Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

pasikonik 28.08.2008 19:00

jak narazie do uefa polecialy:


FK Moskwa
Manchester City
Litex Łowecz
Hapoel Tel-Awiw
Sporting Braga

Nehiar 28.08.2008 19:04

FK Moskwa jest rozstawiona czy nie ? Ciekawe by było na nich trafić :)

zloto 28.08.2008 19:05

Czyli jednak City awansowalo, w jaki sposob wygrali jesli mozesz sie podzielic info, szkoda bo myslalem ze jeden nocny rywal wypadnie. Nahiar FK raczej nie bedzie rozstawione.

Wasiu 28.08.2008 19:13

Duńczycy strzelili sobie samobója w 89 minucie :/. Stan dwumeczu wyrównany, potem dogrywka i karne 4-2 dla Anglików. Szkoda bo zawsze silny przeciwnik odpada.
FK Moskwa napewno nie bedzie rozstawione. Rozstawione bedzie jednak Sporting Braga. No i szanse ma Hapoel Tel Aviv. Musi 2 faworytów odpasc, co jest mozliwe. Cieszy mnie ze Zydzi wygrali z Vojvodina bo juz po pierwszym meczu z Barca wiedzialem, ze naszym przeznaczeniem jest ponownie jechac do Izraela i awansowac do PU :D

St@chu 28.08.2008 19:21

Pytanie...

Czy w czasie losowania drużyny podzielone są na grupy jak to jest przedstawione chociażby na tej stronie --> http://www.kwaki.yoyo.pl/uefa/index.php , czy też każdy rozstawiony może trafić na każdego nierozstawionego?

Być może już to było ale musiałem przegapić...

Raporter 28.08.2008 19:24

W zasadzie czekamy jeszcze na 5 mecz które trwają:
Aek-omonia sensacja OMONIA prowadzi w 70 minucie 2:1!!
red star-apoel
slovan zilina
sturm zurich
dniepro-xxx bo tu jest sensacja i diepro przegrywa i aktualnie jest poza burtą! update 1:1 jest

I jeżeli Uefa nie poprzestawia to możemy powiedzieć na kogo możemy trafić. Ja osobiście nie wiem ale nie ma chyba selekcji żeby te same kraje na siebie nie wpadły więc moim zdaniem będzie to dość wiarygodne.

Wasiu 28.08.2008 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 593753)
Pytanie...

Czy w czasie losowania drużyny podzielone są na grupy jak to jest przedstawione chociażby na tej stronie --> http://www.kwaki.yoyo.pl/uefa/index.php , czy też każdy rozstawiony może trafić na każdego nierozstawionego?

Być może już to było ale musiałem przegapić...


Podział jakiś będzie więc wszystkich drużyn nie musimy się obawiać, ale jak to dokładnie będzie wyglądało trzeba czekać przynajmniej do 23.


Raporter - z podanych przez Ciebie meczów interesuje nas tylko ten pierwszy bo reszta to są drużyny bez szans na rozstawienie.
Jak ktos sledzi teraz mecze to radze sie skupic na tych.

Omonia - AEK [narazie 1-1] (w pierwszym meczu 1-0)
Besiktas - Siroki Breg [1-0] (2-1)
Bellizona - Dnipro [1-1] (2-3)
Gyor - Stuttgart [jeszcze nie graja] (1-2)
Rennes - Staebek [nie graja] (1-2)
Hajduk - Deportivo [nie graja] (0-0)
Rosenbord - Djurgarden [2-0] (1-2)
Austria - WIT [1-0] (nie bylo)

Raporter 28.08.2008 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 593763)
Podział jakiś będzie więc wszystkich drużyn nie musimy się obawiać, ale jak to dokładnie będzie wyglądało trzeba czekać przynajmniej do 23.


Raporter - z podanych przez Ciebie meczów interesuje nas tylko ten pierwszy bo reszta to są drużyny bez szans na rozstawienie.
Jak ktos sledzi teraz mecze to radze sie skupic na tych.
Besiktas - Siroki Breg [1-0] (2-1)
Bellizona - Dnipro [1-1] (2-3)
Gyor - Stuttgart [jeszcze nie graja] (1-2)
Rennes - Staebek [nie graja] (1-2)
Hajduk - Deportivo [nie graja] (0-0)
Rosenbord - Djurgarden [2-0] (1-2)
Austria - WIT [1-0] (nie bylo)

Faktycznie masz rację w zasadzie są potrzebne tylko wyniki tych zespołów co mogą być przed Wisłą żeby powiedzieć w jakim będziemy koszyku jeżeli UEFA nie poprzestawia nic(a nie sądzę bo nie bawią się już raczej w oddzielanie krajów z 1 koszyka, ew. jakoś zrobią w trakcie losowania żeby kraje na siebie nie wpadły)

Podsumowując interesują nas:
red star-apoel
sturm zurich
dniepro-xx
Rennes - Staebek
Hajduk - Deportivo


bo pozostałe co napisałeś praktycznie roztrzygnięte.
A co jest z Austrią kiedy grają rewanż? Dobra już wiem grają tylko 1 mecz.

Sorry złoto faktycznie bez sensu

pasikonik 28.08.2008 19:48

jak narazie do uefa polecialy:


FK Moskwa
Manchester City
Litex Łowecz
Hapoel Tel-Awiw
Sporting Braga
Hertha BSC Berlin
Red Bull Salzburg
Honka Espoo
NK Slaven Belupo Koprivnica

zloto 28.08.2008 19:53

Reporter pytanie, czemu robisz az tyle postow pod rzad?? :)

South 28.08.2008 20:01

trzeba sie modlić o Sparte albo Slavie Prage,idealnie pod względem kibicowskim i sportowym :)

zloto 28.08.2008 20:09

I nie trzeba bedzie jechac do Europejskiej ''Azji'':) Pierw jednak czekajmy na takie losowanie, oby:D

Lukasyno 28.08.2008 20:20

Wiadome jest czy pierwszy mecz gralibyśmy na wyjeździe czy u siebie? Czy to dopiero będzie ustalone na losowaniu.

Raporter 28.08.2008 20:35

Jest sporo niespodzianek odpadł:
AEK
Aris
Slovan
Cervena przegrywa 2:0 z cypryjczykami!!
Dniepr przegrywa 2:1 w 80 minucie!

Część z nich to rozstawione więc może będzie szansa na słabsze teoretycznie.

Wasiu 28.08.2008 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 593833)
Jest sporo niespodzianek odpadł:
AEK
Aris
Slovan
Cervena przegrywa 2:0 z cypryjczykami!!

Część z nich to rozstawione więc może będzie szansa na słabsze teoretycznie.

Aris, Slovan ani nawet Crvena Zvezda nie są rozstawione.

pietruch 28.08.2008 20:37

Ustalone na losowaniu.

w0lno. 28.08.2008 21:09

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4435
Drużyny, na które możemy trafić: HSV, Vfb Stuttgart, Feyenoord, Sporting Braga i Rennes.
Według mnie najlepiej byłoby trafić na Holendrów, bądź Portugalczyków.

Barbarossa 28.08.2008 21:21

Po odpadnięciu AEK i Dnipro, lista naszych potencjalnych rywali wygląda tak:
AC Milan (Włochy)
Valencia CF (Hiszpania)
Tottenham Londyn (Anglia)
Sevilla FC (Hiszpania)
Manchester City (Anglia)
Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy)
Everton Liverpool (Anglia)
Aston Villa Birmingham (Anglia)
Portsmouth FC (Anglia)
Udinese Calcio (Włochy)
Galatasaray Stambuł (Turcja)
Benfica Lizbona (Portugalia)
VFB Stuttgart (Niemcy)
Ajax Amsterdam (Holandia)
Hamburger SV (Niemcy)
Paris Saint Germain (Francja)
Besiktas Stambuł (Turcja)
Feyenoord Rotterdam (Holandia)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Deportivo La Coruna (Hiszpania)
Sampdoria Genua (Włochy)
CSKA Moskwa (Rosja)
Racing Santander (Hiszpania)
Stade Rennes (Francja)
Hertha Berlin (Niemcy)
Spartak Moskwa (Rosja)
AS Nancy-Lorraine (Francja)
Sporting Braga (Portugalia)
SC Heerenveen (Holandia)
Club Brugge (Belgia)
FC Kopenhaga (Dania)
Partizan Belgrad (Serbia)
Dinamo Bukareszt (Rumunia)
Rapid Bukareszt (Rumunia)
Slavia Praga (Czechy)
Rosenborg Trondheim (Norwegia)
Sparta Praga (Czechy)
Austria Wiedeń (Austria)
Levski Sofia (Bułgaria)
Hapoel Tel Aviv (Izrael)

Nie miałbym nic przeciwko któremuś z 3 ostatnich zespołów :) A jak już ktoś silniejszy to Besiktas Stambuł.
P.S. Jak Lech trafi na Austrie, Levskiego lub Hapoel, a my na Milan bądź Seville to sie wk*****!

e 28.08.2008 21:23

Dobra, jest juz ostateczna lista na kogo mozemy trafic?
nie kto przeszedl dalej itp, bo to mnie najmniej interesuje, prosze o liste ekip na ktore mozemy trafic
dziekuje



@ to co wyzej to juz ostateczna lista??

michu-k 28.08.2008 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 593897)
Dobra, jest juz ostateczna lista na kogo mozemy trafic?
nie kto przeszedl dalej itp, bo to mnie najmniej interesuje, prosze o liste ekip na ktore mozemy trafic
dziekuje



@ to co wyzej to juz ostateczna lista??

Jeszcze nie. Wciąż trwają mecze:

CZ Beograd 3 - 2 APOEL
Hajduk Split 0 - 2 La Coruna
St. Patricks 1 - 1 Elfsborg
Aston Villa 1 - 1 Hafnarfjordur
Napoli 3 - 0 Vllaznia

Wasiu 28.08.2008 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 593897)


@ to co wyzej to juz ostateczna lista??

Tak, to jest ostateczna lista 40 rozstawionych druzyn.
UEFA jednak w nieznany dla inncyh sposob podzieli te zespoly na grupy, wiec bedziemy dolosowywani do jednego z 5 zespolow. Jakich? Narazie nie wiadomo, napewno nie moga byc 2 kluby z tego samego kraju.

edit. pare meczy trwa, ale one już nie mają wpływu na rozstawienie.

Wesoła_Tsw 28.08.2008 21:29

Tak to juz ostateczna lista ..... Mam nadzieje ze trafimy na Austrie Wieden niedosc ze są dosc przecietni to bysmy mieli bliski wyjazd :)

Kubuini 28.08.2008 21:29

ekhmy
 
Jak znam szcescie Wisełki do losowania to pewno trafimy na grupę która bedzoe wyglądać mnie więcej tak:
-Wisła Kraków
-AC Milan
-Sevilla FC
-Tottenham
-Herta Berlin

A Lech pewno trafi na jakieś zadupia


Ale spoko awansujemy i tak :lol:

Raporter 28.08.2008 21:30

Wg kalkulatora przy wygranej a prowadzi Red Star:

Portsmouth
Galatasaray
Dinamo Bucar
Walencja
FC Bruge

Więc nie za wesoło....

e 28.08.2008 21:31

Poczekaj ze bo mi sie juz wszystko miesza.
to teraz trafiamy na jeden zespol i jesli z nimi wygrywamy to wchodzimy do PU czy teraz bedziemy w jakiejs grupie , jesli tak to w z iloma zespolami ?:lol:

South 28.08.2008 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barbarossa (Post 593893)
Po odpadnięciu AEK i Dnipro, lista naszych potencjalnych rywali wygląda tak:
AC Milan (Włochy)
Valencia CF (Hiszpania)
Tottenham Londyn (Anglia)
Sevilla FC (Hiszpania)
Manchester City (Anglia)
Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy)
Everton Liverpool (Anglia)
Aston Villa Birmingham (Anglia)
Portsmouth FC (Anglia)
Udinese Calcio (Włochy)
Galatasaray Stambuł (Turcja)
Benfica Lizbona (Portugalia)
VFB Stuttgart (Niemcy)
Ajax Amsterdam (Holandia)
Hamburger SV (Niemcy)
Paris Saint Germain (Francja)
Besiktas Stambuł (Turcja)
Feyenoord Rotterdam (Holandia)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Deportivo La Coruna (Hiszpania)
Sampdoria Genua (Włochy)
CSKA Moskwa (Rosja)
Racing Santander (Hiszpania)
Stade Rennes (Francja)
Hertha Berlin (Niemcy)
Spartak Moskwa (Rosja)
AS Nancy-Lorraine (Francja)
Sporting Braga (Portugalia)
SC Heerenveen (Holandia)
Club Brugge (Belgia)
FC Kopenhaga (Dania)
Partizan Belgrad (Serbia)
Dinamo Bukareszt (Rumunia)
Rapid Bukareszt (Rumunia)
Slavia Praga (Czechy)
Rosenborg Trondheim (Norwegia)
Sparta Praga (Czechy)
Austria Wiedeń (Austria)
Levski Sofia (Bułgaria)
Hapoel Tel Aviv (Izrael)

Nie miałbym nic przeciwko któremuś z 3 ostatnich zespołów :) A jak już ktoś silniejszy to Besiktas Stambuł.
P.S. Jak Lech trafi na Austrie, Levskiego lub Hapoel, a my na Milan bądź Seville to sie wk*****!






byle nie zydzi znowu albo jakiś inny koniec świata


Austria,Czechy,Niemcy no może jeszcze Bułgaria

Wasiu 28.08.2008 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 593911)
Poczekaj ze bo mi sie juz wszystko miesza.
to teraz trafiamy na jeden zespol i jesli z nimi wygrywamy to wchodzimy do PU czy teraz bedziemy w jakiejs grupie , jesli tak to w z iloma zespolami ?:lol:

Teraz jest ! Runda. Mecz + rewanz z jakims zespolem. Jak przejdziemy to jest II Runda - Grupowa. Oprocz nas sa 4 zespoly, z 2 na wyjezdzie z 2 u siebie.

Rob_Zombie 28.08.2008 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kubuini (Post 593907)
Jak znam szcescie Wisełki do losowania to pewno trafimy na grupę która bedzoe wyglądać mnie więcej tak:

Może nie wybiegajmy aż tak w przyszłość, najpierw to my się musimy do tej grupy dostać :foch:

Isfahan 28.08.2008 21:37

Mam pytanie. Na stronie UEFA przy parze WIT - Austria Wiedeń pogrubioną czcionką zaznaczona jest austriacka drużyna (czyli że awansowała do I rundy). Pierwszego meczu w Gruzji nie rozegrali, z powodu konfliktu z Rosją, więc dlaczego Austria awansowała?

michal(pl) 28.08.2008 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Isfahan (Post 593928)
Mam pytanie. Na stronie UEFA przy parze WIT - Austria Wiedeń pogrubioną czcionką zaznaczona jest austriacka drużyna (czyli że awansowała do I rundy). Pierwszego meczu w Gruzji nie rozegrali, z powodu konfliktu z Rosją, więc dlaczego Austria awansowała?

bo dzis Wieden wygrał 2:0, tylko jeden mecz sie odbył

o rany, to Kosa strzelił dla Apoela....

PROSPERO 28.08.2008 21:47

+ zaznacze ekipy z którymi można powalczyć a - raczej odpada.

Barbarossa napisał(a):Wyświetl post
Po odpadnięciu AEK i Dnipro, lista naszych potencjalnych rywali wygląda tak:
AC Milan (Włochy) (-)
Valencia CF (Hiszpania) (-)
Tottenham Londyn (Anglia) (-)
Sevilla FC (Hiszpania) (-)
Manchester City (Anglia) (+)
Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy) (+)
Everton Liverpool (Anglia) (-)
Aston Villa Birmingham (Anglia) (-)
Portsmouth FC (Anglia) (+)
Udinese Calcio (Włochy) (-)
Galatasaray Stambuł (Turcja) (+) chociaż transfery robią wrażenie
Benfica Lizbona (Portugalia) (-)
VFB Stuttgart (Niemcy) (+)
Ajax Amsterdam (Holandia) (-)
Hamburger SV (Niemcy) (-)
Paris Saint Germain (Francja) (+)
Besiktas Stambuł (Turcja) (+)
Feyenoord Rotterdam (Holandia) (+) nie miałbym nic przeciwko Rewanżowi
Olympiakos Pireus (Grecja) (+) słabi jak nigdy
Deportivo La Coruna (Hiszpania) (-)
Sampdoria Genua (Włochy) (+)
CSKA Moskwa (Rosja) (-)
Racing Santander (Hiszpania) (-)
Stade Rennes (Francja) (+)
Hertha Berlin (Niemcy) (-)
Spartak Moskwa (Rosja) (+)
AS Nancy-Lorraine (Francja) (-)
Sporting Braga (Portugalia) (+)
SC Heerenveen (Holandia) (+)
Club Brugge (Belgia) (+)
FC Kopenhaga (Dania) (+)
Partizan Belgrad (Serbia) (+)
Dinamo Bukareszt (Rumunia) (-)
Rapid Bukareszt (Rumunia) (+)
Slavia Praga (Czechy) (+)
Rosenborg Trondheim (Norwegia) (+)
Sparta Praga (Czechy) (+)
Austria Wiedeń (Austria) (+)
Levski Sofia (Bułgaria) (+)
Hapoel Tel Aviv (Izrael) (+)

e 28.08.2008 21:49

Zajebiste masz podejscie koles.
Powalczyc mozna nawet z najlepsza druzyna swiata, co pokazania nie tak dawno Krakowska Wisla.

Raporter 28.08.2008 21:58

Dobra update:

Sevilla
Rapid
PSG
Sampdoria
Nancy

I co?

Lech:

Austria Wiedeń
Rosemborg
Olimpiacos
CSKA
Stade Re

i kto ma większe szanse chłopaki?

Mam nadzieję że ten kalkulator ma zły skrypt bo mi się udało ustawić drużyny więc jak dobrze wylicza to lipa

PROSPERO 28.08.2008 22:01

koleś:-) nie rozumiesz, powalczyć możemy u siebie ale na wyjazdach z takimi drużynami pokroju Milan i inne badziewie które zaznaczyłem minusem będzie nie zmiernie ćiężko co pokazał mecz na Camp Nou, tam nie istnieliśmy i nie będzie inaczej i tym razem jak trafimy na drużyny które zanaczyłem -.

vote-for-mikey 28.08.2008 22:07

Kuchenkorz w gruncie rzeczy ma szansę tylko a Austriakami, cienko to widzę, jeśli trafią kogoś innego, no może Norwedzy, chociaż nie wiem jak się spisują w tym sezonie.
z Sevillą odpadniemy, z PSG mamy małe szanse przejścia (chociaż, jeśli zagrają podobny piach jak rok temu...) a Nancy i Sampdoria to poziom Wisły.

Raporter 28.08.2008 22:13

Sampdoria poziom Wisły????
To już prędzej Rapid... Dlaczego Lech ma 3 fajansów a my mamy takie tuzy?


Wiecie co? TAK TAK PITBULL gra teraz w Rapidzie:) hahahah

irman 28.08.2008 22:13

Nancy i Sambdoria poziom Wisły. Dobre dobre. Więcej takich żarcików.

Biorąc pod uwagę drużyny jakie możemy wylosować można się pocieszyć w jeden sposób - przynajmniej za miesiąc będziemy się mogli skoncentrować tylko na lidze.

zloto 28.08.2008 22:13

Napewno w grupie raiportera jest blad sa dwa kluby z francji podmienia jeden...

westersyl 28.08.2008 22:16

Nie potrafię zrozumieć niektórych ludzi, z tego to co tu czytam to lepiej oddać walkowera bo po co grać skoro przegramy. Puknijcie się w łeb, do końca nie wiadomo jeszcze nawet tych potencjalnych rywali, a są już ludzie którzy znają wynik rywalizacji. Fenomenalne podejście naprawdę...

Raporter 28.08.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 593987)
Napewno w grupie raiportera jest blad sa dwa kluby z francji podmienia jeden...

nie bo przecież to do nich będą losowane drużyny więc po co mają podmieniać? Do tych 5 będzie losowana 5:(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl