![]() |
Cytat:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32976/krakow_arena1.jpeg a tym: http://lovekrakow.pl/images/gallery/..._870_1160..jpg Hala wewnątrz wygląda świetnie i robi epickie wrażenie ale z zewnątrz jest po prostu brzydka nie dla tego że została źle zaprojektowana tylko dla tego że ktoś nie potrafi prowadzić inwestycji( kolejny raz) i ten ktoś powinien za to odpowiedzieć a teksty w stylu pokaż swój pokój sobie daruj bo są na takim samym poziomie jak: "ty pewnie zagrał bys lepiej?" albo "jak jesteś taki mądry to zrób to lepiej". Ta hala została wybudowana z naszych pieniędzy i jako mieszkaniec tego pięknego chujowo zarządzanego miasta mam prawo oceniać i być w....iony. Cytat:
|
Hahahahaha
Poziom trolowania MASTER. Jedno to wizka z pierwszych planow a drugie to nie skonczona hala w stanie sprzed kilku miesiecy :-) Zniszczyles w tym momencie. Elewacja z odleglosci 200 m dla mnie jest ok. Jak jestes blizej instalacje rzucaja sie w oczy ale tz bez przesady. Obiekt dla mnie jest akceptowalny. Jadac Mogilska wyglada ok, jadac Al. Pokoju jest ok wiec nie robmy tragedi. Odemnie takie zdjecie z forum Skyscrapercity http://i.imgur.com/dzO87Ld.jpg |
zdjęcie rzeczywiście złe wrzuciłem, przepraszam.
http://lovekrakow.pl/galerie/zdjecie/id/25261 tu masz dobre tak będzie wyglądać elewacja... piękna prawda? wszystko jest twoim zdaniem ok? E: http://www.youtube.com/watch?v=Hd1WLZwa6oQ a tu test telebimu, pierwotnie taki miał być na całej długości hali ale ograniczono sie do tego fragmentu a resztę pokryto cienkimi paskami LED co kilkadziesiąt centymetrów( znowu zabrakło pieniędzy). Każdy może miec własny gust ale jak dla mnie to ten obiekt wygląda jakby cały był pokryty rusztowaniem |
ja .......e, jak komuś się coś niepodoba to od razu źle? Dla mnie ta hala jest brzydka, naprawdę bardzo brzydka. Ale wg Ciebie co, nie powinienem wyrażać swojego zdania?
Ty na polityków nie narzekasz? Przeciez nie było jeszcze takiego który by wszystkim dogodził! |
Cytat:
Cytat:
http://1.bp.blogspot.com/--UvPpELo4d...EY-+FOTO+1.JPG a tym: http://swedishgodzilla.files.wordpre...asha_grey2.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
Dzwine mamy to miasto, że większość obiektów użyteczności publicznej wewnątrz czarują, z zewnątrz jednak są dość kontrowersyjnymi okur_inami :) |
Elewacje by zrobili i stadion byłby całkiem ładny, swoją drogą pytanie mam, co z tymi pękającymi szybami i daszkami nad trybunami, dawno się na stadionie nie było to nie wiem.
|
Cytat:
A co do hali to mam nadzieję że tego tak nie zostawią w takim stanie |
Cytat:
Cytat:
PS. Ja wiem że na palcach jednej ręki można policzyć obiekty które wyglądają tak dobrze jak na wizualizacjach ale to jest przegięcie bo jeżeli nawet w pewnym momencie zrezygnowano z pierwotnej koncepcji to powinni wybrać rozwiązanie które tego obiektu nie będzie szpecić. |
Jechalem wlasnie po Lema i w nocy calosc roki wielkie WOW.
Jak pod to pojdzie np plandeka jak z krainy wielkiego ziemniaka bedzie super i w dzien. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Problem w tym że to co widzimy to efekt finalny i nic już więcej z tym nie zrobią przez kolejne lata będziemy "podziwiać" rusztowanie przyozdobione ekranem led na większym obszarze o jakośći wyświetlanego obrazu niczym z lampek choinkowych .
Tutaj masz cały temat o hali: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=105785 Teraz porównując wizki widać, że elewacja całkowicie odbiega od pierwotnej koncepcji całkowicie gładkiego "dropsa". |
Ktoś w redakcji ma straszny ból dupy:
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Zajebisty ale podobno oponki są niemodne...
|
Mnie się takie oponki bardzo podobają ;) Lubię takie płynne połączenie trybun.
A tu najnowsze zdjęcia stadionu Górnika Zabrze. Powolutku do przodu... http://stadiony.net/pic-buildings/po...a_pohla391.jpg http://stadiony.net/pic-buildings/po...a_pohla392.jpg |
To dobrze,że powstało tak wiele obiektów sportowych.
A pierwsza z zaskoczenia jaskółka była w Kielcach. To właśnie tam udowodniono,że można zbudować fajny obiekt. Byli chyba pierwsi. |
Z jakiegoś letargu się obudziłeś?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl