Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

murray 05.10.2011 20:26

No jeszcze nie ma sprzedaży, więc...
A zresztą....
Czy w tym klubie/mieście/państwie może w końcu być normalnie?

LUKAS77 05.10.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ichigo (Post 1174079)

co za tekst! Zamiast zamiescic sprostowanie to osoba wziela sie za krytykowanie i ujadanie na Klub. Owszem moze i Wisla chciala troche przycisnac miasto ale osoba odpowiedzialna za ten artykul wyraznie kierowala sie negatywnymi emocjami

CH. 05.10.2011 20:28

Dokładnie, dziwny tekst. jakby go jakis koles z naszej klasy pisal. bardzo dziwnie to zostalo napisane.. jakby nie w imieniu firmy ale jakiegos goscia ktory nie lubi Wisly.

cos tu smierdzi, przeciez Wisla by nie sprzedawala biletow gdyby trybuna nie byla gotowa, przeciez to medialna sprawa i od razu by wyszlo na jaw.

widac ze zikitu boli ze nie zarabiaja czerpiac haracze od Wisly (koncowka niusa)

iiYama 05.10.2011 21:04

Słusznie zwróciliście uwagę na ton tego artykułu:

"Wypadałoby więc, choćby z tego względu, skonsultować klubowe działania z przedstawicielami miasta, a nie robić sobie publicity, wcześniej w przedmiotowej sprawie nie kiwnąwszy palcem."

Brzmi to bardziej jak osobisty i złośliwy komentarz niż odpowiedź miejskiej instytucji.

pan Dudi 05.10.2011 21:14

Nie jest tajemnicą to, że w zikicie i we władzach miastach większość stanowią ludzie Wiśle nieprzychylni. I przez to właśnie "pracownicy" Wisły powinni 2 razy baczniej przyglądać wszystkiemu, co dzieje się w sprawie stadionu, a nie, tak jak to ma miejsce dotychczas, olewać wszystko i liczyć, że zrobi się samo. Ktokolwiek by tego nie pisał, reprezentuje zikit.

mgła 05.10.2011 21:19

Paranoja. Mam nadzieję, że nie będzie kolejnej wtopy z opóźnieniami odbioru głownej i odwołaniem sprzedanych na nią biletów.

luke1906 05.10.2011 21:39

Ta szmata zikitowska, która spłodziła tego paszkwila chyba zapomniała KTO buduje ten stadion już 7 rok i KTO odpowiada za całe dziadostwo mające miejsce przy tej inwestycji.
Czepianie się Wisły jest co najmniej nie na miejscu. Bo czekamy już o wiele za długo.

spirit 05.10.2011 21:57

No ja .......e, co za debile w tym ZIKICIE pracują :rotfl:
Każdy choćby średnio zorientowany wie, jak wyglądała/wygląda ta budowa, a te pajace jeszcze mają czelność kogokolwiek pouczać. Niech do ....y nędzy najpierw załatają dziurę na Św. Filipa a nie biorą się za komentarze jeszcze.


EDIT:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZIKIT
Praktycznie całość kosztów utrzymania obiektu spoczywa więc obecnie na Gminie Miejskiej Kraków

No ....a witki opadają. Nie dość, że .......ą się z tym stadionem 7 lat, przekraczając sporo zakładany budżet, Wisła straciła przez nich Bóg jeden wie ile kasy, to te ....y jeszcze mają odwagę napisać z pretensjami, że muszą ten obiekt utrzymywać :shock:
Ktoś to rozumie?

1q2 05.10.2011 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 1174126)
Ktoś to rozumie?

Czy dobrze rozumuje, tego nie wiem ale postaram się zinterpretować(jak jakąś bardzo ciężką w odbiorze poezje) :lol:
Zetknąwszy się już wcześniej ze złośliwością baby o nazwisku na N, myślę że to ona(to ten żałosny styl) albo jakiś jej przydupas.
Sama treść natomiast jest jak dla mnie optymistyczna bo widać tu jedno wielkie w....ienie na to że Wisła nie daje się wyjebać na czynszu.Jak dla mnie to ich boli bo myśleli że rzucą tą swoją kosmiczną ceną, a Wisła coś tam potarguje ale da się wrzucić na tą minę a gdyby się dała to by już dziś była w dupie(przy tej widowni która w tym sezonie przychodzi) i musiała by dokładać do tego stadionu

Tak więc nie dziwi mnie ta żółć która płynie z tego komunikatu.Oni myśleli że zrobią sobie gruby przekręt a Wisła jeszcze zapłaci od kwoty tego przekrętu - jak widać Wisła nie zamierza a innych chętnych na zarządzanie na takich warunkach jak proponuje miasto, też brak.

MatMario 05.10.2011 22:44

Najbardziej doceniam teksty pod którymi brak chętnego aby się podpisać :D

"Brutalny" ten tekst. ;)

A tak poważniej. To zikit wygląda na w....iony że tylko on po dupie dostaje, a SA ma cały czas czystą kartę. Ale takim tekstem nikogo do niczego nie przekonają, a jedynie dalej się ośmieszają.

Co za żenujący tekst. :D 100% żenady. Żal to komentować, chcieli przekazać jakąś treść (dość celną w ogólnym zarysie moim zdaniem) a wyszło jak skarga Asi że jej Boguś zabrał plecak i dłubie sobie w nosie.

willow 06.10.2011 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1174137)
Czy dobrze rozumuje, tego nie wiem ale postaram się zinterpretować(jak jakąś bardzo ciężką w odbiorze poezje) :lol:
Zetknąwszy się już wcześniej ze złośliwością baby o nazwisku na N, myślę że to ona(to ten żałosny styl) albo jakiś jej przydupas.
Sama treść natomiast jest jak dla mnie optymistyczna bo widać tu jedno wielkie w....ienie na to że Wisła nie daje się wyjebać na czynszu.Jak dla mnie to ich boli bo myśleli że rzucą tą swoją kosmiczną ceną, a Wisła coś tam potarguje ale da się wrzucić na tą minę a gdyby się dała to by już dziś była w dupie(przy tej widowni która w tym sezonie przychodzi) i musiała by dokładać do tego stadionu

Tak więc nie dziwi mnie ta żółć która płynie z tego komunikatu.Oni myśleli że zrobią sobie gruby przekręt a Wisła jeszcze zapłaci od kwoty tego przekrętu - jak widać Wisła nie zamierza a innych chętnych na zarządzanie na takich warunkach jak proponuje miasto, też brak.

dokładnie jest tak jak piszesz. Ten szmatławiec na N. dostał po tłustym dupsku, bo już liczył kasę, a tu gówno. I akurat w tym względzie chwała Wiśle, że nie dała się wyje...ć na grube miliony. A tekst jest ewidentnie pisany przez jakiegoś jej przydupasa, który albo ją posuwa, albo uczęszcza na drugą stronę błoń.

bomba 06.10.2011 02:07

Pewnie mi się nieźle dostanie, ale zaryzykuję...
Czy ktokolwiek bierze pod uwagę punkt widzenia ZIKIT? Jasne, budowa stadionu przez 7 lat to parodia i kompromitacja, ale jeśli datę otwarcia wyznaczono na 15 października (a znając życie, może być jeszcze 10x przesuwana), to już dajmy im spokojnie popracować do tego czasu. W tej chwili się okaże (tzn ZIKIT wymyśli taki powód), że przez to wpuszczenie kibiców na stadion będzie kolejne opóźnienie i Wisła się ośmieszy oświadczeniem o otwarciu stadionu na mecz z Jagą. Powtórzę - ośmieszy się Wisła, bo ZIKIT jest niczym i nikogo nie interesuje co oni robią i mówią.


A do znawców mam takie pytanie - ile kosztuje wynajmowanie obiektu "jedynie w dni meczowe", a nie przez cały rok? Są tu w ogóle jakieś oszczędności? Bo przecież miasto ustalało cennik i mogło np zamiast X złotych za cały rok zażądać 1/20X za 1 mecz, licząc, że tych spotkań zagra u siebie 20.

midu 06.10.2011 07:44

z tego co bartlewicz opowiada dziś w DP to mają już odbiór z sanepidu a w piątek ma być strażak i mówił, że liczy , że na 15-tego się uda uzyskać dokument...

iiYama 06.10.2011 08:03

http://WWW.stadiony.net/aktualnosci/...naraza_kibicow

Zwitter 06.10.2011 11:28

Bardzo dobrze napisany jest ten artykuł na stadiony.net. Jakoś wcześniej media, piłkarze, działacze, sędziowie, delegaci i inni mogli korzystać z zachodniej podczas gdy to nadal był plac budowy, a teraz kibice zwiedzać nie mogą bo Wisła ich naraziła na utratę życia? Ciekawe.
Ewidentnie pisał to jakiś imbecyl i nawet wstydził się podpisać pod tym czymś.

7 kotów 06.10.2011 12:30

Wlasnie przez takie ZIKITY na emigracji siedzi w ....u mlodych ludzi, ktorzy wola klepac biede w obcym kraju niz uzerac sie z cuchnacym gownem w domu.

bkl 06.10.2011 13:21

W Wiśle jak w NBA. Wrócą legendy
http://.................../viewtopic.php?t=8368

staszek001 06.10.2011 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1174218)
Wlasnie przez takie ZIKITY na emigracji siedzi w ....u mlodych ludzi, ktorzy wola klepac biede w obcym kraju niz uzerac sie z cuchnacym gownem w domu.

To Ci akurat nie wyszło bo do Krakowa więcej osób się wprowadza niż wyprowadza, a z ZIKIT'em i innymi publicznymi inwestorami mało który mieszkaniec ma do czynienia. Do tego korupcja jest na całym świecie, tylko jak ludzie nie znają obcej kultury to za zwyczaj nadrabiają to bujną wyobraźnią.

7 kotów 06.10.2011 14:28

Mi nie mialo co wychodzic, bo nie pisze o zikicie ad personam. Skamieniale urzedy, niekompetentni ludzie, idiotyczne przepisy to skuteczny odstraszacz mlodych. I starszych zreszta tez.
Zikit jest najblizszym nam obecnie przykladem na zlepek wszystkiego co najgorsze w polskiej administarcji i swiecie urzedow miejskich.

Arapaho 06.10.2011 14:56

Więcej się może i do Krakowa wprowadza ale ludzi z Kielc,Dębicy,Tarnowa,Reszowa,Sandomierza,Kalisza etc. A rodowici Krakowianie wyjeżdzają zagranicę .
Potem się dziwimy że konserwatywny,antykomunistyczny Kraków zamienia się w maszynkę do głosowania za komuchami i wałkarzami okragłostolowymi

staszek001 06.10.2011 15:50

O ile zgadzam się z tym wszystkim co piszecie, to jednak nie da się ukryć, że jest to emigracja zarobkowa, bo problemy z administracją publiczną w takich Włoszech, Hiszpanii czy Belgii są jeszcze większe niż w Polsce. Idee lewicowe są znacznie popularniejsze na zachodzie, gdzie w takim Berlinie ludzie wybierają pedała na burmistrza, a papież, ich rodak jest przyjmowany po prostu wrogo. Kiedy oskarża się polaków o plucie do własnego gniazda, w całej Anglii trwają zamieszki. To ja się pytam gdzie jest tym polskim emigrantom lepiej niż w Polsce jeżeli chodzi o standardy moralne?

FraMat 06.10.2011 16:18

może się przenieście do politycznego?

farben 07.10.2011 09:09

Stadion Wisły Kraków, czyli wielkie zamieszanie

http://www.gazetakrakowska.pl/fakty2...anie,id,t.html

Kompromitacja ZiKITU i osobiście Bartlewicza - moim skromnym zdaniem pełna. Wisła i tak długo milczała.

Gradzik 07.10.2011 09:42

Beznadzieja.
 
Jestem kibicem Wisły od meczu z Interem na wyjeździe, czyli ok. 10 lat. Mieszkam niespełna 300 km od Krakowa. Wykupiony Canal+ od 2002 roku. Na forum zarejestrowany w 2004 roku (odkąd mam stałe łącze). Oglądam prawie każdy mecz Wisły. Raz w roku przyjeżdżam na mecz do Krakowa.

Chciałbym jeździć dwa razy w miesiącu na mecze. Niestety jest to niemożliwe. Bo żeby kupić bilet, KTOŚ ZE ZNAJOMYCH MUSI STAĆ W KOLEJCE. A JA MAM TYLKO JEDNĄ TAKĄ OSOBĘ W KRAKOWIE. Dzwoniłem do strefy kibica, powiedziano mi, że muszę stać w kolejce. Na to ja, że w Wawie kumple ze studiów, Legioniści, chodzą na mecze odkąd jest możliwość kupna przez net i "jest komplet". Usłyszałem odpowiedź, że na Legii kompletu nie było nigdy, że było "tylko" 25 tys. widzów. Że klub pracuje nad tym, ale nie wiadomo, kiedy zostanie to wprowadzone.

Dla mnie to jest kpina, jesteśmy o co najmniej 10 lat wstecz za resztą. Po prostu brak słów.

I proszę nie mówić, że dla prawdziwego kibica nie jest to problem. Mieszkam daleko, bardzo dużo pracuję i nie mam znajomych w Krk.

crazykaro 07.10.2011 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gradzik (Post 1174456)
Jestem kibicem Wisły od meczu z Interem na wyjeździe, czyli ok. 10 lat. Mieszkam niespełna 300 km od Krakowa. Wykupiony Canal+ od 2002 roku. Na forum zarejestrowany w 2004 roku (odkąd mam stałe łącze). Oglądam prawie każdy mecz Wisły. Raz w roku przyjeżdżam na mecz do Krakowa.

Chciałbym jeździć dwa razy w miesiącu na mecze. Niestety jest to niemożliwe. Bo żeby kupić bilet, KTOŚ ZE ZNAJOMYCH MUSI STAĆ W KOLEJCE. A JA MAM TYLKO JEDNĄ TAKĄ OSOBĘ W KRAKOWIE. Dzwoniłem do strefy kibica, powiedziano mi, że muszę stać w kolejce. Na to ja, że w Wawie kumple ze studiów, Legioniści, chodzą na mecze odkąd jest możliwość kupna przez net i "jest komplet". Usłyszałem odpowiedź, że na Legii kompletu nie było nigdy, że było "tylko" 25 tys. widzów. Że klub pracuje nad tym, ale nie wiadomo, kiedy zostanie to wprowadzone.

Dla mnie to jest kpina, jesteśmy o co najmniej 10 lat wstecz za resztą. Po prostu brak słów.

I proszę nie mówić, że dla prawdziwego kibica nie jest to problem. Mieszkam daleko, bardzo dużo pracuję i nie mam znajomych w Krk.

Póki co stadion jest nieoddany do użytku i Wisła nie porywa się na sprzedaż biletów przez internet. Ale bardzo możliwe, że po otwarciu całego stadionu Wiśle zacznie zależeć na zapełnieniu stadionu i w końcu dokończy system sprzedaży wejściówek przez internet do ktorego to każdy kibic z KK otrzymał już swoj login i hasło.

I nie jesteśmy 10 lat wstecz tylko może rok i nie za wszystkimi tylko za Legią.Bez dramatyzowania prosze

mc-money 07.10.2011 12:13

Ale naprawde, czy tam nikt nie myśli?
Nieważne czy będą wszystkie 4 trybuny, czy 2-3 to sprzedaż internetowa musi być..
Czy oni nie widzą ile kasy im już przeszło obok, przez brak tej możliwości?

rafalek 07.10.2011 12:56

Mc-money - ważne czy 2, czy wszystkie. System musi być sprzężony, a tego nie da się zrobić bez oddania 4 trybuny, bo na niej znajduje się pomieszczenie "centrali" wszelkiej elektroniki na stadionie.

pan Dudi 07.10.2011 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1174458)
Póki co stadion jest nieoddany do użytku i Wisła nie porywa się na sprzedaż biletów przez internet. Ale bardzo możliwe, że po otwarciu całego stadionu Wiśle zacznie zależeć na zapełnieniu stadionu i w końcu dokończy system sprzedaży wejściówek przez internet do ktorego to każdy kibic z KK otrzymał już swoj login i hasło.

I nie jesteśmy 10 lat wstecz tylko może rok i nie za wszystkimi tylko za Legią.Bez dramatyzowania prosze

Co za bzdury!:lol: Stadion niedokończony, więc Wiśle:

po pierwsze- nie zależy na zapełnieniu go
po drugie- "nie porywa się" na sprzedaż internetową.

Skoro tak, to może w ogóle niech nie wpuszczają kibiców, skoro stadion nie jest gotowy i wg ciebie nie zależy im na frekwencji? No i rzeczywiście, żeby uruchomić sprzedaż netową, to najpierw trzeba się na nią porwać, bo to przecież rzadkość w Polsce, więc jest usprawiedliwienie. A to, że to standard na zachodzie? Żaden argument. Przecież nie mamy równać do zachodu, tylko do Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze.

Na pytanie "Dlaczego czekają do otwarcia stadionu?", odpowiedź jest pewnie wg ciebie prosta- lepiej, żeby system wyjebał się jak już będzie chodziła na stadion większa liczba osób, niż teraz, co?:lol:

crazykaro 07.10.2011 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1174506)
Co za bzdury!:lol: Stadion niedokończony, więc Wiśle:

po pierwsze- nie zależy na zapełnieniu go
po drugie- "nie porywa się" na sprzedaż internetową.

Skoro tak, to może w ogóle niech nie wpuszczają kibiców, skoro stadion nie jest gotowy i wg ciebie nie zależy im na frekwencji? No i rzeczywiście, żeby uruchomić sprzedaż netową, to najpierw trzeba się na nią porwać, bo to przecież rzadkość w Polsce, więc jest usprawiedliwienie. A to, że to standard na zachodzie? Żaden argument. Przecież nie mamy równać do zachodu, tylko do Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze.

Na pytanie "Dlaczego czekają do otwarcia stadionu?", odpowiedź jest pewnie wg ciebie prosta- lepiej, żeby system wyjebał się jak już będzie chodziła na stadion większa liczba osób, niż teraz, co?:lol:

A ty co? Rzecznik stadionu że takie farmazony piszesz?
Wiesz jakie było procentowe zapełnienie trybun w zeszłym sezonie? Nie wiesz to poszukaj. Przy takim zapełnieniu Wisła nie musi się silić na sprzedaż internetową i na kibiców spoza Krakowa.
Poza tym piszesz jakbyś nie znał standardów obsługi kibica w Wiśle. Nowoczesność to ich priorytet :lol:.. nawet na maila nie potrafią odpisać.
Ponadto startowanie z systemem bez pełnego stadionu się nie opłaca bo później będzie trzeba wprowadzać zmiany w systemie co podnosi koszty całego systemu. Tak więc po co startować z systemem skoro frekwencja na stadionie jest wysoka. Jaka różnica czy system sie wywali przy trzech trybunach czy przy czterech? Wprowadzenie systemu niekompletnego się nie opłaca i tyle.
A na koniec nie wysilaj się pisać co ja bym powiedział. Ja podaje argumenty a ty je wyśmiewasz bez podania własnych... jak dziecko

19sebawro06 07.10.2011 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1174458)
Póki co stadion jest nieoddany do użytku i Wisła nie porywa się na sprzedaż biletów przez internet. Ale bardzo możliwe, że po otwarciu całego stadionu Wiśle zacznie zależeć na zapełnieniu stadionu i w końcu dokończy system sprzedaży wejściówek przez internet do ktorego to każdy kibic z KK otrzymał już swoj login i hasło.

I nie jesteśmy 10 lat wstecz tylko może rok i nie za wszystkimi tylko za Legią.Bez dramatyzowania prosze

nie dawno wyrabiałem kartę kibica a żadnego loginu ani hasła nie dostałem !?!
przydała by się ta sprzedaż internetowa bo jechać w ciemno i cala drogę martwic się czy dostane bilet. dlatego na meczu derbowym ani żadnych meczach top jeszcze nie bylem bo biletu kto kupić nie ma a w dniu meczu nie dostane. może teraz się coś zmieni przy stadionie na 33 tys.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl