![]() |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html i po wspólnym wyjeździe do Bułgarii !
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A mnie sie wydaje, że mozna tego dokonać tylko przed I meczem i w ten sposób zamknąć kadre na daną runde, ale nie jestem w 100% pewny.
|
Cytat:
|
Jak tam przychodzi po kilkaset osób na mecz to nic dziwnego że są w szoku.
Ogólnie liczę że ich jutro rozbijemy i wielkim wyczynem to nazwać i tak nie będzie można. Na pochwały przyjdzie czas(miejmy nadzieje) po pokonaniu Bułgarów. |
Cytat:
|
zobaczymy jak zachowa sie Nasza obrona jak nie będzie słyszeć co do siebie mówi :)
po remisie u siebie z np. Koroną chłopaki narzekali na brak komunikacji np. Milan. |
Cytat:
|
Nathan Junior wraca do skladu wiec trzeba bedzie podwojnie uwarzac - ale Skonto według zapowiedzi bedzie glownie liczyc na kontry - tak wiec sporo pracy czeka jutro obrone jak i defensywnych pomocnikow. Zreszta sam Junior nic nie zrobi
|
Cytat:
Liczba miejsc nie ma nic do rzeczy..zresztą pisanie o dopingu i podawanie Manchesterów i innych wynalazków mija się z celem. Już jeden Manchester tyle że City i Tottenham z opuszczonymi ryjami kręcili filmy sektorom zajmowanych przez Polaków. Dla nich podobna abstrakcja jak dla kibiców Skonto, także czy na mecz przychodzi 200 czy 70000 wielkiego znaczenia nie ma. także= też tak że= więc edit by: złośliwy korektor |
Cytat:
|
tak - racja - stadion Borussi jest gigantyczny a trybuny niezwykle wysokie i rozległe, ale tam też Zagłębie Ruhry, ludzie w pieruny, to jest taki nasz Górny Śląsk tylko 3 razy większy!
|
Cytat:
- 5 goli w dwóch meczach z szóstą drużyną ligi - 3 w jednym meczu z piąta - 2 w meczu z ostatnią drużyną ligi. Z drużynami, które zajmują wyższe miejsca niż Skonto co ciekawe bramki nie zdobył. W tamtym sezonie grał 4 razy z Ventspils i bramki nie zdobył (w tym na jeden mecz też), z Daugavą na trzy mecze miał tylko asystę (w tym sezonie dwa mecze i nic). Europejskie Puchary (LE i Puchar UEFA) - 6 meczy, 1 asysta (z Derry City) To by wskazywało, że radzi sobie świetnie, ale tylko ze słabszymi drużynami w lidze. A te słabsze drużyny u nas w której lidze by grały? Dlatego nie ma co się bać ; ) |
Cytat:
Na miejscu Maaskanta kazałbym zawodnikom klepać na własnej połowie. Mecz skończy się 0:0 i gitara. Łotysze będą mieli świeto narodowe, ze zremisowali. Parodia. Druzyna, ktora przegrywa powinna dazyc do wygrania spotkania. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja będąc trenerem jednak chciałbym awansować. Tak robią Polscy trenerzy. Grając przeciwko Wiśle - gdy przegrywają 2-0 to stawiają mur, by nie przegrać wyżej, zamiast dążyć do zremisowania. |
Cytat:
na prawde uważasz (patrząc nawet na ten mecz) że nie ma wielkiej różnicy między Wisłą a Skonto ? tak ogółem? Wierzysz w to że na 20 meczów Skonto wygrałoby 18 a nie na odwrót ? :lol: Jesli tak to idę po 0.7 gorzkiej żołądkowej. Jutro każdy chętny zakupi bilety http://www.facebook.com/WislaKrakow/...50319353401282 |
Strzelić bramkę jakkolwiek i czymkolwiek, byle szybko.
Może trzeba wchodzić na przebój (Małecki, Melikson) licząc, że drętwa obrona Skonto sprokuruje karnego ? Bo ta nasza gra pozycyjna naprzeciw 11 chłopa w obrębie 16 słabo może wyglądać. |
Jutro powinno być zastosowane ultra ofensywne nastawienie. Pokazać Skonto, kto tu rządzi i wygrać minimum z 5:0. Zagrać dwoma napastnikami, a nie dwoma defensywnymi pomocnikami.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Maskant widzi ze nasza obrona do najpewniejszych nie należy i woli tak aby unikać wpadek dobrze mieć trenera który widzi słabości własnej drużyny. |
Uważam, że gra będzie toczyć się do pierwszej bramki. W Rydze nawet kiedy Skonto straciło bramkę nadal grali swoją "murarkę". Tutaj w Krakowie kiedy stracą bramkę będą musieli zaryzykować, nawet podświadomie i ruszyć do przodu co rozwiąże worek z bramkami. Prędzej skłonny byłbym zaryzykować wynik 0:0 niż 1:0 dla Wisły. Jeżeli Wisła wygra to liczę, że minimum 2:0 lub 3:0. Nie wierzę w konsekwentne 90 min Łotyszy.
|
To jak nie należy i jest to słabością to niech to zmieni bo nikt mi nie wmówi że podstawowy reprezentant Hondurasu, dwóch gości z przeszłością w czołowych klubach Holenderskich i dynamiczny Paljic to nie jest materiał na dobrą obronę, bardzo dobrą.
Z takim tekstem Cytat:
Maaskant jest trenerem piłkarzy Wisły a nie dziennikarzem / komentatorem czy analitykiem C+ by takie głupoty wygadywać. I pieniądze bierze za trenowanie i polepszanie drużyny. Nie za siedzenie z założonymi rękoma i użalaniem się że obrona jest zła. Jak jest zła to jako trener powinien wstać i pójść ich trenować bo materiał na to ma i nie są oni kolesiami z łapanki prosto z Kolejarza Stróże gdzie piłkarz CONCACAF oglądał tylko przed telewizorem, a Jaliensa plakat ma zawieszony nad łóżkiem. |
Uważam, że spokojnie wygramy mecz 3:0.
|
Cytat:
|
Chłopakom ze Skonto Ryga szczęki opadły jak zobaczyli R22, tu jest filmik z treningu Łotyszy, posłuchajcie co mówił ich trener. Nasz na początku
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl