Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

wiślak 86 28.12.2012 22:55

Ja mam pytanie odnosnie promocji w sklepach i jakieś wyprzedaże. Interesują mnie ubrania i buty. (dżinsy, kurtki przejściowe, koszule, marynarki itp)

Czy można już zacząć odwiedzać jakieś sklepy czy jeszcze poczekać? widzieliście coś ciekawego?

Quicker 29.12.2012 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1292542)
Jest tu ktoś siedzący w tematyce telefonii komórkowych?
Korzystam z oferty Orange na kartę. Denerwuje mnie głównie to, że nie ma żadnego pakietu smsów do wszystkich sieci, w związku z tym zastanawiam się nad zmianą taryfy/przeniesieniem numeru do innej sieci.
W grę wchodzą abonamenty/mixy w granicach 30 zł, lub inne oferty na kartę. Zależy mi głównie na tanich/darmowych smsach.
Ktoś może coś polecić?

Tylko PLAY. Tam jest taka oferta w nazwie z czwórką, ale jej nie pamiętam. Wiem, że to jest mix darmowych sms-ów do Plus, Orange, PLAY i T-Mobile. Głośno reklamowali się w telewizji.

nero 29.12.2012 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1292682)
Najprościej:
http://allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=64

http://allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=475

jeżeli jeszcze byś miał jakieś wątpliwości to wejdz w pomoc na stronie allegro i tam jest zakjładka płatności.

Nie umiałem się wysłowić pisząc mojego poprzedniego posta, chodziło mi czym się różnią te opcję, a nie jakie są różnice w cenie, ale Twoje linki mi pomogły. Dzięki! :-)

RecordAble 29.12.2012 11:30

Nie siedzę zbytnio w temacie tabletów itp. urządzeń, dlatego mam pytanie co do takowego sprzętu.
Godny zakupu i uwagi tablet, tak do 500zł? Jaki polecacie, jakiej firmy, jaki sklep?

888 29.12.2012 19:35

Możecie polecić mi jakiś kantor z najwyższą ceną po jakiej skupują funta brytyjskiego? Zależy mi na fachowej podpowiedzi :) Ja znalazłem po cenie od 4,88 do 4,9. Może wiecie gdzie dają więcej? :) Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

RecordAble 29.12.2012 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 888 (Post 1292793)
Możecie polecić mi jakiś kantor z najwyższą ceną po jakiej skupują funta brytyjskiego? Zależy mi na fachowej podpowiedzi :) Ja znalazłem po cenie od 4,88 do 4,9. Może wiecie gdzie dają więcej? :) Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Ja zawsze wchodzę na stronę:
http://quantor.pl/kantory/krakow.html
Wyszukuję najlepszy kurs, potem porównuję ze stroną kantoru (czy się zgadza) i sprzedaję. Z reguły dobre kursy ma kantor w Galerii Krakowskiej na piętrze i kantor na Pl. Szczepańskim.

Fiti 29.12.2012 22:52

Czy wie ktoś w jakie dni i w jakich godzinach funkcjonuje giełda narciarska (nie pamiętam ulicy...) na Bronowicach Małych? Tam gdzie elektroniczna. Z góry bardzo dziękuję

MatMario 30.12.2012 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1292824)
Czy wie ktoś w jakie dni i w jakich godzinach funkcjonuje giełda narciarska (nie pamiętam ulicy...) na Bronowicach Małych? Tam gdzie elektroniczna. Z góry bardzo dziękuję

Gielda narciarska od zawsze byla w Rotundzie, na Balickiej znajdziesz troche sprzetu, ale jednak narciarska to Rotunda.

Balicka w niedziele masz otwarta do 14. ale to juz raczej koncowka. Wiec najwczesniej za tydzien,proponuje ok 10

cayenne 30.12.2012 13:41

Panie i Panowie...parę miesięcy temu słyszałem że wyszła pewna książka...
(autor, czy nawet tematyka nie jest mi znana).

Czytając tę książkę, załóżmy będąc na 20 stronie, mieliśmy możliwość dokonania wyboru.
Dosłownie wcielamy się w bohatera i decydujemy co robimy dalej...
Jeśli chcemy zrobić A - to przechodzimy na stronę 30. Jeśli B - załóżmy na 40.

Ktoś coś kojarzy?

sergio 30.12.2012 14:06

Poszukuję koszulki w połowie biała w połowie różowa pionowo przedzielona. Mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi. Wie ktoś gdzie taka dostanę?

Kamil_mchw 01.01.2013 12:24

Mam funpage na FB tematycznego z 80 tyś lików... prowadzę go w ramach mojej pracy.
Wczoraj w trakcie imprezy kumpel mówił mi że można zarobić przez reklamy na Fanpage... czy to prawda? Sprawdzałem neta z odp. na moje pyt. ale nie wiem czy to kac terrorysta czy nie potrafię szukać, czy na każdej stronie/forum gdzie padło to pytanie autor nie uzyskał satysfakcjonującej odp. ale no dzisiaj nie jest mój dzień.

Zna się ktoś na tym...??

peele 01.01.2013 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cayenne (Post 1292867)
Panie i Panowie...parę miesięcy temu słyszałem że wyszła pewna książka...
(autor, czy nawet tematyka nie jest mi znana).

Czytając tę książkę, załóżmy będąc na 20 stronie, mieliśmy możliwość dokonania wyboru.
Dosłownie wcielamy się w bohatera i decydujemy co robimy dalej...
Jeśli chcemy zrobić A - to przechodzimy na stronę 30. Jeśli B - załóżmy na 40.

Ktoś coś kojarzy?

Tak, ja coś kojarze :)
Przypuszczam, że nie chodzi o tą książkę, bo pytasz o coś co wyszło kilka miesięcy temu, ja natomiast znam (wiem o jej istnieniu, ale jeszcze nie czytałem, więc ci za dużo o niej nie powiem, jedynie to co można znaleźć w necie w recenzjach lub na wiki) książkę, która wyszła w 1963 roku. Jest to powieść "Gra w klasy" Julio Cortazara.
Na wiki możesz sobie poczytać o tym jak jest zbudowana. LINK Na samym dole masz rozdział Z różnych stron.

Apropo tego czy można tą książkę gdzieś dostać - nie wiem, nie sprawdzałem. Czy można ją gdzieś w necie ściągnąć - chomików itp nie przeglądałem, ale mam ją z innego źródła w wersji komputerowej. Jak jesteś zainteresowany, to mogę ci to oczywiście podesłać.

Mistel 01.01.2013 23:24

Jak to jest z grą na PokerStars.eu? Chciałbym grać za darmo, na wirtualne pieniądze. Nie ma jakichś ukrytych kruczków, albo obowiązku opłaty za korzystanie z serwisu?

MatMario 02.01.2013 08:40

Nie, nie ma.

WISŁAZWE 02.01.2013 09:21

Witam,
czy ktoś się orientuje gdzie w Krakowie mogę wypożyczyć narty na tydzień? I jakie są ceny takiego wypożyczenia?

W jakich dniach otwarta jest giełda narciarska?


edit: LuKaS dzięki ;)

LuKaS TSW 02.01.2013 10:32

http://happyski.pl/wypozyczalnia-nart-krakow/ wypożyczalnia
http://www.rotunda.pl/gielda-narciarska giełda

Kordel 02.01.2013 14:55

Orientuje się ktoś w temacie Wiślackich kalendarzy 2013 na biurko/ścianę? Interesują mnie bardziej wielostronicowe niż te B1

gypsy 02.01.2013 15:12

Kordel, na biurko to taki: http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...arz_na_biurko/
Niestety nie wiem jak wygląda w środku

Kamil_mchw 02.01.2013 15:33

http://us.123rf.com/400wm/400/400/ba...wentylacja.jpgkojarzycie takie meble np. kuchenne ze śliską powierzchnią... takie niby nowoczesne... gdzie mogę w krk, albo przez neta kupić kilka takich desek na wymiar??

donecki 02.01.2013 16:14

Wadowicka,Nowohucka koło myjni dla Tirów

cayenne 02.01.2013 16:43

Poszukuję stron internetowych, gdzie kierowcy szukają chętnych do zabrania na trasie załóżmy Krk - Wawa, czy Krk- Berlin.

Coś jak na http://www.nastopa.pl/ czy http://autostopem.mazury.info.pl/?cookiemode=yes

Kierowcy informują o wolnych miejscach w aucie i przybliżona zrzuta na wachę, albo podróżujący szukają transportu.

Dzięki za polecenie KONKRETNYCH stron

TSW Fanatyk 02.01.2013 21:34

można sobie sprawdzić samemu w interecie czy się jest ubezpieczonym? czy tylko w przychodni?

szprotson 03.01.2013 08:51

elo elo
szukam ciekawej publicystyki nt. tajnych stowarzyszen, illuminati, lozy masońskiej i wypraw krzyzowych.
Jakby ktos cos posiadał, albo np. znał jakas fajna ksiązke ;]

Kamil_mchw 03.01.2013 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1293179)
elo elo
szukam ciekawej publicystyki nt. tajnych stowarzyszen, illuminati, lozy masońskiej i wypraw krzyzowych.
Jakby ktos cos posiadał, albo np. znał jakas fajna ksiązke ;]

Jan van Helsing

!!IRIVER!! 03.01.2013 14:20

Orientuje się ktoś, czy skargę do Państwowej Inspekcji Pracy może zgłosić osoba niepracująca w danej firmie? Pytam, gdyż ktoś znajomy ma problemy z pracodawcą, a załoga ze strachu przed utratą pracy nie zgłasza sprawy do PIP-u.

jakkfk 03.01.2013 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1293204)
Jan van Helsing

Daj Pan spokój z jego bradniami

szprotson 03.01.2013 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jakkfk (Post 1293232)
Daj Pan spokój z jego bradniami

w takim razie co proponujesz?

E: napisałem wyżej co potrzebuje :) bardziej interesowała by mnie jego ksiazka o tajnych stowarzyszeniach a nie jakies rozmowy ze smiercia ! ;]

jakkfk 03.01.2013 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1293233)
w takim razie co proponujesz?

Nic, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, po prostu chciałem cię ostrzec przed książkami tego gościa. "Rozmowy ze śmiercią" - jechał samochodem, przywalił w drzewo, a po jakimś czasie prowadzi wywiad-rzeka ze śmiercią. Interesują cię takie rzeczy :>

No rozumiem, że inne, ale tak jakoś niszczy jego jakąkolwiek wiarygodność dla mnie ;)

Puchatek 03.01.2013 18:21

Dostałem mandat za brak biletu MPK ale adres zameldowania(nie zgadza się numer domu) oraz pesel (złe 3 liczby). Reszta się zgadza i podpisałem to wezwanie do zapłaty. Co mogę zrobić aby prawnie nie płacić mandatu ale nie czekać czy dostanę wezwanie. Jak to ugryźć ?

Kamil_mchw 03.01.2013 19:57

Szprotson

http://www.speedyshare.com/bW25H/Jan...ej-ksiazki.pdf

polecam jeszcze "Tajne stowarzyszenia"

godne lektury :] obie są na czarnej liście Watykanu. (nie mylić z listą ksiąg zakazanych)

Jakkfk

"Rozmowy ze śmiercią" to doje.bana książka!!

Zapamiętaj jakkfk "gust jest niczym Ch0j... każdy ma swój", poza tym nie da się oceniać dzieł autora po przeczytaniu jednej książki.

Puchatek 03.01.2013 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1293179)
elo elo
szukam ciekawej publicystyki nt. tajnych stowarzyszen, illuminati, lozy masońskiej i wypraw krzyzowych.
Jakby ktos cos posiadał, albo np. znał jakas fajna ksiązke ;]

Mayer Hans Eberhard - Historia Wypraw Krzyżowych (WAM-2008) dobre opracowanie iwznawiane od kilkudziesięciu lat przez autora np. po ujawnieniu nowych faktów. Dużo szczegółów, dat i przypisów ale dla laika raczej zbyt nudne.

Rafał A. Ziemkiewicz - Stosy kłamstw o Inkwizycji - Ciekawy artykuł znanego prawicowego publicysty i Inkwizycji. Odpowiada w nim na kłamstwa o Inkwizycji. Inkwizycja nie była święta ale niektóre jej zbrodnie są wyolbrzymione jak żydowski Holokaust.

Rzeczpospolita Kłamców Salon- Waldemara Łysiaka - Tajne stowarzyszenie komunistów, żydów i sprzedawczyków rozkrada i sprzedaje Polskę po 1989r.podczas okrągłego stołu. Przewodzi im Adam Michnik szef organizacji i wydawca Gazety Wyborczej.


Vicotrio Messori - Czarne Karty Kościoła - Wydarzenia osądzające Kościół z zupełnie innej perspektywy. Wyprawy Krzyżowe, Inkwizycja, Podbój Ameryki, Murzyni i muzłumanie. Fakty historyczne nie bełkot ludu.

Jakub Szymański - Masoneria przeciw kościołowi katolickiemu

Św. Józef Sebastian Pelczar - Masoneria. Jej istota, zasady, dążności, początki, organizacja, ceremoniał i działanie

Stanisław Krajski - Masoneria Polska 2012

Ponad to polecam :

Erik von Kuehnelt-Leddihn - Demokracja - opium dla ludu

Ks. Michał Poradowski - Dziedzictwo rewolucji francuskiej


PS. Jak chcesz coś więcej na jakieś konkretne tematy to pisz mi na PW albo na prawicowych forach bo po co masz czytać kłamstwa :)

Kibicka 04.01.2013 15:59

Czy zaległy urlop z 2012 można wykorzystać do końca września 2013? Czy może się znowu coś pozmieniało? :

cayenne 04.01.2013 17:05

http://www.filmweb.pl/Rozowe.Lata.70te


ktoś zna tytuł piosenki / autora na początku każdego odcinka?
to co jadą autem i śpiewają?

podziękował

Luu... 05.01.2013 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cayenne (Post 1293400)
http://www.filmweb.pl/Rozowe.Lata.70te


ktoś zna tytuł piosenki / autora na początku każdego odcinka?
to co jadą autem i śpiewają?

podziękował

Cheap Trick - That '70s Song (In The Street)
http://www.youtube.com/watch?v=AKGOMNdLloU

to ?

cayenne 05.01.2013 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 1293468)
Cheap Trick - That '70s Song (In The Street)
http://www.youtube.com/watch?v=AKGOMNdLloU

to ?


niestety nie.
Chodzi o piosenkę z 2;05
http://www.youtube.com/watch?v=kbYMwIKx3QI

węgorz2 05.01.2013 15:38

nie drogi elektronik??? potrzebuje fachowo wlutowac glowice antenowa do plytki elektronicznej z dekodera dvbt,moze ktos kto telefony naprawia?

leyzer87 05.01.2013 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cayenne (Post 1293400)
http://www.filmweb.pl/Rozowe.Lata.70te


ktoś zna tytuł piosenki / autora na początku każdego odcinka?
to co jadą autem i śpiewają?

podziękował

Big Star - In The Street.

rzep 05.01.2013 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 1293468)
Cheap Trick - That '70s Song (In The Street)
http://www.youtube.com/watch?v=AKGOMNdLloU

to ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 1293499)
Big Star - In The Street.

prawie dobrze :) kolega cayenne szuka pewnie tego http://www.youtube.com/watch?v=vyCt0RLCODE to oryginalna wersja, którą grają chyba tylko w 1 sezonie. oparta jest na big star a poźniej nagrali to cheap trick. osobiście dużo lepsza jest ta z 1 sezonu :) swoją drogą serial miażdży :D

cayenne 05.01.2013 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rzep (Post 1293504)
prawie dobrze :) kolega cayenne szuka pewnie tego http://www.youtube.com/watch?v=vyCt0RLCODE to oryginalna wersja, którą grają chyba tylko w 1 sezonie. oparta jest na big star a poźniej nagrali to cheap trick. osobiście dużo lepsza jest ta z 1 sezonu :) swoją drogą serial miażdży :D


jezu kocham Cię :) !
hahaha, to to, dzięki!

tarara WISCONSIN!!!

Proud 07.01.2013 18:07

Są tu jacyś użytkownicy laptopów Mac'a?

Mogę sobie pozwolić na zakup laptopa do 6tys. zł. Potrzebuję komputera do obsługi podstawowych programów, internetu oraz programów typu AutoCad. Chcę aby był to komputer "na lata"

Nie potrzebuję komputera do gier. (no fajnie jakby tylko FM chodził na nim ;) )

Wiele osób, które korzysta z laptopów Apple poleca mi je jako niezawodne, szybkie i świetnie skonfigurowane.
Ja się na tym zupełnie nie znam. Ale tak na oko porównując te laptopy ze sprzętem Asusa, Samsunga, Toshiby czy HP wypadają one zdecydowanie gorzej. O cenie już nie wspominając.

Jak to jest z tymi Jabłuszkami? Ma ktoś jakieś doswiadczenia?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl