![]() |
Co do magillo to znalezione na wikiku....,linka z wiadomych względów nie daje:
http://i55.tinypic.com/2w20jk6.jpg Daje to jako przykład,bo sam już dawno wiedziałem (nie z internetu),że to ich sponsorzy.Rabanu o to nie zamierzam robić,ale pisanie ,że jedni i drudzy nie mają ze sobą nic wspólnego to bzdury. |
Cytat:
Jakby dla mnie w kwestii zaufania do firmy bardziej liczy się ten kto zarabia na tym cyrku a nie tania ( bo jaka może być inna w gastronomii cateringowej) siła robocza. Sprawę trzeba wyjaśnić bo albo nabijamy kasę konkurencji albo kogoś niesłusznie oskarżamy. |
Cytat:
|
Myślę, że catering a budowa stadionu to 2 osobne tematy. Dla mnie bardziej nurtujące jest to czy dotrzymają październikowej daty otwarcia zachodniej, bo mi tu śmierdzi kolejna kompromitacją...
|
Jak zobaczyłem zdjęcia na stadiony.net to i mam coraz większe wrażenie, że nie zdążą.
|
Cytat:
|
O jeszcze jest MPO.
Zrywam z nimi współpracę. Przestaję wynosić śmieci. |
no nie gadajcie że chodzicie do parku wodnego ????? :O :O bez jaj panowie...
|
Poczekamy dłużej na sponsora stadionu Wisły Kraków
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...akow,id,t.html |
W wiadomosci na temat ewentualnego sponsora stadionu czytamy tylko jakie korzyści z tego tytułu bedzie mieć ...sponsor. Czy wiadomo jakie korzyści będzie mieć Wisła ? I czy wogóle je będzie mieć ?
|
Cytat:
|
Ciekawe czy Wisła będzie miała jakiś wpływ (prawo weta) co do sponsora tytularnego. Można sobie wyobrazić - czy hipotetyczna sytuacje - kiedy to sponsorem zostaje np. comarch albo inne pasiaste ścier-wo. albo taki "sponsor" wygrywa i wymyśla jakąś obraźliwą nazwę na stadion. Przecież "jaśnie nam panujący" JM nie miałby nic przeciwko temu. Mam nadzieje, że to tylko takie moje schizofreniczne myślenie :)
|
myślę, że nie ma się co martwić, bo trudno sobie wyobrazić, że np. comarch czy inna firma zapłaci 30mln zł żeby zrobić Wiśle na złość.
|
kto bogatemu zabroni :D
|
Ponowiam wcześniej zadane pytanie. Czy na stadion przy ul. Kałuży (nomen omen też stadion miejski) rozpisano przetarg na sponsora tytularnego ? Jeśli tak to kiedy, jeśli nie to dlaczego ?
|
Cytat:
Cytat:
|
Sponsor tytularny stadionu Pasiastych Dam? A kto zaplaci za mozliwosc kojazenia sie z balansowaniem na granicy T-Mobile i 1 ligi? I seria "cudownych" ocalen? Calkowicie lokalnie, bez rokowan na poprawe? Stadionik na ktorym nie zagraja raczej Biedronki Smudy? Marketingowo to wtopa. Ja bym sie zdenerwowal, gdyby oglosili jakis konkurs i marnowali pieniadze. No moze jakis producent srodkow na hemoroidy ;) (bo oni sa zawsze w dupie)
"Niestety" my to co innego, sukcesy sa, stadion nieglupi, ma to sens. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gwiaździsty, a gdzie ja napisalem ze nie? Kasa powinna byc dzielona pomiedzy miasto (obiekt) i klub (marketingowa wartosc dodana).
|
Ja tam nie widzę w czym macie problem. I tak żadna firma nie da 30 baniek. Niestety krakowska rzeczywistość..
|
Oby tylko ten ostateczny termin w koncu był tym ostatecznym
|
Cytat:
sorry ale prawda jest taka. to mój stadion to mój interes.. to filozofia miasta.zgadzasz się lub graj ,, ... właśnie gdzie, Jeżeli Wisła chce sobie czerpać z tego tytułu korzyści to niech wybuduje sobie stadion sama.... |
"Pieniądze od sponsora mogą wpłynąć do miejskiej kasy na raz lub zostać rozłożone na raty. "
I wszystko w temacie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
No własnie.. bo jak nie to na .... nam ten sponsor.. ale powątpiewam zeby Wisla nic z tego nie miala, a z tymi Comarchami to nie przesadzajcie, nawet jakby to byla jedyna propozycja to nie wybraliby tego bo stadion bylby niszczony, maziany i rozbierany klocek po klocku wszedzie tam gdzie byloby widoczne kurewskie "comarch" , miasto i urzędnicy moze i są debilami ale bez przesady.. wiedzą czym to mogloby sie skonczyc = samobojem.
PS: logo sponsora ma sie pojawiac takze na biletach meczowych wiec wątpie zeby miasto wszystko wzielo.. nie wierze w to zeby Wisla nic z tego nie miala, to bylby szczyt frajerstwa, tylko dzięki Wisle ten stadion nie zarosnie grzybicą i po 5 latach go nie zburzą ten sponsor ma miec od zajebania przywilejów,a swoje logo beda mogli wstawic nawet do kibla w WC wiec Wisla musi cos z tego miec.. pomijam fakt ze obskurnie to po wszystkim moze wyglądać. Nie wiem czy na Legii czy Lechii jest tego tyle co ma byc na Wisle (obklejenie calego stadionu w to gowno) |
Cytat:
|
a od strony al. 3 maja wylali nam całkiem sporą dawkę asfaltu... na dawnym boisku treningowym... Teraz to mamy bazę treningową :)
|
Ale panowie, sponsorowanie a kibicowanie to dwie różne sprawy! Jest sobie pewna firma, która sponsoruje i Wisłę i Cracovię, a gwarantuję Wam, że cały zarząd i większość pracowników kibicuje Wiśle. Oni na kałuży mają swoje banery, bo to daje reklamę! Chodzą na R22, a na kałuży się nie pojawiają.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl