![]() |
jak narazie do uefa polecialy:
FK Moskwa Manchester City Litex Łowecz Hapoel Tel-Awiw Sporting Braga |
FK Moskwa jest rozstawiona czy nie ? Ciekawe by było na nich trafić :)
|
Czyli jednak City awansowalo, w jaki sposob wygrali jesli mozesz sie podzielic info, szkoda bo myslalem ze jeden nocny rywal wypadnie. Nahiar FK raczej nie bedzie rozstawione.
|
Duńczycy strzelili sobie samobója w 89 minucie :/. Stan dwumeczu wyrównany, potem dogrywka i karne 4-2 dla Anglików. Szkoda bo zawsze silny przeciwnik odpada.
FK Moskwa napewno nie bedzie rozstawione. Rozstawione bedzie jednak Sporting Braga. No i szanse ma Hapoel Tel Aviv. Musi 2 faworytów odpasc, co jest mozliwe. Cieszy mnie ze Zydzi wygrali z Vojvodina bo juz po pierwszym meczu z Barca wiedzialem, ze naszym przeznaczeniem jest ponownie jechac do Izraela i awansowac do PU :D |
Pytanie...
Czy w czasie losowania drużyny podzielone są na grupy jak to jest przedstawione chociażby na tej stronie --> http://www.kwaki.yoyo.pl/uefa/index.php , czy też każdy rozstawiony może trafić na każdego nierozstawionego? Być może już to było ale musiałem przegapić... |
W zasadzie czekamy jeszcze na 5 mecz które trwają:
Aek-omonia sensacja OMONIA prowadzi w 70 minucie 2:1!! red star-apoel slovan zilina sturm zurich dniepro-xxx bo tu jest sensacja i diepro przegrywa i aktualnie jest poza burtą! update 1:1 jest I jeżeli Uefa nie poprzestawia to możemy powiedzieć na kogo możemy trafić. Ja osobiście nie wiem ale nie ma chyba selekcji żeby te same kraje na siebie nie wpadły więc moim zdaniem będzie to dość wiarygodne. |
Cytat:
Podział jakiś będzie więc wszystkich drużyn nie musimy się obawiać, ale jak to dokładnie będzie wyglądało trzeba czekać przynajmniej do 23. Raporter - z podanych przez Ciebie meczów interesuje nas tylko ten pierwszy bo reszta to są drużyny bez szans na rozstawienie. Jak ktos sledzi teraz mecze to radze sie skupic na tych. Omonia - AEK [narazie 1-1] (w pierwszym meczu 1-0) Besiktas - Siroki Breg [1-0] (2-1) Bellizona - Dnipro [1-1] (2-3) Gyor - Stuttgart [jeszcze nie graja] (1-2) Rennes - Staebek [nie graja] (1-2) Hajduk - Deportivo [nie graja] (0-0) Rosenbord - Djurgarden [2-0] (1-2) Austria - WIT [1-0] (nie bylo) |
Cytat:
Podsumowując interesują nas: red star-apoel sturm zurich dniepro-xx Rennes - Staebek Hajduk - Deportivo bo pozostałe co napisałeś praktycznie roztrzygnięte. A co jest z Austrią kiedy grają rewanż? Dobra już wiem grają tylko 1 mecz. Sorry złoto faktycznie bez sensu |
jak narazie do uefa polecialy:
FK Moskwa Manchester City Litex Łowecz Hapoel Tel-Awiw Sporting Braga Hertha BSC Berlin Red Bull Salzburg Honka Espoo NK Slaven Belupo Koprivnica |
Reporter pytanie, czemu robisz az tyle postow pod rzad?? :)
|
trzeba sie modlić o Sparte albo Slavie Prage,idealnie pod względem kibicowskim i sportowym :)
|
I nie trzeba bedzie jechac do Europejskiej ''Azji'':) Pierw jednak czekajmy na takie losowanie, oby:D
|
Wiadome jest czy pierwszy mecz gralibyśmy na wyjeździe czy u siebie? Czy to dopiero będzie ustalone na losowaniu.
|
Jest sporo niespodzianek odpadł:
AEK Aris Slovan Cervena przegrywa 2:0 z cypryjczykami!! Dniepr przegrywa 2:1 w 80 minucie! Część z nich to rozstawione więc może będzie szansa na słabsze teoretycznie. |
Cytat:
|
Ustalone na losowaniu.
|
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4435
Drużyny, na które możemy trafić: HSV, Vfb Stuttgart, Feyenoord, Sporting Braga i Rennes. Według mnie najlepiej byłoby trafić na Holendrów, bądź Portugalczyków. |
Po odpadnięciu AEK i Dnipro, lista naszych potencjalnych rywali wygląda tak:
AC Milan (Włochy) Valencia CF (Hiszpania) Tottenham Londyn (Anglia) Sevilla FC (Hiszpania) Manchester City (Anglia) Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy) Everton Liverpool (Anglia) Aston Villa Birmingham (Anglia) Portsmouth FC (Anglia) Udinese Calcio (Włochy) Galatasaray Stambuł (Turcja) Benfica Lizbona (Portugalia) VFB Stuttgart (Niemcy) Ajax Amsterdam (Holandia) Hamburger SV (Niemcy) Paris Saint Germain (Francja) Besiktas Stambuł (Turcja) Feyenoord Rotterdam (Holandia) Olympiakos Pireus (Grecja) Deportivo La Coruna (Hiszpania) Sampdoria Genua (Włochy) CSKA Moskwa (Rosja) Racing Santander (Hiszpania) Stade Rennes (Francja) Hertha Berlin (Niemcy) Spartak Moskwa (Rosja) AS Nancy-Lorraine (Francja) Sporting Braga (Portugalia) SC Heerenveen (Holandia) Club Brugge (Belgia) FC Kopenhaga (Dania) Partizan Belgrad (Serbia) Dinamo Bukareszt (Rumunia) Rapid Bukareszt (Rumunia) Slavia Praga (Czechy) Rosenborg Trondheim (Norwegia) Sparta Praga (Czechy) Austria Wiedeń (Austria) Levski Sofia (Bułgaria) Hapoel Tel Aviv (Izrael) Nie miałbym nic przeciwko któremuś z 3 ostatnich zespołów :) A jak już ktoś silniejszy to Besiktas Stambuł. P.S. Jak Lech trafi na Austrie, Levskiego lub Hapoel, a my na Milan bądź Seville to sie wk*****! |
Dobra, jest juz ostateczna lista na kogo mozemy trafic?
nie kto przeszedl dalej itp, bo to mnie najmniej interesuje, prosze o liste ekip na ktore mozemy trafic dziekuje @ to co wyzej to juz ostateczna lista?? |
Cytat:
CZ Beograd 3 - 2 APOEL Hajduk Split 0 - 2 La Coruna St. Patricks 1 - 1 Elfsborg Aston Villa 1 - 1 Hafnarfjordur Napoli 3 - 0 Vllaznia |
Cytat:
UEFA jednak w nieznany dla inncyh sposob podzieli te zespoly na grupy, wiec bedziemy dolosowywani do jednego z 5 zespolow. Jakich? Narazie nie wiadomo, napewno nie moga byc 2 kluby z tego samego kraju. edit. pare meczy trwa, ale one już nie mają wpływu na rozstawienie. |
Tak to juz ostateczna lista ..... Mam nadzieje ze trafimy na Austrie Wieden niedosc ze są dosc przecietni to bysmy mieli bliski wyjazd :)
|
ekhmy
Jak znam szcescie Wisełki do losowania to pewno trafimy na grupę która bedzoe wyglądać mnie więcej tak:
-Wisła Kraków -AC Milan -Sevilla FC -Tottenham -Herta Berlin A Lech pewno trafi na jakieś zadupia Ale spoko awansujemy i tak :lol: |
Wg kalkulatora przy wygranej a prowadzi Red Star:
Portsmouth Galatasaray Dinamo Bucar Walencja FC Bruge Więc nie za wesoło.... |
Poczekaj ze bo mi sie juz wszystko miesza.
to teraz trafiamy na jeden zespol i jesli z nimi wygrywamy to wchodzimy do PU czy teraz bedziemy w jakiejs grupie , jesli tak to w z iloma zespolami ?:lol: |
Cytat:
byle nie zydzi znowu albo jakiś inny koniec świata Austria,Czechy,Niemcy no może jeszcze Bułgaria |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pytanie. Na stronie UEFA przy parze WIT - Austria Wiedeń pogrubioną czcionką zaznaczona jest austriacka drużyna (czyli że awansowała do I rundy). Pierwszego meczu w Gruzji nie rozegrali, z powodu konfliktu z Rosją, więc dlaczego Austria awansowała?
|
Cytat:
o rany, to Kosa strzelił dla Apoela.... |
+ zaznacze ekipy z którymi można powalczyć a - raczej odpada.
Barbarossa napisał(a):Wyświetl post Po odpadnięciu AEK i Dnipro, lista naszych potencjalnych rywali wygląda tak: AC Milan (Włochy) (-) Valencia CF (Hiszpania) (-) Tottenham Londyn (Anglia) (-) Sevilla FC (Hiszpania) (-) Manchester City (Anglia) (+) Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy) (+) Everton Liverpool (Anglia) (-) Aston Villa Birmingham (Anglia) (-) Portsmouth FC (Anglia) (+) Udinese Calcio (Włochy) (-) Galatasaray Stambuł (Turcja) (+) chociaż transfery robią wrażenie Benfica Lizbona (Portugalia) (-) VFB Stuttgart (Niemcy) (+) Ajax Amsterdam (Holandia) (-) Hamburger SV (Niemcy) (-) Paris Saint Germain (Francja) (+) Besiktas Stambuł (Turcja) (+) Feyenoord Rotterdam (Holandia) (+) nie miałbym nic przeciwko Rewanżowi Olympiakos Pireus (Grecja) (+) słabi jak nigdy Deportivo La Coruna (Hiszpania) (-) Sampdoria Genua (Włochy) (+) CSKA Moskwa (Rosja) (-) Racing Santander (Hiszpania) (-) Stade Rennes (Francja) (+) Hertha Berlin (Niemcy) (-) Spartak Moskwa (Rosja) (+) AS Nancy-Lorraine (Francja) (-) Sporting Braga (Portugalia) (+) SC Heerenveen (Holandia) (+) Club Brugge (Belgia) (+) FC Kopenhaga (Dania) (+) Partizan Belgrad (Serbia) (+) Dinamo Bukareszt (Rumunia) (-) Rapid Bukareszt (Rumunia) (+) Slavia Praga (Czechy) (+) Rosenborg Trondheim (Norwegia) (+) Sparta Praga (Czechy) (+) Austria Wiedeń (Austria) (+) Levski Sofia (Bułgaria) (+) Hapoel Tel Aviv (Izrael) (+) |
Zajebiste masz podejscie koles.
Powalczyc mozna nawet z najlepsza druzyna swiata, co pokazania nie tak dawno Krakowska Wisla. |
Dobra update:
Sevilla Rapid PSG Sampdoria Nancy I co? Lech: Austria Wiedeń Rosemborg Olimpiacos CSKA Stade Re i kto ma większe szanse chłopaki? Mam nadzieję że ten kalkulator ma zły skrypt bo mi się udało ustawić drużyny więc jak dobrze wylicza to lipa |
koleś:-) nie rozumiesz, powalczyć możemy u siebie ale na wyjazdach z takimi drużynami pokroju Milan i inne badziewie które zaznaczyłem minusem będzie nie zmiernie ćiężko co pokazał mecz na Camp Nou, tam nie istnieliśmy i nie będzie inaczej i tym razem jak trafimy na drużyny które zanaczyłem -.
|
Kuchenkorz w gruncie rzeczy ma szansę tylko a Austriakami, cienko to widzę, jeśli trafią kogoś innego, no może Norwedzy, chociaż nie wiem jak się spisują w tym sezonie.
z Sevillą odpadniemy, z PSG mamy małe szanse przejścia (chociaż, jeśli zagrają podobny piach jak rok temu...) a Nancy i Sampdoria to poziom Wisły. |
Sampdoria poziom Wisły????
To już prędzej Rapid... Dlaczego Lech ma 3 fajansów a my mamy takie tuzy? Wiecie co? TAK TAK PITBULL gra teraz w Rapidzie:) hahahah |
Nancy i Sambdoria poziom Wisły. Dobre dobre. Więcej takich żarcików.
Biorąc pod uwagę drużyny jakie możemy wylosować można się pocieszyć w jeden sposób - przynajmniej za miesiąc będziemy się mogli skoncentrować tylko na lidze. |
Napewno w grupie raiportera jest blad sa dwa kluby z francji podmienia jeden...
|
Nie potrafię zrozumieć niektórych ludzi, z tego to co tu czytam to lepiej oddać walkowera bo po co grać skoro przegramy. Puknijcie się w łeb, do końca nie wiadomo jeszcze nawet tych potencjalnych rywali, a są już ludzie którzy znają wynik rywalizacji. Fenomenalne podejście naprawdę...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl