![]() |
Cytat:
|
A ja chcę dać na Bet 1-0 albo 2-1 czyli wejdzie ci na bank:)
|
dziś pewniakiem jest Barcelona - część kasy mozna grać nawet z handicapem :)
|
Planuje obstawic za grubszą kasę mecz Wisła-Legia na 1 oczywiście ,i mam do Was takie pytanie gdzie są największe kusy na ten mecz?
|
Barcelona?!
absolutnie nie! Chelsea wygra, bo u siebie grają jak natchnieni |
Cytat:
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: Tak, wpakuj całą kasę na jedną drużynę i jak coś się zdupcy jednorazowo, to leży wszystko. Ten mecz to dla mnie zdecydowany no bet, aczkolwiek skłaniałbym się ku 1. Edit: Nie na drużynę, a na mecz oczywiście :D |
PrezydentTS - na dziś to chyba na sportingbecie (2.0) - ciężko stwierdzić jak się będą kursy zmieniały im blizej meczu będzie
Możesz też śledzić Betfair - to giełda zakładów i tam często im blizej meczu, tym kurs większy |
A ja 20 zł na Barce do wygrania 45 zł :d:]
|
Cytat:
ja im zycze awansu ale po raz kolejny powtarzam ze Chelsea ich zniszczy fizycznie |
Cytat:
Natchnieni ? Moze jeszcze napiszesz,ze szczegolnie w lidze graja na wlasnym stadionie jak "natchnieni".Mozna tak powiedziec o wielu druzynach,z hsv na czele,ale na pewno nie o Chelsea ,wiec nie wprowadzaj ludzi w blad. |
postwiłem za symbolicznego 5taka 2-1
|
Zapewne jak się postawiło na over 2.5 w meczu Polonia - Lech gdzie po regulaminowym było 1-1 a po karnych dopiero 1-4 to zakład wtopił ?
A mój buk to STS w tym wypadku jeżeli ma to w tym wypadku jakiekolwiek znaczenie. |
Cytat:
Pewnie w BAHu, co? :D Spinnaker- tak, wtopa, liczy się regulaminowy czas gry. |
Chelsea-Barcelona 2
za 100 zł do wygrania 225 zł :D |
ch*j z kuponem ważne że Barca weszła :D
|
Tak w BAH
A co do meczu kto postawił dzisiaj na Chelseam w tym i ja to 2-1 może podziękowć sędziemu i poprosić o zwrot kasy:) do tego dojdzie słuchanie do finału jaka ta Barcelona jest super aż im Man Utd wybije piłkę z głowy! |
Cytat:
|
Moje ostatnie oszczędności poszły się 10 znaczków
|
Cytat:
|
Cytat:
Pozdrawiam. |
dawno mnie tu nie było a dzięki parze Washington-Pittsburgh trochę grosza wpadło (2 strzelców goli nie zawodzi)
na dziś sobie zagrałem tak trochę dla przekory para finałowa w Uefa Szachtar-Werder kurs 5,2 za 10 zł i normalny kupon: Friedrischafen 1 (siatkówka Niemcy) Karlovic 1 (tenis Zagrzeb) Sparta 1-1 (podwojna szansa Puchar Czech) Safina 1 (tenis Rzym) za 50 zł 128 do wygrania |
Cytat:
a tak poważnie to dziś znów w hokeju ciekawie.jak dziś Detroit przegra 3.mecz to sie nie wybronią,a Anaheim gra zaskakująco dobrze.w drugiej parze licze że Dani Sedin sie odblokuje bo poki co tylko Henrik strzela w meczach z Chicago. w MŚ pewniak Kanada.można myślę over zagrać.w wieczornym hicie Szwecja-Czechy stawiam na czechów.większa siła ofensywna i większe indywidualności:JAGR,ELIAS,MAREK. |
Panie Rocco jeżeli chodzi o strzelców to jednego ma Pan w Avatarze (czy jak to sie tam zwie) a drugi to pan Sidney(nie mylic z Sidney'em Polakiem) :D
na dziś jeszcze chciałem dla zabawy zagraż strzelców goli: Zetterberg Chinyama Diego ale to już chyba za maks 5 zł :P |
D.Sedin
Kaczki-Czerwone Skrzydła X2 Kanada Czechy 1x kurs:6.21 BTW:ależ szkoda tego gola w dogrywce dla pingwinów:[ tak liczyłem na 3-0 w serii edit: Ważne pytanie.czy jak dziś Ruch wejdzie do finału a Lech zajmie na koniec sezonu miejsce 1-3 to czy w takim układzie Ruch niezaleznie od wyniku finału PP zagra... w nowym pucharze UEFA?????!!!!:D jak tak to dzis zagram na nich 1x bo to bedzie dla nich najwazniejszy mecz w ostatnim 10leciu hehe |
Na sobotę
West Ham - Liverpool 2 Cottbus - Bayern 2 Dortmund - Karlsruher 1 kurs : 3,4 |
Cytat:
|
Zwierze - nie ma sensu się użerać - będą Ci walić szablonami i na tym się skończy - muszą to mieć gdzieś w regulaminie.
Ja kiedyś wykłócałem się o niby bardziej wątpliwą sprawę - był mecz hokeja , typ mi nie wszedł ale na drugi dzień federacja anulowała wynik i dała zwycięstwo walkowerem dla drużyny na którą stawiałem - oczywiście wymiana uprzejmości nic nie dała;) |
Panowie Cracovia 2 w sobote kurs 3,70 co o tym myślicie ?
|
Cytat:
Zgodnie z zasadami zawodnik musi wystapic w meczu w pierwszej 11 aby zaklad taki mogl zostac rozliczony Szkoda że nie napiszą tego od razu gdzieś pod spodem tylko takie jaja wychodzą |
Cytat:
Co powiecie na taki kuponik: System 2/3 Ruch Chorzów - Legia Warszawa handicap typ:1 (+1.0) FC Shakhtar Donetsk - FC Dynamo Kyiv typ:1 Hamburger SV - Werder Bremen typ:2 Kurs: 9.58 |
A ja na dzisiaj tak sobie zagrałem;
Werder B. strzeli w 1 połowie 1.80 Fredrikstad - Tromso 2 3.00 |
dostałem 100 darmowych spinów w wersji downloaded czyli 1zł 10zł 100zł ? Jak to jest ? 1 spin odpowiada ilu polskich złotych ? betway
|
Cytat:
PO 2 .Na poważnie . Odra jeszcze niama pewnego bytu w ekstraklasie Ma tylko 4 pkt przewagi nad miejscem spadkowym . Gra z Cracovia ktura jest najsłabszą druzyną grającą na wyjazdach w tym sezonie .Niemoże tego przegrac bo moze sie okazac ze zamienią sie na koniec miejscami i poleci Odra a nie Cracovia . Dla mnie 1x. |
To ja też się czymś pochwale :)
1. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...1effa95be048ca 2. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...87f2eec46f2b59 3. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...79a589b243f2bc 4. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...72f11f9184d6a2 5. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...5cc16a8d841a66 6. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...67446aa03b2b5d 7. http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...2142cafcc37852 zobaczymy co z tego wyjdzie... bede szczesliwy nawet z 2 kuponów ;) |
Cytat:
|
hehe wiadomka :) ale wolałem dać przed faktem niż po.... a Ty sie tu nie ciesz tylko pokaż co Ty postawiłes :P:P:P
|
Cytat:
|
Panowie sprawa jest prosta... na weekend 2z3 za 300 zł do wygrania około 800zł
Wisła-Legia-1 2,00 i tutaj 2 typy po 1,45.... macie jakies PEWNIAKI? :) czekam na dobre propozycje na piatek i sobote |
Leverkusen-Bielefeld 1.55zł
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl