![]() |
Crocovia już spadła, nie ma co się zastanawiać.
Teraz pytanie kto do niej dołączy :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Choć trochę można Amikę zrozumieć, karny niezasłużony. No sędzia już nadrobił swoją pomyłkę. Gol ze spalonego, 1-2 Rudnevs. |
Cytat:
Niech do 10 kolejki nie uzbieraja zbyt wiele pkt to wtedy zakladajac ze potrzeba do utrzymania 30 pkt naprawde beda mieli cieplo. Bo zdobyc w 20 meczach 30 pkt to juz trzeba naprawde co drugi wygrywac :D O co ja widze (?) :) |
Podoba mi się dzisiaj Amica. Chyba jednak wuefista ich jako tako przygotował do sezonu, bo widać poprawę w stosunku do piachu jaki grali w sierpniu. Ciężko będzie na Ł3 :/
|
Cytat:
Poprawę? Gdzie Ty ją widzisz? Kilka przebłysków w 2 połowie ale ogólnie mecz dno. Tak słabego Lecha dawno nie widziałem. Nie wiem czy oni odpoczywają przed LE czy są przetrenowani czy co. Mówię to jako Poznaniak. |
Sernas już robi swoje w Gdyni. Ciekawe kiedy, za ile i dokąd odejdzie z Widzewa.
Co do Cracovii to pamiętajcie, że trenuje ją pierdoła Ulatowski, koleś który runda w rundę zawala inaugurację. Po drugie o awans do Ekstraklasy walczy ŁKS, a na nowy stadion się w Łodzi nie zanosi, na grę w Bełchatowie też ich raczej nie stać. |
Cytat:
Widać trochę agresji, pressingu, chłopaki zaczynają wymieniać podania w środku, a także asekuracja jest na niezłym poziomie. Dobry mecz Kikuta i Durdjevica. |
Cytat:
Czy My oglądamy ten sam mecz? :D Bo dla mnie to najgorszy mecz Lecha w tym sezonie :P Swoją drogą sędziowie bardzo słabi i mylą się w obie strony. EDIT: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:2 koniec. |
Cytat:
|
Cytat:
|
co w tym Śląsku jest nie tak, że ciągle nie mogę czegoś większego ugrać?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Śmieję siętaki durny Kowalczyk z tego Zielińskiego, ale on jak na wuefistę niezłe ma wyniki. Lepsze jak jego idol Januszek W. którego sukcesem było kupienie MP w 1993 roku... Lech się rozkręca i będzie ciężko z nimi jeszcze w tym sezonie.
Jutro Ruch-Legia i ciekaw jestem czy Fornalik zmobilizuje swoich pilkarzy po derbach. |
Cytat:
|
Niech sobie sprowadzą takiego trenera jak my :)
Nie muszą być z 1 lig. Może być np z włoskiej Serie B, czy drugiej Bundesligi. Zagraniczni szkoleniowcy mają taką samą przewagę nad polskimi trenerami jak tamci piłkarze nad naszymi. To nie jest jednostronne, że polscy trenerzy są super tylko nie mają materiału. Obydwie strony są tak samo słabe :) |
Cytat:
Tarasiewicz, Kafarski, Michniewicz, Ulatowski itp. to po prostu przeciętni ligowi trenerzy. A ile znaczą nasi trenerzy świadczy ich liczba za granicą :) |
Cytat:
Nie spierd.lcie tych statystyk !! PS. Oglądam sobie mecz Ceseny z Milanem 2-0 na razie. I jak patrzę na tą patologię na trybunach, która zamiast się cieszyć i bawić to siedzi jak na pogrzebie i żre mozarelle zamiast słonecznika, to jestem dumny, że My Wiślacy drzemy ryja na stadionie. |
Faktycznie, zwracam honor Pasom. Zagłębie miało jeszcze gorszy start niż oni. 0-4 z Legią, 1-4 z nami, 1-4 z Piastem, 0-1 z Ruchem i 0-2 z Arką. Po 5 meczach 5 porażek, bramki 2-17. Ostatecznie zajęli bezpieczne, 10 miejsce.
Pierwsze punkty zdobyli w 6 kolejce, wygrywając z Polonią na Konwiktorskiej. Potem remis, porażka, remis, remis, porażka, zwycięstwo (Polonia Bytom), zwycięstwo (Odra), remis. W I rundzie zdobyli zaledwie 12 punktów, utrzymali się dzięki świetnej wiośnie. Pasy mają bilans 5-14. Cracovia ma jednak bardzo trudną sytuację. Ciężko oczekiwać, by objawił się im duet napastników równie skuteczny jak Traore-Micanski, którzy zapewnili Miedziowym ponad 20 punktów, strzelając 20 goli (14-Micanski, 6-Traore). W następnej kolejce wyjazd do Gdańska - ze słabą Lechią nie mogą przegrać, a powinni nawet myśleć o zwycięstwie. Potem u siebie Arka i tu muszą być 3 punkty. Czyli plan minimum - 4 punkty w następnych 2 meczach, w przeciwnym wypadku ich sytuacja z bardzo złej stanie się dramatyczna. Co do terminarza, to nie zgadzam się że trudnych przeciwników mają już za sobą. Czeka ich mecz z: Ruchem i GKS + derby u siebie, wyjazd na Konwiktorską, do Łodzi i Białego. Czyli całkiem realnie mogą przegrać jeszcze 6 meczy w tej rundzie. Powtarzam: dla Pasów kluczowe są 2 następne mecze. Nie wiem, czy Filipiak nie zdecyduje się na zmianę trenera. Jasne, Ulatowski niby młody-zdolny, ale sytuacja jest bardzo zła. Ktoś musi tą drużyną wstrząsnąć, w dodatku obrona jest najsłabsza w lidze. |
Ktory prezes szybciej zrozumie ze polska mysl szkoleniowa to dno tym lepiej dla niego. Jak tu ufac trenerowi ktory uczyl sie na komunistycznych ksiazkach?
|
Cytat:
Ja też liczę że Maaskant to właściwy człowiek ale z tym zachwalaniem to poczekajmy:) |
Cytat:
Wracając do tematu. Przeglądałem kolejkę ligową i powiem wam, że wg mnie największe kontrowersje wzbudzają same pismaki. Karnego dla Ślaska wg nich nie było. A pytam dlaczego? Dotknął ręką piłkę to jest karny. A ci po oglądnięciu 5 powtórek stwierdzili, że tak nie powinno być, bo on nie chciał, bo piłka to, a zawodnik tamto. Sędzia ma sekundę na podjęcie decyzji, a te barany w studiu po ilus tam oglądnięciach mogą zadecydować. To samo z bramką Rudnevsa. Wychwycić ten moment, kiedy biegnący Rudnevs ma nogę w powietrzu i jest na pozycji spalonej mógłby tylko facet z mikroskopem. A oni znowu: powtórki i do Szymka--oj Szymuś gola nie było. Sytuacji zresztą było więcej w tej kolejce i szlag mnie trafia jak od razu jadą po sędzim. Tylko nie pamietają, że on powtórek nie ma a niektóre sytuacje można dojrzec dopiero po ilus tam powtórzeniach. Dla mnie dziennikarzyny psują produkt o nazwie Ekstraklasa. Dla porównania. W meczu Barca-Hercules sędzia podyktował wolnego dla graczy Alicante. Komentator powiedziął, że nie do końca jest oprzekoany czy to było sluszne. Poszło dośrodkowanie, padł gol i powiedziął; Kogo jednak obchodza zastrzeżenia(obiekcje) jeżeli pada gol? I tego życzę patałachom z cANALU. |
Tiaa, to pismaki psuja polski futbol a nie trenerzy wyuczeni na 30-letnich podrecznikach.
|
Cytat:
Niech któryś zacznie trenować zagraniczny klub i zrobi tam drużynę. Wtedy możesz mi pisać pierdoły. Dziękuję. |
Przypominam ze o 11 na polsacie sport i chyba na ipli bedzie cafe futbol. A jak ktos oglada przez net to niech zapoda link.
|
Na Ipla jest CF :) Kazdy kto ma odtwarzacz to znajdzie bo jest na glownej stronie.
|
Cytat:
A jak Maaskant okaże się niewypałem? Nie zapeszaj lepiej takimi tekstami:D |
Dlaczego śmiesznie ? Napisałem, ze polskie drużyny powinny walczyć o trenerów, którzy pracują w lepszych ligach.
O takich jak Maaskant. Ale jak ich na takiego nie stać, to mogą szukać zdolnych, mądrych ludzi z drugich lig. Nie z tej najwyższej półki, ale solidnych. Szczególnie, że mowa była o Lechii i Śląsku, którym dobrze życzę. A ty to wziąłeś jakbym ja wywyższał naszego Holendra. Faktycznie, nic nie osiągnął, ale kierunek obraliśmy dobry. Ja jestem spokojny, że on wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie. I bardzo się ciesze, że u nas jest i takich ludzi życzę również naszym zgodom. :) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Jak widac w dzisiejszych czasach obiektywizm i realne spojrzenie na dana sytuacje jest towarem deficytowym :D
|
Cytat:
Albo przykład po golu ze spalonego Lecha(nieuznana bramka Stilica). Jest spalony, a komentatorzy: Mirek powiedz trenerowi Zielińskiemu, że spalony był i zeby sie nie denerwował. A kim do cholery jest Szymkowiak zeby chodził i mówił czy spalony był czy nie? Zreszta Mirek to zrozumiał i wyjasnłl dlaczego tego nie zrobi. Po prostu zaczynają zbyt ingerować w to wszystko. Nie wiem co to duch gry, ale jeżeli sędzia ma prawo coś gwizdnąć to nie rozumiem skąd te podjazdówki ze strony komentatorów, że się coś nie należało? Suwerenna decyzja sędziego i tyle. Co do spalonego Rudnevsa-najelpiej załozyć korki i przebiec kilka razy sie po linii bocznej i próbować wyłapywac wszytskie spalone. Oko ludzkie jest tylko okiem ludzkim, anie maszyną zaprogramowaną na wyłapywanie niuansów. Pomyłki zdarzają się dosłownie w kazdej lidze, ale nikt tak nie krytykuje tego jak u nas. No ale u nas w końcu demokracja i można robić co się chcę jak powiedziała pani spod krzyża heheh |
Złotousty na wylocie.
PS Antolovic jak do tej pory to najgorszy bramkarz w historii ekstraklasy. |
o takim bramkarzu Legii marzyłem...
|
Cytat:
Wieksza wina obrony i za duzo dzid na chama ale coz... Nic z tego nie bedzie. |
Antolovic slabiutki, ale do Cabaja i Pawelka jeszcze mu troche brakuje(tzn. przynajmniej 1 sezonu takiej "gry", bo moze odpali na wiosne).
Skorza raczej ma tam pelen komfort pracy...pewnie dali mu sezon na budowe druzyny i celem sa europejskie puchary, a nie walka o MP. |
Z taką grą to puchary będzie można pooglądać na platformie N :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl