![]() |
Co do opinii Andrzeja Iwana, to w sumie sam też podzielam podobne zdanie ze jakaś cegiełkę Wasilewski dołożył do tego, bo z tego co się orientuje on tam kartki dostawał w niemal każdym meczu. Wiadome kontuzja fatalna, ten Belg faktycznie zachował się beznadziejnie bo chciał zastawić piłkę a wyszło że skoczył na niego, i w sumie więcej tam było nieszczęścia niż złośliwości. No ale się stworzyła taka Polska typowa napinka, niczym Howard Webb itd.
a Kolega z Warszawy pisze ze Andrzej Iwan jest głąbem, to ja powiem że jest jednym z niewielu facetów z piłkarskiego światka który zawsze jest w 100% szczery. 2 sprawa z tego co poznaje po stylu to tekst pochodzi chyba? z weszło, i zapewne trochę podkoloryzowany |
|
Krytycy znajdą się zawsze, gorzej z tymi którzy wiedzą co zrobic by lepiej było.
|
jak ten wywiad jest z weszło badz czegos pokrewnego to polowa pewnie pokolorowana
Co do Iwana to zgodze sie z SZYMKIEM _TSW Iwan zawsze jest szczery i tu ma u mnie duzy plus. Nie pier*** glupot byle sie komus podlizac tylo wali prosto z mostu. A uzytownikowi To Tyllko Ja radze wziasc na wstrzymanie zanim zacznie na cudzym forum obrazac byłego Wiślaka. |
Cytat:
Jak tak dalej pójdzie, to będziemy musieli bronić posady Leoo jak niepodległości. Jeszcze tylko "Piechniczek - reaktywacja" i można stypę zaczynać. |
Cytat:
Łoooo, dobre!:rotfl: Z miejsca by wyjebał Obraniaka (co za przypadek, że gra na tej samej pozycji, co jego syn! :lol:), a potem mówi, że doradzałby jak najlepiej po uczciwej selekcji. Taaa:rotfl::rotfl::rotfl: A typek z Warszawy żeby się przypadkiem nie popłakał.:lol: |
Dobry tekst o Obraniaku. Najpierw mowi ze gosc grał do dupy, a potem ze Leo wystawil go na nie tą pozycje co trzeba i to dlatego Obraniak grał do dupy. Czyli w koncu czyja to wina? Obraniaka czy Leo :D
|
Cytat:
|
Iwan przesadza.
Wasilewski jest twardo grajacym obronca, ale nie chamem boiskowym jak Szala, Bak (Arkadiusz) czy Cantoro. Glowacki tez gra twardo, Arboleda i Choto rowniez. |
Ja mam wielki szacunek do Pana Włodzimierza - zarówno za grę w narodowych barwach, jak i za to, że syna wychował na Polaka i reprezentanta Polski. Jak pokazuje przykład Trochowskich, Podolskich i Klose - na ogół jest inaczej.
Dlatego traktuję cytowaną wypowiedź z www.stawiam.com (co to w ogóle jest?) za wyjętą z kontekstu i na 100% nieautoryzowaną dykteryjkę, a nie poważną deklarację. Z resztą dorobek trenerski Smolarka Seniora jest mniejszy, niż Płatka, Lesiaka, Trzeciaka i Pasieki razem wziętych. |
Cytat:
|
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z biletami na mecz w Czechach? Można je gdzieś kupić, albo będzie tak jak teraz ze Słowenią?
|
Rozkmińcie jakie kary ludzie dostali za odpalenie racy, zasłonięcie sie szalikiem i bycie pijanym:
http://sport.onet.pl/0,1262245,2039174,wiadomosc.html !! pa-ra-no-ja |
"Dobijemy Polaków"
Cytat:
|
znów weszło??
dziś w PS jest wywiad z Kirmem i jakoś tam nie uderzała z niego taka agresja, tylko wypowiadał się w porządku o naszej reprezentacji czy o Pawle Brożku edit. Co do tych kar: race, alkohol, czy jakieś rzucanie koszem można w jakiś sposób zrozumieć bo w końcu takie jest prawo ale... "Innych trzech widzów meczu, którzy nie wykonali poleceń ochrony i zajęli inne miejsca niż wyznaczone na bilecie, sąd ukarał grzywną w wysokości od 1,1 do 1,5 tys. zł i dwuletnim zakazem wstępu na mecze reprezentacji Polski." to już przegięcie na maksa. |
Cytat:
|
Cytat:
W Legii sie nie sprawdził - słabiak. :foch: A powaznie to arcy wkurza mnie Smolarek senior - bo wymyslil to zalosne zastawianie sie dupa w narozniku (czym zachwycają sie niektorzy moi rodacy) zamiast grac o wyzsze zwyciestwo. Za kazdym razem jak to widze to mnie to wkurza. Jest 1-0 dla nas, akcja dwoch na dwoch i zamiast przeciwnika dobic to lecimy do naroznika i zastawiamy pilke dupą. Wielkie umiejetnosci. |
Cytat:
NIE DLA SMOLARKÓW! |
Cytat:
rozumiem gre w dziada, wymienianie podań między obrońcami i bramkarzem...ale nie ten wymysł Smolarka...gościa którego styl gry był podobny do Laty...czyli kopnij i biegnij. Takim piłkarzom jak Deyna, Lubański czy Szymanowski inteligencją boiskową do pięt nie dorastali...a co widąc po ostatnich wypowedziach Laty i Smolarka w życiu też nią nie grzeszą. |
Cytat:
wyobraź sobie sytuację, że to ty zapłaciłeś grubo za bilet i chciałbyś mecz obejrzeć na dobrym miejscu, podchodzisz do swojego krzesełka a tam trzech koksów mówi, żebyś spadał.. poleciałbyś pewnie do ochrony się poskarżyć.. i tym sposobem skoro ochrona/policja musi zareagować to już musi też być kara.. prosta zasada.. |
Cytat:
|
Dobrze trzeba karac wysoko, bo Polacy to albo tak rozbestwiony narod a moze tak glupi ze jak porzadnie nie dostanie sie po kieszeni to nie zrozumieja. Jak nie wolno wnosic rac itp o sie nie wnosi ich, chyba nikt nie jest takim imbecylem ze nie potrafi zrozumiec tak prostych zasad. Nie jestem z atakim ograniczaniem praw tak jak to bylo z racami, teraz z flagami, okrzykami ale skoro juz tak ustanowiono to trzeba tego przestrzegac a jak ktos chce byc taki super mocny i mysli ze stoi ponad prawem to niech buli kase i ma zakazy stadionowe
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Oskarżenia dla 9 kibiców za mecz z Irlandią niektóre naprawde dziwne 2 lata zakazu na reprezentacje i 1,5 tysiaca za zajecie złego miejsca jest to normalne? http://www.waszapilka.pl/article,219...cia_na_Slaskim
|
vacs niby wydaje sie to smieszne i zenujace ale jak pomyslec to pewnie ich nie raz poproszono zeby ustapili z tych miejsc i przeslzi tam gdzie maja bilety, skoro nie posluchali to bardzoi dobra kara, trzeba bydlo wygnac ze stadionow bo nie moze byc tak ze jak ktos jest silniejszy to sobie siada gdzie chce i mu sie nikt nie postawi bo sie boi...
PS Moimz dnaiem wlasnie od takich malych czynow sie zaczyna. Ochrona poprosila ich zeby sie przenisli oni nie posluchali- hmm pewnie pomysleli jacy to sa fajni i bezkarni, na nastepny mecz taki koles wniesie race bo bedzie myslal ze stoi ponad prawem, zamaskuje sie szalikiem pozniej rzuci cos na boisko itd itd jak jest prawo to trzeba go przestrzegac a nie traktowac je wybiorczo. Nie wolno wchodzic na boisko to sie nie wchodzi nie wolno zajac cyzjegos miejsca na trybunach to sie nie zajmuje, jakby takie małe wybryki były akceptowane to doszlibysmy do tego ze krasc komus 100 zł nie mozna ale 10 zł to przeciez nic takiego... |
Cytat:
Jak spenalizują pierdzenie w miejscu publicznym , to też będzie ok bo prawo tak nakazuje :>? Czasem jednak trzeba się zastanowić czy coś faktycznie stanowi jakieś zagrożenie a nie bezrefleksyjnie uważać , że skoro zostało przez ustawodawcę uznane za przestępstwo to musi być złe . Zresztą pomijając sam fakt czy słusznie jest to spenalizowane czy nie (według mnie nie) , to sędzia ma dosyć szeroką możliwość wyboru sankcji karnej a 8 mc pozbawienia wolności w zawiasach na 2 lata , za odpalenie racy , to jest śmiech na sali . |
Cytat:
Jak denerwują Cię małe wybryki, nie umiesz myśleć samodzielnie, i przestrzeganie "prawa" jest dla Ciebie najważniejsze to... zapisz się do prewencji... "prawa" bo takie prawo to jest kpina... |
Cytat:
|
Cytat:
A może ktoś z dzieckiem chciałby iść na mecz i taki dym z racy mógłby źle wpłynąć na jego zdrowie ? |
Cytat:
Ale sie porobiło..... Odechciewa mi sie Euro... |
Nie popadajmy od skrajności w skrajność. Zawsze na meczu się znajdą zarówno mariany jak i fanatycy. Ale to co robią polskie władze odnośnie wprowadzania tzw. modelu angielskiego jest po prostu żenujące i wręcz śmieszne. Do marianów i ludzi którzy nigdy nie byli na poważnym meczu - stadion to nie teatr. Tyle w temacie. Szkoda tylko, że te absurdalne kary mogę rzeczywiście doprowadzić do stworzenia 'widowiska sportowego' na polskich arenach.
|
Cytat:
|
Kirm będzie grał z Polską?
|
Cytat:
Przepraszam. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Niech piłkarze wezmą przykład z dzisiejszego dnia.Trzy mecze polaków i trzy wygrane:)
|
Z pewnością wezmą. Zwłaszcza, ze Błaszyczkowski (znowu, po raz milionowy) kontuzjowany, wiec prawdopodobnie nie zagra (moze i lepiej) natomiast zagra moze 'swietny na treningach' Łobodziński (bo Peszko jest oczywiscie wielokrotnie od niego slabszy). Kończyć tego Leonida.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl