![]() |
Witam!Z przyjemnością odkupię bilet po meczu Wisły Kr z Karabachem do kolekcji.Jan1
OFERTA jest nie aktualna.SPRAWA ZAŁATWIONA.POZDRAWIAM WSZYSTKICH Jan1 |
Sprzedam podręczniki itp. do liceum:
1. Język polski - Opowieść o człowieku - Z pegazem - Kl. 3 - wyd. Znak - Nieużywana - 12 zł 2. Historia - Ludzie i epoki - Z pegazem - Kl. 3 - wyd. Znak - stan: + dobry - 10 zł 3. Historia - Ludzie i epoki - Z pegazem - kl. 2 - wyd. znak - st: BDB - nowe wyd. - 12 zł 4. Chemia - Zb. zadań rozszerzony - Oficyna edukacyjna - Krzyztof Pazdro - st: dobry - 10 zł 5. Chemia - podręcznik - WSiP - podstawa - Poźniaczek, Kluz - stan:dobry - 10 zł 6. Matematyka - zb. zadań - kl. 3 - podstawa + rozsz. - nowe opracow - Oficyna edukacyjna - st: dobry - 10 zł 7. Matematyka - podręcznik cz.1 - kl.3 - pdst. + roz. - oficyna edukacyjna st; BDB - 10 zł 8. Matematyka - podręcznik cz.2 - kl.3 - elementy analizy matematycznej - stan; +BDB - zakres rozszerz. - oficyna edukacyjna. - 10 zł 9. Matematyka - zb. zadań do kl 2. - podst.+roz. - oficyna edukacyjna - nowe oprac. +BDB - 10 zł 10. Matematyka - podręcznik kl 2 - pdst+rozsz - oficyna edukacyjna - +bdb - 10 zł 11. WOS - zakres podstawowy - operon - liceum technikum - Smutek,Maleska,Surmacz - dobry+ - 10 zł 12. WOK - podst+rozszerz - operon - ;iceum technikum - +bdb - 10 zł 13. Język Angielski - Matura Repetytorium z testami - MACMILLAN - pozim pdst. - Rosińska, Mędela - + 3 płyty CD - +Db - 20 zł 14. Język angielski - matura success - intermediate - Longman - plus CDs - + DB - 15 zł 15. Język francuski - DEJA-VU 2 - podręcznik - wyd. PWN - praktycznie nieużywane z Cd - 12 zł 16. Matura 2010 - zakr. rozsz - testy - operon + cd - nieużywane 10 zł 17. Słownik motywów literackich - liceum - greg - nowy - 12 zł 18. Pepetytorium maturzysty - MATEMATYKA + POLSKI (2 książki) - greg + BDB - 10 zł za obydwie 19. Matematyka - arkusze próbne - PDST + ROZ - oficyna edukacyjna - 10 zł za obydwie Bliższe informacje na temat poszczególnych książek na privie. |
|
MONITOR LCD SAMSUNG 740B
Używany – stan idealny Typ matrycy TFT LCD Format obrazu 4:3 Przekątna ekranu 17 cale Rozmiar plamki 0.264 mm Nominalna rozdzielczość 1280 x 1024 Jasność 300 cd/m2 Kontrast 600 :1 Pivot Tak Czas reakcji matrycy 8 ms Kąt widzenia w pionie 160 Stopni Kąt widzenia w poziomie 160 Stopni Ilość wyświetlanych kolorów 16,2 mln Gniazdo D-Sub 1 szt. Gniazdo DVI 1 szt. Wbudowany zasilacz Tak Możliwość zawieszenia na ścianie Tak Zgodność z normami TCO'03, ISO 13406-2 Kolor obudowy Srebrny Wysokość 391 mm Szerokość 366 mm Głębokość 200 mm Waga 4,7 kg Wyposażenie przewód zasilający Pobór mocy Wł./Wył. 34/1 W http://samsung.katalog-monitorow.pl/.../samsung-740b/ 100 zł bez negocjacji :) kontakt priv EDIt, sprzedany !! |
Witam!
OSTATNIE GODZINY AUKCJI! Duży zestaw ubrań dla Pani noszącej rozmiar S/M ! Aż 25 sztuk za bardzo niską cenę! POLECAM! http://allegro.pl/item1156348760_meg...vero_moda.html Polecam też inne, kończące się aukcji z ubrankami dla dzieci i nie tylko! ;) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7719827 Pozdrawiam ;) |
odkupie bilet z dzisiejszego meczu pisać na priv !
|
|
AUKCJE DO JUTRA DO GODZINY 11!
P. DADDY FOREVER PŁYTA CD http://allegro.onet.pl/item116368118...kazja_bcm.html PŁYTA THE BEST OF http://allegro.onet.pl/item116368117...lecam_bcm.html FARAON http://allegro.onet.pl/item116014398...zki_tanio.html WIELKIE KLUBY PIŁKARSKIE http://allegro.onet.pl/item116368117...ilkarskie.html HOT WEELS http://allegro.onet.pl/item116014397...let_super.html OPASKA JORDAN http://allegro.onet.pl/item116014398..._jak_nowa.html EXTRA KLASYKA GRY http://allegro.onet.pl/item116014398...we_okazja.html 3 PŁYTY EMINEMA http://allegro.onet.pl/item116014399...super_cen.html PLAYSTATION http://allegro.onet.pl/item116014398...cja_warto.html UNIKATOWA OPASKA WISŁY KRAKÓW http://allegro.onet.pl/item116014396...ka_na_all.html SWAT 4 + SWAT 3 http://allegro.onet.pl/item116014399..._promocja.html ZAPRASZAM DO ZAKUPU ZOSTAŁO MAŁO CZASU |
SPRZEDAM:
Pieska BOBBY od EPEE http://allegro.pl/item1172146764_slo...rzyjaciel.html Wózeczek dla lali FISHER PRICE + gratis laleczka http://allegro.pl/item1172147098_sli...ala_tracy.html Wózeczek z wikliny http://allegro.pl/item1172149911_sli...ny_gratis.html Chodzik-bujaczek (z funkcją kołyski) firmy BABY http://allegro.pl/item1172146405_sup...melodyjki.html POLECAM :) |
Sprzedam 25 Hektarów lasu i stawów hodowlanych.
Cena 600.000,00zł Lasy miedzy Myszkowem a Zawierciem. Dokładnie Góra Włodowska. |
Kupie bilety na koncert "Męskie granie" w Krakowie.
|
Sprzedam koszulkę UMBRO z logo Bet-at-Home, biała, rozmiar M (nówka, jeszcze nie noszona) i plakat drużynowy duży z sezonu 2008/09 z autografami zawodników. Ewentualne oferty na priv lub [email protected]
|
Witajcie.
Z dniem dzisiejszym rozpoczęły się zapisy na koszulki "Strażnicy Polskości". Podobnie jak poprzednio (http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=12718 , http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=13787 ) możecie się spodziewać najwyższej jakości :) http://i26.tinypic.com/30a5r36.jpg Gramatura 210, koszt koszulki 35zł. Zapisy potrwają do 17.08. Do tego też dnia zbierane są wpłaty. Koszulki powinny być gotowe na samym początku września. Dla osób przebywających poza granicami Polski - możliwa wpłata przez PayPala, myślę że to rozwiązanie wygodniejsze. Kontakt gg 13387869 (często niewidoczny), mail [email protected]. Przy zgłoszeniach prosiłbym o zaznaczenie z jakiego forum jesteście, ułatwi to późniejsze zbieranie adresów, wysyłkę itp :) PS. Jeśli ktoś ma pomysły na inne gadżety zapraszam również na gg lub mail. Szczególnie chętnie przyjmę wszelkie pomysły na bluzy, które planuję na początek września. Autor zwycięskiego projektu zostanie nagrodzony ;) |
Jakby ktoś miał na zbyciu meczówkę Umbro Wisły (obojętne jaki kolor) z krótkim rękawem w rozmiarze XL to zapraszam na priv.
|
Na sprzedaż 170 vlepek Wisły Kraków osiedlowych, fan clubów.
Spis alfabetyczny. Propozycje cenowe proszę pisać na PW. Proszę kliknąć na nazwę otworzy się wtedy zdjęcie z vlepkami. Azory Bronowice Bysina Chrzanów Dąbrowa Tarnowska Jaworzno Krzeszowice Libiąż Mazowsze Miechów Na stoku Nowa Huta Olkusz Oświęcim Pcim Prądnik Biały Skawina Wadowice Wiślaczki Wola Duchacka, Qrdwanów XX-lecia Zabierzów Zakopane Pojedyńcze Gdyby coś było nie wyraźne,proszę pisać zrobię zdjęcie jeszcze raz. |
kolekcja pojazdów
http://allegro.pl/item1176786482_17_...let_super.html frotka jordan http://allegro.pl/item1176786565_fro..._jak_nowa.html płyta P.Daddy http://allegro.pl/item1176786629_ply...kazja_bcm.html Płyta The best of http://allegro.pl/item1176786643_the...lecam_bcm.html 4 gry http://allegro.pl/item1176786676_ext...we_okazja.html |
Kupię koszulkę z autografami piłkarzy z obojętnego roku. Priv
|
kupie tel do 160 zl , priv
|
do sprzedania koszulka Towarzystwo Sportowe (z Kielc)
http://allegro.pl/item1179267136_kos..._sportowe.html --- dla mających wątpliwości natury moralnej ewentualny zysk przeznaczę na odpowiednie cele telefon LG GD 510 (nowy) http://allegro.pl/show_item.php?item=1180339591 |
Witam!Kupię bilet z wczorajszego meczu LE.Jan
|
Ostatnie godziny aukcji:
żakiet ze spodniami, roz. 40 http://allegro.pl/item1172144574_sli...spodniami.html żakiet 3-częściowy (spódnica, spodnie), roz. 40 http://allegro.pl/item1172144768_sli...czesciowy.html żakiet ze spódniczką, roz. S/M http://allegro.pl/item1172144940_sli...podniczka.html Chodzik dla dziecka z funkcją kołyski! http://allegro.pl/item1172146405_sup...melodyjki.html |
Jest koszulka nie stricte kibicowska więc daje również tutaj oferte w szczególności, że na zbożby cel zayski... ;)
Oto rzeczy do ofiarowane dla Mariusza, oferty na priv, będą uaktualniane w temacie: "Kibic potrzebuje pomocy": 1.Czapka Śląska: http://img714.imageshack.us/i/p1050992s.jpg/ http://img214.imageshack.us/i/p1050991.jpg/ http://img695.imageshack.us/i/p1050990.jpg/ http://img146.imageshack.us/i/p1050989r.jpg/ 2. Piłka meczowa z sezonu 2003/2004 z autografami całej ówczesnej drużyny: http://i38.tinypic.com/2z4myk8.jpg http://i33.tinypic.com/2zgzspg.jpg 3. Szal 60 lat Śląska http://i37.tinypic.com/wthfya.jpg http://i34.tinypic.com/k4ayqt.jpg 4. Szal Śląsk - Lechia http://i33.tinypic.com/23qtja.jpg http://i37.tinypic.com/14iisjo.jpg 5. Szal Śmierć Żydom ( cena wywoławcza 200PLN ) http://i35.tinypic.com/24wc4fk.jpg 6. Koszulka Pretoriana nowa XXL http://i37.tinypic.com/14iisjo.jpg http://i35.tinypic.com/34ovfah.jpg http://i34.tinypic.com/5vbuc2.jpg |
Cytat:
Oferty zebrałem. Poznałem wartość tych vlep. Za całość chce 105 zł (już z przesyłką). Jeśli do środy nikt nie kupi za tą cenę to będę kontaktował się z ludźmi, którzy chcieli poszczególne vlepki. |
Witam!Kupię bilet z wczorajszego meczu Wisły z Arką.
Już nie aktualne .Sprawa została załatwiona. |
Poszukuję kurtek : BSNT , ortalionu typu ninja - Lechii lub Śląska. Jeżeli ktoś którąś z wyżej wymienionych kurteczek posiada i chciałby sprzedać to zapraszam na PW. Na pewno się dogadamy.
|
Sprzedam koszulke Wisły. Koszulka Nike rozmiar tak na 180 cm. Koszulka z misrzowskich sezonów. Logo Tyskie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ae99beee3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...755d22b03.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4bdaf2f24.html Szalik Wiślacki. "Jestem dumny że jestem Wiślakiem" http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8710e7006.html Koszulka Tottenhamu z sezonu przypuszczam 95/97. Rarytasik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5a84ae15c.html Koszulka Leicester City dwustronna !!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a72f189c7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6710935c0.html |
kolekcja pojazdów
http://allegro.pl/item1176786482_17_...let_super.html frotka jordan http://allegro.pl/item1176786565_fro..._jak_nowa.html płyta P.Daddy http://allegro.pl/item1176786629_ply...kazja_bcm.html Płyta The best of http://allegro.pl/item1176786643_the...lecam_bcm.html 4 gry http://allegro.pl/item1176786676_ext...we_okazja.html |
Witam, kolekcjonuję bilety Polskich Klubów z Europejskich Pucharów. W dalszym ciągu poszukuję do kolekcji biletów Wisły Kraków z tego sezonu z Ligi Europejskiej ze spotkania z FC SIAULIAI oraz QARABAGIEM. Jeśli ktoś miałby zbędny swój bilet to proszę o kontakt. Mój mail: [email protected], gg:5824205 moja kolekcja na mojej stronie warrior-ustron.com Pozdrawiam
|
Ostatnie minuty aukcji!! :
Sukienka wieczorowa PRETTY WOMEN, roz. S/M http://allegro.pl/item1172145554_cud...atis_buty.html Piesek BOBBY od EPEE: http://allegro.pl/item1172146764_slo...rzyjaciel.html Wózeczek FISHER PRICE: http://allegro.pl/item1172147098_sli...ala_tracy.html Dresik SPIDERMAN, 6-9 mies.: http://allegro.pl/item1172147257_swi..._6_9_mies.html Sukienka DISNEY z Puchatkiem, roz. 80: http://allegro.pl/item1172147269_sli...is_roz_80.html Spodnie męskie WRANGLER, roz. 32: http://allegro.pl/item1172147287_spo...mericanos.html Butki ADIDAS, roz. 33 http://allegro.pl/item1172147295_sli...to_zobacz.html Spodnie męskie BIG STAR, roz. 33: http://allegro.pl/item1172147334_spo...to_zobacz.html Ogrodniczki BIG STAR, roz. M, http://allegro.pl/item1172147356_ogr..._big_star.html Garnitur, roz. 50: http://allegro.pl/item1172147363_gar...cz_roz_50.html Zestaw ubranek dla dziewczynki, roz. 104-110-116: http://allegro.pl/item1172147368_meg...xt_espirt.html Zestaw ubranek dla dziewczynki, roz.140-146-152 http://allegro.pl/item1172147445_meg...40_46_152.html Zestaw ubranek dla Pani w roz. S/M: http://allegro.pl/item1172147473_zes..._25_sztuk.html Wiklinowy wózeczek: http://allegro.pl/item1172149911_sli...ny_gratis.html Polecam i zapraszam do licytacji ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kupie koszulkę ANTY CHE GUEVARA.
|
Sprzedam koszulke z ME z sezonu mistrzowskiego, łapaną po meczu. Umbro, rozmiar M, numer na plecach 20. Oferty na priv nie pytac sie ile chce tylko konkretne oferty. Jutro zdjecia.
|
SPRZEDAM / KUPIĘ / WYMIENIĘ BILETY WISŁY KRAKÓW Kupię następujące bilety (spis w TXT - TUTAJ): 1998-1999 niebieski z kwotą 12 złotych 2004-2005 2004-08-07 Wisła - Polonia W (Ekstraklasa) 2004-08-28 Wisła - Wisła Płock (Ekstraklasa) 2004-09-19 Wisła - Amica (Ekstraklasa) 2005-03-16 Wisła - Polonia W (Puchar Polski) 2005-06-12 Wisła - Groclin (Ekstraklasa) 2005-2006 2005-07-30 Wisła - GKS B (Liga) 2005-08-09 Wisła - PAO (Liga Mistrzów) 2005-10-23 Wisła - Korona (Liga) 2006-05-10 Wisła - Arka (Liga) 2006-2007 2006-07-29 Wisła - Górnik (Ekstraklasa) 2006-08-13 Wisła - Wisła P. (Ekstraklasa) 2006-08-20 Wisła - Korona (Ekstraklasa) 2006-09-10 Wisła - Pogoń (Ekstraklasa) 2006-11-11 Wisła - GKS B (Ekstraklasa) 2006-11-30 Wisła - Basel (Puchar Uefa) 2007-05-29 Wisła - Lech (Puchar Ekstraklasy) 2007-2008 2007-08-10 Wisła - Korona (Ekstraklasa) 2007-09-19 Wisła - Górnik (Puchar Ekstraklasy) 2008-2009 2008-08-22 Wisła - GKS B. (Ekstraklasa) 2008-08-26 Wisła - Barca (Liga Mistrzów) 2008-11-02 Wisła - Ruch (Ekstraklasa) 2008-11-18 Wisła - Piast (Puchar Ekstraklasy) 2009-04-24 Wisła - Górnik Z. (Ekstraklasa) 2009-05-30 Wisła - Śląsk (Ekstraklasa) Wymienię/sprzedam następujące bilety (spis w TXT - TUTAJ): 1998-01-01 Niebieski Liga 1999/2000 1999-09-12 Wisła Kraków - Polonia Warszawa Liga 2000-03-04 Wisła Kraków - Odra Włodzisław Liga 2000-03-15 Wisła Kraków - Widzew Łódź Liga 2000-03-25 Wisła Kraków - Dyskobolia Liga 2000-04-22 Wisła Kraków - Ruch Chorzów Liga 2000-04-29 Wisła Kraków - Lech Poznań Liga 2000-05-04 Wisła Kraków - Polonia Warszawa PP 2000-06-06 Wisła Kraków - Amica Wronki PP 2000/2001 2000-08-19 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin Liga 2000-11-26 Wisła Kraków - Legia Warszawa PL 2001-03-21 Wisła Kraków - Amica Wronki PL 2001-06-03 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin PL 2001/2002 2001-07-29 Wisła Kraków - Polonia Warszawa Liga 2001-08-17 Wisła Kraków - Odra Włodzisław Liga 2001-08-26 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin Liga 2001-09-16 Wisła Kraków - KSZO Liga 2001-09-30 Wisła Kraków - Widzew Łódź Liga 2001-10-14 Wisła Kraków - Górnik Zabrze Liga 2001-11-03 Wisła Kraków - GKS Katowice Liga 2001-11-18 Odra Włodzisław - Wisła Kraków Liga 2002-03-03 Wisła Kraków - Ruch Chorzów Liga 2002-03-26 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin PL 2002-03-30 Wisła Kraków - Odra Włodzisław Liga 2002-05-10 Wisła Kraków - Amica Wronki PP 2002/2003 2002-07-27 Szczakowianka - Wisła Kraków Tow 2002-08-04 Szczakowianka - Wisła Kraków Liga 2002-10-23 Wisła Kraków - Dyskobolia PP 2003-04-23 Wisła Kraków - Widzew Łódź PP 2003-05-07 Wisła Kraków - Wisła Płock PP 2003-05-18 Dospel - Wisła Kraków Liga 2003/2004 2003-07-30 Wisła Kraków - Omonia Nikozja LM 2003-08-16 Wisła Kraków - Świt Liga 2003-08-22 Wisła Kraków - Górnik Zabrze Liga 2003-09-13 Wisła Kraków - Wisła Płock Liga 2003-09-28 Wisła Kraków - Dyskobolia Liga 2003-10-19 Wisła Kraków - Dospel Liga 2003-10-30 Wisła Kraków - Górnik Łęczna Liga 2003-11-22 Wisła Krakow - Lech Poznań Liga 2003-11-27 Wisła Kraków - Valarenga PU 2004-03-13 Wisła Kraków - Górnik Polkowice Liga 2004-04-10 Wisła Płock - Wisła Kraków Liga 2004/2005 2004-09-03 Wisła Kraków - Legia Warszawa Tow 2005-05-25 Wisła Kraków - Górnik Zabrze Liga 2005-06-06 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin PP 2005/2006 2005-11-22 Wisła Kraków - Cracovia Liga 2005-11-30 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin PP 2006/2007 2006-09-14 Wisła Kraków - Iraklis Saloniki PU 2007-02-25 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin PE 2007-04-07 Wisła Kraków - Lech Poznań Liga 2007-05-19 Wisła Kraków - Dyskobolia Liga 2007-06-10 Wisła Kraków - Jagiellonia Liga 2007/2008 2007-10-28 Wisła Kraków - Legia Warszawa Liga 2007-11-10 Wisła Kraków - Dyskobolia Liga 2007-12-09 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin Liga 2008-04-20 Wisła Kraków - Cracovia Liga 2008/2009 2008-09-03 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław PE 2008-10-29 Wisła Kraków - Górnik Zabrze PP 2009-05-10 Wisła Kraków - Legia Warszawa Liga Proszę pisać na PW Pozdrawiam |
NEED FOR SPEED SHIFT PS3 STAN IDEALNY BARDZO TANIO
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ222933562 |
|
odkupie bilet po meczu z Polonią Bytom zużyty pisać priv kto by odsprzedał !
|
kolekcja pojazdów
http://allegro.pl/item1176786482_17_...let_super.html frotka jordan http://allegro.pl/item1176786565_fro..._jak_nowa.html płyta P.Daddy http://allegro.pl/item1176786629_ply...kazja_bcm.html Płyta The best of http://allegro.pl/item1176786643_the...lecam_bcm.html 4 gry http://allegro.pl/item1176786676_ext...we_okazja.html |
Mam Do Sprzedania Różnego rodzaju lampy(wiszące,kinkiety,stojące,itp.) W Atrakcyjnie niskich cenach..
ZAPRASZAM DO KONTAKTU NA PRIV |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl