![]() |
Cytat:
Tak jak mówiłem - najpierw przeszkdza chuligan, potem ultras, potem wogóle doping i odzywanie się. Nijaki dyktator w Tunezji Ben Ali urażony jak Tusk zabraniał wnoszenia na stadiony transparentów i flag. Skończył jak skończył. |
Bankowo chodzi o race, pomyslcie dlaczego wczoraj Slask dwa razy pokazywal ta sama oprawe.
Natomiast wszyscy w Poznaniu maja MEGA BEKE z waszego komendanta :lol: jakim trzeba byc imbecylem aby twierdzic ze 2k wybiera sie od nas skoro sektor macie zamkniety. |
Co by nie bylo to chyba nie bylo na niej napisane Ave Satan czy cos w tym stylu zebyz abraniac Polakowi wyrarzenia zdania we wlasnym kraju?
Niedlugo na stadion sie nie wejdzie jak sie nie bedzie przystojnym mezczyzna bo powiedza ze Ci brzydcy strasza ryjami |
Cytat:
Jeśli nie zostanie, na pewno się dowiemy co na niej było. Ale chyba nie chodzi tutaj głównie o treść... |
Cytat:
Ale na chwilę obecną wydaje mi się że były tam hasła nie pochlebiające pomysłowi rządu na zamykanie stadionów (jeśli co 2 słowo nie jest tam ***** i ***** to decyzja była zła) |
w takim rozwoju sytuacji nasz wyjazd na Legię będzie prawdopodobnie odwołany
|
Cytat:
|
Ja bym tak profilaktycznie prześledził temat polityczny i odnalazł obrońców tej zbieraniny Szechterów, wnuków esesmanów, Mira i innych.
Na klub nie będę wyklinał do chwili kiedy nie poznam szczegółów. Obstawiam, że dostali ultimatum w postaci: albo zakaz albo zamykamy stadion. Rude jest zawsze fałszywe ! Zarówno jeśli idzie o obietnice wyborcze jak i o godność narodową więc czemu ma się przejmować kibicami. PS Oby się okazało, że akurat teraz się pomylił! |
Cytat:
|
Cytat:
Bardziej usiłujemy wyeliminować jednostki które bronią jakiejś partii a następnie narzekają na jej posunięcia. Nie wątpię, że wielu tutaj takich jest. |
Wszystko winą RZĄDU ! Klub to ostatnia instytucja do której powinniśmy miec pretensje i działać przeciw niemu . Skoro Lech i Legia nie wygrały z rządem to Wisła ma wygrać ? weźcie mnie nie rozśmieszajcie . Cała agresja powinna iść tylko w jednym kierunku i nie jest to bynajmniej nasz klub , nasza Wisła . Brak dopingu i wsparcia dla piłkarzy będzie naszą wielką porażką .
Cieszcie sie że nam nie zamkneli stadionu tuż przed meczem z Lechem , bo idąc logiką Tuska pewnie wnosił o zamknięcie wszystkich stadionów , jako środek prewencyjny . Jak dla mnie groźba zamknięcia stadionu , jest wystarczającym powodem aby zakazać oprawy . postawcie się chociaz raz na miejscu KLUBU |
Cytat:
|
Wszystkie Stowarzyszenia Kibiców powinny dojść do jednego porozumienia: na kogo głosować w najbliższych wyborach. Za samymi Stowarzyszeniami pójdziemy my - KIBOLE, ci źli, brutalni, bezwzględni. Jest nas na tyle w tym kraju, że możemy mieć znaczny głos w najbliższych wyborach. Jak już pisał WiślakMyślenice jedynym rozsądnym kandydatem będzie Janusz Korwin Mikke. Ale gdzie tu do wyborów? Może doprowadźmy do tego żeby podał się rudzielec do dymisji :) jakby nie patrzeć zawsze zaczyna się od małych transparentów a kończy z cegłami w rękach na ulicach miast. Na chwilę obecną nie jest ważne kto komu kibicuje, mamy większego wroga... DONALD MATOLE...!
|
Cytat:
Dokładnie popieram, klub musiał mieć nóż na gardle. |
Cytat:
|
Cytat:
Basałaj był ZMUSZONY do deklaracji współpracy z rządem (tak jak wszystkie kluby) , gdyby miał przekazywac TERAZ oficjalnie informacje stawiajace rząd w złym świetle, to od strzała stadion mamy zamknięty do konca rundy . logika rządu - nie współracujecie z nami - zamykamy wam klub (stadion ) Przecież gdyby nie wydarzenia z ostatniego tygodnia to nikomu z Wisły nie przyszłoby do głowy zakazywanie jakichkolwiek opraw , kto ma co do tego wątpliwości jest ostro p**** . |
A co na gardle mieli włodarze Zagłębia Lubin , czy Lechii Gdańsk ?
Tam pojawiły się i oprawa nawiązująca do ostatniej nagonki(+race) i dosyć ostre transparenty. Nie znam całej sprawy , ale na pewno nie zamierzam na kredyt bronić klubu. Abstrahując kto kogo naciskał i kto podejmował ostateczne decyzje , zakaz zaprezentowania oprawy jest żałosny. |
Cytat:
|
myśle ze Karhe dobrze prawi.
jesli oprawa miała być pretekstem do zamkniecia stadionu na derby to bedac prezesem tez bym tak zrobił |
|
Cytat:
weź pod uwagę że decyzja Wisły ( o ile wogóle można nazwać to suwerenną decyzją ) o zakazie OPRAWY była DZISIAJ , tak samo jak DZISIAJ było spotkanie TUSKA z wszystkimi klubami ekstraklasy nie widzisz żadnej zależności ? |
dobra, dobra, ale po której stronie pownienien stanąć klub ? po stronie nie logicznych decyzja MATOŁA czy kibiców którzy tworzą ten Klub od ponad 100 lat ?
Nich grają w nastęnym sezonie przy 2-5 tys. na 33 tys. stadionie. Zobaczymy czy marketingiem przyprowadzą kibiców na stadion ! |
Dokładnie Zagłębie i Lechia dodatkowo zdenerwowały tuska i pojechał po bandzie gdyby mecz był wczoraj to pewnie oprawa nie była by zabroniona
|
Cytat:
równie dobrze możemy sobie jutro zrobić własną lige i zacząć grać na błoniach lub rozwiązać klub i zacząć grać amatorsko od 6 ligi |
w klubie naprawde wierzą w to że Lech przyjedzie tymi 2 tysiącami , ja .......e
|
czyli w Naszym klubie, który występują pod nazwą Wisła Kraków S.A, czyli jest spółką akcyjną, rządzi Tusk bo to jego decyzja a nie prezesa Wilczka zaważyła na tym że nie będzie oprawy spotkania piłkarskiego ?
PEACE |
Już się niektórym głowy gotują widzę. Oczywiste jest chyba że to nie wymysł klubu tylko decyzja polityczna. Basałąj był na spotkaniu z Tuskiem, tam dowiedział się czegoś o czym my nie wiemy co prawdopodobnie groziło zamknięciem stadionu. Telefon do Wilczka i ten musiał zabronić oprawy, którą ultrasi już mieli na stadionie. Klub na pewno o niej wcześniej wiedział ale zmuszony został do cofnięcia zgody na jej prezentację. Kto wie co Tusk sobie wymyślił, jakie absurdy urodziły się w jego głowie?? W niedzielę derby, sprzedane prawie wszystkie bilety. W perspektywie świętowanie mistrzostwa. I miałoby się to wszystko odbywać przy pustych trybunach?? Swoje zdanie na temat działań rządu w wojnie z kibicami możemy zaprezentować świętując na rynku mistrza gdzie relacje pójdą w każdej telewizji.
W tym momencie proponuję rozwagę i dojście co i dlaczego spowodowało decyzję o braku oprawy. I postawcie się na miejscu klubu, jaka byłą by wasza decyzja. |
Cytat:
działamy w PAŃSTWIE , spróbuj od jutra powiedzieć że nie płacisz podatków i czekaj grzecznie aż sie policja skarbowa upomni a czy to znaczy że w twoim domu rządzi TUSK, ponieważ płacisz podatki ? |
http://ekstraklasa.net/live/mecz.htm...64dab107010000
Cytat:
|
Cytat:
Niech przyjeżdząją.. ; ) |
Cytat:
|
dlatego nie przestraszcie sie dzis wiekszej ilosci ochroniarek oraz meczu podwyzszonego ryzyka
|
Cytat:
DO ZOBACZENIA NA STADIONIE |
Dobrze że są tutaj głosy rozsądku.
Oczywiście że to decyzja wymuszona idiotyzmem Donia. Niemniej można się spodziewać, że mecz z Polonią (ostatni w sezonie) będzie przy pustych trybunach. Bo czy jest możliwe, że na derbach nie będzie ani jednej przyśpiewki niepoprawnej politycznie, czyli wyrażającej uczucia powiedzmy niechęci do starszych braci w wierze? A to już jest antysemityzm, nacjonalizm i wszelaka zbrodnia. Stadion na mecz z Polonią będzie zamknięty jak nic. |
Cytat:
|
Dzis po przeczytaniu, że po meczu zużla Stal Gorzów - Falubaz będą ścigani kibice odpalający race a klubom grozi zamknięcie stadionu - nie ma już żadnej wątpliwości, że nie można ustępować władzy!! Na żużłu który jest lansowany jako sport rodzinny i co to daje? Też chca zamykać. Jak kibice ustapią z jedną sprawą, to niespodoba się kolejna i tak do skutku aż wszyscy będą siedzieć cicho. Patrzcie na Europe - wszyscy walczą o swoje prawa, tam gdzie się z kibicami walczy. Chociaż takiej błazenskiej propagandy to nie ma nigdzie, rządy mają poważniejsze problemy do rozwiązania...
|
Cytat:
|
I już Pis w swojej ustawie proponuję zgodę na odpalanie rac na stadionach. Polityka to .....a hehe.
|
Moim zdaniem klub po prostu chce uniknąć ZAMKNIĘCIA stadionu na mecz derbowy i tyle. Naprawdę myślicie że Tusk kazał się informować o oprawach na meczach i ich zakazywać? Bądźcie poważni...
Wiadomo w ogóle co miała przedstawiać oprawa? Jakiś powód takiej decyzji musiał być. SKWK powinno wrzucić na stronę jakiś projekt czy coś w tym stylu oprawy na dzisiejszy mecz. |
Cytat:
Ustrój: miękka dyktatura Przywódca: Donald Tusk Główne frakcje władzy: PO, ITI (TVN), Agora (Gazeta Wyborcza), oligarchia oparta na sojuszu służb specjalnych i biznesu Cel władzy: nachapać się, jednocześnie nie budząc kontrowersji na świecie Teraz już wiesz.:D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl