![]() |
POZnań* know how, "A nam już trawa gnije"
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Nowa szatnia Arki: http://arka.gdynia.pl/images/galeria...57606576b3.jpg |
Cytat:
|
Ważne żeby stwierdzili, ze zostały zawyżone koszty budowy stadionu. Wtedy Wisła mogłaby wystąpić o zmniejszenie ceny najmu.
|
Cytat:
Myślałem, że tylko u nas takie cyrki były związane z projektem jednak okazało się, że Ci z Poznania biją nas na głowę. |
A u nas to co?Przeciez u nas suche jest jedynie 2 piętro trybuny
|
:rotfl:
Chodzi o to, że im zalewa pomieszczenia, o trybunach nie wspominając... |
Świadczy to o poziomie inżynierów i projektantów. Nawet stadionu nikt porządnie wybudować nie potrafi, bo chyba nie ma co mydlić oczu ludziom farmazonami o drobnych usterkach.
edit: czyli zagrożenie lawinowe w Wielkopolsce, dobre hehe. :lol: Wiosną powódź i wodospad kaskadowy z górnych partii na dolne. :lol: |
mnie bardziej rozwalił ten fragment:
Cytat:
|
Tzn. że w Poznaniu pownien być w zimie zakaz wstępu w wyższe partie stadionu, a w dolne tylko ze sprzętem alpinistycznym i po powiadomienu GOPR-u. :)
|
:lol::lol::lol:
|
http://www.youtube.com/watch?v=Dvzq2D8uy0Q
Jak Polonia Bytom przyjedzie to nie będzie chciała wracać. |
Cytat:
|
Czy wie ktoś jak jest umiejscowiony sektor gości na stadionie Bałtyku? (przypominam że Arka gra tam gościnnie bo na ich terenie mogą sobie pograć ale w tenisa). Wogóle jak są ustawione kamery? Będzie widać w tv sektor gości?
|
Cytat:
|
Nowy stadion jest postawiony w miejscu starego stadionu Bałtyku Gdynia...
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.arkowcy.pl/artykul,1549,1...on-w-gdyni.tag |
Cienkie te tabliczki w Poznaniu mają...
http://i52.tinypic.com/2nh0xfk.jpg http://d.polskatimes.pl/k/r/1/c9/70/...bd73953_k1.jpg ... a przecież jest sporo dobrych i dostępnych wzorów :lol: http://www.karkonosze.ws/images/news/Uwaga_lawiny.gif http://i52.tinypic.com/1572ohe.jpg http://i51.tinypic.com/29krjp3.jpg http://pad3.whstatic.com/images/thum...-Avalanche.jpg http://farm3.static.flickr.com/2425/...307ddc22ba.jpg |
jak tak się zastanawiałem nad rożnymi porównaniami stadionu s poznaniu do żuczków czy pieczarek, to wydaje mi sie że najlepsza jest PIECZARKA. Bo tam to nawet klimat taki na stadionie panuje że trawa nie chce rosnąc i jedyne co by rosło to pieczarki wiec pasuje jak ulał :D
|
Teraz jest polska nagonka na stadion Amikorza, a poczekajcie jeszcze z pol roku jak zagraniczne media zaczna sie interesowac stadionami w kontekscie Euro 2012, wtedy to dopiero bedzie wstyd.
Wszyscy sie smiali jak stadiony chcieli nam budowac chinczycy, a tu widac ze nawet chinczyk jest lepszy od polskiego fachowca. Nie oszukujmy sie, prawdziwe europejskie stadiony to beda w Gdansku, Wroclawiu i narodowy w Warszawie, |
Kibice Widzewa protestowali przed magistratem
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,91...gistratem.html Troche wstyd dla Łodzi. Wszędzie coś się buduje a tam stadiony nadal straszą. |
Dla miasta Łodzi czy dla Cacka? Zdanowska zmiażdżyła w piśmie tego pana.
|
Mnie tam nie interesuje jakaś Zdanowska czy inne Cacki. Mówie o mieście. Trzecie co do wielkości miasto w Polsce a stadiony niedługo będą najgorsze w ekstraklasie (jeśli Widzew się utrzyma, a Łks awansuje)
|
No tak, ale nie można mówić o budowie jakiegokolwiek stadionu w mieście jak każda ze stron jedzie na innym wózku. Jeśli w tej materii nie dojdzie do porozumienia, pan Cacek nie zmieni swojego nastawienia, a miasto nie ustali priorytetów (patrząc na budżet Łodzi to nie stać ich na dwa stadiony jak Krakowa) to stadionu mogą nie postawić jeszcze przez wiele lat.
|
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1..._koszmar_.html
ten szmatławiec dziś przechodzi samego siebie, po przeczytaniu idiotycznej wypowiedzi cudownego Antoniego (długo zastanawiałem się czy nie pisać z małej litery) natrafiłem na kolejny szczyt głupoty, i znów specjaliści tym razem anonimowo krzyczą że stadion beznadziejny, elewacja beznadziejna, że lepiej zostawić bez siatki, jak by śp. Pan O. żył to bym wiedział kto był tym specjalistą... paranoja |
Tymczasem w pieczarce:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...e-grac,1603318 |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl