Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Proud 08.09.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 790602)
Będzie. I życzę mu bramki.

ja też.nawet dwóch.

pisałem chyba o tym kiedyś. Dałby pstryczka w nos niektórym expertom.

andalemono 09.09.2009 07:47

Tematem przewodnim porannej (do 10) eski rock jest leoś.

WiślakMyślenice 09.09.2009 07:54

Kto z Was kupił 0.7 żeby urządzić małą stypę polskiego futbolu? x)

Kocur 09.09.2009 07:58

Czyli już jeden mecz według schematu rozegraliśmy:

"mecz otwarcia jesieni"

teraz czeka nas "mecz o wszystko"

rozumiem że następny będzie "mecz o honor" :D

saklak1906 09.09.2009 08:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 790667)
Kto z Was kupił 0.7 żeby urządzić małą stypę polskiego futbolu? x)

Szkoda pieniedzy na tych patalachow, wole wiecej browarow kupic na niedzielny mecz i z kumplami sie ululac po meczu oczywiscie wygranym.

4fan_player 09.09.2009 08:28

Wg. GW Paweł jutro nie zagra w pierwszym składzie. Może to i dobrze. Przynajmniej nie będzie uczestniczył w tej kompromitacji.

tofik 09.09.2009 09:23

A kto ? Zahorski wyleczył kontuzję ? Albo druga opcja, Krzynówek i podwieszony Pazdan.

Pan Jotka 09.09.2009 11:21

Zamiast Pawła Brozak zagra...Robus Lewandowski. Siuper. Nazywja to zmiana ataku hehehehe

cfa 09.09.2009 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 790684)
A kto ? Zahorski wyleczył kontuzję ? Albo druga opcja, Krzynówek i podwieszony Pazdan.

A się zastanawiałem dlaczego o Zahorskim nigdzie nic nie piszą, powiadasz leczy kontuzję ?

bartek89TS 09.09.2009 12:34

A ja wierzę że Nasi staną na wysokości zadania i wygrają!!!Ale widzę że niektórzy bardzo wierzą w naszych, wielcy Patrioci, najlepiej siąść przed kompem i napierdzielać na naszych...Zobaczymy jak bedziecie pisac po meczu jak wygramy.Wtedy to będzie wszystko cacy, super, ekstra. JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !

7 kotów 09.09.2009 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 790724)
A się zastanawiałem dlaczego o Zahorskim nigdzie nic nie piszą, powiadasz leczy kontuzję ?

Zerwane wiezadla

tofik 09.09.2009 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 790727)
A ja wierzę że Nasi staną na wysokości zadania i wygrają!!!Ale widzę że niektórzy bardzo wierzą w naszych, wielcy Patrioci, najlepiej siąść przed kompem i napierdzielać na naszych...Zobaczymy jak bedziecie pisac po meczu jak wygramy.Wtedy to będzie wszystko cacy, super, ekstra. JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !

Jeee, wygramy ze Słowenią! Uraaaaa
Co jest z polskimi kibicami, że albo jest wspaniale, albo chujowo. Albo jesteś prawdziwy kibic, albo jesteś malkontent.
To już nie można się odnieść rzeczowo do sytuacji w danej chwili ? Wszystko musi być albo czarne, albo białe ?

grzechu1991 09.09.2009 13:44

Kurs na naszych 2,60 xD na Słowenie też wiec moze lato na naszych postawi to wygraja;d

JacaTS 09.09.2009 14:03

Artur Boruc - Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Roger Guerreiro, Mariusz Lewandowski, Ludovic Obraniak, Jacek Krzynówek - Paweł Brożek

Podobno oficjalny za wp.pl

I dalej glowa w mur z jednym napastnikiem. Intelektualny beton!

Proud 09.09.2009 14:32

pokryją Pawła i pikniki co na piłce się nie znają powiedzą że slabo grał...powinni grać dwójką w przodzie Lewandowski + Brożek. Łatwiej byłoby im walczyć z obrońcami. A tak, to będą sobie w pomocy przeszkadzać Roger z Obraniakiem.

mam nadzieję ze Gancarczyk zaskoczy.

cfa 09.09.2009 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 790766)
pokryją Pawła i pikniki co na piłce się nie znają powiedzą że slabo grał...powinni grać dwójką w przodzie Lewandowski + Brożek. Łatwiej byłoby im walczyć z obrońcami. A tak, to będą sobie w pomocy przeszkadzać Roger z Obraniakiem.

mam nadzieję ze Gancarczyk zaskoczy.

Mnie tam cieszy, że Krzynówek w końcu nie będzie na lewej obronie i może Obraniak pokaże jeszcze więcej niż dotychczas.

felipe 09.09.2009 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 790760)
Artur Boruc - Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Roger Guerreiro, Mariusz Lewandowski, Ludovic Obraniak, Jacek Krzynówek - Paweł Brożek

Podobno oficjalny za wp.pl

I dalej glowa w mur z jednym napastnikiem. Intelektualny beton!

Nie przesadzajcie, bo wystarczy, że Ludovic podejdzie 10 metrów do przodu i juz mamy 4-4-2. Nie ma co tak wielkiej wagi przywiązywać do ustawienia. Grunt, ze jest więcej ofensywnie usposobionych kopaczy (tylko jeden def. pomocnik) niż w meczu z wyspiarzami.

Jak dla mnie skład ok. Patrząc na materiał, który powołał oczywiście.

Pan Jotka 09.09.2009 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 790786)
Nie przesadzajcie, bo wystarczy, że Ludovic podejdzie 10 metrów do przodu i juz mamy 4-4-2. Nie ma co tak wielkiej wagi przywiązywać do ustawienia. Grunt, ze jest więcej ofensywnie usposobionych kopaczy (tylko jeden def. pomocnik) niż w meczu z wyspiarzami.

Jak dla mnie skład ok. Patrząc na materiał, który powołał oczywiście.

Grunt , ze Leoncio zobaczył tabele w końcu ;)

IncognitoTSW 09.09.2009 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 790780)
Mnie tam cieszy, że Krzynówek w końcu nie będzie na lewej obronie.

Jego tam nigdy nie było.

cfa 09.09.2009 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 790802)
Jego tam nigdy nie było.

Tym bardziej to cieszy.

LAB 09.09.2009 16:12

mnie smuci ze on bedzie wogóle.

Uran235 09.09.2009 16:49

Ciekawy skład, na pewno można powiedzieć , że odważny. Roger w środku, Obraniak jako podwieszony napastnik do tego Błaszczykowski i Krzynówek na skrzydłach, wygląda to dosyć ofensywnie, tylko niestety nie musi gwarantować bramek. Zależy jak zagrają poszczególni piłkarze. Obraniak ponoć grywa na takiej pozycji zobaczymy jak wypadnie. Brożek ostatnio mało strzela i na szpicy to też jest wóz albo przewóz. Błaszczykowski w poprzednim meczu bez formy. Krzynówek jak zagra dla drużyny to będzie z niego pożytek, ale jak znowu spuści głowę i będzie biegał na oślep do przodu i walił po trybunach, to będzie problem. Najbardziej zastanawiający jest Roger. W Legii grzał ławę nie tylko ze względu na transfer, a nie przypominam sobie, by na międzynarodowym poziomie grał jako klasyczny środkowy pomocnik. Biorąc p9od uwagę bardzo eksperymentalne zestawienie defensywy Lewandowski prawdopodobnie będzie miał mnóstwo roboty, bez jego dobrej postwy prawdopodobnie nasza obrona będzie dziurawa jak ser szwajcarski.

leyzer87 09.09.2009 17:11

Nie rozumiem Żewłakowa na prawej obronie. Wg. mnie Goliński zagrał całkiem nieźle z wyspiarzami.

EDIT:

Oczywiście chodziło o Golańskiego, dziękuję za zwrócenie uwagi, i dzięki za info o kontuzji, to wiele wyjaśnia. :-)

Kamson 09.09.2009 17:13

Ale ma kontuzje.

brasilia79 09.09.2009 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 790822)
Nie rozumiem Żewłakowa na prawej obronie. Wg. mnie Goliński zagrał całkiem nieźle z wyspiarzami.

po pierwsze Golański nie Goliński a po drugie kontuzjowany jest

1q2 09.09.2009 17:56

Jeśli miałbym typować to postawiłbym jednak na naszych a to oznacza że pewnie przerąbiemy:)

Z meczy za kadencji Leo, co pamiętam to tylko trafiłem - że przegramy z Niemiachami, co akurat ciężkie do trafienie nie było i wtopę z RPA, a tak to obstawiałem wtopy z - Portugalią x2,Serbią(ten ostatni o nic),Ruskami,Czechami a wygrane m.in z Austrią a potem z Chorwacją,Słowenią,Słowacją i ostatnio z Irlandią - wszystko źle.

Marszałek 09.09.2009 18:02

Nawet szkoda słów na tą reprezentację, Łoło robi powołania wbrew logice, chyba aby pokazać,ze ma nas w dupie, grajkowie też jakieś własne mecze rozgrywają. Paranoja.

IncognitoTSW 09.09.2009 18:07

Nie no ciężko oczekiwać żebyśmy wygrali, bo w tej grupie na razie wygraliśmy 3 razy, z czego 2 razy z San Marino.

flamengista 09.09.2009 18:11

Cóż, jestem w desperacji. Jako patriota postawiłem dychę na 1X dla gospodarzy. Przynajmniej ew. porażkę przełknę z godnością:-)

A na poważnie - będzie remis.

cfa 09.09.2009 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 790838)
Nawet szkoda słów na tą reprezentację, Łoło robi powołania wbrew logice, chyba aby pokazać,ze ma nas w dupie, grajkowie też jakieś własne mecze rozgrywają. Paranoja.

Ja ciągle mam wrażenie, że Leo ma jakiś interes w promocji niektórych zawodników. Bo przez taki okres pracy każdy inny trener dałby szansę pokazania się Głowackiemu, Wichniarkowi, Peszko, Piotrowi Brożkowi i kilku jeszcze.

For_FuN_ 09.09.2009 18:22

Gdzie jest Robert Lewandowski? Znowu asekuranctwo... z 1 napastnikiem z przodku nic nie zdzialamy, nawet jesli mamy 4 ofensywnie usposobionych pomocnikow(ktorzy nie sa egzekutorami). Leo sabotuje nasza kadre :(.

IncognitoTSW 09.09.2009 18:53

Gorzej jak Paweł się zacznie chować i Ci "ofensywni" nie będą mieli komu podawać.

Kamson 09.09.2009 19:42

Obraniak i Perejro ruszają ustami podczas hymnu. Obraniak chyba rzeczywiście śpiewał ale co nucił Roger to pojęcia nie mam... :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emdzej (Post 790868)
jakiś Wiślak wyjdzie zwycięsko z tego meczu :)

A remisu nie może być? :D

emdzej 09.09.2009 19:44

jakiś Wiślak wyjdzie zwycięsko z tego meczu :)

ktulu 09.09.2009 19:45

A Szpaku już swoje, "Kirim" :D

Kamson 09.09.2009 19:55

No i znów doje**li z transmisją... najpierw słychać, potem widać...

leyzer87 09.09.2009 19:56

Czy wy też macie komentarz szybszy od wizji? Zawsze mnie takie rzeczy denerwowały.

A Kirim to dobry zawodnik. :-)

Eustachy 09.09.2009 19:59

Burger tzn. Boruc to jest pomylka grubego kalibru

dj_ibutti 09.09.2009 19:59

Chłopaki chyba ostro imprezowali wczoraj, zero dokładności, Boruc wypuszcza piłkę z rąk do bramki itp...

Powodzenia...

BiałaGwiazda 09.09.2009 20:02

Jak narazie to tragedia.1-0 w plecy i ani jednej składnej akcji,ba nawet wymiany kilku dokładnych podań.I dalej gramy jednym napastnikiem:/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl