Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

krzysiek85_TSW 18.10.2012 15:53

Panowie, gdzie w Krk. lub okolicach kupię sprzęt do domowej siłowni tz. sztanga, wyciąg, ławeczka itp. ?

LuKaS TSW 18.10.2012 17:35

Możesz popatrzeć w Decathlonie na Zakopiańskiej,wydaje mi się że mieli coś takiego,przy okazji obok masz Inter Sport ,tam też możliwe że będą.

Arkas 19.10.2012 10:01

Mam konieczność pozostawienia auta na noc przy AGH. I tu pytanie, może ono stać przez całą noc, np. na Reymonta? Nigdy auta na noc nie zostawiałem gdzieś na mieście i nie wiem jak to wygląda z przepisami.

Kamil_mchw 19.10.2012 23:48

do której godz. działa internetowy bank ING w soboty??

maciekmiszcz 20.10.2012 11:17

gra ktoś z was w world of tanks?:)

gypsy 21.10.2012 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1282715)
do której godz. działa internetowy bank ING w soboty??

tutaj chyba masz odpowiedź na to pytanie (choć to raczej na przyszłość, bo już niedziela ;) ):
http://www.ingbank.pl/indywidualni/b...lizacji-zlecen

brzydki.brzydal 21.10.2012 15:24

Kiedy w sklepach zaczynaja sei zazwyczaj jesienne przeceny?

labtec 21.10.2012 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brzydki.brzydal (Post 1282903)
Kiedy w sklepach zaczynaja sei zazwyczaj jesienne przeceny?

teraz :)

http://www.hustla.pl/promocje-2/?utm...aign=TopBanner


http://unhuman.pl/wyprzedaz.html


http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/wyprzedaz.html

Kamil_mchw 21.10.2012 16:32

a znasz może jakieś podobne sklepy jak ten pierwszy ale nie z ubraniami skate, tylko raczej standardowymi... typu h&m, zara, tommy itp.

labtec 21.10.2012 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1282909)
a znasz może jakieś podobne sklepy jak ten pierwszy ale nie z ubraniami skate, tylko raczej standardowymi... typu h&m, zara, tommy itp.

te które Ci podałem wyżej co prawda za takie sklepy się mają - ale jak przejrzysz dokładnie stronę hustla.pl to masz koszulki o normalnych fasonie - takie eleganckie.
I żadne skręty, butelki vódki i inne dziwne wzory.
Takie stonowane, zwykłe też znajdziesz.


Jeśli chodzi o ww. sklepy to nie znam - ale będę uważnie teraz śledził ten wątek, może ktoś podrzuci linka.

A jak nie, to tylko OUTLETY naziemne, tj. w Krk w galeriach trzeba szukać.


Ps. na poprzedniej, albo 2 strony wstecz ziomek podrzucił linka, do ciuchów z USA.
Ale to ściema jakaś - bokserki tommy hilfiger za 60 zł + wysyłka z USA.
I niby to jest outlet amerykański.
A w PL te same za 39.


Także zanim kupisz przez neta - rozejrzyj się po miescie

szprotson 22.10.2012 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1282909)
a znasz może jakieś podobne sklepy jak ten pierwszy ale nie z ubraniami skate, tylko raczej standardowymi... typu h&m, zara, tommy itp.

looknij tu

http://www.bbclothing.co.uk

TSWalos 22.10.2012 17:29

Chcę kupić golarkę elektryczną ale kompletnie nie wiem jaką :/
Może ktoś coś polecić ?

Może jest gdzieś jakiś temat ale ja nie znalazłem.

P.e.c.h 22.10.2012 18:11

Z własnych doświadczeń polecam Philipsa 3głowicowego, a odradzam golarki Braun ;)

Kaan 22.10.2012 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 1283019)
Chcę kupić golarkę elektryczną ale kompletnie nie wiem jaką :/
Może ktoś coś polecić ?

Może jest gdzieś jakiś temat ale ja nie znalazłem.

Ile gęb tyle opini :) Polecam Brauny serii 3. Coś lepszego od serii 1, cena ok. 200 zł, polecam zasilanie sieciowo-akumulatorowe, widziałem ostatnio w Bedronkach chyba za 170 zł.
Poczytaj o golarkach Brauna serii 1, 3 i 5. Wybierzesz sam.

Co do philipsów to miałem ale 2 głowicową i tu może był błąd?;)

TSWalos 22.10.2012 18:19

Jakiego modelu używasz ?

P.e.c.h 22.10.2012 18:30

Hehe no ja miałem duże problemy techniczne z Braunem 3, zdaje się model 300
Philips mnie nie zawodzi póki co no i ma wg mnie dużą zalete - akumulatorek którego akurat mój braun nie miał.

impreza 22.10.2012 21:26

Panowie gdzie kupię tanio i w miarę w dobrym stanie opony zimowe? Jakiś sklep/hurtownia/szrot/giełda?
Proszę o poradę, dzięki

felipe 23.10.2012 19:22

Potrzebuję zrobić w Hucie / Śródmieściu zdjęcie do paszportu. Oczekuję rozsądnej ceny, żeby mi dali wybrać np z trzech wersji tę jedną, na której wyszedłem najmniej do dupy. Zdjęcia od razu do wywołania (choć to chyba standard teraz), potrzebuję jutro już działać z paszportem. Jakieś propozycje szczególnie godne uwagi ?

saklak1906 23.10.2012 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 1283019)
Chcę kupić golarkę elektryczną ale kompletnie nie wiem jaką :/
Może ktoś coś polecić ?

Może jest gdzieś jakiś temat ale ja nie znalazłem.

Philips Philisheiw mam 8 lat i nawet nozykow nie wymienialem, Braun rozsyłał się po roku.
Tylko cena ja wtedy dałem £180 a funt był dość wysoko

Kamil_mchw 24.10.2012 17:56

chce kupić mieszkanie... mam gotówkę, ale pytanie czy nie opłaca się bardziej wziąć kredyt na to mieszkanie a pieniądze które mam zainwestować? jestem na jakiś lokatach w stanie zarobić więcej w ciągu tych 20 lat niż wynoszą odsetki od kredytu? zna się ktoś na tym...??

La Furia Dell' Est 24.10.2012 18:42

Kupuj za gotówkę. Teraz kupisz na "dole"- zwróci Ci się na przestrzeni kilku lat na 10000000%.
Jest jedna zasada- najlepsze INTERESY sie robi wtedy-jak na RYNKU sie krew leje....

chcesz namiar na dobrego developera-PRIV:)

wiselka16 24.10.2012 18:51

Nie orientuje się ktoś gdzie można nagrać soft w przystępnej cenie do Noki ?

Marcin_fan 24.10.2012 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiselka16 (Post 1283324)
Nie orientuje się ktoś gdzie można nagrać soft w przystępnej cenie do Noki ?

Chyba każdy komis z telefonami sie tym bawi. Cena myśle 2 albo 3 dyszki..

MatMario 25.10.2012 11:59

Pracuje ktoś z was w Orange?

Są kody na zniżkę w abo i bym taki jeden potrzebował, poratuje ktoś?

labtec 25.10.2012 12:20

Pilna sprawa!


Kupiłem oryginalną płytę z muzyką i chce te 16tracków mieć u siebie na dysku.
Ale wkładając płytę do pc i kopiując te piosenki, tworzę na komputerze tylko skróty do nich.
Bez płyty nie pójdzie...

A chce zgrać na dysk a potem na komórkę do mp3.

Są takie programy do " hackowania ", ktoś czymś poratuje?

christof20 25.10.2012 12:30

labtec - próbowałeś Audiograbberem ??

jakkfk 25.10.2012 13:47

...albo windows media player?

przemo 25.10.2012 16:05

Hej, czy ktoś kiedyś brał udział w tym -> http://www.facebook.com/twojkonkurs czy to po prostu pic na wodę ? Wygrał tam ktoś? Bo trochę za pięknie mi się to wydaje, że tyle nagród rozdają...:mysli:

fialo 25.10.2012 16:21

Tzw "Farma fanów".

Wybacz, ale trzeba być skończonym kretynem, żeby myśleć, że jak coś udostępnisz to coś wygrasz, cudów nie ma :)

Lupo 25.10.2012 17:40

Ułamały mi się 3 nogi od krzesła biurowego. Jest szansa kupić gdzieś sam ten "trójnóg" czy muszę kupować nowe krzesło??

przemo 25.10.2012 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1283449)
Tzw "Farma fanów".

Wybacz, ale trzeba być skończonym kretynem, żeby myśleć, że jak coś udostępnisz to coś wygrasz, cudów nie ma :)

nie no ja właśnie tak myślałem, ale trochę się zdziwiłem, że aż tylu moich znajomych (5) próbuje coś tam wygrać..:P

matysiuk 25.10.2012 21:04

Czy będą goście z poznania wpuszczeni ?

WISŁAZWE 25.10.2012 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matysiuk (Post 1283490)
Czy będą goście z poznania wpuszczeni ?


Przyjdziesz 2 listopada to sprawdzisz.

Karamazow 26.10.2012 10:26

Co to się podziało w Radiu Kraków, że nie transmitują meczów na antenie tylko w internecie? Jest jakieś inne radio, które transmituje czy pozostaje mi tylko relacja sms?

Proud 27.10.2012 18:19

Wybieram się na Koncert "Queen Symfonicznie" do Teatru Łaźnia Nowa.

Jaki ubiór tam obowiązuje?

gypsy 27.10.2012 18:28

@Proud - taki, jak do każdego innego teatru - czyli prędzej garnitur niż dres ;) ubierz się raczej elegancko

Proud 27.10.2012 18:57

No właśnie znalazłem takie foty, i ludzie są mega luźno ubrani ;) nawet niektórzy to przesadzają ;)

http://www.galicja.net/galeria/?album=1&gallery=81

Myślę, że marynarka + jeansy będzie spoko ;)

dzięki!

TSW Fanatyk 28.10.2012 13:29

Poleci ktoś jakieś czujniki parkowania? Czy takie za 50 zł na allegro wystarczą czy lepiej zainwestować w coś lepszego?

Voin 28.10.2012 15:02

Mam rower, który już od bardzo dawna jest na mnie za mały, ale stoi na balkonie. Z racji tego, że ostatnio nie mam za dużo kasy, postanowiłem go sprzedać. Jest to Giant 240ST MTX:
http://img05.tablica.pl/images_tabli...cia_rev004.jpg
http://wd10.photoblog.pl/np5/201204/BD/120381829.jpg

I tutaj takie pytanka mam do was:
Opłaca się sprzedawać teraz, czy poczekać do wiosny, na sezon?
Przy użytkowaniu zaliczyłem trochę upadków, więc niektóre części są trochę zdarte, jak np. trzymania na kierownicy, hamulce, w jednej przerzutce odłamał się kawałek plastiku:
http://farm9.staticflickr.com/8187/8...dcbaaf71_b.jpg
1-DSCF3047 by Qaromi, on Flickr
http://farm9.staticflickr.com/8052/8...7cffdd0e_b.jpg
1-DSCF3046 by Qaromi, on Flickr

http://farm9.staticflickr.com/8189/8...da12702d_b.jpg
1-DSCF3045 by Qaromi, on Flickr

http://farm9.staticflickr.com/8046/8...a7a769b9_b.jpg
1-DSCF3043 by Qaromi, on Flickr

Robić coś z tym, czy sprzedawać tak jak jest?
Ktoś wie ile mniej-więcej mógłbym za taki rower dostać?

LanceTS 28.10.2012 15:29

Szybkie pytanie, potrzebuje na Rynku knajpy gdzie można iść i pooglądać mecz, gdzie cena za piwo nie przekracza powiedzmy 5zł, Poleci coś ktoś?

Cos nawet w stylu english pubu tylko troche tańsze?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl