![]() |
sts od 10 do 14... w koncu jutro tez święto...
edit: 9:30-14:30 :P |
a wie ktos moze jak WZB?? z gory thx:D
thx :D:) |
Sheffield U.-Nottingham 1
J.Hampel (10,5 pkt) 1 FC Kopenhaga-Vejle 1 H.Andersen (9,5 pkt) 1 Birmingham-Plymouth 1 wklad 10zl Do wygrania 116.07 zl Jak to oceniacie??:P Nawzjaem Wesolych Wszystkim!! :D |
Cytat:
i z okazji kończących się Świąt życzę sobie i Wam zeby nam tak mecze wchodziły jak w miniony weekend:D edit:kameleon nie wiem kiedy masz ten żużel ale... weź pod uwage że może sie nie odbyć bo pewien idiota ogłosił właśnie 3-dniową żałobę narodową..... |
Zakład: Akumulowany Stawka: 5.00 Wygrana: 648.20
3003 Barnsley - Swansea x 3004 Birmingham - Plymouth 1 3007 Cardiff - Burnley 1x 3009 Derby - Wolves x 3013 Sheffield Utd. - Nottingham 1 3025 Tranmere - Hereford 1 3026 Millwall - Peterborough x Co myslicie?:P |
Cytat:
Kobieta w STS pomyliła sie w numerkach i zamiast Malmoe dała mi Coventry,stwierdziłem,że to nie może być przypadek i sie nie wróciłem :D |
mam do was pytanie jak chce grac w bet at home system to jak zrobic grupy ??
|
bo jak wybieram spotkania to nigdzie nie moge znalezc np grupa a itp
|
Derby County - Wolverhampton Wanderers 2
Sheffield United - Nottingham Forest 1 Kurs: 3,57 oraz Malmö FF - Örgryte IS 1 Kalmar FF - AIK 1 FC Kopenhagen - Vejle BK 1 Kurs: 3,53 |
Chyba 95% grających osób na świecie gra dziś na Sheffield. ;) Obyśmy się nie pomylili...
|
ja na dziś dałem :
Beitar-Yehuda 1 Lens-Strasbourg 1 Sundsvall-Falkenberg 1 a co myślicie nad takim czymś na lige mistrzów: Chelsea-Liverpool X Bayern-Barcelona 2 Porto-Manchester X Arsenal-Villarreal 1 można to zagrać np systemem 2 z 4 |
Manchester formą nie powala, ale to jest LM, dadzą z siebie wszystko, a potencjał mają większy od Porto. Dla mnie pewna 2. Bayernu z Barceloną bym nie stawiał, za to skusiłbym się na postawienie na Liverpool i Arsenal.
|
Jak dla mnie też można stawiać awans ManUtd Barcelony bym nie stawiał bo może być remis albo jakaś minimalna wygrana Bayernu
|
Najpewniejszy z LM jest Arsenal, w Villareal nie zagra Senna i Cazorla
Dodałbym tez Marsylię u siebie i awans Porto :) |
Cytat:
|
Cytat:
Na LM: 1 Barcelona strzeli 1 1.2 Arsenal-Villareal 1 1.55 Ako:1.,67 2 Bayern-Barcelona 2 2.3 Bo:Barcelona strzeli 1 1.2 Nie widze takiej opcji,aby cos tam nie strzelili.Niby duzo osob twierdzi,ze Barcelona wystapi w tym spotkaniu w okrojonym skladzie,ja uwazam przeciwnie.Z Huelvą juz wystawiony byl słabszy skład,aby dac odpoczac trochu najlepszym.Na Alianz Arena czuje,ze pojda prawie najmocniejszym i moze byc poprawka z Camp Nou. Arsenal-Villareal 1 1.55 Villarreal zagra w meczu z Arsenalem bez: Marcosa Senny, Santiego Cazorli, Matiego Fernandeza i Caniego. Czyli druga linia poszła w cholere,a co najwazniejsze podpora druzyny czyli Senna... |
A mi się wydaje, że dziś wygra Bayern. Hitlerowcy dadzą z siebie wszystko, żeby zmazać plamę z poprzedniego tygodnia, co im się do końca nie uda, bo dalej raczej awansuje Barcelona, ale wydaje mi się, że wygrają (przypomnijcie sobie rewanżowy mecz Wisła- Barcelona). Typ over 2.5 na ten mecz chyba jest optymalny. Sam nie wiem jeszcze czy cokolwiek dziś zagram, ale tak tylko głośno myślę ;) Dzięki Bogu wczorajszą wtopę na piłce udało mi się odegrać w nocy na nba.
|
a mnie kusi dziś dać na Polskę w hokeja :) kurs bardzo duży a jak chcą awansować to takie mecze trzeba wygrywać.
a tak to zagram chyba tenis: Schiavone-Dominguez Lino 1 Jans/Rosolska-Borwell/Grandin 1 Andreev-Vassallo 1 i koszykówka Rijeka-Trogir 1(zwyciezca) |
Cytat:
|
Bayern M.-Barcelona +2.5
Chelsea-Liverpool +1.5 Schiavone F.-Dominguez L.L. 1 Cluj-Pandurii 1 Cibulkova D.-Paszek T. 1 Andreev I.-Vassallo Arg.M. 1 Ukraina-Polska 1 wklad 10zl Do wygrania 115.11 juz wiem Ruskich sie nie stawia............;/ |
Jest promocja na expekt pierwszy strzelec bramki bądz dokładny wynik, zwrot stawki do 40PLN w razie przegranej. Wiadomo że wytypowanie strzelca albo wyniku to fart na max dlatego poprosiłem postronną osobę, padło na Porto - Man 1-2:)
|
a ja na uefa wymyśliłem takie coś(tradycyjnie na podwójnej szansie):
Dynamo x-x Man City 1-1 OM 1-1 Udinese x-x kurs jest 5,51 za to że mi w pierwszym tygodniu tylko MU nie siadło z LM to trzymam kciuki za Porto a najlepiej niech będzie 1-1 :) piękny odsiew "faworytów" w turnieju w Monte Carlo jest,oj chyba co niektórzy będą mówić "nie lubię poniedziałku" |
Chelsea - Liverpool 2
kurs 3,00 w Milenium stawiam to jako singla za 10 :) Porto - Man U 2 kurs 2,05 Arsenal - Villareal kurs 1,55 stawka 20 zł jak już ktoś wyżej wspomniał: Villareal osłabiony, Arsenal ostatnio w formie, a Man U musi wygrać i koniec :D |
Cytat:
pzdr :) |
nie ma co grac na Barce skoro awans juz maja w kieszeni ! Nawet my bylismy w stanie z nimi wygrac gdy mieli juz zaliczke, do tego Barca na wyjazdach to jednak juz troche inna druzyna niz ta z camp nou,. Mysle ze pewniejsze jest zwyciestwo MU bo tam sie gra o wielka stawke
|
My ? My w obecnej formie dostalibysmy piatke lekko,jak nie wiem czy wiecej....
Ja uwazam,ze na pewno nie odpuszcza tego meczu,Guardiola nauczyl ich odpowiedzialnosci,woli walki.Zagraja na 100 %,a wiadomo jezeli Barca gra na 100 % to rywale maja malo do powiedzienia. Guardiola powiedzial:"They want to win every game; hard games, easy games, it doesn't matter" I tego sie trzymam,pzdr |
Ty weź najpierw, El' kabat, popraw sobie błąd w podpisie, a potem zacznij się tu napinać. Guardiola powiedział.. :D To fajnie, że tak powiedział. Powiedział też, że żeby ułatwić zadanie swoim zawodnikom da odpocząć głównym bohaterom meczu na Camp Nou?
|
No ja dziś na Bayern postawie - po takim w.......u to każdego ruszy, a szczególnie niezłą drużyne jaką jest zespół z Monachium.Gdzie opczywiście pewniak to to nie jest;)
|
Dudi nie napinam sie tylko tlumacze po prostu swoje stanowisko :)
Opis juz poprawiony,dzieki za zwrocenie uwagi :) Zobaczymy dzis,pzdr :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl