Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

miśqu 11.05.2011 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1089391)
będzie to koło 15000 jak otworzą całe stadiony na Legii i Wiśle no i areny Euro we Wrocławiu i Gdańsku.

Zejdźmy na ziemie, jeżeli by nie było walki z kibicami może by osiągnęła jakieś 11 000, ale przy zamykaniu stadionów to będzie gówno a nie frekwencja.

Tak jak mówiłem - najpierw przeszkdza chuligan, potem ultras, potem wogóle doping i odzywanie się. Nijaki dyktator w Tunezji Ben Ali urażony jak Tusk zabraniał wnoszenia na stadiony transparentów i flag. Skończył jak skończył.

studio 11.05.2011 15:45

Bankowo chodzi o race, pomyslcie dlaczego wczoraj Slask dwa razy pokazywal ta sama oprawe.

Natomiast wszyscy w Poznaniu maja MEGA BEKE z waszego komendanta :lol: jakim trzeba byc imbecylem aby twierdzic ze 2k wybiera sie od nas skoro sektor macie zamkniety.

Jaroo1 11.05.2011 15:46

Co by nie bylo to chyba nie bylo na niej napisane Ave Satan czy cos w tym stylu zebyz abraniac Polakowi wyrarzenia zdania we wlasnym kraju?
Niedlugo na stadion sie nie wejdzie jak sie nie bedzie przystojnym mezczyzna bo powiedza ze Ci brzydcy strasza ryjami

Mario Nh 11.05.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1089577)
Rozmawiamy tu o zabronieniu oprawy pytanie jest jedno co na niej było?

Powinni ją przed meczem rozłożyć na błoniach i skończą się dywagacja. Zarząd pewnie miał nóż na gardle.

Jeśli oprawa nie była wulgarna/polityczna/rasistowska pokazać co tam było, pewni coś co dotyczył akcji temat zastępczy kibice.

Na razie nie podają co zawierała bo nie jest jeszcze do końca pewne czy na pewno nie zostanie zaprezentowana.
Jeśli nie zostanie, na pewno się dowiemy co na niej było. Ale chyba nie chodzi tutaj głównie o treść...

Ajax 11.05.2011 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1089588)
Na razie nie podają co zawierała bo nie jest jeszcze do końca pewne czy na pewno nie zostanie zaprezentowana.
Jeśli nie zostanie, na pewno się dowiemy co na niej było. Ale chyba nie chodzi tutaj głównie o treść...

IMHO są takie oprawy i transparenty których się pokazywać nie powinno (skrajnie wulgarne/rasistowskie/skrajnie polityczne) jeśli było tam coś grubo po bandzie to decyzja byłą słuszna.

Ale na chwilę obecną wydaje mi się że były tam hasła nie pochlebiające pomysłowi rządu na zamykanie stadionów (jeśli co 2 słowo nie jest tam ***** i ***** to decyzja była zła)

Dubi 11.05.2011 15:54

w takim rozwoju sytuacji nasz wyjazd na Legię będzie prawdopodobnie odwołany

Jaroo1 11.05.2011 15:59

Cytat:

w takim rozwoju sytuacji nasz wyjazd na Legię będzie prawdopodobnie odwołany
Spokojnie. Kupisz bilet, SKWk zalatwi pociagi i dopiero dzien przed meczem sie dowiecie ze wyjazd odwolany. Po co informowac o tym kibicow np tydzien czy 2 przed? Niech zamawiaja specjale, sprzedaja bilety i dopiero wtedy sie ich ujebie

rafkur 11.05.2011 16:00

Ja bym tak profilaktycznie prześledził temat polityczny i odnalazł obrońców tej zbieraniny Szechterów, wnuków esesmanów, Mira i innych.

Na klub nie będę wyklinał do chwili kiedy nie poznam szczegółów. Obstawiam, że dostali ultimatum w postaci: albo zakaz albo zamykamy stadion.

Rude jest zawsze fałszywe ! Zarówno jeśli idzie o obietnice wyborcze jak i o godność narodową więc czemu ma się przejmować kibicami.

PS Oby się okazało, że akurat teraz się pomylił!

Fuks 11.05.2011 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1089601)
Ja bym tak profilaktycznie prześledził temat polityczny i odnalazł obrońców tej zbieraniny Szechterów, wnuków esesmanów, Mira i innych.

czyli ze domagamy sie wolności słowa, jednoczesnie sami jej odmawiając? No brawo, hipokryzja w najlepszym wydaniu :D

rafkur 11.05.2011 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 1089603)
czyli ze domagamy sie wolności słowa, jednoczesnie sami jej odmawiając? No brawo, hipokryzja w najlepszym wydaniu :D


Bardziej usiłujemy wyeliminować jednostki które bronią jakiejś partii a następnie narzekają na jej posunięcia. Nie wątpię, że wielu tutaj takich jest.

Karherop 11.05.2011 16:11

Wszystko winą RZĄDU ! Klub to ostatnia instytucja do której powinniśmy miec pretensje i działać przeciw niemu . Skoro Lech i Legia nie wygrały z rządem to Wisła ma wygrać ? weźcie mnie nie rozśmieszajcie . Cała agresja powinna iść tylko w jednym kierunku i nie jest to bynajmniej nasz klub , nasza Wisła . Brak dopingu i wsparcia dla piłkarzy będzie naszą wielką porażką .


Cieszcie sie że nam nie zamkneli stadionu tuż przed meczem z Lechem , bo idąc logiką Tuska pewnie wnosił o zamknięcie wszystkich stadionów , jako środek prewencyjny .
Jak dla mnie groźba zamknięcia stadionu , jest wystarczającym powodem aby zakazać oprawy .

postawcie się chociaz raz na miejscu KLUBU

Arek1906 11.05.2011 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1089605)
Bardziej usiłujemy wyeliminować jednostki które bronią jakiejś partii a następnie narzekają na jej posunięcia. Nie wątpię, że wielu tutaj takich jest.

Bez sensu... Ja sam głosowałem na partie rudego ale po ostatnich dniach i tygodniach więcej na nich nie zagłosuje. I myśle że kibice w całej polsce którzy głosowali na po więcej tego błędu nie popełnią.

TSman 11.05.2011 16:12

Wszystkie Stowarzyszenia Kibiców powinny dojść do jednego porozumienia: na kogo głosować w najbliższych wyborach. Za samymi Stowarzyszeniami pójdziemy my - KIBOLE, ci źli, brutalni, bezwzględni. Jest nas na tyle w tym kraju, że możemy mieć znaczny głos w najbliższych wyborach. Jak już pisał WiślakMyślenice jedynym rozsądnym kandydatem będzie Janusz Korwin Mikke. Ale gdzie tu do wyborów? Może doprowadźmy do tego żeby podał się rudzielec do dymisji :) jakby nie patrzeć zawsze zaczyna się od małych transparentów a kończy z cegłami w rękach na ulicach miast. Na chwilę obecną nie jest ważne kto komu kibicuje, mamy większego wroga... DONALD MATOLE...!

Ajax 11.05.2011 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1089610)
Wszystko winą RZĄDU ! Klub to ostatnia instytucja do której powinniśmy miec pretensje i działać przeciw niemu . Skoro Lech i Legia nie wygrały z rządem to Wisła ma wygrać ? weźcie mnie nie rozśmieszajcie . Cała agresja powinna iść tylko w jednym kierunku i nie jest to bynajmniej nasz klub , nasza Wisła . Brak dopingu i wsparcia dla piłkarzy będzie naszą wielką porażką .


Cieszcie sie że nam nie zamkneli stadionu tuż przed meczem z Lechem , bo idąc logiką Tuska pewnie wnosił o zamknięcie wszystkich stadionów , jako środek prewencyjny .
Jak dla mnie groźba zamknięcia stadionu , jest wystarczającym powodem aby zakazać oprawy .

postawcie się chociaz raz na miejscu KLUBU


Dokładnie popieram, klub musiał mieć nóż na gardle.

Arek1906 11.05.2011 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1089614)
Dokładnie popieram, klub musiał mieć nóż na gardle.

spoko ale moim zdaniem parę zdań wyjaśnienia takiej decyzji, na oficjalnej stronie się nam należy.

Karherop 11.05.2011 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek1906 (Post 1089615)
spoko ale moim zdaniem parę zdań wyjaśnienia takiej decyzji, na oficjalnej stronie się nam należy.

Przeciez gdyby KLUB napisał na oficjalnej stronie, że to RZĄD zakazał jakichkolwiek akcji kibicowskich to by sobie strzelił sam w stope .

Basałaj był ZMUSZONY do deklaracji współpracy z rządem (tak jak wszystkie kluby) , gdyby miał przekazywac TERAZ oficjalnie informacje stawiajace rząd w złym świetle, to od strzała stadion mamy zamknięty do konca rundy .


logika rządu - nie współracujecie z nami - zamykamy wam klub (stadion )


Przecież gdyby nie wydarzenia z ostatniego tygodnia to nikomu z Wisły nie przyszłoby do głowy zakazywanie jakichkolwiek opraw , kto ma co do tego wątpliwości jest ostro p**** .

Mareq 11.05.2011 16:27

A co na gardle mieli włodarze Zagłębia Lubin , czy Lechii Gdańsk ?
Tam pojawiły się i oprawa nawiązująca do ostatniej nagonki(+race) i dosyć ostre transparenty.
Nie znam całej sprawy , ale na pewno nie zamierzam na kredyt bronić klubu.
Abstrahując kto kogo naciskał i kto podejmował ostateczne decyzje , zakaz zaprezentowania oprawy jest żałosny.

Ajax 11.05.2011 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek1906 (Post 1089615)
spoko ale moim zdaniem parę zdań wyjaśnienia takiej decyzji, na oficjalnej stronie się nam należy.

I spokojnie poczekajmy na wyjaśnienia bo muszą się do tak gorącej sprawy ustosunkować szczególnie teraz kiedy mocno walczą o kibiców i zapełnienie nowego stadionu.

szprotson 11.05.2011 16:31

myśle ze Karhe dobrze prawi.

jesli oprawa miała być pretekstem do zamkniecia stadionu na derby to bedac prezesem tez bym tak zrobił

andalemono 11.05.2011 16:31

http://i55.tinypic.com/2nlh8va.png ;)

Karherop 11.05.2011 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1089623)
A co na gardle mieli włodarze Zagłębia Lubin , czy Lechii Gdańsk ?
Tam pojawiły się i oprawa nawiązująca do ostatniej nagonki(+race) i dosyć ostre transparenty.
Nie znam całej sprawy , ale na pewno nie zamierzam na kredyt bronić klubu.
Abstrahując kto kogo naciskał i kto podejmował ostateczne decyzje , zakaz zaprezentowania oprawy jest żałosny.


weź pod uwagę że decyzja Wisły ( o ile wogóle można nazwać to suwerenną decyzją ) o zakazie OPRAWY była DZISIAJ , tak samo jak DZISIAJ było spotkanie TUSKA z wszystkimi klubami ekstraklasy


nie widzisz żadnej zależności ?

bunny 11.05.2011 16:35

dobra, dobra, ale po której stronie pownienien stanąć klub ? po stronie nie logicznych decyzja MATOŁA czy kibiców którzy tworzą ten Klub od ponad 100 lat ?
Nich grają w nastęnym sezonie przy 2-5 tys. na 33 tys. stadionie. Zobaczymy czy marketingiem przyprowadzą kibiców na stadion !

Ajax 11.05.2011 16:37

Dokładnie Zagłębie i Lechia dodatkowo zdenerwowały tuska i pojechał po bandzie gdyby mecz był wczoraj to pewnie oprawa nie była by zabroniona

Karherop 11.05.2011 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 1089633)
dobra, dobra, ale po której stronie pownienien stanąć klub ? po stronie nie logicznych decyzja MATOŁA czy kibiców którzy tworzą ten Klub od ponad 100 lat ?
Nich grają w nastęnym sezonie przy 2-5 tys. na 33 tys. stadionie. Zobaczymy czy marketingiem przyprowadzą kibiców na stadion !

pokaż mi JEDEN klub na świecie który sprzeciwił się decyzją władz piłkarskich lub władzom rządowym

równie dobrze możemy sobie jutro zrobić własną lige i zacząć grać na błoniach lub rozwiązać klub i zacząć grać amatorsko od 6 ligi

szprotson 11.05.2011 16:42

w klubie naprawde wierzą w to że Lech przyjedzie tymi 2 tysiącami , ja .......e

bunny 11.05.2011 16:42

czyli w Naszym klubie, który występują pod nazwą Wisła Kraków S.A, czyli jest spółką akcyjną, rządzi Tusk bo to jego decyzja a nie prezesa Wilczka zaważyła na tym że nie będzie oprawy spotkania piłkarskiego ?
PEACE

wierny 11.05.2011 16:44

Już się niektórym głowy gotują widzę. Oczywiste jest chyba że to nie wymysł klubu tylko decyzja polityczna. Basałąj był na spotkaniu z Tuskiem, tam dowiedział się czegoś o czym my nie wiemy co prawdopodobnie groziło zamknięciem stadionu. Telefon do Wilczka i ten musiał zabronić oprawy, którą ultrasi już mieli na stadionie. Klub na pewno o niej wcześniej wiedział ale zmuszony został do cofnięcia zgody na jej prezentację. Kto wie co Tusk sobie wymyślił, jakie absurdy urodziły się w jego głowie?? W niedzielę derby, sprzedane prawie wszystkie bilety. W perspektywie świętowanie mistrzostwa. I miałoby się to wszystko odbywać przy pustych trybunach?? Swoje zdanie na temat działań rządu w wojnie z kibicami możemy zaprezentować świętując na rynku mistrza gdzie relacje pójdą w każdej telewizji.
W tym momencie proponuję rozwagę i dojście co i dlaczego spowodowało decyzję o braku oprawy.
I postawcie się na miejscu klubu, jaka byłą by wasza decyzja.

Karherop 11.05.2011 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 1089639)
czyli w Naszym klubie, który występują pod nazwą Wisła Kraków S.A, czyli jest spółką akcyjną, rządzi Tusk bo to jego decyzja a nie prezesa Wilczka zaważyła na tym że nie będzie oprawy spotkania piłkarskiego ?
PEACE


działamy w PAŃSTWIE , spróbuj od jutra powiedzieć że nie płacisz podatków i czekaj grzecznie aż sie policja skarbowa upomni

a czy to znaczy że w twoim domu rządzi TUSK, ponieważ płacisz podatki ?

Football Sorceress 11.05.2011 16:46

http://ekstraklasa.net/live/mecz.htm...64dab107010000
Cytat:

Protest kibiców trwa. Stadion opuścili wszyscy kibice znajdujący się na Stadionie Miejskim w Gdyni. Tego jeszcze nie było! Do tej pory stadion opuszczali tylko Ci najwierniejsi, dzisiaj w Gdyni obiekt opuścili wszyscy, którzy znaleźli się na miejskim obiekcie.
Kibice powracają na zajmowane przez siebie sektory śpiewając przy tym "Piłka nożna - dla kibiców!". W tym samym momencie piłkę w pole karne Ruchu zagrywał Denis Glavina, do piłki doszedł Emil Noll, jednak uderzenie obrońcy Arki minimalnie minęło bramkę Ruchu. W dalszym ciągu w Gdyni po dwudziestu minutach gry prowadzi Ruch Chorzów.
Na trybunach w Gdyni wywieszane są kolejne transparenty, a ich treść brzmi: "Zamknijcie stadiony na Euro", "Kary za mówienie prawdy, tak w Polsce wygląda wolność słowa", "Ceny wysokie, ch****a z drogami, lecz najwazniejsza walka z kibolami", "Na stadion piwo chcecie, a pod stadionem mandat za mandatem, ciekawe który browar najwięcej dał w łapę", "Zwalczyliście dopalacze z kibolami nie wygracie!", "Kibole byli, są i będą, żadne Tuski się ich nie pozbędą".

Cinek1906 11.05.2011 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1089638)
w klubie naprawde wierzą w to że Lech przyjedzie tymi 2 tysiącami , ja .......e

niech wierzą, jakby starali się dotrzymać terminów oddania stadionu takich problemów by nie mieli ;)
Niech przyjeżdząją.. ; )

kriswisla 11.05.2011 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 1089612)
Wszystkie Stowarzyszenia Kibiców powinny dojść do jednego porozumienia: na kogo głosować w najbliższych wyborach. Za samymi Stowarzyszeniami pójdziemy my - KIBOLE, ci źli, brutalni, bezwzględni. Jest nas na tyle w tym kraju, że możemy mieć znaczny głos w najbliższych wyborach. Jak już pisał WiślakMyślenice jedynym rozsądnym kandydatem będzie Janusz Korwin Mikke. Ale gdzie tu do wyborów? Może doprowadźmy do tego żeby podał się rudzielec do dymisji :) jakby nie patrzeć zawsze zaczyna się od małych transparentów a kończy z cegłami w rękach na ulicach miast. Na chwilę obecną nie jest ważne kto komu kibicuje, mamy większego wroga... DONALD MATOLE...!

powinni sie wszyscy spotkac i ustalic jak wyjsc z tego gowna,musza doprowadzic do spotkania z politykami przedstawicielami ekstraklasy pzpn ,przedstawic szerszej publice jak działamy co robimy,to nie moze byc tak ze tylko jedna strona atakuje a my nie mozemy sie obronic i przedstawic swoich argumentów,wiadomo prawo jest prawem ale to co robi rudy to bezprawie,to nie ma nic wspolnego z prawdziwimi kibicami nie tedy droga,musimy walczyc o swoje,no a teraz na stadion ave WISŁA

szprotson 11.05.2011 16:49

dlatego nie przestraszcie sie dzis wiekszej ilosci ochroniarek oraz meczu podwyzszonego ryzyka

bunny 11.05.2011 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1089643)
działamy w PAŃSTWIE , spróbuj od jutra powiedzieć że nie płacisz podatków i czekaj grzecznie aż sie policja skarbowa upomni

a czy to znaczy że w twoim domu rządzi TUSK, ponieważ płacisz podatki ?

OK, tylko co to za Państwo, które zabrania ludziom wolności słowa i manifestowania niezadowolenia z władzy ... choć trzeba przyznać, że nie wiemy co było dokładnie na oprawie
DO ZOBACZENIA NA STADIONIE

sandomingo 11.05.2011 16:52

Dobrze że są tutaj głosy rozsądku.
Oczywiście że to decyzja wymuszona idiotyzmem Donia.

Niemniej można się spodziewać, że mecz z Polonią (ostatni w sezonie) będzie przy pustych trybunach.
Bo czy jest możliwe, że na derbach nie będzie ani jednej przyśpiewki niepoprawnej politycznie, czyli wyrażającej uczucia powiedzmy niechęci do starszych braci w wierze?
A to już jest antysemityzm, nacjonalizm i wszelaka zbrodnia.
Stadion na mecz z Polonią będzie zamknięty jak nic.

Karherop 11.05.2011 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 1089653)
OK, tylko co to za Państwo, które zabrania ludziom wolności słowa i manifestowania niezadowolenia z władzy ... choć trzeba przyznać, że nie wiemy co było dokładnie na oprawie
DO ZOBACZENIA NA STADIONIE

Taki ustrój to socjalizm i jeśli niektórym wydaje się że działamy w państwie kapitalistycznym to wypada powiedzieć 'pobudka '

miśqu 11.05.2011 16:57

Dzis po przeczytaniu, że po meczu zużla Stal Gorzów - Falubaz będą ścigani kibice odpalający race a klubom grozi zamknięcie stadionu - nie ma już żadnej wątpliwości, że nie można ustępować władzy!! Na żużłu który jest lansowany jako sport rodzinny i co to daje? Też chca zamykać. Jak kibice ustapią z jedną sprawą, to niespodoba się kolejna i tak do skutku aż wszyscy będą siedzieć cicho. Patrzcie na Europe - wszyscy walczą o swoje prawa, tam gdzie się z kibicami walczy. Chociaż takiej błazenskiej propagandy to nie ma nigdzie, rządy mają poważniejsze problemy do rozwiązania...

Drozd 11.05.2011 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1089454)
no to nie wesolo zaczyna się dziać... mam nadzieje że to wszystko odwróci się przeciwko Tuskowi i jego przydupasom.

żeby już nawet oprawy nie wolno było zaprezentować.... i to ma być demokracja i państwo prawa..

To jest POpaprana normalność cudaka. Wszystko co się rudemu nie podoba ma być zabronione i już. W takiej sytuacji pozostaje liczyć na pomysłowość gniazda i równe wyraźne tempo. Ciekawe czy będą wyciszać trybuny.

wierny 11.05.2011 17:00

I już Pis w swojej ustawie proponuję zgodę na odpalanie rac na stadionach. Polityka to .....a hehe.

WiernyWiśle 11.05.2011 17:04

Moim zdaniem klub po prostu chce uniknąć ZAMKNIĘCIA stadionu na mecz derbowy i tyle. Naprawdę myślicie że Tusk kazał się informować o oprawach na meczach i ich zakazywać? Bądźcie poważni...

Wiadomo w ogóle co miała przedstawiać oprawa? Jakiś powód takiej decyzji musiał być. SKWK powinno wrzucić na stronę jakiś projekt czy coś w tym stylu oprawy na dzisiejszy mecz.

Vuko 11.05.2011 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 1089653)
OK, tylko co to za Państwo, które zabrania ludziom wolności słowa i manifestowania niezadowolenia z władzy ... choć trzeba przyznać, że nie wiemy co było dokładnie na oprawie
DO ZOBACZENIA NA STADIONIE

Państwo: neoPRL
Ustrój: miękka dyktatura
Przywódca: Donald Tusk
Główne frakcje władzy: PO, ITI (TVN), Agora (Gazeta Wyborcza), oligarchia oparta na sojuszu służb specjalnych i biznesu
Cel władzy: nachapać się, jednocześnie nie budząc kontrowersji na świecie
Teraz już wiesz.:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl