![]() |
mam do sprzedania ekspres przelewowy jak na zdjeciach:
http://i25.tinypic.com/160afeb.jpg http://i32.tinypic.com/2qdn693.jpg http://i28.tinypic.com/9i7h39.jpg http://i30.tinypic.com/2zhqkvc.jpg oderty poprosze na priv |
Witam,
POLECAM: Zestaw ubranek dla Pani w rozmiarze S/M - 25 sztuk! http://www.allegro.pl/item1122614311...vero_moda.html Sandałki ADIDAS dla chłopca, roz. 24 http://www.allegro.pl/item1121468280...to_zobacz.html Adidaski ADIDAS dla chłopca, roz. 33 http://www.allegro.pl/item1121468941...z.html#gallery Pozdrawiam ;) |
SPRZEDAM
Taki oto telefon: http://img202.imageshack.us/img202/2663/09072010028.jpg NOKIA N73 Music Edition ładowarka pudełko kabel do kompa wyjście do słuchawek |
Kupię nokię e72
|
KUPIĘ VLEPKI WISŁY, ŚLĄSKA BĄDŹ LECHII.
KAŻDA ILOŚĆ, NIE WAŻNE WZORY. NIE jestem kolekcjonerem, chodzi po prostu o vlepki na szybko, na wczasy. Może być i jeden wzór, mnie to rybka. |
Mam do sprzedania świetny sprzęt NOWY Combo dvd+vhs FUNAI D8D-D4110DB
LINK do licytacji http://img686.imageshack.us/img686/6285/1143680013.jpg |
Witam, mam do sprzedania:
Konsola Nintendo Wii(konsola,sensor bar,zasilacz,kabel)+kabel component dwa Wiiloty + pokrowce dwa Nunchaki gry oryginalne: Wii Sports Wii Play Need For Speed Undercover Mario and Sonic at the Olympic Games Super Mario Galaxy Mario Kart Wii + kierownica Guitar Hero 5 + gitara torba na Wii konsola bez gwarancji stan:idealny (grałem na niej sporadycznie) cena: 1000 zł |
Creative 5.1 Inspire P5800
5+1 głośniki używane.
Odbiór w Krakowie. Creative 5.1 Inspire P5800 tel.793-640-087 <img>http://img1.classistatic.com/cps/kj/100713/175r9/0885adg_14.jpeg</img> |
Zapisy na koszulki "Jestem Kibolem", gramatura 205!
Kontakt gg: 1451747 Cena 30zł + 7 wysyłka http://i30.tinypic.com/w82a6t.jpg |
Witam, mam do sprzedania telefon Samsung Avila, stan oceniam na db+. Telefon ma simlocka w Plusie.
W sklad zestawu wchodzi: - telefon - bateria - ladowarka - kabel usb - pudelko - sluchawki http://i31.tinypic.com/23k6rv9.jpg |
Kupię koszulkę Wisły - może być replika tak do 65zł Kontakt na priv! ( nie musi być nowa) rozmiar L
|
Sprzedam trochę ciuchów
http://allegro.pl/item1149493139.html |
Kupie wszystkie bilety "domowe" z sezonu 2009/2010 (ostatni zakończony sezon)
Liga Mistrzów Wisła - Levadia Puchar Polski Wisła - Lechia Ekstraklasa Jesień 2009 Wisła - Ruch Ch, Wisła - GKS B. Wisła - Jagiellonia, Wisła - Polonia B, Wisła - Polonia W, Wisła - Piast Wisła - Legia Wisła - Cracovia Wisła - Zagłębie Wiosna 2010 Wisła - Arka, Wisła - Lechia Wisła - Śląsk Wisła - Lech Wisła - Korona Wisła - Odra Łącznie 17 biletów. Prosiłbym o zgłoszenia się osób, która mają wszystkie albo prawie wszystkie bilety z listy. Proszę pisać na PW. |
Witam! Poszukuję biletów z następujących meczów:
Wisła Kraków – Wisła Płock 13.08.2006 Wisła Kraków – Wisła Płock 28.08.2004 Wisła Kraków – Wisła Płock 09.11.2002 Wisła Kraków – Petrochemia Płock 95/96 Jeśli ktoś posiada któryś z podanych biletów to byłbym bardzo wdzięczny za wiadomośc. PW lub gg 5921657 |
Cytat:
|
http://allegro.pl/show_item.php?item=1157442026
Folia do basenu - możliwość negocjacji ceny. |
Kupie vlepki od serii 22 do 44.
Interesuje mnie również wymiana stare vlepki = paręnaście z nowych serii Posiadam na wymianę vlepki z serii 2,3,4,5,6 wydane w 2003 roku! Jakie vlepki do jakiej serii zostały przypisane można zobaczyć na tej stronie - http://vlepkiwisla.blogspot.com/ Kontakt PW. |
kupię Nokie 6210 navigator
|
Kupię bilet na sektor 2 na mecz z Szawle. (Ja mam swój, ten dla kumpla jakby nie udało się nam kupić przed meczem)
|
odkupie bilet z jutrzejszego meczu
oraz kto by mi odkładał z jesiennych meczy Wisły i kto ma do odsprzednia z wiosennej poprzedniej rundy pisać pw ! |
Nie wiem czy to dobry temat. Moja przyjaciółka poszukuje mieszkania na 2 osoby jakby ktoś miał coś do wynajęcia to proszę o wiadomość na pw
|
http://allegro.pl/item1159691636_lg_...e_sprawny.html
LG KU990. PILNIE!! |
Cytat:
|
Sprzedam NOKIA N73 Music Edition
http://img202.imageshack.us/img202/2663/09072010028.jpg -ładowarka -słuchawki -kabel -pudełko Telefon w pełni sprawny. Cena 190zł |
Sprzedam:
Szaliki: Lechii, Złotego Wieku, Wisła & Śląsk(mecz zgodowy) i Wisła Enion http://i25.tinypic.com/2yyp99g.jpg Koszulki: "Welcome to Reymonta" rozm. S http://i30.tinypic.com/ajpile.jpg Pasiak Lechii rozm. M http://i25.tinypic.com/33jiqhi.jpg http://i32.tinypic.com/2qxyzxe.jpg "Tylko Wisła" z kosza rozm. XL http://i30.tinypic.com/2j3kzv5.jpg Czapeczka Polonii Przemyśl z meczu Wisła-Lechia z jesieni 2008 http://i31.tinypic.com/5mk8b8.jpg http://i25.tinypic.com/2a96sxv.jpg Vlepki: 1) http://pl.tinypic.com/r/2z82g60/3 2) http://pl.tinypic.com/r/2wc2s21/3 3) http://pl.tinypic.com/r/20j09ow/3 Oferty na PW |
100 Kalendarzy "PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW" + Vlepki!
Do sprzedania mam 100 Kalendarzy na rok 2010 z hasłem "Piłka nożna dla kibiców" ! Do tego GRATIS daje VLEPKI ! Zapoznaj się z naszą ofertą: http://allegro.pl/show_item.php?item=1160722037 Ostatnia taka sprzedaż hurtowa! Tylko u nas tak tanio!! |
Przydatna rzecz dla Twojego maluszka
http://allegro.pl/item1161125385_oka...her_price.html |
Cytat:
Kupię lub zamienie na multimedia wiślackie (posiadam około 350 gb) Pozdrawiam |
|
Ponownie vlepki Woli - będą dostępne na najbliższych meczach (jak coś to priv):
http://i50.tinypic.com/30dhuu0.jpg *pakiet [lepsza rozdzielczość - http://i49.tinypic.com/xf184k.jpg] Real foto: http://i47.tinypic.com/v3iz6h.jpg. Zysk w całości na malowanie osiedla. |
kolekcje gwiazd piłki nożnej
http://allegro.pl/item1160143952_5_s...lka_nozna.html swat 4 + gratis http://allegro.pl/item1160143993_oka..._promocja.html opaska WISŁY http://allegro.pl/item1160143960_uni...ka_na_all.html gry cd-action http://allegro.pl/item1160143978_28_..._zl_kupuj.html nowa frotka nike http://allegro.pl/item1160143979_now...o_z_angli.html frotka jordan http://allegro.pl/item1160143984_fro..._jak_nowa.html playstation http://allegro.pl/item1160143986_son...cja_warto.html 4 gry riddick i inne http://allegro.pl/item1160143982_ext...we_okazja.html płyty eminema http://allegro.pl/item1160143990_pro...super_cen.html |
Sprzedam kamerę ochrony wraz z osprzętem
http://allegro.pl/show_item.php?item=1163443338 |
|
|
Rakieta tenisowa. Nowa!!!
http://allegro.pl/item1163824998_fis...najtaniej.html |
PAKTOFONIKA PRZEWODNIK KRYTYKI POLITYCZNEJ PISUK
http://allegro.pl/show_item.php?item=1165850775 Dramatyczna opowieść o najważniejszym zespole hip-hopowym w Polsce. 352 strony! |
Kurtka LONSDALE
http://allegro.pl/item1163897758_kur...le_okazja.html |
|
Cytat:
http://pl.tinypic.com/r/vdlrhw/3 http://pl.tinypic.com/r/2js5xi/3 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl