![]() |
Panowie, gdzie w Krk. lub okolicach kupię sprzęt do domowej siłowni tz. sztanga, wyciąg, ławeczka itp. ?
|
Możesz popatrzeć w Decathlonie na Zakopiańskiej,wydaje mi się że mieli coś takiego,przy okazji obok masz Inter Sport ,tam też możliwe że będą.
|
Mam konieczność pozostawienia auta na noc przy AGH. I tu pytanie, może ono stać przez całą noc, np. na Reymonta? Nigdy auta na noc nie zostawiałem gdzieś na mieście i nie wiem jak to wygląda z przepisami.
|
do której godz. działa internetowy bank ING w soboty??
|
gra ktoś z was w world of tanks?:)
|
Cytat:
http://www.ingbank.pl/indywidualni/b...lizacji-zlecen |
Kiedy w sklepach zaczynaja sei zazwyczaj jesienne przeceny?
|
Cytat:
http://www.hustla.pl/promocje-2/?utm...aign=TopBanner http://unhuman.pl/wyprzedaz.html http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/wyprzedaz.html |
Cytat:
|
Cytat:
I żadne skręty, butelki vódki i inne dziwne wzory. Takie stonowane, zwykłe też znajdziesz. Jeśli chodzi o ww. sklepy to nie znam - ale będę uważnie teraz śledził ten wątek, może ktoś podrzuci linka. A jak nie, to tylko OUTLETY naziemne, tj. w Krk w galeriach trzeba szukać. Ps. na poprzedniej, albo 2 strony wstecz ziomek podrzucił linka, do ciuchów z USA. Ale to ściema jakaś - bokserki tommy hilfiger za 60 zł + wysyłka z USA. I niby to jest outlet amerykański. A w PL te same za 39. Także zanim kupisz przez neta - rozejrzyj się po miescie |
Cytat:
http://www.bbclothing.co.uk |
Chcę kupić golarkę elektryczną ale kompletnie nie wiem jaką :/
Może ktoś coś polecić ? Może jest gdzieś jakiś temat ale ja nie znalazłem. |
Z własnych doświadczeń polecam Philipsa 3głowicowego, a odradzam golarki Braun ;)
|
Cytat:
Poczytaj o golarkach Brauna serii 1, 3 i 5. Wybierzesz sam. Co do philipsów to miałem ale 2 głowicową i tu może był błąd?;) |
Jakiego modelu używasz ?
|
Hehe no ja miałem duże problemy techniczne z Braunem 3, zdaje się model 300
Philips mnie nie zawodzi póki co no i ma wg mnie dużą zalete - akumulatorek którego akurat mój braun nie miał. |
Panowie gdzie kupię tanio i w miarę w dobrym stanie opony zimowe? Jakiś sklep/hurtownia/szrot/giełda?
Proszę o poradę, dzięki |
Potrzebuję zrobić w Hucie / Śródmieściu zdjęcie do paszportu. Oczekuję rozsądnej ceny, żeby mi dali wybrać np z trzech wersji tę jedną, na której wyszedłem najmniej do dupy. Zdjęcia od razu do wywołania (choć to chyba standard teraz), potrzebuję jutro już działać z paszportem. Jakieś propozycje szczególnie godne uwagi ?
|
Cytat:
Tylko cena ja wtedy dałem £180 a funt był dość wysoko |
chce kupić mieszkanie... mam gotówkę, ale pytanie czy nie opłaca się bardziej wziąć kredyt na to mieszkanie a pieniądze które mam zainwestować? jestem na jakiś lokatach w stanie zarobić więcej w ciągu tych 20 lat niż wynoszą odsetki od kredytu? zna się ktoś na tym...??
|
Kupuj za gotówkę. Teraz kupisz na "dole"- zwróci Ci się na przestrzeni kilku lat na 10000000%.
Jest jedna zasada- najlepsze INTERESY sie robi wtedy-jak na RYNKU sie krew leje.... chcesz namiar na dobrego developera-PRIV:) |
Nie orientuje się ktoś gdzie można nagrać soft w przystępnej cenie do Noki ?
|
Cytat:
|
Pracuje ktoś z was w Orange?
Są kody na zniżkę w abo i bym taki jeden potrzebował, poratuje ktoś? |
Pilna sprawa!
Kupiłem oryginalną płytę z muzyką i chce te 16tracków mieć u siebie na dysku. Ale wkładając płytę do pc i kopiując te piosenki, tworzę na komputerze tylko skróty do nich. Bez płyty nie pójdzie... A chce zgrać na dysk a potem na komórkę do mp3. Są takie programy do " hackowania ", ktoś czymś poratuje? |
labtec - próbowałeś Audiograbberem ??
|
...albo windows media player?
|
Hej, czy ktoś kiedyś brał udział w tym -> http://www.facebook.com/twojkonkurs czy to po prostu pic na wodę ? Wygrał tam ktoś? Bo trochę za pięknie mi się to wydaje, że tyle nagród rozdają...:mysli:
|
Tzw "Farma fanów".
Wybacz, ale trzeba być skończonym kretynem, żeby myśleć, że jak coś udostępnisz to coś wygrasz, cudów nie ma :) |
Ułamały mi się 3 nogi od krzesła biurowego. Jest szansa kupić gdzieś sam ten "trójnóg" czy muszę kupować nowe krzesło??
|
Cytat:
|
Czy będą goście z poznania wpuszczeni ?
|
Cytat:
Przyjdziesz 2 listopada to sprawdzisz. |
Co to się podziało w Radiu Kraków, że nie transmitują meczów na antenie tylko w internecie? Jest jakieś inne radio, które transmituje czy pozostaje mi tylko relacja sms?
|
Wybieram się na Koncert "Queen Symfonicznie" do Teatru Łaźnia Nowa.
Jaki ubiór tam obowiązuje? |
@Proud - taki, jak do każdego innego teatru - czyli prędzej garnitur niż dres ;) ubierz się raczej elegancko
|
No właśnie znalazłem takie foty, i ludzie są mega luźno ubrani ;) nawet niektórzy to przesadzają ;)
http://www.galicja.net/galeria/?album=1&gallery=81 Myślę, że marynarka + jeansy będzie spoko ;) dzięki! |
Poleci ktoś jakieś czujniki parkowania? Czy takie za 50 zł na allegro wystarczą czy lepiej zainwestować w coś lepszego?
|
Mam rower, który już od bardzo dawna jest na mnie za mały, ale stoi na balkonie. Z racji tego, że ostatnio nie mam za dużo kasy, postanowiłem go sprzedać. Jest to Giant 240ST MTX:
http://img05.tablica.pl/images_tabli...cia_rev004.jpg http://wd10.photoblog.pl/np5/201204/BD/120381829.jpg I tutaj takie pytanka mam do was: Opłaca się sprzedawać teraz, czy poczekać do wiosny, na sezon? Przy użytkowaniu zaliczyłem trochę upadków, więc niektóre części są trochę zdarte, jak np. trzymania na kierownicy, hamulce, w jednej przerzutce odłamał się kawałek plastiku: http://farm9.staticflickr.com/8187/8...dcbaaf71_b.jpg 1-DSCF3047 by Qaromi, on Flickr http://farm9.staticflickr.com/8052/8...7cffdd0e_b.jpg 1-DSCF3046 by Qaromi, on Flickr http://farm9.staticflickr.com/8189/8...da12702d_b.jpg 1-DSCF3045 by Qaromi, on Flickr http://farm9.staticflickr.com/8046/8...a7a769b9_b.jpg 1-DSCF3043 by Qaromi, on Flickr Robić coś z tym, czy sprzedawać tak jak jest? Ktoś wie ile mniej-więcej mógłbym za taki rower dostać? |
Szybkie pytanie, potrzebuje na Rynku knajpy gdzie można iść i pooglądać mecz, gdzie cena za piwo nie przekracza powiedzmy 5zł, Poleci coś ktoś?
Cos nawet w stylu english pubu tylko troche tańsze? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl