![]() |
Cytat:
|
nbns to dlaczego dałeś real 10 mogłeś dać inny mecz o podbnym kursie chyba wiedziałeś że tam sie mogło wszystko zdarzyć ?? :)
ja dziś byłem w fortunie i wykombinowałem coś takiego: Aston Villa-Hull 1 Sparta-Ostrawa 1 Arsenal-Manch.Utd 02 Chelsea-Barcelona 2 Hamburg-Werder B. [obie druzyny strz.gola] Tak kurs całkowity:13,27 stawka:10zł wygrana:119.45 zł liczę na to :D |
niewiem takie miałem pierwsze zdanie i nie chciałem tego zmieniac no trudno moze nastepnym razem bedzie lepiej ;)
|
Washington -koncowe zwyciestwo
Washington over 5,5 Ovechkin strzeli kurs:5,2 stawka:7 ew.wygrana:32,80 |
Cytat:
zapomni ze Ci to wejdzie |
Co sadzicie o US and A i Kanadzie na dzis w hokeja?
|
Wczoraj za 6 zł wygrana 36 zł :]
Milan Udinese Bordo liverpool Gl. Rangers Na dzisiaj za 4 zł do wygrania 22 zł Sparta Aston villa Odense Bari |
Mam 600-700zł do obstawienia
chciałbym zagrac na 2-3 mecze góra 4 prosiłbym o jakiej sugestie propozycje :) ogólnie na weekend może coś ciekawego sie uzbiera |
co sadzicie o takim zestawieniu:
-Leverkusen:Bielefeld 1 -Szachtar: D.Kijów-1 (nad tym sie zastanawiam) -West Ham:Liverpool 2 -Dortmund:Karlshure 1 kurs 7,13zł zagrane za 50zł do wygrania 320,85zł |
Postaw 200-300 zł na Wisłę :-)
Kurs powinien być koło 2.0 zł |
jest 2.05zł w fortunie :)
własnie sie nad tym zastanawiałem.... ale to zostawie sobie na koniec :) |
Mam pytanie
Dziś postawiłem na jednym z kuponów spotkanie Rochus C. - Devilder N. Mecz rozpoczął się o 13.20 i został przerwany w trzecim secie przy stanie 5:5. Będzie to spotkanie wznowione czy liczone po kursie 1,00? Dodam tylko że wczoraj miałem analogiczną sytuacje gdy mecz Washington Nationals - St. Louis Cardinals został przerwany z powodów deszczu i wygrałem po kursie 1.00 plus pozostale pozycje normalnie. Tylko że od przerwania meczu minęło juz kilka godzin... Mój buk to BAH |
Cytat:
np. w totolotku czekaja na skonczenie meczu. Niedawno na nastepny dzien mecz sie skończył i dopiero kupon mi zliczyli, z kolei innym razem dali po 1.00 bah raczej da Ci po 1.00 |
Ogląda ktoś Bari ??? jak oni grają??:P
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli grasz w BAHu, to niestety musisz się liczyć z tym, że trochę im rozliczanie kuponów trwa. Najbardziej przereklamowany buk świata chyba (może po bwinie). A co do samego meczu, to w większości serwisów jest tak, że jeśli mecz nie zostanie dokończony do iluś tam godzin, ewentualnie nie zostanie ustalona godzina jego dokończenia na jakiś tam czas po przerwaniu, to ustalają kursy na 1.00. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem :D |
Co sądzicie o dzisiejszym meczu Arsenal-Man ??
Grać ten mecz czy lepiej go nie ruszać?? |
ogólnie nauczyłem się juz ze w takich meczach może stać się wszystko :) po ostatniej nauczce Real-Barca juz takich meczów nie ruszam :) chyba ze za małą kwote
|
mam troszke głupie pytanie ponieważ gram już u bukmacherów naziemnych ponad rok ale nigdy nie stawiałem podwójnej szansy... mógłby ktoś wytłumaczyć o co w tym dokładnie chodzi
np WISŁA-Legia podwójna szansa 1-1 (1,57zł) 0-0 (1,6zł) 2-2(2,5zł) bede wdzieczny |
Cytat:
Alexander MVP Ovechkin walnął hat-trick w nocy;] Crosby też ale jemu to niewiele pomogło:P Kolejny WIELKI WIELKI MECZ godny finału za nami. Washington 2-0 Penguins |
Cytat:
|
Ale obawiam sie,że jemu nie chodzi o to tylko to jest coś takiego,że np drużyna będzie wygrywała do przerwy lub wygra cały mecz
|
Chelsea-FC Barcelona 2 2,55
Manchester U-Manchester C. 1 1.35 West Ham-Liverpool 2 1.59 W.Krakow-L.Warszawa 1 2.0 Dortmund-Karlsruhe 1 1,35 kurs:14 stawka:10zl wygrana:140zl :D |
Monaco J. - Cuevas P. Zakład na set - Typ: 2:0 : 1,60
Beck A. - Zverev M. Typ - Typ: 1 : 1,80 Calkowity kurs: 2,88 Benneteau J. - Peya A. Typ - Typ: 1 : 1,45 Bartoli M. - Martinez Sanchez M.J. Typ : 1 1,35 Calkowity kurs:1,96 A co myslicie o meczu Farul-Unirea U. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zapraszam wszystkich na: http://www.forum.sportfifa.pl/viewforum.php?f=82
zrobilem tam rozbudowany temat o bukmacherce;) robie ta stronke wraz z 3 znajomymi.. jest to stronka o turniejach w fife09 ale temacik o bukmacherce tez tam zrobiłem;D z mojej inicjatywy.;) znajdziecie tam doookładne analizy(robionme przeze mnie + wspomagane klubowymmi stronkami + moje potajemne stronki) z lig angielska,polska,niemiecka,wloska,rosyjska,holende rska,belgijska,francuska,portugalska.szkocka,greck a,hiszpanska a takze LM i UEFA na dzis znajdziecie tam obszera analize z meczu Arsenal - Man U;) |
Cytat:
Polecam grę na 2 z 4. Na betsafie za 12 zeta przy 4 meczach wziąłem 70 zł. Grałem tak też na sts - jest to o tyle dobre że nie wszystkie zdarzenia muszą Ci siąść abyś nie stracił wkładu. Pamiętaj jak walić to z zabezpieczeniem:) |
Nie, to właśnie nie jest ta klasyczna podwójna szansa o czym świadczy pisownia. (nie 1X, tylko 1/1). Też jakiś czas temu się na tym naciąłem. Nie wiem, który naziemny bukmacher ma to w swojej ofercie, ale to jest tak jak napisał WiślakNH- 1/1- gospodarz będzie wygrywał do przerwy, LUB wygra całe spotkanie. X/X analogiczna sytuacja- remis do przerwy LUB do końca itp. Całkiem ciekawy system, ale nigdy się z czymś takim na necie nie spotkałem.
|
Cytat:
No fakt w necie Ja też sie z tym nie spotkałem a wygląda to doś ciekawie ;-) |
No właśnie nie, bo to nie jest to samo, co tamto 1/1. A różni się to spójnikiem "lub". Na necie jest tak, że jak stawiasz na 1/1, tzn, że gospodarz wygra pierwszą połowę i całe spotkanie (w tym naziemnym masz "lub", które celowo napisałem wielkimi literami). Z resztą popatrz na kursy- są za niskie, żeby to było to samo.
|
Cytat:
a na dzis: ManU awans D.Sedin strzeli Zetterberg strzeli |
Monaco J. - Cuevas P. Zakład na set - Typ: 2:0 : 1,60
Beck A. - Zverev M. Typ - Typ: 1 : 1,80 Calkowity kurs: 2,88 Benneteau J. - Peya A. Typ - Typ: 1 : 1,45 Bartoli M. - Martinez Sanchez M.J. Typ : 1 1,35 Calkowity kurs:1,96 Farul-Unirea U. Typ 2 : 1,50 Young Boys -Vaduz Typ:-1 : 1,60 Calkowity kurs : 2,4 |
Takie lamerskie pytanie bo mi się popierniczyło.
Chciałem dać -1 na Barce a dałem -1 na remis a cały zakład wyglądał tak Chelesa-Barca Gospodarze -1 [5.5] Remis -1[4.5] Goście +1[1.4] Czyli ratuje mnie jedynie 1 bramkowa wygrana Barcy...dobrze kombinuje? |
Czy wie ktoś może czy Deco dzisiaj zagra? Coś mi się obiło wczoraj że nie zagra a tym czasem jest kurs na expect że dostanie/nie dostanie czerwonej kartki... Tak 2.70 Nie 1.40
|
Cytat:
Dokładnie. Na pocieszenie powiem Ci tylko, że i tak by nie weszło, bo Czelsi dziś wygra. |
hehe - nie może być!.Jak LM mnie że tak napisze - mało obchodzi to chciałbym w tym roku finału ManU - Barca , bo to zdecydowanie najlepiej grające drużyny w tym sezonie.Jak to Czelsi dziś wygra to czapki z głów, szczególnie przed Hiddinkiem.
|
Cytat:
|
Na dzis
Davydenko N. - Ferrero J.C. Typ: 1: 1,40 Makarova Ekaterina - Czink Melinda 1: 1,51 kurs calkowity:2,11 Rosja - Białoruś under 6,5 :1,5 Finlandia - USA under 5,5 :1,85 kurs calkowity:2,78 Boston Celtics - Orlando Magic over 187,5 : 1,95 Los Angeles Lakers - Houston Rockets 2 [handicap +9,5] : 1,95 kurs calkowity:3,8 |
stawka : 117.05 PLN
możliwa wygrana 187.28 PLN Śr 06/05/09 20:45 Chelsea - Barcelona Czy Deco otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Liga Mistrzów Nie 1.40 Cz 07/05/09 04:30 Los Angeles Lakers - Houston Rockets akumulacyjne NBA 1 1.14 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl