![]() |
dobra, ale odpowiedzcie na pytanie, czemu nie gramy z klasowymi rywalami
tak trudno zaklepać pierwszoligowców? |
gramy jak równy z równym z 3 ligowcem niemieckim! Po co nam sparingi z lepszymi drużynami skoro z takimi nie potrafimy grać dobrej piłki!
|
Niby nie widze meczu , ale same słowa relacji dużo mówią....co chwila: "długa piłka". Tak nie można bo potem znowu w lidze będzie to samo. Niech chociaż próbuja po ziemi odgrywać do siebie...no kurde...mówcie co chcecie - brakuje kreatywności z przodu....:foch:
|
Co to różnica z kim...
ludzie |
Cytat:
chcemy w tym roku zajść wysoko w LE i odzyskać Mistrza Polski więc to że przegrywamy z 3. ligowcem jest dołujące to bardzo istotne by trenować z rywalami z tej samej półki, a nie ogórkami dwie trzy akcje sie udadzą, i juz im się wydaje ze są zajebiści, gdyby grali z mocną drużyną, może coś więcej by do gwizdeczek dotarło |
Cytat:
Dobrym przykładem idealnie potwierdzającym tezę, że słabsza drużyna nie powinna bez dobrego przygotowania fizycznego brać sobie za rywala mocnej ekipy był ostatni występ naszych orłów przeciwko Hiszpanii, tyle że tu jeszcze doszła mądrość Smudy i te misterne 4-3-3, taktyka w której gra bez piłki i wybieganie to podstawa, no ale to już inny temat...I obawiam się, że jutro Ruch też może niechlubnie potwierdzić ten przykład, grając z aktualnie 3 x bardziej wybieganą drużyną od nich, ale to się okaże jutro, sam jestem ciekaw co tam z zakaukazia wywiozą... |
Cytat:
|
Dostajemy 0:2. Myślałem, że wyrównamy a my tracimy drugą bramę.
|
i juz 0:2...
|
Już 2:0. W sumie 3 liga niemiecka pewnie niewiele różni się poziomem od naszej ekstra??? klasy.
|
Ktos jeszcze twierdzi ze tym skladem spokojnie awansujemy do fazy grupowej Ligi Europejskiej?
|
2:0 dla Dynama!!!!!!! kompromitacja ;/
|
A Litwini juz zacieraja raczki :)
|
Cytat:
Gramy takim bo niemamy zawodników żeby grac innym... proste |
Nasi piłkarze specialnie tak grają, aby wprowadzić w błąd wysłanników z Szomele?(przepraszam za błąd w nazwie)
Możecie mi wierzyć..:) |
Cytat:
|
Brylant 17 czy jak Ci tam... Przestań słodko pierdzieć o sparingach, ciężkich treningach i innych duperelach. Przestań też ludzi wyzywać od sezonowców itp bo wydaje mi się, że niektórzy mają więcej meczów wyjazdowych na koncie niż Ty meczów u siebie... Przegrywamy sparing z 3 ligowcem który bronił się przed spadkiem. Nasi gwiazdorzy nawet po bardzo ciężkim treningu powinni ich ograć rutyną, doświadczeniem, techniką...
|
a wisła testuje zawodnika i chce go w sparingu sprawdzic... 60 minuta a etamane brak ;/
|
Maczynskiemu prawie noge zlamali, Singlarem ktos rzucil jak szmata w sprzet ze sie chlop polamal ... nie ma gwizdka?
jak tak dalej pojdzie to do meczu z Szawle przystapimy z 7 zawodnikami .. ch.. z tym wynikiem, ale niech sedzia ochlodzi paru zawodnikow bo to tylko trening a on sie wczul jakby to byl mecz o Mistrzostwo kraju |
Myśle że masowe zamobójstwo nie było by złym pomysłem , kto jest za ? Nigdy więcej Wisła nie przegra!
Oceniać drużyne po sparing ( w dodatku którego nikt nie ogląda ) , bez komentarza .. dla nich to tylko jednostka treningowa taka jak wczoraj czy jutro .. a wy przezywacie to bardziej nić ćwierćfinał mistrzostw świata , opanujcie się ludzie.. dla mnie mogą przegrać wszystkie sparingi po 0-5 , to bez znaczenia . Ważne by w meczach o punkty pokazywali klase . |
Dlaczego Kasper nie wpuści Etamane przeciesz trzeba mu dawać szanse w sparingach.
|
Cytat:
|
bo może chcą sie pokazać swojemu trenerowi żeby mogli grać w 1 składzie a u nas przy tak szerokiej kadrze po co sie zaangażować skoro i tak nikt mnie ze składu nie wygryzie a tylko sie zmęcze i bede musiał brać prysznic po meczu ??!
|
A ja zastanawiam się na czym polegają testy Etamane. Po co brać faceta do Niemiec, opłacać mu pobyt, trenować itd itp skoro w sparingu z III ligowcami siedzi na ławie? Pewnie wejdzie na ostatnie 10 minut, ale co to za sens? Na jakiej podstawie ma być oceniona jego przydatność do drużyny? Gierek treningowych?
|
I zaczyna sie standardowo.
Cale forum juz sie poplakalo ze przegralismy sparing. Wy jestescie doslownie chorzy i to powaznie... |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Oni nie maja za grosz ambicji, zadnego zadziornego zęba...?
Czasem sobie mysle czy nie byloby lepiej gdybyśmy sie upodobnili do Gornika, zeby panienki sie opamietaly. Głaszczmy ich po głowkach, usprawiedliwiajmy ze to tylko sparing etc, a oni bd nadal odpadac z Levadiami, przegrywac z Cracoviami w ost minutach ... Cytat:
scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera ! ****a to my mamy nie wymagac by wygrywali z druzyna walczaca o utrzymanie w 3 lidze ?! mimo iz to jest tylko sparing ? |
Cytat:
Wynik faktycznie jest drugorzędny ale jak czyta się że przez 45 minut składnych akcji praktycznie nie ma, to można wysnuć wnioski że nie jest dobrze - Tyle że ja się temu nie dziwie.Popatrzcie na skład - ten sam zestaw nieudaczników co w zeszłym sezonie przegrał wszystko co było do przegrania. Boguś trzeźwiej i finalizuj transfery bo będzie tragedia;) |
Remis byłby zbawienny :) w sumie to już sam nie wiem....
Poczekajmy aż wróci Marcelo. Poczekajmy na Maćka Żurawskiego, który powinien ogarnąć nieco tą grę. Z Litwińskim zespołem powinni sobie poradzić bez większego problemu, także nie popadajmy w skrajność :-) |
Cytat:
|
Niech przegrają, może nie będą zbyt pewni siebie przynajmniej.
Litwini też przed nimi na kolana nie upadną. Co nie oznacza , że nie jesteśmy słabi. |
Przegrywamy bo nasi pilkarze mieszkaja w czterogwiazdkowym hotelu, gdyby mieszkali w piecio to co innego, nie moze byc tak ze krolowie pałętają sie po czworakach!
|
Przed naszymi nikt na kolana nie padnie. Tacy Litwini jak widzą takie sparingi jak ten nasz dzisiejszy to tylko nabierają wiary, że mogą powalczyć...
|
Wisła spokojnie rozgrywa piłkę w obronie Gramy szybko i kompinacyjnie ale przynajmniej jesteśmy przy piłce
|
To na pewno jakiś chwyt,pewnie chcą specjalnie dostać z nimi żeby Siauliai wzięli ich za debili,zlekceważyli i w końcowym rozrachunku przegrali z nimi dwumecz.Nie ma co się martwić :lol: :rotfl:
|
jak ktoś w końcu nie przejrzy na oczy to będzie powtórka z Tallina
w pierwszą rocznicę |
a Kamerun siedzi na ławie - jak jeszcze dojdzie Żurawski, to na pewno sobie pogra :ok:
|
Etamane jebnie hattricka i wszyscy go pokochaja :rotfl:
|
'76 I od razu szansa Etamane, który uderza obok bramki
'75 Etamane zmienia Pawła Brożka No nareszcie... |
Jak ktoś już tu dobrze napisał, zawsze musimy ich tłumaczyć po porażkach z ogórkami, takie tłumaczenie było po Levatywie, po śledziach , po pejsach i po każdej porażce z byle kim. makabra....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl