Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rocco_1906 12.04.2009 22:23

sts od 10 do 14... w koncu jutro tez święto...

edit: 9:30-14:30 :P

kameleon2323 13.04.2009 09:29

a wie ktos moze jak WZB?? z gory thx:D

thx :D:)

kameleon2323 13.04.2009 11:07

Sheffield U.-Nottingham 1
J.Hampel (10,5 pkt) 1
FC Kopenhaga-Vejle 1
H.Andersen (9,5 pkt) 1
Birmingham-Plymouth 1

wklad 10zl
Do wygrania 116.07 zl
Jak to oceniacie??:P

Nawzjaem Wesolych Wszystkim!! :D

rocco_1906 13.04.2009 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 707971)
Sheffield U.-Nottingham 1
J.Hampel (10,5 pkt) 1
FC Kopenhaga-Vejle 1
H.Andersen (9,5 pkt) 1
Birmingham-Plymouth 1

wklad 10zl
Do wygrania 96.94 zl
Jak to oceniacie??:P

Piłka powinna wejść:) a na żużlu to ja sie nie znam.

i z okazji kończących się Świąt życzę sobie i Wam zeby nam tak mecze wchodziły jak w miniony weekend:D

edit:kameleon nie wiem kiedy masz ten żużel ale... weź pod uwage że może sie nie odbyć bo pewien idiota ogłosił właśnie 3-dniową żałobę narodową.....

MISTA92 13.04.2009 11:15

Zakład: Akumulowany Stawka: 5.00 Wygrana: 648.20
3003 Barnsley - Swansea x
3004 Birmingham - Plymouth 1
3007 Cardiff - Burnley 1x
3009 Derby - Wolves x
3013 Sheffield Utd. - Nottingham 1
3025 Tranmere - Hereford 1
3026 Millwall - Peterborough x
Co myslicie?:P

WiślakNH 13.04.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 707972)

i z okazji kończących się Świąt życzę sobie i Wam zeby nam tak mecze wchodziły jak w miniony weekend:D

Dołączam sie do życzeń :-)

Kobieta w STS pomyliła sie w numerkach i zamiast Malmoe dała mi Coventry,stwierdziłem,że to nie może być przypadek i sie nie wróciłem :D

bula1010 13.04.2009 12:29

mam do was pytanie jak chce grac w bet at home system to jak zrobic grupy ??

bula1010 13.04.2009 12:30

bo jak wybieram spotkania to nigdzie nie moge znalezc np grupa a itp

Mamba 13.04.2009 12:50

Derby County - Wolverhampton Wanderers 2
Sheffield United - Nottingham Forest 1
Kurs: 3,57

oraz

Malmö FF - Örgryte IS 1
Kalmar FF - AIK 1
FC Kopenhagen - Vejle BK 1
Kurs: 3,53

pan Dudi 13.04.2009 12:58

Chyba 95% grających osób na świecie gra dziś na Sheffield. ;) Obyśmy się nie pomylili...

LuKaS TSW 13.04.2009 14:01

ja na dziś dałem :
Beitar-Yehuda 1
Lens-Strasbourg 1
Sundsvall-Falkenberg 1

a co myślicie nad takim czymś na lige mistrzów:
Chelsea-Liverpool X
Bayern-Barcelona 2
Porto-Manchester X
Arsenal-Villarreal 1
można to zagrać np systemem 2 z 4

MCX 13.04.2009 14:10

Manchester formą nie powala, ale to jest LM, dadzą z siebie wszystko, a potencjał mają większy od Porto. Dla mnie pewna 2. Bayernu z Barceloną bym nie stawiał, za to skusiłbym się na postawienie na Liverpool i Arsenal.

Zwierze 13.04.2009 14:48

Jak dla mnie też można stawiać awans ManUtd Barcelony bym nie stawiał bo może być remis albo jakaś minimalna wygrana Bayernu

Martinho 13.04.2009 15:00

Najpewniejszy z LM jest Arsenal, w Villareal nie zagra Senna i Cazorla
Dodałbym tez Marsylię u siebie i awans Porto :)

Mamba 13.04.2009 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 708022)
Chyba 95% grających osób na świecie gra dziś na Sheffield. ;) Obyśmy się nie pomylili...

No i dali dupy a grali w przewadze 1 zawodnika...

El'kabat 13.04.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 707701)
Pilne !
Kojarzy ktos moze w ktorym miejscu Konopnickiej jest Fortuna ? UL. M. KONOPNICKIEJ 92 C
Edit: Dzieki bardzo Johnny B :)

Na jutro:
St.Gallen-Schaffhausen 1 1.23
Fc Kopenhaga-Vejle 1 1.25
Ako:1,38

Elegancko :)
Na LM:
1
Barcelona strzeli 1 1.2
Arsenal-Villareal 1 1.55
Ako:1.,67
2
Bayern-Barcelona 2 2.3

Bo:Barcelona strzeli 1 1.2
Nie widze takiej opcji,aby cos tam nie strzelili.Niby duzo osob twierdzi,ze Barcelona wystapi w tym spotkaniu w okrojonym skladzie,ja uwazam przeciwnie.Z Huelvą juz wystawiony byl słabszy skład,aby dac odpoczac trochu najlepszym.Na Alianz Arena czuje,ze pojda prawie najmocniejszym i moze byc poprawka z Camp Nou.
Arsenal-Villareal 1 1.55
Villarreal zagra w meczu z Arsenalem bez: Marcosa Senny, Santiego Cazorli, Matiego Fernandeza i Caniego. Czyli druga linia poszła w cholere,a co najwazniejsze podpora druzyny czyli Senna...

pan Dudi 14.04.2009 06:52

A mi się wydaje, że dziś wygra Bayern. Hitlerowcy dadzą z siebie wszystko, żeby zmazać plamę z poprzedniego tygodnia, co im się do końca nie uda, bo dalej raczej awansuje Barcelona, ale wydaje mi się, że wygrają (przypomnijcie sobie rewanżowy mecz Wisła- Barcelona). Typ over 2.5 na ten mecz chyba jest optymalny. Sam nie wiem jeszcze czy cokolwiek dziś zagram, ale tak tylko głośno myślę ;) Dzięki Bogu wczorajszą wtopę na piłce udało mi się odegrać w nocy na nba.

LuKaS TSW 14.04.2009 07:57

a mnie kusi dziś dać na Polskę w hokeja :) kurs bardzo duży a jak chcą awansować to takie mecze trzeba wygrywać.
a tak to zagram chyba tenis:
Schiavone-Dominguez Lino 1
Jans/Rosolska-Borwell/Grandin 1
Andreev-Vassallo 1
i koszykówka Rijeka-Trogir 1(zwyciezca)

rocco_1906 14.04.2009 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 708474)
a mnie kusi dziś dać na Polskę w hokeja :) kurs bardzo duży a jak chcą awansować to takie mecze trzeba wygrywać.

ja gram dziś dwóje na Ukraine:) to jest dla mnie najwiekszy pewniak w dniu dzisiejszym;]

kameleon2323 14.04.2009 10:16

Bayern M.-Barcelona +2.5
Chelsea-Liverpool +1.5
Schiavone F.-Dominguez L.L. 1
Cluj-Pandurii 1
Cibulkova D.-Paszek T. 1
Andreev I.-Vassallo Arg.M. 1
Ukraina-Polska 1

wklad 10zl
Do wygrania 115.11

juz wiem Ruskich sie nie stawia............;/

Zwierze 14.04.2009 10:23

Jest promocja na expekt pierwszy strzelec bramki bądz dokładny wynik, zwrot stawki do 40PLN w razie przegranej. Wiadomo że wytypowanie strzelca albo wyniku to fart na max dlatego poprosiłem postronną osobę, padło na Porto - Man 1-2:)

LuKaS TSW 14.04.2009 10:52

a ja na uefa wymyśliłem takie coś(tradycyjnie na podwójnej szansie):
Dynamo x-x
Man City 1-1
OM 1-1
Udinese x-x
kurs jest 5,51

za to że mi w pierwszym tygodniu tylko MU nie siadło z LM to trzymam kciuki za Porto a najlepiej niech będzie 1-1 :)

piękny odsiew "faworytów" w turnieju w Monte Carlo jest,oj chyba co niektórzy będą mówić "nie lubię poniedziałku"

MCX 14.04.2009 11:55

Chelsea - Liverpool 2
kurs 3,00 w Milenium
stawiam to jako singla za 10 :)

Porto - Man U 2
kurs 2,05
Arsenal - Villareal
kurs 1,55

stawka 20 zł
jak już ktoś wyżej wspomniał: Villareal osłabiony, Arsenal ostatnio w formie, a Man U musi wygrać i koniec :D

El'kabat 14.04.2009 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 708467)
Macie coś konkretnego na dzisiaj?

Mnie kusi ta Barcelona, żeby postawić handicap 2 (kurs 4,60), ale sam nie wiem.

Kamikaze badz solidarny z nickiem i postaw :) Ja chyba tez postawie na Barcelone(nie wiem jeszcze czy z hc.Najlepiej przydalboy sie poczekac na sklady i wtedy obstawiac. Nie wierze kompletnie w szkopow,mam intuicje ze podobnie ten mecz bedzie wygladal.Dorzuce do tego jeszcze Aresenal-Villa 1,dla podbicia ako.
pzdr :)

jaro1985r 14.04.2009 12:34

nie ma co grac na Barce skoro awans juz maja w kieszeni ! Nawet my bylismy w stanie z nimi wygrac gdy mieli juz zaliczke, do tego Barca na wyjazdach to jednak juz troche inna druzyna niz ta z camp nou,. Mysle ze pewniejsze jest zwyciestwo MU bo tam sie gra o wielka stawke

El'kabat 14.04.2009 13:13

My ? My w obecnej formie dostalibysmy piatke lekko,jak nie wiem czy wiecej....
Ja uwazam,ze na pewno nie odpuszcza tego meczu,Guardiola nauczyl ich odpowiedzialnosci,woli walki.Zagraja na 100 %,a wiadomo jezeli Barca gra na 100 % to rywale maja malo do powiedzienia.
Guardiola powiedzial:"They want to win every game; hard games, easy games, it doesn't matter"
I tego sie trzymam,pzdr

pan Dudi 14.04.2009 13:38

Ty weź najpierw, El' kabat, popraw sobie błąd w podpisie, a potem zacznij się tu napinać. Guardiola powiedział.. :D To fajnie, że tak powiedział. Powiedział też, że żeby ułatwić zadanie swoim zawodnikom da odpocząć głównym bohaterom meczu na Camp Nou?

1q2 14.04.2009 14:10

No ja dziś na Bayern postawie - po takim w.......u to każdego ruszy, a szczególnie niezłą drużyne jaką jest zespół z Monachium.Gdzie opczywiście pewniak to to nie jest;)

El'kabat 14.04.2009 14:35

Dudi nie napinam sie tylko tlumacze po prostu swoje stanowisko :)
Opis juz poprawiony,dzieki za zwrocenie uwagi :) Zobaczymy dzis,pzdr :)

Zwierze 14.04.2009 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 708644)
My ? My w obecnej formie dostalibysmy piatke lekko,jak nie wiem czy wiecej....
Ja uwazam,ze na pewno nie odpuszcza tego meczu,Guardiola nauczyl ich odpowiedzialnosci,woli walki.Zagraja na 100 %,a wiadomo jezeli Barca gra na 100 % to rywale maja malo do powiedzienia.
Guardiola powiedzial:"They want to win every game; hard games, easy games, it doesn't matter"
I tego sie trzymam,pzdr

Dobra, dobra tylko jest pytanie kto będzie grał to po raz a po 2 to zawsze jest w głowie że jest 4-0 i szkoda się narazić na kontujce czy coś


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl