Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

prober 14.11.2008 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 628749)
2 x 1 = 2
3 x 1 = 3

:-P

Troche matematyki by sie przydało:P

Polecam poznanie fascynującego terminu, którego jeszcze nie miałeś okazji zgłębić: arytmetyka. Naprawdę przydaje się w życiu :)

Dla mnie koniec tematu, to był sympatyczny matematyczny przerywnik od emocji czysto piłkarskich ;)

pan_premier 14.11.2008 10:43

panowie wy sie chyba nie rozumiecie:
gol Brożka jak napisał prober jest 2x więcej wart w stosunku dogola na remis ;)
Ale zdobylismy 2 dodatkowe punkty, czyli 3x więcej punktów :D
Jasiu miał pewną liczbę pokemonów,zdobył dodatkowe dwa, i zauważył, ze teraz ma ich 3x wiecej niż na początku. Ile Jasiu miał pokemonów?
i
Jasiu miał pewną pulę akcji w spadku po dziadku,kupił dodatkowe których wartośc była dwukrotnie wieksza od tych, które dostał od dizadka. Ile była warta jedna akcja, jeśli sprzedjac wszystkie dostał 3zł

Konktekst panowie, kontekst:D

Kortys 14.11.2008 11:49

Coby rozładować napięcie, to napiszę że dziś na Legii ponoć ma być doping, bo to ostatni mecz "legendarnej" żylety. Coś czuję, że to może być pozytywny bodziec dla grającej ostatnio padakę Legii. Zobaczymy jak w tym odnajdzie się Wrocław.

Kocur 14.11.2008 12:09

Te "ostatnie" mecze już były kilka razy - po prostu nie chcą przyznać ze się boją że ich Śląsk zagłuszy:-p

mcovalski 14.11.2008 12:17

To co najbardziej mnie cieszy przed tą kolejką, to postanowienie kibiców Legii o podjęciu prowadzenia dopingu podczas meczu ze Śląskiem. Jestem ciekaw czy ich poziom jest wciąż wysoki. A po za tym nie cieszy mnie nic ze względu na brak mojego uczestnictwa w meczu na R22 przez zafajdany wyjazd do Warszawy.
Podkreślam słowo przed.
Dlaczego to ważne ?? Ano dlatego, że po tej kolejce Wisełka będzie liderem, i tak już zostanie do końca rundy, więc po będę się nawet cieszył że nie mogłem uczestniczyć osobiście w meczu z Lechią.

zim zum 14.11.2008 13:02

z tym liderowaniem do końca rundy to spokojnie. jeszcze są 2 ciężkie wyjazdy i Odra

studio 14.11.2008 13:43

Jeśli SKLW postanowiło dopingować to muszą mieć sprawdzone info o rozbiórce żylety, no i pamiętajcie, że to jeden mecz, ze względu właśnie na żylete. Protest cały czas trwa.

Kocur 14.11.2008 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 628842)
Jeśli SKLW postanowiło dopingować to muszą mieć sprawdzone info o rozbiórce żylety, no i pamiętajcie, że to jeden mecz, ze względu właśnie na żylete. Protest cały czas trwa.

właśnie napisałem wyżej o "sprawdzonych" info ;)

Cytat:

Chłodne pożegnanie gorącej trybuny
Piątek, 2008-10-31 22:28
Niedzielny mecz z Lechią Gdańsk (godz. 19) będzie szczególnym wydarzeniem, bo kibice po raz ostatni zasiądą na „Żylecie” – najsłynniejszej w Polsce trybunie. Po meczu z Lechią zacznie się bowiem rozbiórka trybuny, która będzie pierwszym etapem budowy nowego stadionu. Nie ma się jednak co spodziewać, by protestujący przeciw działaniom zarządu fani choć na chwilę zapomnieli o konflikcie i przypomnieli dlaczego „Żyleta” słynęła przez wiele lat z najlepszego dopingu w Polsce. Szkoda, tym bardziej że stołeczni piłkarze bardzo potrzebują pomocy swoich kibiców..........

:D

kreseq 14.11.2008 14:07

Info na tyle sprawdzone na ile bylo sprawdzone ostatni raz i jeszcze kilka razy wczesniej... Tym razem nie tyle o info chodzilo, co o pewne ustepstwa i inne ciekawe akcje ktore Was nie zainteresuja :) Protest byl jest i bedzie...itd itp iti...Nikogo to nie martwi ;) Pan S ma przynajmniej blizej znowu na gniazdo niz jeszcze tydzien temu. To cieszy.

Legendarna Zyleta ozyje ostatni raz i to jakis tam plusik. Mozna gadac co sie chce ale legendarna Zyleta jest i zaden cudzyslow tego nie zmieni :)
Moze to da kopa druzynie ktora ostatnio gra tragicznie.
Przynajmniej czlowiek sobie w sprawdzonej od lat grupie podopinguje :) Jeden mecz ale to juz jakis plusik.



PS: Co do poprzedniej kolejki to ja sie nie wypowiadam bo nie ma o czym mowic.... Lidera nie bedzie w Krakowie po zakonczeniu rundy...bo....Lech wtopi znowu tym razem z czarnymi pizamami.

WINDEK 14.11.2008 15:19

Sądzisz, że Lech przegra przed własną publiką? Zobaczysz jak się zepną, przecież będzie za nimi ponad 20 tysięcy ludzi... Poza tym wiedzą, że ewentualna porażka pachnie katastrofą... już mają 4 punkty w plecy do lidera...

Snakes 14.11.2008 15:33

Najlepszy w meczu Lech-Polonia W. bylby remis.Lech sie zepnie ,ale jak pokazaly juz niektore mecze tej rundy ,wszystko jest mozliwe.
Polonia W. brana raczej malo serio jako Mistrz 09 gdyby do konca tego roku byla liderem ,to wiosna trudno by moglo ja byc przegonic ,bo z tego co widzialem to oprocz meczu z nami ,z cala czolowka graja u siebie,no ale jak pisalem ,roznie moze byc .Czarne konie to na pewno GKS Belchatów i Slask

1q2 14.11.2008 15:40

kreseq - no i dobrze ze taka okazja sie pojawila bo nie ma nic lepszego niz pokazac 'im' , co traca.
Dzis powinniscie totalnie olac iti i skupic sie tylko na dopingu.

Clapham 14.11.2008 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 628891)
Czarne konie to na pewno GKS Belchatów i Slask

GKS to sie zgadzam, ale Slask tylko jesli dzisiaj wygra. A w to mimo wszystko troche watpie.

Wasiu 14.11.2008 19:38

Następna kolejka się dla nas dobrze zaczyna. Arka ogrywa Bełchatów. Teraz trzeba jeszcze trzymać kciuki za Śląska :D

harthausen 14.11.2008 19:40

Czarny koń GKS zrobił się dziś bardziej gniady.
W Gdyni się cieszą, jak od 7 kolejki 5 razy łomot i dwa razy remis , tak dziś z Bełchatowem 2-0 pojechali.

prober 14.11.2008 19:58

Lech u siebie w tym sezonie nie notuje rewelacyjnych wyników w lidze. W sześciu meczach wygrali tylko trzy razy (Górnik, Piast, Odra). Tracili punkty z Bełchatowem, Legią i Śląskiem.

Co powiecie na remisy w meczach rywali i:

1. Wisła 30
2. Polonia 29
3. GKS 25
4. Legia 25
5. Lech 25
6. Śląsk 22

? :)

piotrek chicago 14.11.2008 20:08

i znow na łazienkowskiej tak jak powinno byc zawsze mimo ze ich nienawidze to cieszy mnie to ze jest tam dzis zajebisty doping i oprawa
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

konrad1991tsw 14.11.2008 20:29

Doping jest to i Legia lepiej gra :idea: . Śląsk musi potwierdzic dzisiaj że jest czarnym koniem ligi, mimo że narazie cieńko im to wychodzi.

Snakes 14.11.2008 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 629063)
Czarny koń GKS zrobił się dziś bardziej gniady.
W Gdyni się cieszą, jak od 7 kolejki 5 razy łomot i dwa razy remis , tak dziś z Bełchatowem 2-0 pojechali.

Arka u siebie taka słaba nie jest ,przekonał sie o tym Lech i pewnie nam tez tam wiosna latwo nie bedzie szlo

JackDaniels 14.11.2008 20:40

legia juz 2-0 prowadzi ze Slaskiem

luke1906 14.11.2008 20:43

Legia wykorzystała co miała i praktycznie po meczu jest.

Śląsk sam sobie winny, mieli dwie świetne sytuacje, które należało wykorzystać.

ILuKoI 14.11.2008 20:47

Legia musiała wygrać ;/ Luke ma racje , ale mówi się trudno, będzie lepiej.

wisl@k_TS 14.11.2008 20:48

Legia bezlitośnie wykorzystuje swoje okazje. Doping ich niesie najwyraźniej. Żeby Wisła miała taka skuteczność jak dzisiaj Legia :-)

piotrek chicago 14.11.2008 20:49

niestety trzy strzaly legi i trzy bramki :(

4fan_player 14.11.2008 20:52

No nie oszukujmy się że przegrali dwa mecze to jeszcze nic nie znaczy. Sam liczyłem na remis no ale cóż :)

gackos 14.11.2008 20:53

Szkoda mi Śląska, narazie Legii wchodzi wszystko:( Jeżeli, jak słusznie zauważył wisl@k_TS, nasi by mieli taką skuteczność, to z Odrą byśmy do przerwy tyle samo wygrywali i jeszcze z ŁKSem mielibyśmy 3 punkty.

dynek.pl 14.11.2008 20:54

bezsensu ten mecz
szkoda tych sytuacji Slaska gdy bbylo jeszcze 1:0

harthausen 14.11.2008 21:03

Iwański. To jeden z lepszych transferów Legii w ostatnim czasie.
On tam naprawdę zaczyna, robi i niekiedy wykańcza.

Farta też mają , trzy w światło , trzy lufy. Ale nie ma co wydziwiać, choć Śląsk dobry, szczęście sprzyja lepszym.
Byle pogromu nie było :)

Eustachy 14.11.2008 21:12

No zgadza sie. Iwanski w pojedynke roztrzygnal Legii mecz juz do przerwy.
Nie zdziwie sie, jesli po przerwie jeszcze cos dorzuci, bo widac ze jest w sztosie.

<Crasch> 14.11.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 629093)
Doping jest to i Legia lepiej gra :idea: . Śląsk musi potwierdzic dzisiaj że jest czarnym koniem ligi, mimo że narazie cieńko im to wychodzi.

czemu mają potwierdzac? oni już od dawna są czarnymi koniami. dzisiaj moga przegrac z Legią a za tydzien wygrac z Wisła więc...

konrad1991tsw 14.11.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 629123)
czemu mają potwierdzac? oni już od dawna są czarnymi koniami. dzisiaj moga przegrac z Legią a za tydzien wygrac z Wisła więc...

Ale najlepiej miano czarnego konia potwierdzic ogrywajac kogoś z czołówki np. Legię czy Lecha. Bo jak dla mnie to Śląsk jest zaskoczeniem jeśli chodzi o poziom gry (na plus) a nie wyniki.

<Crasch> 14.11.2008 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 629128)
Ale najlepiej miano czarnego konia potwierdzic ogrywajac kogoś z czołówki np. Legię czy Lecha. Bo jak dla mnie to Śląsk jest zaskoczeniem jeśli chodzi o poziom gry (na plus) a nie wyniki.

z Lechem na wyjeździe zremisowali, z Legią sie na wyjeździe jak wida prawdopodobnie nie uda, ale np. z Ruchem u siebie wygrali. Śląsk u siebie jest bardzo groźny ale i na wyjazdach jest to nieliczna drużyna z naszej ligi która skópia sie na ataku.

harthausen 14.11.2008 21:30

jeżeli rządzący Śląskiem nie zrobią dziwnych nerwowych ruchów (zmiana trenera, pozbycie się podstawowych graczy) to w przyszłym roku liczyć się będą poważnie.

Na razie się chłopaki ogrywają w lidze, pamiętajmy, że to beniaminek a do tego mieli zawirowania z Drzymała i nie było pewności, czym się to dla zespołu, trenera i poszczególnych zawodników skończy.
I tak Tarasiewicz niewiarygodną robotę wykonał.
Teraz tylko się szlifować i zgrywać w walce. Raz się im uda wrzucić granat do okopu nepla, innym razem to im kota popędzą. Jak dziś.

medyk 14.11.2008 21:32

czy mnie uszy mylą czy ja słysze doping na Łazienkowskiej?

****a nawet Wawrzyn dzis strzela :-/

Bobic 14.11.2008 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 629138)
czy mnie uszy mylą czy ja słysze doping na Łazienkowskiej?

Nie myla dopingują na pożegnanie żylety :) No niestety Sląsk dzis juz chyba meczu nie wygra 4-0

Clapham 14.11.2008 22:38

Dwa ladne mecze dzisiaj. Po Legii to wiedzac ze bedzie doping w sumie sie tego spodziewalem i Legia zmiotla Slask szczerze mowiac. Slask mial swoje sytuacje i na tle np Lechii wyglada bardzo solidnie, ale tak na serio to nie bylo mowy o zadnym wyrownanym meczu, jak to opowiadali komentatorzy. Strzaly celne 8-1 bodajze. I ten jeden celny malo niebezpieczny, wiec Legia kontrolowala sytuacje od poczatku do konca. Gancarczyk kompletnie niewidoczny, troche sie zawiodlem, bo niby pol ligi sie o niego bije, ale nie potrafil dzisiaj wskoczyc na wysoki poziom.

harthausen, wydaje mi sie, ze w tej chwili wykorzystuja potencjal niemal do maksimum i bez wzmocnien w przyszlym sezonie moze nie byc juz tak dobrze a w najlepszym przypadku co najwyzej wlasnie 5-6 miejsce, bo inni raczej beda sie wzmacniac. Mila, Dudek, Gancarczyk i Szewczuk stanowia jak sie zdaje o wartosci tej druzyny, wiec zakladajac ze przynajmniej jeden z nich odejdzie inni moga nie miec po prostu wystarczajaco umiejetnosci, zeby go zastapic.

Z kolei na rozgrzewke obejrzalem sobie Arke z Belchatowem zakladajac, ze pewnie utne sobie drzemke, a tu mecz na naprawde dobrym poziomie, kupa swietnych strzalow, piekne bramki, no no... Gdyby tylko nie ta jakosc obrazu, na Arce zawsze przekaz telewizyjny jakis zoltawy i zamglony. Czuje sie jakbym ogladal powtorke jakiegos meczu z lat osiemdziesiatych :)

Konrad. 15.11.2008 16:42

Dramat - Odra prowadzi 1-0 z Piastem...

znowu się ****a utrzyma...

Znowu wyjazdy na wioskę...

harthausen 15.11.2008 20:40

wychodzi na to, że jutro lepiej życzymy Lechowi niż Polonii. Szkoda, że nie ma takiej opcji, że jak grają rywale naszej Wisełki, to spotkanie kończy się obustronną przegraną :D

4fan_player 15.11.2008 20:48

Remis jutro będzie najlepszy dla nas :)

Wasiu 15.11.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 629495)
Dramat - Odra prowadzi 1-0 z Piastem...

znowu się ****a utrzyma...

Znowu wyjazdy na wioskę...

Jesli sie utrzyma to znaczy, ze na to zasluguje. Nie mozemy patrzec na ich spadek tylko pod katem tego, ze czesto tam punkty tracimy. Odra mimo wszystko w kazdym sezonie spedzonym w ekstraklasie cos pokazuje pozytywnego. Poza tym sa wieksze wioski. Na meczu z nami w srodku tygodnia bylo z 5000 osob.

No i co najwazniejsze - jesli Odra sie utrzyma to jest wieksza szansa, ze Cracovia poleci :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl