Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Marcin_Lechia 02.12.2012 19:08

Szukam nazwy modelu takiej oto koszulki http://www.iss-sport.pl/sklep/1/0_4a...40ce333578.jpg
Tylko chodzi mi koszulkę tzw. "rugby" z długimi rękawami. Może ktoś wie jak się nazywa?

El'kabat 02.12.2012 19:23

Gdzie w Krakowie kupie długopisy typu Parker lub Waterman z grawerem ?

sergio 02.12.2012 20:27

Wie ktos jaki jest tytuł piosenki z najnowszej reklamy świątecznej play?


edit. wielkie dzięki piter116

piter116 02.12.2012 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 1289407)
Wie ktos jaki jest tytuł piosenki z najnowszej reklamy świątecznej play?

http://tofic1989.wrzuta.pl/audio/4MF...-_here_for_you

mic 02.12.2012 23:47

Wynajmuje ktos mieszkanie w Wiedniu ? Wie ktos, czy poza czynszem i kaucja sa jakies dodatkowe oplaty ?

nero 04.12.2012 13:50

Szlag mnie zaraz trafi z tymi e papierosami.
Pytanie... Jeden e-papieros (dwa mi nie potrzebne) tak do 70 złotych.
Co polecacie kupić ?!

Kamyk 04.12.2012 18:44

Miał ktoś taki numer, że z konta bet365 znikają pieniądze ? Dzisiaj spoglądam i zniknęło mi 50 zł. Nie grałem żadnych zakładów, w historii rozliczeń nic nie ma. Nie rozumiem.
Proszę o pomoc

Karamazow 04.12.2012 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 1289613)
Miał ktoś taki numer, że z konta bet365 znikają pieniądze ? Dzisiaj spoglądam i zniknęło mi 50 zł. Nie grałem żadnych zakładów, w historii rozliczeń nic nie ma. Nie rozumiem.
Proszę o pomoc

Może wziąłeś jakiś bonus i nie obróciłeś? W historii "korekty na koncie" nie ma nic? Musisz atakować ich na czacie innej opcji nie ma.

Kamil_mchw 04.12.2012 18:50

nie wiem czy na bet365 jest właśnie coś takiego ale zazwyczaj w przypadku pierwszej wpłaty i dostania bonusa np. 100% od wartości wpłaty do powiedzmy 200zł. masz określony czas do obrotu bonusem... jak tego nie zrobisz to ci przepada...

eryk_cartman 04.12.2012 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1289583)
Szlag mnie zaraz trafi z tymi e papierosami.
Pytanie... Jeden e-papieros (dwa mi nie potrzebne) tak do 70 złotych.
Co polecacie kupić ?!


Szczerze to za siedem dych to lepiej sobie odpuscic. Kupowalem niedawno razem z ziomkiem e cygary i on połasił sie na cene i teraz klnie i pluje sobie w brode. Ja kupiłem sobie e papierosa mild (rodzaju Ci dokladnego nie podam bo to mam w papierkach) za 150 zeta i jestem zadowolony. Róznica cenowa miedzy tymi e fajkami to kwestia baterii. Im mocniejsza tym poprostu e fajek jest drozszy.

nero 04.12.2012 22:11

eryk_cartman no ja też tak uważam, bo co nie co czytałem. No ale dziewczyna chce kupić ojcu na święta i uparła się żeby nie był za drogi.
A jakie opinie na temat e-papierosa ego-w ? Dwa kosztują około 85 złotych.

wiślak 86 04.12.2012 22:34

Witam


Poszukuję osób które posiadają Nissana 2-3 letniego UWAGA!! zakupionego w salonie. (może być odrobinę starszy).
Właściciele potrzebni są do badania marketingowego (nic nie sprzedaję nie oferuję itp).

Spotkanie w poniedzialek o godz.18.15. Dla osób które się zakwalifikują do udziału kasa to 100zł natomiast jeżeli przedstawiciel firmy odrzuci po przeglądnięciu ankiet daną osobę otrzyma ona 50zł i może iść do domu.

Badanie takie trwa około 2h.


jeżeli znacie kogoś takiego to przekażcie mu tą informację.
Kto pierwszy ten lepszy.

eryk_cartman 04.12.2012 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1289649)
eryk_cartman no ja też tak uważam, bo co nie co czytałem. No ale dziewczyna chce kupić ojcu na święta i uparła się żeby nie był za drogi.
A jakie opinie na temat e-papierosa ego-w ? Dwa kosztują około 85 złotych.

Heh no jak po kosztach to co innego ;) Nie wiem co to za fajka przyznam sie szczerze, ale napisze tak jezeli ma on katomizer to bierzcie, jezeli atomizer to sobie darujcie.

nero 06.12.2012 11:29

eryk_cartman dzięki.
Więc jeszcze jedno pytanie odnośnie e-papierosów czy wszystkie działają w taki sposób:

"Podczas używania należy trzymać przycisk LED oraz w tym samym czasie się zaciągać."

rafil 06.12.2012 21:40

Zna ktoś może jakąś zaufaną i w miarę tanią drukarnię? Potrzebuję wydrukować gazetę w dość niskim nakładzie. Prosiłbym o pw.

eryk_cartman 06.12.2012 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1289841)
eryk_cartman dzięki.
Więc jeszcze jedno pytanie odnośnie e-papierosów czy wszystkie działają w taki sposób:

"Podczas używania należy trzymać przycisk LED oraz w tym samym czasie się zaciągać."

Nero z tego co ja kojarze te nowsze modele to tak, a no i jeszcze jak chcesz tesciowi doradzac to e fajka pali sie inaczej niz normalnego ćmika. Trzeba sie zaciagac powoli ale dluzej niz normalnego papierosa, wtedy wychodza konkretne chmury ;)

goly78 07.12.2012 12:41

Wie ktoś jak jest z oddaniem towaru przy zakupie w sklepie internetowym ?
Chce kupic tv . Jest np w EuroRtv ale tylko na sprowadzenie . W zadnym sklepie w Krakowie niema go wystawionego . Niema jak go oglądnąć , sprawdzić itp . Mam mozliwośc zwrotu jak go kupie czy nie ?

WislakWiDoK 08.12.2012 00:46

Witam, potrzebuje bilet dzienny,tygodniowy dwuprzejazdowy MPK, obojetne czy ulgowy czy normalny obejmujący dzień wczorajszy dokładnie godzine około 20,30 (7.12). Kanary mnie złapały i chce sie wybronić, pozdro

Alexander94 08.12.2012 15:59

Potrzebuję bardzo pilnie kupić dziś fotel bujany do 200zł. Jakiś pomysł gdzie na terenie Krakowa znajdę takowy?
Gumtree, allegro, tablica sprawdzone i nic ... ; (

tomo 08.12.2012 16:44

Chcę zaktualizować flasha. Wyskakuje mi taki oto błąd:

http://i47.tinypic.com/raxd9d.jpg


Czy ktoś zna przyczynę takiego stanu rzeczy i co najważniejsze WIE jak sobie z tym poradzić?

WISŁAZWE 08.12.2012 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomo (Post 1290196)
Chcę zaktualizować flasha. Wyskakuje mi taki oto błąd:

http://i47.tinypic.com/raxd9d.jpg


Czy ktoś zna przyczynę takiego stanu rzeczy i co najważniejsze WIE jak sobie z tym poradzić?

Wyłączyć przeglądarki internetowe i spróbować jeszcze raz?

tomo 08.12.2012 17:21

WISŁAZWE!

Screen był robiony po wszystkim, więc włączoną przeglądarką na załączonym obrazku nie sugeruj się za bardzo, bo w tym czasie po prostu wrzucałem tutaj fotkę. Próba aktualizacji odbywa się zaraz po starcie systemu.

Kamil_mchw 08.12.2012 19:22

jest jakiś program który będzie blokował reklamy na YT??

WISŁAZWE 08.12.2012 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomo (Post 1290221)
WISŁAZWE!

Screen był robiony po wszystkim, więc włączoną przeglądarką na załączonym obrazku nie sugeruj się za bardzo, bo w tym czasie po prostu wrzucałem tutaj fotkę. Próba aktualizacji odbywa się zaraz po starcie systemu.


Ponoć instalacja GG10 rozwiązuje problem, tyle że nie wiem czy takie rozwiązanie Cię interesuje.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1290325)
jest jakiś program który będzie blokował reklamy na YT??

Jeżeli korzystasz z Firefoxa polecam Ad Block Plus.

anka1906 08.12.2012 21:31

Ważne, pilne i dziwne...
W którym miejscu znajduje sie kasa na dworcu PKP w Krakowie?


dziekuje

WISŁAZWE 08.12.2012 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 1290361)
Ważne, pilne i dziwne...
W którym miejscu znajduje sie kasa na dworcu PKP w Krakowie?


Wejście główne po schodach i na prawo, tam są kasy.

LuKaS TSW 08.12.2012 23:14

Na lewo też są kasy w budynku dworca,do tego w tunelu pod peronami oraz przy wyjściu z tunelu od strony rda też są kasy.

R33 09.12.2012 13:27

Czy punkt Telekomunikacji Polskiej znajduje się dalej przy ul. Biernackiego? Bo muszę wymienić mój modem Livebox i nie chce na darmo jechać.

RecordAble 09.12.2012 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1290483)
Czy punkt Telekomunikacji Polskiej znajduje się dalej przy ul. Biernackiego? Bo muszę wymienić mój modem Livebox i nie chce na darmo jechać.

Liveboxa wymienisz tylko w kilku punktach w Krakowie: Galeria Krakowska, M1, Wielopole, Solvay.

Bartosz 09.12.2012 13:48

Chłopaki pomożecie?

Planuje zakup czytnika e-booków. Jeśli ktoś jest zorientowany i może doradzić jaki czytnik wybrać to proszę o priv.

Kamil_mchw 09.12.2012 14:18

masa programów p2p... ja ściągam z chomikuj. pliki audio (20mb do 500mb w zależności od książki) nagrywam na cd i mam do auta na dłuższe podróże/wyjazdy.

neq. 09.12.2012 20:32

Bracia i Siotry ! :P potrzebuje pomocy, mam zrobić prezentację nt."Procedura uzgadniania treści programów operacyjnych rozwoju regionalnego z punktu widzenia Brukseli"

i problem jest taki że nie mogę nic sensownego wygooglować ;) pomożecie?

Arkas 09.12.2012 21:07

Poleci ktoś dobry sklep z racami ? Może być internetowy.

R33 09.12.2012 22:45

http://www.ultrasshop.com/
http://ultras-piro.com/

TSW Fanatyk 10.12.2012 20:12

robiłem reinstalacje Windowsa i zainstalowałem na nowo nowego iTunesa jednak nie mam w nim biblioteki która jest na iPodzie, jak zrzucić muzykę z ipoda do nowego itunesa?

WislakWiDoK 10.12.2012 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 1290656)
robiłem reinstalacje Windowsa i zainstalowałem na nowo nowego iTunesa jednak nie mam w nim biblioteki która jest na iPodzie, jak zrzucić muzykę z ipoda do nowego itunesa?

Synchronizacja??

Kamil_mchw 11.12.2012 15:59

Mam problem z piecykiem Valliant VUW PL 202/3-3

Raz na 2 tyg. włączam piecyk na maxa żeby ogrzało się całe mieszkanie i następnie odpowiednia temp. utrzymuje się średnio 12-14 dni. Dzisiaj ponownie chciałem włączyć ale nie grzeje... ciepłą wodę ogrzewa, ale jak ustawiam ogrzewanie na 30 st. to piecyk nawet się nie włącza... uzupełniłem wodę w obiegu (mimo że jeszcze było OK). Włączałem i wyłączałem piecyk, odpalałem płomień od nowa... i nic.
Co jest nie tak...?? Dzwoniłem do serwisanta to powiedział że dopiero w następny pon. może przyjechać i że chce kasę za naprawę... Nie chce do pon. marznąć i płacić za naprawę kiedy może wystarczy coś przekręcić żeby ponownie działało.
POMOCY!!

StelmiOriginal 11.12.2012 16:50

Mam problem. Pilnie potrzebuję go rozwiązać do czwartku. Jest ktoś kto pracuje w Domu Maklerskim PKO BP bądż ma dobre rozeznanie? Chcę sprzedać pare akcji które mam na koncie, zamknąć konto na 4 spusty i miec święty spokój. Problem jest taki, że nie wiadomo na podstawie tabel prowizji i opłat ile się należy tym darmozjadom. Gość na infolinii coś mówił o 50zł za sprzedaż akcji wartości ~1000zł, a mnie na podstawie tego linka (http://www.dm.pkobp.pl/index.php/id=...1/section=ogol) wychodzi 5zł (0.038 proc z 1000 to 3.80 złotych, czyli minimim 5zł). Ktoś wie co i jak? Dajcie znać, dość pilne.

TSW Fanatyk 11.12.2012 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1290661)
Synchronizacja??

jak dam synchronizuj to przypadkiem nie usunie mi muzyki z ipoda ? bo biblioteka w itunes jest pusta..

rzep 11.12.2012 18:56

był ktoś może na sylwestru organizowanym w klubie Studio na miasteczku studenckim?? lub zna kogoś kto był i zna jego opinie? :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl