Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

prober 28.04.2010 21:37

Ciekawy mecz, ale jak widzę nie wszyscy doceniają rzemieślnictwo mediolańczyków :) Taktyka Mourinho na najwyższym światowym poziomie.

Posiadanie piłki:
FCB - Inter 73%-27% :shock:

qchar90 28.04.2010 21:39

Mourinho swietny taktyk, gratuluje mu udzialu w finale, Barcelona nie strzeli

ladek1989 28.04.2010 21:42

Niestety LM wygra moim zdaniem Bayern, najgorzej jak może być, ale swoim niemieckim charakterem zwyciężą;/ Finał czyli mecz Bayern-Inter coś czuję, że będzie meczem walki i mało będzie jakiś porywających akcji....

Zbyychu 28.04.2010 21:42

prober, chyba "rzemiosło"
qchar90, już był dzisiaj jeden taki, co Lechii gratulował remisu na piętnaście minut przed końcem :P

Kamson 28.04.2010 21:44

Catenaccio... tego sie oglądać nie da.

DevilMayCry 28.04.2010 21:47

Ehhh tylko nie to.Mam nadzieję, że chłopaki wytrzymają jeszcze te 10 minut .

prober 28.04.2010 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbyychu (Post 890339)
prober, chyba "rzemiosło"

Właśnie nie, rzemieślnictwo w sensie uciążliwej i skrupulatnej pracy. Rzemiosło oznaczałoby ich fach, czyli granie w piłkę.

LuKiTS89 28.04.2010 21:55

To co robią redaktorzy to jest tragedia tak za Barcą byc:/

Zbyychu 28.04.2010 21:55

jedno, czy drugie, pozdrawiam ;)
i znów ręka w polu karnym Barcy. No przecie mnie krew zaleje.

!!IRIVER!! 28.04.2010 21:57

Żenada. Niech to Bayern wygra, bo sie załamię.

spirit 28.04.2010 21:57

.......ony antyfutbol.

banasik 28.04.2010 21:57

KO-NIEC ! Uff - mam nadzieję, że skończy się czczenie BArcelony, bo wynik dwumeczu pokazuje, że Barcelona NIE JEST najlepsza na świecie

DevilMayCry 28.04.2010 21:57

ten Mourinho ma coś z głową :) Cieszy mnie awans Interu bardzo.

Kluvi 28.04.2010 21:57

tak pisaliście że pod Barce sędziowali, a na koniec sędzia okradł z gola Barce..

LuKiTS89 28.04.2010 21:58

Inter w finale-zasłużenie za 1 mecz teraz się pięknie obronili i zasłużyli na ten finał:)

kpn 28.04.2010 21:58

Przypomina mi sie mecz Wisla - Valerenga, tylko ze Wiselka nie strzaliła gola:) mecz do jednej bramki. Tyle.

!!IRIVER!! 28.04.2010 21:59

Nie chcę sobie nawet wyobrażać tego niemiecko-włoskiego finału. Największa krzywda spotkała kibiców PRAWDZIWEGO futbolu, a nie 'szachów'.

gromaders 28.04.2010 21:59

anty-futbol zwyciężył, szkoda gadać, już widzę jak będzie ten finał wyglądał

Zbyychu 28.04.2010 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 890354)
tak pisaliście że pod Barce sędziowali, a na koniec sędzia okradł z gola Barce..

a Inter z karnego i zawodnika i bramki straconej ze spalonego. ;p

DevilMayCry 28.04.2010 22:00

Hmmmm jasnowidz jakiś??? a może akurat będzie to np. porywające widowisko?

1q2 28.04.2010 22:01

67 podań w 90 minut :lol:
Mourinho zabił Barcę , to niesamowite żeby przez 80 minut nie pozwolić im kompletnie na nic i to grając w 10;)

qchar90 28.04.2010 22:01

banasik a kto jest najlepszy na swiecie?
Inter zagral swietnie taktycznie
pierwszy mecz swietnie wypunktowal Inter Barcelone, w drugim obrona czestochowy
i teraz Sneijder i Robben zagraja w finala na SB, a to psikus, Real sie ich pozbyl, a biedaki od paru lat nie moge wejsc do finalu, dobre decyzje dwaj holendrzy podjeli.
Inter taktycznie wygral.

Syn Kangura z 1984 28.04.2010 22:01

Tak żenującej drużyny jak Inter chyba jeszcze nigdy nie widziałem. Mecz gorszy niż w Polskiej lidze. Wizja finału Bayer - Inter jest przerażająca, będzie nudno, taktycznie, nudno, defensywnie i nudno :-/

Kluvi 28.04.2010 22:01

a co wy tak za Interem co oni graja?? Padaka jak tylko się da..

prober 28.04.2010 22:01

Inter dał radę, stracił tylko 1 gola na Nou Camp grając w dziesiątkę przez 70 minut. Brawo.

Zatem w Madrycie zgrają Bayern i Inter. Pierwsi bez Ribery'ego, drudzy bez Motty.

Orson 28.04.2010 22:02

anty-futbol? Kolego nie oglądałeś meczu na San Siro?
a myślisz że Inter powinien zagrać ofensywną piłkę na Camp Nou grając w 10?

gromaders 28.04.2010 22:02

no z Mourinho na ławce na pewno będzie porywające, dzisiejszy mecz po prostu dramat, szczególnie postawa interu

rabi86 28.04.2010 22:02

Pięknie, panienki z Hiszpanii zobaczyły, że nie są najlepsze na świecie.
Trudno, żeby w 10 Inter grał wyrównany mecz z Barceloną, a jeśli ta chciała grać w finale powinna wepchnąć Interowi w te 60 minut kilka goli.
To co sędziowie dali z Chelsea odebrali z Interem.

Nie jestem fanem Interu, ale ich wygrana mnie bardzo cieszy.
Jeszcze tylko mistrzostwo Hiszpanii ...

prober 28.04.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 890366)
a co wy tak za Interem co oni graja?? Padaka jak tylko się da..

Ja bym sobie życzył "padakę" na takim poziomie w wykonaniu Wisły.

DevilMayCry 28.04.2010 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 890370)
no z Mourinho na ławce na pewno będzie porywające, dzisiejszy mecz po prostu dramat, szczególnie postawa interu

postawa? postawa jak najbardziej odpowiednia. wygrali w pierwszym meczu 3:1 ,to teraz bronili wyniku- proste.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl