![]() |
Cytat:
|
Cytat:
NAPISAĆ ESEJ?! NAJŁATWIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE :D |
ile zrastają się złamane żebra??
|
Dla budowlańców:
Jak wstawić drzwi "80ki" (z framugą zestaw) w dziurę po starych drzwiach "90kach" ? :) Uprzedzając głupie odpowiedzi, drzwi nie oddam i nie wymienię, bo były kupione ileś tam lat temu... Pianka? Śruby? Inne pomysły? Ściana jest z cegieł, więc na upartego może trzeba po 5cm z kazdej strony zostawić, osadzić na piance i do tego na śrubach, ale czy to wytrzyma na dlużej? |
Cytat:
|
można gdzieś znaleźć, jakiś fajny programik do tworzenia własnej muzyki, najlepiej podkładów rockowych, gitarkowych itp itd?
|
Gutek - Gitare se kup i nagrywaj, nie da się tak na kompie :P
A tak serio najlepszy FL Studio obecnie jako Adobe Audition bodajże. Ewentualnie któryś z Cubese'ów. Tylko są dość zaawansowane. Z takich prostych to jakieś Magix Music Makery itp. :) Szukajcie, a znajdziecie. |
Ostatnio nurtuje mnie jedna rzecz - czy piwo bezalkoholowe może kupic osoba niepełnoletnia? I czy wogole jest to uwazane jako piwo i idąc ulicą z takim piwem może się straż dopieprzyc, czy to ma jakąś własną kategorie??:P
|
Cytat:
|
Witam wszystkich Wislakow:) Tak sie sklada, ze bede w Londynie, gdy Wisla bedzie grala rewanzowy mecz z Tottenhamem. Wychodze z zalozenia, ze te forum czytaja tez kibice Wisly w Londynie. Moje pytanie wiec jest skierowane w wiekszosci do takich wlasnie osob. Czy jest w Londynie jakis polski pub, gdzie bede mogl obejrzec to spotkanie? Wiem, ze pewnie jest takich pubow mnostwo, jednak chcialbym obejrzec ten mecz w polskim gronie.
Jesli sa takie osoby zapraszam na priva. PZDR |
Jak z iTunes przesyłać muzykę do iPoda?
|
Cytat:
|
Cytat:
dzięki. ps. i nie mów do mnie gutek. :D |
Cytat:
Nie ma sensu, żebys dobudował kawałek scianki, wg mnie mozesz to zrobic na dwa sposoby, mianiowicie jeden to ze zamontujesz drzwi na piance po 5 cm po oby stronach i do tego przykrecisz drzwi na wkretach 15 lub 20, natomiast drugi sposób to daj profile metalowe po jednej stronie, bedzie sie bez żadnego problemu trzymac, oba sposoby wykorzystałem u siebie w pracy i drzwi bardzo mocno sie trzymaja. |
Dlaczego kubek (0,4) pepsi na naszym stadionie kosztuje 5 zl? :shock:
|
Cytat:
|
Jakie znacie fajne miejsca w Krakowie, gdzie można zabrać dziewczynę na pierwszą randkę?
|
Ma ktoś zdjęcie transparentu z wczorajszego meczu?
|
Cytat:
|
co to była za flaga po lewej stronie E?
cos z napisaem chyba FANATYCY? ma ktos jakies jej zdjecie? |
Cytat:
|
Umie ktoś j.rosyjski i byłby w stanie napisać mi ok. 10-12 zdan na temat sportu? Ze interesuje sie, chodze na mecze i moja ulubiona druzyna jest .... itd? :P
Bo w życiu tego nie napisze sama :/ |
Kiedy Leo ma ogłosić skład Reprezentacji ?
|
Mam pytanie, a raczej taki problem...
Mam konto pocztowe na gmail.com i od jakiegoś czasu (około tygodnia) mam problem z zalogowaniem się... Mianowicie kiedy wchodzę na w/w stronę wszystkie jest wporządku i pokazuje mi się strona logowania, jedank po wpisaniu loginu i hasła wyświetla mi się całkowicie biała strona, a w pasku adresu widnieje dziwny i dość długi adres. Czy ktoś może mi powiedzieć co mam zrobić, żeby ponownie móc się logować na pocztę? |
Cytat:
|
Cytat:
flaga Wieliczki polecicie jakąś szkolę przygotowującą do matury z geografii ,albo jakieś dobre korepetycje ? |
Skąd wiadomo na jakim kanale na Sopcascie leci dany mecz?
|
@ luki: np ze strony www.soccer-live.com.pl (linki pn-pt, sob, nd) lub ich forum
|
Cytat:
tylko ze ja chodzilem w soboty od 9 wiec czasami to byl stracony czas ktory moglem na sen poswiecic po piatku.. |
Cytat:
|
Jaki polecacie internet dla studentów w okolicach Wieczystej ? (ul. Ostatnia) chodzi mi o to, żeby mi jedynie stronki jakieś działały, nie mam zamiaru tam nic ściągać.
|
Cytat:
|
Cytat:
I zeby nie bylo OT, ile sie jedzie do Zabrza pociagiem?? |
2 godziny nie więcej
|
Ponawiam pytanie i odpowiadam na wcześniej zadane jednocześnie...
Mam konto pocztowe na gmail.com i od jakiegoś czasu (około tygodnia) mam problem z zalogowaniem się... Mianowicie kiedy wchodzę na w/w stronę wszystkie jest wporządku i pokazuje mi się strona logowania, jedank po wpisaniu loginu i hasła wyświetla mi się całkowicie biała strona, a w pasku adresu widnieje dziwny i dość długi adres. Czy ktoś może mi powiedzieć co mam zrobić, żeby ponownie móc się logować na pocztę? Cytat:
|
Cytat:
Java chyba nie ma tu nic do gadania. Cała litania pytań i odpowiedzi nt. konta jest >tu |
Chomik, zdaje się ze w sieci Sizzer byly/są takie koszulki.
|
Które słuchawki lepsze? Z kasą krucho, więc to jedne z tańszych modeli Sennheisera. A może jakaś inna propozycje ~50 PLN? Oczywiście chodzi o słuchawki do przenośnego odtwarzacza.
Sennheiser MX 300 czy Sennheiser MX 160 Pozdrawiam, S. |
gdzie można kupić rzeczy Scotch & Soda ?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl