![]() |
Patrząc jak właśnie Stal kaleczy z Płockiem to sąsiadce to niestety nie grozi.
|
E tam, taki kabaret jak odstawiła sąsiadka ostatnio jest nie do przebicia :-)
Poza tym, to jedyny klub na świecie gdzie zawodnicy grają na zwolnienie trenera, który już nie chce ich trenować i robi co może, żeby im w tym pomóc. To się musi udać ... |
Jeśli wygramy dzisiejszy mecz to najlepszym wypadku będziemy po tej kolejce na 6 miejscu a stanie się tak jeśli:
- Pogoń - Lech 1x - Zagłębie - Jaga - X - Piast nie pokona Stali o 3 gole więcej niż my Górnik A w najgorszym skończymy na 9, wyprzedzimy: - wyprzedzimy Górnika - wyprzedzimy przegranego z meczu Zagłębie - Jagiellonia - nie wyprzedzimy Lecha który wygra z Pogonią - wyprzedzi nas Piast który wygra o 3 bramki więcej niż my Jeśli zremisujemy to w najlepszym wypadku po tej kolejce będziemy na 8: - Pogoń - Lech - 1 - Zagłębie - Jaga - 1 - Warta - Wisła P - X - Piast - Stal - x2 A w najgorszym 12: - Zagłębie - Jaga - x2 - Pogoń - Lech - x2 - Warta - Wisła P - 1 lub 2 - Piast - Stal - 1 Jeśli przegramy to w najlepszym wypadku zostaniemy na 10: - Piast - Stal - 2 - Warta - Wisła P - X A w najgorszym 12: -Piast - Stal - 1x -Warta - Wisła P - 1 lub 2 No istnieje niby jeszcze scenariusz że lądujemy na 13 miejscu ale musielibyśmy przegrać 10 golami, a Warta z Wisłą P zremisować, no ale to się nie wydarzy tak sądzę :). Te założenia są z uwzględnieniem że przy równej ilości punktów w przypadku kiedy obie drużyny nie rozegrały ze sobą ,,dwumeczu" decyduje bilans bramkowy. Od razu niektórym przypomnę że to temat zabawy statystyką,. czy możliwe jest... |
że też Wam się chce liczyć takie rzeczy na tym etapie sezonu :D Przypominają się piękne czasy liczenia matematycznych szans na wyjście z grupy rep. Polski na wielkich turniejach :D
|
Po meczu w domu, gdzie chyba najlepszym piłkarzem był Lis:
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Dla uzupełnienia - średnia wiosenna 11pkt / 6 meczach czyli 1,833 PKT na mecz
|
Analogicznie średnia z pierwszych sześciu wiosennych kolejek poprzedniego sezonu 2,33...
|
no i? 10 znakow
|
A oto jak zmieniała się nasza średnia na mecz od początku rozgrywek
https://i.imgup.pl/Sk9St.jpg |
Liga zagrala dla nas i mamy nadal 5 pkt straty do 4 miejsca ;>
W nastepnej kolejce Slask gra z zydowka i zyczylbym sobie tutaj remis ;-) optymalny wynik z naszej perspektywy. Wisla Plock gra z Rakowa wiec duza szansa ze dostanie w........ Gornik gra z Zaglebie i optymalny bylby remis. Lech z Piastem, tez idealny bylby remis. My z Lechia oby wygrana. Wtedy mamy taka tabele: 4. Lechia 30 5. Zaglebie 30 6. Lech 29 7. Gornik 29 8. Slask 29 9. Piast 28 10. Wisla 28 11. Plock 23-26 Ale by sie zrobil scisk :-) |
Wiem, że wszyscy łącznie z Panem Trenerem twierdzą, że nie idziemy na puchary w tym roku.
Problem w tym, że nawet po ch...ym meczu w Krakowie matematyka mówi co innego. Taka logika E-klapy :> Pozdrawiam wszystkich czytających z chłodną głową. Kod:
16 miejsce (pkt) 16 |
@Framat jeszcze zaznacz od kiedy gramy z nowym trenerem. Choć szczyt średniej po zeszłej kolejce mówi w sumie sam za siebie :D
|
Od 12 kolejki, czyli od 0,917.
Zaznaczę więcej po następnym meczu |
Cytat:
Trochę chyba inaczej to wygląda w statystyce. W sezonach od 08/09 do 12/13 zdobyte punkty wyglądały następująco: Kod:
3 4Kod:
3 miejsce W przypadku statystycznej najmniej liczby (co jest możliwe ze względu na spłaszczenie tabeli) 22 lub 21 punktów |
Nic nie znacząca ciekawostka: w 3 meczach odrobiliśmy 7 punktów do 2 miejsca i zmniejszyliśmy nasza stratę z 17 do 10 punktów.
Obstawiam że w 29 kolejce Legia będzie z nami grała o pietruszkę jako mistrz Polski. Natomiast mecz 30 kolejki będzie decydował o tym kto zagra w pucharach, my czy Piast (o ile Piast nie wygra PP, co jest bardzo prawdopodobne). Zapowiada się, że tabela będzie do końca mocno spłaszczona. |
Cytat:
Istotne są "brakuje punktów" i "przewaga". |
Podaję od 4 do końca:
Kod:
4 Lechia Gdańsk- 30 (--, 1-3) |
Czyli jeżeli wygramy z Lechią to wskakujemy do górnej ósemki, prawdopodobnie koło 7-8 miejsca. I wtedy się zacznie robić ciekawie :)
|
Jak kibicujemy w tej kolejce. Generalna reguła, ci co są przed nami to powinni tracić punkty, ci co za nami to niezbyt szybko nas doganiać.
Raków nie powinien wypaść z top3, Legii i Pogoni już raczej nie dogonimy. 1. Cracovia - Śląsk - 1(x) 2. Jagiellonia - Pogoń - 2 3. Wisła Płock - Raków - (x)2 4. Lechia - Wisła Kraków - :) 5. Legia - Warta - 1(x) 6. Górnik - Zagłębie - X 7. Lech - Piast - X 8. Stal - Podbeskidzie - bez różnicy |
Pepe, z całym szacunkiem, ale:
1. wygrana gości 4. wygrana gości 5. wygrana gości 7. wygrana gości ...i liga będzie ciekawsza |
nie no, żydowni to nie bede kibicował nawet jakby od tego zalezało nasze MP , oby przegrali ze Śląskiem i jakby tAK SPADLI ZA WARTE BYLOBY PIEKNIE
|
Przeciez zydownia juz grala Arku
|
nawiazywalem do rozpiski Pepe
|
pisales po meczu zydowni ze Slaskiem "oby przegrali ze Slaskiem" wiec nie ogarniales ze grali :P bywa :P
|
chuja mnie obchodzi ich terminarz :)
|
Anyway, dwa pierwsze mecze wpadły pod rozpiskę. Dzisiaj się dowiemy o co gramy. Zwycięstwo będzie oznaczało, że jeszcze się liczymy w stawce. Remis albo porażka to na trwałe urządzenie się w średnich / niższych rejonach tabeli.
|
Staty po meczu:
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Gramy o utrzymanie, Hyballa mówił to już po poprzednim meczu.
W poniedziałek trzeba trzymać kciuki za Podbeskidzie. Jak przegrają to się zaczną emocje.Potem mamy Stal, Podbeskidzie i Raków .. Te obecne 9 pkt. przewagi mogą zniknąć szybciutko. |
Emocje to się zaczną, ale po 2 stronie błon.
Mamy mecz ze Stałą u siebie, naprawdę uważacie to będąc czołowa ekipa wiosny przegrany z czerwoną latarnia ligi? Trochę wiary Podobnie, jeśli mamy się bać meczu z PBB to może lepiej nie wychodzimy w ogóle na boisku. Dla mnie słowa Hyballi o graniu o utrzymanie to wyłącznie tonowanie nastrojów, a nie wierzę że jest takim minimalistą którego zadowoli 15 bezpieczne miejsce na koniec sezonu. Kasa z esa pomiędzy choćby 8 a 13 miejscem to 2 mln różnicy. Trzeba grać za wszelką cenę o jak najwyższą pozycję |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl