Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

normalny 1906 18.09.2011 18:27

Co do magillo to znalezione na wikiku....,linka z wiadomych względów nie daje:
http://i55.tinypic.com/2w20jk6.jpg

Daje to jako przykład,bo sam już dawno wiedziałem (nie z internetu),że to ich sponsorzy.Rabanu o to nie zamierzam robić,ale pisanie ,że jedni i drudzy nie mają ze sobą nic wspólnego to bzdury.

rafkur 18.09.2011 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 1166031)
miałem jedną możliwość pracy w tym, że cateringu i mogę potwierdzić, że pracują tam PRAWIE sami Wiślacy.


Jakby dla mnie w kwestii zaufania do firmy bardziej liczy się ten kto zarabia na tym cyrku a nie tania ( bo jaka może być inna w gastronomii cateringowej) siła robocza. Sprawę trzeba wyjaśnić bo albo nabijamy kasę konkurencji albo kogoś niesłusznie oskarżamy.

concedi 18.09.2011 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1166119)
Jakby dla mnie w kwestii zaufania do firmy bardziej liczy się ten kto zarabia na tym cyrku a nie tania ( bo jaka może być inna w gastronomii cateringowej) siła robocza. Sprawę trzeba wyjaśnić bo albo nabijamy kasę konkurencji albo kogoś niesłusznie oskarżamy.

racja, aczkolwiek nie za fajnie jest kiedy z okienka z którego oczekujesz zimnej Coli bądź ciepłej kanapki wychlają się uśmiechnięte od ucha do ucha pasiaste ryje udając, że wszystko jest ok, zwłaszcza kiedy na ich łby leje się woda z sufitu. :>

Pero 19.09.2011 13:26

Myślę, że catering a budowa stadionu to 2 osobne tematy. Dla mnie bardziej nurtujące jest to czy dotrzymają październikowej daty otwarcia zachodniej, bo mi tu śmierdzi kolejna kompromitacją...

PiotrG 19.09.2011 14:21

Jak zobaczyłem zdjęcia na stadiony.net to i mam coraz większe wrażenie, że nie zdążą.

kkbm 19.09.2011 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez normalny 1906 (Post 1166114)
Co do magillo to znalezione na wikiku....,linka z wiadomych względów nie daje:
http://i55.tinypic.com/2w20jk6.jpg

Daje to jako przykład,bo sam już dawno wiedziałem (nie z internetu),że to ich sponsorzy.Rabanu o to nie zamierzam robić,ale pisanie ,że jedni i drudzy nie mają ze sobą nic wspólnego to bzdury.

Nawet MPEC jest, Pepsi też, i jeszcze Samsung. Odcinam ogrzewanie, ciepłą wodę, wywalam monitor, a Pepsi wylewam do zlewu.

willow 19.09.2011 16:06

O jeszcze jest MPO.
Zrywam z nimi współpracę. Przestaję wynosić śmieci.

sorin320 19.09.2011 16:08

no nie gadajcie że chodzicie do parku wodnego ????? :O :O bez jaj panowie...

farben 19.09.2011 16:27

Poczekamy dłużej na sponsora stadionu Wisły Kraków

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...akow,id,t.html

Gwiaździsty 20.09.2011 06:43

W wiadomosci na temat ewentualnego sponsora stadionu czytamy tylko jakie korzyści z tego tytułu bedzie mieć ...sponsor. Czy wiadomo jakie korzyści będzie mieć Wisła ? I czy wogóle je będzie mieć ?

pzkwr 20.09.2011 07:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1166716)
W wiadomosci na temat ewentualnego sponsora stadionu czytamy tylko jakie korzyści z tego tytułu bedzie mieć ...sponsor. Czy wiadomo jakie korzyści będzie mieć Wisła ? I czy wogóle je będzie mieć ?

Większość pieniędzy zgarnie miasto, które wpisało to juz nawet du budżetu. Wisła dostanie jakies ochłapy za umieszczanie logo sponsora na swoich materiałach. Z tego co czytam to warunki dla potencjalnego sposnsora sa dość atrakcyjne, nie wiem tylko, czy za te pieniądze.

frg 20.09.2011 08:26

Ciekawe czy Wisła będzie miała jakiś wpływ (prawo weta) co do sponsora tytularnego. Można sobie wyobrazić - czy hipotetyczna sytuacje - kiedy to sponsorem zostaje np. comarch albo inne pasiaste ścier-wo. albo taki "sponsor" wygrywa i wymyśla jakąś obraźliwą nazwę na stadion. Przecież "jaśnie nam panujący" JM nie miałby nic przeciwko temu. Mam nadzieje, że to tylko takie moje schizofreniczne myślenie :)

joshi 20.09.2011 08:52

myślę, że nie ma się co martwić, bo trudno sobie wyobrazić, że np. comarch czy inna firma zapłaci 30mln zł żeby zrobić Wiśle na złość.

tomaslfc14 20.09.2011 11:06

kto bogatemu zabroni :D

Gwiaździsty 20.09.2011 11:52

Ponowiam wcześniej zadane pytanie. Czy na stadion przy ul. Kałuży (nomen omen też stadion miejski) rozpisano przetarg na sponsora tytularnego ? Jeśli tak to kiedy, jeśli nie to dlaczego ?

vote-for-mikey 20.09.2011 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez frg (Post 1166735)
Ciekawe czy Wisła będzie miała jakiś wpływ (prawo weta) co do sponsora tytularnego. Można sobie wyobrazić - czy hipotetyczna sytuacje - kiedy to sponsorem zostaje np. comarch albo inne pasiaste ścier-wo. albo taki "sponsor" wygrywa i wymyśla jakąś obraźliwą nazwę na stadion. Przecież "jaśnie nam panujący" JM nie miałby nic przeciwko temu. Mam nadzieje, że to tylko takie moje schizofreniczne myślenie :)

Ale sprawdzić, jakie są zasady wyboru to nie łaska, co? Tak, będzie miała wpływ. Wszędzie jest to napisane. 2/5 składu "jury" to przedstawiciele Wisły.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1166724)
Większość pieniędzy zgarnie miasto, które wpisało to juz nawet du budżetu. Wisła dostanie jakies ochłapy za umieszczanie logo sponsora na swoich materiałach. Z tego co czytam to warunki dla potencjalnego sposnsora sa dość atrakcyjne, nie wiem tylko, czy za te pieniądze.

Ochłapy? A z jakiej paczki miałaby dostać więcej. Miejski stadion, za miejskie pieniądze.

hetzer 20.09.2011 12:31

Sponsor tytularny stadionu Pasiastych Dam? A kto zaplaci za mozliwosc kojazenia sie z balansowaniem na granicy T-Mobile i 1 ligi? I seria "cudownych" ocalen? Calkowicie lokalnie, bez rokowan na poprawe? Stadionik na ktorym nie zagraja raczej Biedronki Smudy? Marketingowo to wtopa. Ja bym sie zdenerwowal, gdyby oglosili jakis konkurs i marnowali pieniadze. No moze jakis producent srodkow na hemoroidy ;) (bo oni sa zawsze w dupie)
"Niestety" my to co innego, sukcesy sa, stadion nieglupi, ma to sens.

Gwiaździsty 20.09.2011 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hetzer (Post 1166831)
"Niestety" my to co innego, sukcesy sa, stadion nieglupi, ma to sens.

No to jeśli tak, to zysk powinien iść też dla Wisły skoro gra na tym stadionie i tylko dzieki temu jest on takim łakomym kąskiem, że dziady z Rady Miasta chcą za ten interes aż 30 mln . zł. Chcą dzięki temu, ze Wisła na nim gra a nie za sam stadion. Wisła powinna na tym zyskać kasę bo tylko dzięki niej taki interes jest możliwy.

pzkwr 20.09.2011 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1166826)
Ochłapy? A z jakiej paczki miałaby dostać więcej. Miejski stadion, za miejskie pieniądze.

Vide Pepsi, Legia i miasto Warszawa. Też miejski stadion i miejskie pieniądze.

hetzer 20.09.2011 13:17

Gwiaździsty, a gdzie ja napisalem ze nie? Kasa powinna byc dzielona pomiedzy miasto (obiekt) i klub (marketingowa wartosc dodana).

Pero 20.09.2011 14:09

Ja tam nie widzę w czym macie problem. I tak żadna firma nie da 30 baniek. Niestety krakowska rzeczywistość..

mitmichael 20.09.2011 16:20

Oby tylko ten ostateczny termin w koncu był tym ostatecznym

fan1906 20.09.2011 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1166835)
No to jeśli tak, to zysk powinien iść też dla Wisły skoro gra na tym stadionie i tylko dzieki temu jest on takim łakomym kąskiem, że dziady z Rady Miasta chcą za ten interes aż 30 mln . zł. Chcą dzięki temu, ze Wisła na nim gra a nie za sam stadion. Wisła powinna na tym zyskać kasę bo tylko dzięki niej taki interes jest możliwy.


sorry ale prawda jest taka. to mój stadion to mój interes..
to filozofia miasta.zgadzasz się lub graj ,, ... właśnie gdzie,
Jeżeli Wisła chce sobie czerpać z tego tytułu korzyści to niech wybuduje sobie stadion sama....

loomp 20.09.2011 18:35

"Pieniądze od sponsora mogą wpłynąć do miejskiej kasy na raz lub zostać rozłożone na raty. "

I wszystko w temacie.

WislaFan123 20.09.2011 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez loomp (Post 1166989)
"Pieniądze od sponsora mogą wpłynąć do miejskiej kasy na raz lub zostać rozłożone na raty. "

I wszystko w temacie.

a co tu dziwnego? ma kase to wplaca 30 mln odrazu, a jak nie to wplaca 6 mln rocznie...

WiślakMyślenice 20.09.2011 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1166999)
a co tu dziwnego? ma kase to wplaca 30 mln odrazu, a jak nie to wplaca 6 mln rocznie...

Nic. Debata toczyła się nt, czy z tych 30 baniek coś skapnie/powinno skapnąć dla Wisły z racji działalności marketingowej na rzecz miasta i firmy, od której stadion będzie miał nową nazwę.

CH. 20.09.2011 19:08

No własnie.. bo jak nie to na .... nam ten sponsor.. ale powątpiewam zeby Wisla nic z tego nie miala, a z tymi Comarchami to nie przesadzajcie, nawet jakby to byla jedyna propozycja to nie wybraliby tego bo stadion bylby niszczony, maziany i rozbierany klocek po klocku wszedzie tam gdzie byloby widoczne kurewskie "comarch" , miasto i urzędnicy moze i są debilami ale bez przesady.. wiedzą czym to mogloby sie skonczyc = samobojem.



PS: logo sponsora ma sie pojawiac takze na biletach meczowych wiec wątpie zeby miasto wszystko wzielo.. nie wierze w to zeby Wisla nic z tego nie miala, to bylby szczyt frajerstwa, tylko dzięki Wisle ten stadion nie zarosnie grzybicą i po 5 latach go nie zburzą
ten sponsor ma miec od zajebania przywilejów,a swoje logo beda mogli wstawic nawet do kibla w WC wiec Wisla musi cos z tego miec.. pomijam fakt ze obskurnie to po wszystkim moze wyglądać. Nie wiem czy na Legii czy Lechii jest tego tyle co ma byc na Wisle (obklejenie calego stadionu w to gowno)

loomp 21.09.2011 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1166999)
a co tu dziwnego? ma kase to wplaca 30 mln odrazu, a jak nie to wplaca 6 mln rocznie...

Nie chodziło o 30 mln, a o fragment o kasie miejskiej i wcześniejsze dywagacje na temat kto weźmie/powinien wziąc za to kasę.

Pero 21.09.2011 10:07

a od strony al. 3 maja wylali nam całkiem sporą dawkę asfaltu... na dawnym boisku treningowym... Teraz to mamy bazę treningową :)

Sinoos 21.09.2011 13:09

Ale panowie, sponsorowanie a kibicowanie to dwie różne sprawy! Jest sobie pewna firma, która sponsoruje i Wisłę i Cracovię, a gwarantuję Wam, że cały zarząd i większość pracowników kibicuje Wiśle. Oni na kałuży mają swoje banery, bo to daje reklamę! Chodzą na R22, a na kałuży się nie pojawiają.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl