![]() |
Cytat:
pisałem chyba o tym kiedyś. Dałby pstryczka w nos niektórym expertom. |
Tematem przewodnim porannej (do 10) eski rock jest leoś.
|
Kto z Was kupił 0.7 żeby urządzić małą stypę polskiego futbolu? x)
|
Czyli już jeden mecz według schematu rozegraliśmy:
"mecz otwarcia jesieni" teraz czeka nas "mecz o wszystko" rozumiem że następny będzie "mecz o honor" :D |
Cytat:
|
Wg. GW Paweł jutro nie zagra w pierwszym składzie. Może to i dobrze. Przynajmniej nie będzie uczestniczył w tej kompromitacji.
|
A kto ? Zahorski wyleczył kontuzję ? Albo druga opcja, Krzynówek i podwieszony Pazdan.
|
Zamiast Pawła Brozak zagra...Robus Lewandowski. Siuper. Nazywja to zmiana ataku hehehehe
|
Cytat:
|
A ja wierzę że Nasi staną na wysokości zadania i wygrają!!!Ale widzę że niektórzy bardzo wierzą w naszych, wielcy Patrioci, najlepiej siąść przed kompem i napierdzielać na naszych...Zobaczymy jak bedziecie pisac po meczu jak wygramy.Wtedy to będzie wszystko cacy, super, ekstra. JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !
|
Cytat:
|
Cytat:
Co jest z polskimi kibicami, że albo jest wspaniale, albo chujowo. Albo jesteś prawdziwy kibic, albo jesteś malkontent. To już nie można się odnieść rzeczowo do sytuacji w danej chwili ? Wszystko musi być albo czarne, albo białe ? |
Kurs na naszych 2,60 xD na Słowenie też wiec moze lato na naszych postawi to wygraja;d
|
Artur Boruc - Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Roger Guerreiro, Mariusz Lewandowski, Ludovic Obraniak, Jacek Krzynówek - Paweł Brożek
Podobno oficjalny za wp.pl I dalej glowa w mur z jednym napastnikiem. Intelektualny beton! |
pokryją Pawła i pikniki co na piłce się nie znają powiedzą że slabo grał...powinni grać dwójką w przodzie Lewandowski + Brożek. Łatwiej byłoby im walczyć z obrońcami. A tak, to będą sobie w pomocy przeszkadzać Roger z Obraniakiem.
mam nadzieję ze Gancarczyk zaskoczy. |
Cytat:
|
Cytat:
Jak dla mnie skład ok. Patrząc na materiał, który powołał oczywiście. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mnie smuci ze on bedzie wogóle.
|
Ciekawy skład, na pewno można powiedzieć , że odważny. Roger w środku, Obraniak jako podwieszony napastnik do tego Błaszczykowski i Krzynówek na skrzydłach, wygląda to dosyć ofensywnie, tylko niestety nie musi gwarantować bramek. Zależy jak zagrają poszczególni piłkarze. Obraniak ponoć grywa na takiej pozycji zobaczymy jak wypadnie. Brożek ostatnio mało strzela i na szpicy to też jest wóz albo przewóz. Błaszczykowski w poprzednim meczu bez formy. Krzynówek jak zagra dla drużyny to będzie z niego pożytek, ale jak znowu spuści głowę i będzie biegał na oślep do przodu i walił po trybunach, to będzie problem. Najbardziej zastanawiający jest Roger. W Legii grzał ławę nie tylko ze względu na transfer, a nie przypominam sobie, by na międzynarodowym poziomie grał jako klasyczny środkowy pomocnik. Biorąc p9od uwagę bardzo eksperymentalne zestawienie defensywy Lewandowski prawdopodobnie będzie miał mnóstwo roboty, bez jego dobrej postwy prawdopodobnie nasza obrona będzie dziurawa jak ser szwajcarski.
|
Nie rozumiem Żewłakowa na prawej obronie. Wg. mnie Goliński zagrał całkiem nieźle z wyspiarzami.
EDIT: Oczywiście chodziło o Golańskiego, dziękuję za zwrócenie uwagi, i dzięki za info o kontuzji, to wiele wyjaśnia. :-) |
Ale ma kontuzje.
|
Cytat:
|
Jeśli miałbym typować to postawiłbym jednak na naszych a to oznacza że pewnie przerąbiemy:)
Z meczy za kadencji Leo, co pamiętam to tylko trafiłem - że przegramy z Niemiachami, co akurat ciężkie do trafienie nie było i wtopę z RPA, a tak to obstawiałem wtopy z - Portugalią x2,Serbią(ten ostatni o nic),Ruskami,Czechami a wygrane m.in z Austrią a potem z Chorwacją,Słowenią,Słowacją i ostatnio z Irlandią - wszystko źle. |
Nawet szkoda słów na tą reprezentację, Łoło robi powołania wbrew logice, chyba aby pokazać,ze ma nas w dupie, grajkowie też jakieś własne mecze rozgrywają. Paranoja.
|
Nie no ciężko oczekiwać żebyśmy wygrali, bo w tej grupie na razie wygraliśmy 3 razy, z czego 2 razy z San Marino.
|
Cóż, jestem w desperacji. Jako patriota postawiłem dychę na 1X dla gospodarzy. Przynajmniej ew. porażkę przełknę z godnością:-)
A na poważnie - będzie remis. |
Cytat:
|
Gdzie jest Robert Lewandowski? Znowu asekuranctwo... z 1 napastnikiem z przodku nic nie zdzialamy, nawet jesli mamy 4 ofensywnie usposobionych pomocnikow(ktorzy nie sa egzekutorami). Leo sabotuje nasza kadre :(.
|
Gorzej jak Paweł się zacznie chować i Ci "ofensywni" nie będą mieli komu podawać.
|
Obraniak i Perejro ruszają ustami podczas hymnu. Obraniak chyba rzeczywiście śpiewał ale co nucił Roger to pojęcia nie mam... :D
Cytat:
|
jakiś Wiślak wyjdzie zwycięsko z tego meczu :)
|
A Szpaku już swoje, "Kirim" :D
|
No i znów doje**li z transmisją... najpierw słychać, potem widać...
|
Czy wy też macie komentarz szybszy od wizji? Zawsze mnie takie rzeczy denerwowały.
A Kirim to dobry zawodnik. :-) |
Burger tzn. Boruc to jest pomylka grubego kalibru
|
Chłopaki chyba ostro imprezowali wczoraj, zero dokładności, Boruc wypuszcza piłkę z rąk do bramki itp...
Powodzenia... |
Jak narazie to tragedia.1-0 w plecy i ani jednej składnej akcji,ba nawet wymiany kilku dokładnych podań.I dalej gramy jednym napastnikiem:/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl