Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

fcb4 23.07.2011 12:32

A ja się nie zdziwię jak w meczu z Litexem na lewej obronie będzie śmigał Lamey a na prawą wrzuci Jovanovicia a zamiast wilka wejdą albo Jirsak lub Nunez na podmęczonego rywala można wprowadzić też Kirma jego rajdy mogą wiele dać.

aguero20 23.07.2011 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1131971)
Zrób sobie przerwe od tego forum, takiego pier**** tu nie potrzeba.

Widze że koledze sie ciśnienie podniosło.. :D pomyliłem sie i co?? jak Ci sie coś nie podoba to opuść te Forum :)

Pablo84 23.07.2011 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1131971)
Zrób sobie przerwe od tego forum, takiego pier**** tu nie potrzeba.

Amen

Jovanovic- chłop który najgorzej prezentuję w sparingach (jak narazie)
Nunez- chłop zagadka.
A już forumowicze są skłonni zastąpić pewnego Jaliensa oraz Wilka Jirsaka lub Gargułę i to w najwazniejszym meczu Wisły w tym roku.
W polsce żyje 40 mln selekcjonerów, trenerów, skautów itd.

Kibic1928 23.07.2011 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aguero20 (Post 1131978)
Widze że koledze sie ciśnienie podniosło.. :D pomyliłem sie i co?? jak Ci sie coś nie podoba to opuść te Forum :)

Tu nie chodzi tylko o notoryczne z Twojej strony mylenie bramkarza z obrońcą.
Wypisujesz teorie z kosmosu, zastanów się nad tym.
Jaliens nie umie wyprowadzać piłki?! Co jak co ale akurat to umie najlepiej z naszych wszystkich obrońców.

Myślę że nie tylko mnie się nie podoba to co wypisujesz i po zastosowaniu Twojej rady zostałbyś sam na tym forum:-)

Z mojej strony tyle w rozmowie z Tobą.

Kamson 23.07.2011 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aguero20 (Post 1131960)
Skład w Litexie powinien być taki :

------------Genkov------------------
--Iliev-------------------Małecki----
-------Melikson--Nunez------------
----------Sobolewski---------------
--Diaz--Chavez--Jovanic--Lamey
-----------Pareiko------------------

Dać szanse Nunezowi bo ze Skonto przez te pare minut ładnie grał i jeszcze Jovaniciowi dać szanse ,coś tak czuje że spisze się na medal :)

aguero20 za Maskanta! Jesteś na tyle zaawansowanym ekspertem, że nie znasz nazwiska naszego obrońcy (lub co gorsza, ustawiasz bramkarza na obronie) i robisz roszady w składzie nie wiedząc jak inni zawodnicy się prezentują.

Geniusz po prostu.



Rzygać się chce od tego wysypu geniuszy taktycznych na forum.

wolfy 23.07.2011 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1131993)
Rzygać się chce od tego wysypu geniuszy taktycznych na forum.

Kiedyś tego typu pokemony wyżywały się w transferowym, teraz (dzięki Valcxxovi) nie bardzo mają o czym tam pisać. Tak więc koleś, który rok temu pisałby żeby kupić Nowaka, Ujka i Analboredę teraz wyżywa się, wystawiając skład złożony w jednej trzeciej z zawodników, którzy są miesiąc z drużyną.

Normalni wiedzą, że liczy się wynik i gra na pewno będzie zachowawcza. Zresztą, czy my mamy jakichś naprawdę niesamowitych graczy ofensywnych na ławce, którzy mogliby odmienić grę drużyny? Garguła, Jirsak? No proszę was.
No i ten cały Nunez, o którym wiadomo tylko tyle, że spuścił z ligi dwa zespoły, przy czym kibice jego ostatniego życzą mu śmierci. Nie twierdzę, że jest zły, ale nie zaczniemy wszystkich pykać dlatego, że wystawimy jego albo Tomasa w składzie.
Wisła nie gra tragicznie, tylko brzydko. Na tyle, na ile ją realnie stać w tym momencie.

Ogryzek 23.07.2011 13:17

Wolfy trudno się z Tobą nie zgodzić.

Dodać trzeba że Maaskant już w zeszłym sezonie zapowiadał że w pucharach będziemy grali inaczej niż w lidze (wałkowany mało skuteczny atak pozycyjny). Stąd pewnie ta "brzydka taktyka" ale skuteczna z 2 defensywnymi pomocnikami. Nie możemy sobie pozwolić na kolejny zmarnowany sezon w pucharach i o tym Maaskant wie. Stąd ważniejszy jest wynik niż piękno gry czy ogrywanie nowych piłkarzy ku uciesze niektórych forumowych oszołomów.

BTW
Na Nuneza też przyjdzie czas:)

WislaOnly 23.07.2011 13:30

Jedno jest pewne, trzeba zagrać bardziej defensywnie, liczyć na kontry, żadnego otwierania się na wyjeździe!!!

crux.a 23.07.2011 13:38

Ze Skonto w Rydze graliśmy na dwóch dp, a w Łoweczu mamy zagrać ofensywniej? Duże kakao dla autora tego pomysłu. Wapń jest dobry na kości.

blanco 23.07.2011 13:39

Ja proponuję ignorować na prawo i lewo i mieć spokój . Raz,że ci goście piszą debilizmy to jeszcze do tego są analfabetami , normalnie pier.dolca można dostać ! ; ) Pomyśleć,że za 20 lat takie matoły do władzy dojdą...

Proponuję skończyć temat ze składem , bo już wreszcie doszliśmy do wniosku ,że najlepiej będzie zagrać tak jak do tej pory , czyli 2 defensywnych pomocników ,nieważne czy będziemy grać brzydko czy nie , liczą się wyniki, cel uświęca środki.
Szaleć będziemy mogli w lidze.

CH. 23.07.2011 13:57

Cytat:

Wczoraj informowaliśmy, że Polsat transmitować będzie mecz Liteks Łowecz - Wisła Kraków na antenie swojej otwartej stacji. Okazuje się jednak, że Polsat zmienił zdanie i wszystko wskazuje na to, że spotkanie "Białej Gwiazdy" z mistrzem Bułgarii przeniesie do kanałów kodowanych! Polityka informacyjna stacji jest niezmiennie sprzeczna. Tak było zresztą przy okazji meczu Dundee - Śląsk. Najpierw stacja podawała, że mecz będzie kodowany, później że jednak znajdzie się w Polsacie otwartym, a ostatecznie był tylko na antenie Polsatu Sport i Polsatu Futbol.

Tym razem jest podobnie. Polsat podał wczoraj, że mecze Liteks Łowecz - Wisła Kraków oraz Śląsk Wrocław - Lokomotiw Sofia pokaże na antenie Polsatu oraz na kodowanych Polsacie Sport i Polsacie Futbol - po czym aktualnie z listy stacji transmitującej mecze otwarty Polsat zniknął. I właśnie takiego podejścia należy się spodziewać ostatecznie...
Wisla portal

WislaOnly 23.07.2011 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1132029)
Ja proponuję ignorować na prawo i lewo i mieć spokój . Raz,że ci goście piszą debilizmy to jeszcze do tego są analfabetami , normalnie pier.dolca można dostać ! ; ) Pomyśleć,że za 20 lat takie matoły do władzy dojdą...

Proponuję skończyć temat ze składem , bo już wreszcie doszliśmy do wniosku ,że najlepiej będzie zagrać tak jak do tej pory , czyli 2 defensywnych pomocników ,nieważne czy będziemy grać brzydko czy nie , liczą się wyniki, cel uświęca środki.
Szaleć będziemy mogli w lidze.

A ja proponuje Ci wziąć coś na uspokojenie. Ludzie, trochę kultury, mamy tutaj zakres wiekowy 0-100 lat, a tu, albo bezsensowne gadanie albo wrzuty.... i to piszą Ci co czują się wyjadaczami forum. Bez komentarza...

Co do meczyku, na pewno zagramy 2 DP, Maaskant nie lubi żonglować składem. Ja też bym tego nie robił, bo grają chyba najlepsi.

MatMario 23.07.2011 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1131980)
Amen

Jovanovic- chłop który najgorzej prezentuję w sparingach (jak narazie)
Nunez- chłop zagadka.
A już forumowicze są skłonni zastąpić pewnego Jaliensa oraz Wilka Jirsaka lub Gargułę i to w najwazniejszym meczu Wisły w tym roku.
W polsce żyje 40 mln selekcjonerów, trenerów, skautów itd.

U Jaliensa jest tylko tyle pewne że przynajmniej jedną volte w meczu od.......i. On i Pajilic to dwa ogniwa ktroe dla mnie osobiście są największymi zagrożeniami dla nas samych. Wychodząc z założenia że jesteś tak silny jak twoje najsłabsze ogniowo to właśnie oni będą decydować o naszej przyszłości w pucharach.

Pablo84 23.07.2011 14:23

Wychodzi na to, że Maaskant musi być trenerskim analfabetą, bo w niedawnym wywiadzie powiedział, że nie wyobraża sobie obrony bez niego, ponieważ nie tylko jest dobrym doświadczonym stoperem, ale też kieruje poczynaniami całej defensywy.Dodał też, że bez niego cała formacja gra zdecydowanie gorzej.

AS82 23.07.2011 14:26

Wiadomo co ze zdrowiem Kirma, bedzie gotowy na Litex ?

raaadek1 23.07.2011 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1132060)
Wiadomo co ze zdrowiem Kirma, bedzie gotowy na Litex ?

Trenuje już więc na Litex będzie gotowy.

MatMario 23.07.2011 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1132059)
Wychodzi na to, że Maaskant musi być trenerskim analfabetą, bo w niedawnym wywiadzie powiedział, że nie wyobraża sobie obrony bez niego, ponieważ nie tylko jest dobrym doświadczonym stoperem, ale też kieruje poczynaniami całej defensywy.Dodał też, że bez niego cała formacja gra zdecydowanie gorzej.

Nie uważam tak to końca i mam go bardziej za początkującego "złotoustego" wieszcze jakich tu już kilku było. Póki idzie jest ok, Skonto nie umiało ich wykorzystać w naszej obronie, oby Litex też nie potrafił.

Ja w swoich osądach nie opieram się na tym co mówi trener a na tym jakie wnioski wyciągam oglądając naszą grę. Może to trudniejsze, ale dają większą satysfakcję niż klepanie prawd objawionych przez trenera czy też dziennikarza.

Tak czy tak przed nami najważniejszy mecz rundy. NAJWAŻNIEJSZY z w miarę osiągalnym rywalem. Mogą być kolejne naj ale już nie z kimś pokroju Litexu a z kimś dużo lepszym.

s1mone 23.07.2011 17:11

MatMario : przecież jak to ująłeś w 'voltach' to u nas zdecydowanie prowadzi Chavez, który lubi od tak sobie podać piłkę przeciwnikowi wprost pod nogi na 40 metrze od naszej bramki.

Także nie rozumiem czemu najeżdżasz na Jaliensa, który w dwumeczu popełnił jeden kardynalny błąd (to, że Chavez miał nie dać w tej sytuacji piłce pójść w kozioł to inna sprawa - Jaliens tak czy siak powininen go asekurować, co czynił to wybitnie nieudolnie).

Pisanie, że Jaliens i Paljic są jedynymi klopsiarzami u nas jest strasznie nieobiektywne. Szczerze, mamy na stoperze do dyspozycji trzech bardzo dobrych obrońców (i tak wliczam w to Bunozę), którym niestety na spółkę w każdym meczu coś się przytrafi. Nie wiem czy to brak koncentracji ze słabszym rywalem, czy brak umiejętności, czy po prostu ten typ tak ma i trzeba to przeboleć. Ja w każdym bądź razie nie wyobrażam sobie, żeby któryś z naszych piłkarzy mógł w tym momencie zastąpić Jaliensa, tym bardziej, że nasz kochany Bonanza jest świeżo po kontuzji :) A nawet po wykurowaniu się w 100% prędzej widziałbym go mimo wszystko za Chaveza.

Pozdrawiam

westersyl 23.07.2011 17:20

Jaliens nie jest tak beznadziejny jak niektórzy tutaj opisują. Zacznijmy od tego, że śmieszy mnie pogląd że Jaliens nie potrafi wyprowadzać piłki, on robi to na bardzo wysokim poziomie. Absolutny top level jak to powiedział Maaskant. Miewał lepsze i gorsze mecze jednak stosunek tych dobrych do tych w których popełniał błędy jest mizerny. Wiem że chociażby zagrał słabiej z Podbeskidziem czy popełnił błąd w Rydze, ale obok tego była jeszcze masa meczów, w których grał bardzo dobrze. Szczególnie świetnie spisywał się w meczach z tymi teoretycznie silniejszymi (Lech, Jaga).
Nie widziałem jeszcze Jovaovica ( tylko na skrótach), a na tle pozostałych naszych defensorów Jaleins to dla mnie numer jeden.

kamilo584 23.07.2011 17:55

witam , mam pytanie co do transmisji meczu w kanale otwartym , Sprawdzałem telegazete i w wtorek jest od 20 film , a na internecie pojawiły sie wpisy ze polsat zrezygnował z otwartej transmisji , Wiecie coś na ten temat ?

CH. 23.07.2011 18:27

właśnie leciała zapowiedz meczu na otwartym Polsacie więc jednak na otwartym. Strasznie mieszają, jest, nie jest, jest, nie jest. Ale reklama meczu na otwartym mówi raczej wszystko.

PiotrG 23.07.2011 18:31

Jaliens ma problem, gdy ktoś da dzidę do przodu bez adresata. On bazuje na doświadczeniu i ustawieniu, a często taką piłkę trudno przewidzieć, gubi się w takich sytuacjach. Z czego przeciwnicy Wisły stworzyli najwięcej sytuacji? Właśnie z takich tradycyjnego polskiego podania - dzida do przodu na aferę. Na takie piłki nawet Barcelona nie jest odporna i traciła po czymś takim gole w lidze.

PiotrG 23.07.2011 19:29

Nie tyle najskuteczniejszą, co najbardziej zaskakującą kogoś, kto nie pomyśli, że można się na tak partyzancki atak zdecydować. Grając z Barceloną trzeba mieć też kiedy dać tą dzidę do przodu.
Całą rundę wiosenną głównie tak zdobywano bramki przeciwko Wiśle. Barcelona goli straciła bardzo mało, a gra kombinacyjna przeciwko nim była praktycznie bezużyteczna. Pod koniec sezonu po zapewnieniu sobie mistrzostwa Hiszpanii jakimś cudem bieda drużyna im strzeliła gola po takim "zaskakującym ataku". Polska nie wyznacza żadnych standardów, gdy ktoś przychodzi w tak zaawansowanym wieku do Polski z lepszej ligi, na pozycję stopera, to nagle przestaje sobie radzić.
Przypomnij sobie mecze Wisły z rundy wiosennej. 99% akcji kombinacyjnych się od nas odbijało, a najwięcej zamieszania tworzyły właśnie takie dzidy. I to nie tylko Jaliens, ale i Chavez się gubił.
Co nie znaczy, że mocny zespół nas akcjami kombinacyjnymi nie rozłoży na łopatki. Zespoły na naszym poziomie jednak więcej zagrożenia stwarzają właśnie dzidą, niż kombinacją.
Jaliens nie gra świetnie, ale potrafi się ustawić i dyrygować obroną, gdy zespół próbuje grać kombinacyjnie. Gdy zaczyna się kopanina jest często bezużyteczny.

JrQ- 23.07.2011 20:06

Cytat:

Jaliensowi takie pomyłki zdarzają się dość regularnie i ciężko to tłumaczyć jakimś nieprzystosowaniem.
to wymień je mądralo...
ja tam nie kojarzę zbyt wielu indywidualnych poważnych błędów Jaliensa
jak dla mnie to numer 1 w obronie

hors 23.07.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1132191)
Nie tyle najskuteczniejszą, co najbardziej zaskakującą kogoś, kto nie pomyśli, że można się na tak partyzancki atak zdecydować. Grając z Barceloną trzeba mieć też kiedy dać tą dzidę do przodu.
Całą rundę wiosenną głównie tak zdobywano bramki przeciwko Wiśle. Barcelona goli straciła bardzo mało, a gra kombinacyjna przeciwko nim była praktycznie bezużyteczna. Pod koniec sezonu po zapewnieniu sobie mistrzostwa Hiszpanii jakimś cudem bieda drużyna im strzeliła gola po takim "zaskakującym ataku". Polska nie wyznacza żadnych standardów, gdy ktoś przychodzi w tak zaawansowanym wieku do Polski z lepszej ligi, na pozycję stopera, to nagle przestaje sobie radzić.
Przypomnij sobie mecze Wisły z rundy wiosennej. 99% akcji kombinacyjnych się od nas odbijało, a najwięcej zamieszania tworzyły właśnie takie dzidy. I to nie tylko Jaliens, ale i Chavez się gubił.
Co nie znaczy, że mocny zespół nas akcjami kombinacyjnymi nie rozłoży na łopatki. Zespoły na naszym poziomie jednak więcej zagrożenia stwarzają właśnie dzidą, niż kombinacją.
Jaliens nie gra świetnie, ale potrafi się ustawić i dyrygować obroną, gdy zespół próbuje grać kombinacyjnie. Gdy zaczyna się kopanina jest często bezużyteczny.

No zaraz zaraz a przypadkowo spadająca piłka jest tym samym co gra na długie wykopy które może ktoś z ataku przejmie. Zły argument. Uważam że facet nie gra na swojej pozycji, jego strona to prawa obrona zdecydowanie.Tu myślę że dopiero uczy się grać na tej pozycji. Na europejskie puchary może być to problem...

PiotrG 23.07.2011 20:12

Lechia Gdańsk próbowała z nami grać kombinacyjnie. Próbowała Cracovia, próbował Lech. Próbowali do pola karnego, gdzie już im tak dobrze nie szło.
I co do dobrych obrońców - my w ekstraklasie nie mamy ani jednego kompletnego obrońcy. Nawet w Śląsku, gdy ten zapomniał ustawić przegubowca, to przeciwnik bez większych problemów przez ich obronę przechodził.
Co się tyczy samego Jaliensa - on i mnie zawiódł, ale w chwili obecnej nie mamy lepszego środkowego obrońcy do pary z Chavezem. Gdyby ktoś taki był, to Maaskant na pewno by na niego postawił, już nie raz pokazał, że jak się ktoś nie sprawdza, to siada na ławce. Zwłaszcza, że teraz liczy się wynik.
Jovanović nie zna się z zespołem. Kowalski to śmiech na sali, a Bunoza to tykająca bomba zegarowa nie tylko przy obronie przed atakiem pozycyjnym, ale również i przy kontratakach.

P.S. Ja wiem, że na jesieni w 4 ostatnich meczach Bunoza i Chavez stali razem na obronie, a bramki dla przeciwnika nie padły. Trzeba jednak szczerze przyznać, że było w tym więcej szczęścia niż rozumu.
Przynajmniej według mnie obrona z Jaliensem jest pewniejsza i nie bez powodu trener na niego stawia. W meczach ze Skonto nie zachwycił cały zespół, również Chavez, który był praktycznie nie do przejścia w lidze.
Cytat:

No zaraz zaraz a przypadkowo spadająca piłka jest tym samym co gra na długie wykopy które może ktoś z ataku przejmie.
Kojarzysz mecz ze Śląskiem? Albo pierwszego gola straconego przeciwko Koronie? 2 przypadkowe piłki, które przeszły cały blok defensywy i to całkiem nieźle ustawionej.

Jaliens popełnił do tej pory chyba 3 czy 4 indywidualne błędy. Bunoza tyle popełniał w jednym meczu. Przede wszystkim trzeba go wykorzystać do nauczenia Bunozy opanowania, skupienia i ustawiania się, a będziemy z niego mieli spory pożytek w przyszłości.

Misha[Pl] 23.07.2011 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hors (Post 1132204)
No zaraz zaraz a przypadkowo spadająca piłka jest tym samym co gra na długie wykopy które może ktoś z ataku przejmie. Zły argument. Uważam że facet nie gra na swojej pozycji, jego strona to prawa obrona zdecydowanie.Tu myślę że dopiero uczy się grać na tej pozycji. Na europejskie puchary może być to problem...

Jaliens na środku obrony gra od wielu lat więc o żadnej nauce nie może być mowy.

snikki_(konto-usuniete) 23.07.2011 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 1132229)
Nie mówię, że Holender jest fatalny, lecz moim zdaniem choćby Chavezowi w obecnej dyspozycji ustępuje. Czy Jovanovic jest lepszy? Nie wiem, więc nie będę ferował wyroków. Kew gra po prostu średnio, na pewno nie jest słaby, lecz czy jego postawa upoważnia do wystawienia mu jakiejś bardziej pozytywnej recenzji? Moim zdaniem nie.

Moim skromnym zdaniem nie ma co porównywać gry Jovanovica z Chavezem i Jaliensem. Ten pierwszy nie zagrał ani jednego całego meczu który możnaby uznać za oficjalny. Osman oraz Q grają na wyrównanym poziomie. Jednemu i drugiemu zdarzają się wpadki, co nie oznacza że są średniakami. Są na chwilę obecną trzonem naszej obrony.

Swoją drogą chciałbym się wreszcie przekonać na jak wysokim poziomie gra Marko, bo samobóje w sparingach jeszcze o niczym nie świadczą.

jcts 23.07.2011 22:00

Nie wiem czy ktoś już podawał, ale na bwin są kursy na awans:
Litex - 1,80 Wisła - 1,90
Minimalnie większe szanse dają Litexowi.

cronos20 23.07.2011 22:20

Jesteśmy na takim etapie że nie ma co kombinować! presja na awans jest tak wielka że Maskant nie zdecyduje się na wielkie zmiany w obronie!
Na zmiany i testowanie nowego ustawienia będzie czas w lidze!

AYALA 23.07.2011 22:21

tak silnym zespołem jak Rapid Bukareszt to Litex nie jest ale napewno znacznie mocniejszym niż Skonto.

skeba 23.07.2011 22:24

Proszę was. Nie można się obawiać takiego przeciwnika. Już się boję co byłoby gdy trafialibyśmy potem (ewentualnie) na Rangersów.

Mamy szeroką kadrę, w końcu nie osłabiliśmy się, a wzmocniliśmy - awans musi być i tyle.
1-1 na wyjeżdzie, 1-0 u nas - i mamy awans.

Wisła już nie może sobie pozwolić na kompromitację. Levadia, Karabach, Tibilisi - limit się wyczerpał - musi być LM

Św. Mikołaj 23.07.2011 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1132258)
Nie wiem czy ktoś już podawał, ale na bwin są kursy na awans:
Litex - 1,80 Wisła - 1,90
Minimalnie większe szanse dają Litexowi.

Były już, ale i tak wygląda na to że bardziej Wisła uważana jest za faworyta bo Litex gra u siebie a różnica jest niewielka.

crazykaro 23.07.2011 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1132258)
Nie wiem czy ktoś już podawał, ale na bwin są kursy na awans:
Litex - 1,80 Wisła - 1,90
Minimalnie większe szanse dają Litexowi.

Kursy w tej rundzie są robione na chybił-trafił na podstawie ostatnich wyników. Oni nie mają jakiś innych informacji poza ogólnie dostępnymi. Biorąc pod uwagę to, że Wisła ostatnio z Levadią i Karabachem to nie dziwię się że kursy są takie a nie inne. Do tego więcej strzelonych bramek przez Litex w poprzedniej rundzie i ich wynik w lidze bułgarskiej. Poza tym szanse szacowane przez bwin to 56% do 53% więc co to za różnica

Fiti 23.07.2011 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1132266)
Proszę was. Nie można się obawiać takiego przeciwnika. Już się boję co byłoby gdy trafialibyśmy potem (ewentualnie) na Rangersów.

Mamy szeroką kadrę, w końcu nie osłabiliśmy się, a wzmocniliśmy - awans musi być i tyle.
1-1 na wyjeżdzie, 1-0 u nas - i mamy awans.

Wisła już nie może sobie pozwolić na kompromitację. Levadia, Karabach, Tibilisi - limit się wyczerpał - musi być LM

Dokładnie. Ludzie optymizmu! Już raz w tym miesiącu pokonaliśmy Łowecz i zrobimy to ponownie. A jak nie to zremisujemy. O wynik na R22 jestem spokojny.

Chimek12 23.07.2011 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Św. Mikołaj (Post 1132270)
Były już, ale i tak wygląda na to że bardziej Wisła uważana jest za faworyta bo Litex gra u siebie a różnica jest niewielka.

Ale tam podany jest kurs na wygranie dwumeczu, nie zmienia to jednak faktu, że na papierze jesteśmy mocniejsi, a taki, a nie inny kurs spowodowany jest ostatnimi naszymi wpadkami z Levadią i Karabachem.
Kurs na mecz w Łoweczu znajdziesz tutaj: https://www.bwin.com/pl/pi%C5%82ka-no%C5%BCna (bwin) oraz tutaj: http://www.bet-at-home.com/start.aspx?lang=PL (bet-at-home)

_gilardino_ 23.07.2011 23:27

Jak kogoś tak kursy interesują to tu macie z wszystkich buków jakie na razie wystawiły i na wszelkie możliwe zakłady. W Tobecie faworytem do awansu jest Wisła 1.95-1.75
Moje zdanie jest podobne, jak piłkarze Litexu wyjdą na boisko i usłyszą nasz doping to się tak posrają że o wynik jestem spokojny. Kwestia jak się skończy mecz w Bułgarii, tutaj mnie nie zaskoczy nawet 2-0 dla Bułgarów, 0-1 lub 1-2 będzie już całkiem dobrym wynikiem przed rewanżem w Krakowie. Nie pamiętam kiedy ostatnio rozegraliśmy słaby mecz w pucharach na R22.

http://www.oddsportal.com/soccer/eur...-wisla-842622/

marek2a 23.07.2011 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chimek12 (Post 1132276)
na papierze jesteśmy mocniejsi

ale o wszystkim zadecyduje zielona trawa:rotfl:

mitmichael 24.07.2011 08:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1132258)
Nie wiem czy ktoś już podawał, ale na bwin są kursy na awans:
Litex - 1,80 Wisła - 1,90
Minimalnie większe szanse dają Litexowi.

To chyba oczywiste - przeciez pierwszy mecz jest w Bułgarii

koniak 24.07.2011 08:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1132327)
To chyba oczywiste - przeciez pierwszy mecz jest w Bułgarii

Co w tym oczywistego ? To raczej my jesteśmy w lepszej sytuacji, bo rewanż gramy u siebie a mimo to kurs niższy na Litex


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl