Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

nbns 04.05.2009 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 719600)
Mam nadzieję że mnie posłuchałeś!

hehe nie posłuchałem :) ale pusiłem inny kupon http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...ad2d6ca08ff79e gdyby nie ten real.....

bula1010 04.05.2009 12:45

nbns to dlaczego dałeś real 10 mogłeś dać inny mecz o podbnym kursie chyba wiedziałeś że tam sie mogło wszystko zdarzyć ?? :)
ja dziś byłem w fortunie i wykombinowałem coś takiego:
Aston Villa-Hull 1
Sparta-Ostrawa 1
Arsenal-Manch.Utd 02
Chelsea-Barcelona 2
Hamburg-Werder B. [obie druzyny strz.gola] Tak
kurs całkowity:13,27
stawka:10zł
wygrana:119.45 zł
liczę na to :D

nbns 04.05.2009 12:56

niewiem takie miałem pierwsze zdanie i nie chciałem tego zmieniac no trudno moze nastepnym razem bedzie lepiej ;)

rocco_1906 04.05.2009 17:17

Washington -koncowe zwyciestwo
Washington over 5,5
Ovechkin strzeli
kurs:5,2
stawka:7
ew.wygrana:32,80

Maciejj 04.05.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 720159)
nbns to dlaczego dałeś real 10 mogłeś dać inny mecz o podbnym kursie chyba wiedziałeś że tam sie mogło wszystko zdarzyć ?? :)
ja dziś byłem w fortunie i wykombinowałem coś takiego:
Aston Villa-Hull 1
Sparta-Ostrawa 1
Arsenal-Manch.Utd 02
Chelsea-Barcelona 2
Hamburg-Werder B. [obie druzyny strz.gola] Tak
kurs całkowity:13,27
stawka:10zł
wygrana:119.45 zł
liczę na to :D

poniedziałek wałek

zapomni ze Ci to wejdzie

Johnny B 04.05.2009 18:45

Co sadzicie o US and A i Kanadzie na dzis w hokeja?

kadziolek1906 04.05.2009 18:54

Wczoraj za 6 zł wygrana 36 zł :]
Milan
Udinese
Bordo
liverpool
Gl. Rangers

Na dzisiaj za 4 zł do wygrania 22 zł
Sparta
Aston villa
Odense
Bari


nbns 04.05.2009 19:00

Mam 600-700zł do obstawienia
chciałbym zagrac na 2-3 mecze góra 4
prosiłbym o jakiej sugestie propozycje :)
ogólnie na weekend
może coś ciekawego sie uzbiera

nbns 04.05.2009 19:19

co sadzicie o takim zestawieniu:
-Leverkusen:Bielefeld 1
-Szachtar: D.Kijów-1 (nad tym sie zastanawiam)
-West Ham:Liverpool 2
-Dortmund:Karlshure 1

kurs 7,13zł zagrane za 50zł do wygrania 320,85zł

Bobic 04.05.2009 19:24

Postaw 200-300 zł na Wisłę :-)
Kurs powinien być koło 2.0 zł

nbns 04.05.2009 19:26

jest 2.05zł w fortunie :)
własnie sie nad tym zastanawiałem.... ale to zostawie sobie na koniec :)

Svartis 04.05.2009 19:43

Mam pytanie
Dziś postawiłem na jednym z kuponów spotkanie Rochus C. - Devilder N.
Mecz rozpoczął się o 13.20 i został przerwany w trzecim secie przy stanie 5:5. Będzie to spotkanie wznowione czy liczone po kursie 1,00?
Dodam tylko że wczoraj miałem analogiczną sytuacje gdy mecz Washington Nationals - St. Louis Cardinals został przerwany z powodów deszczu i wygrałem po kursie 1.00 plus pozostale pozycje normalnie.
Tylko że od przerwania meczu minęło juz kilka godzin...
Mój buk to BAH

Johnny B 04.05.2009 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 720677)
Mam pytanie
Dziś postawiłem na jednym z kuponów spotkanie Rochus C. - Devilder N.
Mecz rozpoczął się o 13.20 i został przerwany w trzecim secie przy stanie 5:5. Będzie to spotkanie wznowione czy liczone po kursie 1,00?
Dodam tylko że wczoraj miałem analogiczną sytuacje gdy mecz Washington Nationals - St. Louis Cardinals został przerwany z powodów deszczu i wygrałem po kursie 1.00 plus pozostale pozycje normalnie.
Tylko że od przerwania meczu minęło juz kilka godzin...
Mój buk to BAH

wiesz różnie to bywa
np. w totolotku czekaja na skonczenie meczu. Niedawno na nastepny dzien mecz sie skończył i dopiero kupon mi zliczyli, z kolei innym razem dali po 1.00

bah raczej da Ci po 1.00

kadziolek1906 04.05.2009 20:56

Ogląda ktoś Bari ??? jak oni grają??:P

rocco_1906 04.05.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 720756)
Ogląda ktoś Bari ??? jak oni grają??:P

wątpie żeby ktoś to oglądał,za mało tu masochistów :rotfl:

pan Dudi 05.05.2009 08:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 720677)
Mam pytanie
Dziś postawiłem na jednym z kuponów spotkanie Rochus C. - Devilder N.
Mecz rozpoczął się o 13.20 i został przerwany w trzecim secie przy stanie 5:5. Będzie to spotkanie wznowione czy liczone po kursie 1,00?
Dodam tylko że wczoraj miałem analogiczną sytuacje gdy mecz Washington Nationals - St. Louis Cardinals został przerwany z powodów deszczu i wygrałem po kursie 1.00 plus pozostale pozycje normalnie.
Tylko że od przerwania meczu minęło juz kilka godzin...
Mój buk to BAH



Jeśli grasz w BAHu, to niestety musisz się liczyć z tym, że trochę im rozliczanie kuponów trwa. Najbardziej przereklamowany buk świata chyba (może po bwinie). A co do samego meczu, to w większości serwisów jest tak, że jeśli mecz nie zostanie dokończony do iluś tam godzin, ewentualnie nie zostanie ustalona godzina jego dokończenia na jakiś tam czas po przerwaniu, to ustalają kursy na 1.00. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem :D

Donki 05.05.2009 08:42

Co sądzicie o dzisiejszym meczu Arsenal-Man ??
Grać ten mecz czy lepiej go nie ruszać??

nbns 05.05.2009 09:36

ogólnie nauczyłem się juz ze w takich meczach może stać się wszystko :) po ostatniej nauczce Real-Barca juz takich meczów nie ruszam :) chyba ze za małą kwote

nbns 05.05.2009 09:56

mam troszke głupie pytanie ponieważ gram już u bukmacherów naziemnych ponad rok ale nigdy nie stawiałem podwójnej szansy... mógłby ktoś wytłumaczyć o co w tym dokładnie chodzi
np WISŁA-Legia podwójna szansa 1-1 (1,57zł) 0-0 (1,6zł) 2-2(2,5zł) bede wdzieczny

rocco_1906 05.05.2009 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 720513)
Washington -koncowe zwyciestwo
Washington over 5,5
Ovechkin strzeli
kurs:5,2
stawka:7
ew.wygrana:32,80

i BINGO !!!!!!!!!!!!!!! :D w poniedzialek tez mozna :D

Alexander MVP Ovechkin walnął hat-trick w nocy;] Crosby też ale jemu to niewiele pomogło:P
Kolejny WIELKI WIELKI MECZ godny finału za nami.
Washington 2-0 Penguins

Donki 05.05.2009 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 720944)
mam troszke głupie pytanie ponieważ gram już u bukmacherów naziemnych ponad rok ale nigdy nie stawiałem podwójnej szansy... mógłby ktoś wytłumaczyć o co w tym dokładnie chodzi
np WISŁA-Legia podwójna szansa 1-1 (1,57zł) 0-0 (1,6zł) 2-2(2,5zł) bede wdzieczny

Podwójna szansa czyli naprzykład stawiasz Na Wisłę że albo wygra albo zremisuje.

WiślakNH 05.05.2009 10:07

Ale obawiam sie,że jemu nie chodzi o to tylko to jest coś takiego,że np drużyna będzie wygrywała do przerwy lub wygra cały mecz

kocham_ts 05.05.2009 10:13

Chelsea-FC Barcelona 2 2,55
Manchester U-Manchester C. 1 1.35
West Ham-Liverpool 2 1.59
W.Krakow-L.Warszawa 1 2.0
Dortmund-Karlsruhe 1 1,35

kurs:14
stawka:10zl
wygrana:140zl :D

simon1906 05.05.2009 12:57

Monaco J. - Cuevas P. Zakład na set - Typ: 2:0 : 1,60
Beck A. - Zverev M. Typ - Typ: 1 : 1,80
Calkowity kurs: 2,88


Benneteau J. - Peya A. Typ - Typ: 1 : 1,45
Bartoli M. - Martinez Sanchez M.J. Typ : 1 1,35
Calkowity kurs:1,96


A co myslicie o meczu Farul-Unirea U.

bula1010 05.05.2009 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 720590)
poniedziałek wałek

zapomni ze Ci to wejdzie

czemu tak sądzisz maciejj :) juz 2 mecze weszły :D

bula1010 05.05.2009 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 721137)
ja dziś byłem w fortunie i wykombinowałem coś takiego:
Aston Villa-Hull 1
Sparta-Ostrawa 1

Arsenal-Manch.Utd 02
Chelsea-Barcelona 2
Hamburg-Werder B. [obie druzyny strz.gola] Tak
kurs całkowity:13,27
stawka:10zł
wygrana:119.45 zł
liczę na to :D

narazie wchodzi :D

grzesiek632 05.05.2009 16:37

Zapraszam wszystkich na: http://www.forum.sportfifa.pl/viewforum.php?f=82
zrobilem tam rozbudowany temat o bukmacherce;)
robie ta stronke wraz z 3 znajomymi.. jest to stronka o turniejach w fife09 ale temacik o bukmacherce tez tam zrobiłem;D z mojej inicjatywy.;)

znajdziecie tam doookładne analizy(robionme przeze mnie + wspomagane klubowymmi stronkami + moje potajemne stronki) z lig angielska,polska,niemiecka,wloska,rosyjska,holende rska,belgijska,francuska,portugalska.szkocka,greck a,hiszpanska a takze LM i UEFA
na dzis znajdziecie tam obszera analize z meczu Arsenal - Man U;)

Donson 05.05.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 720944)
mam troszke głupie pytanie ponieważ gram już u bukmacherów naziemnych ponad rok ale nigdy nie stawiałem podwójnej szansy... mógłby ktoś wytłumaczyć o co w tym dokładnie chodzi
np WISŁA-Legia podwójna szansa 1-1 (1,57zł) 0-0 (1,6zł) 2-2(2,5zł) bede wdzieczny

to jest tak zwana podpórka - w skrócie obstawiasz że stanie się choćby nie wiem co ale drużyna nie przegra (bo wygra albo zremisuje). Kursy na to są stosunkowo niskie i na przykład sztandarowy przykład Jagielloni która nie przegrywała u siebie wziął w łeb z Odrą....i cały kupon poszedłby się grzać.

Polecam grę na 2 z 4.
Na betsafie za 12 zeta przy 4 meczach wziąłem 70 zł.
Grałem tak też na sts - jest to o tyle dobre że nie wszystkie zdarzenia muszą Ci siąść abyś nie stracił wkładu.

Pamiętaj jak walić to z zabezpieczeniem:)

pan Dudi 05.05.2009 17:19

Nie, to właśnie nie jest ta klasyczna podwójna szansa o czym świadczy pisownia. (nie 1X, tylko 1/1). Też jakiś czas temu się na tym naciąłem. Nie wiem, który naziemny bukmacher ma to w swojej ofercie, ale to jest tak jak napisał WiślakNH- 1/1- gospodarz będzie wygrywał do przerwy, LUB wygra całe spotkanie. X/X analogiczna sytuacja- remis do przerwy LUB do końca itp. Całkiem ciekawy system, ale nigdy się z czymś takim na necie nie spotkałem.

Donki 05.05.2009 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 721264)
Nie, to właśnie nie jest ta klasyczna podwójna szansa o czym świadczy pisownia. (nie 1X, tylko 1/1). Też jakiś czas temu się na tym naciąłem. Nie wiem, który naziemny bukmacher ma to w swojej ofercie, ale to jest tak jak napisał WiślakNH- 1/1- gospodarz będzie wygrywał do przerwy, LUB wygra całe spotkanie. X/X analogiczna sytuacja- remis do przerwy LUB do końca itp. Całkiem ciekawy system, ale nigdy się z czymś takim na necie nie spotkałem.

Na necie też tak można grac np: w Expekcie, bah i jeszcze paru
No fakt w necie Ja też sie z tym nie spotkałem a wygląda to doś ciekawie ;-)

pan Dudi 05.05.2009 18:18

No właśnie nie, bo to nie jest to samo, co tamto 1/1. A różni się to spójnikiem "lub". Na necie jest tak, że jak stawiasz na 1/1, tzn, że gospodarz wygra pierwszą połowę i całe spotkanie (w tym naziemnym masz "lub", które celowo napisałem wielkimi literami). Z resztą popatrz na kursy- są za niskie, żeby to było to samo.

rocco_1906 05.05.2009 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 721264)
Nie, to właśnie nie jest ta klasyczna podwójna szansa o czym świadczy pisownia. (nie 1X, tylko 1/1). Też jakiś czas temu się na tym naciąłem. Nie wiem, który naziemny bukmacher ma to w swojej ofercie, ale to jest tak jak napisał WiślakNH- 1/1- gospodarz będzie wygrywał do przerwy, LUB wygra całe spotkanie. X/X analogiczna sytuacja- remis do przerwy LUB do końca itp. Całkiem ciekawy system, ale nigdy się z czymś takim na necie nie spotkałem.

ja to juz od dluzszego czasu praktykuje:P oferta na to dostepna w toto-mixie :) polecam

a na dzis:
ManU awans
D.Sedin strzeli
Zetterberg strzeli

simon1906 05.05.2009 20:53

Monaco J. - Cuevas P. Zakład na set - Typ: 2:0 : 1,60
Beck A. - Zverev M. Typ - Typ: 1 : 1,80

Calkowity kurs: 2,88


Benneteau J. - Peya A. Typ - Typ: 1 : 1,45
Bartoli M. - Martinez Sanchez M.J. Typ : 1 1,35
Calkowity kurs:1,96


Farul-Unirea U. Typ 2 : 1,50
Young Boys -Vaduz Typ:-1 : 1,60 Calkowity kurs : 2,4

1q2 06.05.2009 13:06

Takie lamerskie pytanie bo mi się popierniczyło.
Chciałem dać -1 na Barce a dałem -1 na remis a cały zakład wyglądał tak

Chelesa-Barca Gospodarze -1 [5.5] Remis -1[4.5] Goście +1[1.4]

Czyli ratuje mnie jedynie 1 bramkowa wygrana Barcy...dobrze kombinuje?

Zwierze 06.05.2009 13:26

Czy wie ktoś może czy Deco dzisiaj zagra? Coś mi się obiło wczoraj że nie zagra a tym czasem jest kurs na expect że dostanie/nie dostanie czerwonej kartki... Tak 2.70 Nie 1.40

pan Dudi 06.05.2009 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 721746)
Takie lamerskie pytanie bo mi się popierniczyło.
Chciałem dać -1 na Barce a dałem -1 na remis a cały zakład wyglądał tak

Chelesa-Barca Gospodarze -1 [5.5] Remis -1[4.5] Goście +1[1.4]

Czyli ratuje mnie jedynie 1 bramkowa wygrana Barcy...dobrze kombinuje?


Dokładnie. Na pocieszenie powiem Ci tylko, że i tak by nie weszło, bo Czelsi dziś wygra.

1q2 06.05.2009 13:49

hehe - nie może być!.Jak LM mnie że tak napisze - mało obchodzi to chciałbym w tym roku finału ManU - Barca , bo to zdecydowanie najlepiej grające drużyny w tym sezonie.Jak to Czelsi dziś wygra to czapki z głów, szczególnie przed Hiddinkiem.

Donki 06.05.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 721756)
Czy wie ktoś może czy Deco dzisiaj zagra? Coś mi się obiło wczoraj że nie zagra a tym czasem jest kurs na expect że dostanie/nie dostanie czerwonej kartki... Tak 2.70 Nie 1.40

Deco w dzisiejszym meczu nie zagra.

simon1906 06.05.2009 15:21

Na dzis

Davydenko N. - Ferrero J.C. Typ: 1: 1,40
Makarova Ekaterina - Czink Melinda 1: 1,51
kurs calkowity:2,11

Rosja - Białoruś under 6,5 :1,5
Finlandia - USA under 5,5 :1,85
kurs calkowity:2,78

Boston Celtics - Orlando Magic over 187,5 : 1,95
Los Angeles Lakers - Houston Rockets 2 [handicap +9,5] : 1,95
kurs calkowity:3,8

Zwierze 06.05.2009 15:59

stawka : 117.05 PLN
możliwa wygrana 187.28 PLN

Śr 06/05/09 20:45 Chelsea - Barcelona
Czy Deco otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Liga Mistrzów Nie 1.40
Cz 07/05/09 04:30 Los Angeles Lakers - Houston Rockets
akumulacyjne NBA 1 1.14


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl