Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

1q2 06.05.2009 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 721760)
Dokładnie. Na pocieszenie powiem Ci tylko, że i tak by nie weszło, bo Czelsi dziś wygra.

Tak jak zastanowiłem się nad tym co postawiłem to na 99% postawiłem jednak na wygraną Czelsi 1 bramką ,bo to -1 odnosi się właśnie do nich...Więc kibicujemy tej samej drużynie jednak ale cienko to widzę.

Zwierze 06.05.2009 17:10

A ja chcę dać na Bet 1-0 albo 2-1 czyli wejdzie ci na bank:)

TSWojtas 06.05.2009 17:11

dziś pewniakiem jest Barcelona - część kasy mozna grać nawet z handicapem :)

Ave 06.05.2009 17:14

Planuje obstawic za grubszą kasę mecz Wisła-Legia na 1 oczywiście ,i mam do Was takie pytanie gdzie są największe kusy na ten mecz?

banasik 06.05.2009 17:20

Barcelona?!

absolutnie nie!

Chelsea wygra, bo u siebie grają jak natchnieni

pan Dudi 06.05.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 721996)
dziś pewniakiem jest Barcelona - część kasy mozna grać nawet z handicapem :)



:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:


Tak, wpakuj całą kasę na jedną drużynę i jak coś się zdupcy jednorazowo, to leży wszystko. Ten mecz to dla mnie zdecydowany no bet, aczkolwiek skłaniałbym się ku 1.


Edit: Nie na drużynę, a na mecz oczywiście :D

1q2 06.05.2009 17:23

PrezydentTS - na dziś to chyba na sportingbecie (2.0) - ciężko stwierdzić jak się będą kursy zmieniały im blizej meczu będzie
Możesz też śledzić Betfair - to giełda zakładów i tam często im blizej meczu, tym kurs większy

kadziolek1906 06.05.2009 17:48

A ja 20 zł na Barce do wygrania 45 zł :d:]

rocco_1906 06.05.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 721996)
dziś pewniakiem jest Barcelona - część kasy mozna grać nawet z handicapem :)

POWODZENIA!!!:D
ja im zycze awansu ale po raz kolejny powtarzam ze Chelsea ich zniszczy fizycznie

El'kabat 06.05.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 722005)
Barcelona?!

absolutnie nie!

Chelsea wygra, bo u siebie grają jak natchnieni


Natchnieni ? Moze jeszcze napiszesz,ze szczegolnie w lidze graja na wlasnym stadionie jak "natchnieni".Mozna tak powiedziec o wielu druzynach,z hsv na czele,ale na pewno nie o Chelsea ,wiec nie wprowadzaj ludzi w blad.

Zwierze 06.05.2009 19:18

postwiłem za symbolicznego 5taka 2-1

spinnaker 06.05.2009 19:32

Zapewne jak się postawiło na over 2.5 w meczu Polonia - Lech gdzie po regulaminowym było 1-1 a po karnych dopiero 1-4 to zakład wtopił ?
A mój buk to STS w tym wypadku jeżeli ma to w tym wypadku jakiekolwiek znaczenie.

pan Dudi 06.05.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 722172)
postwiłem za symbolicznego 5taka 2-1


Pewnie w BAHu, co? :D


Spinnaker- tak, wtopa, liczy się regulaminowy czas gry.

bula1010 06.05.2009 19:41

Chelsea-Barcelona 2
za 100 zł do wygrania 225 zł :D

bula1010 06.05.2009 21:45

ch*j z kuponem ważne że Barca weszła :D

Zwierze 06.05.2009 21:47

Tak w BAH
A co do meczu kto postawił dzisiaj na Chelseam w tym i ja to 2-1 może podziękowć sędziemu i poprosić o zwrot kasy:) do tego dojdzie słuchanie do finału jaka ta Barcelona jest super aż im Man Utd wybije piłkę z głowy!

1q2 06.05.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 722344)
Tak w BAH
A co do meczu kto postawił dzisiaj na Chelseam w tym i ja to 2-1 może podziękowć sędziemu i poprosić o zwrot kasy:) do tego dojdzie słuchanie do finału jaka ta Barcelona jest super aż im Man Utd wybije piłkę z głowy!

Nosz ****a mać - chciałem postawić na Barce, klikło mi się na 1 bramkową wygraną Czelsi i ta .......ona 93 minuta;)

kadziolek1906 06.05.2009 21:56

Moje ostatnie oszczędności poszły się 10 znaczków

Zwierze 07.05.2009 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 721917)
stawka : 117.05 PLN
możliwa wygrana 187.28 PLN

Śr 06/05/09 20:45 Chelsea - Barcelona
Czy Deco otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Liga Mistrzów Nie 1.40
Cz 07/05/09 04:30 Los Angeles Lakers - Houston Rockets
akumulacyjne NBA 1 1.14

No i dzisiaj rano anulowali mi zdarzenie z Deco już im wysłałem co po tym myślę. Dalczego nie wczoraj tylko dopiero po fakcie? Ciekawe jak bym dał że dostanie czy też by mi anulowali?

PrawdziwośćDlaGry 07.05.2009 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 722539)
No i dzisiaj rano anulowali mi zdarzenie z Deco już im wysłałem co po tym myślę. Dalczego nie wczoraj tylko dopiero po fakcie? Ciekawe jak bym dał że dostanie czy też by mi anulowali?

wczoraj jak czytałem Twój post chciałem Ci napisać że jeżeli nie zagra będziesz miał zwrot, ale w tym momencie mi net padł :) Zakład został unieważniony ponieważ Deco nie zagrał ani minuty. Gdyby wszedł na chociaż 3 min to zakład byłby ważny. To nie pierwszy raz taka sytuacja i ja się przynajmniej nie pierwszy raz spotkałem z tym ;) Uważam że nie ma co się z nimi kłócić bo akurat rację mieli :)
Pozdrawiam.

LuKaS TSW 07.05.2009 10:33

dawno mnie tu nie było a dzięki parze Washington-Pittsburgh trochę grosza wpadło (2 strzelców goli nie zawodzi)

na dziś sobie zagrałem tak trochę dla przekory para finałowa w Uefa Szachtar-Werder kurs 5,2 za 10 zł
i normalny kupon:
Friedrischafen 1 (siatkówka Niemcy)
Karlovic 1 (tenis Zagrzeb)
Sparta 1-1 (podwojna szansa Puchar Czech)
Safina 1 (tenis Rzym)
za 50 zł 128 do wygrania

rocco_1906 07.05.2009 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 722593)
dawno mnie tu nie było a dzięki parze Washington-Pittsburgh trochę grosza wpadło (2 strzelców goli nie zawodzi)

kogo masz na myśli??:-p

a tak poważnie to dziś znów w hokeju ciekawie.jak dziś Detroit przegra 3.mecz to sie nie wybronią,a Anaheim gra zaskakująco dobrze.w drugiej parze licze że Dani Sedin sie odblokuje bo poki co tylko Henrik strzela w meczach z Chicago.
w MŚ pewniak Kanada.można myślę over zagrać.w wieczornym hicie Szwecja-Czechy stawiam na czechów.większa siła ofensywna i większe indywidualności:JAGR,ELIAS,MAREK.

LuKaS TSW 07.05.2009 11:46

Panie Rocco jeżeli chodzi o strzelców to jednego ma Pan w Avatarze (czy jak to sie tam zwie) a drugi to pan Sidney(nie mylic z Sidney'em Polakiem) :D

na dziś jeszcze chciałem dla zabawy zagraż strzelców goli:
Zetterberg
Chinyama
Diego
ale to już chyba za maks 5 zł :P

rocco_1906 07.05.2009 11:51

D.Sedin
Kaczki-Czerwone Skrzydła X2
Kanada
Czechy 1x

kurs:6.21

BTW:ależ szkoda tego gola w dogrywce dla pingwinów:[ tak liczyłem na 3-0 w serii

edit:
Ważne pytanie.czy jak dziś Ruch wejdzie do finału a Lech zajmie na koniec sezonu miejsce 1-3 to czy w takim układzie Ruch niezaleznie od wyniku finału PP zagra... w nowym pucharze UEFA?????!!!!:D jak tak to dzis zagram na nich 1x bo to bedzie dla nich najwazniejszy mecz w ostatnim 10leciu hehe

WiślakNH 07.05.2009 12:17

Na sobotę
West Ham - Liverpool 2
Cottbus - Bayern 2
Dortmund - Karlsruher 1
kurs : 3,4

Zwierze 07.05.2009 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 722547)
wczoraj jak czytałem Twój post chciałem Ci napisać że jeżeli nie zagra będziesz miał zwrot, ale w tym momencie mi net padł :) Zakład został unieważniony ponieważ Deco nie zagrał ani minuty. Gdyby wszedł na chociaż 3 min to zakład byłby ważny. To nie pierwszy raz taka sytuacja i ja się przynajmniej nie pierwszy raz spotkałem z tym ;) Uważam że nie ma co się z nimi kłócić bo akurat rację mieli :)
Pozdrawiam.

OK że się spotkałeś ale mimo wszytko nie rozumię... Mieli wystarczająco czasu żeby anulować a nie jak się okazało że 2 mecz wchodzi. Mimo wszystko popiszę sobie z nimi:)

1q2 07.05.2009 14:06

Zwierze - nie ma sensu się użerać - będą Ci walić szablonami i na tym się skończy - muszą to mieć gdzieś w regulaminie.
Ja kiedyś wykłócałem się o niby bardziej wątpliwą sprawę - był mecz hokeja , typ mi nie wszedł ale na drugi dzień federacja anulowała wynik i dała zwycięstwo walkowerem dla drużyny na którą stawiałem - oczywiście wymiana uprzejmości nic nie dała;)

ABG NH 07.05.2009 14:10

Panowie Cracovia 2 w sobote kurs 3,70 co o tym myślicie ?

Zwierze 07.05.2009 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 722547)
. Gdyby wszedł na chociaż 3 min to zakład byłby ważny.

No i widzisz i ty się czegoś dowiesz:) oto odpowiedź:
Zgodnie z zasadami zawodnik musi wystapic w meczu w pierwszej 11 aby zaklad taki mogl zostac rozliczony

Szkoda że nie napiszą tego od razu gdzieś pod spodem tylko takie jaja wychodzą

Donki 07.05.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 722635)
D.Sedin
Kaczki-Czerwone Skrzydła X2
Kanada
Czechy 1x

kurs:6.21

BTW:ależ szkoda tego gola w dogrywce dla pingwinów:[ tak liczyłem na 3-0 w serii

edit:
Ważne pytanie.czy jak dziś Ruch wejdzie do finału a Lech zajmie na koniec sezonu miejsce 1-3 to czy w takim układzie Ruch niezaleznie od wyniku finału PP zagra... w nowym pucharze UEFA?????!!!!:D jak tak to dzis zagram na nich 1x bo to bedzie dla nich najwazniejszy mecz w ostatnim 10leciu hehe

Nikt Ci nie odpowiada więc ja ci odpowiem, Tak jeli Ruch awansuje a lech bedzie w pierwszej trujce to zagra w pucharach.

Co powiecie na taki kuponik:
System 2/3
Ruch Chorzów - Legia Warszawa handicap typ:1 (+1.0)
FC Shakhtar Donetsk - FC Dynamo Kyiv typ:1
Hamburger SV - Werder Bremen typ:2

Kurs: 9.58

cuba libre 07.05.2009 15:36

A ja na dzisiaj tak sobie zagrałem;

Werder B. strzeli w 1 połowie 1.80

Fredrikstad - Tromso 2 3.00

ABG NH 07.05.2009 15:57

dostałem 100 darmowych spinów w wersji downloaded czyli 1zł 10zł 100zł ? Jak to jest ? 1 spin odpowiada ilu polskich złotych ? betway

goly78 07.05.2009 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 722743)
Panowie Cracovia 2 w sobote kurs 3,70 co o tym myślicie ?

PO 1 .Życze im zawsze jaknajgorzej . Więc 1 :)
PO 2 .Na poważnie . Odra jeszcze niama pewnego bytu w ekstraklasie Ma tylko 4 pkt przewagi nad miejscem spadkowym . Gra z Cracovia ktura jest najsłabszą druzyną grającą na wyjazdach w tym sezonie .Niemoże tego przegrac bo moze sie okazac ze zamienią sie na koniec miejscami i poleci Odra a nie Cracovia . Dla mnie 1x.

nbns 07.05.2009 18:21

To ja też się czymś pochwale :)
1. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...1effa95be048ca
2. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...87f2eec46f2b59
3. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...79a589b243f2bc
4. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...72f11f9184d6a2
5. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...5cc16a8d841a66
6. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...67446aa03b2b5d
7. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...2142cafcc37852

zobaczymy co z tego wyjdzie... bede szczesliwy nawet z 2 kuponów ;)

Donki 07.05.2009 18:29

Na razie nie ma sie czym chwalić:P Jak Ci coś wejdzie to wtedy sie pochwalisz:D

nbns 07.05.2009 18:35

hehe wiadomka :) ale wolałem dać przed faktem niż po.... a Ty sie tu nie ciesz tylko pokaż co Ty postawiłes :P:P:P

Donki 07.05.2009 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 722996)
hehe wiadomka :) ale wolałem dać przed faktem niż po.... a Ty sie tu nie ciesz tylko pokaż co Ty postawiłes :P:P:P

Zobacz na post 7585 tam jest mój kupon:p

jaro1985r 07.05.2009 19:04

Panowie sprawa jest prosta... na weekend 2z3 za 300 zł do wygrania około 800zł
Wisła-Legia-1 2,00
i tutaj 2 typy po 1,45.... macie jakies PEWNIAKI? :) czekam na dobre propozycje na piatek i sobote

nbns 07.05.2009 19:09

Leverkusen-Bielefeld 1.55zł

Donki 07.05.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 723012)
Panowie sprawa jest prosta... na weekend 2z3 za 300 zł do wygrania około 800zł
Wisła-Legia-1 2,00
i tutaj 2 typy po 1,45.... macie jakies PEWNIAKI? :) czekam na dobre propozycje na piatek i sobote

Liverpool,Herta ewentualnie Milan


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl