Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

UniaTarnówZKS1928 09.07.2009 20:51

I czerwona kartka. Jak oni tego nawet nie zremisują to nawet niech nie grają meczy 3 rundy....

co do komentarza to wole gościa niż Szpakowskiego:) Brawo chłopaki z KUSZO.

Jaroo1 09.07.2009 20:53

Ale widac ze wiele osob o relacji po prostu nie wiedziało i dopiero teraz pewnie znajomi ich informuja i sie podłaczaja. Na poczatku było z 11 tys ludzi i z sekundy na sekunde liczba sie zwieksza, obecnie nawet 18 350 osob jest. Mysle ze do 20 tys dobije do konca :P

Grzesiek_177 09.07.2009 20:53

4 zespół ekstraklasy taką Podgoricę powinien dwa razy po 3-0 roznieść, 0-1 i to jeszcze u siebie...

PasiorWKS 09.07.2009 20:56

Szkoda, szkoda, punkty tracimy w rankingu...

UniaTarnówZKS1928 09.07.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 759473)
Szkoda, szkoda, punkty tracimy w rankingu...

Niestety. To jest niestety dramat co prezentuje Polonia. Zadowoleni k***** z awansu. Niech im San Marino wpier**** i się otrząsną.


Przegrać u siebie w 1 rundzie to jest dramat. Choć biorąc pod uwage Intertoto gdzie chyba każdy od razu odpadał to i tak sukces.....

prober 09.07.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 759475)
Niestety. To jest niestety dramat co prezentuje Polonia. Zadowoleni k***** z awansu. Niech im San Marino wpier**** i się otrząsną.

Przegrać u siebie w 1 rundzie to jest dramat. Choć biorąc pod uwage Intertoto gdzie chyba każdy od razu odpadał to i tak sukces.....

To co piszesz - to jest dopiero dramat. Polonia ma na celu awans, a że nie uda się wygrać obydwu meczów? Szkoda. Życzenie Polonii porażki w II rundzie jest żałosne.

W Barcelonie nikt nie wieszał psów na klubie za porażkę w rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów z klubem z trzeciej setki rankingu klubowego.

For_FuN_ 09.07.2009 21:10

Ciezko wogole komentowac fakt, ze w 40 mln kraju z paroma prywatnymi stacjami, nie ma transmisji w tv. Same niecenzuralne slowa cisna sie na usta... Wielki wstyd. Ciekawe, jak pan Borek i Kolton(ktorych program jest swietny) beda to tlumaczyc? Beda tlumaczyc swojego pracodawce? Po kiego grac wogole w lidze, skoro tv i tak nie pokazuja potem meczow naszych druzyn...

Gucio25 09.07.2009 21:12

wszystko fajnie, ale
"zawodnicy z podgorlicy" :lol:
szacunek dla kuszo za całą transmisję i dla komentatora.
dla krytykujących - zastąpcie go i komentujcie dla tysięcy osób. ;)

PasiorWKS 09.07.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 759487)
To co piszesz - to jest dopiero dramat. Polonia ma na celu awans, a że nie uda się wygrać obydwu meczów? Szkoda. Życzenie Polonii porażki w II rundzie jest żałosne.

W Barcelonie nikt nie wieszał psów na klubie za porażkę w rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów z klubem z trzeciej setki rankingu klubowego.

Tylko że dla Polski każdy punkt jest ważny w ostatecznym rozrachunku

For_FuN_ 09.07.2009 21:15

Ale taki mamy poziom ligi, ktory systematycznie od kilku lat spada, a za to w innych panstwach(takze tych egzotyczny) rosnie. Przykre, ale prawdziwe.

PasiorWKS 09.07.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 759492)
Ale taki mamy poziom ligii, ktory systematycznie od kilku lat spada, a za to w innych panstwach(takze tych egzotyczny) rosnie. Przykre, ale prawdziwe.

To akurat g*wno prawda. U nas też rośnie, parę lat temu była Wisła i cała reszta. Teraz poziom się wyrównał, ale bynajmniej nie dlatego że Wisła stała się taka słaba. Zobaczysz, że za 3-4 lata nasza liga będzie na poziomie co najmniej austriackim.

For_FuN_ 09.07.2009 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 759494)
To akurat g*wno prawda. U nas też rośnie, parę lat temu była Wisła i cała reszta. Teraz poziom się wyrównał, ale bynajmniej nie dlatego że Wisła stała się taka słaba. Zobaczysz, że za 3-4 lata nasza liga będzie na poziomie co najmniej austriackim.

To sie chyba od niedawna pilka interesujesz, bo byla Wisla, Legia, Groclin, Amica i Polonia, ktore to druzyny mialy kapitalnych pilkarzy w swoich skladach...juz nie mowie o budzetach, ktore od lat nie rosna.

UniaTarnówZKS1928 09.07.2009 21:21

No ale my cieszmy się ze drużyna z naszego kraju PO WALCE przechodzi 1 rundę eliminacji! Ciekawe czy wygrają oba mecze z San marino:/

Maciuś 09.07.2009 21:22

Moze w łape wzieli?

PasiorWKS 09.07.2009 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 759497)
To sie chyba od niedawna pilka interesujesz, bo byla Wisla, Legia, Groclin, Amica i Polonia, ktore to druzyny mialy kapitalnych pilkarzy w swoich skladach...juz nie mowie o budzetach, ktore od lat nie rosna.

Nie pamiętam z jaką przewagą Wisła zdobywała mistrzostwa, ale przyznasz że była to dominacja absolutna. A piłkarze byli kapitalni to fakt, wielka sztuka strzelić bramkę w ustawionym meczu.

StelmiOriginal 09.07.2009 21:26

Hehe nawet wywiad z Oleksym byl ;]

Karherop 09.07.2009 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 759488)
Ciezko wogole komentowac fakt, ze w 40 mln kraju z paroma prywatnymi stacjami, nie ma transmisji w tv. Same niecenzuralne slowa cisna sie na usta... Wielki wstyd. Ciekawe, jak pan Borek i Kolton(ktorych program jest swietny) beda to tlumaczyc? Beda tlumaczyc swojego pracodawce? Po kiego grac wogole w lidze, skoro tv i tak nie pokazuja potem meczow naszych druzyn...

w sumie po tym dzisiejszym wyniku Polonii to się nie dziwię że nikt nie chciał transmitować tego meczu , myślę że lepiej puścić dobranocke lub jakis serial . Z czym do ludzi .

Ilu ludzi chce oglądać jak polskie drużyny dostają wp***** od amatorów ( Polonia co prawda awansowała , ale jak już wczoraj czytałem że ćwiczą rzuty karne to przeczuwałem że boją się mocarzy z Czarnogóry ) . Z roku na rok historia się powtarza ,i tylko Wisła ( czasami ), raz Groclin i w ostatnim sezonie Lech pokazały cokolwiek na europejskiej arenie w ostatnich 10 latach . Gdyby polskie drużyny prezentowały chociaz średni poziom europejski to stacje tv biły by się o transmisje meczów , ale że tak nie jest - to czego się mamy spodziewać ?

For_FuN_ 09.07.2009 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 759500)
Nie pamiętam z jaką przewagą Wisła zdobywała mistrzostwa, ale przyznasz że była to dominacja absolutna. A piłkarze byli kapitalni to fakt, wielka sztuka strzelić bramkę w ustawionym meczu.

Tzn. ze na podstawie tego, ze Wisla nie dominuje w lidze(tylko, jak nazwac sezon 2007/2008?), wnioskujesz ze poziom sie podniosl? Ciekawa i odwazna teoria :D. Poziom sie obnizyl, bo odplywaja odrazu pilkarze, ktorzy dopiero sie pojawili w naszej ekstraklasie. Wszystko zrownalo sie w dol, niestety. Dzisiejszy wynik jest tego najlepszym przykladem.

UniaTarnówZKS1928 09.07.2009 21:32

Tu się nie zgadzam. W rozgrywkach Intertoto nasze drużyny dostawały wieksze baty w 1 rundach. ato niby taki odpowiednik....

Maciuś 09.07.2009 21:33

No coz, teraz te wszystkie polsaty i inne TVN'y moga odbic pileczke: "gówno mielismy transmitowac?".

Jaroo1 09.07.2009 21:40

Cytat:

Tzn. ze na podstawie tego, ze Wisla nie dominuje w lidze(tylko, jak nazwac sezon 2007/2008?), wnioskujesz ze poziom sie podniosl? Ciekawa i odwazna teoria :D. Poziom sie obnizyl, bo odplywaja odrazu pilkarze, ktorzy dopiero sie pojawili w naszej ekstraklasie. Wszystko zrownalo sie w dol, niestety. Dzisiejszy wynik jest tego najlepszym przykladem.
W sumie nam to jest ciezko oceniac bo w tym nie "siedzimy" ale Ci zawodnicy ktorzy wracaja po paru latach zza granicy to mowia ze poziom spada ;/ I niby mogliby mylnie to oceniac bo wiadomo za granica sie ograli i teraz latwiej im sie gra ale z drugiej strony jak taki dziadek jak Hajto, Swierczewski, Adamski, Brzeczek ogrywaja tych naszych młodziakow to chyba naprawde ten poziom spada ;/
Powiem tak, to ze nie pniemy sie w gore a spadamy w doł to chyba swiadczy o tym ze jak jakis klub awansuje do fazy grupowej PUEFA to sie slinimy z tego powodu. To jest załosne :(
O awansie do Lm moglismy do tej pory tylko pomarzyc. Teraz realniej mozna na to patrzec ale czy łatwo bedzie awansowac to nie wiem. Inne zespoły (nasi potencjalni rywale) tez zwietrzyli swoja szanse i sie zbroja na LM, wiec Wisla ktora pozyskała Gargułe i Kirma wcale nie bedzie mocniejsza w pojedynku z Levskim czy innym zespołem.
Tak jak pisze For_Fun wlasnie nasz kraj sie stal takim przystankiem do gry na zachodzie (liga niemicka, francuska), kto sie tylko wybije w lidze to zaraz moze sobie wyjezdzac do tych krajow bo tam chetnie nasze talenty zabiora ;/ A ze uciekaja nam z kasa to my nie mamy szans w tym wyscigu. Piłkarze spieprzaja stad bo ida za kasa. Nawet Cypr nas bije na głowe teraz, moglibysmy miec Zurawskich, Kosowskich ale oni wola sobie isc na ciepłe wyspy i tam zainkasowac lepsza kase ;/

PasiorWKS 09.07.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 759511)
W sumie nam to jest ciezko oceniac bo w tym nie "siedzimy" ale Ci zawodnicy ktorzy wracaja po paru latach zza granicy to mowia ze poziom spada ;/ I niby mogliby mylnie to oceniac bo wiadomo za granica sie ograli i teraz latwiej im sie gra ale z drugiej strony jak taki dziadek jak Hajto, Swierczewski, Adamski, Brzeczek ogrywaja tych naszych młodziakow to chyba naprawde ten poziom spada ;/
Powiem tak, to ze nie pniemy sie w gore a spadamy w doł to chyba swiadczy o tym ze jak jakis klub awansuje do fazy grupowej PUEFA to sie slinimy z tego powodu. To jest załosne :(
O awansie do Lm moglismy do tej pory tylko pomarzyc. Teraz realniej mozna na to patrzec ale czy łatwo bedzie awansowac to nie wiem. Inne zespoły (nasi potencjalni rywale) tez zwietrzyli swoja szanse i sie zbroja na LM, wiec Wisla ktora pozyskała Gargułe i Kirma wcale nie bedzie mocniejsza w pojedynku z Levskim czy innym zespołem.
Tak jak pisze For_Fun wlasnie nasz kraj sie stal takim przystankiem do gry na zachodzie (liga niemicka, francuska), kto sie tylko wybije w lidze to zaraz moze sobie wyjezdzac do tych krajow bo tam chetnie nasze talenty zabiora ;/ A ze uciekaja nam z kasa to my nie mamy szans w tym wyscigu. Piłkarze spieprzaja stad bo ida za kasa. Nawet Cypr nas bije na głowe teraz, moglibysmy miec Zurawskich, Kosowskich ale oni wola sobie isc na ciepłe wyspy i tam zainkasowac lepsza kase ;/

Piłkarzy może lepszych nie mamy, ale to przyjdzie z czasem. W ciągu tych kilku lat wybudują się stadiony, otoczka wokół naszej ekstraklasy będzie coraz lepsza, to i bogatsi sponsorzy przyjdą. Trzeba tych kilka lat się niestety przemęczyć.
Jestem w tej sprawie niepoprawnym optymistą :D

AYALA 09.07.2009 22:27

jak z taka Podgoricą są spore problemy to aż boje sie myślec co bedzie w następnej rundzie... gdzie czeka drużyna z San Marino.

Jaroo1 09.07.2009 22:47

PasiorWKS uwazam tak samo jak Ty. Jednak na dzien dzisiejszy to mozna powiedziec ze jestesmy na dnie. Jedynie awanse do faz grupowych PEFA to byly awanse na farcie. Bo nawet Wisła nie mogła byc w zadnym sezonie pewna ze w fazie grupowej PUEFA zagra bo ja stac na to sportowo ;/ jednak zawsze trzeba było liczyc na farta :( Teraz bedzie latwiej bo jesli Wisła dojdzie do 4 rundy kw. Lm to nawet jak przegra to juz jest w fazie gr LE. Lech z kolei ma nawet rozstawienie w 3 rundzie kw. LE, moze jak sie uda to i w 4 rundzie je bedzie miał. Wiec poziom tych rozgrywek sie obnizył i teraz juz nie mozna oceniac ze jak w fazie grupowej LE zagraja 2 polskie druzyny to jestesmy super, i poziom sie podniosł - bo to nie bedzi ewymierne :P
Dzieki Euro 2012 mamy szanse zeby dobic (w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdansku, Wrocławiu) do takiego sredniego poziomu w Europie. Bo watpie zeby to Euro cos dalo takiej Odrze czy innym mniejszym klubom. Ale w tych wyzej wymienionych powinno sie sporo zmienic. Beda stadiony, infrastruktura, nic tylko znalezc sponsorow i rozwijac klub. I tak własnie juz sie Slaskiem zainteresował Solorz, o Lechii tez czytałem ze jakis biznesmen kupił jej udziały, takze powinno byc lepiej z roku na rok, ale na razie jest straszna kaszana. Teraz daj Boze zeby nasze druzyny co roku awansowały do LM to bedzie to mega kasa i pouciekamy tym ktorzy mieliby mniej farta i do Lm by nie powchodizli czyli Słowenia, Słowacy, Bułgaria. Byłoby dobrze stac sie takim sredniakiem, cos pomiedzy mocnym zachodem, pozniej Rosja, Ukraina, My i te Bułgarie Izraele i inne takie :P jakbysmy im uciekli w rozwoju to by było fajnie

PasiorWKS 09.07.2009 22:58

No cieszę się, że jesteś tego samego zdania ;]
A wracając do tematu - frajersko stracony punkt do rankingu, naprawdę frajersko...

Jaroo1 09.07.2009 23:33

chyba im motywacji zabraklo bo cos sie nie garneli do gry ofensywnej. Niby sie starali ale chyba nie na 100%. Szkoda ze pewnie na odprawie przedmeczowej to trener mowi "zagrajcie tak oby awansowac..." zamiast wmawiac ze kazda wygrana to sa pkt do rankingu ktory pomoze im w przyszłym sezonie, a patrzac na rozkład sił w Polsce to co sezon w pucharach graja prawie te same druzyny. Czyli nie jest tak ze Polonia grała dla kogos, tylko by mieli w przyszłym sezonie latwiej jak znowu zajma 4 miejsce w lidze, a wiele na to wskazuje

Wojtas 09.07.2009 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 759533)
jak z taka Podgoricą są spore problemy to aż boje sie myślec co bedzie w następnej rundzie... gdzie czeka drużyna z San Marino.


No dajmy spokoj,jeszcze tak nisko nie upadlismy zeby bac sie takich "potęg"

Brawa dla tego Kuszo Tv ,wziely chlopaki i zrobiy transmsje,troche ludzi tez obejrzalo,reklama wiec dobra moze ktos kto wogole nie wiedzial ze jest taki serwis ,wroci na ta stronke zeby kiedys cos tam obejrzec.

I brawa dla innych "welkich","promujacych sport","troszczacych sie o kibica",tez pokazali nam ,gdzie nas mają,jakim sie nie oplaca to po co wogole cos transmitowac ...liczy sie tylko kasa kasa kasa

Jaroo1 09.07.2009 23:39

no własnie, prosze wszystkich niech korzystaja z KuszoTV czesto :)) Trzeba sie chłoapkom odwdzieczyc. Maja chyba kase z reklam ktore sa na stronce umieszczone wiec zawsze mozna na ich stronke wejsc i jak sobie chcemy ogladnac lige hiszpanska, puchary czy cos to z tamtej stronki mozna ogladac. A niech maja kase za reklamy :P

matti220 09.07.2009 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 759499)
Moze w łape wzieli?

nie wzięli w łapę tylko zagrali u buka ;) ciekawe który z piłkarzy Polonii zarobił najwięcej ?? Kurs na Buducnost około 7 ,więc zarobek spory ...

/edit : komentator na kuszotv lepszy niż Szpaku ,ale mówienie ciągle na Mariusza Zasadę ,Łukasz trochę irytowało...

Maciuś 10.07.2009 10:42

Dobrze ze nie Sobieslaw Zasada.

Angmir 14.07.2009 16:29

Legia do obejżenia na... Bwin.com :)

http://sport.wp.pl/kat,32284,title,B...wiadomosc.html

ciekawe czy będzie to wyglądać bardziej profesjonalnie niż w Kuszo.TV

tofik 14.07.2009 22:44

niebo, a ziemia w porównaniu z Kuszo :)

mr_kwolf 14.07.2009 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 762038)
niebo, a ziemia w porównaniu z Kuszo :)

Czy ja wiem, pamiętaj że oni większość transmisji co tam mają to normalnie wykupiony sygnał robiony przez kogoś innego (zazwyczaj robiony dla TV więc bardzo dobra jakość) a tutaj będą musieli wyprodukować sami. Jak przypomne sobie ich transmisje np. z Challangerów to nie wiem czy takie "niebo, a ziemia", ale że dawno u nich nie grałem to mogło się to zmienić.

tofik 14.07.2009 23:00

Transmisja na kuszo to był jakiś żart. Jakoś jakby narąbany kibic kręcił komórką...
w bwin Na 100% będzie jak z tv.

dynek.pl 15.07.2009 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 762038)
niebo, a ziemia w porównaniu z Kuszo :)

niebo, a ziemia ale tu bylo za darmo a na bwin za 40 zl

Karherop 16.07.2009 19:52

Warszawskie drużyny solidarnie wygrywają po 1-0 , tak trzymać . Punkty do rankingu są bezcenne , a i musimy kiedys zacząć wygrywać regularnie ze słabszymi od siebie .

Paluchowski z Legii rośnie na nową gwiazde ligi , pożyjemy zobaczymy czy tak będzie .

thomasson 16.07.2009 19:59

Jak ktoś chce to pod tym linkiem można obejrzeć mecz Polonii, jakość dobra spokojnie można oglądać na pełny ekran: http://livestreamtv.50webs.com/live2.htm

Jaro1991 16.07.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 763172)
Warszawskie drużyny solidarnie wygrywają po 1-0 , tak trzymać . Punkty do rankingu są bezcenne , a i musimy kiedys zacząć wygrywać regularnie ze słabszymi od siebie .

Paluchowski z Legii rośnie na nową gwiazde ligi , pożyjemy zobaczymy czy tak będzie .

Z tym Paluchowskim Karherop to bym poczekał. Co prawdę strzelił teraz Gruzinom bramkę, ale nikt nie wie jak prezentuje się w przekroju całego spotkania?? Co do Polonii to po tym co teraz widzę, to spokojnie powinno już być min 4-0:-p Ale poczekajmy, liczą się punkty do rankingu zdobyte po ciężkiej walce:pobity:

Karherop 16.07.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 763179)
Z tym Paluchowskim Karherop to bym poczekał. Co prawdę strzelił teraz Gruzinom bramkę, ale nikt nie wie jak prezentuje się w przekroju całego spotkania??:

1) Jest głównym napastnikiem vice mistrza Polski, wygrywa rywalizacje z Mięcielem

2) już w końcówce poprzedniej rundy pokazał że ma duży potencjał , a po spotkaniach sparingowym i pierwszym meczu w LE tylko przy tym utwierdza że jest materialem na niezłego grajka

3) w polskiej lidze naprawde niewiele trzeba by mieć status gwiazdy , u nas po jednym meczu już Kirm jest gwiazdą i nie ma co się dziwić przy takim poziomie polskich zespołów

Jaro1991 16.07.2009 20:28

Z punktami 2 i 3 nie wypada się nie zgodzić:P Ale nie zapominaj o Chinyamie, a i jak Mięciel dojdzie do formy to sądzę, że Paluchowski jednak wyląduje na ławce.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl