![]() |
Cytat:
co du guziczkow hmm skoro Schalke takie ma a oni nie maja sponsora ligi na koszulkach? bo jednak mam nadzieje ze bedzie dokladnie taka |
Z tego co się orientuje to ligi takie jak hiszpańska, angielska czy niemiecka mają logo ligi na rękawkach
|
niestety to logo t mobile potrafi zepsuc nawet najladniejsza koszulke ; < dobrze ze gramy tez w pucharach gdzie nie dadza nam takiego pedalskiego prostokata
|
No mamy już nowe stroje treningowe.
|
Stroję chyba będą takie jakie ma Jovanic na sobie na focie z Sergiejem
|
chyba to wiecie ;p
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/IMG_8557.jpg |
Legia ma taki wzór jak mnie pamięć nie myli.
|
a jednak Cie myli
http://www.legia.com/www/images/news...e786d2bc31.jpg |
Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy ;)
http://i52.tinypic.com/sdd281.png |
Zobaczymy czy to rzeczywiście nowe stroje, bo nasi bramkarze już w niejednym wzorze grali w tym sezonie:)
Jeśli są nowe to chyba ładniejsze są te obecne. Trzeba poczekać na jakieś lepsze zdjęcia bo z tego jednego trudno ocenić |
ja .......e większego nie było? weź to zamień w linka bo jebie po oczach i nie cwaniakuj już tak
|
Cytat:
|
oO Widzieliście kiedyś, żeby trening był przeprowadzany w strojach meczowych? To na pewno nie są nasze nowe stroje.
|
Cytat:
|
Lamey i Jovanic wyskoczyli z takimi koszulkami, jak nie te to na pewno będą podobne..poczekamy zobaczymy
|
Przecież pokazaliby jakoś oficjalnie na piłkarzach w sesji zdjęciowej jak Legia a nie dawali na sesję treningową :rotfl:
|
Cytat:
Cytat:
te są raczej na pewno z nowej kolekcji ale treningowe. Jednak moim zdaniem meczowe mogą być cos w ten desighn |
Cytat:
Ja liczę na to że jutro wrzucą na oficjalną zdjecia z jakiejś sesji piłkarzy w nowych strojach - tak jak Legia, a we wtorek w nich zagramy. Dziwne to troche brac na Cypr nowe koszulki treningowe ale meczowych jeszcze nie. Dlatego liczę ze stroje już przybyły, sesja była zrobiona i jutro się pokarze. Choć - po głębszym zastanowieniu kiedy owa sesja miała by być zrobiona ?? wczoraj na szybkiego po Koronie - wątpię. Dzisiaj przed wylotem - bardzo wątpię. Chyba obaliłem własną teorię... |
Cytat:
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...wa_bawelniana/ PS: Bahr też ma tą ,,nową" treningową tyle, że niebieską. |
Cytat:
|
Najwyraźniejsze zdjęcie nowych koszulek treningowych:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/IMG_8713.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
|
bardzo duzo podobienstwa z modelem treningowym tiro 11, tyle ze u Nas wygląda to tak jakby były dedykowane, ale czy stroje treningowe sa dedykowane ? Hmm
W poprzednim sezonie mielismy treningowe adidas condiva bodajze i taki sam model koszulki meczowej. Oby to nie było jednk Tiro11 tylko moje domysły. Potrzeba wiecej fotek ;] |
Cytat:
|
Skoro wszystkim tak się podobają koszulki Schalke to może...
http://img28.imageshack.us/img28/381...e2012kopia.png |
|
a ja chcę gwiazdę, niech będzie zarówno herb S.S.A. ale również niech będzie gwiazda na sercu!!!
|
DO szprotson:
Dokładnie. Ostatnio mieliśmy serię Condiva od koszulek treningowych, przez koszulki polo, aż do meczowych. Na nowy sezon znamy już koszulki treningowe i koszulki polo. Są one z serii Trio 11. Na logikę wychodzi, że będziemy mieli stary, wieśniacki, masowy trykot również z serii Trio 11. Boże, obym się mylił! http://www.kraksport.com/2908,adidas-tiro-11-tee.html http://www.kraksport.com/img/product/2908 http://www.kraksport.com/2953,adidas...ss-jersey.html http://www.kraksport.com/img/product/2953 http://www.kraksport.com/3711,adidas-tiro-11-polo.html http://www.kraksport.com/img/product/3711 http://www.kraksport.com/img/product/2990 |
spokojnie, bo na ten moment mamy dedykowane treningówki, a rok temu tak nie było.
Nasz bramkarz bluze z Tiro 11 juz miał bodajze na ostatni mecz sezonu |
Ide o zaklad, ze bedziemy mieli taka sama dedykacje jak Legia, dodane kilka innych kolorow. Wystarczy popatrzec na pierwsza koszulke ze spisu wyzej i na koszulke Maaskanta z dzisiejszej konferencji. Moze nie widac duzo, ale jak dla mnie wystarczajaco.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...0334952787.jpg |
Cytat:
jak kolnierzyk to tylko zapinany na guziczki jak klasyczne polo !!! taki kolnierzyk "przypiety" do zwyklego sciagacza jak w tym http://www.footballkitnews.com/wp-co...Home-11-12.jpg jets wiesniacki i po prostu non-sensowny! |
A jak nazywa się model strojów Legii?
|
Cytat:
Cytat:
|
Campeon 11
E: i co do koszulki Schalke : Na kołnierzyku napis "A thousand friends, standing together" oczywiscie po niemieckiemu |
Cytat:
|
Cytat:
|
no przynajmniej z jednego magazynu będą rzucać do jednego kraju :lol:
|
Grafik ze mnie żaden, ale tak prowizorycznie bo ktoś chciał:
http://i53.tinypic.com/23k21bp.jpg I nie mogłem się powstrzymać: http://i53.tinypic.com/b3pq8g.jpg |
http://legia.com/www/pliki/jesien11/2208trening2.JPG
z tej fotki wynika, że trenerze Ległej maja koszulki treningowe takie jak nasi mieli dotychczas |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl