![]() |
Cytat:
Chyba, że ktoś ma inne pomysły? |
Może dziwne pytanko ale dlaczego luzie na allegro płaca więcej za bony Sodexo niż są warte?
Np http://allegro.pl/900zl-bony-sodexo-...853300775.html czy dlatego żeby otrzymać te zniżki? czy są może jakieś inne profity z płacenia tymi bonami ? |
Gdzie w Krk jest najwiekszy wybor miskow pluszakow..? :D
|
Cytat:
Galeria Bukowski, ul. Sienna 1. |
Cytat:
Chcielibyśmy odpowiedzieć na ten wpis i poinformować, że: Opłata od sprzedaży akcji przez Internet wynosi 0,39% wartości sprzedawanych akcji - nie mniej niż 5 zł. Jeśli zlecenie sprzedaży akcji jest składane przez telefon lub w oddziale, to do kwoty 5 tys. zł opłata wynosi 1,5 proc. wartości sprzedanych akcji plus 9 zł. Nie mogę zarejestrować się na Forum, więc bardzo proszę o zamieszczenie tej informacji. Ekspert PKO Banku Polskiego |
Dzięki mistrzu! :)
|
Jest jakiś sklep kibolski (tak jak u nas Fanatyk albo Strefa Kiboli) u naszych braci z Gdańska i Wrocławia ? Chodzi o sprzedaż wysyłkowa głównie.
|
We Wrocławiu Fanatyk: http://www.sklepfanatyk.pl/ oraz Kibol: http://allegro.pl/sklep/26010637_kibol
w Gdańsku na pewno sklep Lwów Północy:http://allegro.pl/sklep/22508159_lwy-polnocy |
Chciałem zgrać na płytkę dwa filmiki jeden w formacie AVI drugi w MKV. Żaden z nich nie poszedł na telewizorze ani nie został wykryty. Może mi ktoś napisać, bo się nie orientuje, jaki format wideo obsługuje każdy odtwarzacz dvd?
|
Cytat:
|
Cześć, chciałem się spytać czy znacie jakieś dobre piłkarskie forum po angielsku, dotyczące ogólnie pojętej tematyki futbolowej, nie tylko jednej ligi?
|
Siema,
wie ktoś może co to za muza na początku ? http://www.youtube.com/watch?v=cNZHdIUVAn8 |
Acardipane vs Balloon-Whoopie Whoopie
|
LuKaS,
podziękował :-) |
Mam takie pytanie.
Jestem teraz w Krakowie, do Rzeszowa wracam za parę dni. Dzwoniła do mnie narzeczona i mówi, że pralka wylała i zalałem sąsiadowi łazienkę. W końcu się do niego dodzwoniłem i powiedziałem, że oczywiście wszystkie koszta naprawy pokryję(on jest ubezpieczony, ja nie), a on na to, że nie trzeba, bo to tylko szpachla i farba. Niby fajnie, ale ze względu na to, że nie miałem z nim wcześniej najlepszych relacji dziwi mnie jego gest. Wiem, że ubezpieczyciel mu pokryje wszystkie straty gdyby się zgłosił, a nawet i więcej(takie które na pewno nie były by spowodowane przez moją pralkę), a ja musiałbym potem wszystko co do grosza oddać ubezpieczycielowi. Pytanie, jak mogę się zabezpieczyć od ewentualnego naciągania? Nie mam jak zrobić zdjęć szkód u sąsiada, a nawet nie prosiłbym go o taką możliwość, bo by tylko uznał że .... ze mnie. Co mogę zrobić? |
mam problem z pocztą na gmail'u, nie mogę załączyć pliku większego niż jakieś 600 kB. Ma ktoś podobe problemy, ewentualnie wie co na to poradzić ?
P.S: na innych przeglądarkach też nie działa.. |
znacie jakąs pewną strone pomiaru szybkosci neta? bo na kazdej mi pokazuje inaczej i juz nie wiem ktorą sie sugerowac
|
Wg mnie ta jest ok
http://www.speedtest.pl/ |
Nie orientuje się ktoś gdzie można kupić w Krakowie czapkę zimową "Precz z komuną" ?
|
Nie mam zasiegu w Red Bullu teraz ktoś też ma coś takiego ?
|
Cytat:
nie zauważyłem że pisałes wczoraj o 23. Wiec pewnie większość tak miała. |
Gdzie w Krk dorwe 'skejtowskie' dresy?
|
Gdzie kupię coś takiego w Krakowie - albo podobne - Bolo Tie a'la Vincent Vega z Pulp Fiction
http://i50.tinypic.com/5ukaa1.jpg PILNE !!!!!!!! :) |
gdzie kupie puzzle w krk powyzej 1500 elementow?
|
kazdy wiekszy hiper
|
Cytat:
|
Cytat:
Dokładnie. Jak flaszki nie przyjmie to mu nią zapie.rdol. Znaczy,że faktycznie chce Cie oszukać i zły sąsiad z niego. |
Orientuje się ktoś gdzie można kupić race w Krakowie?Tylko nie przez neta.
|
Orientuje się ktoś w sprawie stypendium socjalnego z uczelni państwowych? Każda uczelnia ma inną procedurę? Jakie są progi dochodu na osobę w rodzinie? Jakie papiery są potrzebne i gdzie to załatwić?
|
Chyba każda uczelnia ustala progi inaczej (przeważnie są 3). Procedura jest taka sama tzn. zaświadczenie z urzędu skarbowego o dochodach każdego z członków rodziny. Próg najwyższy to około 700zł na osobę
|
Czy to normalne, że gdy NBP zwiększa stopy procentowe to rata kredytu gotówkowego rośnie, a gdy obniża stopy procentowe to rata zostaje bez zmian?
|
Jest taki jeden kraj na Ziemi w którym takie rzeczy są na porządku dziennym.
Podobnie jest z cenami paliw - na światowych rynkach ceny rosną i w tym kraju ceny podnoszą już godzinę po fakcie, jednak gdy na świecie ceny paliw opadają w tym kraju pozostają bez zmian ;) |
Panowie, jak to jest z antybiotykami i alkoholem. Skończę brać tabletki 29.12 więc są (czy nie ma) przeciwwskazań, by z 31.12 na 01.01 normalnie tankować czystą za ten nowy "lepszy" 2013 roku. Pytanie do doświadczonych.
|
może troche większa fazka i najwyżej wątroba zakłuje na 2 dzień ale nie umrzesz ;)
|
Zalezy jaki antybiotyk bierzesz, w duzej czesci antybiotyków jest tak ze gdy pijesz podczas brania leku to alkohol neutralizuje jego działanie. Smiało i rześko mozesz chlać ;)
|
Gdzie w centrum znajdę tani serwis gms? Potrzebuję kupić tanio obudowę do Nokii 6300. Z góry dzięki
|
Panowie, potrzebuje pilnie znaleźć sklep w Krakowie lub w necie gdzie kupie koszulki lub czapki z przekreślonym sierpem i młotem i np jakimiś ciekawymi hasełkami. wiślackie pozdro, liczę na szybką odpowiedź bo potrzebne na wczoraj:) może być na priv
p.s nie intresuje mnie motyw dostajacego kopa lewaka tylko taki większy artyzm, mam nadzieje że rozumiecie ocb ;) |
Gdzie w Krakowie można kupić jakieś niedrogie bluzy bez kaptura z aspektami kibicowskimi (nie z konkretnym klubem ale np. z napisem w stylu: futbolowi fanatycy itd)
|
1. Gdzie przy Jubilacie za free i bez blokady na kołach ani mandatu zaparkować samochód ?
2. Która droga najlepsza do Bieszczad ? Powiedzmy punkt zbiórki - Myślenice. Chodzi o drogi możliwie najszybszą ale i najwygodniejszą dla kierowcy i reszty ;) Dawać na Limanową, New Sącz, Gorlice czy może Gdów Łapanów i dalej Jasło, Krosno czy wogóle inna trasa.. |
co masz dokładnie na myśli pisząc Bieszczady ? tj. jaki punkt docelowy?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl