Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

szprotson 18.12.2008 12:37

szkoda.
mieli przegrac.
Feyenord grał tak słabo że zastanawiałem sie czy ogladam dobry mecz.

qqq 18.12.2008 13:23

Ale wy Wiśalcy jestes glupi. Zal wam dupe sciska ze LEch wygral z feyenoord i awansowal do 1/16 PU ?? Niektorzy na forum potrafia byc solidarni ..potrafia przyznac ze Lech jest dzisiaj najlepszy w polsce i wisla nie ma szans sie z nim rownac ..Lech awansowal zasluzenie ( z CSKA, Nancy i La corunia grali zarombista pilke z feyenoord widac juz bylo ze sa zmeczeni).
szprotson :szkoda. mieli przegrac.
I co to jest ?? pokazujesz tylko swoja glupote ..gdyby nie LEch to za rok gralibyscie w 1 rundzie eliminacji do Uefa i nie bylibyscie rozstawieni ... odpadlibyscie juz w 1 rondzie eliminacyjnej .
ja bardzo chce zeby LEch trafil na tottenham ...piszecie ze by ich rozwalili 3:0 ..Zal.pl ..plakac mi sie chce z waszej glupoty. ...
SMIALBYM SIE GDYBY WYGRALI I GRALI DALEJ ....I CIEKAWE CO BYSCIE WTEDY PISALI ???
Tottenham jest slaby ...zajmuje 10 miejsce w lidze ... Lech to ma szczescie zawsze .. Wisla tez by z nimi wygrala teraz ...
Smiac mi sie chce z WAS !!!....
I jeszcze piszecie ze LEch sprzeda wszystkich ...i po raz kolejny wyszla wasza zawisc ...ile juz razy mowili prezesi LEcha ..nikogo nie mam zamiar sprzedawac ...wszyscy chca u nas zostac i walczyc o PU ..planujemy 3 nowych zawodnikow ......Lech bedzie w cwiercfinale PU i tam odpadnie dopiero ..Wygra Polska Lige i bedzie grac w LM ....zobaczycie za rok we wrzesniu kto Mial Racje ...
P.S ...A teraz piszcie sobie dalej ze Lech to cioty i szczesciem weszli ..Przyjedziecie do nas na mecz ligowy to wtedy sie przekonamy kto jest naprawde LEPSZY ....

Watts 18.12.2008 13:26

Coś wcześnie dzisiaj się w tych podstawówkach kończy. 13:23 i już frustrat na forum. Chociaż sądząc po stylu pisma bardziej obstawiałbym budowlankę albo zawodówkę. Hi hi.

Bobus17 18.12.2008 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 644165)
Coś wcześnie dzisiaj się w tych podstawówkach kończy. 13:23 i już frustrat na forum. Chociaż sądząc po stylu pisma bardziej obstawiałbym budowlankę albo zawodówkę. Hi hi.

Pewnie 5 lekcji mial :) ....

Oglada ktos losowanie ???

wiertar 18.12.2008 13:31

jutrp jest losowanie..

7 kotów 18.12.2008 13:33

Poznaniacy zagrali niezle i awans zasluzony.
Wypada im tylko zazdroscic zespolu i szczescia.

Zobaczymy jednak potege Poznaniakow jesli trafi im sie sezon z losowaniami w pucharach w ktorych dostana po kolei 3 zespoly z czolowki.


Pozytyw z ich gry i sukcesow - media odpuszcza Wisle i bedzie czas na odnowe.
Umarl krol niech zyje krol - teraz musimy to wykorzystac. Ta cisze i spokoj wokol nas, ktore nastapia.

South 18.12.2008 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 644165)
Coś wcześnie dzisiaj się w tych podstawówkach kończy. 13:23 i już frustrat na forum. Chociaż sądząc po stylu pisma bardziej obstawiałbym budowlankę albo zawodówkę. Hi hi.

lekcje skrócone bo święta idą

ale się pyra ładnie zagotowała

Tiramisu 18.12.2008 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 644165)
Coś wcześnie dzisiaj się w tych podstawówkach kończy. 13:23 i już frustrat na forum. Chociaż sądząc po stylu pisma bardziej obstawiałbym budowlankę albo zawodówkę. Hi hi.

Uważasz, że on chodzi do jakiejkolwiek szkoły? ;)

A tak po prawdzie,, Posty w tym temacie w większości przynoszą nam wstyd. I ile można dyskutować o jakimś Lechu czy tam Amice,,, Grają dalej niech sobie grają. Jak ktoś chce koniecznie pogratulować to niech gratuluje tutaj: http://forum.wiaralecha.pl/. To chyba będzie miało większy sens, chyba że ktoś sądzi, że po meczu oni walą do nas czytać gratulacje LOL.
Ten temat chyba powstal po to, by RZECZOWO dyskutować o meczach. Czyż nie?

arti 18.12.2008 13:40

[quote=qqq;644163]
I co to jest ?? pokazujesz tylko swoja glupote ..gdyby nie LEch to za rok gralibyscie w 1 rundzie eliminacji do Uefa i nie bylibyscie rozstawieni ... odpadlibyscie juz w 1 rondzie eliminacyjnej .
ja bardzo chce zeby LEch trafil na tottenham ...piszecie ze by ich rozwalili 3:0 ..Zal.pl ..plakac mi sie chce z waszej glupoty. ...quote]

Młody czcicielu kuchenki!
Wytłuszczoną część wypowiedział wasz trener Smuda po tym jak wczołgaliście się do grupy puefa w ostatniej akcji, a my odpadliśmy z Tottenhamem. Więc w tym przypadku głupota i żal (jak twierdzisz) to raczej w waszych szeregach.

7 kotów 18.12.2008 13:46

za pisanie ZAL.PL jest dozywotni ban.

Maćko 18.12.2008 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq (Post 644163)
Ale wy Wiśalcy jestes glupi. Zal wam dupe sciska ze LEch wygral z feyenoord i awansowal do 1/16 PU ?? Niektorzy na forum potrafia byc solidarni ..potrafia przyznac ze Lech jest dzisiaj najlepszy w polsce i wisla nie ma szans sie z nim rownac ..Lech awansowal zasluzenie ( z CSKA, Nancy i La corunia grali zarombista pilke z feyenoord widac juz bylo ze sa zmeczeni).
szprotson :szkoda. mieli przegrac.
I co to jest ?? pokazujesz tylko swoja glupote ..gdyby nie LEch to za rok gralibyscie w 1 rundzie eliminacji do Uefa i nie bylibyscie rozstawieni ... odpadlibyscie juz w 1 rondzie eliminacyjnej .
ja bardzo chce zeby LEch trafil na tottenham ...piszecie ze by ich rozwalili 3:0 ..Zal.pl ..plakac mi sie chce z waszej glupoty. ...
SMIALBYM SIE GDYBY WYGRALI I GRALI DALEJ ....I CIEKAWE CO BYSCIE WTEDY PISALI ???
Tottenham jest slaby ...zajmuje 10 miejsce w lidze ... Lech to ma szczescie zawsze .. Wisla tez by z nimi wygrala teraz ...
Smiac mi sie chce z WAS !!!....
I jeszcze piszecie ze LEch sprzeda wszystkich ...i po raz kolejny wyszla wasza zawisc ...ile juz razy mowili prezesi LEcha ..nikogo nie mam zamiar sprzedawac ...wszyscy chca u nas zostac i walczyc o PU ..planujemy 3 nowych zawodnikow ......Lech bedzie w cwiercfinale PU i tam odpadnie dopiero ..Wygra Polska Lige i bedzie grac w LM ....zobaczycie za rok we wrzesniu kto Mial Racje ...
P.S ...A teraz piszcie sobie dalej ze Lech to cioty i szczesciem weszli ..Przyjedziecie do nas na mecz ligowy to wtedy sie przekonamy kto jest naprawde LEPSZY ....

W sprzedawaniu swojego klubu, honoru, w zeszmaceniu się?
Tak, masz rację, w tym nie mamy żadnych szans równać się z wami - w tym jesteście prawdziwymi mistrzami.
Jeśli zaś chodzi o piłkę nożną: Mistrzem Polski jest Wisła.
Semestr się już w podstawówkach skończył to Ty i tobie podobni pojawiają się na naszym forum, oczy bolą.

Misiu, jeszcze jedna prośba: Pisz nazwę najstarszego klubu w Polsce, Wisły, z wielkiej litery. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć, skoro reprezentujesz klubik z 16-letnią "tradycją"...

mic 18.12.2008 14:12

Co to "zarombista pilka" ? :lol: Jak widac chwila slawy i niektorym odwala

PS. Jak sie nazywa ta marna dziennikarzyna, ktorej nie podobalo sie jak Wisla z TT spiewala "gola gola strzelcie...."?

eye63 18.12.2008 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 644151)
Lech po prostu zrobił to, co do niego należało. Był faworytem, grając przeciwko najsłabszemu zespołowi w grupie, który przegrał wszystkie mecze. Inny wynik niż zwycięstwo poznaniaków byłby niespodzianką.
(...)
Trzeba jednak pamiętać, że limit szczęścia jak an razie chyba już wyczerpano. Nawet i wczoraj, mimo zdecydowanej przewagi Lecha arbiter mógł i powinien gwizdnąć karnego dla Feynoordu po ewidentnej ręce. Końcówka też była bardzo nerwowa, zupełnie niepotrzebnie. Kiedyś fortuna się odwrócić, to nieuchronne bo bilans na ogół wychodzi na zero.

No dobra, ale mógł tego nie zrobić - grał na obcym boisku, wygrał (co nawet w europejskich pucharach, na tym poziomie Feyenoordu, to spory wyczyn jak na polską piłkę). Nam się np. to nie udało nawet na własnym boisku i już bez porównań kto lepszy, kto gorszy, bo gdybyśmy grali chociaż przez 60 minut tak jak przez ostatnie 10 każdej połowy, to byśmy rzeczywiście spokojnie wygrali.

Karnego właśnie być nie powinno - jak byk było widać, że dostał w ramię (identyczne miejsce, gdzie piłkarz Feyenoordu w pierwszej połowie także w polu karnem rzutem na piłkę - ją wybił; po drugie dopóki nie zobaczyłem dokładnie powtórki, też się sugerowałem piłkarzami Feyenoordu) - w tych sytuacjach dla mnie 1:1.

Gratulacje dla Lecha i tyle.

PS. Jeszcze jedno do Wszystkich - temat nazywa się Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn, zatem każdy kto chce porozmawiać na temat z tym związany (czyli m.in. o zwycięstwie Lecha) ma do tego pełne prawo. To jest także forum Wisły Kraków, ale jednym z punktów jej regulaminu jest to, że kibice obcych drużyn mają pełne prawo do wypowiadania się na nim, gdyż jesteśmy osobami kulturalnymi i prezentujemy odpowiedni poziom. Wszyscy, którzy tego nie rozumieją - czyt. odsyłają do diabła kogoś za gratulacje składane Lechowi oraz zabraniają się komukolwiek tutaj wypowiadać (i to nie z powodu, iż komentarz jest na niskim poziomie, z wulgaryzmami itd.) - powinni spokojnie odpocząć od wypisywania bzdur na forum, poczytać co nieco o podstawowych zasadach kultury, obowiązkowo o regulaminie forum, a jeśli już nie mogą wytrzymać i muszą wylać swoje nerwy - to adresem jest w tym przypadku przywoływane forum Onetowe, które charakteryzuje się takim poziomem wypowiedzi. Tyle co do sytuacji w tym temacie, w moim odczuciu.

kisiel92 18.12.2008 14:27

Z tego co dobrze pamiętam Wisła grała w 1/4 finału Pucharu Uefa, Lech awansował do 1/16, jaki to sukces? :P

Grzadq 18.12.2008 14:32

Zrobili swoje, grali ładną piłkę, agresywnie, z pomysłem, często atakowali. Gratulację, niech nabiją nam trochę punktów do rankingu. Mam nadzieję że Boguś się napatrzył i zrozumiał jak należy osiągnąć sukces (czyli dać trenerowi CZAS i wzmacniać sukcesywnie drużynę).

4fan_player 18.12.2008 14:32

Dobra dajcie im spokój niech się cieszą. Ale balon pęknie i wierzę że mistrzem będzie Wisła. Tak jak mic wspomniał. Gdzie jest ten dziennikarz który płakał po meczu w Londynie jak śpiewaliśmy 'gola, gola...'? Lech wczoraj nie raz tak śpiewał. Ale to tylko pokazuje jakie są nasze media.

Vinci 18.12.2008 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kisiel92 (Post 644190)
Z tego co dobrze pamiętam Wisła grała w 1/4 finału Pucharu Uefa, Lech awansował do 1/16, jaki to sukces? :P

Upewnij się jeszcze ...:)

kisiel92 18.12.2008 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 644196)
Upewnij się jeszcze ...:)

Racja, nie była to 1/4 ale 1/8 :-) tak więc przed Lechem jeszcze jedna runda żeby wyrównać nasze osiągnięcie :-p


E: A jednak Gwiaździsty ma racje :D

AYALA 18.12.2008 16:18

ciekawe jak Smuda przygotuje Lecha na lutowe mecze.Jak pamietam to Franz lubił zajechac zespoły w zimie że późno sie rozkręcały.Za drugim razem Smuda stracił prace w Wiśle po dwóch porażkach na poczatku rundy wiosennej.Pożyjemy zobaczymy.
Pamietam jak kiedyś jeden z dziennikarzy zapytał Smude czy nie zajechał drużyny na zimowym obozie a Franz mu odpowiedział w swoim stylu że zajechac to można babe w łóżku

Gwiaździsty 18.12.2008 16:41

Cytat:

Vinci napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Upewnij się jeszcze ...:)
Racja, nie była to 1/4 ale 1/8 :-) tak więc przed Lechem jeszcze jedna runda żeby wyrównać nasze osiągnięcie :-p
Błąd ! w sezonie 1978/79 Wisła w ćwiećfinale czyli 1/4 spotkała się z Malmoe FF i po wygranej w Krakowie 2:1 uległa w Szwecji 1:4 . Szwedzi wyelminowali w półfinale bodaj słabą Austrię Wiedeń i zagrali w finale w Monachium z Nottingham Forest. Niewiele brakowało zważywszy, że w Malmoe Wisła prowadziła do bodaj 67 min. 1 : 0 ( o ile mnie pamięc nie myli).

felipe 18.12.2008 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 644109)
Gratuluję Lechowi! Ciekawe wzmocnienia, dobry trener (ale i tak Skorża lepszy!) teraz procentują.

Krótko i zwięźle.
Szkoda tylko, że 90% wpisów z tego tematu to kompromitujace wypociny jakichs frustratów.

tofik 18.12.2008 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 644220)
ciekawe jak Smuda przygotuje Lecha na lutowe mecze.Jak pamietam to Franz lubił zajechac zespoły w zimie że późno sie rozkręcały.Za drugim razem Smuda stracił prace w Wiśle po dwóch porażkach na poczatku rundy wiosennej.Pożyjemy zobaczymy.
Pamietam jak kiedyś jeden z dziennikarzy zapytał Smude czy nie zajechał drużyny na zimowym obozie a Franz mu odpowiedział w swoim stylu że zajechac to można babe w łóżku

Haha i ja się ze Smudą zgadzam. Co to znaczy zajechać ? Ciekawe czy na zachodzie też by podobnie jęczeli. Wg mnie Polscy piłkarze fizycznie to pipki. A prawda jest taka, że przyjedzie gość z zagranicy i zarzuci im homonto, to odrazu albo go zwolnią albo zaczną płakać, jak im cięzko za 50k zł miesięcznie.

Dlatego w lidze może Lechowi pójść gorzej na początku rundy. I tu widzę szansę Wisły :)

1q2 18.12.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 644227)
Krótko i zwięźle.
Szkoda tylko, że 90% wpisów z tego tematu to kompromitujace wypociny jakichs frustratów.

Niestety...zeby temat trzeba bylo zamykac...Na prawde niektorzy to powinni sie udac na jakis kurs, jak nabrac dystansu do roznych spraw.
Stalo sie i tyle, chyba nie mysleliscie ze to tak bedzie w nieskonczonosc, ze albo my albo nikt.
Sukces jest i nie ma sensu go deprecjonowac - polecam wpisy po losowaniu grupy - ze Amica szans zadnych na wyjscie nie ma i porownanie go z tymi tera ze tak na prawde to zaden wynik bo z takiej grupy nie wyjsc sie nie dalo.
Mieli farta , to nie ulega watpliwosci ale pomogli temu szczesciu bo bez letnich wzmocnien to by nawet do grupy nie weszli

Kortys 18.12.2008 17:14

Smuda nie zajeżdża swoich drużyn i to bynajmniej nie dlatego, że tę czynność wykonuje się z babą w łóżku. Zajechaniem można nazwać efekt wyjątkowo ciężkich zimowych treningów, tzw. ładowania akumulatorów. Franz, co najwyżej, źle przygotowuje fizycznie swoje drużyny. Jakieś 10 lat temu, kiedy nikt u nas nie słyszał o grze 4 obrońcami, a trenerskimi guru były takie tuzy jak Antoni Piechniczek i Janusz W., wszystkie ligowe zespoły zapierdalały w styczniu po górach. A Smuda z Widzewem, na sztucznej trawie, klepali sobie na stojaka, w ciepełku na turniejach halowych w Niemczech.

eye63 18.12.2008 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kortys (Post 644235)
Smuda nie zajeżdża swoich drużyn i to bynajmniej nie dlatego, że tę czynność wykonuje się z babą w łóżku. Zajechaniem można nazwać efekt wyjątkowo ciężkich zimowych treningów, tzw. ładowania akumulatorów. Franz, co najwyżej, źle przygotowuje fizycznie swoje drużyny. Jakieś 10 lat temu, kiedy nikt u nas nie słyszał o grze 4 obrońcami, a trenerskimi guru były takie tuzy jak Antoni Piechniczek i Janusz W., wszystkie ligowe zespoły zapierdalały w styczniu po górach. A Smuda z Widzewem, na sztucznej trawie, klepali sobie na stojaka, w ciepełku na turniejach halowych w Niemczech.

Po pierwsze, to Smuda jest znany z tego ładowania akumulatorów, tylko nie poprzez zapieprzanie w górach (chociaż i jemu się zdarzało). To jest trener u którego trzeba zapieprzać ile masz sił w nogach i wielu piłkarzy tego nie wytrzymuje. Wiadomą jest też, że nie da się w polskich warunkach na 100% odpowiednio przygotować piłkarzy na rundę wiosenną, zawsze mogą wyjść jakieś "ale" - często było tak, że faworyci w pierwszych meczach tracili punkty, bo byli nastawieni na końcówkę sezonu i łapali rytm w 3,4 kolejce i na odwrót, często słabe drużyny przygotowywały szczyt na pierwsze mecze i dzięki temu zapewniały sobie jakieś spokojne miejsce w tabeli, a ostatnie mecze przegrywały jak leci. Oczywiście, jak wszędzie zdarzały się wyjątki, ale to zostawmy na razie.
Problemem jest tutaj ta nasza 3-miesięczna przerwa i rozpastwienie polskich piłkarzy. Pamiętam jak już jakiś czas temu, każdy piłkarz, który wyjeżdżał z naszej ligi (chyba łącznie z Kałużnym) stwierdzał, że to nasze ładowanie akumulatorów przy treningach trenerów w Bundeslidze to jest pikuś, a Magath to już w ogóle jest rzeźnik.
Do czego zmierzam, Smuda brał Widzewiaków na turnieje, bo to świetna okazja poklepać z dobrymi drużynami i wyuczenia się techniki, małych gierek pomiędzy 3, 4 zawodnikami, żeby piłeczka chodziła "po sznurku" - z tym, że na te czasy, boiska w Polsce przypominały bardziej kartofliska i taką piłkę było trudno grać. A'propos tych turniejów, to one świetnie się sprawdzały w Niemczech, teraz nie mają już takiej formy i prestiżu, bo jest dość krótka przerwa pomiędzy rundą jesienną i wiosenną - ale nie wiem, dlaczego u nas takiego czegoś PZPN nie chce zastosować - bo to zmniejsza okres "wegetacji", a uczy i techniki, i walki - pamiętajmy, że są to też oficjalne mecze.
Ale do meritum - w momencie, w którym trzeba grać na wiosnę w pucharach (a to już mecze z naprawdę solidnymi firmami), zespół jest bez zgrania, po długiej przerwie, bez meczy oficjalnych. Można zatem przygotowywać drużynę na dwumecz w UEFA albo na całe pół sezonu (z założeniem o słabym starcie). W tym przypadku, rundę wiosenną będziemy mieli naprawdę krótką i dość intensywną. Zatem może będzie się dało połączyć oba te czynniki - ale fakt, faktem jest, że Smuda zawsze "aplikuje" podczas tej przerwy treningi, które później procentują pod koniec sezonu, ale niestety zawodzą na jego starcie (tzn. rundy wiosennej). Zobaczymy za kilka miesięcy jak będzie tym razem.

Niebieski1920 18.12.2008 18:04

Takie turnieje odbuwaly sie kiedys w Polsce przez bodaj 3-4 lata pod koniec lat 90. Kulminacyjnym punktem byla bitwa w spodku 98. Pozniej zrezygnowano z tego.

eye63 18.12.2008 18:35

To była próba wprowadzenia takich turniejów do Polski, na zasadzie mistrzowskiej, takiej jak w Niemczech, nigdy się poza wspomnianym '98 w Polsce nie odbywały. Poza tym w Polsce grano na parkietach, a nie na sztucznej trawie, stąd też większe było ryzyko kontuzji. A jeśli chodzi o same turnieje halowe, to one się cały czas odbywają, w tym roku choćby Remes Cup Extra w Poznaniu - wiadomo, wszędzie grozi to zadymą, ale tę sprawę także można rozwiązać.

Amfre 18.12.2008 18:51

widzieliscie to z forum feyenordu:

Respect for the supporters of Poznan. We had a very bad day yesterday.
GOOI DIE POLEN IN DE KK GRACHT
RESPECT LECH POZNAN
Far the greatest supporters I ever seen in the Kuip
kut tering kanker polen.
lekker dat er 1 in de gracht is gegooit.
precies voor me neus.
wat een kut wedstrijd was dit zeg.

co to znaczy?

element 18.12.2008 18:57

respect czyli że byli chujowi.

ps.
że fajnie się zaprezentowali, trudno nie zajarzyć.

Vinci 18.12.2008 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 644226)
Błąd ! w sezonie 1978/79 Wisła w ćwiećfinale czyli 1/4 spotkała się z Malmoe FF i po wygranej w Krakowie 2:1 uległa w Szwecji 1:4 . Szwedzi wyelminowali w półfinale bodaj słabą Austrię Wiedeń i zagrali w finale w Monachium z Nottingham Forest. Niewiele brakowało zważywszy, że w Malmoe Wisła prowadziła do bodaj 67 min. 1 : 0 ( o ile mnie pamięc nie myli).

Koledzy to był Puchar Mistrzów, a nie Puchar UEFA... więc Gwiaździsty nie mogę się zgodzić z tym przykładem :>

Patrząc po niektórych wpisach można odnieść wrażenie, że powoli jesteśmy świadkami narodzin FC Lecha na tym forum :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl