprezie masowej podwyższonego ryzyka-należy przez to rozumieć imprezę
masową, w czasie której, zgodnie z informacją o przewidywanych zagrożeniach
lub dotychczasowymi doświadczeniami dotyczącymi zachowania
osób uczestniczących, istnieje obawa wystąpienia aktów przemocy
lub agresji;

ok. Komendant puszcza farmazon ze przyjedzie Lech, w zwiazku z tym mecz zyskuje rangę IMPR. Jeśli jednak ten Lech nie przyjedzie (formalnie przeciez nie może) to komendant podaje swoje źródło i zwraca pieniadze klubowi za np. wiekszą liczbe ochroniarek? Tak? zapewne nie.

gigant 11.05.2011 17:07

Coś mi mówi ze te dzisiejsze parę "...." rzuconych z trybun w stronę Tuska, PZPN-u czy innego matoła, zamknie nam stadion na derby w trybie pilnym. Dla pyt, derby na pustym stadionie to wymarzona sytuacja i obawiam się że do tego zmierzają. Pod Yakuzą znów pewnie kur.wy będą prowokować i wyłapywać.

murray 11.05.2011 17:11

Czy to prawda, że Tusk na spotkaniu z prezesami klubów zapowiedział, że każdy stadion, na którym pojawi się antyrządowy transparent będzie zamknięty?

Coście s....ysyny uczyniły z tą krainą?

rafkur 11.05.2011 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1089671)
Coś mi mówi ze te dzisiejsze parę "...." rzuconych z trybun w stronę Tuska, PZPN-u czy innego matoła, zamknie nam stadion na derby w trybie pilnym. Dla pyt, derby na pustym stadionie to wymarzona sytuacja i obawiam się że do tego zmierzają. Pod Yakuzą znów pewnie kur.wy będą prowokować i wyłapywać.

To jest właśnie ta zasrana demokracja o której wielu marzyło.
Nie istnieje coś takiego jak wolność słowa. Ok, jeden gość może sobie niby mówić co chce bo nie stanowi zagrożenia ale już grupa ludzi trafiająca do większej liczby odbiorców ma stulić mordę, no chyba że ma zamiar wystąpić na wiecu poparcia dla PO. PIS to oszołomy, SLD to komuchy - tylko jedna opcja jest jedynie poprawna.

shad 11.05.2011 17:16

Spokojnie, do końca czerwca wszyscy o kibolach zapomną, skończy się sezon, zacznie prezydencja i Donald zajmie się podusiami i bączkami unijnymi.

A potem frajerzy grzecznie zagłosują na arłukowiczów.

master17 11.05.2011 17:16

Ja się zastanawiam tylko nad jednym. Co zrobi donald jak na meczu reprezentacji wyjdzie wszelkie możliwe "zło" ? Zamknie stadiony w całej Polsce ?

szprotson 11.05.2011 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1089684)
Ja się zastanawiam tylko nad jednym. Co zrobi donald jak na meczu reprezentacji wyjdzie wszelkie możliwe "zło" ? Zamknie stadiony w całej Polsce ?

imho jedynym sposobem na walke z pedalstwem jest głosowanie przeciwko.
Przeżyliśmy Ruska przezyjemy Tuska

Drozd 11.05.2011 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1089666)
I już Pis w swojej ustawie proponuję zgodę na odpalanie rac na stadionach. Polityka to .....a hehe.

To nie polityka tylko zdrowy rozsądek. Co komu przeszkadzają race? Za to za rzucenie racy na murawę albo gdziekolwiek 5000 kary. Tak to bym to załatwił.

wierny 11.05.2011 17:34

Oczywiście jestem za racami, ale nie uważasz że pojawienie się takiego zapisu w ustawie której autorem jest partia opozycyjnaj podczas gdy rządząca wypowiada nam kibicom wojnę nie jest polityczne?

TSW Fanatyk 11.05.2011 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1089690)
To nie polityka tylko zdrowy rozsądek. Co komu przeszkadzają race? Za to za rzucenie racy na murawę albo gdziekolwiek 5000 kary. Tak to bym to załatwił.

Co do rac to ktoś mądry mówił że powinny być one legalne ale ich odpalaniem powinni zajmować sie z góry ustalone osoby które będą odpowiedzialne za race.

Vuko 11.05.2011 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1089691)
Oczywiście jestem za racami, ale nie uważasz że pojawienie się takiego zapisu w ustawie której autorem jest partia opozycyjnaj podczas gdy rządząca wypowiada nam kibicom wojnę nie jest polityczne?

Ta, bo partia polityczna to koło gospodyń wiejskich, które ma się zajmować wypiekami ciast. Skoro PiS idzie kibicom na rękę, to dobrze. Oczywiście nie każdemu kibicowi to się podoba, zwłaszcza tym, którzy głosują na inne partie, ale to już problem tych kibiców.

szprotson 11.05.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 1089694)
Co do rac to ktoś mądry mówił że powinny być one legalne ale ich odpalaniem powinni zajmować sie z góry ustalone osoby które będą odpowiedzialne za race.

ale czy tak przypadkiem nie było?

juz nie pamietam jak to datowo było ale bodajże Lech miał speca od pirotechniki tak jak tego wymagało państwo

Drozd 11.05.2011 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1089691)
Oczywiście jestem za racami, ale nie uważasz że pojawienie się takiego zapisu w ustawie której autorem jest partia opozycyjnaj podczas gdy rządząca wypowiada nam kibicom wojnę nie jest polityczne?

Zrozum że wszystko jest polityczne. Nawet krzywizna banana jak się okazuje. Cudak robi z siebie matoła to inni pokazują jak można rozwiązać "palący" problem, rozsądniej. A myślący wyborca ma decyzję. To przeież normalne.

laurence 11.05.2011 18:07

z tego co pamiętam to używanie rac było niezgodne z prawem.
Poza tym dajmy spokój już racom. Oprawy i bez nich mogą być piękne i efektowne.
Problemem jest to, że się nas szantażuje zamknięciem stadionów!!

Football Sorceress 11.05.2011 18:26

http://sport.redblog.pomorska.pl/201...-na-zywo-live/
Cytat:

Część kibiców Zawiszy wyszła ze stadionu. Wisi transparent “Trybuna zamknięta na wniosek Donalda Tuska”.
Kibice Olimpii na znak protestu po decyzjach rządu Donalda Tuska opuścili na chwilę sektor. Dwóch kibiców, w tym przywódca “młyna”, zostało aresztowanych. Nie wiadomo za co? (być może doszło do szarpaniny z ochroną, która chciała zdjąć transparent dotyczący rządu). Cały sektor kibiców Olimpii opuścił stadion.
http://img593.imageshack.us/img593/7977/1004164.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/6888/1004165g.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/213/1004151t.jpg
http://www.tvn24.pl/0,1702591,0,1,mi...wiadomosc.html
Cytat:

Kibice podczas wtorkowych meczów 26. kolejki Ekstraklasy kontynuowali protest przeciw zamknięciu stadionów Legii i Lecha. Tak, jak w miniony weekend skandowali antyrządowe hasła, a na trybunach zawiesili transparenty. Rekord popularności biła płachta: "Trybuna zamknięta na wniosek Donalda Tuska". Z protestu wyłamali się kibice warszawskiej Polonii. Zabrzanie na kilka minut wyszli z trybuny odkrytej. Ustawili się na koronie stadionu i skandowali "Piłka nożna dla kibiców". Na płocie tymczasem powiewały antyrządowe transparenty, w tym "Miała być druga Irlandia, a mamy drugą Białoruś".

miśqu 11.05.2011 23:49

Pocieszające jest to, że każdy reżim kiedyś upada. Jak wiemy kibice w Afryce Płn też mieli różne problemy stwarzane przez swoich dyktatorów. Teraz ponownie możemy oglądać takie obrazki.

http://i.imgur.com/Jq9Qq.jpg
http://i.imgur.com/6KPbw.jpg

:)

tomasz1906 11.05.2011 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1089636)
pokaż mi JEDEN klub na świecie który sprzeciwił się decyzją władz piłkarskich lub władzom rządowym

równie dobrze możemy sobie jutro zrobić własną lige i zacząć grać na błoniach lub rozwiązać klub i zacząć grać amatorsko od 6 ligi

A Tobie zalezy na sukcecach Tego klubu czy na tym zeby ISTNIAL????? Nie zmienie zdania, najlepiej bylo po spadku go 2 ligi!!!!! WISLA TO MY!!!!!!!!!!!!!!!

Arek1906 12.05.2011 00:16

Szkoda że zarząd i piknikowa część kibiców miała gdzieś to ile ci ludzie włożyli serca w przygotowania oprawy do tego meczu... Co nie zmienia faktu że Wisła to nie tylko My z G ale też i ta piknikowa część która na naszym miejscy w wielu przypadkach była kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat temu jeszcze na X. dlatego mam nadzieje że nie dojdzie do większego podziału między nami.

medyk 12.05.2011 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz1906 (Post 1090332)
A Tobie zalezy na sukcecach Tego klubu czy na tym zeby ISTNIAL????? Nie zmienie zdania, najlepiej bylo po spadku go 2 ligi!!!!! WISLA TO MY!!!!!!!!!!!!!!!

stadion tez proponuje zburzyć.

Don Donson 12.05.2011 00:38

Tak jak już gdzieś napisałem. Szanuję ich robotę i niską efektywność kosztową że muszą dokładać do interesu, ale niech nie każą pokutować całemu stadionowi za swoje niepowodzenia.
To że zaniedbują szkołe albo pracę robiąc oprawy to jest ich wybór - przecież nie robią tej oprawy dla mnie.
Puszki to chyba się nie napełnią od ciskania że "Wisła to My a nie Wy".

A gimnazjum z G niech trochę się uspokoi. Moja siostra chodząca na Wisłę od 9 roku życia i mająca dzisiaj ponad 20 lat uznała te dzisiejsze występy "Naszej Klasy" z G za niezłą wtopę a niejeden z G nie może się z nią równać pod kątem liczby spotkań, wiedzy, wspomnień itd. Dziewczyna ma 20 lat i mogłaby jeszcze drzeć japę na G, ale po co firmować takie paszkwile jak dziś swoją facjatą.

Nie ma co. Chodzą na G, wielcy fanatycy. Któż im dorówna.

Eryk 12.05.2011 00:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1090367)
Tak jak już gdzieś napisałem. Szanuję ich robotę i niską efektywność kosztową że muszą dokładać do interesu, ale niech nie każą pokutować całemu stadionowi za swoje niepowodzenia.
To że zaniedbują szkołe albo pracę robiąc oprawy to jest ich wybór - przecież nie robią tej oprawy dla mnie.
Puszki to chyba się nie napełnią od ciskania że "Wisła to My a nie Wy".

A gimnazjum z G niech trochę się uspokoi. Moja siostra chodząca na Wisłę od 9 roku życia i mająca dzisiaj ponad 20 lat uznała te dzisiejsze występy "Naszej Klasy" z G za niezłą wtopę a niejeden z G nie może się z nią równać pod kątem liczby spotkań, wiedzy, wspomnień itd. Dziewczyna ma 20 lat i mogłaby jeszcze drzeć japę na G, ale po co firmować takie paszkwile jak dziś swoją facjatą.

Nie ma co. Chodzą na G, wielcy fanatycy. Któż im dorówna.


Otóż to.

Chłopcy (bo raczej nie faceci) z G zapomnieli, że niektórzy po prostu wyrastają z ruchu ULTRAS, a mają w swoim życiorysie kilkakrotnie więcej meczy, wspomnień. W zamian za to bluzga się ich, nazywa kibicami sukcesu, a jestem PEWNY, że większość 'fanatyków' z G zaczęła chodzić na stadion po Lazio, Szalkach i Parmie.

anka1906 12.05.2011 01:05

Może mi sie źle wydaje, ale wygwizdywanie przez G, miało na celu pokazanie, ze nie zgadzamy sie na prowadzenie dopingu, a nie jak wielu z Was uważa za obrażanie kibiców z E.
Miał być protest ,wyrażony brakiem dopingu, wiec gwizdali na każdą próbę dopingowania.

A jeśli chodzi o sławny tekst "Wisła to my, a nie wy", ilu z Was wygwizdywało piłkarzy Wisły po meczu z Górnikiem?


Nie szukam usprawiedliwienia dla niektórych zachowań żeby było jasne!!

Don Donson 12.05.2011 01:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 1090374)
Może mi sie źle wydaje, ale wygwizdywanie przez G, miało na celu pokazanie, ze nie zgadzamy sie na prowadzenie dopingu, a nie jak wielu z Was uważa za obrażanie kibiców z E.
Miał być protest ,wyrażony brakiem dopingu, wiec gwizdali na każdą próbę dopingowania.

A jeśli chodzi o sławny tekst "Wisła to my, a nie wy", ilu z Was wygwizdywało piłkarzy Wisły po meczu z Górnikiem?


Nie szukam usprawiedliwienia dla niektórych zachowań żeby było jasne!!

Nie no bez jaj.
To co zrobiło G po Górniku to było przegięcie. Gracze przeszli obok meczu a zostali zagłaskami i "Czy wygrywasz czy nie"!!!
Należało ich wtedy całym stadionem wygwizdać co z całej piersi uczyniłem, bo się szanuję i nie pozwolę aby gość zarabiający miesięcznie więcej niż ja przez rok mnie olewał.
Ale G-imnazjum wolało im poklepać po ramieniu.

partyzant1983 12.05.2011 01:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eryk (Post 1090373)
Otóż to.

Chłopcy (bo raczej nie faceci) z G zapomnieli, że niektórzy po prostu wyrastają z ruchu ULTRAS, a mają w swoim życiorysie kilkakrotnie więcej meczy, wspomnień. W zamian za to bluzga się ich, nazywa kibicami sukcesu, a jestem PEWNY, że większość 'fanatyków' z G zaczęła chodzić na stadion po Lazio, Szalkach i Parmie.


Tak może wyrastają z ruchu ULTRAS... mają przecież swoje rodziny...dzieci... a także i teściowe (np. ja), ale widzę że mimo wszystko chcą wspomagać dopingiem Wisłę... i nie można nazwać ich piknikami...bo ja na R22 spędziłem 16 lat a także zaliczałem liczne wyjazdy i uważam że 60 % osób z G nie porówna się ze mną....ba nawet nie potrafiła by ze mną porozmawiać na temat meczów z przed 10 - 15 lat, tylko dlatego że sami mają 15 lat...(kumaci mogą pooglądać coś na YT) mi nie odpowiada dopingowanie w stylu: "śpiewaj bo ci wypier..le z liścia", to takie miłe zachęcanie do dopingu przez gości którzy iloraz inteligencji mają poniżej 30... a dzisiejszy teatrzyk to już totalne dno... nie każdy ma 13 lat i siedzi na forum 18/24 h aby wiedzieć o co chodziło...
Najbardziej rozśmieszyła mnie sytuacja gdy sektor E rozpoczął śpiewanie hymnu... wiele osób z G zrobiło to samo ale po komendzie tego "kogoś" z mikrofonem usiadło w tempie w jakim mój pies reaguję na komendę "SIAD"... cóż zapomniałem że mogli dostać przecież z liścia od jakiegoś szympansa....

anka1906 12.05.2011 01:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1090380)
Nie no bez jaj.
To co zrobiło G po Górniku to było przegięcie. Gracze przeszli obok meczu a zostali zagłaskami i "Czy wygrywasz czy nie"!!!
Należało ich wtedy całym stadionem wygwizdać co z całej piersi uczyniłem, bo się szanuję i nie pozwolę aby gość zarabiający miesięcznie więcej niż ja przez rok mnie olewał.
Ale G-imnazjum wolało im poklepać po ramieniu.




A nie wydaje sie Panu że podobna sytuacja zaistniała teraz? E wygwizdało piłkarzy bo przeszli obok meczu z Górnikiem obojętnie. Teraz Wy przeszliście obojętnie obok naszego protestu, a pewnie zarabia Pan przez miesiąc tyle co niektórzy z nas przez 3

domin_czyzyny 12.05.2011 01:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez partyzant1983 (Post 1090381)
Tak może wyrastają z ruchu ULTRAS... mają przecież swoje rodziny...dzieci... a także i teściowe (np. ja), ale widzę że mimo wszystko chcą wspomagać dopingiem Wisłę... i nie można nazwać ich piknikami...bo ja na R22 spędziłem 16 lat a także zaliczałem liczne wyjazdy i uważam że 60 % osób z G nie porówna się ze mną....ba nawet nie potrafiła by ze mną porozmawiać na temat meczów z przed 10 - 15 lat, tylko dlatego że sami mają 15 lat...(kumaci mogą pooglądać coś na YT) mi nie odpowiada dopingowanie w stylu: "śpiewaj bo ci wypier..le z liścia", to takie miłe zachęcanie do dopingu przez gości którzy iloraz inteligencji mają poniżej 30... a dzisiejszy teatrzyk to już totalne dno... nie każdy ma 13 lat i siedzi na forum 18/24 h aby wiedzieć o co chodziło...
Najbardziej rozśmieszyła mnie sytuacja gdy sektor E rozpoczął śpiewanie hymnu... wiele osób z G zrobiło to samo ale po komendzie tego "kogoś" z mikrofonem usiadło w tempie w jakim mój pies reaguję na komendę "SIAD"... cóż zapomniałem że mogli dostać przecież z liścia od jakiegoś szympansa....

mnie jak pewnie wielu z nas dziś ponoszą nerwy

Żenada to osiłki, które chodziły i darły się CHAMY I PEDAŁY NIE PROWADZIĆ DOPINGU??!! K...A M.Ć ALE TO PRZESADA - na szczęście część osób ich nie słuchało i dalej prowadziło doping dla WISŁY KRAKÓW.
Jak nie chcieli prowadzić dopingu - wolna wola i niech dadzą wolną wolę innym - tyle w temacie.

Ja mam w dupie Tuska i protest - bo jedne i drugie jest ch.ja warte. Co ma być to będzie, trzeba się pogodzić z tym, że stadiony nie będą folwarkiem dla takich osiłków jak powyższe "osoby wspierające protest".

Ultrasi robią dużo dobrego, ale jeśli to prawda co słyszałem od puszkowego, że miał to być krzyż niesiony przez Ultrasów to k...a to lekka przesada!
Proponuję wykorzystać następnym razem KORAN ! na pewno będzie o nas jeszcze głośniej!!!

Don Donson 12.05.2011 01:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 1090387)
A nie wydaje sie Panu że podobna sytuacja zaistniała teraz? E wygwizdało piłkarzy bo przeszli obok meczu z Górnikiem obojętnie. Teraz Wy przeszliście obojętnie obok naszego protestu, a pewnie zarabia Pan przez miesiąc tyle co niektórzy z nas przez 3

Szanowna Pani,
nikt nie przechodził koło "Waszego" protestu obojętnie. Cisza była przez całą I połowę. Wbrew ogólnej opinii wiedziałem co jest grane i nikt w mojej okolicy nie śpiewał.
Zaczynacie się Państwo zachowywać jak Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych - one w przeciwieństwie do Państwa - mają zawód publicznie szanowany.

Powiem więcej - ja szanuję Wasz trud, znój i wysiłek. Dzisiaj "zarobiliście na następne oprawy".
Ale po dzisiejszym zachowaniu notowania tzw "ruchu kibicowskiego" mogą ucierpieć.

Natomiast wskazywanie jako zasadne zachowania jakiego dopuściliście się Państwo dzisiaj - oraz narzucanie swojego stanowiska w mniej lub bardziej stanowczy sposób, mogę porównać do palenia opon pod Sejmem i obrzucaniem jajkami ministerstwa skarbu.

Co do zarobków.
Skoro czuję się Pani urażona dysproporcją w poziomie wynagrodzeń, proponuję powrót do komunizmu, kolektywizacji, nacjonalizacji, inwigilacji i innych zjawisk, z którymi "prawi kibice" walczą od lat.
Jak przypuszczam jest Pani relatywnie młodą osobą także z biegiem lat i doświadczeń oraz nabytej wiedzy osiągnie Pani satysfakcję zawodową jak i finansową.

Proponuję lekturę Sun Tzu lub von Clausewitza bo kwestie związane z prowadzeniem konfliktu i zarządzaniem ryzykiem są Państwu jak dotąd -i Pani - obce.

Pozdrawiam Serdecznie

dostuffca 12.05.2011 04:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 1090374)
Może mi sie źle wydaje, ale wygwizdywanie przez G, miało na celu pokazanie, ze nie zgadzamy sie na prowadzenie dopingu, a nie jak wielu z Was uważa za obrażanie kibiców z E.
Miał być protest ,wyrażony brakiem dopingu, wiec gwizdali na każdą próbę dopingowania.

w tym przy "Wisła to jest potęga" - dobrze, że nie śpiewaliście wtedy "zamknąć mordy" - szacunek.

ventipl 12.05.2011 06:13

Powiem tylko jedno - Wstyd i Hańba dzieci z G. W jednym z najwazniejszych meczów w sezonie wy sobie urządzacie protest bo wam ktos zabawki zabral... A wlasnie w meczach z najgroźniejszymi przecwnikami Wisła najbardziej potrzebuje dopingu i wsparcia z trybun.

Uważam że w tych okolicznościach klub powinien na derby poprostu wam zamknać tą trybune i wogole was nie wpuscic. Pokazać wam ze Wisła potrzebuje prawdziwych kibiców, na dobre i na złe a jesli ktoś nie chce dopingowac w imie ochrony swoich prywatnych interesów to nkt go nie bedzie zmuszal, nie musi przychodzic na stadion.

Wisła sobie poradzi bez was, czy wy bez Wisły - szczerze wątpie...

GregorTS 12.05.2011 06:19

Jest mi wstyd za ultrasow, wczorajszym zachowaniem strzelili sobie w kolano podobnie jak kibice Legii czy Lecha ktorzy wywiesieli transparenty przed meczem a podem zrobili wzjazd na boisko.

Taki protest to powinien byc jedynie symbol bo i tak nie trafi do azdnych mediow a uderzyl w kibicow na stadionie. Brak dopingu przez 15 minut-ok.

teksty typu Wisla to my a nie Wy - no to jest dno niesamowite. Zabralem na ten mecz 10 osob ktore byly na Wisle po raz pierwszy poszlismy na E25 i potem musze sie tlumaczyc o co chodzi. Juz pomijam jazde gdyby przez mysl przeszlo mi kupienie biletow na G i robic z nimi wedruwki ludow...

To tak na szybko.

Patrzac na to co sie stalo mam dwa wnioski:
Pierwszy plytki) Ci co sa ultrasami chcieli byc piknikami , a ci co sa piknikami chcieli byc ultrasami.
Drugi troche glebszy- patrzac na szerszy kontekst to jest preceneds w Polsce gdzie w koncu to nei ogon macha psem tylko pies ogonem.

Pablo84 12.05.2011 06:19

Czytajać oburzonych Januszy z E naprawdę ma się ochotę siąść i płakać.
Brawo! Jak zwykle ....a pod prąd, byle by pokazać swoją odrębność.Dlatego właśnie, zazdroszczę tego, co się dzieje na Widzewie,Lechu,Legii, czyli ekipach lepszych od nas.
Tam jest prostest i się każdy dostostuje, ale na Wiśle się ludziom w dupach od dobrobytu poprzewracało.
Gdzie ....a byluście, jak trzeba było pospiewać na 2 strony?Była cisza na E jak makiem zasiał, jednak gdy na swój sposób walczy się o elementarne swobody obywatelskie pod postacią braku dopingu, Janusz musi pokazać swoją odrębność
Mam nadzieję, żę tego typu sytuacja na następnym będzie stłumiona w zarodku i to nie ważne w jaki sposób.

orzeu 12.05.2011 06:43

Na Legii, Lechu czy Widzewie kumata czesc stadionu tlumaczy reszcie stadionu o co walczy i zazwyczaj sie to udaje.
Na Wisle kumata czesc stadionu z gory zaklada ze wszyscy wszystko wiedza i zamiast tlumaczyc bluzga na reszte bo niekumata.
Kibice Wisly bluzgaja na kibicow Wisly. Czy naprawde malo macie wrogow dookola? Fajnie by bylo gdyby kazdy sie zastanowil co wlasciwie osiagnal, czy kogos przekonal lub zmusil do myslenia? Raczej watpie.

Zastanowcie sie czy na final PP pojechaloby nas dzisiaj 6 tys a jesli nie to dlaczego.

domin_czyzyny 12.05.2011 07:08

Pablo zgadzalem sie z Toba wielokrotnie, ale nie teraz. Protest mial sens do momentu zakonczenia meczu finalowego PP... Pozniej protest jak i srodowisko kibicowskie sie skompromitowalo. Jak mozna mowic o tematach zastepczych, sugerowaniu nagonki na kibicow jak kilka milionow ludzi na wlasne oczy jak Ci kibice sie zachowuja. Teraz jest takie zapotrzebowanie spoleczne aby kibicow uwalic. Ale to jest wina niestety samych kibicow lub czesci z nich, tych osilkow i chamow ktorzy zamiast na stadionie powinni siedziec w wiezieniu i miec dozywotni zakaz wejscia na kazda impreze sportowa.

protest musi byc poparty wolna wola, a na sile to mozna protesty urzadzac w krajach totalitarnych, a nie w srodku Europy. Wyobraz sobie, ze jesli ktos ma w dupie ten protest to wcale nie musi popierac tych co protestuja- chcialbys zdusic w zarodku inaczej myslacych, czyli co? wytlumaczylbys piesciami? A moze chcesz wykorzystac cwiercintekigentow o ilorazie inteligencji owcy do zalatwienia sprawy z inaczej myslacymi? Bo nie wiem o czym Ty mowisz??!!

zgadzam sie tez z tym, ze na E jest czesto kicha z dopingiem, ale wczoraj to E pokazalo co to doping a G pokazala co to wiesniactwo. Jak mozna bylo siedziec podczas spiewania Hymnu!? ciekawe ile osob z g ooparlo by protets gdyby nie te Twoje argumenty w postaci: "popierasz protest bo wpie.dol"

DysoN 12.05.2011 07:08

W pierwszej polowie bylo cicho, byl protest, takze z E nie bylo zadnego dopingu. Ale, na Teutatesa, w drugiej polowie az sie prosilo o jakies wsparcie dla druzyny, bo nie grala nic wielkiego. Zaczelo sie niesmialo, czesc ludzi podchwytywala ale szału nie bylo. Ale dopiero fochy ludzi z G podniosly cisnienie i wtedy wlasnie na przekor zenujacemu "Wisla to my" itp ludzie zaczeli dopingowac z kilkukrotnie wiekszym zaangazowaniem.
Nieprawda ze nikt z E nie wiedzial co jest grane. Wokol mnie wszyscy dobrze wiedzieli o co chodzi.

pawelwislak 12.05.2011 07:18

Dokładnie jak trzeba dopingować to E nie wie co to znaczy wstać czy ręce podnieść do góry już nie mówiąc o śpiewaniu. A wczoraj nagle się zebrało na gwiazdorstwo w wykonaniu tych "najlepszych". Klub blokuje oprawę to blokuj doping i tyle w temacie, ale oczywiście piknik z kiełbasą musi się wyłamać. Może jak obywatele siedzący na są tacy mocni to niech prowadzą doping do końca sezonu? Zamiast poprzeć swoich w walce o dobro kibicowskie to się znalazły kozaki... Przykre i żenujące...

A co do hymna, to z tego co wiem zawsze zaczynał go młyn więc pikniczki powinny robić to co zawsze siedzieć i czekać.
Bo jakoś przy krzyczeniu "piłka nożna dla kibiców" nie było "śpiewającej wiary na E"

ps.A jak ktoś wyrasta z ruchu Ultras i nie szanuje protestu za zblokowanie oprawy też Ultrasów, to chyba zapomina o tym skąd się wywodzi i o ultrasowaniu nie ma pojęcia

_gucio_ 12.05.2011 07:21

Kibicuje Wiśle od 28 lat. W młynie byłem w pod koniec lat 80 ubiegłego wieku. Zaliczyłem takie kwiatki wyjazdowe jak Górnik Knurów czy Hutnik Warszawa. Więc spełniam podstawowe wymagania do bycia piknikiem. Wtedy sporo ryzykując śpiewaliśmy zomowcom piosenkę G - TO GÓWNO TS WISŁA. Pasuje mi teraz jak ulał choć w zupełnie innym znaczeniu.

MAŁY (B) 12.05.2011 07:24

Nie można nazywać piknikami ludzi, którzy meczy wyjazdowych mają na swoim koncie więcej niż połowa małolatów na G ma meczy u siebie! Zrozumcie że oni mają teraz po 40-50 lat i co? całe życie mają skakac na G? A przyśpiewki typu Wisła to my a nie wy..... naprawde poniżej krytyki. Dziwicie sie ze przez polityków kłoci się cały kraj. A sami doprowadzacie do tego samego!!!!! Rozumię że młodzi są przyszłością Wisły, ale szacunek do tych starszych musi być. Bo większość z nich przeżyła razem z Wisła więcej niż wielu z was napewno nie przeżyje!!! TYLE W TEMACIE BLUZGANIA NA PIKNIKÓW!!!

danpe_ 12.05.2011 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1090409)
Na Legii, Lechu czy Widzewie kumata czesc stadionu tlumaczy reszcie stadionu o co walczy i zazwyczaj sie to udaje.
Na Wisle kumata czesc stadionu z gory zaklada ze wszyscy wszystko wiedza i zamiast tlumaczyc bluzga na reszte bo niekumata.

Wczoraj ludzie wychodząc z E głośno się dziwili dlaczego na nich G napierniczało i dlaczego nie było dopingu.

Na F już nie było wyraźnie słychać co krzyczy G i co mówi gniazdowy (zrozumieć mozna było tylko "nie ma zabawy") , to co tu mieć pretensje do E, że nie zrozumiało.

Panowie z G - zabrakło troszkę mądrości i rozumu. Tak się nie robi.
Teraz pewnie sami się będziecie bujać z protestem, bo reszta czuje się obrażona.

flamengista 12.05.2011 07:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 1090374)
Może mi sie źle wydaje, ale wygwizdywanie przez G, miało na celu pokazanie, ze nie zgadzamy sie na prowadzenie dopingu, a nie jak wielu z Was uważa za obrażanie kibiców z E.
Miał być protest ,wyrażony brakiem dopingu, wiec gwizdali na każdą próbę dopingowania.
(...)

To jest kompletna bzdura. Wystarczy przytoczyć oświadczenie wiadomej organizacji:

Cytat:

W związku z tym osoby dotychczas aktywnie pomagające przy organizacji meczów na Wiśle w dniu dzisiejszym nie ingerowały w wydarzenia na stadionie. Dlatego też zabrakło zorganizowanego dopingu i flag.
Podobnie wcześniejsze oświadczenie, sprzed meczu:

Cytat:

SKWK i grupy kibicowskie nie biorą odpowiedzialności tak jak to do tej pory robiły (koordynowały) za przyśpiewki i transparenty które pojawiać się będą na stadionie.
I to są jedyne komunikaty, do których mógł dotrzeć "niekumaty" kibic. I to tylko w tym przypadku, gdy miał czas i zapał by monitorować sytuację przed meczem. Reasumując: nie było żadnego komunikatu, że nie ma dopingu. Nie wytłumaczono też, dlaczego sektor G siedzi cicho. I to w meczu decydującym o Mistrzostwie Polski.

Ultra Wisła strzeliła sobie tęgiego samobója, a sprawy łatwo odkręcić nie będzie. Jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby przeproszenie wszystkich pikników. Już to widzę:-D

7 kotów 12.05.2011 07:48

Z punktu widzenia kibicow - trza walic w tych bucow rzadowych ile wlezie i nie zalowac.
Z punktu widzenia interesu Polski - lepiej zeby to walenie splywalo po rzadowych bucach jak rosa i nie odnioslo absolutnie zadnego efektu.
Nasz rzad juz niejednokrotnio pokazal ze jest tchorzliwy i slaby. Ale informacja ze niewielka grupa niezadowolonych kibicow sportowych wymusila na rzadzie srodkowoeuropejskiego kraju - 40milionowego kraju - jakies tam ustepstwa czy odstepstwa to bylaby katastrofa dla polskiej racji stanu i reputacji.

Bardziej sie spodziewam zdecydowanego .......niecia w trybuny, zeby pokazac "nieustepliwosc w walce z elementem aspolecznym". Na zasadzie skopania wlasnego dziecka do nieprzytomnosci, zeby pokazac ciekawskim sasiadom, ze zna sie sztuki walki i jest sie fajnym.


Legia z Amika wlasna glupota daly pretekst do zdecydowanych akcji pacyfikacyjnych, a teraz cala reszta w ramach zle pojmowanej solidarnosci zapowiada walke, rewolucje, akcje glodowkowe i spadki do drugiej ligi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl