![]() |
Cytat:
Równorzędne ? Szanujmy się. To nie patriotyzm lokalny tylko realna ocena poszczególnych kandydatur - Kraków był prawdopodobnie najlepszą kandydaturą z wszystkich wymienionych. 70% tego co inni obiecywali zrobić,u nas już albo stało albo było w budowie ( lotnisko, pkp, hotele, autostrada itd). Zadecydowała polityka i nie ma co dorabiać ideologii. Majchrowskiego nie bronię ale faktem jest, że innym Euro załatwili politycy. Warszawy nie liczę - logiczne jest, że taka impreza musi się odbyć w stolicy. Tak czy srak ja Euro specjalnie nie żałuję. Nie sądzę, że np Wrocław przeżyje boom turystyczny po imprezie a nie wybudowano tam nic specjalnego tylko z okazji Euro. Obwodnica to jedyny realny pozytyw ale ona i tak już była zaplanowana. Stadiony w dłuższej perspektywie będą tylko strupami na d.... Im większe tym bardziej będą uwierały. Cytat:
Na budowie naszego stadionu nakradli jakieś 150 mln bo minimalnie o tyle ten stadion jest za drogi. Nie wierzę w nieudolność urzędników związanych z budową tego stadionu ( zwłaszcza tych na świeczniku bo zwykły napierd... pieczątek ma g... do gadania. To nie nieudolność tylko premedytacja. |
Cytat:
I to też nie chodzi o to że Kraków na tamten czas, na papierze może i wyglądał dobrze w porównaniu do innych miast bo generalnie chodziło, jak to będzie wyglądało tuż przed euro - nie zdziwił bym się gdyby oferty Gdańska, Wrocławia i Poznania były o niebo lepsze niż nasza + tam na prawdę był ogromny lobbing i to nie tylko polityczny ale i biznesowy To trochę tak jak z naszą i Ukrainy ofertą na Euro - ona już wtedy w dużej mierze była nierealna ale sprawiała wrażenie realności i była kompletna. Dziś Platiniego mało interesuje że połowy dróg nie będzie, że reszta też będzie mniej lub bardziej okrojona Jak dla mnie Kraków sam jest sobie winien - to jest pytanie czy ze sprawnym prezydentem i lobbingiem ze strony ludzi biznesu i polityki by się udało ale tego się nie dowiemy. Jak najdalszy jestem od zwalenia winy na innych, że zrobili nam na złość itp.Kraków nie podjął w ogóle walki bo Jacusiowi się nie chciało , tak jak nie chciało mu się budować stadionu, gdy podjęto decyzję że Euro obejdzie się bez Krakowa W ogóle Kraków to jest takie miasto i nie chodzi mi tu o mieszkańców - które tak się zachowuje jakby zamiast tlenu w powietrzu się opium rozchodziło. Nigdzie się nie spieszący, przekonani o swojej zajebistości ,toczący jakieś jałowe spory o to czy szkieletor ma być centymetr w tą czy w tamta stronę - potem po pięciu latach wychodzi że centymetr w tą ale ktoś jednak w ostatniej chwili stwierdzi że może jednak lepiej żeby centymetr w tamtą miał i mija kolejne 5 lat. Takich przykładów jest sporo gdzie albo nie ma decyzji albo ciągnie się to w nieskończoność Niestety. |
Cytat:
A z czasem ceny można podnosić tak, by stadion nadal był zapełniony. Co więcej: sam, mimo że płacę słono za karnet na E widzę głęboki sens w zniżkach dla uczniów i studentów, a także dla rodzin z dziećmi. Wiadomo - czym skorupka za młodu nasiąknie... PS. Panowie, po co wracać do Euro i decyzji o przyznaniu organizacji meczów? Przecież my się głównie martwiliśmy tym z obawy, że stadionu nie dokończą. Stadion praktycznie gotowy, więc nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem. |
Cytat:
|
O stadionie:
Boniek: Dlaczego Kraków stracił Euro 2012 http://polskalokalna.pl/euro-2012/ne...2,1708475,4324 |
Awantura wokół Euro2012 bez Krakowa rozgorzała na nowo
http://sport.interia.pl/euro-2012/ne...rakowa,1708680 |
Jak myślicie dałoby się kiedyś zwiększyć pojemność naszego stadionu do 40 tys? Wiem że niby mała frekwencja jest teraz, ale tak na przyszłość. Czy istnieje techniczna możliwość, np. dorobienia kilku rzędów krzesełek i zbliżenie ich do murawy?
|
Pewnie by się dało, przez obniżenie murawy. Chociaż w przypadku C i G nawet by nie trzeba tego robić, wystarczyłoby usunąć tę bezsensowną fosę. Ale do 40 tysięcy raczej byśmy nie dobili. No ale to i tak w sumie tylko mrzonki, bo do tego trzeba by zgody architekta, zmian projektu, kasy...
|
Cytat:
Ok, jest od ch.... różnych dziwnych rzeczy ale pisanie ciągle o tym samym jest beznadziejne. Dodatkowo początek tekstu który ma być w zamierzeniu merytoryczny a wygląda jak licytacja nastolatków pod blokiem. PS Mecze ogląda się z trybun a nie z Parku Jordana. W trakcie meczu mam w d.... wygląd stadionu z zewnątrz. Od środka nasz stadion w niczym nie ustępuje pozostałym budowanym. Ba, taka w sumie prosta rzecz jak symbol klubu z krzesełek czyni go wyjątkowym na tle reszty. To się liczy dla mnie a nie opierd..... wikliną opona. |
Byłem miesiąc temu na Amsterdam Arena i tam właśnie dołożono kilka rzędów krzesełek w miejscu fosy:) prawdopodobnie murawę obniżono.
|
Cytat:
|
Ale to już było...
Tak z miesiąc temu. Cytat:
Na mój inżynierski gust fundamentowanie trybun za bramkami jest na tyle solidne, że pewnie może dało by się tam balkony zabudować. Narożnik 1900 + dwa balkony po 2500 daje 40000. Podniesienie trybun głównych. Jak zasadzicie sekwoje w parku Jordana to będzie to możliwe:-D O ile pamiętam warunkiem budowy było to, aby stadion nie był wyższy niż drzewa w Parku Jordana. Zresztą bardzo słuszny warunek wg mnie. |
Powiem tak. Pilityka i politycy to środowisko ludzi bez zasad. Słuchanie do tego niedoszłych polityków amatorów, to już skrzywienie psychiczno-intelektualne. Głupota mnie przerażająca. CHWDP - tłumaczone na końcu (ostatnia litera) dowolnie, jest kwintesencją filozofii ludzi zasad i honoru. Dlatego głupców nie sieją, bo sami się rodzą i karmią politycznych kanibali. Nad Wisłą akurat najbardziej, gdzie przez głupotę ową ludu, nawet mapy z nazwy kraju już były wymazywane w realu, co boli nie tylko ostatnich Polaków żyjąco- myślących samodzielnie, ale ich zacnych przodków, tak licznie za ten kraj, unoszących się w pamięci, w glorii bohaterów i ludzi honoru, dzisiaj nazywanych wstydliwie "patriotami".
Oświadczam, wszem i wobec, że idę dziś na stadion Wisły Kraków, oddać cześć jednemu z tych nielicznych Polaków - Reymanowi. Mam w dupie prywatne zdania politycznego Bońka z Majchrowskim i ich kolesi. Idę na święty stadion dla mnie. Nie wstydzę się go i tylko Bogu, a nie politykom, jestem wdzięczny, że moja Wisła, po tylu problematycznych latach, ma wreszcie swój nowy stadion. Dla mnie piękny i nowoczesny. Zaś tym, którym matka czy żona kolegi podoba się bardziej od własnych, mówię wypierdalać z rodziny Wisły, do Warszawy, Londynu czy Pekinu, a nie opluwać wraz z "europejskimi" Bońkami, mojej świętości. Jestem apolityczny i takiej chce Wisły. Majchrowski niech odda Wiśle wreszcie stadion w ramach pokuty, i zniknie z Wiślackiego pola widzenia, tam , gdzie jego rodzina, czyli na drugą stronę Bloń, na stadion ich marzeń, wraz ze wszystkimi politykami, zwłaszcza Krakowa. Kocham R22, najpiękniejsze i najnowocześniejsze miejsce na świecie, ostatnio zawsze mistrzowskie, w kraju, coraz bardziej Kiepskich nad Wisłą. |
Nagłośnienie na E to był dzisiaj koszmar, od tych bębnów przed meczem i gadek sepleniącego spikera pękały uszy. Mógłby to ktoś w końcu jakoś sensownie wyregulować, bo już nie pierwszy raz się coś takiego zdarza. Na innych sektorach też tak jest?
|
A ja mam takie pytanko:
Czy odległość trybuny zachodniej do lini bocznej jest taka sama jak odległość trybuny wschodniej do lini bocznej ?? Nie wiem czy mam takie głupie złudzenie, że od strony zachodniej jest dalej. |
Odległość jest taka sama, możesz mieć takie złudzenie, gdyż przy wschodniej trybunie są dwa rzędy reklam, co może powodować optycznie bliższą odległość.
|
Trybuna niby gotowa, ciekawe czy tak ma wyglądać docelowe stanowisko na główną kamerę:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7071631189.jpg |
Pulpity też widzę że zmienili na lepsze :D
|
Czy ktoś wie co z szatnią gospodarzy? Nadal pod południową trybuną?
|
Cytat:
|
http://sport.interia.pl/euro-2012/ne...sowalo,1709376
Prezydent Majchrowski odpowiada Zbigniewowi Bońkowi |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Po meczu tez wchodzili do okrąglaka...
|
W dniu otwartym wydawało mi się że szatnia Wisły jest taka brudna i nikt tam nie przybywał, to samo dotyczy pryszniców. Widocznie to była pokazówka na potrzeby "czarnego luda".
|
Na głównej stronie jest ankieta:
Czy kupowałbyś bilety na mecze przy Reymonta przez internet? 68% głosów na "tak, za każdym razem", 19% "Co jakiś czas, gdy nie mogę podejść do strefy kibica, na pewno". Reszta na "nie", ale 6 % na nie jest ze względu na to, że kupuje karnet. No i podejrzewam, że w ciągu miesiąca dumny Basałaj powie "Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu kibiców klub uruchamia sprzedaż internetową!". Bo przecież do tej pory to nie było oczywiste. Powinni jeszcze dać ankietę, "czy chcesz, żeby nie kapało ci na głowę z dachu na meczu", albo "czy lubisz jak kible i pisuary na stadionie śmierdzą". :lol: |
Cytat:
|
Dzisiaj jeden z radnych PO z wypowiadając się dla prasy w kwestii finansów miasta (brak co najmniej 80 mln), stwierdził, że do kasy Krakowa w tym roku nie wpłynie 30 mln od sponsora tytularnego stadionu Wisły Kraków. Wnioskuję z tego, że nie zgłosił się nikt z satysfakcjonującą propozycją.
|
Nazwa na Legii za 6 mln, na Narodowym za 10mln a na Wisle za 30mln?
Albo zle uslyszales, albo radny cos pokrecil albo jest totalnym debilem. Innej mozliwosci nie widze. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl