![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
jezeli piecze to konieczna amputacja
pozdrawiam:D |
Cytat:
to nie jest smieszne :D mam rany z dwóch stron palca :D zacząłem sie z nia napierda*** i tak to sie skonczylo (taki mały piesek szi tzu a tak gryzie :/)wiec to jest przestroga dla innych :) |
Cytat:
|
Przeciwko tężcowi byłem szczepiony chyba tydzień temu ;>
Tak na prawde to jest to pies kuzynki ale obecnie u mnie mieszka,szczepiona była na wszystko do wyjazfdu do Irlandii dokladnie nie wiem na co ale kilka różnych rzeczy. Jeżeli rzeczywiście musze isc do szpitala to mogę podjechac bo starsza akurat jest na dyżurze to szybko załatwie ale nie wiem czy jest potrzeba? |
http://www.***************/news/show/1740
O co chodzi z tym transem u nas na 14 września na c |
Cytat:
Jak w najnowszej Operze (9.52) przenosić ulubione stronki na ten panel, na którym jest np. odświeżanie itp? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy to prawda że ma byc tak jak dawniej złotówka od biletu bedzie na oprawy?? Jesli tak to kiedy to wrac??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
koniec już tego tematu Ile mniej więcej schodzi promila u człowieku w przeciągu 30 minut? |
Cytat:
Nie wiem jak to jest przy wersji nie premium z prędkością, ale przy premiumie ciągnę przez większość czasu tyle ile tylko da się wyciągnąć z łącza. Co przy moim łączu oznacza jakieś 1200kB/s 8) Ad.2 patrz punkt wyżej Ad.3 nie mam pojęcia, ale chyba nie. |
Wie ktoś gdzie albo może ma znajomego który dokona fachowej przeróbki Xbox 360 ??
Nie wiem jak z giełdą bo dawno nie byłem może ktoś ma info co i jak |
Jeśli chodzi o przerobienie na giełdzie kosztuje ok 100 zł .
Pisz na pw to dokładnie Ci powiem |
powie mi ktoś ile ściągnięcie sim - locka z SE W 910 i?może ktoś by się podjoł ?
|
pany mam problem.
otoz przy wlaczaniu komputera mam windowsa xp laduje sie chwilke okno startowe i pokazuje sie taki napis: "CPU was changed , please re-setting CPU information in CMOS setup" wciskam F1 zeby kontynuowac i wgrywa mi sie normalnie windoswa okna logowania itp.. teraz mam pytanie czy ktos wie czy to jest cos grozne o co wogole chodzi i co mam z tym zrobic ? |
Czy można zgłosić do administratora rapidshare.com, że np. zamieszczony tam plik jest czyjąś własnością i został wykorzystany bez wiedzy i zgody autora? Czyusunąć go może jedynie osoba, która go tam wstawiła? Ewentualnie po jakim czasie znika dostępność danego linka?
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Serwis aparatów cyfrowych jest na Kijowskiej obok biprostalu. A czy Nikony tam naprawiają to nie wiem ale raczej tak.
|
W Carrefourze na Czyżynach jest sklep firmowy nikon ! ;] ale czy naprawą się tam zajmują to tego nie wiem.. trzeba podejść i zapytać :)
|
Nie moge na NK ani dodac zdjęcia ani przede wszystkim wysłać prv wiadomości. Czy ktoś tak ma? O co może chodzić? Komentarze do zdjęć np. mogę dodać. W FAQ nie ma nic o tym. A jak nikt nie wie co jest, to może jest gdzieś jakiś kontakt z nimi? Tzn mail z pomocą czy coś? Bo nie widzę ...
Ogólnie bym olała, ale akurat tylko tam mam kontakt z osoba, do której pilnie mam sprawę :/ z góry thx za info! |
Cytat:
|
Pytanie do Wiślaków mieszkających w UK - jakie jest najlepsze i sprawdzone angielskie biuro podróży?
|
Żmijka, może masz przekroczony limit na wysyłania zdjęc a w skrzynce masz za duzo wiadomosci?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl