![]() |
I czerwona kartka. Jak oni tego nawet nie zremisują to nawet niech nie grają meczy 3 rundy....
co do komentarza to wole gościa niż Szpakowskiego:) Brawo chłopaki z KUSZO. |
Ale widac ze wiele osob o relacji po prostu nie wiedziało i dopiero teraz pewnie znajomi ich informuja i sie podłaczaja. Na poczatku było z 11 tys ludzi i z sekundy na sekunde liczba sie zwieksza, obecnie nawet 18 350 osob jest. Mysle ze do 20 tys dobije do konca :P
|
4 zespół ekstraklasy taką Podgoricę powinien dwa razy po 3-0 roznieść, 0-1 i to jeszcze u siebie...
|
Szkoda, szkoda, punkty tracimy w rankingu...
|
Cytat:
Przegrać u siebie w 1 rundzie to jest dramat. Choć biorąc pod uwage Intertoto gdzie chyba każdy od razu odpadał to i tak sukces..... |
Cytat:
W Barcelonie nikt nie wieszał psów na klubie za porażkę w rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów z klubem z trzeciej setki rankingu klubowego. |
Ciezko wogole komentowac fakt, ze w 40 mln kraju z paroma prywatnymi stacjami, nie ma transmisji w tv. Same niecenzuralne slowa cisna sie na usta... Wielki wstyd. Ciekawe, jak pan Borek i Kolton(ktorych program jest swietny) beda to tlumaczyc? Beda tlumaczyc swojego pracodawce? Po kiego grac wogole w lidze, skoro tv i tak nie pokazuja potem meczow naszych druzyn...
|
wszystko fajnie, ale
"zawodnicy z podgorlicy" :lol: szacunek dla kuszo za całą transmisję i dla komentatora. dla krytykujących - zastąpcie go i komentujcie dla tysięcy osób. ;) |
Cytat:
|
Ale taki mamy poziom ligi, ktory systematycznie od kilku lat spada, a za to w innych panstwach(takze tych egzotyczny) rosnie. Przykre, ale prawdziwe.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No ale my cieszmy się ze drużyna z naszego kraju PO WALCE przechodzi 1 rundę eliminacji! Ciekawe czy wygrają oba mecze z San marino:/
|
Moze w łape wzieli?
|
Cytat:
|
Hehe nawet wywiad z Oleksym byl ;]
|
Cytat:
Ilu ludzi chce oglądać jak polskie drużyny dostają wp***** od amatorów ( Polonia co prawda awansowała , ale jak już wczoraj czytałem że ćwiczą rzuty karne to przeczuwałem że boją się mocarzy z Czarnogóry ) . Z roku na rok historia się powtarza ,i tylko Wisła ( czasami ), raz Groclin i w ostatnim sezonie Lech pokazały cokolwiek na europejskiej arenie w ostatnich 10 latach . Gdyby polskie drużyny prezentowały chociaz średni poziom europejski to stacje tv biły by się o transmisje meczów , ale że tak nie jest - to czego się mamy spodziewać ? |
Cytat:
|
Tu się nie zgadzam. W rozgrywkach Intertoto nasze drużyny dostawały wieksze baty w 1 rundach. ato niby taki odpowiednik....
|
No coz, teraz te wszystkie polsaty i inne TVN'y moga odbic pileczke: "gówno mielismy transmitowac?".
|
Cytat:
Powiem tak, to ze nie pniemy sie w gore a spadamy w doł to chyba swiadczy o tym ze jak jakis klub awansuje do fazy grupowej PUEFA to sie slinimy z tego powodu. To jest załosne :( O awansie do Lm moglismy do tej pory tylko pomarzyc. Teraz realniej mozna na to patrzec ale czy łatwo bedzie awansowac to nie wiem. Inne zespoły (nasi potencjalni rywale) tez zwietrzyli swoja szanse i sie zbroja na LM, wiec Wisla ktora pozyskała Gargułe i Kirma wcale nie bedzie mocniejsza w pojedynku z Levskim czy innym zespołem. Tak jak pisze For_Fun wlasnie nasz kraj sie stal takim przystankiem do gry na zachodzie (liga niemicka, francuska), kto sie tylko wybije w lidze to zaraz moze sobie wyjezdzac do tych krajow bo tam chetnie nasze talenty zabiora ;/ A ze uciekaja nam z kasa to my nie mamy szans w tym wyscigu. Piłkarze spieprzaja stad bo ida za kasa. Nawet Cypr nas bije na głowe teraz, moglibysmy miec Zurawskich, Kosowskich ale oni wola sobie isc na ciepłe wyspy i tam zainkasowac lepsza kase ;/ |
Cytat:
Jestem w tej sprawie niepoprawnym optymistą :D |
jak z taka Podgoricą są spore problemy to aż boje sie myślec co bedzie w następnej rundzie... gdzie czeka drużyna z San Marino.
|
PasiorWKS uwazam tak samo jak Ty. Jednak na dzien dzisiejszy to mozna powiedziec ze jestesmy na dnie. Jedynie awanse do faz grupowych PEFA to byly awanse na farcie. Bo nawet Wisła nie mogła byc w zadnym sezonie pewna ze w fazie grupowej PUEFA zagra bo ja stac na to sportowo ;/ jednak zawsze trzeba było liczyc na farta :( Teraz bedzie latwiej bo jesli Wisła dojdzie do 4 rundy kw. Lm to nawet jak przegra to juz jest w fazie gr LE. Lech z kolei ma nawet rozstawienie w 3 rundzie kw. LE, moze jak sie uda to i w 4 rundzie je bedzie miał. Wiec poziom tych rozgrywek sie obnizył i teraz juz nie mozna oceniac ze jak w fazie grupowej LE zagraja 2 polskie druzyny to jestesmy super, i poziom sie podniosł - bo to nie bedzi ewymierne :P
Dzieki Euro 2012 mamy szanse zeby dobic (w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdansku, Wrocławiu) do takiego sredniego poziomu w Europie. Bo watpie zeby to Euro cos dalo takiej Odrze czy innym mniejszym klubom. Ale w tych wyzej wymienionych powinno sie sporo zmienic. Beda stadiony, infrastruktura, nic tylko znalezc sponsorow i rozwijac klub. I tak własnie juz sie Slaskiem zainteresował Solorz, o Lechii tez czytałem ze jakis biznesmen kupił jej udziały, takze powinno byc lepiej z roku na rok, ale na razie jest straszna kaszana. Teraz daj Boze zeby nasze druzyny co roku awansowały do LM to bedzie to mega kasa i pouciekamy tym ktorzy mieliby mniej farta i do Lm by nie powchodizli czyli Słowenia, Słowacy, Bułgaria. Byłoby dobrze stac sie takim sredniakiem, cos pomiedzy mocnym zachodem, pozniej Rosja, Ukraina, My i te Bułgarie Izraele i inne takie :P jakbysmy im uciekli w rozwoju to by było fajnie |
No cieszę się, że jesteś tego samego zdania ;]
A wracając do tematu - frajersko stracony punkt do rankingu, naprawdę frajersko... |
chyba im motywacji zabraklo bo cos sie nie garneli do gry ofensywnej. Niby sie starali ale chyba nie na 100%. Szkoda ze pewnie na odprawie przedmeczowej to trener mowi "zagrajcie tak oby awansowac..." zamiast wmawiac ze kazda wygrana to sa pkt do rankingu ktory pomoze im w przyszłym sezonie, a patrzac na rozkład sił w Polsce to co sezon w pucharach graja prawie te same druzyny. Czyli nie jest tak ze Polonia grała dla kogos, tylko by mieli w przyszłym sezonie latwiej jak znowu zajma 4 miejsce w lidze, a wiele na to wskazuje
|
Cytat:
No dajmy spokoj,jeszcze tak nisko nie upadlismy zeby bac sie takich "potęg" Brawa dla tego Kuszo Tv ,wziely chlopaki i zrobiy transmsje,troche ludzi tez obejrzalo,reklama wiec dobra moze ktos kto wogole nie wiedzial ze jest taki serwis ,wroci na ta stronke zeby kiedys cos tam obejrzec. I brawa dla innych "welkich","promujacych sport","troszczacych sie o kibica",tez pokazali nam ,gdzie nas mają,jakim sie nie oplaca to po co wogole cos transmitowac ...liczy sie tylko kasa kasa kasa |
no własnie, prosze wszystkich niech korzystaja z KuszoTV czesto :)) Trzeba sie chłoapkom odwdzieczyc. Maja chyba kase z reklam ktore sa na stronce umieszczone wiec zawsze mozna na ich stronke wejsc i jak sobie chcemy ogladnac lige hiszpanska, puchary czy cos to z tamtej stronki mozna ogladac. A niech maja kase za reklamy :P
|
Cytat:
/edit : komentator na kuszotv lepszy niż Szpaku ,ale mówienie ciągle na Mariusza Zasadę ,Łukasz trochę irytowało... |
Dobrze ze nie Sobieslaw Zasada.
|
Legia do obejżenia na... Bwin.com :)
http://sport.wp.pl/kat,32284,title,B...wiadomosc.html ciekawe czy będzie to wyglądać bardziej profesjonalnie niż w Kuszo.TV |
niebo, a ziemia w porównaniu z Kuszo :)
|
Cytat:
|
Transmisja na kuszo to był jakiś żart. Jakoś jakby narąbany kibic kręcił komórką...
w bwin Na 100% będzie jak z tv. |
Cytat:
|
Warszawskie drużyny solidarnie wygrywają po 1-0 , tak trzymać . Punkty do rankingu są bezcenne , a i musimy kiedys zacząć wygrywać regularnie ze słabszymi od siebie .
Paluchowski z Legii rośnie na nową gwiazde ligi , pożyjemy zobaczymy czy tak będzie . |
Jak ktoś chce to pod tym linkiem można obejrzeć mecz Polonii, jakość dobra spokojnie można oglądać na pełny ekran: http://livestreamtv.50webs.com/live2.htm
|
Cytat:
|
Cytat:
2) już w końcówce poprzedniej rundy pokazał że ma duży potencjał , a po spotkaniach sparingowym i pierwszym meczu w LE tylko przy tym utwierdza że jest materialem na niezłego grajka 3) w polskiej lidze naprawde niewiele trzeba by mieć status gwiazdy , u nas po jednym meczu już Kirm jest gwiazdą i nie ma co się dziwić przy takim poziomie polskich zespołów |
Z punktami 2 i 3 nie wypada się nie zgodzić:P Ale nie zapominaj o Chinyamie, a i jak Mięciel dojdzie do formy to sądzę, że Paluchowski jednak wyląduje na ławce.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl