![]() |
Szukam nazwy modelu takiej oto koszulki http://www.iss-sport.pl/sklep/1/0_4a...40ce333578.jpg
Tylko chodzi mi koszulkę tzw. "rugby" z długimi rękawami. Może ktoś wie jak się nazywa? |
Gdzie w Krakowie kupie długopisy typu Parker lub Waterman z grawerem ?
|
Wie ktos jaki jest tytuł piosenki z najnowszej reklamy świątecznej play?
edit. wielkie dzięki piter116 |
Cytat:
|
Wynajmuje ktos mieszkanie w Wiedniu ? Wie ktos, czy poza czynszem i kaucja sa jakies dodatkowe oplaty ?
|
Szlag mnie zaraz trafi z tymi e papierosami.
Pytanie... Jeden e-papieros (dwa mi nie potrzebne) tak do 70 złotych. Co polecacie kupić ?! |
Miał ktoś taki numer, że z konta bet365 znikają pieniądze ? Dzisiaj spoglądam i zniknęło mi 50 zł. Nie grałem żadnych zakładów, w historii rozliczeń nic nie ma. Nie rozumiem.
Proszę o pomoc |
Cytat:
|
nie wiem czy na bet365 jest właśnie coś takiego ale zazwyczaj w przypadku pierwszej wpłaty i dostania bonusa np. 100% od wartości wpłaty do powiedzmy 200zł. masz określony czas do obrotu bonusem... jak tego nie zrobisz to ci przepada...
|
Cytat:
Szczerze to za siedem dych to lepiej sobie odpuscic. Kupowalem niedawno razem z ziomkiem e cygary i on połasił sie na cene i teraz klnie i pluje sobie w brode. Ja kupiłem sobie e papierosa mild (rodzaju Ci dokladnego nie podam bo to mam w papierkach) za 150 zeta i jestem zadowolony. Róznica cenowa miedzy tymi e fajkami to kwestia baterii. Im mocniejsza tym poprostu e fajek jest drozszy. |
eryk_cartman no ja też tak uważam, bo co nie co czytałem. No ale dziewczyna chce kupić ojcu na święta i uparła się żeby nie był za drogi.
A jakie opinie na temat e-papierosa ego-w ? Dwa kosztują około 85 złotych. |
Witam
Poszukuję osób które posiadają Nissana 2-3 letniego UWAGA!! zakupionego w salonie. (może być odrobinę starszy). Właściciele potrzebni są do badania marketingowego (nic nie sprzedaję nie oferuję itp). Spotkanie w poniedzialek o godz.18.15. Dla osób które się zakwalifikują do udziału kasa to 100zł natomiast jeżeli przedstawiciel firmy odrzuci po przeglądnięciu ankiet daną osobę otrzyma ona 50zł i może iść do domu. Badanie takie trwa około 2h. jeżeli znacie kogoś takiego to przekażcie mu tą informację. Kto pierwszy ten lepszy. |
Cytat:
|
eryk_cartman dzięki.
Więc jeszcze jedno pytanie odnośnie e-papierosów czy wszystkie działają w taki sposób: "Podczas używania należy trzymać przycisk LED oraz w tym samym czasie się zaciągać." |
Zna ktoś może jakąś zaufaną i w miarę tanią drukarnię? Potrzebuję wydrukować gazetę w dość niskim nakładzie. Prosiłbym o pw.
|
Cytat:
|
Wie ktoś jak jest z oddaniem towaru przy zakupie w sklepie internetowym ?
Chce kupic tv . Jest np w EuroRtv ale tylko na sprowadzenie . W zadnym sklepie w Krakowie niema go wystawionego . Niema jak go oglądnąć , sprawdzić itp . Mam mozliwośc zwrotu jak go kupie czy nie ? |
Witam, potrzebuje bilet dzienny,tygodniowy dwuprzejazdowy MPK, obojetne czy ulgowy czy normalny obejmujący dzień wczorajszy dokładnie godzine około 20,30 (7.12). Kanary mnie złapały i chce sie wybronić, pozdro
|
Potrzebuję bardzo pilnie kupić dziś fotel bujany do 200zł. Jakiś pomysł gdzie na terenie Krakowa znajdę takowy?
Gumtree, allegro, tablica sprawdzone i nic ... ; ( |
Chcę zaktualizować flasha. Wyskakuje mi taki oto błąd:
http://i47.tinypic.com/raxd9d.jpg Czy ktoś zna przyczynę takiego stanu rzeczy i co najważniejsze WIE jak sobie z tym poradzić? |
Cytat:
|
WISŁAZWE!
Screen był robiony po wszystkim, więc włączoną przeglądarką na załączonym obrazku nie sugeruj się za bardzo, bo w tym czasie po prostu wrzucałem tutaj fotkę. Próba aktualizacji odbywa się zaraz po starcie systemu. |
jest jakiś program który będzie blokował reklamy na YT??
|
Cytat:
Ponoć instalacja GG10 rozwiązuje problem, tyle że nie wiem czy takie rozwiązanie Cię interesuje. Cytat:
|
Ważne, pilne i dziwne...
W którym miejscu znajduje sie kasa na dworcu PKP w Krakowie? dziekuje |
Cytat:
Wejście główne po schodach i na prawo, tam są kasy. |
Na lewo też są kasy w budynku dworca,do tego w tunelu pod peronami oraz przy wyjściu z tunelu od strony rda też są kasy.
|
Czy punkt Telekomunikacji Polskiej znajduje się dalej przy ul. Biernackiego? Bo muszę wymienić mój modem Livebox i nie chce na darmo jechać.
|
Cytat:
|
Chłopaki pomożecie?
Planuje zakup czytnika e-booków. Jeśli ktoś jest zorientowany i może doradzić jaki czytnik wybrać to proszę o priv. |
masa programów p2p... ja ściągam z chomikuj. pliki audio (20mb do 500mb w zależności od książki) nagrywam na cd i mam do auta na dłuższe podróże/wyjazdy.
|
Bracia i Siotry ! :P potrzebuje pomocy, mam zrobić prezentację nt."Procedura uzgadniania treści programów operacyjnych rozwoju regionalnego z punktu widzenia Brukseli"
i problem jest taki że nie mogę nic sensownego wygooglować ;) pomożecie? |
Poleci ktoś dobry sklep z racami ? Może być internetowy.
|
|
robiłem reinstalacje Windowsa i zainstalowałem na nowo nowego iTunesa jednak nie mam w nim biblioteki która jest na iPodzie, jak zrzucić muzykę z ipoda do nowego itunesa?
|
Cytat:
|
Mam problem z piecykiem Valliant VUW PL 202/3-3
Raz na 2 tyg. włączam piecyk na maxa żeby ogrzało się całe mieszkanie i następnie odpowiednia temp. utrzymuje się średnio 12-14 dni. Dzisiaj ponownie chciałem włączyć ale nie grzeje... ciepłą wodę ogrzewa, ale jak ustawiam ogrzewanie na 30 st. to piecyk nawet się nie włącza... uzupełniłem wodę w obiegu (mimo że jeszcze było OK). Włączałem i wyłączałem piecyk, odpalałem płomień od nowa... i nic. Co jest nie tak...?? Dzwoniłem do serwisanta to powiedział że dopiero w następny pon. może przyjechać i że chce kasę za naprawę... Nie chce do pon. marznąć i płacić za naprawę kiedy może wystarczy coś przekręcić żeby ponownie działało. POMOCY!! |
Mam problem. Pilnie potrzebuję go rozwiązać do czwartku. Jest ktoś kto pracuje w Domu Maklerskim PKO BP bądż ma dobre rozeznanie? Chcę sprzedać pare akcji które mam na koncie, zamknąć konto na 4 spusty i miec święty spokój. Problem jest taki, że nie wiadomo na podstawie tabel prowizji i opłat ile się należy tym darmozjadom. Gość na infolinii coś mówił o 50zł za sprzedaż akcji wartości ~1000zł, a mnie na podstawie tego linka (http://www.dm.pkobp.pl/index.php/id=...1/section=ogol) wychodzi 5zł (0.038 proc z 1000 to 3.80 złotych, czyli minimim 5zł). Ktoś wie co i jak? Dajcie znać, dość pilne.
|
Cytat:
|
był ktoś może na sylwestru organizowanym w klubie Studio na miasteczku studenckim?? lub zna kogoś kto był i zna jego opinie? :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl