Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Kaan 11.12.2012 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1290759)
Mam problem z piecykiem Valliant VUW PL 202/3-3

[...]

Od razu mówię, że nie znam tego modelu. Czy jak ustwisz temp. 30 st to na wyświetlaczu czujnika pojawia się symbol płomyka? (Inf.: w tych piecykach co miałem a przerabiałem ich kilka symbol płomienia był zawsze w momencie załączenia pieca ale również przy pracy pompy - ogólnie jak chodzi ogrzewanie). Zatem jak na czujniku (sterowniku) pojawia się symbol to stawiam na problem z elektroniką pieca, może pompa (pompa zepsuta piec sie nie odpali) - sam nie dasz rady, a jezeli mimo nastawy temperatury na wyższą od otoczenia nie pojawia się symbol płomienia to coś nie teges z programatorem - czy ktoś Ci tam nie grzebał?

Chyba, że ktoś ma inne pomysły?

wiślak 86 11.12.2012 23:47

Może dziwne pytanko ale dlaczego luzie na allegro płaca więcej za bony Sodexo niż są warte?
Np
http://allegro.pl/900zl-bony-sodexo-...853300775.html

czy dlatego żeby otrzymać te zniżki? czy są może jakieś inne profity z płacenia tymi bonami ?

wislak_92 12.12.2012 10:31

Gdzie w Krk jest najwiekszy wybor miskow pluszakow..? :D

WISŁAZWE 12.12.2012 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 1290846)
Gdzie w Krk jest najwiekszy wybor miskow pluszakow..? :D

Galeria Krakowska, jest tam stoisko tylko już nie pamiętam na którym piętrze, same pluszaki.

Galeria Bukowski, ul. Sienna 1.

rav 12.12.2012 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 1290771)
Mam problem. Pilnie potrzebuję go rozwiązać do czwartku. Jest ktoś kto pracuje w Domu Maklerskim PKO BP bądż ma dobre rozeznanie? Chcę sprzedać pare akcji które mam na koncie, zamknąć konto na 4 spusty i miec święty spokój. Problem jest taki, że nie wiadomo na podstawie tabel prowizji i opłat ile się należy tym darmozjadom. Gość na infolinii coś mówił o 50zł za sprzedaż akcji wartości ~1000zł, a mnie na podstawie tego linka (http://www.dm.pkobp.pl/index.php/id=...1/section=ogol) wychodzi 5zł (0.038 proc z 1000 to 3.80 złotych, czyli minimim 5zł). Ktoś wie co i jak? Dajcie znać, dość pilne.

Pracownik PKO BP zauważył Twój wpis i przesłał mi następującą informację:

Chcielibyśmy odpowiedzieć na ten wpis i poinformować, że: Opłata od sprzedaży akcji przez Internet wynosi 0,39% wartości sprzedawanych akcji - nie mniej niż 5 zł. Jeśli zlecenie sprzedaży akcji jest składane przez telefon lub w oddziale, to do kwoty 5 tys. zł opłata wynosi 1,5 proc. wartości sprzedanych akcji plus 9 zł. Nie mogę zarejestrować się na Forum, więc bardzo proszę o zamieszczenie tej informacji.
Ekspert PKO Banku Polskiego

StelmiOriginal 12.12.2012 21:55

Dzięki mistrzu! :)

TSW Fanatyk 13.12.2012 20:13

Jest jakiś sklep kibolski (tak jak u nas Fanatyk albo Strefa Kiboli) u naszych braci z Gdańska i Wrocławia ? Chodzi o sprzedaż wysyłkowa głównie.

LuKaS TSW 13.12.2012 20:33

We Wrocławiu Fanatyk: http://www.sklepfanatyk.pl/ oraz Kibol: http://allegro.pl/sklep/26010637_kibol
w Gdańsku na pewno sklep Lwów Północy:http://allegro.pl/sklep/22508159_lwy-polnocy

Arkas 14.12.2012 21:28

Chciałem zgrać na płytkę dwa filmiki jeden w formacie AVI drugi w MKV. Żaden z nich nie poszedł na telewizorze ani nie został wykryty. Może mi ktoś napisać, bo się nie orientuje, jaki format wideo obsługuje każdy odtwarzacz dvd?

Don Donson 14.12.2012 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arkas (Post 1291301)
chciałem zgrać na płytkę dwa filmiki jeden w formacie avi drugi w mkv. żaden z nich nie poszedł na telewizorze ani nie został wykryty. Może mi ktoś napisać, bo się nie orientuje, jaki format wideo obsługuje każdy odtwarzacz dvd?

mpeg, mpeg 2

Blacha92 14.12.2012 23:39

Cześć, chciałem się spytać czy znacie jakieś dobre piłkarskie forum po angielsku, dotyczące ogólnie pojętej tematyki futbolowej, nie tylko jednej ligi?

focusik09 16.12.2012 18:06

Siema,
wie ktoś może co to za muza na początku ? http://www.youtube.com/watch?v=cNZHdIUVAn8

LuKaS TSW 16.12.2012 18:17

Acardipane vs Balloon-Whoopie Whoopie

focusik09 16.12.2012 18:27

LuKaS,
podziękował :-)

leyzer87 17.12.2012 17:30

Mam takie pytanie.
Jestem teraz w Krakowie, do Rzeszowa wracam za parę dni. Dzwoniła do mnie narzeczona i mówi, że pralka wylała i zalałem sąsiadowi łazienkę. W końcu się do niego dodzwoniłem i powiedziałem, że oczywiście wszystkie koszta naprawy pokryję(on jest ubezpieczony, ja nie), a on na to, że nie trzeba, bo to tylko szpachla i farba. Niby fajnie, ale ze względu na to, że nie miałem z nim wcześniej najlepszych relacji dziwi mnie jego gest. Wiem, że ubezpieczyciel mu pokryje wszystkie straty gdyby się zgłosił, a nawet i więcej(takie które na pewno nie były by spowodowane przez moją pralkę), a ja musiałbym potem wszystko co do grosza oddać ubezpieczycielowi. Pytanie, jak mogę się zabezpieczyć od ewentualnego naciągania? Nie mam jak zrobić zdjęć szkód u sąsiada, a nawet nie prosiłbym go o taką możliwość, bo by tylko uznał że .... ze mnie. Co mogę zrobić?

przemo 17.12.2012 18:13

mam problem z pocztą na gmail'u, nie mogę załączyć pliku większego niż jakieś 600 kB. Ma ktoś podobe problemy, ewentualnie wie co na to poradzić ?

P.S: na innych przeglądarkach też nie działa..

WiktorKRK 17.12.2012 18:19

znacie jakąs pewną strone pomiaru szybkosci neta? bo na kazdej mi pokazuje inaczej i juz nie wiem ktorą sie sugerowac

Marcin_fan 17.12.2012 18:34

Wg mnie ta jest ok
http://www.speedtest.pl/

wiselka16 17.12.2012 19:14

Nie orientuje się ktoś gdzie można kupić w Krakowie czapkę zimową "Precz z komuną" ?

ZwrABG 17.12.2012 23:26

Nie mam zasiegu w Red Bullu teraz ktoś też ma coś takiego ?

WislakWiDoK 18.12.2012 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 1291648)
Nie mam zasiegu w Red Bullu teraz ktoś też ma coś takiego ?

Ja od 23 do 6 rano nie miałem w playu. Nie wiem co jest grane.

nie zauważyłem że pisałes wczoraj o 23. Wiec pewnie większość tak miała.

wislak_92 18.12.2012 11:26

Gdzie w Krk dorwe 'skejtowskie' dresy?

Kocur 18.12.2012 14:25

Gdzie kupię coś takiego w Krakowie - albo podobne - Bolo Tie a'la Vincent Vega z Pulp Fiction


http://i50.tinypic.com/5ukaa1.jpg




PILNE !!!!!!!! :)

jkw 18.12.2012 18:20

gdzie kupie puzzle w krk powyzej 1500 elementow?

Kolumbus 18.12.2012 18:23

kazdy wiekszy hiper

Kaan 18.12.2012 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 1291605)
Mam takie pytanie.
Jestem teraz w Krakowie, do Rzeszowa wracam za parę dni. Dzwoniła do mnie narzeczona i mówi, że pralka wylała i zalałem sąsiadowi łazienkę. W końcu się do niego dodzwoniłem i powiedziałem, że oczywiście wszystkie koszta naprawy pokryję(on jest ubezpieczony, ja nie), a on na to, że nie trzeba, bo to tylko szpachla i farba. Niby fajnie, ale ze względu na to, że nie miałem z nim wcześniej najlepszych relacji dziwi mnie jego gest. Wiem, że ubezpieczyciel mu pokryje wszystkie straty gdyby się zgłosił, a nawet i więcej(takie które na pewno nie były by spowodowane przez moją pralkę), a ja musiałbym potem wszystko co do grosza oddać ubezpieczycielowi. Pytanie, jak mogę się zabezpieczyć od ewentualnego naciągania? Nie mam jak zrobić zdjęć szkód u sąsiada, a nawet nie prosiłbym go o taką możliwość, bo by tylko uznał że .... ze mnie. Co mogę zrobić?

Na jakiej podstawie twierdzisz, ze ubezpieczyciel sąsiada bedzie miał jakieś roszczenia wobec Ciebie? Sąsiad ma ubezpieczone mieszkanie i dobrze, skorzysta z tego, przyjdzie agent i sam oceni szkody spowodowane zalaniem, uwierz mi na pęknięty sedes albo grzyb na ścianie nie da sie raczej naciągnąć, Ale to już sparawa sąsiada. Ja bym poszedł do sąsiada z flaszką w ramach "przeprosin za szkodę".

El'kabat 18.12.2012 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1291759)
Na jakiej podstawie twierdzisz, ze ubezpieczyciel sąsiada bedzie miał jakieś roszczenia wobec Ciebie? Sąsiad ma ubezpieczone mieszkanie i dobrze, skorzysta z tego, przyjdzie agent i sam oceni szkody spowodowane zalaniem, uwierz mi na pęknięty sedes albo grzyb na ścianie nie da sie raczej naciągnąć, Ale to już sparawa sąsiada. Ja bym poszedł do sąsiada z flaszką w ramach "przeprosin za szkodę".


Dokładnie. Jak flaszki nie przyjmie to mu nią zapie.rdol. Znaczy,że faktycznie chce Cie oszukać i zły sąsiad z niego.

bartek89TS 19.12.2012 09:38

Orientuje się ktoś gdzie można kupić race w Krakowie?Tylko nie przez neta.

LeszekABG 19.12.2012 11:56

Orientuje się ktoś w sprawie stypendium socjalnego z uczelni państwowych? Każda uczelnia ma inną procedurę? Jakie są progi dochodu na osobę w rodzinie? Jakie papiery są potrzebne i gdzie to załatwić?

ceniu 19.12.2012 21:04

Chyba każda uczelnia ustala progi inaczej (przeważnie są 3). Procedura jest taka sama tzn. zaświadczenie z urzędu skarbowego o dochodach każdego z członków rodziny. Próg najwyższy to około 700zł na osobę

nero 20.12.2012 15:11

Czy to normalne, że gdy NBP zwiększa stopy procentowe to rata kredytu gotówkowego rośnie, a gdy obniża stopy procentowe to rata zostaje bez zmian?

Kocur 20.12.2012 15:13

Jest taki jeden kraj na Ziemi w którym takie rzeczy są na porządku dziennym.

Podobnie jest z cenami paliw - na światowych rynkach ceny rosną i w tym kraju ceny podnoszą już godzinę po fakcie, jednak gdy na świecie ceny paliw opadają w tym kraju pozostają bez zmian

;)

_ukoL 20.12.2012 17:50

Panowie, jak to jest z antybiotykami i alkoholem. Skończę brać tabletki 29.12 więc są (czy nie ma) przeciwwskazań, by z 31.12 na 01.01 normalnie tankować czystą za ten nowy "lepszy" 2013 roku. Pytanie do doświadczonych.

Zarko42 20.12.2012 19:13

może troche większa fazka i najwyżej wątroba zakłuje na 2 dzień ale nie umrzesz ;)

eryk_cartman 20.12.2012 19:28

Zalezy jaki antybiotyk bierzesz, w duzej czesci antybiotyków jest tak ze gdy pijesz podczas brania leku to alkohol neutralizuje jego działanie. Smiało i rześko mozesz chlać ;)

El'kabat 20.12.2012 20:32

Gdzie w centrum znajdę tani serwis gms? Potrzebuję kupić tanio obudowę do Nokii 6300. Z góry dzięki

PrawdziwośćDlaGry 20.12.2012 23:56

Panowie, potrzebuje pilnie znaleźć sklep w Krakowie lub w necie gdzie kupie koszulki lub czapki z przekreślonym sierpem i młotem i np jakimiś ciekawymi hasełkami. wiślackie pozdro, liczę na szybką odpowiedź bo potrzebne na wczoraj:) może być na priv

p.s nie intresuje mnie motyw dostajacego kopa lewaka tylko taki większy artyzm, mam nadzieje że rozumiecie ocb ;)

LanceTS 23.12.2012 15:17

Gdzie w Krakowie można kupić jakieś niedrogie bluzy bez kaptura z aspektami kibicowskimi (nie z konkretnym klubem ale np. z napisem w stylu: futbolowi fanatycy itd)

Marcin_fan 23.12.2012 16:10

1. Gdzie przy Jubilacie za free i bez blokady na kołach ani mandatu zaparkować samochód ?
2. Która droga najlepsza do Bieszczad ? Powiedzmy punkt zbiórki - Myślenice. Chodzi o drogi możliwie najszybszą ale i najwygodniejszą dla kierowcy i reszty ;) Dawać na Limanową, New Sącz, Gorlice czy może Gdów Łapanów i dalej Jasło, Krosno czy wogóle inna trasa..

szprotson 23.12.2012 16:14

co masz dokładnie na myśli pisząc Bieszczady ? tj. jaki punkt docelowy?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl