![]() |
Co myślicie o przeróbce ( mojego autorstwa ;] ) przyśpiewki Wisły na reprezentację?
Na polu (dworze) jest mrok, W autobusie tłok, Kibice na repre jadą. Kierowca dał start, Opowiem ja Wam, O reprze mej ukochanej. HEEEEEEEEJ POLSKAAAAA! DO BOJU BIAAAŁO-CZERWONI! Dwie bramki Obraniak i dwie Błaszczykowski, I mamy zwycięstwo Polski!!!! 2x |
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/0,1248770,20246...wiadomosc.html
Dziadek znowu sie kompromituje...to my w Polsce nie mamy lewych obroncow, ze musi tam grac ofensywny lewy pomocnik - Krzynowek? Podpowiem Leos'iowi, bo wiem, ze nie oglada polskiej ligi(sic!) - Piotr Brozek i Gancarczyk. Aha, ale przeciez powolal tez swojego kolejnego pupilka - Komorowskiego, to dlaczego chlopaka nie wystawia :D? Czyzby to nie international level ;)? Juz nie mowie o braku Obraniaka w I-szej jedenastce...zamiast niego Smolarek, ktory nie gra w pilke od roku i ktory w dodatku jest napastnikiem. O systemie gry z jednym napastnikiem zostalo napisane juz wszystko...my mamy strzelac gole i wygrywac... |
Roger, Krzynowek, Komorowski ?
Smolarek ktory dlugo nie gral ? Siwy dziad precz Na trybunach znowu pewnie przez 89min bedzie LLLEEEEEŁŁŁŁŁŁOOOO..... |
Leo wczoraj mówił, że najgorsze w kadrze jest to, że zawsze brakuje czasu... Ale na Feyenoord jest czas
|
Roger Komorowski i Smolarek po prostu mnie zmiażdżyli...w sumie jakie wyniki taki skład...
|
wow, no to sami w formie będą grać :D
|
Cytat:
|
Ja bym na miejscu Leo'sia wybierał zawodników spośród tych : Boruc, Przyrowski, Kuszczak, Kasprzik, Skaba, Fabiański. S.Gancarczyk, Piotr Brożek, Marcin Kowalczyk, Brzyski, Wasilewski, Golański, Rzeźniczak. Żewłow, Głowacki, Kuś, Jodłowiec, Dudka, Kokoszka, Polczak, Glik. M.Lewandowski, R.Murawski, Bandrowski, Trałka, Iwański, Mila, Garguła, Majewski, M. Gancarczyk, Łobodziński, Błaszczykowski, Peszko, Grosicki, R.Grzelak, J.Gancarczyk, Obraniak, J.Wilk, M. Rybus, Boguski, Brożek Lewandowski, Jeleń, Janczyk,
|
Leoś.... jedno zdanie. KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZĘDŹ!
|
Nie wierze ze na 3 pozycjach na ktorych optymalnie moze grac Ludo sa lepsi od niego...Krzynek i Smolarek ekhem ;)
Jak go siwy nie wpusci na 45 minut to znaczy ze ma problemy ze soba...Kiedy mamy go sprawdzic jak nie dzisiaj? Chyba ze Don Lego po 15 minutach bedzie juz wiedzial co i jak... Rzeznik na lawie :D Dobrze bo moim zdaniem jeszcze troszke i bedzie jak znalazl. Nie wiem co wy do niego macie...Co innego Komor :D |
Jeszcze trochę i będziemy się cieszyć,że Błaszczykowski gra w 1 składzie :D
Tyle szumu z Obraniakiem, a ciekawe na ile go Leo wpuści... ed: da się gdzieś w tv obejrzeć dzisiejszy mecz U-21 z Francją? |
Cytat:
|
A co Ty chcesz od Grzelaka?? Janczyk bramki stzela w silniejszej lidze niż Polska a łobo jest zawsze jaką alternatywa
|
Cytat:
Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger, Euzebiusz Smolarek - Robert Lewandowski. Co ci zawodnicy robią w pierwszej jedenastce!? Przed nami bardzo ważne spotkania decydujące o awansie do MŚ, a Leo nie daje szansy pokazania się od 1 minuty Obraniakowi. Po ... on go powołał!? |
Skład byłby całkiem dobry gdyby wymienić 3 słabe ogniwa (Krzynówek, Perejro i Smolarek) na 3 mocne (odpowiednio Obraniak, ktokolwiek byle nie Perejro i Brożek). Dołożyć do tego Gargułe zamiast Murawskiego i mamy najsilniejszy z możliwych obecnie skład.
|
Nie wiem, może jestem uprzedzona, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu z uporem maniaka Leo wystawia w I składzie Rogera? Fakt, czasem mu się zdarzy dobre zagranie, ale "czasem" to się zdarzy każdemu ...
|
Moim zdaniem Dudka też nie ma formy reprezentacyjnej,a w niej gra. Pewnie Leo wie dlaczego.
|
Partnerem Mariusza Lewandowskiego powinien byc Maciek Iwanski, bo Murawski grzeje przeciez w Rosji laweczke.
|
Podaj jeden mecz z dobrą drużną w którym Iwański nieźle zagrał...
|
Brondby Kopenhaga?
Mam nadzieję, że nie uważasz tego klubu za 'leszczy'... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Lech-Legia 0:0 Legia-Broendby 2:2 to tak na szybko bebeto, jeśli dla Ciebie Ajwen z Broendby w Wawie zagrał słabo, to nie wiem jakiej Ty gry oczekujesz? Takiej jak Messi? Poczytaj komentarze Twoich kolegów po szalu w czasie meczu, zachwalali Iwańskiego za grę. PS z Iwańskim jest taki sam kłopot, co z Jirasakiem w Wiśle. Nie zawsze gra na swojej ulubionej pozycji, jako ofensywny pomocnik. Często ustawiany jest jako DM, gdy gra z Gizą i Rogeram na boisku. |
Czy Roger śpiewał hymn Brazylii ? Bo Polski z ruchu warg to to napewno nie byl
|
Leo powiedział że nie bedzie taryfy ulgowej dla Greków.
Hahahaha padłem Wspierajmy cienasów GRECJA !. |
Śpiewał hymn na cześć Leo, który go powołuje mimo, że ostatni dobry mecz zagrał parenaście miesięcy temu.
Czy my nie mamy lewych obrońców, że tam Krzynówek musi grać? Gancarczyk, Piotr Brożek...? edit; co sie dzieje na trybunach? Jakieś okrzyki i gwizdy |
Cytat:
|
Na trybunach chyba zaczyna się jakaś awantura
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl