Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Kon®ado 21.08.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1151123)

to jest zaje....abisty model!! jak bedzie taki i bedzie w miare przyzwoitej cenie to musze kupic
co du guziczkow hmm skoro Schalke takie ma a oni nie maja sponsora ligi na koszulkach? bo jednak mam nadzieje ze bedzie dokladnie taka

konrad123 21.08.2011 20:28

Z tego co się orientuje to ligi takie jak hiszpańska, angielska czy niemiecka mają logo ligi na rękawkach

Kon®ado 21.08.2011 20:36

niestety to logo t mobile potrafi zepsuc nawet najladniejsza koszulke ; < dobrze ze gramy tez w pucharach gdzie nie dadza nam takiego pedalskiego prostokata

sayek89 21.08.2011 20:52

No mamy już nowe stroje treningowe.

TommyTSW 21.08.2011 21:14

Stroję chyba będą takie jakie ma Jovanic na sobie na focie z Sergiejem

Kon®ado 21.08.2011 21:20

chyba to wiecie ;p
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/IMG_8557.jpg

TommyTSW 21.08.2011 21:29

Legia ma taki wzór jak mnie pamięć nie myli.

Kon®ado 21.08.2011 21:36

a jednak Cie myli
http://www.legia.com/www/images/news...e786d2bc31.jpg

Tenzen 21.08.2011 21:45

Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy ;)

http://i52.tinypic.com/sdd281.png

kolarz90 21.08.2011 21:47

Zobaczymy czy to rzeczywiście nowe stroje, bo nasi bramkarze już w niejednym wzorze grali w tym sezonie:)
Jeśli są nowe to chyba ładniejsze są te obecne. Trzeba poczekać na jakieś lepsze zdjęcia bo z tego jednego trudno ocenić

TommyTSW 21.08.2011 21:50

ja .......e większego nie było? weź to zamień w linka bo jebie po oczach i nie cwaniakuj już tak

Proud 21.08.2011 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1151396)
Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy ;)

http://i52.tinypic.com/sdd281.png

Szkoda, że nie pamiętasz strojów Śląska podczas Jego wcześniejszego powrotu do ekstraklasy. Wteedy dopiero mieli dużo reklam na koszulkach.

cinekw 21.08.2011 21:52

oO Widzieliście kiedyś, żeby trening był przeprowadzany w strojach meczowych? To na pewno nie są nasze nowe stroje.

Kon®ado 21.08.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1151400)
ja .......e większego nie było? weź to zamień w linka bo jebie po oczach i nie cwaniakuj już tak

nie moja wina ze to forum nie pomniejsza fot ; ) pozatym nie cwaniakuje a stwierdzam fakt (wiecej luzu mniej spin :)) :P a czy to nowe stroje pozyjemy zobaczymy, jesli tak to mi osobiscie sie nie bardzo podobaja aczkolwiek lepsze niz te co mam teraz

TommyTSW 21.08.2011 21:57

Lamey i Jovanic wyskoczyli z takimi koszulkami, jak nie te to na pewno będą podobne..poczekamy zobaczymy

Fiti 21.08.2011 22:01

Przecież pokazaliby jakoś oficjalnie na piłkarzach w sesji zdjęciowej jak Legia a nie dawali na sesję treningową :rotfl:

yogul 21.08.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1151396)
Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy ;)

http://i52.tinypic.com/sdd281.png

dużo reklam, ale co ważne żadna nie razi w oczy. Czasami jest jedna reklama i już koszulka wygląda tragicznie


Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1151404)
oO Widzieliście kiedyś, żeby trening był przeprowadzany w strojach meczowych? To na pewno nie są nasze nowe stroje.

zawodnicy dostają całe zestawy treningowych koszulek spodenek itd
te są raczej na pewno z nowej kolekcji ale treningowe. Jednak moim zdaniem meczowe mogą być cos w ten desighn

Fiti 21.08.2011 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1151428)
dużo reklam, ale co ważne żadna nie razi w oczy. Czasami jest jedna reklama i już koszulka wygląda tragicznie




zawodnicy dostają całe zestawy treningowych koszulek spodenek itd
te są raczej na pewno z nowej kolekcji ale treningowe. Jednak moim zdaniem meczowe mogą być cos w ten desighn

Jagiellonia i Milko z końcówki zeszłego sezonu - tragedia.

Ja liczę na to że jutro wrzucą na oficjalną zdjecia z jakiejś sesji piłkarzy w nowych strojach - tak jak Legia, a we wtorek w nich zagramy. Dziwne to troche brac na Cypr nowe koszulki treningowe ale meczowych jeszcze nie.
Dlatego liczę ze stroje już przybyły, sesja była zrobiona i jutro się pokarze.
Choć - po głębszym zastanowieniu kiedy owa sesja miała by być zrobiona ?? wczoraj na szybkiego po Koronie - wątpię. Dzisiaj przed wylotem - bardzo wątpię. Chyba obaliłem własną teorię...

R33 21.08.2011 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1151412)
Lamey i Jovanic wyskoczyli z takimi koszulkami, jak nie te to na pewno będą podobne..poczekamy zobaczymy

Może nie tyle co nowymi meczowymi, ale treningowymi z rękawkami. My też takie mieliśmy w tamtym sezonie i też różniły się od meczówek (bez rękawów też były i też trochę się różniły z tego pamiętam to tam był chyba jeden pasek pod kątem, ale nie ma ich obecnie w sklepie):
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...wa_bawelniana/

PS: Bahr też ma tą ,,nową" treningową tyle, że niebieską.

Jazon 22.08.2011 06:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1151396)
Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy ;)

http://i52.tinypic.com/sdd281.png

Już to kiedyś pisałem: wyglądają jak piłkarze ręczni.

lord damien 22.08.2011 09:37

Najwyraźniejsze zdjęcie nowych koszulek treningowych:


http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/IMG_8713.jpg

Kociewiak 22.08.2011 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1151459)
Jagiellonia i Milko z końcówki zeszłego sezonu - tragedia.

albo nasze z żółtym Lotosem :D

genesis 22.08.2011 12:51

Cytat:

Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy ;)
We Francji potrafią mieć tego sporo więcej na koszulkach. Szczególnie słabsze zespoły L1.

szprotson 22.08.2011 13:12

bardzo duzo podobienstwa z modelem treningowym tiro 11, tyle ze u Nas wygląda to tak jakby były dedykowane, ale czy stroje treningowe sa dedykowane ? Hmm
W poprzednim sezonie mielismy treningowe adidas condiva bodajze i taki sam model koszulki meczowej.
Oby to nie było jednk Tiro11 tylko moje domysły.
Potrzeba wiecej fotek ;]

delukas96 22.08.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez genesis (Post 1151727)
We Francji potrafią mieć tego sporo więcej na koszulkach. Szczególnie słabsze zespoły L1.

W Hiszpanii też nie odbiegają z ilością reklam (np. Mallorca)

patryk95 22.08.2011 13:23

Skoro wszystkim tak się podobają koszulki Schalke to może...

http://img28.imageshack.us/img28/381...e2012kopia.png

Ciastek1 22.08.2011 13:27

http://www.footballkitnews.com/wp-co...Home-11-12.jpg

Inna opcja koszulki Adidasa z kołnierzykiem .

PSYCHOLTSW 22.08.2011 13:31

a ja chcę gwiazdę, niech będzie zarówno herb S.S.A. ale również niech będzie gwiazda na sercu!!!

szymon_k 22.08.2011 13:34

DO szprotson:

Dokładnie. Ostatnio mieliśmy serię Condiva od koszulek treningowych, przez koszulki polo, aż do meczowych. Na nowy sezon znamy już koszulki treningowe i koszulki polo. Są one z serii Trio 11. Na logikę wychodzi, że będziemy mieli stary, wieśniacki, masowy trykot również z serii Trio 11. Boże, obym się mylił!

http://www.kraksport.com/2908,adidas-tiro-11-tee.html
http://www.kraksport.com/img/product/2908
http://www.kraksport.com/2953,adidas...ss-jersey.html
http://www.kraksport.com/img/product/2953
http://www.kraksport.com/3711,adidas-tiro-11-polo.html
http://www.kraksport.com/img/product/3711
http://www.kraksport.com/img/product/2990

szprotson 22.08.2011 13:48

spokojnie, bo na ten moment mamy dedykowane treningówki, a rok temu tak nie było.

Nasz bramkarz bluze z Tiro 11 juz miał bodajze na ostatni mecz sezonu

albert02 22.08.2011 19:01

Ide o zaklad, ze bedziemy mieli taka sama dedykacje jak Legia, dodane kilka innych kolorow. Wystarczy popatrzec na pierwsza koszulke ze spisu wyzej i na koszulke Maaskanta z dzisiejszej konferencji. Moze nie widac duzo, ale jak dla mnie wystarczajaco.

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...0334952787.jpg

Mocny 22.08.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez patryk95 (Post 1151742)
Skoro wszystkim tak się podobają koszulki Schalke to może...

http://img28.imageshack.us/img28/381...e2012kopia.png

genialna


jak kolnierzyk to tylko zapinany na guziczki jak klasyczne polo !!!


taki kolnierzyk "przypiety" do zwyklego sciagacza jak w tym

http://www.footballkitnews.com/wp-co...Home-11-12.jpg

jets wiesniacki i po prostu non-sensowny!

R33 22.08.2011 19:19

A jak nazywa się model strojów Legii?

Antystenes 22.08.2011 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1152018)
A jak nazywa się model strojów Legii?

Adidas Campeon 11?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1152011)
genialna


Tylko gdzie tam wciśniesz logo T-mobile?

szprotson 22.08.2011 19:28

Campeon 11

E: i co do koszulki Schalke : Na kołnierzyku napis "A thousand friends, standing together" oczywiscie po niemieckiemu

vote-for-mikey 22.08.2011 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Antystenes (Post 1152027)
Tylko gdzie tam wciśniesz logo T-mobile?

Symetrycznie do herbu.

baro1995 22.08.2011 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 1152007)
Ide o zaklad, ze bedziemy mieli taka sama dedykacje jak Legia, dodane kilka innych kolorow. Wystarczy popatrzec na pierwsza koszulke ze spisu wyzej i na koszulke Maaskanta z dzisiejszej konferencji. Moze nie widac duzo, ale jak dla mnie wystarczajaco.

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...0334952787.jpg

Racja,kołnierz i część pod pachą,w identycznym modelu śmiga Rafał Janas z Legii

TommyTSW 22.08.2011 19:42

no przynajmniej z jednego magazynu będą rzucać do jednego kraju :lol:

R33 22.08.2011 20:02

Grafik ze mnie żaden, ale tak prowizorycznie bo ktoś chciał:
http://i53.tinypic.com/23k21bp.jpg
I nie mogłem się powstrzymać:
http://i53.tinypic.com/b3pq8g.jpg

Natalia_TSW 22.08.2011 20:06

http://legia.com/www/pliki/jesien11/2208trening2.JPG
z tej fotki wynika, że trenerze Ległej maja koszulki treningowe takie jak nasi mieli dotychczas


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl