Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

massoud 30.06.2010 15:40

dobra, ale odpowiedzcie na pytanie, czemu nie gramy z klasowymi rywalami
tak trudno zaklepać pierwszoligowców?

klubus 30.06.2010 15:44

gramy jak równy z równym z 3 ligowcem niemieckim! Po co nam sparingi z lepszymi drużynami skoro z takimi nie potrafimy grać dobrej piłki!

jason wiślak 30.06.2010 15:46

Niby nie widze meczu , ale same słowa relacji dużo mówią....co chwila: "długa piłka". Tak nie można bo potem znowu w lidze będzie to samo. Niech chociaż próbuja po ziemi odgrywać do siebie...no kurde...mówcie co chcecie - brakuje kreatywności z przodu....:foch:

JrQ- 30.06.2010 15:48

Co to różnica z kim...
ludzie

massoud 30.06.2010 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 924138)
Co to różnica z kim...
ludzie

jak dla mnie kluczowa
chcemy w tym roku zajść wysoko w LE i odzyskać Mistrza Polski

więc to że przegrywamy z 3. ligowcem jest dołujące
to bardzo istotne by trenować z rywalami z tej samej półki, a nie ogórkami
dwie trzy akcje sie udadzą, i juz im się wydaje ze są zajebiści,

gdyby grali z mocną drużyną, może coś więcej by do gwizdeczek dotarło

rw88 30.06.2010 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 924138)
Co to różnica z kim...
ludzie

Na tym etapie przygotowań rzeczywiście żadna różnica, rywal powiedziałbym nawet bardzo dobry na ten moment. Z silnymi drużynami powinno się mierzyć dopiero po przygotowaniu fizycznym drużyny, jak się zaczyna szlifować zgranie i taktykę.

Dobrym przykładem idealnie potwierdzającym tezę, że słabsza drużyna nie powinna bez dobrego przygotowania fizycznego brać sobie za rywala mocnej ekipy był ostatni występ naszych orłów przeciwko Hiszpanii, tyle że tu jeszcze doszła mądrość Smudy i te misterne 4-3-3, taktyka w której gra bez piłki i wybieganie to podstawa, no ale to już inny temat...I obawiam się, że jutro Ruch też może niechlubnie potwierdzić ten przykład, grając z aktualnie 3 x bardziej wybieganą drużyną od nich, ale to się okaże jutro, sam jestem ciekaw co tam z zakaukazia wywiozą...

brylant17 30.06.2010 16:02

Cytat:

Ponieważ macie pytania, w jakim ustawieniu gra Wisła - tłumaczmy: 1-4-5-1 Na skrzydłach Łobodziński i Małecki, w ataku Brożek. Pozostałe pozycje chyba nie sprawiają Wam już problemu
Mówiłem, że po to są sparing aby testować różne ustawienia a wy dalej swoje....

Zwitter 30.06.2010 16:09

Dostajemy 0:2. Myślałem, że wyrównamy a my tracimy drugą bramę.

Faitmen 30.06.2010 16:09

i juz 0:2...

kibic sukcesu 2007 30.06.2010 16:10

Już 2:0. W sumie 3 liga niemiecka pewnie niewiele różni się poziomem od naszej ekstra??? klasy.

Maciuś 30.06.2010 16:10

Ktos jeszcze twierdzi ze tym skladem spokojnie awansujemy do fazy grupowej Ligi Europejskiej?

klubus 30.06.2010 16:10

2:0 dla Dynama!!!!!!! kompromitacja ;/

Filippo123321 30.06.2010 16:12

A Litwini juz zacieraja raczki :)

wojti11795 30.06.2010 16:12

Cytat:

Mówiłem, że po to są sparing aby testować różne ustawienia a wy dalej swoje....

Gramy takim bo niemamy zawodników żeby grac innym... proste

Cinek1906 30.06.2010 16:13

Nasi piłkarze specialnie tak grają, aby wprowadzić w błąd wysłanników z Szomele?(przepraszam za błąd w nazwie)

Możecie mi wierzyć..:)

klubus 30.06.2010 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 924166)
Maczynskiemu prawie noge zlamali, Singlarem ktos rzucil jak szmata w sprzet ze sie chlop polamal ... nie ma gwizdka?

skąd wiesz że nie było faulu?

serek.c2 30.06.2010 16:17

Brylant 17 czy jak Ci tam... Przestań słodko pierdzieć o sparingach, ciężkich treningach i innych duperelach. Przestań też ludzi wyzywać od sezonowców itp bo wydaje mi się, że niektórzy mają więcej meczów wyjazdowych na koncie niż Ty meczów u siebie... Przegrywamy sparing z 3 ligowcem który bronił się przed spadkiem. Nasi gwiazdorzy nawet po bardzo ciężkim treningu powinni ich ograć rutyną, doświadczeniem, techniką...

Faitmen 30.06.2010 16:17

a wisła testuje zawodnika i chce go w sparingu sprawdzic... 60 minuta a etamane brak ;/

SpoXsteR 30.06.2010 16:18

Maczynskiemu prawie noge zlamali, Singlarem ktos rzucil jak szmata w sprzet ze sie chlop polamal ... nie ma gwizdka?
jak tak dalej pojdzie to do meczu z Szawle przystapimy z 7 zawodnikami .. ch.. z tym wynikiem, ale niech sedzia ochlodzi paru zawodnikow bo to tylko trening a on sie wczul jakby to byl mecz o Mistrzostwo kraju

Karherop 30.06.2010 16:18

Myśle że masowe zamobójstwo nie było by złym pomysłem , kto jest za ? Nigdy więcej Wisła nie przegra!

Oceniać drużyne po sparing ( w dodatku którego nikt nie ogląda ) , bez komentarza .. dla nich to tylko jednostka treningowa taka jak wczoraj czy jutro .. a wy przezywacie to bardziej nić ćwierćfinał mistrzostw świata , opanujcie się ludzie..

dla mnie mogą przegrać wszystkie sparingi po 0-5 , to bez znaczenia . Ważne by w meczach o punkty pokazywali klase .

wojti11795 30.06.2010 16:18

Dlaczego Kasper nie wpuści Etamane przeciesz trzeba mu dawać szanse w sparingach.

jurukuru 30.06.2010 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 924171)
Maczynskiemu prawie noge zlamali, Singlarem ktos rzucil jak szmata w sprzet ze sie chlop polamal ... nie ma gwizdka?
jak tak dalej pojdzie to do meczu z Szawle przystapimy z 7 zawodnikami .. ch.. z tym wynikiem, ale niech sedzia ochlodzi paru zawodnikow bo to tylko trening a on sie wczul jakby to byl mecz o Mistrzostwo kraju

Jesteś na miejscu, czy z relacji masz te info ? :)

Sylwek1906 30.06.2010 16:20

bo może chcą sie pokazać swojemu trenerowi żeby mogli grać w 1 składzie a u nas przy tak szerokiej kadrze po co sie zaangażować skoro i tak nikt mnie ze składu nie wygryzie a tylko sie zmęcze i bede musiał brać prysznic po meczu ??!

MCX 30.06.2010 16:21

A ja zastanawiam się na czym polegają testy Etamane. Po co brać faceta do Niemiec, opłacać mu pobyt, trenować itd itp skoro w sparingu z III ligowcami siedzi na ławie? Pewnie wejdzie na ostatnie 10 minut, ale co to za sens? Na jakiej podstawie ma być oceniona jego przydatność do drużyny? Gierek treningowych?

63.5 Kg 30.06.2010 16:21

I zaczyna sie standardowo.
Cale forum juz sie poplakalo ze przegralismy sparing.

Wy jestescie doslownie chorzy i to powaznie...

SpoXsteR 30.06.2010 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 924174)
Jesteś na miejscu, czy z relacji masz te info ? :)

Cytat:


Mączyński siedzi na trybunie z opatrunkiem z lodu na kostce. Na szczęście to tylko stłuczenie, bo gdyby Krzysiek nie zabrał nogi, to jak sam twierdzi, mogołby się skończyć złamaniem
Cytat:

Uaaa!! Singlar popchnięty przez przeciwnika wpada w sprzęt leżący tuż przy ławce Dynama. Singlar trzyma się za nadgarstek, ale kontynuuje grę
wiem, oficjalna nas oklamuje..

klusek106 30.06.2010 16:21

Oni nie maja za grosz ambicji, zadnego zadziornego zęba...?
Czasem sobie mysle czy nie byloby lepiej gdybyśmy sie upodobnili do Gornika, zeby panienki sie opamietaly.

Głaszczmy ich po głowkach, usprawiedliwiajmy ze to tylko sparing etc, a oni bd nadal odpadac z Levadiami, przegrywac z Cracoviami w ost minutach ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 924178)
I zaczyna sie standardowo.
Cale forum juz sie poplakalo ze przegralismy sparing.

Wy jestescie doslownie chorzy i to powaznie...


scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera !
****a to my mamy nie wymagac by wygrywali z druzyna walczaca o utrzymanie w 3 lidze ?! mimo iz to jest tylko sparing ?

1q2 30.06.2010 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 924172)

dla mnie mogą przegrać wszystkie sparingi po 0-5 , to bez znaczenia . Ważne by w meczach o punkty pokazywali klase .

Tyle że to tak nie działa - jak się gra pyte w sparingach to zazwyczaj i w meczach o stawkę nie wychodzi , bo czemu miało by wychodzić niby?
Wynik faktycznie jest drugorzędny ale jak czyta się że przez 45 minut składnych akcji praktycznie nie ma, to można wysnuć wnioski że nie jest dobrze - Tyle że ja się temu nie dziwie.Popatrzcie na skład - ten sam zestaw nieudaczników co w zeszłym sezonie przegrał wszystko co było do przegrania.

Boguś trzeźwiej i finalizuj transfery bo będzie tragedia;)

jurukuru 30.06.2010 16:24

Remis byłby zbawienny :) w sumie to już sam nie wiem....
Poczekajmy aż wróci Marcelo. Poczekajmy na Maćka Żurawskiego, który powinien ogarnąć nieco tą grę. Z Litwińskim zespołem powinni sobie poradzić bez większego problemu, także nie popadajmy w skrajność :-)

serek.c2 30.06.2010 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 924178)
I zaczyna sie standardowo.
Cale forum juz sie poplakalo ze przegralismy sparing.

Wy jestescie doslownie chorzy i to powaznie...

Kolego, tu nie chodzi o to że przegrywamy sparing tylko z kim go przegrywamy. Jednostaka treningowa - ok. Tylko, że podczas tej jednostki treningowej chyba jest też walka o miejsce w składzie? Z takim podejściem daleko nie zajedziemy - co tam sparing, pokopiemy sobie, wdupczymy z 3 ligowcem ale to tylko mecz treningowy...

Mario Nh 30.06.2010 16:24

Niech przegrają, może nie będą zbyt pewni siebie przynajmniej.
Litwini też przed nimi na kolana nie upadną.
Co nie oznacza , że nie jesteśmy słabi.

Maciuś 30.06.2010 16:26

Przegrywamy bo nasi pilkarze mieszkaja w czterogwiazdkowym hotelu, gdyby mieszkali w piecio to co innego, nie moze byc tak ze krolowie pałętają sie po czworakach!

serek.c2 30.06.2010 16:26

Przed naszymi nikt na kolana nie padnie. Tacy Litwini jak widzą takie sparingi jak ten nasz dzisiejszy to tylko nabierają wiary, że mogą powalczyć...

klubus 30.06.2010 16:27

Wisła spokojnie rozgrywa piłkę w obronie Gramy szybko i kompinacyjnie ale przynajmniej jesteśmy przy piłce

Ravers 30.06.2010 16:27

To na pewno jakiś chwyt,pewnie chcą specjalnie dostać z nimi żeby Siauliai wzięli ich za debili,zlekceważyli i w końcowym rozrachunku przegrali z nimi dwumecz.Nie ma co się martwić :lol: :rotfl:

massoud 30.06.2010 16:29

jak ktoś w końcu nie przejrzy na oczy to będzie powtórka z Tallina
w pierwszą rocznicę

Filippo123321 30.06.2010 16:30

a Kamerun siedzi na ławie - jak jeszcze dojdzie Żurawski, to na pewno sobie pogra :ok:

sqallpl 30.06.2010 16:31

Etamane jebnie hattricka i wszyscy go pokochaja :rotfl:

przemek1902 30.06.2010 16:32

'76 I od razu szansa Etamane, który uderza obok bramki
'75 Etamane zmienia Pawła Brożka

No nareszcie...

SĘDZIA ZGRED 30.06.2010 16:33

Jak ktoś już tu dobrze napisał, zawsze musimy ich tłumaczyć po porażkach z ogórkami, takie tłumaczenie było po Levatywie, po śledziach , po pejsach i po każdej porażce z byle kim. makabra....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl