Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

brylant17 07.09.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 790046)
A tanczyli jakis drugi taniec? :)


właśnie tego nie wiem :/ ale chyba tak

Żmijka 07.09.2009 20:15

Nie, nie taczyli drugiego tańca. Tańczą jedn taniec. Dopiero gdzieś w późniejszej fazie tańczą po dwa.
O zgrozo teraz będziemy tu mieli klub fanów TzG :lol:

Ale swoją droga Radek dał radę :D

MatMario 07.09.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 790309)
Nie, nie taczyli drugiego tańca. Tańczą jedn taniec. Dopiero gdzieś w późniejszej fazie tańczą po dwa.
O zgrozo teraz będziemy tu mieli klub fanów TzG :lol:

Ale swoją droga Radek dał radę :D

I Radek ma więcej włosów na głowie niż jeszcze kilka miesięcy temu. :)
A dopingował go nie kto inny jak popularny Świr gdzieś się tam w tv się pokazał.
Dobrze że nikt z jury nie startował do Radka bo jak widać ekipa mocna była, za tydzień mogą być lekko zmęczeni bo grają mecz ze sobą w niedzielę o 14:45

tofik 07.09.2009 20:36

Radek z Dodzią tańczy ?

szczebrzeszcz 07.09.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WHITE*STAR (Post 790266)
Były piłkarz Wisły Kraków, czyli młody i utalentowany, 17-letni Michał Jonczyk
Jak na razie możemy tylko żałować pozbycia się tego zawodnika.

przecież było mówione to nie Wisła tylko on nie chciał... to raz

zobacz ile grał w ME, w Nowym Sączu już więcej meczy zagrał, dlatego z drugiej strony nie można mu się dziwić, że odszedł

tylko_na_kilka_dni 07.09.2009 21:27

nie rozumiem tego. Gosc jest bramkarzem Polonii, a w miedzyczasie dorabia tanczac w tvnie. Co, mama mu usprawiedliwienie napisze jak w niedziele bedzie gral mecz,a on sie nie zjawi?

Enterpr!se 07.09.2009 22:03

Nie mama a taka o :australopitek: doda :lol:

szczebrzeszcz 07.09.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 790328)
nie rozumiem tego. Gosc jest bramkarzem Polonii, a w miedzyczasie dorabia tanczac w tvnie. Co, mama mu usprawiedliwienie napisze jak w niedziele bedzie gral mecz,a on sie nie zjawi?

ciekawie będzie, bo w najbliższą niedziele Polonia gra o 14:45, a Majdan będzie raczej grał bo Przyrowski dostał czerwoną :)
a później tańce :D

1q2 09.09.2009 23:27

Co się ****a stało z Błaszczykowskim?Ja rozumiem wszyscy grali padake ale grac prawie 180 minut i nie mieć ani jednego udanego dryblingu....

dj_ibutti 09.09.2009 23:30

kontuzje... kontuzje... kontuzje...

fox mulder 10.09.2009 00:35

Po dzisiejszym "meczu" reprezentacji jestem już w 100% pewny, że opylenie Dudki za dwa melony ojrów było interesem życia. Dzięki Bednarz, mordo ty moja !

1q2 10.09.2009 01:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fox mulder (Post 791171)
Po dzisiejszym "meczu" reprezentacji jestem już w 100% pewny, że opylenie Dudki za dwa melony ojrów było interesem życia. Dzięki Bednarz, mordo ty moja !

Wiem że to nikomu przez gardło nie przejdzie ale akurat Dudka to poniekąd 'sprawka' Benhałera, nie zmienia to faktu że po albo przed jak kto woli - Gorawskim i Kałużnym, to dil dziesięciolecia:)

tofik 10.09.2009 12:50

No, tylko, że już nie pierwszy klub się ładuje na minę kupując Polaka. I teraz nawet tych niezłych, którzy mogliby pójść na zachód się rozwijać nikt nie chce kupić. Wszyscy się poznali i sprzedać będzie na prawdę ciężko. A teraz jak Leo odszedł, to o opchnięciu Łobo możemy pomarzyć.

qchar90 10.09.2009 13:11

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...polski,1366102

IncognitoTSW 10.09.2009 13:39

świr z niego.

brylant17 10.09.2009 14:18

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21764 :shock:

7 kotów 10.09.2009 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 791303)

Podpisze kontrakt w pazdzierniku, na pol roku, a w listiopadzie zerwie wiezadla po raz piaty.

felipe 10.09.2009 15:29

Jak nazwać ew. zakontraktowanie (pewnie z solidnym uposażeniem) starego, przeciętnego, ekstremalnie podatnego na kontuzje i uzaleznionego od hazardu kopacza ?

Mam nadzieję, ze Lechiści wyciągaja wnioski i ten epizod to faktycznie tylko pomoc dla wychowanka (to chwalebne)... Inaczej brak słów.

HEDu 10.09.2009 18:46

zawsze moze podpisac na pół roku czy rok :)

IncognitoTSW 10.09.2009 20:05

Jedyne logiczne rozwiązanie to kontrakt, w którym płaci się TYLKO za rozegrane mecze...

felipe 10.09.2009 21:36

Tak. Ale warunki kontraktu musi również zaakceptować Dawidowski ;) Taki niuans.

Nie sądzę by chwytał się czegokolwiek poniżej 2,5-3 lat. Tylko "załatwić" opinię lekarza, że śladu po kontuzjach ni ma i kogoś się w tej naszej (Ekstra)klasie zbajeruje. Głupków wszak ci u nas pod dostatkiem...

IncognitoTSW 11.09.2009 20:59

Oglądał ktoś mecz Korony i może powiedzieć jak prezentował się Nikola Mijajlovic?

akakiusz 11.09.2009 21:05

Widać, że potrzebuje ogrania. Pojedynków jeden na jeden raczej nie przegrywał, grał jak zawsze dość twardo, ale za bardzo zapędzał się do przodu, a potem nie wracał. Pewne kłopoty z ustawieniem się w obronie też go nie ominęły. Jak na pierwszy raz występ średni.

unpredictable_wislaczka 12.09.2009 09:18

Maciej Żurawski obchodzi dzisiaj 33 urodziny :D

Blaszczu16 12.09.2009 15:55

Wszystkiego najlepszego Żuraw. Mój idol z dzieciństwa :).Żuraw, Żuraw władca muraw :-)

IncognitoTSW 13.09.2009 12:59

Olo Moskalewicz zapewnia Pogoni zwycięstwo, zdobywając jedyną bramkę w meczu ze Zniczem Pruszków.

Natkan 13.09.2009 13:25

Brat Grześka Patera Marcin zaliczył jakiś dłuższy epizod w Wiśle ?

brylant17 13.09.2009 19:05

Panowie i Panie 20:00 czas na Taniec z gwiazdami zasiadamy i oglądamy Radzia :)

Syn Kangura z 1984 14.09.2009 12:14

Majdan tańczy dalej :D

FraMat 14.09.2009 13:14

fragment z wywiadu, jaki na kilka dni przed debiutem Dana jako trenera w Lidze Mistrzów ukazał się w Rumunii. Jest tam wiele ciekawych stwierdzeń. Wybrałe to, co odnosiło się do Polski i Wisły:

- A więc nie wjeżdżasz z Rumunii? To był taki żart?
- Powiedziałem tak kiedyś w złości, i wtedy chciałem wyjechać. Kiedyś wyjechałem z Rumunii, jeszcze ze Sportulu, ale z innych powodów. Trafiłem wtedy do Polski, gdzie pod tym względem ( korupcja- od tłumacza) było jeszcze gorzej. Nawet klub, w którym pracowałem nie był od tego zjawiska wolny, gdyż jego władze słysząc , że sędziowie są obserwowani nie częstowali ich nawet szklanką wody. Kiedy wróciłem do Rumunii, któregoś dnia w gazecie ujrzałem zdjęcie sędziego, który przeciwko mnie dyktował bezsensowne karne, z założonymi na ręce kajdankami. Źle się z tym czułem – nikomu bym tego nie życzył, ale w Polsce był obłęd.
- Jak to?
- W tygodniu poprzedzającym derby z Cracovią nie wychodziłem z domu z obawy. Prawie wszędzie chodzili jacyś ludzie z nożami, były groźne zdarzenia. Ale atmosfera podczas meczów na stadionie Wisły była fantastyczna, o wiele lepsza niż w Anglii. Z takimi kibicami i drużyną Urziceni, sądzę, że w Rumunii byłbym niepokonany.

Coach 14.09.2009 13:51

Ja ciągle żałuję, że Dan u nas nie pracuje. To był trener z jajami, może kiedyś jeszcze wróci ? Chyba nawet kiedyś mówił, że gdyby była opcja to by znów pracował w Wiśle

pysio 14.09.2009 13:57

DAN na trenera Wisły! Szkoda, że Cupiał nie ma tyle oleju w głowie co większość tutaj kibiców... trzeba ratować polską piłkę, a tylko DAN umiałby to zrobić...

FredzIo 14.09.2009 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 792748)
Ja ciągle żałuję, że Dan u nas nie pracuje. To był trener z jajami, może kiedyś jeszcze wróci ? Chyba nawet kiedyś mówił, że gdyby była opcja to by znów pracował w Wiśle

A mnie ciągle martwią takie wpisy. Mamy aktualnie lepszego trenera. W przeciwieństwie do Dana nie jest arogancki, nie zwala swoich niepowodzeń na sędziów, no i oczywiście osiąga lepsze wyniki. Ciesze się, że odnosi sukcesy w Rumunii, jego czas w Wiśle minął.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 792754)
DAN na trenera Wisły! Szkoda, że Cupiał nie ma tyle oleju w głowie co większość tutaj kibiców... trzeba ratować polską piłkę, a tylko DAN umiałby to zrobić...

Jak większość kibiców? 80% Wiślaków chce, aby Skorża pozostał w klubie. Wystarczy spojrzeć na sondę. Ty jako jedyny prezentujesz kretyński podpis, żądając zwolnienia trenera, z powodu jednej wpadki.
Już widzę kolejną grupę buraków, którzy wspominają wspaniałe czasy Dana i użalających się jak to teraz fatalnie dzieje się w Wiśle.

AYALA 15.09.2009 12:24

Dragomir Okuka założył sobie strone http://www.draganokuka.com/index.htm

http://www.draganokuka.com/ulaz/Image5-n.jpg

IncognitoTSW 15.09.2009 16:26

Wypociny "Mourinho" na temat Olgierda http://www.weszlo.com/blog/1

yogul 16.09.2009 10:45

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

pysio 16.09.2009 14:22

Gdy Dan Petrescu trzy lata temu prowadził Wisłę Kraków wielu piłkarzy "Białej Gwiazdy" narzekało na ciężkie treningi. Jakub Błaszczykowski mówił nawet, że treningi Petrescu niszczyły jego zdrowie. Rumuński trener ma żal do Kuby za te słowa i uważa, że nasi piłkarze nie lubią ciężkiej pracy.

Dan Petrescu po tym jak w 2006 roku został zwolniony z Wisły Kraków objął Unireę Urziceni. Wówczas był to beniaminek ligi rumuńskiej. W tym sezonie zagra w Lidze Mistrzów. Jak Petrescu osiągnął taki sukces?

- Moja recepta na sukces jest bardzo prosta. Dla mnie liczy się tylko ciężka praca. Moi zawodnicy na szczęście nie boją się zasuwać na treningach i to przynosi efekty - mówi Rumun w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

Podejście do treningów polskich piłkarzy jest zdaniem Petrescu głównym powodem, dla którego nasze kluby nie osiągają sukcesów. - Po tym, jak u was pracowałem, ciągle jestem fanem polskiej piłki. Obserwuję wyniki waszych drużyn i wiem, że nie są dobre. Dzieje się tak dlatego bo wasi piłkarze nie lubią ciężko pracować. Tacy trenerzy jak ja, nie są lubiani w Polsce, bo wymagają ciężkiej pracy - uważa Petrescu.

- Wy macie szkoleniowców, którzy mówią, co gracze chcą usłyszeć. Dan Petrescu tak nie postępuje, dlatego jest nie wygodny - dodaje.

Na ciężkie treningi za kadencji Petrescu narzekał m.in. Jakub Błaszczykowski. Były gwiazdor Wisły jest zdania, że metody rumuńskiego szkoleniowca niszczyły mu zdrowie.

- Tak go zniszczyłem, że teraz gra w Niemczech. Zanim przyszedłem był tylko rezerwowym. Moim zdaniem piłkarze nie powinni publicznie mówić takich rzeczy. Jest mi trochę przykro, ale nic na to nie poradzę - odpowiada na zarzuty.

grogoriogreg 16.09.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 793290)
Zanim przyszedłem był tylko rezerwowym.

ciekawe...

Wojtas 16.09.2009 16:12

Nie zebym zrzędził ale odkad Dana sie pozbyto mniejwiecej co miesiac widze gdzies wywiad z nim w ktorym caly czas jest to samo.

Pozbyto sie go,ciezka Praca ,w Polsce zawodnicy to nieroby......i co ??

Nikogo to nierusza a zgadzam sie z nim w 100%,bo tu wlasnie oprocz super boisk trzeba chwycic za jaja pilkarzyków bo efekty klubowe jak i reprezentacyjne widzimy dzis czarno na białym.
Musimy sie zmienic -fizycznie i mentalnie,bez tego dalej bedziemy ogladac jak inni odnosza sukcesy.

Juz jasniejszego przekazu zeby sie wreszcie ogarnać Rumun nam dac nie moze.

FraMat 16.09.2009 17:11

no to dorzuce coś jeszcze z ostatniego wywaidu z Danem:

- W środę debiutujecie w LM w Sevilii, jak oceniacie swoją grupę ?

- Ja osobiście byłem bardzo zdenerwowany po losowaniu, a to dlatego, że miało ono miejsce w dzień poprzedzający ważny dla nas mecz w lidze rumuńskiej z Otelulem, a wszyscy piłkarze zaczęli rozmawiać tylko na temat Sevili, Stuttgartu czy Rangersów. Nie chciałem, żeby się o tym dowiedzieli na zgrupowaniu, ale przyjechała do ans telewizja i nie sposób było tego uniknąć. Sam chciałem, żebyśmy zagrali z Chelsea, a cała reszta mnie nie interesuje.
(z innego wywiadu: Zabroniłem moim piłkarzom wymieniania się koszulkami po meczu z Sevillą. Oni nie mają myśleć z jakimi to fantastycznymi piłkarzami się zmierzą, ale mają myśleć o grze)

- Jak udało się doprowadzić do tego, że zaledwie w czwartym swoim sezonie w Lidze 1 Unirea zdobyła mistrzostwo?

- Nie myśleliśmy o tym, żeby zdobyć tytuł, ani tym bardziej, żeby grac w Europie. Nie spodziewaliśmy się, że wyprzedzimy Steauę, Dinamo, Rapid, CFR Cluj, Timişoarę, Vaslui.


- Może zdobycie mistrzostwa jest łatwiejsze dla małego klubu, w którym nie ma presji na wynik?

- Tak ? To kto z prowincji zdobył ostatnio tytuł?

- CFR Cluj.

- Aha! Tu mnie macie! Ale co zrobił CFR Cluj? Kupil gracza za dwa miliony dolarów takiego jak Fabbiani. Ja nie wydałem tyle przez trzy lata, od kiedy jestem w Urziceni. Niech będzie jedno jasne: Unirea to wyjątek! Tyle razy usłyszałem jak trenerzy mówią, że łatwo jest zdobyć mistrzostwo kiedy nie ma presji, choć jest w tym część prawdy. Jeśli kierować się taką logiką to Getafe powinno być mistrzem Hiszpanii, a w Anglii jakaś inna mała drużyna, na której nie ciąży presja

(...)

- Dlaczego mecze Urziceni są tak mało widowiskowe?

- Spektakle to mogą sobie urządzać w Barcelonie, w Realu Madryt. Tam się nawet tego wymaga, bo inaczej wylatujesz, ale w Urziceni nie ma obowiązku atakowania. Musimy być mądrzy. Musimy robić to, co drużyna Rumunii we Francji. Gdybyśmy atakowali w Paryżu wbito by nam pięć goli. My sami w środę zagraliśmy sparing z Focşani i przeciwnik chciał grać w piłkę. Wygraliśmy 7-0 a można było wbić 15 goli. Powiedzieliśmy im po meczu: „Gdybyście się zamknęli w obronie, wygralibyśmy najwyżej 1-0, 2-0”. My musimy być inteligentni. I w LM i w lidze rumuńskiej. I będziemy!
----

Miasto Urziceni ma 21.000 mieszkańców. Stadion Sevilli liczy 45.500 miejsc, Rangersów 51.000 a arena w Stuttgarcie ma 58.000 miejsc siedzących.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl