Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

emj10 11.09.2010 18:16

Crocovia już spadła, nie ma co się zastanawiać.
Teraz pytanie kto do niej dołączy :)

Fuks 11.09.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 978091)
edit. Co sie dzialo w koncowce I polowy spotkania we Wroclawiu? Podobno jakies kontrowersyjne decyzje sedziego?

no karny mocno kontrowersyjny, bo gosc z Lecha dotknal ręką, ale nie miał w sumie w ogole czasu na reakcje. Stał zaraz za tym, ktory kopnął piłke a ta trafiła go idealnie w ręke. Za to chyba nie powinno byc karnego, bo odległosc byla minimalna. Potem gol Stilicia nieuznany, po spalonym ktory był tak z 2 metry, wiec tutaj wszystko jasne.

Żuczek 11.09.2010 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 978094)
Crocovia już spadła, nie ma co się zastanawiać.
Teraz pytanie kto do niej dołączy :)

Uważaj, bo po sezonie Filipiak pogada sobie z Grzesiem Lato i nagle się okaże, że jakieś dwa kluby, które były nad Cracovią nie dostaną licencji :rotfl:

pchelas 11.09.2010 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 978095)
no karny mocno kontrowersyjny, bo gosc z Lecha dotknal ręką, ale nie miał w sumie w ogole czasu na reakcje. Stał zaraz za tym, ktory kopnął piłke a ta trafiła go idealnie w ręke. Za to chyba nie powinno byc karnego, bo odległosc byla minimalna. Potem gol Stilicia nieuznany, po spalonym ktory był tak z 2 metry, wiec tutaj wszystko jasne.

Sędzia generalnie nie ogarnia spotkania- zarówno na boisku jak i poza nim. Gdyby nasi wczoraj tak darli mordę na Małka to nie dogralibyśmy meczu do końca z powodu kartek.
Choć trochę można Amikę zrozumieć, karny niezasłużony.

No sędzia już nadrobił swoją pomyłkę. Gol ze spalonego, 1-2 Rudnevs.

Jaroo1 11.09.2010 18:29

Cytat:

Crocovia już spadła, nie ma co się zastanawiać.
Obys sie nie mylil ale ja nadal bede studzil nastroje. Oczywiscie sa troche w ciemnej dupie po tych 5 porazkach ale tez pamietajmy kogo juz maja za soba Slask, Legia, Lech. Wiekszosc klubow a raczej wszyscy kandydaci do spadku beda tracic pkt z tymi zespolami, czyli narazie mozna powiedziec ze Cracovia przegrala 2 wazne mecze. Jeden z Korona ale na wyjezdzie i jeden u siebie arcywazny z Gornikiem Zabrze. Jak wroca na swoj stadion to moga byc u siebie grozniejsi, moze wtedy ukasza Polonie B, Zaglebie itd Naprawde tak samo jak Wy pragne aby sprawiedliwosc ich dosiegnela ale wole sie milo zaskoczyc niz zajebiscie rozczarowac. Czekam jeszcze na piec kolejek w ich wykonaniu. Maja kolejne bardzo wazne mecze Lechia (D), Arka (W), Zaglebie (W), Ruch (D) Polonia W (W). Niech przgeyrwaja kolejnych 5 mczow i wtedy po 10 kolejkach jak nadal beda mieli (oby) zero pkt to bede bardzo zadowolony i spokojniejszy o ich spadek. Bo naprawde nie ma co sie cieszyc, po prostu powiedzmy mieli chujowy teminarz, maja duzo nowych twarzy w druzynie, wiec musza sie zgrac, graja na Hutniku nadal. Z biegiem czasu moga sie rozkrecac wiec moga zdobywac pkt tak seryjnie jak je teraz traca.
Niech do 10 kolejki nie uzbieraja zbyt wiele pkt to wtedy zakladajac ze potrzeba do utrzymania 30 pkt naprawde beda mieli cieplo. Bo zdobyc w 20 meczach 30 pkt to juz trzeba naprawde co drugi wygrywac :D O co ja widze (?) :)

emj10 11.09.2010 18:47

Podoba mi się dzisiaj Amica. Chyba jednak wuefista ich jako tako przygotował do sezonu, bo widać poprawę w stosunku do piachu jaki grali w sierpniu. Ciężko będzie na Ł3 :/

transmisje 11.09.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 978107)
Podoba mi się dzisiaj Amica. Chyba jednak wuefista ich jako tako przygotował do sezonu, bo widać poprawę w stosunku do piachu jaki grali w sierpniu. Ciężko będzie na Ł3 :/


Poprawę? Gdzie Ty ją widzisz? Kilka przebłysków w 2 połowie ale ogólnie mecz dno. Tak słabego Lecha dawno nie widziałem. Nie wiem czy oni odpoczywają przed LE czy są przetrenowani czy co.
Mówię to jako Poznaniak.

Uran235 11.09.2010 18:51

Sernas już robi swoje w Gdyni. Ciekawe kiedy, za ile i dokąd odejdzie z Widzewa.

Co do Cracovii to pamiętajcie, że trenuje ją pierdoła Ulatowski, koleś który runda w rundę zawala inaugurację. Po drugie o awans do Ekstraklasy walczy ŁKS, a na nowy stadion się w Łodzi nie zanosi, na grę w Bełchatowie też ich raczej nie stać.

emj10 11.09.2010 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez transmisje (Post 978110)
Poprawę? Gdzie Ty ją widzisz? Kilka przebłysków w 2 połowie ale ogólnie mecz dno. Tak słabego Lecha dawno nie widziałem. Nie wiem czy oni odpoczywają przed LE czy są przetrenowani czy co.
Mówię to jako Poznaniak.

Może nie jest to gra jak 2 sezony temu, ale jest jakaś poprawa.

Widać trochę agresji, pressingu, chłopaki zaczynają wymieniać podania w środku, a także asekuracja jest na niezłym poziomie. Dobry mecz Kikuta i Durdjevica.

transmisje 11.09.2010 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 978116)
Może nie jest to gra jak 2 sezony temu, ale jest jakaś poprawa.

Widać trochę agresji, pressingu, chłopaki zaczynają wymieniać podania w środku, a także asekuracja jest na niezłym poziomie. Dobry mecz Kikuta i Durdjevica.


Czy My oglądamy ten sam mecz?
:D

Bo dla mnie to najgorszy mecz Lecha w tym sezonie :P

Swoją drogą sędziowie bardzo słabi i mylą się w obie strony.

EDIT: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:2 koniec.

Pawlolek 11.09.2010 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez transmisje (Post 978117)
EDIT: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:1 koniec.

Chyba jednak 1:2 :).

transmisje 11.09.2010 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawlolek (Post 978122)
Chyba jednak 1:2 :).

Poprawione :P

harthausen 11.09.2010 19:41

co w tym Śląsku jest nie tak, że ciągle nie mogę czegoś większego ugrać?

emj10 11.09.2010 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez transmisje (Post 978117)
Czy My oglądamy ten sam mecz?
:D

Bo dla mnie to najgorszy mecz Lecha w tym sezonie :P

Najwyraźniej inny mecz oglądaliśmy :)

Proud 11.09.2010 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 978128)
Najwyraźniej inny mecz oglądaliśmy :)

emj10, ja chyba oglądałem ten sam co Ty. ;)

transmisje 11.09.2010 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 978128)
Najwyraźniej inny mecz oglądaliśmy :)

Możliwe że naoglądałem się dziś za dużo Ligi Angielskiej ale nadal twierdze że Lech zagrał strasznie słabo(Gorzej niż poprzednie mecze).

Rob_Zombie 11.09.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 978127)
co w tym Śląsku jest nie tak, że ciągle nie mogę czegoś większego ugrać?

Tarasiewicz?

Pan Jotka 11.09.2010 20:17

Śmieję siętaki durny Kowalczyk z tego Zielińskiego, ale on jak na wuefistę niezłe ma wyniki. Lepsze jak jego idol Januszek W. którego sukcesem było kupienie MP w 1993 roku... Lech się rozkręca i będzie ciężko z nimi jeszcze w tym sezonie.
Jutro Ruch-Legia i ciekaw jestem czy Fornalik zmobilizuje swoich pilkarzy po derbach.

brylant17 11.09.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 978139)
Tarasiewicz?

Ten sam problem jest chyba w Lechii, obaj się już wypalili według mnie.Może potrzeba kogoś młodego? patrząc na Śląsk mają dobry skład.

tofik 11.09.2010 20:57

Niech sobie sprowadzą takiego trenera jak my :)
Nie muszą być z 1 lig. Może być np z włoskiej Serie B, czy drugiej Bundesligi.
Zagraniczni szkoleniowcy mają taką samą przewagę nad polskimi trenerami jak tamci piłkarze nad naszymi. To nie jest jednostronne, że polscy trenerzy są super tylko nie mają materiału. Obydwie strony są tak samo słabe :)

felipe 11.09.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 978165)
Ten sam problem jest chyba w Lechii, obaj się już wypalili według mnie.Może potrzeba kogoś młodego? patrząc na Śląsk mają dobry skład.

Nie o wiek chodzi (zresztą trenerzy Śląska i Lechii to raczej młode pokolenie), nie o wypalenie, a o zwyczajne kompetencje...
Tarasiewicz, Kafarski, Michniewicz, Ulatowski itp. to po prostu przeciętni ligowi trenerzy. A ile znaczą nasi trenerzy świadczy ich liczba za granicą :)

Devonisch 11.09.2010 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 978084)
szukam i nie mogę znaleźć drużyny, która w minionym 10-leciu zaliczyła 5 porażek z rzędu od początku sezonu.

W sezonie 2007/2008 po 5 meczach 4 porażki, w tym 3 z rzędu miało zagłębie sosnowiec. Ostatecznie zajęło w lidze ostatnie miejsce, tracąc do przedostatniego widzewa 10 punktów.

W sezonie 2002/2003 pogoń szczecin przegrała 4 z 5 pierwszych meczów (w 3 kolejce sensacyjny remis na łazienkowskiej). Ostatecznie zajęła ostatnie miejsce w lidze, gromadząc zaledwie 9 punktów w 30 meczach i tracąc do przedostatniego kszo 6 puntków, a 3 od końca ruchu chorzów - aż 23 punkty (!).

W sezonie 2000/2001 ruch radzionków przegrał 4 mecze z rzędu, po czym w 5 wygrał w dyskobolią. Ale i tak na koniec sezonu zajął ostatnie miejsce.

Generalnie statystyka jest bezlitosna. W ostatnich 10 latach wszyscy, którzy zaczynali sezon od 4 porażek spadali. A co dopiero od 5?

I tu apel do pasiastych.

Nie spierd.lcie tych statystyk !!


PS. Oglądam sobie mecz Ceseny z Milanem 2-0 na razie. I jak patrzę na tą patologię na trybunach, która zamiast się cieszyć i bawić to siedzi jak na pogrzebie i żre mozarelle zamiast słonecznika, to jestem dumny, że My Wiślacy drzemy ryja na stadionie.

flamengista 11.09.2010 22:27

Faktycznie, zwracam honor Pasom. Zagłębie miało jeszcze gorszy start niż oni. 0-4 z Legią, 1-4 z nami, 1-4 z Piastem, 0-1 z Ruchem i 0-2 z Arką. Po 5 meczach 5 porażek, bramki 2-17. Ostatecznie zajęli bezpieczne, 10 miejsce.

Pierwsze punkty zdobyli w 6 kolejce, wygrywając z Polonią na Konwiktorskiej. Potem remis, porażka, remis, remis, porażka, zwycięstwo (Polonia Bytom), zwycięstwo (Odra), remis. W I rundzie zdobyli zaledwie 12 punktów, utrzymali się dzięki świetnej wiośnie.


Pasy mają bilans 5-14.

Cracovia ma jednak bardzo trudną sytuację. Ciężko oczekiwać, by objawił się im duet napastników równie skuteczny jak Traore-Micanski, którzy zapewnili Miedziowym ponad 20 punktów, strzelając 20 goli (14-Micanski, 6-Traore). W następnej kolejce wyjazd do Gdańska - ze słabą Lechią nie mogą przegrać, a powinni nawet myśleć o zwycięstwie. Potem u siebie Arka i tu muszą być 3 punkty.

Czyli plan minimum - 4 punkty w następnych 2 meczach, w przeciwnym wypadku ich sytuacja z bardzo złej stanie się dramatyczna. Co do terminarza, to nie zgadzam się że trudnych przeciwników mają już za sobą. Czeka ich mecz z: Ruchem i GKS + derby u siebie, wyjazd na Konwiktorską, do Łodzi i Białego. Czyli całkiem realnie mogą przegrać jeszcze 6 meczy w tej rundzie.

Powtarzam: dla Pasów kluczowe są 2 następne mecze. Nie wiem, czy Filipiak nie zdecyduje się na zmianę trenera. Jasne, Ulatowski niby młody-zdolny, ale sytuacja jest bardzo zła. Ktoś musi tą drużyną wstrząsnąć, w dodatku obrona jest najsłabsza w lidze.

Maciuś 12.09.2010 08:05

Ktory prezes szybciej zrozumie ze polska mysl szkoleniowa to dno tym lepiej dla niego. Jak tu ufac trenerowi ktory uczyl sie na komunistycznych ksiazkach?

Ogryzek 12.09.2010 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 978168)
Niech sobie sprowadzą takiego trenera jak my :)
Nie muszą być z 1 lig. Może być np z włoskiej Serie B, czy drugiej Bundesligi.
Zagraniczni szkoleniowcy mają taką samą przewagę nad polskimi trenerami jak tamci piłkarze nad naszymi. To nie jest jednostronne, że polscy trenerzy są super tylko nie mają materiału. Obydwie strony są tak samo słabe :)

Jak nasz trener coś pokaże z Wisłą (MP, Puchary w Europie czy choćby PP) to będziesz mógł takie rzeczy pisać. Na razie to początek jego drogi więc zluzuj z dziecinną napinką.

Ja też liczę że Maaskant to właściwy człowiek ale z tym zachwalaniem to poczekajmy:)

Pan Jotka 12.09.2010 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 978242)
Ktory prezes szybciej zrozumie ze polska mysl szkoleniowa to dno tym lepiej dla niego. Jak tu ufac trenerowi ktory uczyl sie na komunistycznych ksiazkach?

Rozumiem, że twoi rodzice uczyli się z książek ze zrzutów lotniczych od rządu londyńskiego. Co mają książki do tego, że wygrywasz czy nie? Guardiola przegrał wczoraj u siebie z Alicante, a komune widział w TV. Chyba tak jak ty zresztą.

Wracając do tematu. Przeglądałem kolejkę ligową i powiem wam, że wg mnie największe kontrowersje wzbudzają same pismaki. Karnego dla Ślaska wg nich nie było. A pytam dlaczego? Dotknął ręką piłkę to jest karny. A ci po oglądnięciu 5 powtórek stwierdzili, że tak nie powinno być, bo on nie chciał, bo piłka to, a zawodnik tamto. Sędzia ma sekundę na podjęcie decyzji, a te barany w studiu po ilus tam oglądnięciach mogą zadecydować. To samo z bramką Rudnevsa. Wychwycić ten moment, kiedy biegnący Rudnevs ma nogę w powietrzu i jest na pozycji spalonej mógłby tylko facet z mikroskopem. A oni znowu: powtórki i do Szymka--oj Szymuś gola nie było. Sytuacji zresztą było więcej w tej kolejce i szlag mnie trafia jak od razu jadą po sędzim. Tylko nie pamietają, że on powtórek nie ma a niektóre sytuacje można dojrzec dopiero po ilus tam powtórzeniach. Dla mnie dziennikarzyny psują produkt o nazwie Ekstraklasa. Dla porównania. W meczu Barca-Hercules sędzia podyktował wolnego dla graczy Alicante. Komentator powiedziął, że nie do końca jest oprzekoany czy to było sluszne. Poszło dośrodkowanie, padł gol i powiedziął; Kogo jednak obchodza zastrzeżenia(obiekcje) jeżeli pada gol? I tego życzę patałachom z cANALU.

Maciuś 12.09.2010 09:02

Tiaa, to pismaki psuja polski futbol a nie trenerzy wyuczeni na 30-letnich podrecznikach.

tofik 12.09.2010 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 978243)
Jak nasz trener coś pokaże z Wisłą (MP, Puchary w Europie czy choćby PP) to będziesz mógł takie rzeczy pisać. Na razie to początek jego drogi więc zluzuj z dziecinną napinką.

Ja też liczę że Maaskant to właściwy człowiek ale z tym zachwalaniem to poczekajmy:)

To nie dziecinna napinka tylko fakt. Polscy trenerzy są niedouczeni i be zna dziej ni. Najlepszy z nich, ostatnia nadzieja bialych to jakiś robol z rusztowania w Niemczech.
Niech któryś zacznie trenować zagraniczny klub i zrobi tam drużynę. Wtedy możesz mi pisać pierdoły. Dziękuję.

Maciuś 12.09.2010 09:47

Przypominam ze o 11 na polsacie sport i chyba na ipli bedzie cafe futbol. A jak ktos oglada przez net to niech zapoda link.

kreseq 12.09.2010 10:12

Na Ipla jest CF :) Kazdy kto ma odtwarzacz to znajdzie bo jest na glownej stronie.

Ogryzek 12.09.2010 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 978268)
To nie dziecinna napinka tylko fakt. Polscy trenerzy są niedouczeni i be zna dziej ni. Najlepszy z nich, ostatnia nadzieja bialych to jakiś robol z rusztowania w Niemczech.
Niech któryś zacznie trenować zagraniczny klub i zrobi tam drużynę. Wtedy możesz mi pisać pierdoły. Dziękuję.

Tofik ja cię rozumiem, zwłaszcza że wolę żeby importować trenerów, fizjologów, managerów itd niż marnych zagranicznych kopaczy (nie mówię o dobrych piłkarzach), ale na ten moment po 2 meczach to brzmi no smiesznie:)
A jak Maaskant okaże się niewypałem? Nie zapeszaj lepiej takimi tekstami:D

tofik 12.09.2010 10:30

Dlaczego śmiesznie ? Napisałem, ze polskie drużyny powinny walczyć o trenerów, którzy pracują w lepszych ligach.
O takich jak Maaskant. Ale jak ich na takiego nie stać, to mogą szukać zdolnych, mądrych ludzi z drugich lig. Nie z tej najwyższej półki, ale solidnych. Szczególnie, że mowa była o Lechii i Śląsku, którym dobrze życzę.

A ty to wziąłeś jakbym ja wywyższał naszego Holendra. Faktycznie, nic nie osiągnął, ale kierunek obraliśmy dobry. Ja jestem spokojny, że on wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie. I bardzo się ciesze, że u nas jest i takich ludzi życzę również naszym zgodom. :)

Uran235 12.09.2010 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 978247)
Wracając do tematu. Przeglądałem kolejkę ligową i powiem wam, że wg mnie największe kontrowersje wzbudzają same pismaki. Karnego dla Ślaska wg nich nie było. A pytam dlaczego? Dotknął ręką piłkę to jest karny. A ci po oglądnięciu 5 powtórek stwierdzili, że tak nie powinno być, bo on nie chciał, bo piłka to, a zawodnik tamto. Sędzia ma sekundę na podjęcie decyzji, a te barany w studiu po ilus tam oglądnięciach mogą zadecydować.

Nie po obejrzeniu 5 powtórek tylko po prostu stwierdzili, że karnego nie powinno być ich prawo, bo arbiter podjął bardzo kontrowersyjną decyzję. W świetle przepisów jak najbardziej dopuszczalną, ale nie do końca idącą z duchem gry( coś jak karny z Austrią). Tego nie trzeba było oglądać na powtórkach żeby mieć odmienne zdanie od sędziego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 978247)
To samo z bramką Rudnevsa. Wychwycić ten moment, kiedy biegnący Rudnevs ma nogę w powietrzu i jest na pozycji spalonej mógłby tylko facet z mikroskopem. A oni znowu: powtórki i do Szymka--oj Szymuś gola nie było. Sytuacji zresztą było więcej w tej kolejce i szlag mnie trafia jak od razu jadą po sędzim. Tylko nie pamietają, że on powtórek nie ma a niektóre sytuacje można dojrzec dopiero po ilus tam powtórzeniach.

To Ty też obejrzyj jeszcze raz tę akcję, spauzuj na spalonym i spójrz gdzie jest liniowy. Gdyby był tam gdzie potrzeba, to nikt by nie mógł mieć pretensji, ale jak jest kilka metrów za linią ostatniego obrońcy, to trudno żeby mógł obiektywnie ocenić jakiegokolwiek spalonego, nawet metrowego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 978247)
Dla mnie dziennikarzyny psują produkt o nazwie Ekstraklasa. Dla porównania. W meczu Barca-Hercules sędzia podyktował wolnego dla graczy Alicante. Komentator powiedziął, że nie do końca jest oprzekoany czy to było sluszne. Poszło dośrodkowanie, padł gol i powiedziął; Kogo jednak obchodza zastrzeżenia(obiekcje) jeżeli pada gol? I tego życzę patałachom z cANALU.

Co innego kiedy komentujesz spotkanie, którego wynik przeciętny oglądający ma głęboko w d*pie, bo siedzi przed telewizorem żeby pooglądać fajne akcje Messiego, a nie drżąc o wynik. Co innego kiedy komentujesz spotkanie, w które większość widzów jest zaangażowana emocjonalnie. Jakby tak powiedział po bramce ze spalonego dla Lecha w meczu z nami, to byś się tak jego fachowością nie jarał.

kreseq 12.09.2010 13:41

Jak widac w dzisiejszych czasach obiektywizm i realne spojrzenie na dana sytuacje jest towarem deficytowym :D

Pan Jotka 12.09.2010 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 978312)
Nie po obejrzeniu 5 powtórek tylko po prostu stwierdzili, że karnego nie powinno być ich prawo, bo arbiter podjął bardzo kontrowersyjną decyzję. W świetle przepisów jak najbardziej dopuszczalną, ale nie do końca idącą z duchem gry( coś jak karny z Austrią). Tego nie trzeba było oglądać na powtórkach żeby mieć odmienne zdanie od sędziego.



To Ty też obejrzyj jeszcze raz tę akcję, spauzuj na spalonym i spójrz gdzie jest liniowy. Gdyby był tam gdzie potrzeba, to nikt by nie mógł mieć pretensji, ale jak jest kilka metrów za linią ostatniego obrońcy, to trudno żeby mógł obiektywnie ocenić jakiegokolwiek spalonego, nawet metrowego.



Co innego kiedy komentujesz spotkanie, którego wynik przeciętny oglądający ma głęboko w d*pie, bo siedzi przed telewizorem żeby pooglądać fajne akcje Messiego, a nie drżąc o wynik. Co innego kiedy komentujesz spotkanie, w które większość widzów jest zaangażowana emocjonalnie. Jakby tak powiedział po bramce ze spalonego dla Lecha w meczu z nami, to byś się tak jego fachowością nie jarał.

Nie wiem co pieprzą w trakcie meczu Wisły bo przeważnie jestem na stadionie.Poza tym jestem obiektywny dosyć często i nie tworzę teorii spiskowych w stylu: gdyby sędzia puścił grę to byśmy wygrali. Karny był, więc po co te gadki komentatorów?
Albo przykład po golu ze spalonego Lecha(nieuznana bramka Stilica). Jest spalony, a komentatorzy: Mirek powiedz trenerowi Zielińskiemu, że spalony był i zeby sie nie denerwował. A kim do cholery jest Szymkowiak zeby chodził i mówił czy spalony był czy nie? Zreszta Mirek to zrozumiał i wyjasnłl dlaczego tego nie zrobi. Po prostu zaczynają zbyt ingerować w to wszystko. Nie wiem co to duch gry, ale jeżeli sędzia ma prawo coś gwizdnąć to nie rozumiem skąd te podjazdówki ze strony komentatorów, że się coś nie należało? Suwerenna decyzja sędziego i tyle.
Co do spalonego Rudnevsa-najelpiej załozyć korki i przebiec kilka razy sie po linii bocznej i próbować wyłapywac wszytskie spalone. Oko ludzkie jest tylko okiem ludzkim, anie maszyną zaprogramowaną na wyłapywanie niuansów. Pomyłki zdarzają się dosłownie w kazdej lidze, ale nikt tak nie krytykuje tego jak u nas. No ale u nas w końcu demokracja i można robić co się chcę jak powiedziała pani spod krzyża heheh

Maciuś 12.09.2010 16:35

Złotousty na wylocie.
PS Antolovic jak do tej pory to najgorszy bramkarz w historii ekstraklasy.

sq 12.09.2010 16:36

o takim bramkarzu Legii marzyłem...

kreseq 12.09.2010 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 978463)
Złotousty na wylocie.
PS Antolovic jak do tej pory to najgorszy bramkarz w historii ekstraklasy.

Po ilu meczach? Wyluzuj. Patrzac na srednia to Pawelka nie przebije po roku gry i tu ide o zaklad. O ile Marijan dobije w tym klubie do roku.
Wieksza wina obrony i za duzo dzid na chama ale coz... Nic z tego nie bedzie.

For_FuN_ 12.09.2010 16:43

Antolovic slabiutki, ale do Cabaja i Pawelka jeszcze mu troche brakuje(tzn. przynajmniej 1 sezonu takiej "gry", bo moze odpali na wiosne).

Skorza raczej ma tam pelen komfort pracy...pewnie dali mu sezon na budowe druzyny i celem sa europejskie puchary, a nie walka o MP.

Pan Jotka 12.09.2010 16:44

Z taką grą to puchary będzie można pooglądać na platformie N :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl