Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

GBO 29.10.2017 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486253)
Ciekawa analiza.

Rodzi tu się jedno pytanie: czy potrzebujemy w kadrze 10-15 pilkarzy z półwyspu iberyjskiego? W tej chwili mamy 8 (Bashe też liczę bo jest przesiakniety hiszpanska kulturą) i juz widać przede wszystkim grupy w drużynie i faworyzowanie tych pilkarzy względem pilkarzy z innych nacji. Kiko nie będzie pracował u nas dożywotnio, a zbyt duza ilość pilkarzy w/w może wprowadzić nas kiedyś w klopoty.

Myślę że pretensji do Ramireza byłoby mniej gdyby jego wybory były mniej tendencyjne.

Oczywiście że nie potrzebujemy. Nie jestem zwolennikiem sprowadzania tabunów Hiszpanów. Potrzebujemy 10-15 Polaków, którzy będą stanowić trzon drużyny.

Ja to wiem, Ty to wiesz, Zarząd to wie i Junco też. Tylko co z tego skoro nie mamy pieniędzy żeby takich pozyskać.

pepe72 29.10.2017 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486253)
Ciekawa analiza.

Rodzi tu się jedno pytanie: czy potrzebujemy w kadrze 10-15 pilkarzy z półwyspu iberyjskiego? (...)

Myślę że pretensji do Ramireza byłoby mniej gdyby jego wybory były mniej tendencyjne.

W szczególności, że za transfery odpowiada Junco, a nie Kiko.
Ten pomysł Czerepaka, żeby zamknąć temat dla urodzonych po 1989 wydaje się być coraz bardziej sensowny.

ashkeczup 29.10.2017 14:20

Dajcież im spokój. Cuesta jak bronił to nieźle, Ivan przeplata lepsze mecze z gorszymi w defensywie, ale jakby mądrze uruchomić jego przerzuty, to byłaby masa pożytku, Llonch, Basha, Carlitos- czy ktoś może powiedzieć, że to nie są ponadprzeciętni zawodnicy na nasze warunki? Zaryzykowałbym tezę, że ci zawodnicy są w tym sezonie 2 poziomy wyżej niż Boguś, Brozio i Mały. Wiadomo, że jest też Imaz i Perez, ale przecież to już jest decyzja trenera. Wiecznie powtarzacie kto widzi ich na treningach, a kto nie. Jeszcze Jesus miewał przebłyski formy, ale czy Kostal nie pokazywał, że zasługuje na więcej minut? Czy Wojtkowski nie spisywał się od nich znacznie lepiej, nie jest polakiem i nie ma 19 lat? Na chwilę obecną uważam, że Halilović>Perez-widać, że ma ciąg do przodu,fantazje, nie myśli nad kierunkiem podania 3 godziny. Jasne, że dużo traci i tworzy niebezpieczeństwo, ale czy Perez tego nie robi? Wydaje mi się, że jeśliby dać temu chłopakowi więcej minut i zaufania, to odpaliłby jak Brlek. No ale niestety to tylko moje amatorskie oko, które nie widzi ich na treningach.

Pero 29.10.2017 14:51

Nie macie pretensji do Kiko że do tej pory nie dał tak naprawde poważnej szansy Bartkowskiemu?

Karherop 29.10.2017 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1486256)
W szczególności, że za transfery odpowiada Junco, a nie Kiko.
Ten pomysł Czerepaka, żeby zamknąć temat dla urodzonych po 1989 wydaje się być coraz bardziej sensowny.

Mój rocznik :D cieszę się że nie zamkneliscie przede mna drogi do Wisły

Uważam ze z dwójki Junco - Kiko to ten drugi naciska pierwszego aby w drużynie bylo jak najwiecej jego ziomków, których zna i ma "przeswietlownych". Nie wyobrazam sobie odwrotnej sytuacji w której Ramirez nie chce rodaków w swojej drużynie i stopuje przed tym Junco.

Z kolei Junco daje Ramirezowi wybór:

Zebrałem Ci kadre 28 ludzi i to od ciebie zalezy ktory będzie grał. Nie wszyscy wypala, bo nigdy nie ma takiej sytuacji, ale to od Ciebie zależy na kogo postawisz i w jakiej bedzie formie.

Arkadiusz.Czerepach 29.10.2017 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486260)
Mój rocznik :D cieszę się że nie zamkneliscie przede mna drogi do Wisły

nie zawiedź nas :tsw_raca:

TIR_DO_SŁUBIC 30.10.2017 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1486186)
Przyznaję, że po tych zdaniach nerwowo zacząłem przeglądać tabelę ligową, zastanawiając się czy coś mi umknęło :D

A jeśli sugerujesz np., że powinniśmy zacząć grać na wyjazdach tak jak Korona, to radzę zrobić to samo ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1486196)
No faktycznie, nic tylko brać wzór ... daj se już siana z tą Koroną ...

Dzisiaj był mecz, Lechia-Korona.

Chciałbyś coś dodać? Zmienić?

Ja jeszcze raz powiem- na dzień dzisiejszy nasz Amigo to przy Lettierim pasterz.

wiesniak842 30.10.2017 19:54

Bez przesady. Dorobek punktowy porownywalny na ta chwile aczkolwiek zamienilbym nasza gre na ich gre:D Piec bramek na wyjezdzie za Kiko to my chyba w sparingach ze Skawinka tylko strelimy.

TIR_DO_SŁUBIC 30.10.2017 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1486349)
Bez przesady. Dorobek punktowy porownywalny na ta chwile aczkolwiek zamienilbym nasza gre na ich gre:D Piec bramek na wyjezdzie za Kiko to my chyba w sparingach ze Skawinka tylko strelimy.

Ale mi się tylko i wyłącznie o to rozchodzi. Korona ma większych leszczo-piłkarzy niż my a grają w piłkę. My udajemy że gramy.

AgresywnyChomik 30.10.2017 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486350)
Ale mi się tylko i wyłącznie o to rozchodzi. Korona ma większych leszczo-piłkarzy niż my a grają w piłkę. My udajemy że gramy.

Na podstawie czego to wnioskujesz medialnej nagonki na Korone przed poczatkiem sezoniu.

TIR_DO_SŁUBIC 30.10.2017 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1486356)
Na podstawie czego to wnioskujesz medialnej nagonki na Korone przed poczatkiem sezoniu.

Nie nazwałbym tego "medialną nagonką". Tam był burdel tak jak i był u nas. Miasto sprzedające klub mitycznym Senegalczykom, potem Burdeński pojawiający się znikąd. Odstrzelony Bartoszek, wzięty trener z zadupia. Spore ruchy transferowe, ogólnie chaos.

To fakty.

Na czerwono nowi piłkarze:

http://oi65.tinypic.com/zuiakg.jpg

funkykoval 30.10.2017 21:39

i poza Kosakiewiczem, Cvijanoviciemi Kacharawą reszta nie gra....
Zresztą skoro Kielce takie piękne to nic nie stoi na przeszkodzie w drodze do Słubic zahaczyć o Kielce

ashkeczup 30.10.2017 22:06

A u nas ilu nowych gra? Buchal, Cywka, Sadlok, Głowa, Ivan, Llonch, Małecki, Boguski, Brożek bardzo dużo minut obskoczyli w tym sezonie. One soldier army Carlitos i świetny Basha, bardzo solidny Arsenić i ostatnio trochę minut Imaza i Wojtkowskiego. Zacznijcie być obiektywni, błagam was.

czaro 30.10.2017 22:35

No właśnie, czy ktoś ogląda ekstraklasę poza Wisłą i mógłby napisać coś o tej Koronie? Czy pomimo zmian jeszcze większych niż w Wiśle zdołali w 3 miesiące wypracować styl i schematy? Czy punktują tylko z kontry czy mają pomysł na grę? Wreszcie najważniejsze - czy dziś to Lechia grała przeciw trenerowi czy gra była fair?

TIR_DO_SŁUBIC 30.10.2017 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1486368)
No właśnie, czy ktoś ogląda ekstraklasę poza Wisłą i mógłby napisać coś o tej Koronie? Czy pomimo zmian jeszcze większych niż w Wiśle zdołali w 3 miesiące wypracować styl i schematy? Czy punktują tylko z kontry czy mają pomysł na grę? Wreszcie najważniejsze - czy dziś to Lechia grała przeciw trenerowi czy gra była fair?

0:1 Kaczarawa
0:2 Górski
0:3 Rymaniak
0:4 Kaczarawa
0:5 Soriano

Potrafią budować akcję atakiem pozycyjnym, potrafią grać z kontry. Widać taktykę, pomysł, koncepcję. Widać progres. Tego wszystkiego nie ma u nas. Ktoś powie: ALE HALO, CO TY TUTAJ POKAZUJESZ! DEGRENGOLADA W OBRONIE LECHII! Ja odpowiem: ale piłkarze pod bramkę przeciwnika dochodzą...

Nie imponują mi Kielce. Ale, ....a mać, powiem jeszcze raz- tam mieli nie mniejszy burdel niż u nas a grają w piłkę. A my udajemy że gramy.

Tam widać rozwój drużyny.

pepe72 30.10.2017 22:54

Jakby ktoś nie widział meczu to Lechia dziś chyba strajkowała i grali do jednej bramki. Tu jest opis:
http://weszlo.com/2017/10/30/wolne-zarty-gdansk/
Jakoś tak mi chodzi po głowie, że zatrudnianie Mandziary to kłopoty dla klubu :)

A dla onanizujących się Koroną przypominam, że dziś pierwszy raz wygrała na wyjeździe. Bez wyjazdowego zwycięstwa zostaje tylko Śląsk. Jak dobrze liczę zakończyliśmy przedostanią kolejkę jesieni.

Dla tych co wysyłają Koko FR do Tarragony mam dobrą wiadomość. Maciej Skorża jest do wzięcia. Wywalili go ze Szczecina. :D

Adasss 30.10.2017 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486342)
Dzisiaj był mecz, Lechia-Korona.

Chciałbyś coś dodać? Zmienić?

Ja jeszcze raz powiem- na dzień dzisiejszy nasz Amigo to przy Lettierim pasterz.

Oglądałeś chociaż ten mecz? Skomentujesz więc może dzisiejszą grę Lechii w defensywie?
I tak generalnie - naprawdę uważasz, że na podstawie jednego meczu mam zmieniać zdanie o jakimś zespole?
Ja już jakoś przyzwyczaiłem się, że w tej lidze, w takie w oceny w miarę na poważnie, to można bawić się po całym sezonie. Wcześniej nie ma sensu. Chcesz się podniecać po jednym czy drugim meczu - wolna droga.

A tak z ciekawostek wyjściowe jedenastki z ostatniej kolejki (w nawiasie liczba minut w tym sezonie i spotkań ogółem w danym klubie przed spotkanie w tej kolejce):

Maciej Gostomski (600/15) - Bartosz Rymaniak (676/60), Radek Dejmek (113/120), Adnan Kovačević (1379/15), Ken Kallaste (913/35) - Łukasz Kosakiewicz (577/13), Mateusz Możdżeń (1357/51), Jakub Żubrowski (1250/28), Goran Cvijanovič (767/12) - Nika Kaczarawa (160/4), Maciej Górski (651/21)

Michał Buchalik (1055/49) - Tomasz Cywka (1110/68), Arkadiusz Głowacki (794/403) , Zoran Arsenić (935/11), Maciej Sadlok (1290/103) - Rafał Boguski (693/286), Víctor Pérez (180/6), Vullnet Basha (479/6), Kamil Wojtkowski (466/10), Jesús Imaz (349/7) - Carlitos (1149/13).

To tak z dedykacją dla tych, którzy twierdzą, że jesteśmy w tym momencie na identycznym etapie przebudowy zespołu, co Korona. A naprawdę jest tak:
Bramkarz/obrona: - podobny poziom zmian, w zasadzie nieduży. Jeden nowy zawodnik, teraz już w miarę zgrany z resztą.
Pomoc/atak:
Korona - 3 nowych zawodników, z których 2 gra dużo od początku sezonu, wszyscy z nich w klubie pojawili się w okresie koniec czerwca/początek lipca. Średnia liczba minut na boisku w tym sezonie - 793.
Wisła - 5 nowych zawodników - daty przyjścia 22 czerwca/ 3 lipca/ 10 sierpnia/ 31 sierpnia/ 9 września. Średnia liczba minut na boisku w tym sezonie - 552.
Myślę, że komentarz jest zbędny.

wiesniak842 31.10.2017 00:01

Dziwnys. Najpierw zarzucasz tirowi, ze sugeruje sie jednym meczem, po czym podajesz nasz sklad z meczu, gdzie z powodu kontuzji/zawieszen, nie gralo czterech podstawowych pilkarzy (Brozek, Gonzalez, Llonch, Malecki), probujac w ten sposob uwidocznic jaki to mamy slabo zgrany sklad.

Arkadiusz.Czerepach 31.10.2017 00:44

a jeszcze podrzucam jeden wątek , nieporuszony dotychczas:
wypowiedzi Carlosa wczoraj w C+ a propo roli Ramireza w jego (Lopeza) przyjściu do nas

wiesniak842 31.10.2017 00:46

Nieporuszony? Pewny jestes?:D

Arkadiusz.Czerepach 31.10.2017 00:48

wcześniej to było dywagowanie tylko

wiesniak842 31.10.2017 00:52

Przeciez Carlitos o tym, ze wybral Polske glownie z powodu Ramireza, mowil w pierwszych wywiadach po przyjsciu do Wisly.

Adasss 31.10.2017 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1486380)
Dziwnys. Najpierw zarzucasz tirowi, ze sugeruje sie jednym meczem, po czym podajesz nasz sklad z meczu, gdzie z powodu kontuzji/zawieszen, nie gralo czterech podstawowych pilkarzy (Brozek, Gonzalez, Llonch, Malecki), probujac w ten sposob uwidocznic jaki to mamy slabo zgrany sklad.

Polecam naukę czytania ze zrozumieniem :P
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1486374)
... To tak z dedykacją dla tych, którzy twierdzą, że jesteśmy w tym momencie na identycznym etapie przebudowy zespołu, co Korona. ...

Np. przejrzyj ostatnie parę postów TIR-a i udowodnij mi, że nie są pisane na podstawie porównania naszej gry z Lechem z tym co gra ostatnio Korona, i że to samo mógł spokojnie napisać po naszym meczu ze Śląskiem ...

Marcinnno 31.10.2017 11:12

zaraz zostanę zhejtowany, ale moim zdaniem Ramirez podzieli los Maaskanta. Dla mnie dwóch mizernych trenerów, którzy żadnej kariery nie zrobią.

swiety37 31.10.2017 11:33

Oby podzielił los Maaskanta, włącznie ze zdobyciem mistrzostwa przed zwolnieniem ;)
Jeżeli listopad nie będzie tragiczny to Kiko na pewno zostanie przynajmniej do końca sezonu.

wiesniak842 31.10.2017 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1486412)
Polecam naukę czytania ze zrozumieniem :P


Np. przejrzyj ostatnie parę postów TIR-a i udowodnij mi, że nie są pisane na podstawie porównania naszej gry z Lechem z tym co gra ostatnio Korona, i że to samo mógł spokojnie napisać po naszym meczu ze Śląskiem ...

Naucz mnie zrozumienia Twoich wpisow w takim razie bo czytywalem Orwella, Szekspira, Dostojewskiego, Eco czy Herberta i nie mialem problemow ze zrozumieniem.
Co do postow Tira. Nie sa na podstawie porownania naszej gry z Lechem. Fakt ostatnie nasze spotkanie to byla mega kupa. Pozostale to tylko kupa. Nasz mecz ze Slaskiem to jakis dziwny przyklad na minimalizm zwolennikow pracy Kiko. Co my tam takiego pokazalismy bo nie rozumiem. Typowa kopanina, w ktorej wygra ten kto wiecej srzeli. Wyrownany mecz, w ktorym obie druzyny mialy duzo sytuacji. Co w tym meczu bylo takiego nadzwyczajnego? Jedni i drudzy mieli setki? Mieli. Wygral ten, ktory wiecej wykorzystal? Wygral. Tyle.

TIR_DO_SŁUBIC 31.10.2017 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1486412)

Np. przejrzyj ostatnie parę postów TIR-a i udowodnij mi, że nie są pisane na podstawie porównania naszej gry z Lechem z tym co gra ostatnio Korona, i że to samo mógł spokojnie napisać po naszym meczu ze Śląskiem ...

To ja się jednak wtrącę. Nie, parę moich ostatnich postów to nie porównanie naszej gry z Lechem do tego co gra Korona. To dążenie do ukazania tego, że Korona się rozwija a my nie.

MaLk 31.10.2017 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1486368)
No właśnie, czy ktoś ogląda ekstraklasę poza Wisłą i mógłby napisać coś o tej Koronie? Czy pomimo zmian jeszcze większych niż w Wiśle zdołali w 3 miesiące wypracować styl i schematy? Czy punktują tylko z kontry czy mają pomysł na grę?

Po pierwsze, porównanie jest o tyle nieadekwatne, że - jak już tutaj gdzieś na forum analizowałem - oni de facto zamknęli skład jakieś 1,5-2 miesiące wcześniej niż my i zdecydowana większość nowych zawodników przepracowała okres przygotowawczy jak Pan Bóg przykazał. Do tego w pewnym momencie kontuzje sprawiły, że grali cały czas tym samym składem.

Po drugie - nie oglądałem wszystkiego, ale z Lechem czy Legią grali całkiem przyzwoicie piłką (chociaż trener się wkurzał np., że nie realizują założeń i nie zmieniają stron przy rozgrywaniu ataku pozycyjnego). Ogólnie byli w stanie przez mniej więcej 1/3 czasu dominować zarówno nad Lechem, jak i nad Legią, inna sprawa, że przy korzystnym wyniku dla L&L. Legii dali radę wcisnąć bramkę na remis.

Ogólnie całkiem poukładana i ambitna drużyna.

pepe72 31.10.2017 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486419)
To ja się jednak wtrącę. Nie, parę moich ostatnich postów to nie porównanie naszej gry z Lechem do tego co gra Korona. To dążenie do ukazania tego, że Korona się rozwija a my nie.

Co jest bzdurą zarówno w przypadku Korony jak i naszym.
Podniecanie się ewidentnie słabym meczem Lechii zasłania remis korony w 11 kolejce w Szczecinie z najsłabszą drużyną tego sezonu. Dla przypomnienia w 13 kolejce Pogoni natłukła Termalica i to w Szczecinie.
A jak rozumiem brandzlowanie się Koroną jest od mniej więcej 10 kolejki - meczem z nami. A tylko dzięki naszemu dobremu meczowi we Wrocławiu nie słyszymy tech samych pierdół o Śląsku. Aż się chce zakrzyknąć gracias Jesus!

Jak patrzę na tabelę, to z drużynami, które są dziś gorsze od nas (ok, też mi się nie podoba 7 miejsce) to wpadki mamy z Arką w Gdynii i remis z Lechią. Do tego wpadka w Kielcach i remis z Jagą (4 mecze, 2r-2p).
Korona ma 2 remisy w Szczecinie i Gdynii oraz wpadkę z Piastem. Jagiellonia raczyła im w...bić 2-3 w Kielcach. (4 mecze 2r-2p). Za cholerę nie wygląda to lepiej niż Wisła.

Z top 4:
Wisła: Górnik, Legia, Zagłębie - przegrana, Lech - remis
Korona: Lech, Zagłębie - przegrana, Górnik, Legia - remis

Po 14 (z 15) meczach pierwszej rundy:
Wisła 6-3-5
Korona 6-4-4

Jak z tego wynika, że Korona się rozwija, a my nie to ja naprawdę nie rozumiem!

Może maść na ból dupy, a jak nie pomoże to zostaje zmiana szalika.

wiesniak842 31.10.2017 13:27

Co to za wnioski?:D Idac dokladnie takim samym tokiem myslenia, my gramy caly czas gowno( z czym sie zgodze) a we Wroclawiu zagralismy mecz odbiegajacy od tej zasady( z tym po czesci tez sie zgodze). W tej lidze od czasow Wisly w najlepszym okresie, nie ma i szybko nie bedzie druzyny, ktora wszytkich bedzie tlukla w prawie kazdym meczu. Tymbardziej druzyny pokroju Korony czy nas w obecnym stanie. Zapewne tego ani w Kielcach ani w Krakowie nikt od tych zespolow nie wymaga. Stad wlasnie pretensje niektorych na temat naszych spotkan, od ktorych bola zeby i oczy bo fajnie by bylo skopac komus tylki po dobrym meczu a nie po meczarniach i antyfutbolu. Tymbardziej czekam na spotkanie z Sandecja bo spotkaja sie dwie druzyny kopiace sie po czolach i az wstyd to pisac.

Karherop 31.10.2017 13:52

Panowie (i Panie). Za 5 dni stuknie półmetek sezonu zasadniczego i będzie można wyciągnąć pewne wnioski. Mamy realna szansę na 4 miejsce i taki wynik będzie można przyjąć z umiarkowanym optymizmem.

To czy Korona jest od nas lepsza/gorsza pokaże także pozycja w tabeli, bo analizując pewien etap sezonu, gdzie rozkład spotkań często nie jest sprawiedliwy, nigdy nie będzie on miarodajny. To jest Polska liga i kto szuka tutaj logocznego rozwoju sytuacji temu życzę powodzenia.

Po 5 kolejkach byliśmy liderem i mozna było wszystkich do nas równać, ale to przeszłość. Tak jak wtedy nie można bylo wyciągać daleko idących wniosków, tak teraz również.

Adasss 31.10.2017 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1486417)
Naucz mnie zrozumienia Twoich wpisow w takim razie bo czytywalem Orwella, Szekspira, Dostojewskiego, Eco czy Herberta i nie mialem problemow ze zrozumieniem. ...

Nie będę przytaczał swojej listy lektur, bo to bez sensu :lol: ... czytając w.w., czytasz pewne zamknięte całości, to co wpisuje się na forum zyskuje sens tylko w odniesieniu do innych postów ... i tyle. Jak nie wyłapałeś to trudno,szczegółowych elaboratów raczej nie będę tworzył, bo zwyczajnie zajęłoby to zbyt dużo czasu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486419)
To ja się jednak wtrącę. Nie, parę moich ostatnich postów to nie porównanie naszej gry z Lechem do tego co gra Korona. To dążenie do ukazania tego, że Korona się rozwija a my nie.

Problem polega na tym, że na błędnych przesłankach opierasz błędne wnioski co do przyczyn takiego stanu rzeczy:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486369)
Ale, ....a mać, powiem jeszcze raz- tam mieli nie mniejszy burdel niż u nas ...

Możesz to sobie powtarzać ile razy zechcesz, nie stanie się to przez to prawdą.

czaro 31.10.2017 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486430)
Panowie (i Panie). Mamy realna szansę na 4 miejsce

Pół ligi ma realną szansę na top5, przy takiej płaskiej tabeli to chyba o niczym nie świadczy? Ale zgadzam się z tym, że punktujemy - jak na możliwości - przyzwoicie.

Karherop 31.10.2017 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1486444)
Pół ligi ma realną szansę na top5, przy takiej płaskiej tabeli to chyba o niczym nie świadczy? Ale zgadzam się z tym, że punktujemy - jak na możliwości - przyzwoicie.

Jeśli też tak będzie na koniec sezonu i zdobędziemy to miejsce to nie będzie żaden powód by deprecjonowac ten wynik.

Będzie półmetek i pierwsze wyrównanie stawki. Następne będzie przy przerwie zimowej choc tutaj z racji wielu spotkan u siebie będziemy pewnie nadspodziewanie wysoko do wiosny.

czaro 31.10.2017 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486449)
Jeśli też tak będzie na koniec sezonu i zdobędziemy to miejsce to nie będzie żaden powód by deprecjonowac ten wynik.

Zgadzam się w tym sensie, że oznaczałoby, że dobrze poradziliśmy sobie w lidze - pomimo wszystkich przeciwności, zawirowań i niedoskonałości.

Ogryzek 31.10.2017 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1486370)
Jakby ktoś nie widział meczu to Lechia dziś chyba strajkowała i grali do jednej bramki. Tu jest opis:
http://weszlo.com/2017/10/30/wolne-zarty-gdansk/
Jakoś tak mi chodzi po głowie, że zatrudnianie Mandziary to kłopoty dla klubu :)

A dla onanizujących się Koroną przypominam, że dziś pierwszy raz wygrała na wyjeździe. Bez wyjazdowego zwycięstwa zostaje tylko Śląsk. Jak dobrze liczę zakończyliśmy przedostanią kolejkę jesieni.

Dla tych co wysyłają Koko FR do Tarragony mam dobrą wiadomość. Maciej Skorża jest do wzięcia. Wywalili go ze Szczecina. :D

Owszem korona źle zaczęła ale gra coraz lepiej. Trend jest tam wzrostowy. U nas mocna sinusoida z wyraźnie pojawiającym się trendem spadkowym.

Zresztą DWA bezpośrednie mecze nie pozostawiły złudzeń kto co gra. W obu zostaliśmy upokorzeni.

Jest pewnie takich Lettierich sporo w Niemczech którzy stawiają na taktykę, dyscyplinę i wybieganie. Ten Lettieri na dzień dobry wyjebał z korony Hiszpana Palanque który tam robił za gwiazdę. Nie chciał dyscypliny i taktyki to go Lettieri wykopał. U nas Kikuś to kolega dla wielu swoich rodaków.

Więc nie tylko "śmieszku" Skorża jest do wzięcia. Nie ma alternatywy Kiko vs Skorża. Trzeba poszukać trenera lepszego od Kiko czy Skorzy.

btw
W PP wygrali na wyjeździe w Lubinie kilka dni wcześniej.

Snow 31.10.2017 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1486458)
Owszem korona źle zaczęła ale gra coraz lepiej. Trend jest tam wzrostowy. U nas mocna sinusoida z wyraźnie pojawiającym się trendem spadkowym.

Coraz wyraźniej to się pojawia delikatny trend wzrostowy.

Oczywiście nie punktujemy jak na początku sezonu, ale do cholery właśnie mieliśmy za sobą najtrudniejsze mecze w tym sezonie. Dobry mecz z Jagą, gdzie w końcu pograliśmy więcej po ziemi i byliśmy strona zdecydowanie przeważającą. Wrocław, czy pierwsze 30 minut z Lechem. Z Legią też mimo porażki zagraliśmy lepiej niż na początku sezonu, a taki analityk jak Zachodny twierdzi nawet, że zagraliśmy lepiej niż we Wrocku. (http://zachodnydotablicy.blox.pl/201...iwa-Legia.html). Ja wiem wiem pewnie się nie zna. Ja tam uważam podobnie jak on.

Wtedy punktowaliśmy mimo kiepskiej gry, teraz gra się poprawiła ale punktowaliśmy trochę gorzej bo graliśmy z czołówką.

GBO 31.10.2017 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1486458)
(...)Trzeba poszukać trenera lepszego od Kiko czy Skorzy. (...)

Ok. My szukamy, ty za niego płacisz.

Do niedawna klub miał zaległości finansowe. Wobec tylko samych piłkarzy liczone na 2-3 miesiące wstecz. Głośno też było o długach jakie klub miał wobec miasta.
Pieniądze ze sprzedaży Brleka pozwoliły na zasypanie finansowego dołka na tyle, że nie trąbią o nim media.

Wystarczy chwilowa cisza na tym polu a już co niektórzy wypisują że 4 miejsce na półmetku rozgrywek będzie można przyjąć z umiarkowanym optymizmem."

Umiarkowanym...

Serio ....a?

pepe72 31.10.2017 19:24

Ja wiem, że w magazynach sportowych to piszą same leszcze, nie to co niektórzy forumowicze ale przeczytajcie sobie wstęp do wywiadu z Carlitosem.

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...arlitosem.html
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piłka Nożna
Klecona latem naprędce Wisła Kraków nie była wymieniana w gronie faworytów naszej ekstraklasy, podawano w wątpliwość nawet jej zdolność do znalezienia się w górnej ósemce. W innych czasach takie wyniki, jakie osiąga zespół Kiko Ramireza, pewnie byłyby dla kibiców Białej Gwiazdy rozczarowujące, ale w obecnych spełniają, a nawet przerastają ich oczekiwania.


Karherop 31.10.2017 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 1486464)
Umiarkowanym...

Serio ....a?

Pijesz do mnie wiec się odniosę do cytatu:

"Umiarkowanym" ponieważ rok temu juz Zaglebie pokazało jak po rewelacyjnej jesieni, na wiosnę wypaść poza grupę mistrzowska

Chyba ze już teraz mamy otwierać szampany a wiosnę to pie*dolic?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl