Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

jaro1985r 18.07.2011 14:03

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html i po wspólnym wyjeździe do Bułgarii !

adikos1906 18.07.2011 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jacula (Post 1128676)
może mecz będzie na kanale Łotewskim?

Tak trudno kupić bilet na meczu swojej ukochanej drużyny?

mitmichael 18.07.2011 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1128725)
Tak trudno kupić bilet na meczu swojej ukochanej drużyny?

Tylko wiesz - jak ktos ma do Krakowa z 200KM a np pracuje do 18:00 to zanim przyjedzie do Krakowa na mecz to skonczy sie 1 połowa - myslisz, ze idac na drugi dzien do roboty ktos specjalnie pojedzie do Krakowa na 2 połowe LM? Nie wszyscy maja tak fajnie mieszkajac blisko Krakowa - inni co najwyzej moga na mecze ligowe jeździc. Co do kibicow Skonto - a niech sie boją, oni takiej atmosfery to nigdy nie wiedzieli. Ja mam nadzieje, ze jutro zagramy lepiej niz w pierwszym meczu i strzelimy przynajmniej 2 bramki

Św. Mikołaj 18.07.2011 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chimek12 (Post 1128709)
Aha, nie zrozumiałem pytania. Junior Diaz napewno nie zagra, ponieważ zamiast niego zgłoszono Dudu Bitona. Od 3 rundy będzie mógł grać (o ile przejdziemy Skonto).

Przed rewanżem można zgłosić jeszcze 1 piłkarza :)

Chimek12 18.07.2011 14:27

A mnie sie wydaje, że mozna tego dokonać tylko przed I meczem i w ten sposób zamknąć kadre na daną runde, ale nie jestem w 100% pewny.

fond 18.07.2011 14:29

Cytat:

Malins po pierwszym meczu przyznał, że doping licznej grupy fanów Wisły bardzo mu przeszkadzał. - Był problem z przekazywaniem instrukcji kolegom z zespołu. Jestem ciekawy, jak będzie w Krakowie, kiedy tak to wygląda w meczach wyjazdowych - mówił.
A oni to co, w teatrze by grać chcieli żeby suflera usłyszeć czy co :shock:

1q2 18.07.2011 14:33

Jak tam przychodzi po kilkaset osób na mecz to nic dziwnego że są w szoku.
Ogólnie liczę że ich jutro rozbijemy i wielkim wyczynem to nazwać i tak nie będzie można.
Na pochwały przyjdzie czas(miejmy nadzieje) po pokonaniu Bułgarów.

Chimek12 18.07.2011 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fond (Post 1128746)
A oni to co, w teatrze by grać chcieli żeby suflera usłyszeć czy co :shock:

Oni po prostu nie są przyzwyczajeni do grania przy takiej ilości ludzi na trybunach. Na Łotwie piłka nożna cieszy się takim zainteresowaniem, jakim w Polsce na przykład tenis stołowy, a kibice przychodzą tylko zobaczyć piłkarzy z bliska, a nie pomóc im dopingiem. W meczu z nami cała trybuna gospodarzy siedziała spokojnie i mozna było zobaczyć tylko grupke 50 dopingujących kibiców Skonto.

szprotson 18.07.2011 14:57

zobaczymy jak zachowa sie Nasza obrona jak nie będzie słyszeć co do siebie mówi :)

po remisie u siebie z np. Koroną chłopaki narzekali na brak komunikacji np. Milan.

Chimek12 18.07.2011 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1128767)
zobaczymy jak zachowa sie Nasza obrona jak nie będzie słyszeć co do siebie mówi :)

po remisie u siebie z np. Koroną chłopaki narzekali na brak komunikacji np. Milan.

Jeśli chcą grać w Lidze Mistrzów to głośny doping nie ma prawa stanowić problemu. Wyobraźmy sobie, że przyjdzie nam toczyć boje z Manchesterem United, co wiąże się z wystąpieniem na Old Trafford (75797 miejsc). Wystarczy,że dopingować będzie połowa z tego i już zawodnicy będą całkiem zagłuszeni. Od tego właśnie są ćwiczenia związane z porozumiewaniem się za pomocą gestów i miejmy nadzieję, że od meczu z Koroną jakość tego czynnika gry uległa poprawie.

mitmichael 18.07.2011 15:04

Nathan Junior wraca do skladu wiec trzeba bedzie podwojnie uwarzac - ale Skonto według zapowiedzi bedzie glownie liczyc na kontry - tak wiec sporo pracy czeka jutro obrone jak i defensywnych pomocnikow. Zreszta sam Junior nic nie zrobi

CH. 18.07.2011 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chimek12 (Post 1128771)
Wyobraźmy sobie, że przyjdzie nam toczyć boje z Manchesterem United, co wiąże się z wystąpieniem na Old Trafford (75797 miejsc).

Skonto by ich zagłuszyło :lol:
Liczba miejsc nie ma nic do rzeczy..zresztą pisanie o dopingu i podawanie Manchesterów i innych wynalazków mija się z celem. Już jeden Manchester tyle że City i Tottenham z opuszczonymi ryjami kręcili filmy sektorom zajmowanych przez Polaków. Dla nich podobna abstrakcja jak dla kibiców Skonto, także czy na mecz przychodzi 200 czy 70000 wielkiego znaczenia nie ma.

także= też
tak że= więc

edit by: złośliwy korektor

Chimek12 18.07.2011 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1128778)
Skonto by ich zagłuszyło :lol:
Liczba miejsc nie ma nic do rzeczy..zresztą pisanie o dopingu i podawanie Manchesterów i innych wynalazków mija się z celem. Już jeden Manchester tyle że City i Tottenham z opuszczonymi ryjami kręcili filmy sektorom zajmowanych przez Polaków. Dla nich podobna abstrakcja jak dla kibiców Skonto, także czy na mecz przychodzi 200 czy 70000 wielkiego znaczenia nie ma.

Ale już Borussia Dortmund i ich słynna trybuna południowa także zawita w Champions League i jestem przekonany, że tam kibice będą dopingować przez całe 90 minut tak, jak na R22. Oni także mają swój "Sektor C", tylko, że 6 razy wiekszy. :p

PeterSett 18.07.2011 16:04

tak - racja - stadion Borussi jest gigantyczny a trybuny niezwykle wysokie i rozległe, ale tam też Zagłębie Ruhry, ludzie w pieruny, to jest taki nasz Górny Śląsk tylko 3 razy większy!

kacpaw91 18.07.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1128772)
Nathan Junior wraca do skladu wiec trzeba bedzie podwojnie uwarzac - ale Skonto według zapowiedzi bedzie glownie liczyc na kontry - tak wiec sporo pracy czeka jutro obrone jak i defensywnych pomocnikow. Zreszta sam Junior nic nie zrobi

Sprawdziłem jego statystyki i zauważyłem, że gole zdobywał w tym sezonie tylko z drużynami z miejsc od 5 w dół (druga połowa tabeli - liga liczy 9 zespołów):

- 5 goli w dwóch meczach z szóstą drużyną ligi
- 3 w jednym meczu z piąta
- 2 w meczu z ostatnią drużyną ligi.

Z drużynami, które zajmują wyższe miejsca niż Skonto co ciekawe bramki nie zdobył. W tamtym sezonie grał 4 razy z Ventspils i bramki nie zdobył (w tym na jeden mecz też), z Daugavą na trzy mecze miał tylko asystę (w tym sezonie dwa mecze i nic).

Europejskie Puchary (LE i Puchar UEFA) - 6 meczy, 1 asysta (z Derry City)

To by wskazywało, że radzi sobie świetnie, ale tylko ze słabszymi drużynami w lidze. A te słabsze drużyny u nas w której lidze by grały? Dlatego nie ma co się bać ; )

skeba 18.07.2011 16:10

Cytat:

Nathan Junior wraca do skladu wiec trzeba bedzie podwojnie uwarzac - ale Skonto według zapowiedzi bedzie glownie liczyc na kontry - tak wiec sporo pracy czeka jutro obrone jak i defensywnych pomocnikow. Zreszta sam Junior nic nie zrobi
Przegrać w 1 meczu 1-0 i liczyć na kontry ? To właśnie widać, jaki ten trener ma warsztat.
Na miejscu Maaskanta kazałbym zawodnikom klepać na własnej połowie. Mecz skończy się 0:0 i gitara. Łotysze będą mieli świeto narodowe, ze zremisowali.

Parodia. Druzyna, ktora przegrywa powinna dazyc do wygrania spotkania.

lorddavy 18.07.2011 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1128818)
Parodia. Druzyna, ktora przegrywa powinna dazyc do wygrania spotkania.

Przy takiej różnicy potencjałów nie dziw się, że Pahars ich ustawi defensywnie. Woli wpisać sobie w CV 0-2 w Krakowie niż 1:8 :D On naprawdę liczy na stałe fragmenty, farciarski gol i kontry. Mam nadzieję, że bramka dla nas stosunkowo szybko rozwali mu ten "misterny" plan...

skeba 18.07.2011 16:32

Cytat:

Przy takiej różnicy potencjałów nie dziw się, że Pahars ich ustawi defensywnie. Woli wpisać sobie w CV 0-2 w Krakowie niż 1:8 :D On naprawdę liczy na stałe fragmenty, farciarski gol i kontry. Mam nadzieję, że bramka dla nas stosunkowo szybko rozwali mu ten "misterny" plan...
Wielkiej rożnicy nie ma, co pokazało ostatnie spotkanie.
Ja będąc trenerem jednak chciałbym awansować. Tak robią Polscy trenerzy. Grając przeciwko Wiśle - gdy przegrywają 2-0 to stawiają mur, by nie przegrać wyżej, zamiast dążyć do zremisowania.

CH. 18.07.2011 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1128836)
Wielkiej rożnicy nie ma, co pokazało ostatnie spotkanie.
Ja będąc trenerem jednak chciałbym awansować. Tak robią Polscy trenerzy. Grając przeciwko Wiśle - gdy przegrywają 2-0 to stawiają mur, by nie przegrać wyżej, zamiast dążyć do zremisowania.

po jednym meczu wyrażasz opinię że wielkiej różnicy nie ma ?

na prawde uważasz (patrząc nawet na ten mecz) że nie ma wielkiej różnicy między Wisłą a Skonto ? tak ogółem? Wierzysz w to że na 20 meczów Skonto wygrałoby 18 a nie na odwrót ? :lol:
Jesli tak to idę po 0.7 gorzkiej żołądkowej.


Jutro każdy chętny zakupi bilety
http://www.facebook.com/WislaKrakow/...50319353401282

Elefant 18.07.2011 18:32

Strzelić bramkę jakkolwiek i czymkolwiek, byle szybko.

Może trzeba wchodzić na przebój (Małecki, Melikson) licząc, że drętwa obrona Skonto sprokuruje karnego ?

Bo ta nasza gra pozycyjna naprzeciw 11 chłopa w obrębie 16 słabo może wyglądać.

KOALIK 18.07.2011 18:37

Jutro powinno być zastosowane ultra ofensywne nastawienie. Pokazać Skonto, kto tu rządzi i wygrać minimum z 5:0. Zagrać dwoma napastnikami, a nie dwoma defensywnymi pomocnikami.

Ajax 18.07.2011 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1128915)
Jutro powinno być zastosowane ultra ofensywne nastawienie. Pokazać Skonto, kto tu rządzi i wygrać minimum z 5:0. Zagrać dwoma napastnikami, a nie dwoma defensywnymi pomocnikami.

Nie ma szans Maskant jest zbyt doświadczony żeby stosować taką ułańską fantazje i na pewno wyciągnął wnioski z meczów ekstraklasy gdzie taktyka hurra do przodu zawiodła (vide Śląsk), gramy 2 defensywnymi w spokojnym atakiem pozycyjnym. Stawiam browar:)

1q2 18.07.2011 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1128923)
Nie ma szans Maskant jest zbyt doświadczony żeby stosować taką ułańską fantazje i na pewno wyciągnął wnioski z meczów ekstraklasy gdzie taktyka hurra do przodu zawiodła (vide Śląsk), gramy 2 defensywnymi w spokojnym atakiem pozycyjnym. Stawiam browar:)

Będzie tak jak piszesz tyle że mi się to nie podoba bo jeśli nie ze Skonto grać ultra ofensywnie to z kim?Myślałem że gra Sobolem i Wilkiem to taki wariant chwilowy, by dopilnować mistrzostwa i nie zaliczyć wpadki jak z Górnikiem a to wygląda że to ta docelowa taktyka nawet na największych leszczy.

CH. 18.07.2011 19:06

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0112091603.jpg

reszta http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...nowanie/49753/

Ajax 18.07.2011 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1128939)
Będzie tak jak piszesz tyle że mi się to nie podoba bo jeśli nie ze Skonto grać ultra ofensywnie to z kim?Myślałem że gra Sobolem i Wilkiem to taki wariant chwilowy, by dopilnować mistrzostwa i nie zaliczyć wpadki jak z Górnikiem a to wygląda że to ta docelowa taktyka nawet na największych leszczy.


Maskant widzi ze nasza obrona do najpewniejszych nie należy i woli tak aby unikać wpadek dobrze mieć trenera który widzi słabości własnej drużyny.

_ukoL 18.07.2011 20:16

Uważam, że gra będzie toczyć się do pierwszej bramki. W Rydze nawet kiedy Skonto straciło bramkę nadal grali swoją "murarkę". Tutaj w Krakowie kiedy stracą bramkę będą musieli zaryzykować, nawet podświadomie i ruszyć do przodu co rozwiąże worek z bramkami. Prędzej skłonny byłbym zaryzykować wynik 0:0 niż 1:0 dla Wisły. Jeżeli Wisła wygra to liczę, że minimum 2:0 lub 3:0. Nie wierzę w konsekwentne 90 min Łotyszy.

element 18.07.2011 20:19

To jak nie należy i jest to słabością to niech to zmieni bo nikt mi nie wmówi że podstawowy reprezentant Hondurasu, dwóch gości z przeszłością w czołowych klubach Holenderskich i dynamiczny Paljic to nie jest materiał na dobrą obronę, bardzo dobrą.

Z takim tekstem
Cytat:

Maskant widzi ze nasza obrona do najpewniejszych nie należy i woli tak aby unikać wpadek dobrze mieć trenera który widzi słabości własnej drużyny.
To może Pahars wyskoczyć czy komentator Polsat Sport.
Maaskant jest trenerem piłkarzy Wisły a nie dziennikarzem / komentatorem czy analitykiem C+ by takie głupoty wygadywać. I pieniądze bierze za trenowanie i polepszanie drużyny. Nie za siedzenie z założonymi rękoma i użalaniem się że obrona jest zła. Jak jest zła to jako trener powinien wstać i pójść ich trenować bo materiał na to ma i nie są oni kolesiami z łapanki prosto z Kolejarza Stróże gdzie piłkarz CONCACAF oglądał tylko przed telewizorem, a Jaliensa plakat ma zawieszony nad łóżkiem.

qqq_b 18.07.2011 20:23

Uważam, że spokojnie wygramy mecz 3:0.

Glazik 18.07.2011 20:35

Grzyby zbieraja???:rotfl::rotfl::rotfl:

alberto 18.07.2011 20:48

Chłopakom ze Skonto Ryga szczęki opadły jak zobaczyli R22, tu jest filmik z treningu Łotyszy, posłuchajcie co mówił ich trener. Nasz na początku


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl